Avene, Tolerance Extreme, Krem kojąco-nawilżąjący (stara wersja)

Powiększ Avene, Tolerance Extreme, Krem kojąco-nawilżąjący (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: kate30

Avene Creme Tolerance Extreme krem kojący i łagodzący podrażnienia dla skóry alergicznej i nadwrażliwej. Krem ten zapewnia skórze alergicznej i nadwrażliwej pielęgnację kojącą i łagodzącą podrażnienia, która łączy wysoką skuteczność z doskonałą jakością kosmetyczną. Dzięki wyjątkowemu i opatentowanemu systemowi E.T.S (Extreme Tolerance System) eliminuje w sposób maksymalnie możliwy ryzyko alergizacji i podrażnień. Bogaty w wodę termalną Avene, krem uspokaja skórę alergiczną i nadwrażliwą zmniejszając jej reaktywność. Chroni skórę, nawilża ją i odżywia. Dzięki swojej aksamitnej konsystencji łatwo wchłania się, dostarczając uczucia świeżości i komfortu.
Wskazania: Pielęgnacja kojąca i łagodząca podrażnienia, specyficzna dla skóry alergicznej i nadwrażliwej. W szczególności, gdy skóra nie toleruje klasycznych kosmetyków, a także w przypadku podrażnienia skóry (zaczerwienienie, ściąganie, pieczenie).
Sposób użycia: Nakładać rano i wieczorem, na skórę twarzy i szyi, po jej uprzednim oczyszczeniu za pomocą mleczka oczyszczającego bez spłukiwania Tolerance Extreme oraz ukojeniu rozpyleniem wody termalnej Avene.

Skład: Avene Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Squalane, Carthamus Tinctorius, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, Sodium Carbomer, Titanium Dioxide.

Cena: 74 zł / 7 x 5 ml

• wspaniały opatrunek dla ekstremalnie wrażliwej cery
  • Krem stosowałam przez ok. 3 miesiące w okresie zimowo-wiosennym, kiedy moja cera była bardzo wrazliwa.

Krem jest delikatny, bardzo dobrze nawilża, odczuwalnie i wizualnie koi skórę - wszelkie zaczerwienienia znikają.

Opakowanie bardzo higieniczne, klasyczna tubka 50 ml. Krem jest bezzapachowy.

Za tubkę 50 ml Tolerance Extreme zapłaciłam ok. 75 zł, trochę drogo, ale warto, bo ten krem to prawdziwy opatrunek dla skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka 50 ml

Chcesz pochwalić kamkaa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go
  • Swietnie lagodzi podraznienia nawet najbardziej podraznionej i alergicznej skory. Uzywam go przedewszystkim pod oczy i na powieki swietnie nawilza. Krem wystepuje teraz w tubce co zapewnia lepszy komfort stosowania i jako jedyny nie ma faktycznie zadnych konserwantow i parabenow bo ma specjalny system D.E.F.I ktory blokuje dostep powietrza do produktu Produkt sprawdza sie rewelacyjnie! Cena adekwatna do wlasciwosci, nie ma zapachu substancji powierzchniowo czynnych. Cudenko w tubce 50 ml

Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Chcesz pochwalić z_u_z_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • niepraktyczne opakowanie
  • Krem całkiem dobrze nawilża skórę, jednak w moim przypadku też zapycha pory. Nie zauważyłam działania łagodzacego, ale też nie podrażniał skóry. Jednak irytujące i nie praktyczne w moim odczuciu jest opakowanie. Na początku nie miałam z nim probelmów (zabezpieczenie przed dostępem powietrza-mogę się mylić). Ale po 3 miesiacach stosowania, musze (musiałam) się siłować by wycisnąć krem- mimo, że pojemnośc to ok. 1/5. Do tego kiedy to dojdzie do skutku, wychodzi strasznie duża ilośc krem (która w rezultacie się marnuje).

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić prikolna za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • +b.dobrze natłuszcza i nawilża
    +nie podrażnia
    +czuć ukojenie po nałożeniu
    +dość przyjemy w użyciu,ale za drogi w stosunku do jakosci, wolę cold cream

-mało trwały, mam wrażenie że nie wnika głęboko
    -cena :/
    -mało wydajny
    -zapycha
    Używam tego produktu od: paru miesięcyIlość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić heartuboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka.
  • Nie dość że drogi, to mnie uczulił.
    Niestety, polecony przez dermatologa krem, po prostu mnie uczulił, mam na twarzy piekące placki które od 2 dni robią się coraz większe.
    Zaraz po nałożeniu wydawało się ok, zero ściągania, nawet lekko mi się buzia wygładziła po wieczór, ale to co zaczęło się dziać na drugi dzień to totalna porażka ;/

Używam tego produktu od: 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: pół tubki 5ml

Chcesz pochwalić thinskinned za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie dla mnie
  • Poleciła mi go Pani dermatolog z racji suchości skóry po produktach do cery trądzikowej..niestety nie dla mnie !!!!!!

