Apotheker Dr. Scheller, Gesichtswasser Rose (Tonik różany do twarzy)

Powiększ Apotheker Dr. Scheller, Gesichtswasser Rose (Tonik różany do twarzy)

Zgłaszająca osoba: lir391

Niezwykle cenny olejek z płatków róży pieści i rewitalizuje skórę. Oczyszcza i zmniejsza pory, delikatnie poprawia własności ochronne skóry. Sok z aloesu australijskiego regeneruje skórę i intensywnie ją nawilża.Do każdego typu skóry.
Skład: Wyciąg z aloesu australijskiego, olejek różany, vit.A,C,E, panthenol.

Skład: Aqua, Aloe Barbadensis, Phenethyl Alcohol, Rosa Damascena, Citronellol, Geraniol

Cena: 30 zł / 150 ml

• Mój ulubiony
  • Z tonikami zawsze miałam problem, bo po użyciu któregokolwiek moja skóra najpierw była przez ok 1 min. przyjemnie odświeżona ale zaraz pojawiało się uczucie ściągnięcia i wysuszenia (używałam tylko tych nawilżających), tak więc na jakiś czas dałam sobie z nimi spokój. Ale tonik Schellera naprawdę jest przyjemny w stosowaniu (mimo że zapach różany nie jest moim ulubionym). Świetnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Skóra po nim jest przyjemnie gładka i efekt ten nie znika nawet gdy nie nałożę kremu.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Chcesz pochwalić lucky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Charakterny i fajowski
  • Tonik traktowany jest przeze mnie po macoszemu w codziennej pielęgnacji. Wychodzę z założenia, że ma ładnie pachnieć i nie wysuszać. Więcej nie oczekuję. I ten właśnie spełnia moje oczekiwania. Absolutnie nie wysusza, nie podrażnia, dobrze przygotowuje skórę na krem (gdzieś wyczytałam to zdanie i uznałam, że się nada do recenzji ), pięknie pachnie różami, a co ciekawe, nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nim, a tak poszukiwanym tonikiem Dermiki (zapachowo identyczne!) - także jeśli komuś Rosarium w łapy nie wpadnie (jest chyba nawet droższy), proponuję tonik Apotheker Scheller - warto.

Kurczę, trudno mi o tonikach pisać, bo, jak mówiłam, traktuję je po macoszemu, a więc i recenzja jest odpowiednio skromna. Please forgive me, jak śpiewał artysta z Kanady.

Chcesz pochwalić svenja za czytelną i pomocną recenzję?