GlaxoSmithKline, Cutibaza (Krem półtłusty)

Powiększ GlaxoSmithKline, Cutibaza (Krem półtłusty)

Zgłaszająca osoba: Barby

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i szczególnie wrażliwej. Dzięki starannie dobranym składnikom krem zapewnia natłuszczanie skóry eliminujące objawy suchości, nawilżanie przynoszące zmiękczenie i wygładzenie naskórka, skuteczną ochronę skóry przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.
Cutibaza jest preparatem bezzapachowym, wskazanym szczególnie dla osób z chorobami alergicznymi.

Skład: Paraffinum Liquidum, Water, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Ceteth-20, Imidazolidinyl Urea, Sodium Phosphate, Citric Acid.

Cena: 7,50 zł / 30 g

• Uratował moją skórę
  • W bardzo szybkim tempie zregenerował moją skórę, która bez niego goiła by się bardzo, bardzo długo. Również szybko pomógł mi w trakcie alergii. Można go stosować na różne parte ciała. Nie podrażnia, jest wydajny, szybko regeneruje naskórek. Jest bezzapachowy i świetnie się wchłania.

Cena bardzo niska, dlatego warto się w niego zaopatrzyć. Dla mnie nawet lepszy od tych przereklamowanych kremów. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

Chcesz pochwalić Aannka197 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny produkt
  • Stosuję go do twarzy, do rąk i do ust.

Idelanie nawilża cerę, jest bardzo wydajny. Regeneruje, łagodzi podrażnienia.

Bardzo dobra jakość za niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Gixerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny
  • W zeszłym roku w zimie dostałam czerwonych suchych plam na twarzy, wyglądało to strasznie, żadne łagodne kremy, ani nawilżające, ani tłuste nie dawały sobie z nimi rady. Koleżanka poleciła mi Cutibaze. I pomogło. Cholerstwo zeszło, skóra zaczęła wyglądać po kilku dniach w miarę normalnie.

Nie polecam na zimę, jest dla mnie za słaby, za mało ochronny. Odejmuję gwiazdkę, za to, że dosyć mocno świeci i jednak tak do końca nie naprawił mojej skóry. Mimo częstego stosowania nadal wychodzą mi suche plamki, a skóra na płatkach nosa w ciągu dniach zaczyna się łuszczyć.

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić manitua za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Niezbędnik dla alergika
  • Ten krem zawsze musi być w mojej kosmetyczce. Niestety jako alergik, mam problem z łzawiącymi oczami. Łzawienie i ciągłe wycieranie łez spowodowały ogromny obrzęk i opuchliznę pod oczami. Wyglądało to okropnie, ludzie pytali się, na co chora jestem. Do tego wszystkiego nieestetycznie schodzila mi skóra z tego miejsca. Lekarz polecił mi ten krem i muszę przyznać, że już po paru użyciach dolegliwości minęły. Także ja go uwielbiam

Chcesz pochwalić Lynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry , ale nie dla mnie
  • Bardzo fajny, nie drogi krem ale jak napisam nie dla mnie a dla mojej coreczki. jej buzia jest po nim przecudowna, nawilzona, likwikduje zawsze jakies tam krsoteczki. Jednak dalam srednia ocene, bo dla mnie niestey on nie bedzie, dostalam po nim lekkiej wysypki, choc mam batrdzo wrzaliwa skore, wiec nie wiem dlaczego tak sie mi zrobuilo.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie zlicze

Chcesz pochwalić jaaaaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony dla bardzo wrażliwej i skłonnej do alergii skóry!
  • Mogę powiedzieć, że ten krem uratował skórę mojej twarzy.

Podczas okresu dojrzewania moja skóra była nieznośna i mimo licznych wizyt u różnych dermatologów nie mogłam znaleźć odpowiedniego kremu do nawilżania mojej skóry.
    Przetestowałam naprawdę dużo produktów i już miałam dość, ponieważ niektóre kremy bardzo pogarszały stan mojej skóry. Byłam załamana.

Na szczęście któregoś dnia moja mama rozmawiając ze swoja znajomą dowiedziała się o kremie Cutibaza i to był strzał w dziesiątkę.
    Uspokoił moją rozdrażnioną i zmęczoną testowaniem innych kremów skórę i widocznie poprawił jej stan.

Cutibaza bardzo dobrze nawilża moją twarz. Używam jej od lat i naprawdę polecam wszystkim, którzy mają problemy z wrażliwą i alergiczną skórą.

Cena jest rewelacyjna, więc nawet jeśli u kogoś ten krem miałby się nie sprawdzić to nie ma powodów do rozpaczy nad wyrzuconymi w błoto pieniędzmi.

Mimo, że w składzie ma parafinę nie zapycha mnie i nie mam większych problemów z zaskórnikami.

Stosuję ten krem już naprawdę ładnych pare lat i szczerze mówiąc trochę mnie już nudzi (ciągle to samo opakowanie, tubka itd) i czasem mam ochotę spróbować czegoś innego, ale nawet jeśli się zdecyduje i znajdę coś, co będzie w stanie dorównać Cutibazie (zapewne będzie to bardzo trudne jeśli nie niemożliwe ;p) to na pewno będę stosowała te produkty zamiennie i nie zrezygnuję z tego kremu.

Wady: Dla mnie bez wad. Dla innych myślę, że parafina w składzie może być problemem, bo może zapychać.

Używam tego produktu od: około 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5 całych tubek (nie pamiętam dokładnie) i kolejna w trakcie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić aroundtheworld za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Doskonały krem do skóry wrażliwej!
  • Mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę. Zdarza mi się czasem eksperymentować z nowymi kremami, ale zawsze wracam do tego (często z uczuleniem, a cutibaza pomaga mi je zagoić).

Jest tłusta, więc stosuję ją głównie przed snem (zdarza się rano, ale głównie zimą, jak skóra jest skrajnie wysuszona). Krem doskonale natłuszcza, wygładza, koi suchą skórę. Jedno nałożenie na noc sprawia, że rano buzia wygląda dużo lepiej!

Używam tego produktu od: 2-3lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5 tubek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ek86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek z apteki
  • Dobry krem, dostępny w każdej aptece i to za niewielkie pieniądze. Tubka może nie jest zbyt duża, ale za to wystarcza na długo.

Używam go głównie jako kremu do rąk i stóp. Jest też zimowym ratunkiem dla przesuszonej twarzy - latem jest dla mnie odrobinę za tłusty.

Szybko się wchłania, doskonale nawilża i mieści się w każdej torebce. Czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Chcesz pochwalić zgagaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super krem na wszelkie 'suchości' na skórze, gorąco polecam!
  • ZALETY:
    -bardzo dobrze nawilża
    -idealny dla cery suchej
    -likwiduje wszelkie suchości i podrażnienia
    -nie wyskakują po nim pryszcze
    -nie uczula, nie podrażnia
    -wydajny
    -fajna cena
    -dobra konsystencja

WADY
    -lepiej stosować go na noc, ponieważ po nałożeniu skóra się przez pewien czas świeci
    -bezzapachowy

Ogólnie bardzo dobry krem, godny polecenia. Już po pierwszym użyciu widać efekt.

Używam tego produktu od: nie pamiętam ale dość dłuugo
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić agata3506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem za śmieszne pieniądze!
  • Mimo, że parafina na początku listy nigdy mnie nie zapchał a mam tendencje do tego typu problemów. Świetnie się wchłania, rewelacyjnie nawilża, nigdy mnie nie podrażnił. Działa wyraźnie kojąco.
    Kosztuje grosze i jest dostępny w prawie każdej aptece.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić SexPistols za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij