Powiększ Oriflame, Giordani Gold, Shimmering Pearls (Puder nabłyszczający w kulkach do twarzy i ciała)

Zgłaszająca osoba: MagJa

Luksusowe perełki w odcieniach bieli, różu i złota rozświetlają skórę ciepłym, miękkim blaskiem z opalizującymi refleksami.

Skład: aqua (water), talc, sorbitol, isostearyl neopentanoate, octyldodecyl stearoyl stearate, sodium dehydroacetate, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, tocopheryl acetate, butylparaben, (+/- ci 77019, ci 77163, ci 77891, ci 15850, ci 77492, ci 77491) may contain mica, bismuth oxychloride, titanium dioxide, red 7 lake, iron oxide

Cena: 65 zł / 25 g

• Ulubione od lat
  • Pudru w kulkach Oriflame używam odkąd pamiętam. Nie zamieniłabym je na żadne inne, ponieważ są doskonałym dopełnieniem makijażu dziennego. Kulki są delikatne i trzeba postarać się, żeby uzyskać przesadzony efekt. W porównianiu do kulek Avonu i innych różnych firm są zdecydowanie najlepsze! Bardzo wydajne, jedno opakowanie wystarcza na baaardzo długo. Używam od lat i na pewno szybko ich nie zmienię.

Używam tego produktu od: Ok. 7 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowań

Chcesz pochwalić sylvijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • db
  • Na wstępie mojej recenzji chciałabym gorąco podziękować Pani która kiedyś przez pomyłkę zamiast tradycyjnych kuleczek GG przysłała mi właśnie te
    Kulki nadają srebrzystą poświatę (nie rozumiem, dlaczego niektóre recenzentki opisywały efekt jako rumieniec - prawdopodobnie posiadały wersję brązującą) która świetnie wygląda na pudrze brązującym i różu. Raczej trudno z nim przesadzić - na początku nie mogłam ich nałożyć ponieważ używałam zbyt miękkiego pędzla, ale po zmianie narzędzia jest już ok. Nie zapychają porów.
    Efekt mógłby być jednak trwalszy - dlatego tylko cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić jolla11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super
  • Tych perełek używam od 4 lat... i to tego samego opakowania. CODZIENNIE. Perelki to legenda. Pięknie rozswietlaja twarz, nadaja rumiencow, nie znalazlam na rynku czegos podobnego. To jedyny taki puder w perelkach (mialam okazje porónywac z róznymi). Wcale nie sa ciemne- mam bardzo jasna cere i naprawde efekt nieziemski. Polecam z czystym sercem.

Używam tego produktu od:4
    Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

Chcesz pochwalić uniqua za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • za bardzo
  • Bardzo mocne, może dla ciemniejszej karnacji. Ja miałam różowiastą, wręcz czerwona twarz.
    Dugo sie utrzymuje i dobrze rozprowadza, przeszkadzała mi intensywność i odcieńUżywam tego produktu: kupiłam 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: nadal to jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ansyg za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Nie rozumiem zachwytów nad tym kosmetykiem. Nie nałożyłam go zbyt wiele, a twarz mi sie świeciła strasznie. a do tego ten odcień :/ wogole nie przypomina różu, tylko jakas ochydna czerweń. WYYGLąDAłAM JAKBYM SIE MIALA zaraz zapalić.
    Fakt faktem wystarczaja na długo,ale zupełnie nienadaja sie na codzien.

Wole inne kuleczki innej firmy.

Używam tego produktu odawna
    Ilość zużytych opakowań:1/2

Chcesz pochwalić agnieszka k za czytelną i pomocną recenzję?
  • od świeta
  • Bardzo dobre perełki rozświetlające. Rzeczywiscie nie robia plam, efekt jest oszołamiający- ale do twarzy nalezy uzywac z umiarem, znakomity jest do dekoltu. Nie jest to jednka produkt, którego można używac na co dzien- ja go używam tylko na wielkie wyjścia.
    Zaznaczyła opcje, ze go już wiecej nie kupie, dlatego ze jest bardzo wydajny i jak na razie nie ubywa go.

Używam tego produktu od: 1.5 roku

Chcesz pochwalić szoszannah123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mniam
  • dla mnie kuleczki oriflejmowskie sa najlepsze)
    super sie rozprowadzaja,
    zostawiaja super fajny, ale naturalny kolor,
    nie robia plam< no chyba ze juz kompletnie sie ktos postara;p>
    noi sa bardzo wydajne

Używam tego produktu od:1 rok

Chcesz pochwalić anasiia za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Raczej do stosowania w jesienno-zimowe dni niż latem. Dają efekt nabłyszczający. Po nałożeniu większej ilości, łatwo można uzyskać efekt bombki Ten jaśniejszy odcień, biało-różowy daje efekt "królowej śniegu" Jak nałoży się go z umiarem, efekt jest z miarę ok.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu, z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eve61 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiłam go
  • Odkąd zaczęłam się malować pudrami najlepiej czułam się z lekko opalizującymi, rozświetlającymi kuleczkami. Według mnie najlepiej się rozprowadzają i dają świetny efekt. Nie wyglądają sztucznie. Cera jest lekko opalona i idealnie rozświetlona. Nie świeci się. Ładnie wyglądają w połączeniu innych drobnych kosmetyków. Bardzo je lubię. Są bardzo wydajne. Kuleczki nie twardnieją. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w takcie jednego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić girl96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naj naj naj naj
  • poprostu najlepszy.
    nie wyobrażam sobie dnia bez niego jest
    delikatny,naturalny, i przede wszystkim w kilka sekund zmienia wygląd skóry..koloryt jest zdrowszy, twarz nabiera blasku,tworzy delkiatna opalenizne. nie do zużycia, mam kulki juz dwa lata i końca nie widać.cena boska jak na taki wynalazek.
    mój ulubiony kosmetyk,niezbędny.

Używam tego produktu od:2lata

Chcesz pochwalić ewula855 za czytelną i pomocną recenzję?