Avene, Tolerance Extreme, Krem kojąco-nawilżąjący (stara wersja)

Powiększ Avene, Tolerance Extreme, Krem kojąco-nawilżąjący (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: kate30

Avene Creme Tolerance Extreme krem kojący i łagodzący podrażnienia dla skóry alergicznej i nadwrażliwej. Krem ten zapewnia skórze alergicznej i nadwrażliwej pielęgnację kojącą i łagodzącą podrażnienia, która łączy wysoką skuteczność z doskonałą jakością kosmetyczną. Dzięki wyjątkowemu i opatentowanemu systemowi E.T.S (Extreme Tolerance System) eliminuje w sposób maksymalnie możliwy ryzyko alergizacji i podrażnień. Bogaty w wodę termalną Avene, krem uspokaja skórę alergiczną i nadwrażliwą zmniejszając jej reaktywność. Chroni skórę, nawilża ją i odżywia. Dzięki swojej aksamitnej konsystencji łatwo wchłania się, dostarczając uczucia świeżości i komfortu.
Wskazania: Pielęgnacja kojąca i łagodząca podrażnienia, specyficzna dla skóry alergicznej i nadwrażliwej. W szczególności, gdy skóra nie toleruje klasycznych kosmetyków, a także w przypadku podrażnienia skóry (zaczerwienienie, ściąganie, pieczenie).
Sposób użycia: Nakładać rano i wieczorem, na skórę twarzy i szyi, po jej uprzednim oczyszczeniu za pomocą mleczka oczyszczającego bez spłukiwania Tolerance Extreme oraz ukojeniu rozpyleniem wody termalnej Avene.

Skład: Avene Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Squalane, Carthamus Tinctorius, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, Sodium Carbomer, Titanium Dioxide.

Cena: 74 zł / 7 x 5 ml

• wspaniały opatrunek dla ekstremalnie wrażliwej cery
  • Krem stosowałam przez ok. 3 miesiące w okresie zimowo-wiosennym, kiedy moja cera była bardzo wrazliwa.

Krem jest delikatny, bardzo dobrze nawilża, odczuwalnie i wizualnie koi skórę - wszelkie zaczerwienienia znikają.

Opakowanie bardzo higieniczne, klasyczna tubka 50 ml. Krem jest bezzapachowy.

Za tubkę 50 ml Tolerance Extreme zapłaciłam ok. 75 zł, trochę drogo, ale warto, bo ten krem to prawdziwy opatrunek dla skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka 50 ml

Chcesz pochwalić kamkaa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go
  • Swietnie lagodzi podraznienia nawet najbardziej podraznionej i alergicznej skory. Uzywam go przedewszystkim pod oczy i na powieki swietnie nawilza. Krem wystepuje teraz w tubce co zapewnia lepszy komfort stosowania i jako jedyny nie ma faktycznie zadnych konserwantow i parabenow bo ma specjalny system D.E.F.I ktory blokuje dostep powietrza do produktu Produkt sprawdza sie rewelacyjnie! Cena adekwatna do wlasciwosci, nie ma zapachu substancji powierzchniowo czynnych. Cudenko w tubce 50 ml

Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Chcesz pochwalić z_u_z_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • niepraktyczne opakowanie
  • Krem całkiem dobrze nawilża skórę, jednak w moim przypadku też zapycha pory. Nie zauważyłam działania łagodzacego, ale też nie podrażniał skóry. Jednak irytujące i nie praktyczne w moim odczuciu jest opakowanie. Na początku nie miałam z nim probelmów (zabezpieczenie przed dostępem powietrza-mogę się mylić). Ale po 3 miesiacach stosowania, musze (musiałam) się siłować by wycisnąć krem- mimo, że pojemnośc to ok. 1/5. Do tego kiedy to dojdzie do skutku, wychodzi strasznie duża ilośc krem (która w rezultacie się marnuje).

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić prikolna za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • +b.dobrze natłuszcza i nawilża
    +nie podrażnia
    +czuć ukojenie po nałożeniu
    +dość przyjemy w użyciu,ale za drogi w stosunku do jakosci, wolę cold cream

-mało trwały, mam wrażenie że nie wnika głęboko
    -cena :/
    -mało wydajny
    -zapycha
    Używam tego produktu od: paru miesięcyIlość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić heartuboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka.
  • Nie dość że drogi, to mnie uczulił.
    Niestety, polecony przez dermatologa krem, po prostu mnie uczulił, mam na twarzy piekące placki które od 2 dni robią się coraz większe.
    Zaraz po nałożeniu wydawało się ok, zero ściągania, nawet lekko mi się buzia wygładziła po wieczór, ale to co zaczęło się dziać na drugi dzień to totalna porażka ;/

Używam tego produktu od: 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: pół tubki 5ml

Chcesz pochwalić thinskinned za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie dla mnie
  • Poleciła mi go Pani dermatolog z racji suchości skóry po produktach do cery trądzikowej..niestety nie dla mnie !!!!!!

- za tłusty na buzi
    - niby nawilża ale jakoś cięzki, długo się wchłania
    - na lato tragedia
    - zapycha !!!!! niby antyalergiczny a tak mnie po nim skrościło że teraz płacz nie pomoże....tyle lat leczyłam trądzik, miałam już ladną buzię tylko suche skórki mi przeszkadzały , krem pogorszył cerę bardzo!!!!!!!!
    - miało być higieniczne opakowanie a używanie jest trochę niepraktyczne!!!!!!!
    - cena z wysoka!!!!
    - wydajny bardzo i to chyba plus.....

JA NIE POLECAM !!!!!

Ilość zużytych opakowań: prawie 50ml

Chcesz pochwalić kulbensikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie niezbędny!
  • Ten krem to BAZA pielęgnacyjna i LEK dla mojej mega wrażliwej cery! Radzi sobie ze wszystkimi reakcjami uczuleniowymi mojej cery. Najbardziej zaognione i piekące zmiany na twarzy bledną zaraz po nałożeniu pierwszej warstwy. Polecony przez dermatologa, sprawdził się w 100%

Chcesz pochwalić mmartaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny.
  • Ostatnio moja skóra nie miała ze mną łatwo, często nie miałam czasu na regularną, uporządkowaną pielęgnację, dodatkowo przetestowałam kilka nowych kosmetyków, które okazały się być niewypałami, więc moja skóra kompletnie zwariowała, stała się sucha, ściągnięta i bynajmniej nie wyglądała na lat 20. Że już o oczach nie wspomnę... Albo wspomnę, ale nie w tej recenzji.
    Wracając jednak do tematu: trochę obawiałam się tego kremu, ponieważ do lekkich nie należy- nawet po 2 godzinach czuć i widać na twarzy tłustą, klejącą i świecącą się warstwę. Byłam niemal pewna, że parafina z gliceryną zrobią z mojej twarzy istne pobojowisko, ponieważ mam cerę mieszaną, z nieprzyzwoicie wręcz rozszerzonymi porami i tendencją do powstawania zaskórników (jak otwartych, tak i zamkniętych).
    Używam tego kremu od niespełna miesiąca (jednak nie codziennie) i muszę przyznać, że stan mojej cery uległ tylko i wyłącznie poprawie, żadnych nowych niedoskonałości nie zidentyfikowałam, za to skóra jest ładnie nawilżona i ukojona, zdecydowanie polepszyła się jej kondycja, jest jakby bardziej zwarta, odwodnienie odeszło w niepamięć. Dodatkowo jakby lepiej reaguje na czynniki tj. wiatr czy mróz. Rumień owszem- jest, ale nie pali już żywym ogniem, skóra nie przypomina szczotki drucianej tudzież papieru ściernego, jest gładka, miękka i... tłusta.
    I tylko dlatego nie daję 5 gwiazdek- nie jestem w stanie nałożyć na ten krem makijażu, bo wtedy wszystko zjeżdża. A nawet jeśli nie zjeżdża, to nie jestem w stanie niczym całości utrwalić i zmatowić na dłużej niż półgodziny. To zdecydowanie nie jest krem na co dzień. Nadaje się więc na noc- dlatego ja używam go właśnie do łóżka, bo mogę się wtedy świecić ile wlezie- nie muszę się nikomu podobać, kiedy śpię. Jednak nie stosuję go co noc, a mniej więcej co drugą, na tą chwilę wymiennie z La Roche Posay, Effaclar K.
    Co by tu jeszcze... Konsystencja rzadka, kolor biały, zapachu raczej brak, wydajny jest jak diabli.
    Generalnie jestem zadowolona i polecam, tylko trzeba pamiętać, że jest naprawdę ciężki.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić scandalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wydajny
  • Mam taką wersję w tubce jednej a większej. Fajny delikatny kremik, nie podrażnia ale ma jeden minus, dzięki specjalnemu dozownikowi, który ma być higieniczny-a i owszem jest, niestety trzeba mocno naciskać tubkę by coś z niej wyszło a w konsekwencji wychodzi za dużo, przez co krem nie jest wydajny. Jedyne zastrzeżenie. Szkoda bo tani nie jest.

Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rudzia102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACYJNY!!!
  • Miałam straszne problemy ze skórą (atopia, wysuszenie a w innych miejscach przetłuszczenie, trądzik, grudki podskórne, stany zapalne) ten krem ładnie ją ukoił, wygładził i doprowadził do bardzo dobrego stanu poprzez intensywne nawilżanie. \\nOd razu zaznaczę, że używam go codziennie na noc lub rano w weekend w domu, kiedy nie muszę nigdzie wychodzić z uwagi na dość "lepką" konsystencję i długie wchłanianie się.

Ocena:
    + bardzo dobrze nawilża (intensywne nawilżanie)
    + wygładza skórę
    + rewelacyjny dla cery bardzo wrażliwej i atopowej
    + nie zapycha porów
    + jest bezzapachowy (bez środków zapachowych)
    + nie uczula - ma tylko 9 składników
    + kremowa konsystencja, łatwo się nakłada na buzię
    + wydajny
    + NOWE OPAKOWANIE (zdjęcie załączam poniżej), które posiada system zabezpieczenia przed dostawaniem się powietrza i tym samym bakterii do środka kremu co pozwala na długie korzystanie (wcześniej ten problem rozwiązywali małymi jednorazowymi tubkami) - teraz jest jedna tubka 50 ml - korzysta się z niej normalnie. Jedyna różnica to że tubka się zasysa ze względu na blokadę i nie dostaje się do środka powietrze.

- cena, ale za to co robi i jaki jest wydajny da się ją przełknąć.

OGÓLNIE POLECAM WSZYSTKIM Z PROBLEMAMI SKÓRNYMI

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kristi_wawa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij