L'Oreal, Kookai, Oui-Non

Powiększ L'Oreal, Kookai, Oui-Non

Zgłaszająca osoba: jowisia

Zapach mojej „młodości”… Ach, z pewnością niejednej wizażance na widok tej symbolicznej buteleczki powrócą ciepłe wspomnienia sprzed lat. Zapach wyprodukowano po raz pierwszy w 1993 roku dzieki inicajatywie grupy L'Oréal. Wszedł na polski rynek rok później, dziś wycofany z produkcji, lecz ciągle można zakupić miniaturki na internetowych aukcjach na całym świecie. Ja właśnie takową wygrałam ;)
Nuty zapachowe : ananas, brzoskwinia, śliwka, fiołek, jaśmin, róża, bursztyn, piżmo, cedr i wanilia.

• najpiękniejsze
  • Nie znalazłam jak dotąd piękniejszego zapachu. Te perfumy to kwintesencja kobiecości...dziewczęcości... zapach mojej młodości. Nienachalne, subtelne, ale nie mdłe. Zdecydowane, ale nie mocne. Słodkie, ale nie cukierkowate. No po prostu idealne. Szkoda że go już nie produkują :-(

Używam tego produktu od: obecnie nie mam, ciężko kupić
    Ilość zużytych opakowań: 3 flakony i kilka dezodorantów

Chcesz pochwalić lola5a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko w jednym
  • Kocham ten zapach i szkoda, że go w Polsce nie ma ale jest cudny, z początku figlarny, zalotny a potem się przeradza w subtelność - moim zdaniem oczywiście nie rozumiem dlaczego coś, co jest ponadczasowe tak szybko zawsze znika
    Na szczęście zawsze ktoś mi go załatwi zza granicy

Ilość zużytych opakowań: 3 i pół buteleczek 100ml

Chcesz pochwalić brela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja młodość
  • Plusy: słodkie, ale jednocześnie świeże, kojarzą się z młodością i poprawiają humor
    długo utrzymują się na skórze
    ładny flakonik

Minusy: żałuję, że je wycofali, ale póki co udaje mi się je kupić na allegro albo ebay

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić Monia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszystko przede mna!
  • Jak ja kochalam ten zapach!
    Nie napisze nic oryginalnego - wszystko zostalo powiedziane juz nizej Slodki, choc przelamany cytrusowa swiezoscia...i czyms jeszcze, nieokreslonym i pieknym. Do dzis szukam "tego" w perfumach,
    Mialam kilkanascie lat - 15, 16? To byla polowa lat 90\\\'tych, a ja czulam, ze cale zycie przede mna. Taki byl dla mnie ten zapach - wolnosc, dziewczecosc, figlarnosc i zalotnosc. W nim czulam sie pewna siebie, choc wtedy taka nie bylam achhhh! Uwielbialam Oui Non, nie bylo mnie stac na perfumy, uzywalam tylko tych malych, pomaranczowych dezodorantow, chyba tylko raz udalo mi sie kupic cos pomiedzy - spray.
    Moja przyjaciolka miala Kobako, a ja Kookai, to bylo charakterystyczne, uzywalysmy tych zapachow dobre kilka lat. Pamietam, ze plakalam, kiedy je wycofano. Uwielbialam je miloscia wieczna, udalo mi sie "dopasc" je w malenkim formacie na Allegro. Choc wyroslam juz z tego zapachu, to czasem w samotnosci przywracam swojej pamieci te cudowne czasy - lasy, jeziora, gory, morze, tajemnica, przygoda, wczesna mlodosc z jej wszystkimi prawami...pierwszy chlopak, przyjaznie...szczerosc, swiezosc i odwaga ze szczypta naiwnosci. Tym jest dla mnie ten zapach - wciaz i niezmiennie.
    Dodam jeszcze, ze po wycofaniu tych perfum (o ironio! wtedy JUZ moglam sobie pozwolic na perfumy!) dlugo szukalam czegos podobnego, zamiennika. Najbardziej godny stal sie wtedy zapach Betty Berclay Woman no.2. Tez mam go do dzis
    Ilość zużytych opakowań: 1 lub2 butelki Spray, niezliczona ilosc dezodorantow, obecnie perfumy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić meeg1979 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski zapach
  • Piekny, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Te perfumy to jak powrot do lat mlodosci 2 lata temu udalo mi sie nabyc jeden flakonik, uzywam oszczednie aby wystarczyl na dlugo bo z niewiadomych powodow perfumy te wycofano z produkcji a szkoda

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

Chcesz pochwalić Agnesiass za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach mojej szumnej młodości
  • tak bardzo był charakterystyczny, że teraz po wielu latach w autobusie MPK poznałam go na jakiejś kobiecie, chciałam ją zaczepić i zapytać gdzie je kupiła, ale wysiadła i tyle ją widziałam
    nie rozumiem dlaczego przestano produkować moje perfumy

Używam tego produktu od: 1994

Chcesz pochwalić kasiasol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i niepowtarzalny.
  • Jeden z moich pierwszych zapachów.
    Zakochałam się w nim na zabój i na zawsze, mimo że niedostępny jest już od dawna.
    To zapach mojej pierwszej miłości i pierwszych randek.
    Zapach wzruszeń i czarodziejskiej młodości, niezmąconej smutkami.

Czarowny, słodki, ciepły i zmysłowy, a jednocześnie dziewczęcy i radosny.
    Zmienny i pełen wariacji jak dziewczyna, która właśnie staje się kobietą.
    Jak mówi sama nazwa - nie do końca zdefiniowany i dający się opisać.
    Tak? Nie? Być może?

Idealnie współgrający kształt flakonu, kolor perfum i kompozycja zapachowa,
    połączone z dynamiczną, radosną i dziewczęcą reklamą, tak wówczas odmienną od szarości dnia codziennego.

Pomarańczowa radość cytrusów opromieniała złotym blaskiem radości młodość, zapewniając cudowne wspomnienia.

Używam tego produktu od: już - niestety - nie używam
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dreamchild za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny,dziewczęcy zapach
  • Przypomina mi moje najfajniejsze chwile ze średniej szkoły,potem pierwsze randki z obecnym dziś mężem. Poza tym ten zapach dostałam od niego.
    Słodki głęboki ,landrynkowo- cytrusowy .Pamietam że był bardzo trwały.
    Gdyby był osiągalny dzisiaj ,wykosiłby wiele innych pachnideł.

Używam tego produktu od: juz nie ponieważ go nie mozna kupić
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Chcesz pochwalić AGA 0977 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach wczesnego dzieciństwa
  • to były perfumy mojej mamy ale dobrze je pamiętam - na dnie flakonika jest jeszcze odrobina tego wspaniałego zapachu. jak już ktoś wcześniej napisał są to perfumy niezwykłe bo łączą sprzeczne nuty zapachowe w jedną całość. niestety nie można go już zdobyć.

Używam tego produktu od: moja mama od 1997
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe.

Chcesz pochwalić justyna1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ech, co za czasy...
  • Miło mi się zrobiło, kiedy zobaczyłam ten flakonik. Moje licealne, lub studenckie czasy, nie pamiętam, wiem, ze dawno .
    Pamiętam, że zapach był cytrusowy. Zbierałam na te perfumy, a gdy już kupiłam - używałam na tzw specjalne okazje ;-). Miłe wspomnienie, fajne, beztroskie czasy.

Używam tego produktu od: kiedyś...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kalinka1 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij