Soraya, Kryjący Make-up

Powiększ Soraya, Kryjący Make-up

Zgłaszająca osoba: lir391

Kryjący make-up oparty na bazie doskonałych pudrów zapewnia pełne, perfekcyjne krycie skóry, pozwalając jej oddychać. Doskonale tuszuje niedoskonałości cery oraz drobne zmarszczki, zachowując jej naturalny wygląd. Wygładza skórę oraz intensywnie ją nawilża.

Cena: 12 zł / 30 ml

• To nie to
  • Był to jeden z moich pierwszych podkladow. Zaczynajac przygode z malowaniem nie przykladalam wiekszej uwagi do tego czym sie maluje, az pojazwil sie u mnie tradzik. Liczylam na dzialanie kryjace, a to porducent obiecywal. Niestety z produktu nie bylam zadowolona. Kolor najjasniejszy byl dla mnie za ciemny, konsystencja rzadka, a co za tym idzie krycie minimalne. To nie to czego szukam. Plus za cene i dostepnosc oraz dzialanie antybakteryjne, na tym tyle.

Używam tego produktu od: 3 lata

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale nie zachwyca
  • Zalety? Jest przedewszystkim tani. Oprócz tego spełnia swoją funkcję, tzn. kryje. Może nie jakoś idealnie, trzeba mieć trochę cierpliwości, ale jak się trochę pomęczę jestem w stanie uzyskać dobry efekt. Do zaczerwienień jednak bez korektora się nie obejdzie. W ciągu dnia trochę 'schodzi' a już na pewno nie można wyjść z tym podkładem nawet na mały deszczyk. Od razu robią się strasznie wyglądające plamki na twarzy. Zapach jest miły. Myślę, że jest to produkt wart wypróbowania, bo cena jest niska a mnie nie przysporzył żadnych problemów skórnych. Nie wysusza skóry.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Judyta_Sin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Plusy:

- nie wysusza skóry
    - twarz wygląda naturalnie, nie ma efektu maski
    - cena
    - wydajność
    - dopasowuje się do cery
    - skóra jest po nim gładka
    - trwały
    - fajna konsystencja
    - nie zapycha

Minusy:

- zostawia ślady na ubraniu
    - kryje dopiero w połączeniu z korektorem lub pudrem

Używam tego produktu od: używałam jako nastolatka teraz czasem do niego wracam
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Luna_Em za czytelną i pomocną recenzję?
  • Make up kryjący, a kryje słabo
  • Stosunkowo tani, ale co z tego jak już przy pierwszym użyciu same wady.
    Niezbyt nadaje się do cery mieszanej, szybko się przetłuszcza, uwydatnia niedoskonałości. Co gorsza bardzo zapycha pory i wpycha się w zmarszczki, jeszcze bardziej je pogłębiając.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1, ale niecały

Chcesz pochwalić choxcho za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo odradzam !!!
  • Istny koszmar! Pseudo podkład, niemiłosiernie zapycha pory i daje efekt maski na twarzy! Ma tendencję do ciemnienia i ważenia się na twarzy. Na lato odpada! Jego właściwości kryjące pozostawiają wiele do życzenia. Bez korektora się nie obejdzie. Ledwo zdąży się go nałożyć na twarz a już się zaczyna świecić. Nie jest wart ani złotówki! Jedyny plus to to,że ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: Kupiłam 3 lata temu.
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe opakowanie.

Chcesz pochwalić DolceFarNiente3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JA JESTEM ZDECYDOWANIE ZA
  • Jestem zdecydowanie za .... U mnie sprawdził się doskonale. bardzo ważne,że nie wysusza skóry i nie wystepuje po nim uczucie ściągnięcia . Rzekłabym, że nawilża W przypadku moich niedoskonałości widocznych gołym okiem po nałożeniu są one ukryte, a więc to zadanie też spełnia. Twarz po zastosowaniu wygląda bardzo naturalnie, nie ma teatralnego efektu. Tak na marginesie mam jeszcze dwa inne podkłady tej Firmy na upalne lato i na wielkie wyjścia i też jestem kontenta. I jeszcze dodam, ze używam ich juz naprawdę długo i nie zamierzam zmieniać / może rodzaj podkładu - tak, jak coś nowego mi wpadnie w oko, ale przy Firmie pozostanę tej samej . Używam tego produktu od: półtora rokuIlość zużytych opakowań: nie liczyłam

Chcesz pochwalić lena808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Bardzo rzadki, źle się rozprowadza. Tworzył efekt sztucznej maski. Po jego użyciu skóra się świeci. Wydawało mi się, że powodował jeszcze więcej niedoskonalości. Wcale nie krył. Tani, ale niewart żadnych pieniędzy.

Używam tego produktu od: dawno temu

Chcesz pochwalić emaerigrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Używam tego podkładu od kilku miesięcy i według mnie podkład nie jest najgorszy ale do dobrych również nie należy.
    Plusy:
    -cena
    -wydajność
    -skóra jest po nim gładka
    -dobrze dopasowuje sie do mojej jasnej cery

Minusy:
    -słabo kryje
    -krótkotrwały efekt

Chcesz pochwalić madzia_stg za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Firma Soraya nie należy do złych, więc spodziewałam się czegoś lepszego, nawet za tę cenę! Używałam go w momencie gdy za wszelką cenę chciałam zakryć jakieś niedoskonałości cery i nie byłam świadoma że mogę zrobić sobie tym krzywdę. Nabawiłam się niezłych przebarwień, wysypu zaskórników i ropnych pryszczy. Na szczęście minęło kilka lat i jakoś zwalczyłam to, ale tego podkładu drugi raz nie kupię na pewno! Zatyka pory, wysusza, na twarzy powstają nieestetyczne plamy i ciemnieje po aplikacji.

Chcesz pochwalić agieatea za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • zacznę od tego, że podkład jest kryjący a wcale nie kryje!
    jest bardzo rzadki. pigmentu jest bardzo mało.
    kolor brzydki , pomarańczowy, po kilku godzinach znika z buzi gdy się go nałozy mało, a gdy dużo robi plamy!

plus za ładne opakowanie wygodne, dostępność i niską cenęUżywam tego produktu od: dwa tygIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To była krótka znajomość
  • Jakoś sie nie polubiliśmy. Jednak, żeby recenzja była odpowiednio wiarygodna muszę napisać o plusach i minusach fluidu.

Kupiłam odcień nr 1 Jasny Beż. I tu z pewnością trzeba pokłonić się w stronę produktu, odcień jest bardzo dobrze dobrany, faktycznie jasny beż to jasny beż. Z pewnością dla bladziuchów się nada.
    Plusem jest także niewygórowana cena, jest to fluid na każdą kieszeń.
    Z aplikacją nie miałam problemu, fluid jest trochę lejący ale bez przesady, nie wyciekał z opakowania.
    I to na tyle plusów.

Minusem nr jeden jest słabe krycie. Gdy dozowałam średnią porcję produktu (czyli tyle ile przy innych fluidach) na początku było dobrze, ale po kilku godzinach znów widziałam moje naczynka, które mam przy kącikach ust. Co za tym idzie produkt nie trzyma sie długo. Obiecany przez producena długotrwały efekt jest wielkim kłamstwem. Pod koniec dnia 3/4 fluidu spłynęło z mojej twarzy. Aby trzymał się musiałam nałożyć go o wiele, wiele więcej niż zwykle i co za tym idzie produkt stał się nie wydajny. Jedno opakowanie starczyło mi tylko na 1,5 tygodnia.

To wszystko sprawia, że daje tylko dwie gwiazdki za odcień i łatwą aplikację.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monix1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwyczaiłam się do niego.
  • Od jakiegoś czasu używam tego podkładu i już się do niego przyzwyczaiłam. Ładnie wygląda na twarzy, skóra po nim jest gładka, dobrze dopasowany kolor poprawia wygląd twarzy, jest tani, zapach też jest ok. Minusem jest to, że nie trzyma się na twarzy zbyt długo, czasem zostawia smugi i niestety nie zakrywa mi wszystkich przebarwień i niedoskonałości. Jednak do codziennego użytku sprawdza się idealnie.

Używam tego produktu od: 2 lat.
    Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam, ale sporo ich było.

Chcesz pochwalić Solie za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • lekki podkład,doskonały do naturalnego,dziennego makijażu.Nie nadaje się na wielkie wyjścia (zbyt naturalny

plusy:
    -cena
    -niedrażniący zapach,który b.szybko zanika (nie znoszę zapachowych kosmetyków)
    -brak podrażnień i wyprysków
    -nie wysusza cery
    -dobrze i szybko się rozprowadza dzięki rzadkiej konsystencji,nie tworzy smug
    -wygląda bardzo naturalnie na twarzy (mam odcien 01)

minusy:
    -opakowanie zbyt szybko się zużywa, zatem trzeba często kupować nowe, co w sumie pod wzgl.cenowym stawia ten produkt wśród kosmetyków ze średniej półki cenowej
    -nie tuszuje wyprysków i przebarwień,jednak w połączeniu z korektorem jest ok

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe opakowanie

Chcesz pochwalić Nicość za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla niewymagających
  • Oceniam odcień 02 Ciepły Beż

-OPAKOWANIE
    Małe, plastikowe z wygodną zakrętką dzięki której podkład sam się nie otwiera.

-APLIKACJA
    Szkoda że nie ma pompki ale nie wymagam tego od podkładu za 13zł:P Łatwo się rozprowadza, dokładnie pokrywa całą twarz lecz zostawia smugi i lubi osadzać się na brwiach i przy nasadzie włosów :/

-KONSYSTENCJA
    Lekka, trochę lejąca się, bez zapachu, koloru takiego jaki wybrałyśmy odcień. Nie ma w sobie drobinek. Zwykły podkład dla niewymagających.

-EFEKT
    Używałam go od lat hm ok 4 dokładnie gdy byłam jeszcze nastolatką i nie stać mnie było na coś droższego. Generalnie byłam zadowolona, do szkoły był okej. Jeden plus który zauważyłam to taki iż nie podkreślał suchych skórek i dobrze krył jednak był to efekt krótkotrwały:/ Trzyma się góra 5godzin a potem sam znika jak by wtapiał się w skórę. Dodatkowo lubi się osadzać na ubraniach. Zimą strasznie brudził mi czapkę a miałam jasną, więc była co chwila do prania to samo w wewnętrznej części kołnierza kurtki. Dodatkowo podejrzewam iż przez niego dość często dostawałam wyprysków na buźce, bo gdy skończyłam go używać było ich coraz mniej. Podkład nie jest rewelacyjny, dla nastolatek i niewymagających klientów którzy cenią bardzo naturalny look bądź tylko delikatny krótkotrwały makijaż po wyjście do sklepu "po bułki"

Używam tego produktu od: 4lat
    Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo, nie potrafię policzyć.

Chcesz pochwalić Kosmetyczka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie najgorszy
  • - jest dość lekki, nie zakleja twarzy,
    - ma ładne odcienie
    - dobrze się rozprowadza dzięki rzadszej konsystencji,
    Ale...
    - jak na kryjący podkład mógłby spisywać się lepiej (tańszy Bell jest tu zdecydowanie lepszy),
    - wydaje mi się, że w porównaniu z wersją z pompką ten podkreśla suchą cerę

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Basik88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako krem koloryzujacy jest extra!
  • Testowałam kolor 01 bo mam bardzo jasny kolor skóry. Wtapia się idealnie! TO NIE JEST PODKLAD KRYJACY jak deklaruje producent, wiec jesli ktos liczy na to ze "podklad" ten zakryje jakies wieksze zmiany skorne bądź zaczerwienienia to jest w błędzie. Mimo to kupie ten produkt napewno na wiosne poniewaz jest lekki, matuje nawet bez pudru, nie mialam wypryskow (w strefie T) i co najwazniejsze bardzo naturalnie wyglada na mojej twarzy, za co bardzo go cenie! Schodzi po jakims czasie z buzi ale nie calkowicie, do konca dnia wygladam swieżo i gładko z malymi poprawkami w strefie T. Czy nawilża? Tego nie wiem, bo zawsze klade krem pod kazdy podkład jakiego uzywam. Jako krem koloryzujacy dajacy niewidoczny make up jest super! Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić misiowata_misia za czytelną i pomocną recenzję?
  • radzi sobie
  • Może nie jest idealny, ale jak dotąd najlepszy dla mojej twarzy, jak za taką cenę to naprawdę dobry kosmetyk!

Plusy:
    -krycie (dobre, ale bez efektu maski, tylko trzeba dobrze dobrac kolor)
    -konsystencja (idealna dla podkłądu, łądnie się rozprowadza i wystarcza niewielka ilość na pokrycie całej twarzy)
    -zapach (przyjemny jak dla mnie, ale to rzecz gustu)
    -cena (tylko 12 zł, w promocji nawet 10!)
    -niewiellki wybó odcieni, bo tylko 4 (chyba że się mylę?)
    -opakowanie (łatwo sie z niego wydobywa kosmetyk, można zużyć do zera!)
    -nie podkreśla skurek, wręcz przeciwnie

Minusy:
    -bardzo szybko błyszczy się twarz
    -łatwo się ściera i widoczne są niedoskonałości
    -dość długo się wchłania

Mimo kilku minusów, używam i używać będę nadal, nie ma ideałów...

Ilość zużytych opakowań: kilka, wcześniej z tej samej firmy antybakteryjny

Chcesz pochwalić onlyhope55555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny podkład
  • Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczona recenzjami. Używam tego podkładu już długo i jestem z niego zadowolona. Mam cerę mieszaną i przed okresem stan cery się pogarsza,a mimo to podkład sobie z nią radzi. Do tego u mnie utrzymuje się cały dzień! Aż byłam zaskoczona tym, jaki ładny i trwały efekt daje na mojej (Wcale nie idealnej cerze).

Plusy:
    +ładne krycie
    +trwałość
    +zapach
    +fajna konsystencja
    +nie zostaje na ubraniach faceta jak się do niego przytulę
    +nie zapycha porów
    +bardzo ładnie nawilża buźkę-idealny na zimę
    +cena

Minusy:
    +jest mało wydajny-mimo, że nakładam go raz dziennie bez poprawek, mam wrażenie, że jakoś za szybko się kończy.

Ogólnie to są moje osobiste odczucia. Naprawdę miałam problemy z podkładami, a ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył... Dlatego jestem zszokowana recenzjami. Ale wiadomo, każdy ma inne potrzeby

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5, nie pamiętam

Chcesz pochwalić ButterflyDefect za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypróbuj, jeśli nie masz większych problemów z cerą
  • Cena zachęcająca - skusiła mnie, więc kupiłam ten podkład.
    Wcześniej miałam puder w kremie, który na początku wydawał się świetny, ale później..... Katastrofa. Postanowiłam więc wymienić go na lepszy model

+ Fajna konsystencja.
    + Zapach jest okej.
    + Nie wywołuje alergii (jak na razie).
    + cena.

- Słabo kryje (trzeba poprawiać korektorem)
    - Szybko znika z twarzy.
    - Ciemnieje na twarzy ;/
    - Okropna gama kolorystyczna.
    - Najjaśniejszy odcień jest stanowczo za ciemny i
    wpada w pomarańcz.

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: kilka kropel z tubki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marchewunieczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie słaby, ale ma też swoje plusy.
  • Używałam go przez ok. 5 lat, kiedy byłam nastolatką i nie stać mnie było na nic innego. Traktuje więc ten produkt sentymentalnie.

Podkład wbrew pozorom ma swoje plusy:
    -nie zapycha
    -jest lekki
    -tani i łatwo dostępny
    -01 jasny beż jest rzeczywiscie jasny, a jestem bladziochem
    - po dluzszym czasie zauwazylam ze nawilża skórę, pielęgnuje ją, zostawia ją taką aksamitną
    -podoba mi się wykończenie jakie po sobie pozostawia

Minusy
    -dramatycznie nietrwały, musialam poprawiac w ciągu dnia co powodowało, że nie był wydajny, co 2 tygodnie musiałam kupować kolejną tubkę
    -kiedy cera zaczyna się świecić (mam mieszaną) nie ma dla niego ratunku-schodzi bardzo szybko

Gdyby był trwały, to myślę, że byłby całkiem niezły...a tak..słabiutkoUżywam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: bardzo dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qiniusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny kryjący podkład

• Plusy:
    +cena
    +dla lubiących naturalnych look

Minusy:
    -trwałość
    -lubi osadzać się na brwiach

Używam tego produktu od: 4lat
    Ilość zużytych opakowań: Nie umiem policzyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kingaa93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Eee...? :/
  • Odkupiłam od koleżanki. Mówię kryjący to ok, spróbuję. I dupa

Przede wszystkim nie kryje. Trochę da się to obejść - nakładam duże porcje na policzki, w tym czasie maluję oczy. Trochę sobie przeschnie i robi się gęstszy, ale i tak nie pokrywa nawet rumieńców.

Zatyka pory! Po dniu w pracy wracam i pierwsze co to chcę się go pozbyć, bo mam wrażenie jakbym maskę na twarzy miała - mimo zbierania nadmiaru sebum kilka razy w ciągu dnia.

Wyskakują mi po nim piękne, widowiskowe wypryski.

Dodatkowo swędzi mnie skóra, absolutnie nie oddycha, pokryta tym czymś.

Nie wsiąka w skórę, zostaje nawet na telefonie po rozmowie

Plus za śliczny zapach, wydajność i cenę, choć i tak na taki produkt szkoda mi i tych kilkunastu zł.

Podsumowując - w kwestii podkładów po raz kolejny przekonałam się, że jednak tańszy znaczy gorszy.Używam tego produktu od: roku?Ilość zużytych opakowań: Męczę jedno i zmęczyć nie mogę.

EDIT: 15 II 2013: Jednak dodaję gwiazdkę - za satynowe wykończenie i przyjemne tonowanie. Zauważyłam też, że w chłodniejszych pomieszczeniach moja skóra znosi go trochę lepiej.

Chcesz pochwalić Andriejewna za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby...
  • Podkład kryjacy a nie kryjący. Zupełnie nie widać go na twarzy czyli nie kryje rozszerzonych porów ani przebarwień. Nie matuje, cera swieci się po godzinie. Plus to cena oraz to, że nie czuć go na twarzy, także cena niska. Raczej nie polecam...

Chcesz pochwalić NeFhRi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, lekki podkład, naturalnie kryjący.
  • Plusy:

* Dobry, lekki podkład.
    * Ładnie wyrównuje koloryt skóry.
    * Nie jest mega kryjący ale mniejsze niedoskonałości zatuszuje. Do większych trzeba dodatkowo użyć korektora.
    * Nie zatyka porów
    *Nie zostawia smug
    * Łatwo się go rozsmarowuje
    * Wygląda bardzo naturalnie na buzi

Minusy:
    * Mało wydajny ale cena nie jest duża więc to nie problem kupiować go częściej.
    * Twarz się po nim błyszczy więc trzeba dodatkowo używać pudru.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić amnesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Praktycznie to samo co matujący
  • +delikatnie pielęgnuje
    +nie wyrządził szkody
    +skóra wygląda naturalnie
    +/-lekko krył
    +/coś tam matował
    -niestety efekt był bardzo krótkotrwały
    -mały wybór kolorów(1 jest dla mnie za jasny, a 2 za ciemny)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam przez jakieś 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?