Bourjois, Matt Lovely

Powiększ Bourjois, Matt Lovely

Zgłaszająca osoba: Nuitari

Matująco-kryjący podkład we fluidzie. Zawiera czynniki regulujące wydzielanie sebum. Wygodna aplikacja. Pudrowa, jedwabista konsystencja. Nie zatyka porów. Beztłuszczowy. Lekka, fluidowa formuła aplikuje się niezwykle łatwo i utrzymuje na skórze przez cały dzień.
W Polsce dostępny w około 10 kolorach.

Skład: Cyclopentasiloxane, Aqua (Water), Talc, Phenyl Trimethicone, PEG-10 Dimethicone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Sodium PCA, Nylon-12, Kaolin, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Disteardimonim hectorite, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethiconr Crosspolymer, Phenoxyethanol, Silca Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Disodium Stearoyl Glutamate, Alkochol Denat. , Parfum (Fragrance), Propylparaben, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Tocopherol, Hydroxysohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylptopional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydrolyzed Soy Protein, Ascorbyl Palmitate, Amyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, BHT, Ascorbic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, EDTA, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica] (21.05.2011)

Cena: ok. 40zł/ 20ml

• Coś strasznego
  • Nie wiem, może trafiłam jakiś lewy ten podkład ale u mnie zachowywał się tragicznie. Zniszczył mi cerę, zbrylał mi się na twarzy, tworzyły się wałeczki przy aplikacji. Krył totalnie nierównomiernie, wiele stresu miałam przez niego. Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Chcesz pochwalić CherryEmma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredniak
  • Kupilam z nadzieja na super mat-ani matu ani krycia. Slabizna!Dobrze sie rozprowadza, ma lejaca konsystencje przez to wlasnie nie jest wydajny. Nie zostawia smug ale niestety nie na tym polega jego rola.

Używam tego produktu od: 3 msc

Chcesz pochwalić pakulinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm
  • Średni.
    Uzywałam jakies 4 lata temu. Konsystencja lekkiego musu, ładnie się rozprowadzał ( był taki "śliski"
    Pachniał średnio, wiem że zapach mnie drażnił, mało krył, ale za to ładnie matował, po nalożeniu skóra się troche świeciłą, ale za moment wchałaniał się w skórę i trzymał się tak jakies 4 H.
    Był to delikatny podkład, który nie zapychał porów, i nie pogarszał przez to i tak trądzikowej już skóry.

Na pewno nie na wieksze wyjścia, i nie na większe problemy z cerą.
    Nie wiem czy polecam czy nie, zresztą podkład chyba już dawno został wycofany z produkcji.

Używam tego produktu od: 4 lata temu przez dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • beznadzieja
  • Podkład używałam jakieś 1,5 roku temu. Cerę miałam wtedy mieszaną, trądzikową. Nie oczekiwałam jakiegoś spektakularnego krycia, szukałam podkładu który zrobi pudrową mgiełkę na mojej twarzy, która lekko zakryje zaczerwienienia skóry , nie podkreśli skórek i zmatowi. Większość podkładów w niższym przedziale cenowym potrafi to zrobić...
    Niestety, ten podkład nie zrobił z moją buzią nic dobrego
    MINUSY
    -nie kryje nic a nic
    -osadza się na każdej skórce, wygląda paskudnie
    -twarz świeci się od razu po posmarowaniu
    -nienaturalne odcienie
    -zapycha
    -nieładny zapach
    -ciężko zmyć bo wgryza się w skórki

Używam tego produktu od:miesiąc w zeszym roku
    Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Chcesz pochwalić kmb1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaraz po nałożeniu świeci się
  • Lekko kryje, w ogóle nie matuje,nie jest wart swej ceny.(mam cerę mieszaną)Po nałożeniu już się świeci,więc używałam chusteczek matujących, później puder no i po 1h spływał. Raczej nie zapycha porów. Nie polecam.

Używam tego produktu od:3lata temu

Chcesz pochwalić Kroolinka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Twarz jak z okładki
  • Z podkładem tym miałam do czynienia jakoś 5 lat temu...Podkradałam go koleżance na stancji Jak dla mnie jest świetny. Mam cerę mieszaną. Podkład tak świetnie zmatowił twarz, rozświetlił, wygładził...Pamiętam, że po całonocnej imprezie w klubie rano miałam twarz tak świeżą, jak gdybym się niedawno wymalowała. Wszelkie niedoskonałości były niewidoczne. Ciężko było mi dostać ten podkład później w sklepie, więc przerzuciłam się na Infaillible LOreala ale właśnie mi się kończy i wrócę ponownie do Matt Lovely

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić blanx za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • Mam bardzo tłustą cerę, trądzikową, nie czekalam na cud bo w moim przypadku jest to niemozliwe. Wedlug mnie im mniej nalozonego kosmetyku tym lepiej(skóra mniej się przetłuszcza) więc zawsze mieszam ten podkład z kremem i tak nakładam, wtedy lepiej się rozprowadza, daje bardziej naturalny efekt(wszyscy mysla ze nie mam podkładu), nie podkreśla suchych skórek i lekko kryje. Gdy potrzebuję coś zakorektorować po prostu nakładam większa ilosc fluidu w tym miejscu. Zawsze uzywam jeszczepudru sypkiego
    Zalety:
    -ładny kolor(najjaśniejszy),
    -nie ciemnieje,
    -nie powoduje nadmiernego przetłuszczania się skóry,
    -nie zatyka porów,
    -beztłuszczowy,
    -bardzo naturalny efekt.
    Wady:
    -mógłby jednak matowić na dłużej (matuje tylko na ok. 1-2 h).

pokład jest fajny ale nie idealny a za ta cenę móglby jednak byc troszke lepszy, prawdopodobnie kupie ale jesli zauwaze cos o podobnego a tanszego to wyprobuje.Używam tego produktu od:kilku miesiecy

wlasnie chcialam znow go kupic, ale nigdzie nie moglam go dostac bo ejst wycofany!jak mogli go wycofac??!! teraz dopiero go zupelnie doceniam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiola05111991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Dla mojej problematycznej mieszanej cery jest super- po wklepaniu tworzy extra pudrowy efekt. Ładnie kryje i matuje, całkiem długo się trzyma. Przyjemnie pachnie i jest wydajny.

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić Olusiaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Zachęciły mnie dość wysokie oceny tego fluidu więc postanowiłam go wypróbować...niestety się zawiodłam.
    Mam bardzo tłustą cerę i po fluidzie matującym oczekuję tego żeby moja buźka nie świeciła się jak najdłużej jest to możliwe.W tym przypadku po zaledwie dwóch godzinach makijażu praktycznie już nie było. Dość mocno krył więc gdy nałożyło się go za dużo to twarz wyglądała bardzo nienaturalnie. Poza tym podkreślał suche skórki.No i za każdym razem gdy otwierałam opakowanie fluid rozlewał się po całej nakrętce z powodu bardzo płynnej konsystencji:/
    Plusy:
    +dobrze kryje
    +nieźle matuje niestety zaledwie na parę godzin
    Minusy
    -podkreśla suche skórki
    -szybko schodzi z buzi
    -gdy się go za dużo nałożyło-efekt maski
    Ogólnie nie polecam!

Używam tego produktu od:nie wiem

Chcesz pochwalić shazzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Używałam tego podkładu od dłuższego czasu. Jednak ostatnio nie mogę go nigdzie dostać. Chodzi mi o odcień 23. Czy ktoś wie gdzie dostać go w szczecinie, bądz w internecie? Bo w internecie jedynie za 60 złotych moge znależć a to troche duzo dla mnie

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ewuuuss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdzie ten mat?
  • Podkład przeciętny, spodziewałam się czegoś lepszego po tak uznanej marce.

Producent obiecuje efekt matu przez cały dzień. Byłabym szczęśliwa, gdyby chociaż przez 4 godziny był ten mat. Ale efekt matu widoczny jest właściwie tuz po nałożeniu, po paru godzinach twarz wygląda tak, jak przy każdym innym podkładzie.

Podkład rozprowadza się dobrze, ładnie kryje, ale na moje twarzy daje dość nienaturalny wygląd. Mimo peelingów, kremowania, maseczek i bazy pod makijaż czuję się jak wytapetowana.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Aggie125 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super fantastyczny
  • Nie mam pojęcia, dlaczego inne dziewczyny mówią, że nie kryje, jak jest cudowny! Może go źle używają... Sprawdziłam i nawet jeśli cała noc tańczę ona rano nadal jest na mojej twarzy Super matuje, nie zostawia plam na ubraniu. Po prostu jest boski! Idealny na całonocne szaleństwa, jak i upalne dni

Chcesz pochwalić susannaSUSAN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra firma lipe odwaliła :/
  • A miało być tak pięknie:/ Wcześniej miałam 10 hours sleep i byłam bardzo zadowolona, a przechodziłam w drogerii i myślę, jakie fajne małe cudeńko, ładne małe opakowanie (podkładu w nim niewiele ale coś mi mówiło, że to musi być dobry podkład skoro tak na nim oszczędzają) Jakże się myliłam, klei się, spływa, nie matuje, normalny shiiiiittt! To kara za zdradę mojego 10 hours sleep, ale na szczęście dla mamy pasował chyba ) bo go zużyła do końca, a ja mam znowu 10 hours sleep, który mi wybaczył ten incydent

Używam tego produktu od:kilka razy i never again!
    Ilość zużytych opakowań:1/15

Chcesz pochwalić Biała za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda, że już go nie ma
  • Dodając tą recenzję jest mi smutno, że już go nie kupię, bo nawet na stronie producenta go nie ma.
    Był dobry, wydajny, matowił przyzwoicie, długo się utrzymywał. Śliczny zapach, higieniczne opakowanie, jesne, naturalne kolory, szkoda

Używam tego produktu od: kiedyś
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Vallentina za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej na nie
  • Nie matuje, a to był priorytet przy wyborze. Wcześniej używałam tańszego City Mat Lirene i dla mnie ten jest lepszy. Poza tym wylewa się z opakowania, jak je na chwilę położę poziomo ;-)

Używam tego produktu od:8 miesięcy

Chcesz pochwalić arielki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji...
  • Jakiś specjalnych właściwości kryjących w tym podkładzie niestety nie dostrzegłam.Ani nie kryje,ani nie matuje,ciężko się rozprowadza.Sama konsystencja kosmetyku jest dość uciążliwa i trudna do rozprowadzenia.Skóra nie oddycha!U mnie wywołał wysypkę na całym czole,więc dla uczuleniowców na pewno odpada!Jeszcze cena-wcale nie najniższa,a efekty marne.

Używam tego produktu od:Jakiś czas temu...
    Ilość zużytych opakowań:trochę 1

Chcesz pochwalić MartaKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepkie mazidełko
  • Męczarnia trwała jakiś czas,kilkanaście podejść i tyleż odejść.Lekkie krycie,kolorystyka dobra ale konsystencja nie do wytrzymania.Lep na muchy o zabarwieniu beżowym..affe

Używam tego produktu od:2-lata temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dalida77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to!
  • Podkład jest po prostu rewelacyjny. Chyba wreszcie znalazłam swój ideał, i to nie wśród selektywów

Kosmetyk świetnie matuje na kilka dobrych godzin. Wspaniale wygląda na twarzy, ma super konsystencję - bardzo dobrze się nakłada.

Opakowanie wygodne i poręczne, może trochę kiczowate, ale kryje w środku doskonały kosmetyk, a w końcu to jest w podkładzie najważniejsze

Znając mój charakter nadal będę eksperymentować z podkładami, ale Matt Lovely jest doskonały

Szczerze polecam!

Chcesz pochwalić evangeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Bardzo dobry: świetnie matuje na kilka godzin (w każdym razie w moim przypadku - mam cerę mieszaną), dobrze kryje, trwały.
    Konsystencja lekka, dobrze się rozprowadza. Nie pozostawia smug, nie zmienia koloru na twarzy.
    Wystarczy nałożyć go niewiele, aby uzyskać dobry efekt.
    Polecam!

Używam tego produktu od:używałam latem

Chcesz pochwalić madamm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten podkład. Doskonale kryje, na skórze wygląda cudownie.a z tym wycofaniem to chyba prawda szukałam go po całej warszawie i nigdzie nie było ostatnio jednak znalazłam dostawę. mam tylko nadzieję że to nie ostatnia...

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić Justyna2602 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dlaczego go wycofują??
  • Kiedy w końcu znalazłam mój KWC to postanowili go wycofać... Można go jeszcze dostać na allegro. Od razu kupiłam 2 opakowania. Kolor świetnie się dopasowuje. Ja mam delikatnie ciemniejszy (bo dobierałam go na początku lata) jednak dzięki temu mam naturalnie wyglądającą lekką opaleniznę. Podkład ładnie się rozprowadza, daje lekko pudrowe wykończenie. Wygląda naturalnie jednak nieźle kryje, wyrównuje wszystkie zaczerwienienia i delikatne plamki. Na mojej skórze naprawdę długo się trzyma. W końcu podczas demakijażu widzę że miałam podkład. Mam wrażenie że róż się na nim dłużej trzyma. I co ważne nie brudzi ubrań.

Chcesz pochwalić paula.cw za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • bardzo fajny
  • Faktycznie bardzo dobry podklad , dostatecznie matuje i kryje , ale nie na tyle znowu , zeby powstał efekt maski ( czego bym mu nie wybaczyła). Bardzo dobrze tez łaczy sie ze skórą , nie waży się , nie zmienia koloru . Słyszałam jednak , że wycofuja go z produkcji . Wielka szkoda !

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:1 , ale do dna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agare za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Dobry
  • Jeden z najlepszych które używałam, aczkolwiek chyba nie bardzo trafiłam z kolorem (trochę jest przyciemny) ale oprócz tego nie mam żadnych zastrzeżeń.
    Matt Lovely ślicznie pachnie, dobrze rozprowadza się po twarzy nie zostawiając żadnych smug, mimo że mam trochę za ciemny kolor to fluid dopasowuje się i wygląda dość naturalnie, dobrze matuje, krycie trzeba trochę wspomóc ale nikt nie jest idealny :P
    Generalnie polecam wszystkim

Używam tego produktu od: sierpnia 2008
    Ilość zużytych opakowań: 1 właśnie się kończy

Chcesz pochwalić AniolekAnek za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczny
  • Ktoś, kto jak ja, ma problemy z cerą, w dodatku twarz ma skłonność do chwytania wszelkiego rodzaju nieczystości, błyszczy się, ma niedoskonałości..powinien spróbować tego specyfiku.
    Jest właściwie niewielki, ale działa jak środki apteczne- wystarczy odrobina a twarz zyskuje świeży, choć porządnie zmatowiony wygląd. Większa ilość to już efekt maski!! Jak dla mnie KWC- kryje co ma być zakryte, wydobywa co ma być widoczne. Cena jest wysoka, ale podwójne nałożenie fluidu dwa razy tańszego nie da w połowie takiego efektu. KWC.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić alosza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredni..
  • Na pewno nie jest zly, ale mam do niego sporo zastrzezen:
    -slabo kryje-trzeba dazac go duzo zeby ukryl tradzik, a wtedy tworzy nieestetyczna maske na twarzy
    -kolor, ktory mam (22) jest bardzo pomaranczowy (ale musze przyznac, ze 23 jest juz duzo ladniejsza )
    -matuje, ale nie jakos swietnie

Natomiast na plus moge mu zaliczyc ze

+dlugo trzyma sie na buzi-z drobnymi poprawkami caly dzien
    +ma przyjemna konsystencje
    +jest dosc wydajny i niedrogi

Moglby byc lepszy, ale i tak nie jest zly

Używam tego produktu od:0,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Suzzii39 za czytelną i pomocną recenzję?