Agropharm, Oeparol SBC, Krem biostymulujący półtłusty

Powiększ Agropharm, Oeparol SBC, Krem biostymulujący półtłusty

Zgłaszająca osoba: nan

Krem Oeparol SBC zawiera wysokiej jakości naturalne składniki w tym tłoczony na zimno olej z nasion wiesiołka. Przeznaczony jest do pielęgnacji cery suchej i normalnej, szczególnie zalecany do stosowania w stanach zapalnych i alergicznych skóry.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Sorbitan Sesquioleate, Calendula Officinalis, Glycerin, Cera Microcrystallina, Helianthus Annus, Oenothera Paradoxa, Lanolin, Cera Alba, Magnesium Sulfate, Tocopherol, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Methylparaben, Parfum, Chlorhexidine Digluconate, Propylparaben, Disodium EDTA, Citric Acid, BHA.

Cena: 7,50 zł / 50 ml

• Strzał w 10!
  • Krem świetny, przydaje się zwłaszcza zimą, bo jest trochę ciężki.

+ fajna konsystencja,
    + bardzo ładny zapach,
    + opakowanie,
    + cena,
    + nawilżenie!!!!

- używałam tylko na noc, bo bardzo świeci się po nim cera.

Polecam każdemu, kto ma problem z suchą cerą.Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić anza89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Dostałam w prezencie w zestawie z pomadką, mam nową wersję opakowania

+ cena
    + zapach, kojarzy mi się z migdałami
    + nie zapycha, a nawilża!
    + świetne opakowanie, nowe w jest w kształcie kuli

- nie zauwazyłam

używam zarówno na noc, jak i na mroźne dni.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić fanstyle za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • !!! KWC !!!
  • Moja umęczona zimową porą skóra (zwłaszcza twarz) potrzebowała ukojenia. Na łuszczącą się skórę nie działało nic. Regularne peelingi, drogie apteczne kremy - no absolutnie nic mi nie pomagało. Nawet Uriage, które sprawdzało się poprzedniej zimy, w tym roku nie dawało sobie rady. Łuszcząca się skóra wybitnie brzydko wyglądała pod podkładem, który na domiar złego podkreślał ją. Łuszczące się policzki, okolice nosa... Nie było tragedii, ale ja to widziałam i wkurzało mnie to. I ten ciągły dyskomfort...

Jako że mam skórę wrażliwą (rok temu zakończyłam też kurację izotretinoiną - zaburzenia w syntezie zewnętrznej warstwy skóry), nigdy nie smaruję się byle czym. Ale tym razem zadziałał jakiś instynkt, intuicja. Zobaczyłam go na półce u teściowej i coś mi powiedziało: posmaruj się. Tak zrobiłam. I w końcu, po raz pierwszy od dawna poczułam się odpowiednio nawilżona, delikatnie natłuszczona. Ulga. Niestety, spotkało mnie duże rozczarowanie, gdy w każdej aptece mówiono mi, że kremu nie mają i nie ma go także w hurtowniach... Udało mi się go w końcu sprowadzić z apteki, gdzie została 1 sztuka (!) Wczoraj teściowa znalazła już w nowym opakowaniu, w cenie o 100% wyższej ... Cóż... a już się cieszyłam, że zdecydowanie ograniczę wydatki na kremy....

Na zimę jest IDEALNY. Łatwo się rozsmarowuje, zapach jest mi obojętny (miewałam już okropne śmierdziuchy za kosmiczne ceny). Nie wchłania się idealnie, ale nadmiar zawsze można usunąć przykładając chusteczkę. Jest moim KWC. Ciekawa jestem, czy skład w nowym opakowaniu został zmieniony...

Nadmienię, że zaopatrzyłam się także w tonik i mleczko (także polecam).

Jeśli przestanie mi służyć - na pewno o tym doniosę
    Póki co - POLECAM!

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć; intensywnie od kilku dni; kilka tygodni - nieregularnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bref za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały na noc
  • Jak na półtłusty, krem ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania. Przy cerze mieszanej z tendencją do przesuszania sprawdza się idealnie jako krem na noc - nie zapycha porów, a doskonale koi i odżywia skórę. Cena jest bardzo przystępna, zwłaszcza że kosmetyk jest dość wydajny. Dla mnie minusem jest zapach kremu - baaaardzo nachalny i niemiły - ale to wyłącznie rzecz gustu.

Używam tego produktu od: dawna z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić uChatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry dla suchej

• Kupiłam ten kremik zachwycona kremem nawilżającym z tej samej serii i również mi przypadł do gustu a raczej dla mojej skóry Mam wrażliwą atopową cerę, ze skłonnością do przesuszania się i tworzenia się zaskórników i wyprysków :p Chociaż jest tłusty i gęsty to w miare dobrze sie rozprowadza. Buzia sie po nim świeci ale nie pozapychał mi porów, wygładził, ukoił zaczerwienienia, zmiękczył i wyeliminował przesuszenia
    Stosuję jego grubą warstwę awaryjnie na przesuszone partie, oraz przed wyjściem na mróz Sprawdza się też na dłoniach :p

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szczurkomyszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Temu kremu mówię NIET
  • Kupiłam bo naturalny, na roślinkach, polecany itepe. Poza tym tani, więc mogłam poeksperymentować.
    Zapach wiesiołka mnie zamordował po otwarciu pudełka, ale dałam mu szansę. Nakłada się topornie, jest tępy, tłusty a cera po nim świeci się jak (...). Ja też mam skórę skłonną do wysuszania ale bez przesady z tą tłustością :-/ Rano skóra była taka jak zwykle, nie zauważyłam jakichś powalających efektów nawilżenia tudzież odżywienia. Trochę go poużywałam ale nie mogąc znieść dłużej zapachu zużyłam do... pięt.
    Niedawno nie wiadomo po co pokusiłam się na jego wersję light czyli nawilżający i wiecie co- nie widzę różnicy. Śmierdzi tak samo, prawie tak samo tłusty i brak efektów.
    Podsumowując:

- smród
    - konsystencja
    - brak efektów

never!

Używam tego produktu od: pół roku z przerwą
    Ilość zużytych opakowań:z trudem 1

Chcesz pochwalić LadyInBlack2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki
  • Toporny, ciężki w aplikacji krem. Mam mieszaną skórę, jednak bardzo wysuszoną przez leki na trądzik, stąd czasem muszę posiłkować się treściwszymi kremami, niestety ten, owszem ma bogatą konsystencję, jednak topornie się rozsmarowuje, nie wchłania się należycie, pozostawia nieprzepuszczającą, oblepiającą warstwę na skórze, co stanowi dla mnie duży dyskomfort.
    Zużyłam ostatecznie opakowanie do końca jako krem do ciała i to tylko na noc.
    Opakowanie w słoiczku według mnie niehigieniczne, wolę zdecydowanie tubki. Ładnie pachnie wiesiołkiem. Plusem jest niska cena.

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni

Chcesz pochwalić bluegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie to jest KWC
  • Krem swietnie nawilza i wygladza,bez problemu sie rozprowadza.Po nim skóra wyglada i czuje sie bardziej zdrowo.Ma przyjemny zapach.Po dluzszym stosowaniu widac zmiany, polepsza sie stan skory.Oczywiscie cena tez jest plusem, chociaz ciezko uwierzyc,ze moze byc skuteczny.Probowalam rozne kremy nawilzajace o wiele drozsze ,ale zaden tak mnie mnie pasowal jak ten.Zdecydowanie polecam!!!

Używam tego produktu od:4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Chcesz pochwalić anlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czarodziej wśród kremów
  • Krem świetnie rozprowadza się na twarzy i stosunkowo szybko wchłania. Nie podrażnia oczu i skóry. Pachnie delikatnie, nieco po babcinemu, co mnie rozczula. Efekty widzę zaraz po nałożeniu - przywraca mojej cerze właściwy, brzoskwiniowy koloryt i dobrze ją odżywia. Wygładza płytkie zmarszczki. Dla niektórych z pewnością będzie lepszy na chłodne dni niż na lato. Cena okrutnie przystępna (kupuję za 10 zł).

Chcesz pochwalić Koppola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Ci On
  • Na zakup tego specyfiku nakłoniły mnie przede wszystkim pozytywne opinie na Wizażu. Stwierdziłam wówczas, że i tak nie mam nic do stracenia, bo moja twarz bardziej przypominała papier ścierny, a poza tym wybierałam się na narty to tym lepiej jeśli będę miała jakąś ochronę przed zimnem. I okazało się, że był to strzał w 10. Z dnia na dzień widziałam jak moja twarz nabiera dawnej elastyczności i gładkości. Zdecydowanie też zmniejszyła się liczba zaskórniaków, a jeśli nawet się pojawiają to zdecydowanie rzadziej niż kiedyś. Zdziwiło mnie to bardzo, bo mam raczej cerę mieszaną i obawiałam się, że krem może jeszcze bardziej zatykać mi pory, a do tego będę wyglądać jak świecąca żarówka, ale nic z tych rzeczy. Jak tylko krem się wchłonie to na skórze jedynie co pozostaje to miły zapach wiesiołka . Mimo, że zima się już kończy i teraz na dzień częściej będę używać kremu nawilżającego, to myślę że od czasu do czasu jest szansa na nocny romans .

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

Chcesz pochwalić agasio83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny.
  • Kupiłam ten krem pod wpływem pozytywnych recenzji. Niestety bardzo się rozczarowałam. Jedyne co mi się w nim podoba to zapach. Krem jest bardzo tłusty, żle się wchłania, świeci się po nim skóra a przede wszystkim ZAPYCHA niemiłosiernie!
    Szczerze odradzam jego kupna.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Liczi.Aliczi za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe złego początki
  • Miałam problem z odnalezieniem go w aptekach, gdy już trafiłam na niego zapłaciłam 13zł, kiedy to zgłoszona cena na wizażu to 7.50:/ No ale uradowana, wklepałam go w twarz i ujrzałam wielki błysk na swojej twarzy, postanowiłam że na dzień to się on średnio nadaje, używałam go na noc. Jest to krem bardzo treściwy, pachnie znośnie i tu kończą się zalety. Twarz jest po użyciu tego kremu bardzo tłusta lepka, ale zdecydowanie nie nawilżona. Po 2 godz od nałożenia nie widać i nie czuć abym się czymkolwiek posmarowała. Wychodzą suche, marszczące sie placki. Żeby tego było mało po 2 tyg używania moja twarz zamieniła się w zbiorowisko swędzących krostek, która jest wszędzie tam gdzie posmarowałam się kremem. Na początku niestety nie skojarzyłam, że to może być przez ten krem i miejsca uczulone próbowałam złagodzić tym właśnie kremem. Efekt? krostki miałam nawet na małżowinie usznej. Zdecydowanie odradzam, chciałam mieć naturalny krem nawilżający a mam drugi tydzień picia wapna. Jest to pierwszy krem, który mnie uczulił.

Używam tego produktu od:3 tyg

Chcesz pochwalić kootek_mamrotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • wiesiołkowy
  • Hah uwielbiam tą nazwę wiesiołek Tak wogóle to recenzowałam już ten kremik Patrze..a tu mojej opinii nie ma
    No nic..ocenię ponownie

Krem zakupiłam razem z tonikiem Pięknie pachnie czuć
    nature żadnej chemii..Świetnie nawilża cerę(ja kładę go na noc bo jednak troszke trzeba poczekać zanim się wchłonie).
    Na początku użytkowania był rewelacyjny Teraz nie wiem ..czasem jakieś krostki małe wyskocząale to pewno nie jego wina stosowałam go tylko z tonikiem lecz gdy "ten" się skończył,krem odstawiłam.Napewno do niego wrócę bo jest bardzo dobry!!
    Używam tego produktu od:paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić judge za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla wrażliwej skóry
  • Zimą moja skóra boryka się z podrażnieniami i miejscowym przesuszeniem, potrzebuję więc kremu, który zapobiegnie jej odwodnieniu. W tym roku zainteresowałam się produktami firmy Agropharm - między innymi tym kremem, z którego jestem zadowolona.

Krem mieści się w prostym, białym słoiczku, zawierającym 50ml kosmetyku. Zapach kremu bardzo mi odpowiada, jest delikatny i nienachalny. Krem jest tłusty, ale rozprowadza się nieźle, choć sądzę, że można by mimo wszystko poprawić tę kwestię. Zostawia na skórze wyczuwalny film ochronny. Skóra niestety błyszczy się po nim, tym bardziej, że ja mam cerę mieszaną. Jest jednak dobrze natłuszczona i nawilżona, a gdy posmaruję twarz tym kremem na noc, rano skóra jest gładka i elastyczna. Po miesiącu używania zauważyłam jednak, że ciągłe stosowanie go rano i wieczorem w przypadku skłonnej do przetłuszczania skóry nie jest dobrym pomysłem - na czole pojawiło się kilka zaskórników. Myślę jednak, że stosowany nie za często przy mieszanej ale wrażliwej skórze sprawdzi się dobrze, a stosowany często przy cerze suchej - nawet bardzo dobrze.
    Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:połowa z opakowania 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ducky Duck za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie odżywia i regeneruje !
  • Niepozorne opakowanie i przystępna cena. Mogłoby się wydawać, że produkt do bani. Otóż nie! Kremik zgodnie z obietnicą producenta wygładza cerę i ujędrnia, oprócz tego jeszcze ją pięknie odżywia i regeneruje.

Miałam bardzo podrażnioną cerę po Glyco-A. Ten kremik wszystko naprawił. Nie zapycha, wygładza, odżywia i ujędrnia. Fajny produkt za przystępną cenę.

Chcesz pochwalić piilu za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • tani i skuteczny
  • To mój pierwszy w życiu krem półtłusty i przyznaję, że miałam obawy, że będzie mnie zapychał. Na szczęście nic takiego się nie stało
    Krem ma dosyć gęstą, lekko tłustawą konsystencję, mimo to wchłania się całkiem nieźle, nie pozostawiając na skórze warstwy smalcu. Dobrze chroni skórę w zimniejsze i wietrzne dni. Pod makijaż się nie nadaje.Pachnie jak cała seria tak naturalnie wiesiołkowo.
    Co do samych właściwości, stosowałam m.in. grubą warstwą w czasie choroby i po raz pierwszy mimo częstego wycierania nosa nie miałam podrażnień, zaczerwienień, otarć. Potem po antybiotyku, który spowodował reakcję alergiczną na mojej skórze, szybko przywrócił równowagę.
    Cera po tym kremie jest mięciutka, znakomicie nawilżona, lekko natłuszczona i uspokojona. Jak pisałam znikają wszystkie podrażnienia i zaczerwienienia.
    Dodam jeszcze, że stosuję również na szyję oraz na ręce, które potraktowane kremem na noc, odzyskują jedwabistą gładkość, co u mnie zimą graniczy nieomal z cudem.
    Stosowałam również krem nawilżający z tej samej serii i muszę powiedzieć, że półtłusty jest ciutkę lepszy.
    Jeśli miałabym się czegoś przyczepić, to jedynie braku rozjaśnienia cery, a jako maniaczka Active C jestem uzależniona od takiego efektu. Mimo wszystko producent tego nie obiecuje i nie takie jest jego przeznaczenie, a krem i tak wyrównuje koloryt.
    Z czystym sumieniem polecam alergikom i wrażliwcom.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić 0306 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Krem jest bardzo przyjemny. Świetnie nawilża i wygładza, nie podrażnia (mam AZS), całkowicie niweluje uczucie naciągnięcia, bez problemu się rozprowadza. Skóra nabiera jednolitego, zdrowego koloru. Pachnie - jak cała seria Oeparol - dość specyficznie, ale mnie się podoba. Jest bardzo wydajny, przy codziennym używaniu jeden słoiczek wystarczył mi na ponad 3 miesiące. Niestety, skóra mi błyszczy po nim (za to odejmuję 1*) dlatego głównie nakładałam go na noc.

Czas używania produktu: 3,5 miesiąca

Chcesz pochwalić k-n za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Cudo! KWC!!!
  • Wcześniej używałam nawilżającego wiesiołkowego brata tego kremu i byłam zachwycona. Kiedy mi się skończył, w sklepie nie było akurat nawilżającego, więc wzięłam półtłusty. Moja cera niestety ma skłonność do koszmarnego przesuszania się w zimę (w lato w sumie też, ale wiadomo, że w zimę bardziej) a po tym kremie stan mojej cery poprawił się o.. 200% ;-) Nie mam już żadnych placków na twarzy, a co ważne nawilżenie jest długotrwałe. Teraz po umyciu twarzy zwykłym żelem, co wcześniej okupowałam cierpieniem bo twarz szczypała i ściągała się nie mam już z tym problemów.
    Uwielbiaaam jego zapach cena niczego sobie. Po nałożeniu zostawia tłusty film, który mi akurat całkowicie się wchłania po kilku minutach. Osobom z cerą tłustą może to przeszkadzać, ze względu na ten film ale Paniom z suchą cerą gorąco polecam.

Używam tego produktu od: m-ca

Chcesz pochwalić caya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki....babciny
  • Kiedy pierwszy raz trafił z moje ręce, skojarzył mi się ze specyfikami, których używa moja Babcia- ziołowy zapach, proste opakowanie, treściwa konsystencja
    Krem jest bardzo przyjemny w użyciu- nieźle nawilża, delikatnie natłuszcza, sprawia, że skóra wygląda zdrowo i promiennie. O dziwo, mimo niepokojącego składu, nie zapchał mnie, a wręcz uspokoił stany zapalne.
    Używam go raczej na noc, w ciągu dnia wolę jednak stosować mniej tłuste specyfiki.
    Kosztuje grosze, więc tym bardziej warto spróbować.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Voodia za czytelną i pomocną recenzję?
  • miękki i kojący
  • Miękka, miła konsystencja.
    Ładnie pachnie, trochę staroświecko, ale raczej naturalnie, kwiatowo i słodko.
    Krem dobrze nawilża i daje przyjemne uczucie ukojenia zaraz po nałożeniu.
    Kupiłam, bo na zimnie i wietrze bolała mnie twarz, gdy smarowałam się lekką emulsją.

Nie mam dużego doświadczenia z półtłustymi kremami, ale ten wydaje mi się bardzo dobry.

Na noc nakładam grubszą warstwę na dłonie, więc krem szybko się zużywa, ale cenę ma sensowną, więc warto.

Kupiłam go w sklepie zielarskim, w drogeriach go nie widziałam, a szkoda, bo jednak takie małe sklepiki nakładają większą marżę.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Łucyja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalna&SkutecznaPielęgnacja
  • Nabyłam ten kremik zachęcona recenzjami na Wizażu i nie żałuję! Niedawno mi się skończył i już za nim tęsknię. Szukałam czegoś naturalnego, półtłustego i... taniego; czegoś, co nie podrażniałoby bardzo wrażliwej cery. Dlatego wybieram zazwyczaj bezzapachowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ale dzięki skuteczności tego kremu przyzwyczaiłam się do jego intensywnego zapachu. Nie uczulił mnie, a wręcz łagodził podrażnienia. Nie wysuszył też mojej suchej skóry mimo słonecznej pogody, ale natłuszczał ją i nawilżał. Jak na krem półtłusty ma specyficzną konsystencję: mokro - wodnistą, która dobrze rozprowadza się na twarzy (można go nawet rozsmarować bez konieczności wklepywania). Inne kremy półtłuste, których używałam, miały konsystencję lepko - zwartą. Pozostawiał na skórze miłe uczucie odżywienia i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Spowijał twarz przyjemnym filmem niczym mięciutką kołderkąSkóra była po nim miękka, elastyczna i wypoczęta. Doskonale nadaje się pod makijaż i jest wydajny. Moja sucha skóra wchłania go doskonale - nie błyszczy się, jest tylko delikatnie rozświetlona. Spośród wielu kremów, których używałam ten jest najtańszy i najlepszy.

Chcesz pochwalić miniex za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Moim zdaniem jest to cudowny krem, gesty, przyjemnie pachnie, bardzo dobrze się rozprowadza. Fantastycznie nawilża podrażnioną i suchą skórę. Za tak niską cenę warto kupić ten krem. Używam go przez cały rok

Używam tego produktu od: LAT
    Ilość zużytych opakowań: NIEZLICZONA

Chcesz pochwalić KamilaWr za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny na zimę
  • Kupiłam go jako krem ochronny na mróz- przy mojej mieszanej cerze nie mogę używać tłustych kremów.Jest dosyć gęsty, po nałożeniu cera trochę się błyszczy,ale świetnie się wchłania w niskich temperaturach(polecam <0-cienka warstwa, <-10 grubsza).Po użyciu przez kilka kolejnych dni stan skóry się poprawia-może to dzięki wit.E-znikają drobne nierówności. Poza zimą sprawdza się (już nie na twarz) na suchą podrażnioną skórę np.rąk.Wystarcza na ok.3-4 tyg.Miły zapach.Za tę cenę-super.

Używam tego produktu od:3 sezony zimowe
    Ilość zużytych opakowań:4-obecnie

Chcesz pochwalić aldi1174 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo za grosze
  • Kupilam zupelnie przez przypadek-moj synek jest alergikiem, cierpi na atopowe zapalenie skory, a ten krem polecila mi dr pediatrii.
    Jemu pomogl bardzo ( ale nie opisuje sprawy, bo to w koncu KWC dla doroslych ;-) ) i mnie przy okazji tez ;-).
    Krem jest gesty, przyjemnie pachnie, swietnie sie rozprowadza.
    Cudownie koi i nawilza skore, delikatnie ja tez natluszcza( ale nie za bardzo).
    Mimo duzej ilosci zapychaczy( sklad) nie spowodowal u mnie zadnych problemow ze skora.
    Dla moich przesuszonych policzkow jak znalazl-natychmiast znika uczucie napiecia i szorstkosci skory.
    Uwazam, ze za tak smieszna kwote mozna wejsc w posiadanie malego cuda .
    Omijalam oczywiscie przetluszczajaca sie strefe T.

Używam tego produktu od:miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:1 rozpoczete

Chcesz pochwalić Beatka za czytelną i pomocną recenzję?