Powiększ Oriflame, Giordani Gold, Shimmering Pearls (Puder nabłyszczający w kulkach do twarzy i ciała)

Zgłaszająca osoba: MagJa

Luksusowe perełki w odcieniach bieli, różu i złota rozświetlają skórę ciepłym, miękkim blaskiem z opalizującymi refleksami.

Skład: aqua (water), talc, sorbitol, isostearyl neopentanoate, octyldodecyl stearoyl stearate, sodium dehydroacetate, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, tocopheryl acetate, butylparaben, (+/- ci 77019, ci 77163, ci 77891, ci 15850, ci 77492, ci 77491) may contain mica, bismuth oxychloride, titanium dioxide, red 7 lake, iron oxide

Cena: 65 zł / 25 g

• Ulubione od lat
  • Pudru w kulkach Oriflame używam odkąd pamiętam. Nie zamieniłabym je na żadne inne, ponieważ są doskonałym dopełnieniem makijażu dziennego. Kulki są delikatne i trzeba postarać się, żeby uzyskać przesadzony efekt. W porównianiu do kulek Avonu i innych różnych firm są zdecydowanie najlepsze! Bardzo wydajne, jedno opakowanie wystarcza na baaardzo długo. Używam od lat i na pewno szybko ich nie zmienię.

Używam tego produktu od: Ok. 7 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowań

Chcesz pochwalić sylvijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • db
  • Na wstępie mojej recenzji chciałabym gorąco podziękować Pani która kiedyś przez pomyłkę zamiast tradycyjnych kuleczek GG przysłała mi właśnie te
    Kulki nadają srebrzystą poświatę (nie rozumiem, dlaczego niektóre recenzentki opisywały efekt jako rumieniec - prawdopodobnie posiadały wersję brązującą) która świetnie wygląda na pudrze brązującym i różu. Raczej trudno z nim przesadzić - na początku nie mogłam ich nałożyć ponieważ używałam zbyt miękkiego pędzla, ale po zmianie narzędzia jest już ok. Nie zapychają porów.
    Efekt mógłby być jednak trwalszy - dlatego tylko cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić jolla11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super
  • Tych perełek używam od 4 lat... i to tego samego opakowania. CODZIENNIE. Perelki to legenda. Pięknie rozswietlaja twarz, nadaja rumiencow, nie znalazlam na rynku czegos podobnego. To jedyny taki puder w perelkach (mialam okazje porónywac z róznymi). Wcale nie sa ciemne- mam bardzo jasna cere i naprawde efekt nieziemski. Polecam z czystym sercem.

Używam tego produktu od:4
    Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

Chcesz pochwalić uniqua za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • za bardzo
  • Bardzo mocne, może dla ciemniejszej karnacji. Ja miałam różowiastą, wręcz czerwona twarz.
    Dugo sie utrzymuje i dobrze rozprowadza, przeszkadzała mi intensywność i odcieńUżywam tego produktu: kupiłam 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: nadal to jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ansyg za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Nie rozumiem zachwytów nad tym kosmetykiem. Nie nałożyłam go zbyt wiele, a twarz mi sie świeciła strasznie. a do tego ten odcień :/ wogole nie przypomina różu, tylko jakas ochydna czerweń. WYYGLąDAłAM JAKBYM SIE MIALA zaraz zapalić.
    Fakt faktem wystarczaja na długo,ale zupełnie nienadaja sie na codzien.

Wole inne kuleczki innej firmy.

Używam tego produktu odawna
    Ilość zużytych opakowań:1/2

Chcesz pochwalić agnieszka k za czytelną i pomocną recenzję?
  • od świeta
  • Bardzo dobre perełki rozświetlające. Rzeczywiscie nie robia plam, efekt jest oszołamiający- ale do twarzy nalezy uzywac z umiarem, znakomity jest do dekoltu. Nie jest to jednka produkt, którego można używac na co dzien- ja go używam tylko na wielkie wyjścia.
    Zaznaczyła opcje, ze go już wiecej nie kupie, dlatego ze jest bardzo wydajny i jak na razie nie ubywa go.

Używam tego produktu od: 1.5 roku

Chcesz pochwalić szoszannah123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mniam
  • dla mnie kuleczki oriflejmowskie sa najlepsze)
    super sie rozprowadzaja,
    zostawiaja super fajny, ale naturalny kolor,
    nie robia plam< no chyba ze juz kompletnie sie ktos postara;p>
    noi sa bardzo wydajne

Używam tego produktu od:1 rok

Chcesz pochwalić anasiia za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Raczej do stosowania w jesienno-zimowe dni niż latem. Dają efekt nabłyszczający. Po nałożeniu większej ilości, łatwo można uzyskać efekt bombki Ten jaśniejszy odcień, biało-różowy daje efekt "królowej śniegu" Jak nałoży się go z umiarem, efekt jest z miarę ok.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu, z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eve61 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiłam go
  • Odkąd zaczęłam się malować pudrami najlepiej czułam się z lekko opalizującymi, rozświetlającymi kuleczkami. Według mnie najlepiej się rozprowadzają i dają świetny efekt. Nie wyglądają sztucznie. Cera jest lekko opalona i idealnie rozświetlona. Nie świeci się. Ładnie wyglądają w połączeniu innych drobnych kosmetyków. Bardzo je lubię. Są bardzo wydajne. Kuleczki nie twardnieją. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w takcie jednego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić girl96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naj naj naj naj
  • poprostu najlepszy.
    nie wyobrażam sobie dnia bez niego jest
    delikatny,naturalny, i przede wszystkim w kilka sekund zmienia wygląd skóry..koloryt jest zdrowszy, twarz nabiera blasku,tworzy delkiatna opalenizne. nie do zużycia, mam kulki juz dwa lata i końca nie widać.cena boska jak na taki wynalazek.
    mój ulubiony kosmetyk,niezbędny.

Używam tego produktu od:2lata

Chcesz pochwalić ewula855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Ogólnie jestem z niego zadowolona, mimo że kupiłam przez przypadek, ładnie nabłyszcza i rozświetla. Niedrogi, szkoda,że już wycofany z regularnej sprzedaży i tylko dlatego nie wiem czy go jeszcze kupie.
    Ładnie pachnie, długo utrzymuje się na buzi ale mam wrażenie że w ciągu dnia trochę ciemnieje, ale może tylko mi się wydaje. W każdym razie jest OK, mógłby być tylko trochę miękciejszy bo kuleczki są dosyć twarde.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anusia : )( : za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam pudry kulkowe
  • Puder jet bardzo wydajny, mam go ponad 2 lata. Używam jako różu, na całą twarz się nie nadaje, nie lubię takiego świecenia. Na większe wyjścia również na dekolt, plecy, ramiona. Opakowanie słabe, choć nie wiem jak powinno wyglądać lepsze, kulki często mi wypadają i tracę je w odpływie umywalki , rzeczywiście kulki kruszą się w pudełeczku. Poza tym drobinki bardzo subtelne, bardzo ładne rozświetlenie. Polecam, zwłaszcza w cenach promocyjnych.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo mocno mi się ten puder znudził. Teraz na pewno wybiorę jakiś róż prasowany, a później być może znowu kulki ale chyba zainwestuję w Meteoryty Guerlaina

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić T3kla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Lubię bardzo te perełki

Plusy:
    - wydajne
    - śliczny blask, można używać zarówno w okolicach oczu, na całą twarz, na dekolt, na wszystkie odsłonięte części ciała
    - pięknie podkreśla opaleniznę
    - rozświetlenie się tym pudrem ładnie pasuje wbrew pozorom także do ciepłego makijazu w odcieniach brązu i złota
    - poświata jest subtelna, bądź mocno błyszcząca - w zależności od ilości pudru. (NIE jest to rodzaj drobinek, czy brokatu, tylko coś jeszcze innego ;-) )
    - BARDZO TRWAŁY!! To duży plus gdy rozświetla się na co dzień np. dekolt. Przy wydajności mozna sobie na to pozwolić
    - nie wysusza skóry, nie zatyka porów, nie powoduje u mnie uczulenia
    - plus ode mnie całkiem prywatnie: w lato z powodu pracy i braku czasu opalałam się balsamem brązującym. Gdy pewnego dnia zaczął schodzić mi w plamy (przesuszenie skóry przez klimatyzację ) to po oprószeniu perełkami granic plam np. przy włosach czy na dekolcie nie było tego tak bardzo widać. Były świetnie zatuszowane.

Minusy:
    - opakowanie
    - perełki sukcesywnie sie kruszą, jedna po drugiej

I tuitaj powtórzę sie po raz kolejny. Nie wiem czy go kupie, poniewaz nie odpowiada mi sposób dystrybucji, a poza tym zdążyłam sie do niego przyzwyczaić i mam ochotę na coś inego ;-)

Produkt wart swojej ceny i godny polecenia!!!

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Trelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIEZASTĄPIONY!
  • Używam go od zawsze, a jak policzyłam, to zużyłam raptem 2 opakowania, a 3 mam nowo zakupione - taki wydajny jest ten puder! Nie zostawia smug, jest wszechstronny - używam go jako różu, lekkiego cienia do powiek, a kiedy się opalę jako wykończenia makijażu całej twarzy. Długo utrzymuje się i nie wysusza, ani nie powoduje świecenia na twarzy. A w promocji ma ormalną, jak na taki produkt cenę. Nie ma sobie równych.

Używam tego produktu od:zawsze

Chcesz pochwalić levante za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy !!!
  • Super produkt ! Wart swojej ceny. Bardzo wydajny. Nie jest to puder do całej twarzy, nadaje się do podkreslenia kosci policzkowych, troche do nadania koloru szyi i na dekolt. Posiadam odcien ten zlocisty. Najlepiej jest nakladac go duzym pedzlem, wtedy efekt jest super.

Używam tego produktu od:1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań:mam jeszcze całe! prawie wogóle sie nie zużywa!

Chcesz pochwalić Edytkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • uzywam moich magicznych kuleczek od dawna chyba od 4 lat
    w lato sa niezastapione na wyjscia
    na urlopie pieknie sie mienia w nocnych klubach
    zima nadaja sie do rozswietlenia kosci policzkowych
    jestem z nich zadowolona

minosem jest to, ze ciagle mi uciekaja!
    pewnie kupie jeszcze nastepne opakowanie ale obecnie nie mam dostepu do produktow o.

Używam tego produktu od:2003

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lida82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przecietny
  • Kupilam ten puder w duzej promocji juz ponad rok temu. Mam 2 wersje - rozowa i brazujaca.

Tu ocenie te różowa.

Ta rozowa jest bardzo intensywna. Stosuje go glownie jako roz, ale trzeba uwazac zeby nie nalozyc za duzo, bo wychodzi intensywna plama. Stad ten rozowy stosuje tylko na wiekse wyjscia i tylko drobinke nakladam na kosc poloczkowa. Aby nalozyc go na wieksza powieszchnie kompletnie sie do tego nie nadaje. Uwazam ze powinien byc mniej intensywny. Sadze ze trudno ozywic nim twarz.

W obu przypadkach zaleta jest ladne , praktyczne opakowanie do torebki.

Na pewno nie kupie wiecej tych produktow. W tej cenie mozna kupic cos o wiele lepszego.

Raczej nie polecam.
    Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozowe i jeszcze beda na dluuugo

Chcesz pochwalić iskierka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Wydajne
    Nadają się na dzień i na wieczór
    Łatwo je nałożyć i stopniować efekt
    Idealnie rozświetlają oczy, kości policzkowe, dekolt i całe ciało
    Ładne opakowanie, chociaż trochę iebezpieczne bo kuleczki lubią uciekać

Czego chcieć więcej?

Chcesz pochwalić Ines-ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Nigdy nie myślałam,że kuleczki z Oriflamu tak mi wpadną w oko. Świetny efekt rozświetlenia, trwały i satynowy refleks i zero skutków ubocznych w postaci zapchanych porów czy innych niespodzianek. Szkoda że produktu nie odkryłam wcześniej.

Ubolewam nad tym ,że jest to produkt limitowany i że brakuje miejsca w pudełeczku na mały pędzelek, lusterko.Puder napewno będzie mega wydajny. Zapłaciłam za niego 25zl+ koszty przesyłki (allegro)

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić neonka28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Piękny puderek. Nadaje chłodnej poświaty, co czyni go jednym z moich ulubionych rozświetlaczy. Świetnie pasuje do mojej chłodnej karnacji. Współpracuje zgodnie z każdym różem, a nawet brązerem. Efekt jest dość wyraźny. Pięknie wygląda na policzkach, dekoldzie, romionach. Bardzo udany produkt, szkoda tylko, że nie jest w stałej ofercie Na szczęście jest bardzo wydajny, więc pewnie starczy mi na lata.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pasywno-agresywna za czytelną i pomocną recenzję?
  • mikrobrokaciki
  • wyjęłam wszystkie białe kulki, bo w moich oczach te drobinki były zbyt wyraźne. Może na imprezkę typu studniówka (a ta już dawno za mną) byłoby to w sam raz, ale teraz efekt jest dużo bardziej naturalny ze złotych i różowych kuleczek i nadaje się na "zwykłe" knajpkowe wyjścia. stosuje głównie na dekolt i ramiona. Może jak przyjdzie zima to zaryzykuję nałożenie na twarz Teraz jeszcze wolę cieplejsze rozświetlenie

PS Bardzo mi się podoba opakowanie

Ilość zużytych opakowań: jedno i widzę, że jeszcze dłuuugo mi posłuży

Chcesz pochwalić rzyrafka za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski
  • To był udany zakup, mimo wygórowanej ceny postanowiam się skusić i to był strzał w dziesiatkę! Jestem zadowolona i na pewno kupię go znowu. Puder jest bardzo wydajny. Używam go głównie do makijażu wieczorowego- nie tylko do twarzy ale i do calego dekoltu i ciała. Nie należy jednak przesadzać ilością, bo można uzyskać efekt bombki choinkowej Delikatnie nabłyszcza twarz i nadaje jej promienny blask.

Używam tego produktu od:pół roku
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić Irish_1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • Jest to kolejna wersja znanego pudru Oriflame w kulkach. Można łatwo odróżnić kuleczki nabłyszczające od brązujących po opakowaniu. Te mają na zakrętce rysunek gwiazdki, pozostałe złączone litery GG.
    W opakowaniu znajdują się kuleczki w kolorze różowym, złotym i białym. Po zamieszaniu dużym pędzlem i nałożeniu na kości policzkowe otrzymujemy opalizującą rózowo-srebrną poświatę. Wygląda to niezwykle ładnie. Puder można nanieść także na ramiona, dekolt i inne miejsca. Na twarzy utrzymuje się cały dzień, trzeba tylko uważać żeby nie przesadzić z ilością Są bardzo wydajne.

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić droga A za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubione
  • Używam tych perełek głównie zimą, przy pełnym makijażu - dają wtedy bardzo ładny, subtelny efekt rozświetlenia twarzy. Bardzo wydajne, więc cena usprawiedliwiona.Nie wiem, czy kupię jeszcze, bo to był produkt sezonowy, ale jeśli kiedyś uda mi się je skończyć, to na pewno.

Używam tego produktu od: grudnia 2005

Chcesz pochwalić Elwinga za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Najlepszy!!!!
  • Ten puder w kulkach daje wspaniałe rozświetlenie, trzyma się długo na skórze i jest niesamowicie wydajny. Ma dobre, dosyć trwałe opakowanie, kulki wogóle się nie kruszą a puder przepięknie rozświetla moją skórę... Używam go codziennie wcale nie oszczędzając i nie widać żeby się zmniejszyły, chyba mi go sterczy do końca życia POLECAM, watro kupić!!!!

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Mutya za czytelną i pomocną recenzję?