Powiększ L'Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Maska regenerująca włosy bardzo uwrażliwione

Zgłaszająca osoba: Smoczyca

Neofibrine - unikalne połączenie ceramidu Bio-Mimetic, aby intensywnie wzmocnić włosy, naturalnych wosków, składników nadających połysk oraz filtru UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości. Rezultat: włosy są odżywione, wzmocnione, sprężyste, miękkie i pełne blasku.

Skład: aqua / water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, candelilla cera / candelilla wax, amodimethicone, cetyl esters, isopropyl alcohol, glycerin, methylparaben, trideceth-12, ethylhexyl methoxycinnamate, linalool, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, chlorhexidine dihydrochloride, cetrimonium chloride, limonene, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, ci 19140 / yellow 5, ci 15985 / yellow 6, parfum / fragrance

Cena: ? zł / 200 ml

• Jest świetna
  • Maska jest cudowna do moich rozjaśnianych przesuszonych i osłabionych włosów
    Zaczne od plusów:
    +świetnie odżywia włosy
    +wyglądają po niej zdrowo
    +ma fajną konsystencje jak masełko
    +bardzo przyjemny zapach
    +przystępna cena
    +bardzo wydajna

Minusy:
    -troszke obciąża
    -odrobine przetłuszcza

Ale czego sie nie robi dla zdrowego wyglądu włosów. Wprost sie od niej uzależniłam i bardzo mnie to cieszy
    Ogólnie bardzo polecam bo warto

Chcesz pochwalić wisnia1212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska do zniszczonych włosów
  • Używam tej maski od bardzo dawna, jest świetna do farbowanych, rozjaśnianych, zniszczonych włosów. Dostałam próbkę od fryzjerki i od tego czasu używam jej regularnie. Dobrze wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie. Stosuję ją sporadycznie, raz na tydzień, dwa i wystarcza, ale kiedyś farbowałam częściej włosy i stosowałam ją częściej. Zwykle nakładam od połowy długości, czasem na całość jeśli czuję, że włosy potrzebują wyjątkowego wygładzenia albo jeśli prostuję włosy. Nie zdarzyło się, żeby obciążała a mam cienkie włosy. Dodatkowo ładnie pachnie. Minus za silikony, ale to zależy od osoby czy one przeszkadzają. Osobiście stosuję na co dzień kosmetyki naturalne a tą maskę tylko od czasu do czasu albo w awaryjnych sytuacjach. Kupuję duże opakowanie na allegro i jest o połowę taniej niż w salonie.

Ilość zużytych opakowań: 6 dużych opakowań

Chcesz pochwalić miss lazy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za droga jak na taki skład i działanie
  • Swego czasu zafundowałam sobie tą odżywkę razem z maseczką. Koszt duży, a działanie – koszmar.

Moje włosy są Moje włosy są puszące, niezdyscyplinowane, zniszczone, suche. Mam też wrażliwy skalp, Łojotokowe Zapalenie Skóry (przetłuszczanie się połączone z permanentnym łuszczeniem się). Moje włosy są zniszczone w wyniku wieloletniego farbowania (chemiczne – rzecz z resztą nadal będę to robić – mój naturalny kolor to mysi brąz – okropnie nudny i zupełnie nie twarzowy ) i przygody zwanej „trwała ondulacja” – fryzjerka spaliła mi włosy poprzez użycie za dużej ilości płynu do skręcania ( ). Efekt mam mega puszące się włosy – niezdyscyplinowane, cienkie, zniszczone, mocno przesuszone.

Z powodu ŁZS poszukiwanie odżywki jest dla mnie bardzo trudne. Skalp wybitnie nie lubi polimerów tworzących ochronny film na włosach. Za wyjątek stanowią te należące do grupy używanej w stylizacji włosów (składniki gum, żeli, past) typu PVP, PVP/VA copolymer ect. Inne – sylikony (nawet te lekkie typu Dimethicone), polimery z rodziny Polyquaternium i quaternium (wszelakie) oraz guma guar hydroxypropyltrimonium chloride są zakazane – doprowadzają mnie do świądu, zaczerwienienia, zwiększenia łuszczenia się skalpu i przetłuszczania – stan skóry głowy się pogarsza.

Zawiera ta maska amodimethicone – lekki sylikon, który akurat u mnie ma działanie odwrotne do zamierzonego – niesamowicie obciąża włosy, przez co wyglądają jak smutne smętne strąki, są ciężkie, przylizane, obciążone, a skalp podrażnony. Wygładza, ale włosy nie wyglądają na „sypkie” – czyli puszyste, z objętością i wygładzeniem. Są błyszczące, ale za cenę objętości.Regeneracja - zerowa. Łatwe rozczesywanie? Tak, ale za cenę wyglądu. Produkt działa nawilżająco, wygładzająco, lecz już nazwa Absolut Repair - absolutna regeneracja do czegoś zobowiązuje. Producent się z tego nie wywiązuje.

Ta maska jedynie wygładzi i ułatwi rozczesywanie włosów, a candelilla cera / candelilla wax i annodimethicone utworzy film na włosach, przez co będzie się wydawać, że są miękkie. Jedynie nawilżenie da gliceryna i dwa alkohole tłuszczowe, ale gliceryna nie jest blisko początku. Skład nie zawiera kreatyny, czy czegokolwiek co by odżywiało włosy, lepiej gdyby maska nie miała sylikonów, za to miała, kreatynę, jedwab, alkohole tłuszczowe, glicerynę - wtedy była by to bomba odżywcza, a tak maska nie zasługuje na swoją cenę. Dla mnie mogła by kosztować 1/10 tego co kosztuje.

Konsystencja przyjemna, budyniowa. Produkt wydajny. Ale efekt i skład niewspółmierny do ceny . Bubel za duże pieniądze. Piękny kolor, ale uzyskany dzięki sztucznym barwnikom. Zapach przyjemny, ale sztucznawy.

Zasługuje na 3 gwiazdki. Z powodu - połowicznego działania, składu, ceny. Czyli - maska typ średnia. Cudem nie jest.

Używam tego produktu od: 2 mies w 2009 roku w lutym

Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo słaba
  • Maska bardzo obciąża włosy. Jest ciężka w aplikacji, „tępa”, trzeba się nieźle napracować aby ją wreszcie równomiernie rozprowadzić.
    Po aplikacji na wilgotne włosy, przez chwilę jest wrażenie wygładzenia, jednak już po dłuzszym spłukiwaniu (nie można krócej bo włosy pozostają tłuste i maksymalnie obciążone) – włosy znów robią się szorstkie i splątane. Nie ma mowy o rozczesaniu bez użycia olejku.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe opakowanie

Chcesz pochwalić Nicolle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Rewelacja!Dzięki tej masce moje włosy po dekoloryzacji ożyły Są mięciutkie, świecące i zdrowe Dzięki niej odstawiłam na bok prostownicę, bo włosy są gładkie i ładnie się układają

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kiniolek6 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • dobra, ale nie idealna.
  • Moje włosy są z natury suche i "sianowate". Zgodnie z obietnicą producenta włosy po niej są sprężyste, miękkie i pełne blasku. Końcówki nie są rozdwojone, widać ich odżywienie. Ma miły 'salonowy' zapach, typowy dla marki l'Oreal oraz wspaniałą konsystencje.

Nie wzmacnia jednak włosów, a przynajmniej nie zauważyłam tego na moich. Niektóre drogeryjne maski lepiej się spisują, dlatego też do tej raczej nie wrócę.

Jest dość wydajna, stosowałam ją wraz z moją mamą - która ma włosy zniszczone częstym prostowaniem i farbowaniem. Była zachwycona działaniem maski, więc to wszystko kwestia włosa.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ysd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super maska
  • Używam tej maski baaardzo długo, jedno opakowanie starcza mi na mniej więcej rok stosowania. Jest zabójczo wydajna. Odrobina wystarczy na jej nałożenie na końcówki włosów. Przy regularnym stosowaniu daje dobre efekty, włosy są gładkie i wyglądają na zdrowe. Gdyby nie parszywy skład używałabym nadal. Nie kupię jej ponownie, bo przerzucam się na kosmetyki naturalne, ale polecam, jeżeli ktoś nie zwraca uwagi na składy

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić gruszkawrotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych
  • Używam kilku masek w tym samym czasie i Absolut Repair jest jedną z lepszych. Stosowałam ją też w połączeniu z szamponem z tej serii, ale od szamponu wymagam głównie mycia bez wysuszenia, a to robi wiele tańszych produktów. A skoro nie widać różnicy to po co przepłacać

Maska ma idealną konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Jest wydajna.
    Włosy są po niej gładkie, co jest miłym zaskoczeniem jak na kosmetyk z jednym tylko silikonem w składzie i to nie na początku listy.
    Nie obciąża zbytnio włosów, ale moje są tak zniszczone, że ciężko o taki efekt.
    Nadaje miękkość, trochę ogranicza puszenie.

Mogę jej zarzucić tylko to, że ma wysoko w składzie methylparaben.

Obecność filtra nie jest dla mnie jakimś dużym plusem. Czy on w ogóle daje ochronę, skoro maskę i tak trzeba spłukać?

Jak dla mnie Absolut Repair daje dobre efekty. Nie wymagam od żadnego kosmetyku regeneracji, bo na to jest tylko jeden sposób - nożyczki i hodowanie nowych, zdrowych włosów. Nie łudzę się, że jakakolwiek maska jest w stanie przywrócić moje włosy do stanu w jakim były przed trwałą. Jedyne co mogę robić, to dbać o ich wizualnie lepszy wygląd i ta maska mi w tym pomaga.

Nie wiem czy kupię ją ponownie, bo kusi mnie kilka innych produktów, w tym L'oreal Force Vector, którego miałam próbkę, a zdrowy rozsądek (resztki) podpowiada, że zużycie moich zapasów zajmie mi duuużo czasu...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Mam bardzo zniszczone włosy, co jest spowodowane ich częstym prostowaniem, farbowaniem itp. Skusiłam się na maskę z linii Absolut repair po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na wizazu. Zamówiłam ją na allegro. Musze zaznaczyć, że dość sceptycznie podchodzę do wszelkiego rodzaju "cudów" do włosówi właściwie straciłam nadzieję...jezeli chodzi o tę maskę totalnie, pozytywnie się rozczarowałam. Pachnie pięknie, jest konsystencji masła, dzięki czemu nie spływa z włosów, jest wydajna, ale najważniejsze, że naprawdę działa. Już popierwszym myciu zauważyłam poprawę. Wlosy łastwo się rozczesuje, są miękkie i wspaniale się układają. Moja bardzo się przetłuszczają, więc nie nakładam od nasady włosów. Stosują razem z olejkiem/serum z tej samej linii.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania i naprawdę ubyło niewiele (mam włosy do ramion)

Chcesz pochwalić piadina za czytelną i pomocną recenzję?
  • SOS dla włosów
  • Rozjaśniam swoje włosy od dawna.Włosy stały się przesuszone, matowe, kompletnie nie do ułożenia, o postrzępionych końcówkach, po prostu koszmar.Moje wcześniej matowe włosy teraz po prostu są błyszczą jak gdyby ich powierzchnia wygładziła się i ładnie rozpraszają światło, a to przecież takie ważne przy tego koloru włosach. Poza tym są miękkie i delikatne w dotyku, lepiej się układają, przestały być sztywne i łamliwe bo to było moją zmorą.To świetny produkt dla zniszczonych różnymi zabiegami włosków szczególnie rozjaśnionych i farbowanych.
    Maska jest bardzo wydajna konsystencja gęsta i ma śliczny zapach.
    Używam z tej linii kilku kosmetyków i wszystkie spełniają moje oczekiwania.
    POLECAM dla mnie KWC
    Używam tego produktu od: 3latIlość zużytych opakowań: kilka sztuk

Chcesz pochwalić Viotynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia swojego zadania, bo NIE REGENERUJE WŁOSÓW.
  • Mam rozjaśniane włosy, zniszczone, ale nietragiczne.
    Kupiłam tą maskę z nadzieją, że te włosy naprawi, ale no właśnie ona nie regeneruje włosów mimo tego ,że takie ma zadanie...gdyby nie ten fakt dałabym jej 5, bo uwielbiam jej zapach, jest dość wydajna, włosy po niej sa wygładzone, sprężyste, grubsze, bardziej błyszczące, ale tak do mycia, bo potem powracają do swojego dawnego stanu (dałabym 4, ale nie, bo cena i marka zobowiazują, jest również profesjonalna i zawiodłam się na niej nieco.), Zapach cudny!
    Co do nakładania to daje ją czasami na całe włosy i na głowę również, a czasami tylko do połowy i trzymam tak do 5 minut i to naprawdę jest wystarczająco! Kiedy trzymałam dłużej (chciałam zrobić kurację i trzymałam 2 godz pod czepkiem, włosy były po prstu suche...co też mnie zniechęciło).

Ogólnie fajna maska, ale nie regenerująca.

Nie wiem czy kupię ponownie, raczej nie, bo szukałam regeneracji, a ona tego nie robi mimo tego ,że powinna, kupię pewnie ta nawilżającą do suchych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aneczka:} za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza, jakiej używałam
  • Cudowna odżywka! Długo szukałam ideału i chyba go znalazłam Włosy po niej są miękkie w dotyku, błyszczące i nawilżone. Odkąd ją stosuję, nie mam żadnych problemów z rozczesywaniem włosów. Dodam że nakładam ją od polowy włosów, ze względu na ich przetłuszczanie się. Jest warta swojej ceny.

Chcesz pochwalić meggi15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezla, ale za droga
  • Jak dla mnie maski tej firmy sa zbyt zachwalane, szczegolnie, ze kosztuja majatek (heh pewnie dlatego sa zachwalane).

Mialam jedna maske Absolut Repair i jedna Intense Repair.
    Absoluta nie polecam, jest za gęsty przez to moje wlosy w ogole go nie "lykaly", ale mimo to przyklapnieta bylam...
    plusy:
    -zapach
    -"sliskosc", ktora uwielbiam po splukaniu odzywki/maski.
    -wydajnosc

Intense Repair zdecydowanie bardziej pasowal moim wlosom, jemu bym dala 3,5 gwiazdki.
    Niestety duzo ucinam tym maskom za cene, jest przesadzona...

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 500ml

Chcesz pochwalić YYEELLOOWW za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Naprawdę bardzo fajna maska. Włosy są po niej odżywione i lejące. Poza tym ma gęstą konsystencję i bardzo ładny zapach. Używam razem z szamponem tej samej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1, 500 ml

Chcesz pochwalić Czachulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bliska ideału
  • Po raz pierwszy kupiłam maskę około 2 lata temu, kiedy szukałam pomocy dla moich trochę wymęczonych suszarką i prostownicą włosów.

Kupiłam i już po kilku pierwszych użyciach wiedziałam, że było warto.

Włosy stały się (i cały czas są):
    - miękkie
    - nawilżone
    - bardzo błyszczące
    - "lejące"

Inni też to zauważyli

Moich włosów maska nie obciąża.

Stosuję ją raz w tygodniu. Nakładam dość dużo, na to folia, ręcznik i trzymam przez około 1-2 godziny.
    Stosowanie jest przyjemne: maska ładnie pachnie, a dzięki dość gęstej konsystencji nie spływa z włosów ani z dłoni podczas nakładania.

Maskę kupuję na allegro, opakowanie 500ml.
    Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić cokolwiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie !!!nie !!!nie!!! mega obciąża włosy, nie pomaga
  • Każdy zachwalał całą serie więc zachęcona opiniami z wizaża kupiłam.
    Podczas pierwszego tygodnia używania jeszcze było ok, chociaż włosy wcale nie były super miękkie jak to pisano, później już tylko gorzej.
    Odżywka obciąża, ale po masce to jest tragedia ! mega obciążone włosy, wyglądające jak po źle spłukanej oliwce dla dzieci. Zapach jest może na 30 minut, pod koniec dnia w pracy o godz. 16 czuje jak mi włosy śmierdzą i wyglądają jakbym nie była ze 3 dni - a myję codziennie rano o 7. Jak wracam do domu z pracy i patrze w lustro to wszystko ulizane i przylizane, więc jak chcę gdzieś wyjść to muszę znowu włosy myć, do tego włosy są strasznie przyklapnięte! mam zamiar odsprzedać cały zestaw bo tylko szkoda pieniędzy, dużo bardziej jestem zadowolona z szamponów za 8 zł niż za 30!
    do tego nic nie było co zapewnia producent, ani zregenerowania, ani nawilżenia, jedyne nawilżenie to natłuszczenie i kasa w błoto.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić kamiskr za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 208 raz(y)
  • Zbawienie dla włosów
  • Jestem stałą bywalczynią w salonie L'oreala. Mam włosy długie, farbowane i zniszczone codziennym prostowaniem.

Maskę po raz pierwszy miałam nałożoną w salonie, moje włosy od pierwszego użycia były miękkie, rozczesywały się bez problemu.

Ostatnio nawet robiłam dekoloryzację i obawiałam się że włosy będą bardzo zniszczone, ale wystarczyły 3tygodnie aby włosy wróciły do dawnej kondycji, w tym czasie aby je zregenerować używałam maski po każdym myciu włosów.

Maseczka bardzo przyjemnie pachnie, konsystencja jest jak krem, zbita, ale nie wielka ilość wystarczy na długie włosy.
    Po zmyciu nie przetłuszcza włosów i ich nie obciąża.

Cena w salonie niezbyt zachęcająca, dlatego kupiłam w sklepie fryzjerskim, za 34zł 200ml a więc tanio.

Stosuję na włosy raz w tygodniu, od tej pory są w o wiele lepszej kondycji, nie plączą się, przestały nawet tak mocno wypadać. Wyglądają na zdrowe, nawet mają połysk, a mam włosy farbowane na blond

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 200ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!!
  • Dostałam próbke tego kosmetyku w salonie fryzjerskim i tak mi się spodobało że kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.
    Nie wiem co ta maska w sobie ma ale jest najlepsza jaką kiedykolwiek używałam(a przerobiłam ich już sporo). Włosy są po niej niesamowicie nawilżone, "sypkie", wygładzone i pięknie się błyszczą. Maska ma gęstą konsystencje masła i jest bardzo wydajna. Używam jej ok raz w tygodniu.

Jedynym minusem jest cena, jak na maske dość wysoka ale biorąc pod uwag efekt to opłaca się.

Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anastka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Włosy mam rozjasniane, cinkie,dlikatne, wiec od czasu do czasu rozpieszczam je ta maska,po niej wlosy sa sliskie,sypkie,gladkie,nieobciazone. Wiadomo,ze zniszczonych wlosow nic nie uratuje i ktos kto ma "siano" na glowie niech nie liczy na cuda ,bo na to pomoga tylko nozyczki a nie zadna maska,ale jak ktos ma włosy potrzebujace od czasu do czasu czegos "ciezszego" to ta maska jest w sam raz. Ja na codzien stosuje lekka pielegnacje bez silikonow,ale ta maska mimo,ze zawiera silikony nie obciaza moich cienkich włosow,ale nadaje im silskosc,taka ,ze frotka zjezdza mi z wlosow.
    Minusem jest cena okolo-55zł/200mll w sklepie fryjerskim

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania 200ml

Chcesz pochwalić astra85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z lepszych masek
  • kupiłam maske razem z intense repair i musze powiedziec ze sprawdza sie ona na włosów potrzebujących regeneracji i odzywienia a intense nawilżenia dlatego absolut stosuje raz na tydzień nie wzmaga przetłuszczania włosów ułatwia rozczesywanie i włosy bardzo ładnie wyglądaja po jej zastosowaniu a ci którzy pisza ze im niec nie daje to albo nie maja zniszczonych włosów nawet fryzjer mówił mi ze jak ktos ma włosy w dobrej kondycji to jej nie poleca albo jak ktos ma naprawde zniszczone włosy i ona nie pomaga to proponuje ogolic głowe bo chyba juz nic nie pomoże

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Chcesz pochwalić lenisko1480 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bdb
  • Maseczka sama w sobie jest bardzo dobra: włosy są wygładzone i odżywione, ale nie obciążone - nie tracą na puszystości. Już po pierwszym zastosowaniu widocznie nabierają blasku i dobrze się układają, ułatwia również rozczesywanie. Nie mam zniszonych włosów, kupiłam tę maseczkę raczej ze względu na narażenie na zimową aurę - mróz i suche powietrze, celem nawilżenia i odżywienia. Nie wiem zatem jak sprawdza się na włosach poddawanych zabiegom fryzjerskim, na moich sprawdziła się bardzo dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Chcesz pochwalić hana* za czytelną i pomocną recenzję?
  • masełko
  • cudowna konsystencja masełka, gęsta nie spływa z włosów... super zapach. włosy miekkie, delikatne, nawilzone. juz przy spłukiwaniu maski czuc cudowny efekt sliskich wlosow. ulatwia rozczesywanie co jest moja zmora. jestem na tak. cena do przezycia a maska jest wydajna takze jest ok. moze efekt regeneracji nie jest powalajacy(ja nie mam wlosow w tragicznym stanie) ale i tak mimo wszystko mnie zadowala.Używam tego produktu od: 2 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 200 ml
    niestety po wielomiesięcznym stosowaniu stwierdzam ze oprócz milej konsystencji z włosami nic nie zrobila, za taka cene mogłaby sie bardziej "postarac". juz tak mnie nie zadowala. z bardzo zniszczonymi wlosami by sobie na pewno nie poradzila

Chcesz pochwalić marcia0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Na plus zapach, kolor i konsystencja. Na minus cała reszta z parabenami na czele. Najwiekszy koszmar, jak sie opakowanie skończy,włosy odreagowują jej stosowanie i sie zaczyna-przesuszenie, rozdwajanie, etc. Ja byłam tak naiwna, ze dokupowałam nowe-kawał włosów obcietych mnie otrzeźwił-wyszło na to, że obcięłam znacznie wiecej niz mi urosło w okresie stosowania maski

Używam tego produktu od: po 6 dużych opakowaniach zarzuciłam ją pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 6 dużych opakowań

Chcesz pochwalić danusiaes za czytelną i pomocną recenzję?
  • super maska!
  • Super Maska! Wybrobowalam juz ich mase .Mam geste włosy , bardzo wymagajace:p. Polecam rowniez maske Matrix Sleek Look. Mam obecnie 500 ml Loreal Absolute i 500 ml Matrix sleek look. Bardzo sobie chwale te 2 maski. Wczesniej probawalam rowniez maske Collistar i ( zółta gama) Odradzam ! nie daje zadnych efektow ,oprocz ladnego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić ewelinnne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z najlepszych
  • Doskonała maska do zniszczonych włosów. Gdy stosowałam ją pierwszy raz dawno temu obciążała mi włosy.Powodem tego był fakt, że moje włosy nie były wówczas na tyle zniszczone. Natomiast później po wielokrotnym rozjaśnianiu ponownie sięgnęłam po tą maskę i wówczas włosów nie obciążała.
    Wnioskuję stąd, że jest ona skierowana dla ludzi o mocno zniszczonych włosach, innym może włosy obciążać.

Chcesz pochwalić klara1985 za czytelną i pomocną recenzję?