Agropharm, Oeparol SBC, Krem biostymulujący półtłusty

Powiększ Agropharm, Oeparol SBC, Krem biostymulujący półtłusty

Zgłaszająca osoba: nan

Krem Oeparol SBC zawiera wysokiej jakości naturalne składniki w tym tłoczony na zimno olej z nasion wiesiołka. Przeznaczony jest do pielęgnacji cery suchej i normalnej, szczególnie zalecany do stosowania w stanach zapalnych i alergicznych skóry.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Sorbitan Sesquioleate, Calendula Officinalis, Glycerin, Cera Microcrystallina, Helianthus Annus, Oenothera Paradoxa, Lanolin, Cera Alba, Magnesium Sulfate, Tocopherol, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Methylparaben, Parfum, Chlorhexidine Digluconate, Propylparaben, Disodium EDTA, Citric Acid, BHA.

Cena: 7,50 zł / 50 ml

• Strzał w 10!
  • Krem świetny, przydaje się zwłaszcza zimą, bo jest trochę ciężki.

+ fajna konsystencja,
    + bardzo ładny zapach,
    + opakowanie,
    + cena,
    + nawilżenie!!!!

- używałam tylko na noc, bo bardzo świeci się po nim cera.

Polecam każdemu, kto ma problem z suchą cerą.Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić anza89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Dostałam w prezencie w zestawie z pomadką, mam nową wersję opakowania

+ cena
    + zapach, kojarzy mi się z migdałami
    + nie zapycha, a nawilża!
    + świetne opakowanie, nowe w jest w kształcie kuli

- nie zauwazyłam

używam zarówno na noc, jak i na mroźne dni.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić fanstyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • !!! KWC !!!
  • Moja umęczona zimową porą skóra (zwłaszcza twarz) potrzebowała ukojenia. Na łuszczącą się skórę nie działało nic. Regularne peelingi, drogie apteczne kremy - no absolutnie nic mi nie pomagało. Nawet Uriage, które sprawdzało się poprzedniej zimy, w tym roku nie dawało sobie rady. Łuszcząca się skóra wybitnie brzydko wyglądała pod podkładem, który na domiar złego podkreślał ją. Łuszczące się policzki, okolice nosa... Nie było tragedii, ale ja to widziałam i wkurzało mnie to. I ten ciągły dyskomfort...

Jako że mam skórę wrażliwą (rok temu zakończyłam też kurację izotretinoiną - zaburzenia w syntezie zewnętrznej warstwy skóry), nigdy nie smaruję się byle czym. Ale tym razem zadziałał jakiś instynkt, intuicja. Zobaczyłam go na półce u teściowej i coś mi powiedziało: posmaruj się. Tak zrobiłam. I w końcu, po raz pierwszy od dawna poczułam się odpowiednio nawilżona, delikatnie natłuszczona. Ulga. Niestety, spotkało mnie duże rozczarowanie, gdy w każdej aptece mówiono mi, że kremu nie mają i nie ma go także w hurtowniach... Udało mi się go w końcu sprowadzić z apteki, gdzie została 1 sztuka (!) Wczoraj teściowa znalazła już w nowym opakowaniu, w cenie o 100% wyższej ... Cóż... a już się cieszyłam, że zdecydowanie ograniczę wydatki na kremy....

Na zimę jest IDEALNY. Łatwo się rozsmarowuje, zapach jest mi obojętny (miewałam już okropne śmierdziuchy za kosmiczne ceny). Nie wchłania się idealnie, ale nadmiar zawsze można usunąć przykładając chusteczkę. Jest moim KWC. Ciekawa jestem, czy skład w nowym opakowaniu został zmieniony...

Nadmienię, że zaopatrzyłam się także w tonik i mleczko (także polecam).

Jeśli przestanie mi służyć - na pewno o tym doniosę
    Póki co - POLECAM!

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć; intensywnie od kilku dni; kilka tygodni - nieregularnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bref za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały na noc
  • Jak na półtłusty, krem ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania. Przy cerze mieszanej z tendencją do przesuszania sprawdza się idealnie jako krem na noc - nie zapycha porów, a doskonale koi i odżywia skórę. Cena jest bardzo przystępna, zwłaszcza że kosmetyk jest dość wydajny. Dla mnie minusem jest zapach kremu - baaaardzo nachalny i niemiły - ale to wyłącznie rzecz gustu.

Używam tego produktu od: dawna z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić uChatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry dla suchej

• Kupiłam ten kremik zachwycona kremem nawilżającym z tej samej serii i również mi przypadł do gustu a raczej dla mojej skóry Mam wrażliwą atopową cerę, ze skłonnością do przesuszania się i tworzenia się zaskórników i wyprysków :p Chociaż jest tłusty i gęsty to w miare dobrze sie rozprowadza. Buzia sie po nim świeci ale nie pozapychał mi porów, wygładził, ukoił zaczerwienienia, zmiękczył i wyeliminował przesuszenia
    Stosuję jego grubą warstwę awaryjnie na przesuszone partie, oraz przed wyjściem na mróz Sprawdza się też na dłoniach :p

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szczurkomyszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Temu kremu mówię NIET
  • Kupiłam bo naturalny, na roślinkach, polecany itepe. Poza tym tani, więc mogłam poeksperymentować.
    Zapach wiesiołka mnie zamordował po otwarciu pudełka, ale dałam mu szansę. Nakłada się topornie, jest tępy, tłusty a cera po nim świeci się jak (...). Ja też mam skórę skłonną do wysuszania ale bez przesady z tą tłustością :-/ Rano skóra była taka jak zwykle, nie zauważyłam jakichś powalających efektów nawilżenia tudzież odżywienia. Trochę go poużywałam ale nie mogąc znieść dłużej zapachu zużyłam do... pięt.
    Niedawno nie wiadomo po co pokusiłam się na jego wersję light czyli nawilżający i wiecie co- nie widzę różnicy. Śmierdzi tak samo, prawie tak samo tłusty i brak efektów.
    Podsumowując:

- smród
    - konsystencja
    - brak efektów

never!

Używam tego produktu od: pół roku z przerwą
    Ilość zużytych opakowań:z trudem 1

Chcesz pochwalić LadyInBlack2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki
  • Toporny, ciężki w aplikacji krem. Mam mieszaną skórę, jednak bardzo wysuszoną przez leki na trądzik, stąd czasem muszę posiłkować się treściwszymi kremami, niestety ten, owszem ma bogatą konsystencję, jednak topornie się rozsmarowuje, nie wchłania się należycie, pozostawia nieprzepuszczającą, oblepiającą warstwę na skórze, co stanowi dla mnie duży dyskomfort.
    Zużyłam ostatecznie opakowanie do końca jako krem do ciała i to tylko na noc.
    Opakowanie w słoiczku według mnie niehigieniczne, wolę zdecydowanie tubki. Ładnie pachnie wiesiołkiem. Plusem jest niska cena.

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni

Chcesz pochwalić bluegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie to jest KWC
  • Krem swietnie nawilza i wygladza,bez problemu sie rozprowadza.Po nim skóra wyglada i czuje sie bardziej zdrowo.Ma przyjemny zapach.Po dluzszym stosowaniu widac zmiany, polepsza sie stan skory.Oczywiscie cena tez jest plusem, chociaz ciezko uwierzyc,ze moze byc skuteczny.Probowalam rozne kremy nawilzajace o wiele drozsze ,ale zaden tak mnie mnie pasowal jak ten.Zdecydowanie polecam!!!

Używam tego produktu od:4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Chcesz pochwalić anlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czarodziej wśród kremów
  • Krem świetnie rozprowadza się na twarzy i stosunkowo szybko wchłania. Nie podrażnia oczu i skóry. Pachnie delikatnie, nieco po babcinemu, co mnie rozczula. Efekty widzę zaraz po nałożeniu - przywraca mojej cerze właściwy, brzoskwiniowy koloryt i dobrze ją odżywia. Wygładza płytkie zmarszczki. Dla niektórych z pewnością będzie lepszy na chłodne dni niż na lato. Cena okrutnie przystępna (kupuję za 10 zł).

Chcesz pochwalić Koppola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Ci On
  • Na zakup tego specyfiku nakłoniły mnie przede wszystkim pozytywne opinie na Wizażu. Stwierdziłam wówczas, że i tak nie mam nic do stracenia, bo moja twarz bardziej przypominała papier ścierny, a poza tym wybierałam się na narty to tym lepiej jeśli będę miała jakąś ochronę przed zimnem. I okazało się, że był to strzał w 10. Z dnia na dzień widziałam jak moja twarz nabiera dawnej elastyczności i gładkości. Zdecydowanie też zmniejszyła się liczba zaskórniaków, a jeśli nawet się pojawiają to zdecydowanie rzadziej niż kiedyś. Zdziwiło mnie to bardzo, bo mam raczej cerę mieszaną i obawiałam się, że krem może jeszcze bardziej zatykać mi pory, a do tego będę wyglądać jak świecąca żarówka, ale nic z tych rzeczy. Jak tylko krem się wchłonie to na skórze jedynie co pozostaje to miły zapach wiesiołka . Mimo, że zima się już kończy i teraz na dzień częściej będę używać kremu nawilżającego, to myślę że od czasu do czasu jest szansa na nocny romans .

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

Chcesz pochwalić agasio83 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij