Tarka do usuwania zrogowaceń, Scholl

Powiększ Tarka do usuwania zrogowaceń, Scholl

Zgłaszająca osoba: kate30

Tarka usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, posiada 2 powierzchnie ścierne: gruboziarnista służy do usuwania zrogowaceń, a drobnoziarnista do wygładzania skóry.
Wyprofilowany kształt tarki pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na stopie, nie rdzewieje. Gumowana rączka zapobiega ślizganiu się tarki w dłoni. Może być używana zarówno na suche jak i mokre stopy.

Cena: 18 zł

• Bardzo dobry produkt
  • Tarki używam od jakichś dwóch lat i z całą pewnością jest to moje KWC.

Plusy:
    - dobrze radzi sobie z suchą skórą pięt
    - ma dwustronne zastosowanie - 1- ściera mocno i szybko naskórek, 2-wyrównuje i wygładza
    -przystępna cena w stosunku do jakości
    -używam co 2 dzień od roku i nie stępiła się
    -poręczna, rączka ładnie wyprofilowana
    -estetyczny wygląd

Minusy:
    - radzę nie używać pod prysznicem, w kontakcie z wodą lekko rdzewieje ( dlatego musiałam kupić nową tarkę, której używam już tylko na sucho)

Używam tego produktu od: 2 lat co drugi dzień
    Ilość zużytych opakowań: to moja 2 tarka

Chcesz pochwalić Jagoday za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Kupiłam tarkę ok. 3 lata temu i do tej pory działa bez zarzutu.
    Od dawna nie używam pumeksu do stóp, a peelingi czy kremy niewiele dawały. Szukałam czegoś na tyle mocnego, że poradzi sobie z suchą i czasami bardzo twardą skórą na piętach.
    2 stronna tarka to bardzo dobre rozwiązanie. Pierwsza strona bardzo szybko ściera zrogowacenia, druga wygładza je.
    Zdarzyło mi się doprowadzić pięty do pękania (zaniedbanie, brak czasu ale i złe obuwie miało na to wpływ) a ta tarka poradziła sobie z tym w mig. Do tego jeszcze jakiś kremik i po kłopocie
    Niezastąpiona przez cały rok.
    Mimo że mam ją już długo, i używam często, dalej wygląda i działa bez zarzutu. Cena w stosunku do jakości i wytrwałości jest niska. Nie rdzewieje.
    Polecam na sucho, tu sprawdza się najlepiej.

Ilość zużytych opakowań: jedna tarka

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego szukałam!
  • Tą tarkę poleciła mi moja kuzynka Mimo, że trochę kosztuje, to jest warta swojej ceny Usunęła moje zrogowacenia migiem! I po nich ani śladu. Myślę, że ta tarka posłuży mi na jakiś czas i nie zamienię jej na żaden kruszący się pumeks..

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić noska91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Kupiłam tarkę ostatnio w promocji - 21 zł.

Same plusy:
    1. dwustronna - większe i mniejsze oczka, bardzo dobrze ściera i wygładza skórę,
    2. higieniczna - można ją umyć ciepłą wodą i pozostawic do wyschnięcia - nie namnażają się na niej bakterie, jak w przypadku pumeksu,
    3. nie rdzewieje,
    4. bardzo wygodny, stabilny i pewny uchwyt - używam na morko - nie wyślizguje się z ręki,
    5. elegancki design

Chcesz pochwalić kasia971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiona
  • Bardzo fajny gadżet. Idealna do pielęgnacji stóp. Błyskawicznie ściera zrogowaciały naskórek, potem jeszcze krem nawilżająco-zmiękczający scholla i stopy są piękne i gładkie.
    Tarka jest po prostu świetna, każda kobieta powinna ją mieć. Polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić anna605 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Używam od kilku lat wg zaleceń producenta - na sucho.

Plusy:
    - szybko usuwa zrogowacenia z pięt, używam najpierw strony z większymi oczkami, następnie z mniejszymi - do wykładzenia
    - nie stosuję już po niej żadnych papierowych tarek/pilingów, pozostawia u mnie gładkie pięty, czasami tylko używam później kremu do stóp
    - wygodna
    - nie rdzewieje
    - po kilku latach użytkowania wygląda jak nowa
    - nigdy nie zdarzyło mi się zrobić niż krzywdy - za mocno zedrzeć naskórka, a miałam taki przypadek z tarką, której używałam kiedyś
    - dobra cena, biorąc pod uwagę, że już tyle lat jej używam, a dalej spełnia bardzo dobrze swoje zadanie

Używam tego produktu od: około 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić taka pani za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak ja mogłam żyć bez niej?
  • Mam ją trzy dni i zmieniła oblicze mojego pedikiuru...nagle wszystkie narzędzia doń służące znalazły swoje miejsce, czas i odpowiednie zastosowanie. Nie trzeba moczyć stóp, nic ścinać (brrr), organizować czas i miejsce. Trzeba trzeć - obawiałam się tego, bo kiedyś miałam okropną tarkę metalową i jeszcze do tego używałam jej na mokro, hmm... - ale tu nie ma obaw, to nie jest bolesne, ani przykre, tylko delikatne. Poprawiam tarką papierową na sucho i na mokro, kremik i jest beautiful. Polecam gorąco

Daję jej pół gwiazdki mniej niż wykwalifikowanej pedikiurzystce - bo jednak pedikiur robię ja

Chcesz pochwalić nocne grafitti za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędna
  • Pokochałam te terke od pierwszego użycia. Bardzo delikatnie, ale skutecznie usuwa naskórek, jest bardzo wygodna w użyciu, porządnie wykonana. To taki mój niezbędnik w pielęgnacji, pozwala precyzyjnie zadbać o całe stopy, a nie tylko o skórę na piętach. Pumeksy przy niej odchodzą w niepamieć. Używam tego produktu od: około msc Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić miriamumbra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje stopy ją kochają.
  • Absolutnie świetne rozwiązanie problemu konieczności "pumeksowania" stóp.
    Kształt i rączka praktyczne w każdej pozycji
    2 tarki, jedna ostrzejsza, druga wygładzająca złuszczony naskórek
    Łatwa do umycia, wystarczy ciepła woda
    Nie rdzewieje
    Super, że używa się jej na sucho bo można to robić wszędzie, to duża wygoda
    Można też na mokro do mycia

Z tą tarką pielęgnacja stóp jest naprawdę przyjemna, nawet gdy nie ma za wiele czasu!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić martinii poppy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędna ...
  • Uwielbiam tą tarkę, jest bardzo mocna i porządna. Wygodny uchwyt. Obie jej strony są wystarczająco mocne i dobrze ścierają naskórek. Moje stopy zawsze był bardzo twarde, skóra mocno pękała ... Teraz dzięki niej, a używam jej tylko tydzień wszystko zaczyna wracać powoli do normy, ale oczywiście dość długa walka o miękkie stopy przede mną. Z tą tarką na pewno się uda. Dodam, że poleciła mi ją pani dermatolog i używam ją razem z kremem robionym na receptę. Sam krem niewiele dawał, ale w duecie z tarką daje radę.

Ilość zużytych opakowań: o opakowań

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij