Tarka do usuwania zrogowaceń, Scholl

Powiększ Tarka do usuwania zrogowaceń, Scholl

Zgłaszająca osoba: kate30

Tarka usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, posiada 2 powierzchnie ścierne: gruboziarnista służy do usuwania zrogowaceń, a drobnoziarnista do wygładzania skóry.
Wyprofilowany kształt tarki pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na stopie, nie rdzewieje. Gumowana rączka zapobiega ślizganiu się tarki w dłoni. Może być używana zarówno na suche jak i mokre stopy.

Cena: 18 zł

• Szkoda pieniędzy
  • Naprawdę żałuję, że impulsywnie sięgnęłam po najdroższą tarkę w Rosku- 24,99 :/
    Chyba miałam nadzieję, ze to będzie cud miód a tarka ściera jak najtańszy pumeks. Nic a nic lepiej nie ściera jak pumeks czy tarka za 5 zł.
    Jedyny PLUS to wyprofilowana rączka i wygodny uchwyt. Jest dużo wygodniejsza niż płaskie/proste tarki do stóp.
    Na pewno nie kupię kolejny raz, bo szkoda mi kasy.

Używam tego produktu od: Od kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • Dobra
  • Dobry sprzet, ale gorsza od tarki z rossmanna. Uzywalam tylko na sucho. Calkiem dobrze sobie radzi ze stopami, nie wygina sie , latwa w uzyciu i umyciu. Dwustronna do scierania i wygladzania. Troche droga. Niby nie mozna jej nic zarzucic, ale wole tatke z ross.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Enzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowane tak
  • Nie sądziłam, że istnieje coś co może pomóc moim piętom. A jednak :P Super sprawa. Stopki gładkie aż trudno uwierzyć, bo kremy ani pumeksy nic nie zdziałały. Wyszorować piętki raz na parę dni, codziennie smarować kremem tej samej firmy i efekt gwarantowany !

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić CarlaMcLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC dla moich pięt
  • Tarka ta jest wysokiej jakości,naprawde wiele martwego naskórka usuwa.Ciężko byłoby o taki efekt samym pumeksem czy drewnianą albo jakąkolwiek zwykłą.Ja jej używam na suche stopy ,zdziera bardzo dużo następnie pilnikuje drewnianą.Jeżeli się zużyje kupię następną,ale póki co jest w dobrym stanie,bez rdzy.
    Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
    Używam tego produktu od: pół roku około
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Tarki używam od jakichś dwóch lat i z całą pewnością jest to moje KWC.

Plusy:
    - dobrze radzi sobie z suchą skórą pięt
    - ma dwustronne zastosowanie - 1- ściera mocno i szybko naskórek, 2-wyrównuje i wygładza
    -przystępna cena w stosunku do jakości
    -używam co 2 dzień od roku i nie stępiła się
    -poręczna, rączka ładnie wyprofilowana
    -estetyczny wygląd

Minusy:
    - radzę nie używać pod prysznicem, w kontakcie z wodą lekko rdzewieje ( dlatego musiałam kupić nową tarkę, której używam już tylko na sucho)

Używam tego produktu od: 2 lat co drugi dzień
    Ilość zużytych opakowań: to moja 2 tarka

Chcesz pochwalić Jagoday za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Kupiłam tarkę ok. 3 lata temu i do tej pory działa bez zarzutu.
    Od dawna nie używam pumeksu do stóp, a peelingi czy kremy niewiele dawały. Szukałam czegoś na tyle mocnego, że poradzi sobie z suchą i czasami bardzo twardą skórą na piętach.
    2 stronna tarka to bardzo dobre rozwiązanie. Pierwsza strona bardzo szybko ściera zrogowacenia, druga wygładza je.
    Zdarzyło mi się doprowadzić pięty do pękania (zaniedbanie, brak czasu ale i złe obuwie miało na to wpływ) a ta tarka poradziła sobie z tym w mig. Do tego jeszcze jakiś kremik i po kłopocie
    Niezastąpiona przez cały rok.
    Mimo że mam ją już długo, i używam często, dalej wygląda i działa bez zarzutu. Cena w stosunku do jakości i wytrwałości jest niska. Nie rdzewieje.
    Polecam na sucho, tu sprawdza się najlepiej.

Ilość zużytych opakowań: jedna tarka

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego szukałam!
  • Tą tarkę poleciła mi moja kuzynka Mimo, że trochę kosztuje, to jest warta swojej ceny Usunęła moje zrogowacenia migiem! I po nich ani śladu. Myślę, że ta tarka posłuży mi na jakiś czas i nie zamienię jej na żaden kruszący się pumeks..

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić noska91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Kupiłam tarkę ostatnio w promocji - 21 zł.

Same plusy:
    1. dwustronna - większe i mniejsze oczka, bardzo dobrze ściera i wygładza skórę,
    2. higieniczna - można ją umyć ciepłą wodą i pozostawic do wyschnięcia - nie namnażają się na niej bakterie, jak w przypadku pumeksu,
    3. nie rdzewieje,
    4. bardzo wygodny, stabilny i pewny uchwyt - używam na morko - nie wyślizguje się z ręki,
    5. elegancki design

Chcesz pochwalić kasia971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiona
  • Bardzo fajny gadżet. Idealna do pielęgnacji stóp. Błyskawicznie ściera zrogowaciały naskórek, potem jeszcze krem nawilżająco-zmiękczający scholla i stopy są piękne i gładkie.
    Tarka jest po prostu świetna, każda kobieta powinna ją mieć. Polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić anna605 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Używam od kilku lat wg zaleceń producenta - na sucho.

Plusy:
    - szybko usuwa zrogowacenia z pięt, używam najpierw strony z większymi oczkami, następnie z mniejszymi - do wykładzenia
    - nie stosuję już po niej żadnych papierowych tarek/pilingów, pozostawia u mnie gładkie pięty, czasami tylko używam później kremu do stóp
    - wygodna
    - nie rdzewieje
    - po kilku latach użytkowania wygląda jak nowa
    - nigdy nie zdarzyło mi się zrobić niż krzywdy - za mocno zedrzeć naskórka, a miałam taki przypadek z tarką, której używałam kiedyś
    - dobra cena, biorąc pod uwagę, że już tyle lat jej używam, a dalej spełnia bardzo dobrze swoje zadanie

Używam tego produktu od: około 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić taka pani za czytelną i pomocną recenzję?