Astor, Air Max (Tusz pogrubiający)

Powiększ Astor, Air Max (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: rzyrafka

Pierwsza maskara z technologią Anti-gravity. Zmysłowa objętość i uniesienie rzęs, które przeczy grawitacji. Rzęsy 10 razy grubsze i 2 razy lżejsze. Uniesione aż o 80%. Szczoteczkę zaprojektowano tak, aby dodatkowo wzmacniała efekt zwiększonej objętości rzęs. Jej specjalne włókna precyzyjnie separują rzęsy i przeciwdziałają ich sklejaniu. Specjalne cząsteczki pogrubiające AIR MAX są aż 10 razy lżejsze niż zwykłe składniki pogrubiające. Pigmenty koloru są bardziej skupione i lżejsze niż konwencjonalne barwniki.

Cena: 26,90 zł / 7 ml

• Dramat!
  • Chyba z żadnego tuszu nie byłam jeszcze aż tak niezadowolona. Może sam w sobie nie byłby zły, ale ta SZCZOTECZKA TO KOSZMAR!

Plusów nie zauważam:/

Minusy:
    - okropna szczoteczka, która nabiera za dużo tuszu i w ogóle nie rozdziela rzęs- wręcz przeciwnie, tylko je skleja,
    - efekt albo marny, albo do zmycia, jeśli próbuje się nałożyć więcej niż jedną warstwę,
    - cena jak za taki bubel zdecydowanie za wysoka.

Nigdy więcej!!!
    Otworzyłam go w Sylwestra i zaczęłam ponownie używać kilka dni temu, na razie ma taką samą konsystencję. Ogólnie kicha!!!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić tallgirl88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny tusz!
  • przezucialm sie na tusze z Astora gdyz dopadlo i mnie wypadanie rzes
    kiedys miala piekne firany dlygie i geste
    a od paru lat zauwazylam ze niektore tusze powoduje ich wzmozone wypadanie
    tak wiec zaczelam szukac pewniakow ktore tego nie powoduje
    w ten sposob zaufalam firmie Astor!
    ten tusz nie powoduje u mnie wzmozonego wypadania rzesek ani lysienia oka!

jest bardzo czarny, czern jest piekna mocna czernia

jest bardzo lekki, wogule sie go nie czuje

nie grudkuje i nie osypuje
    dosc mocno pogrubia !
    pieknie sie zmywa

niekiedy rzesy lubia sie powywijac w rozne strony dlatego czesto robie podklad z ciezszego tuszu
    gdy jest juz podeschniety lubi robic grudki ale chyba wtedy powinnam go juz wywalic i kupic nowy
    ja jednak lubie zuzyc produkt do samego konca i walcze z grudkami az calkiem zaschnie

oceniam na plus ale ujela bym mu tej lekkosci na poczet ladnego ukladania sie rzes, byl by idealem !

Ilość zużytych opakowań: 8 calych opakowan

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie jest ten sam tusz, którego używałam parę lat temu
  • Tusz po raz pierwszy kupiłam w 2006 lub 2007 roku, używałam go wówczas ponad dwa lata i byłam nim wprost zachwycona. Moje rzęsy wydawały się 2x dłuższe niż były, zapach był specyficzny jednak polubiłam go! Po kilku letniej przerwie postanowiłam do niego powrócić, niestety zawiodłam się.To nie jest ten sam tusz, którym byłam zachwycona parę lat temu.Wyrzucone 30,99,- w błoto.Skleja rzęsy, aplikuje się go na szczoteczce stanowczo za dużo.

Używam tego produktu od: 2007 -2009/2010
    Ilość zużytych opakowań: ok 9

Chcesz pochwalić Nadia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • klejące nic
  • Skleja rzęsy, i to jak! Bez szpilki ani rusz! Mam długie rzęsy, które po pomalowaniu tym tuszem nadają się do demakijażu.. dostępny i niedrogi, ale nie to obiecuje producent. Teraz zastanawiam się co o nim napisać i nic mi do głowy nie przychodzi. Bardzo słaby produkt.

Ilość zużytych opakowań: jedno - nie dokończone

Chcesz pochwalić sylwiasj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam, jest wiele tańszych tuszy dających lepsze efekty
  • Jak dla mnie straszny nie wypał!
    -Szczoteczka jest dziwna ma krótkie rzadkie włoski
    -Tuszu nabiera się strasznie, strasznie, strasznie dużo
    -Nie wiem czy można to nazwać sklejaniem nawet, szczoteczka po prostu nakłada ogoromne ilości tuszu i robi się jedna wielka gruda

+ półtorej gwiazdki dałam za sam tusz, tzn. jedna opcja żużycia go wyciąganie tej szczoteczki i przekładanie jakby mniejszej ilości tuszu na inną szczoteczkę (tak je razem jakby pocieram, kręce o siebie) wtedy efekt jest ok, tusz się nawet ładnie trzyma tyle, że kto ma czas na taką zabawe??

Ogólnie nie polecam przetestowałam mnóstwo mascar od tych po kilka złotych drogeryjnych przez te po kilkanaście również drogeryjnych ale,że tak powiem z wyższej półki po mascary za kilkadziesiąt złotych jak Dior czy Helena Rubeinstein i ta była z nich wszytskich zdecydowanie najgorsza!

Jeżeli miała bym kupić coś w tej cenie to zdecydowanie polecam
    Maybelline Colossal Volum Express
    Max Factor 2000 calorie
    czy nawet którąś mascare z Wibo

Chcesz pochwalić Agniecha90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10 !
  • Używam tuszów Astora z serii Air Max już od 3lat (w niebieskim, czarnym i czarno-złotym opakowaniu).Jestem w 100% zadowolona.Czasem skusze się na inny tusz ale i tak zawsze w kosmetyczce mam Air Max.U mnie ten tusz pogrubia i wydłyża rzęsy.Fakt faktem nakładam go sporo bo lubie efekt sztucznych rzęs tym bardziej że mam małe oczy.Bardzo dobra dostępność to kolejny plus.

Dla mnie ten tusz zasługuje na miano KWC.Jedyne wady jakie posiada to takie że jest mało wydajny i dość drogi według mnie jak na to że musze często kupować (ok 30zł w rossmanie)

Ilość zużytych opakowań: około 15

Chcesz pochwalić viki4you za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer 1
  • Również nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii o tym produkcie. Mnie pasuje w nim wszystko! Jednak po kolei:
    - szczoteczka - rozdziela rzęsy i pozwala umalować je tak, że powieka się nie upaćka;
    - konsystencja tuszu - kremowa i otulająca rzęsy, nie robi z nich płotu, ani posklejanych glutów, a podkreśla i wydłuża (mimo że to pogrubiający);
    - dobrze się zmywa i nie podrażnia oczu;
    - gdyby był 10-20zł droższy też bym go kupowała.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte

Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie dobry
  • Na ten tusz wymieniłam się z mamą, ja potrzebowałam pogubiającego ona wydłużającego. Jak dla mnie ten tusz jest dobry.
    Ładnie pogrubia rzęsy, ma intensywny czarny kolor. Długo utrzymuje się na rzęsach, a co najwżniejsze nie osypuje się
    Prawdą jest, że jeżeli użyje się go za dużo to skleja rzęsy (dlatego odejmuję jedną gwiazdke), ale to jest kwestia wprawy.
    Ja ogólnie jestem z niego zadowolona, ale nie jest moim KWC. Chcę jeszcze wypróbiwać inne tusze, ale z pewnością do niego wróce.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić housewife19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz
  • Naprawdę dobry tusz do rzęs ale trzeba wprawy by się nim ładnie pomalować i nie osiągnąć efektu ,, przemalowania,,.Osobiście na początku miałam z tym problem i nakładałam go zbyt dużo. Rzęsy były przez to sklejone i jakby nim oblepione ale po paru próbach wypracowałam właściwą technikę.Od tej pory nie zamieniłabym go na inny ( a eksperymentowałam z różnymi). Naprawdę nie warto się uprzedzać do niego po pierwszych nieudanych aplikacjach.

Używam tego produktu od: bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: dużo ich było...

Chcesz pochwalić antonina513 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lpszych astora
  • lubie ten tusz. ma zwykla szczoteczke ale idealnie sobie radzi z pogrubieniem na czym najbardziej mi zalezy. tusz nie obsypuje sie i nie kruszy. i wcale ni jst drogi, zawsze do nigo wracam moj kochany klasyk

Używam tego produktu od: roku , dwoch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić znawczyni9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmienił się na gorsze ?
  • Znam ten produkt bardzo długo. Gościł u mnie przez kilka lat. Nie potrafiłam się bez niego obejść, używałam go prawie codziennie. Nie wiem czy to przez to, że mam naturalnie podkręcone rzęsy czy to zasługa tego tuszu, ale wyglądałam rewelacyjnie, na moje rzęsy mówiono "firanki", był moim number 1. Po pewnym czasie "zdradziłam" go i skusiłam się na inne mascary. Po kilku latach chciałam do niego wrócić ale najpierw okazało się, że nie ma go w sprzedaży a gdy już się zjawił to nie ten sam co z przed lat.. ( boże opisałam to jak jakieś romansidło )
    Podsumowując obecny Astor Air Max nie daje takiego efektu jaki oczekuję. Przerzuciłam się na L'Oreal, Extra - Volume Collagene i ten tusz zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: nie potrafię zliczyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DESIRE_OF_PARADISE za czytelną i pomocną recenzję?
  • na tak
  • jesli chodzi o ten tusz to bylam z niego bardzo zadowolona.
    +cena
    +fajna szczoteczka dobrze rozczesywała moje rzesy
    +nie kruszył sie nie rozmazywal
    +ladnie podkreślał rzesy
    - jedna wada szybko mi wysechł
    ogolnie zadowolona byłam z tego tuszu. testuje teraz inny ale mysle ze wrociła by6m do niego

Używam tego produktu od: z pol roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 2, w calosci zuzyte

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niedobry
  • Miałam go dość dawno (kilka lat temu). Najkrócej mówiąc był największym niewypałem jaki dane mi było używać. Ma niewygodną szczoteczkę, którą cięzko było operować i w dodatku strasznie skleja rzęsy. Choćbym nie wiem co zrobiła i jakiej techniki użyła to efekt był niezadowalający... Podsumowując: niewarty nawet wypróbowania a już na pewno nie w tej cenie.Używam tego produktu od: nie używamIlość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić KitkaMalutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoita lecz bez szału
  • Swego czasu używałam tej mascary natomiast jedyne co mogę o niej powiedzieć to że jest przeciętna dość dobrze pokrywa rzęsy natomiast jeśli chodzi o rozczesywanie to pozostawia sporo do życzenia uważam że ten produkt jest bardzo średni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasienkaa115 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co jest grane...?
  • Czemu tak dużo negatywnych opinii?! Jestem w szoku bo według mnie ten tusz jest rewelacyjny. Mam tragiczne rzęsy. Krótkie, rzadkie, słabe, prawie w ogóle nie widoczne same z siebie bez "wspomagacza" w postaci maskary. Jestem więc prawdziwym wyzwaniem dla jakości tuszu. Ten to jeden z najlepszych jakie miałam. Powracam do niego i powracać będę!

Plusy:
    + pogrubia
    + podkręca
    + zagęszcza
    + wydłuża... czyli robi wszystko!
    + fajne opakowanie
    + bardzo dobra szczoteczka która moje cienkie i krótkie rzęsy rozdzielała i pięknie pogrubiała i podkręcała
    + zalotka i Air Max... rewelacyjny efekt

Minusy:
    - kończy się...

Podsumowanie: Naprawdę jestem w szoku. Szukając tej maskary byłam pewna że będzie miała tu świetne recenzje. Po przeczytaniu jednak komentarzy i rzuceniu okiem na statystykę pewnie bym jej nie kupiła... i jaki błąd. Ale to najlepiej świadczy o tym, aby mimo wszystko nie kierować się przy doborze kosmetyków tylko i wyłącznie opiniami, bo na każdej z nas każdy kosmetyk wypada inaczej. Od dziś opinie innych będę traktowała tylko i wyłącznie jako podpowiedź a nie wyrocznie bo ten tuż jest według mnie REWELACYJNY.

Używam tego produktu od: prawie 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić ceoaoa za czytelną i pomocną recenzję?
  • seksowne pajęcie odnóża...
  • jeżeli którakolwiek wizażanka chce posiadać pajęcia odnóża, to zachęcam do zakupy tego tuszu.
    Pogrubienie w tym przypadku jest jak najbardziej dosłowne, ma się sklejoną bryłę rzęs, która po rozdzieleniu szpilką ( zajmuje to notabene ok pół godzinki, ale co tam można wcześniej rano wstać i się "poświęcić" wygląda jak pajęcze odnóża.
    Muszę stwierdzić , że nawet osoby nie mające zbyt dużo wspólnego z make up ( mężczyźni) zauważają "kosmiczne " rzęsy.
    z takim makijażem z domu lepiej nie wychodzić.
    pół gwiazdki za samo opakowanie, które jest nawet ładne.
    odradzam ten tusz wszystkim, astor powinien zwrócić pieniądze za taki badziew

Używam tego produktu od: niecały tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić iziczek88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Kupiłam z polecenia koleżanki, jako pierwszy "porządny" tusz. Zawiódł mnie na całej linii.
    - skleja rzęsy
    - szybko wysycha w opakowaniu
    - dla odmiany długo zasycha na rzęsach, co powoduje kserowanie
    - tworzy grudki, z którymi ciężko cokolwiek zrobić
    - ciężko się zmywa
    W tej cenie można znaleźć dużo lepsze produkty - nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół, bo reszta zaschła

Chcesz pochwalić airam12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo wad warto go kupic!!
  • Nie uczula, mam bardzo wrażliwe oczy a ten tusz nie powoduje żadnych szkód moim oczom.

Nie jest trwały, czy wg mnie super zaleta bo można go łatwo zmyć!! Natomiast troszkę kruszy się, ale za to daje super długie gęste rzęsy. Mimo jego wad i tak go kupię ponownie ze wzgl. na to że nie uczula. Co więcej, szczoteczka jest duza a ja lubie takie 'porządne' szczoteczki.

Ilość zużytych opakowań: 3 regularne opakowania

Chcesz pochwalić monawlkp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dawał radę
  • Tusz :
    -ładnie pogrubiał rzęsy
    -lady czarny kolor
    - przystępna cena
    - najfajniej spisuje się, kiedy już troszkę podeschnie

- brudził skórę pod brwiami
    - kruszy się
    - kilka pierwszych użyć to po prostu masakra: trzeba nałożyć kilka warstw wstępnie wycierając szczoteczkę z nadmiaru tuszu

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić elektrownia atomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Ten tusz to ogólnie lipa. Niby pogrubia, ale chyba przez to, że skleja rzęsy. Szczoteczka dość duża, ale rzadka, przez co nabiera za dużo tuszu i ciężko pomalować nim ładnie rzęsy. Trzeba się posiłkować dodatkową szczoteczką czy grzebykiem do rzęs.
    Sam tusz też taki sobie, mocno się kruszy i to dość szybko.

Ogólnie nie polecam, za tą cenę można kupić wiele lepszych.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: otworzyłam pierwsze i szybko wyrzuciłam

Chcesz pochwalić miskowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie dla mnie
  • Ten tusz faktycznie pogrubia rzęsy doskonale, natomiast na tym się chyba kończą jego zalety...

-Ma bardzo grubą szczoteczkę i zawsze muszę zmywać plamki, które powstały dookoła oczu.

-Po pewnym czasie używania tusz zaczyna sie kruszyć oraz powstają grudki na rzęsach.

-Mnie osobiście czasem pieką oczy, kiedy go muszę zmywać (ale może być to kwestia mojego płynu do demakijażu) oraz po zmyciu tusz się zagłębia w oko i całą noc wypływa kanalikami łzowymi, choćbym nie wiem jak kombinowała, żeby do tego nie doszło (wcześniej używałam tuszu Bourjois i nie miałam podobnych problemów).

Ogólnie pogrubienie fajne, ale nie wiem, czy męka przy nakładaniu tuszu a potem przy jego zmywaniu jest tego warta. No i to kruszenie się...

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mirrim2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez fajerwerków
  • Dawno temu kupiłam tę maskarę. Faktycznie miała ładny kolor i pogrubiała rzęsy... Ale niestety jej nakładanie nie było najprostsze, bo szczoteczka jest spora i malowanie bez plamek wokół oczu było niemożliwe. Nie dokończyłam opakowania, zamieniłam się z koleżanką na inny tusz.
    Raczej nie polecam

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne opakowanie

Chcesz pochwalić arasoing90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Cieszy mnie fakt, iż obietnica producenta została spełniona, a mianowicie: faktycznie pogrubia rzęsy. Ładny czarny kolor, łatwo dostępna. Ale na tym plusy się kończą.

Zbyt duża szczoteczka sprawia że przy wewnętrzym kąciku malowanie rzęs bez jakiś innych plamek wokół oczu graniczy z cudem. Tusz też po jakimś czasię zaczął sie kruszyć;/

Jednak ta szczoteczka posłużyła mi w czymś innym dokładnie ją umyłam wysuszyłam i stała się uwaga: moją szczotką do brwi. Więc chociaż w ten sposób mogłam ją wykorzystać.

Chcesz pochwalić ankafanka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar minionego lata
  • Tak pięknego efektu nie dawał żaden fatale ani 2000, ani architekt czy inne cuda. Podziwiałam moje rzęsy bitą godzinę, a potem poszłam na miasto. Rozglądałam się, szukając kwitnących topoli, na które zawsze łzawię. Nie. Nie pyliły, nie sypał tez nikt piasku z nieba. Dziwne. Potarłam oko, potem drugi. Cała konstrukcja rozsypała się w moje oko. Uczuliła tak, że dwa dni byłam opuchnięta. Biedna margaret astor, biedny pan astor-prze ten tusz stracili miliony klientów, bo klienci stracili zaufanie. Jaki efekt? idz na rynek, kup za 2 zl puder wysmaruj sie i zmyj za minute, to bedziesz miala polowe efektu uczulenia od tego tuszu.
    Sypie się w oczy. I nie tylko mi.
    wszystkim

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze- jedna premiera

Chcesz pochwalić alegoria26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Tusz dostałam w prezencie i niestety zawiodłam się...

Pierwsze razy z tą mascarą były koszmarne, bowiem strasznie sklejała rzęsy, brudziła, słabo podkręcała/wydłużała... Z pogrubianiem nie było lepiej,bo z rzęs robiły się trzy... Straszny!

Dopiero po jakimś czasie przestał sklejać rzęsy i ładnie je rozczesywał, jednak w dlaszym stopniu wiele brakuje mu do ideału.

Używam tego produktu od: Dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić megansa za czytelną i pomocną recenzję?