Powiększ L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Maska regenerująca włosy bardzo uwrażliwione

Zgłaszająca osoba: Smoczyca

Neofibrine - unikalne połączenie ceramidu Bio-Mimetic, aby intensywnie wzmocnić włosy, naturalnych wosków, składników nadających połysk oraz filtru UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości. Rezultat: włosy są odżywione, wzmocnione, sprężyste, miękkie i pełne blasku.

Skład: aqua / water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, candelilla cera / candelilla wax, amodimethicone, cetyl esters, isopropyl alcohol, glycerin, methylparaben, trideceth-12, ethylhexyl methoxycinnamate, linalool, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, chlorhexidine dihydrochloride, cetrimonium chloride, limonene, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, ci 19140 / yellow 5, ci 15985 / yellow 6, parfum / fragrance

Cena: ? zł / 200 ml

• Jest świetna
  • Maska jest cudowna do moich rozjaśnianych przesuszonych i osłabionych włosów
    Zaczne od plusów:
    +świetnie odżywia włosy
    +wyglądają po niej zdrowo
    +ma fajną konsystencje jak masełko
    +bardzo przyjemny zapach
    +przystępna cena
    +bardzo wydajna

Minusy:
    -troszke obciąża
    -odrobine przetłuszcza

Ale czego sie nie robi dla zdrowego wyglądu włosów. Wprost sie od niej uzależniłam i bardzo mnie to cieszy
    Ogólnie bardzo polecam bo warto

Chcesz pochwalić wisnia1212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska do zniszczonych włosów
  • Używam tej maski od bardzo dawna, jest świetna do farbowanych, rozjaśnianych, zniszczonych włosów. Dostałam próbkę od fryzjerki i od tego czasu używam jej regularnie. Dobrze wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie. Stosuję ją sporadycznie, raz na tydzień, dwa i wystarcza, ale kiedyś farbowałam częściej włosy i stosowałam ją częściej. Zwykle nakładam od połowy długości, czasem na całość jeśli czuję, że włosy potrzebują wyjątkowego wygładzenia albo jeśli prostuję włosy. Nie zdarzyło się, żeby obciążała a mam cienkie włosy. Dodatkowo ładnie pachnie. Minus za silikony, ale to zależy od osoby czy one przeszkadzają. Osobiście stosuję na co dzień kosmetyki naturalne a tą maskę tylko od czasu do czasu albo w awaryjnych sytuacjach. Kupuję duże opakowanie na allegro i jest o połowę taniej niż w salonie.

Ilość zużytych opakowań: 6 dużych opakowań

Chcesz pochwalić miss lazy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za droga jak na taki skład i działanie
  • Swego czasu zafundowałam sobie tą odżywkę razem z maseczką. Koszt duży, a działanie – koszmar.

Moje włosy są Moje włosy są puszące, niezdyscyplinowane, zniszczone, suche. Mam też wrażliwy skalp, Łojotokowe Zapalenie Skóry (przetłuszczanie się połączone z permanentnym łuszczeniem się). Moje włosy są zniszczone w wyniku wieloletniego farbowania (chemiczne – rzecz z resztą nadal będę to robić – mój naturalny kolor to mysi brąz – okropnie nudny i zupełnie nie twarzowy ) i przygody zwanej „trwała ondulacja” – fryzjerka spaliła mi włosy poprzez użycie za dużej ilości płynu do skręcania ( ). Efekt mam mega puszące się włosy – niezdyscyplinowane, cienkie, zniszczone, mocno przesuszone.

Z powodu ŁZS poszukiwanie odżywki jest dla mnie bardzo trudne. Skalp wybitnie nie lubi polimerów tworzących ochronny film na włosach. Za wyjątek stanowią te należące do grupy używanej w stylizacji włosów (składniki gum, żeli, past) typu PVP, PVP/VA copolymer ect. Inne – sylikony (nawet te lekkie typu Dimethicone), polimery z rodziny Polyquaternium i quaternium (wszelakie) oraz guma guar hydroxypropyltrimonium chloride są zakazane – doprowadzają mnie do świądu, zaczerwienienia, zwiększenia łuszczenia się skalpu i przetłuszczania – stan skóry głowy się pogarsza.

Zawiera ta maska amodimethicone – lekki sylikon, który akurat u mnie ma działanie odwrotne do zamierzonego – niesamowicie obciąża włosy, przez co wyglądają jak smutne smętne strąki, są ciężkie, przylizane, obciążone, a skalp podrażnony. Wygładza, ale włosy nie wyglądają na „sypkie” – czyli puszyste, z objętością i wygładzeniem. Są błyszczące, ale za cenę objętości.Regeneracja - zerowa. Łatwe rozczesywanie? Tak, ale za cenę wyglądu. Produkt działa nawilżająco, wygładzająco, lecz już nazwa Absolut Repair - absolutna regeneracja do czegoś zobowiązuje. Producent się z tego nie wywiązuje.

Ta maska jedynie wygładzi i ułatwi rozczesywanie włosów, a candelilla cera / candelilla wax i annodimethicone utworzy film na włosach, przez co będzie się wydawać, że są miękkie. Jedynie nawilżenie da gliceryna i dwa alkohole tłuszczowe, ale gliceryna nie jest blisko początku. Skład nie zawiera kreatyny, czy czegokolwiek co by odżywiało włosy, lepiej gdyby maska nie miała sylikonów, za to miała, kreatynę, jedwab, alkohole tłuszczowe, glicerynę - wtedy była by to bomba odżywcza, a tak maska nie zasługuje na swoją cenę. Dla mnie mogła by kosztować 1/10 tego co kosztuje.

Konsystencja przyjemna, budyniowa. Produkt wydajny. Ale efekt i skład niewspółmierny do ceny . Bubel za duże pieniądze. Piękny kolor, ale uzyskany dzięki sztucznym barwnikom. Zapach przyjemny, ale sztucznawy.

Zasługuje na 3 gwiazdki. Z powodu - połowicznego działania, składu, ceny. Czyli - maska typ średnia. Cudem nie jest.

Używam tego produktu od: 2 mies w 2009 roku w lutym

Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo słaba
  • Maska bardzo obciąża włosy. Jest ciężka w aplikacji, „tępa”, trzeba się nieźle napracować aby ją wreszcie równomiernie rozprowadzić.
    Po aplikacji na wilgotne włosy, przez chwilę jest wrażenie wygładzenia, jednak już po dłuzszym spłukiwaniu (nie można krócej bo włosy pozostają tłuste i maksymalnie obciążone) – włosy znów robią się szorstkie i splątane. Nie ma mowy o rozczesaniu bez użycia olejku.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe opakowanie

Chcesz pochwalić Nicolle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Rewelacja!Dzięki tej masce moje włosy po dekoloryzacji ożyły Są mięciutkie, świecące i zdrowe Dzięki niej odstawiłam na bok prostownicę, bo włosy są gładkie i ładnie się układają

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kiniolek6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • dobra, ale nie idealna.
  • Moje włosy są z natury suche i "sianowate". Zgodnie z obietnicą producenta włosy po niej są sprężyste, miękkie i pełne blasku. Końcówki nie są rozdwojone, widać ich odżywienie. Ma miły 'salonowy' zapach, typowy dla marki l'Oreal oraz wspaniałą konsystencje.

Nie wzmacnia jednak włosów, a przynajmniej nie zauważyłam tego na moich. Niektóre drogeryjne maski lepiej się spisują, dlatego też do tej raczej nie wrócę.

Jest dość wydajna, stosowałam ją wraz z moją mamą - która ma włosy zniszczone częstym prostowaniem i farbowaniem. Była zachwycona działaniem maski, więc to wszystko kwestia włosa.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ysd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super maska
  • Używam tej maski baaardzo długo, jedno opakowanie starcza mi na mniej więcej rok stosowania. Jest zabójczo wydajna. Odrobina wystarczy na jej nałożenie na końcówki włosów. Przy regularnym stosowaniu daje dobre efekty, włosy są gładkie i wyglądają na zdrowe. Gdyby nie parszywy skład używałabym nadal. Nie kupię jej ponownie, bo przerzucam się na kosmetyki naturalne, ale polecam, jeżeli ktoś nie zwraca uwagi na składy

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić gruszkawrotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych
  • Używam kilku masek w tym samym czasie i Absolut Repair jest jedną z lepszych. Stosowałam ją też w połączeniu z szamponem z tej serii, ale od szamponu wymagam głównie mycia bez wysuszenia, a to robi wiele tańszych produktów. A skoro nie widać różnicy to po co przepłacać

Maska ma idealną konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Jest wydajna.
    Włosy są po niej gładkie, co jest miłym zaskoczeniem jak na kosmetyk z jednym tylko silikonem w składzie i to nie na początku listy.
    Nie obciąża zbytnio włosów, ale moje są tak zniszczone, że ciężko o taki efekt.
    Nadaje miękkość, trochę ogranicza puszenie.

Mogę jej zarzucić tylko to, że ma wysoko w składzie methylparaben.

Obecność filtra nie jest dla mnie jakimś dużym plusem. Czy on w ogóle daje ochronę, skoro maskę i tak trzeba spłukać?

Jak dla mnie Absolut Repair daje dobre efekty. Nie wymagam od żadnego kosmetyku regeneracji, bo na to jest tylko jeden sposób - nożyczki i hodowanie nowych, zdrowych włosów. Nie łudzę się, że jakakolwiek maska jest w stanie przywrócić moje włosy do stanu w jakim były przed trwałą. Jedyne co mogę robić, to dbać o ich wizualnie lepszy wygląd i ta maska mi w tym pomaga.

Nie wiem czy kupię ją ponownie, bo kusi mnie kilka innych produktów, w tym L'oreal Force Vector, którego miałam próbkę, a zdrowy rozsądek (resztki) podpowiada, że zużycie moich zapasów zajmie mi duuużo czasu...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Mam bardzo zniszczone włosy, co jest spowodowane ich częstym prostowaniem, farbowaniem itp. Skusiłam się na maskę z linii Absolut repair po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na wizazu. Zamówiłam ją na allegro. Musze zaznaczyć, że dość sceptycznie podchodzę do wszelkiego rodzaju "cudów" do włosówi właściwie straciłam nadzieję...jezeli chodzi o tę maskę totalnie, pozytywnie się rozczarowałam. Pachnie pięknie, jest konsystencji masła, dzięki czemu nie spływa z włosów, jest wydajna, ale najważniejsze, że naprawdę działa. Już popierwszym myciu zauważyłam poprawę. Wlosy łastwo się rozczesuje, są miękkie i wspaniale się układają. Moja bardzo się przetłuszczają, więc nie nakładam od nasady włosów. Stosują razem z olejkiem/serum z tej samej linii.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania i naprawdę ubyło niewiele (mam włosy do ramion)

Chcesz pochwalić piadina za czytelną i pomocną recenzję?
  • SOS dla włosów
  • Rozjaśniam swoje włosy od dawna.Włosy stały się przesuszone, matowe, kompletnie nie do ułożenia, o postrzępionych końcówkach, po prostu koszmar.Moje wcześniej matowe włosy teraz po prostu są błyszczą jak gdyby ich powierzchnia wygładziła się i ładnie rozpraszają światło, a to przecież takie ważne przy tego koloru włosach. Poza tym są miękkie i delikatne w dotyku, lepiej się układają, przestały być sztywne i łamliwe bo to było moją zmorą.To świetny produkt dla zniszczonych różnymi zabiegami włosków szczególnie rozjaśnionych i farbowanych.
    Maska jest bardzo wydajna konsystencja gęsta i ma śliczny zapach.
    Używam z tej linii kilku kosmetyków i wszystkie spełniają moje oczekiwania.
    POLECAM dla mnie KWC
    Używam tego produktu od: 3latIlość zużytych opakowań: kilka sztuk

Chcesz pochwalić Viotynka za czytelną i pomocną recenzję?