- za tłusty na buzi
    - niby nawilża ale jakoś cięzki, długo się wchłania
    - na lato tragedia
    - zapycha !!!!! niby antyalergiczny a tak mnie po nim skrościło że teraz płacz nie pomoże....tyle lat leczyłam trądzik, miałam już ladną buzię tylko suche skórki mi przeszkadzały , krem pogorszył cerę bardzo!!!!!!!!
    - miało być higieniczne opakowanie a używanie jest trochę niepraktyczne!!!!!!!
    - cena z wysoka!!!!
    - wydajny bardzo i to chyba plus.....

JA NIE POLECAM !!!!!

Ilość zużytych opakowań: prawie 50ml

Chcesz pochwalić kulbensikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie niezbędny!
  • Ten krem to BAZA pielęgnacyjna i LEK dla mojej mega wrażliwej cery! Radzi sobie ze wszystkimi reakcjami uczuleniowymi mojej cery. Najbardziej zaognione i piekące zmiany na twarzy bledną zaraz po nałożeniu pierwszej warstwy. Polecony przez dermatologa, sprawdził się w 100%

Chcesz pochwalić mmartaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny.
  • Ostatnio moja skóra nie miała ze mną łatwo, często nie miałam czasu na regularną, uporządkowaną pielęgnację, dodatkowo przetestowałam kilka nowych kosmetyków, które okazały się być niewypałami, więc moja skóra kompletnie zwariowała, stała się sucha, ściągnięta i bynajmniej nie wyglądała na lat 20. Że już o oczach nie wspomnę... Albo wspomnę, ale nie w tej recenzji.
    Wracając jednak do tematu: trochę obawiałam się tego kremu, ponieważ do lekkich nie należy- nawet po 2 godzinach czuć i widać na twarzy tłustą, klejącą i świecącą się warstwę. Byłam niemal pewna, że parafina z gliceryną zrobią z mojej twarzy istne pobojowisko, ponieważ mam cerę mieszaną, z nieprzyzwoicie wręcz rozszerzonymi porami i tendencją do powstawania zaskórników (jak otwartych, tak i zamkniętych).
    Używam tego kremu od niespełna miesiąca (jednak nie codziennie) i muszę przyznać, że stan mojej cery uległ tylko i wyłącznie poprawie, żadnych nowych niedoskonałości nie zidentyfikowałam, za to skóra jest ładnie nawilżona i ukojona, zdecydowanie polepszyła się jej kondycja, jest jakby bardziej zwarta, odwodnienie odeszło w niepamięć. Dodatkowo jakby lepiej reaguje na czynniki tj. wiatr czy mróz. Rumień owszem- jest, ale nie pali już żywym ogniem, skóra nie przypomina szczotki drucianej tudzież papieru ściernego, jest gładka, miękka i... tłusta.
    I tylko dlatego nie daję 5 gwiazdek- nie jestem w stanie nałożyć na ten krem makijażu, bo wtedy wszystko zjeżdża. A nawet jeśli nie zjeżdża, to nie jestem w stanie niczym całości utrwalić i zmatowić na dłużej niż półgodziny. To zdecydowanie nie jest krem na co dzień. Nadaje się więc na noc- dlatego ja używam go właśnie do łóżka, bo mogę się wtedy świecić ile wlezie- nie muszę się nikomu podobać, kiedy śpię. Jednak nie stosuję go co noc, a mniej więcej co drugą, na tą chwilę wymiennie z La Roche Posay, Effaclar K.
    Co by tu jeszcze... Konsystencja rzadka, kolor biały, zapachu raczej brak, wydajny jest jak diabli.
    Generalnie jestem zadowolona i polecam, tylko trzeba pamiętać, że jest naprawdę ciężki.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić scandalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wydajny
  • Mam taką wersję w tubce jednej a większej. Fajny delikatny kremik, nie podrażnia ale ma jeden minus, dzięki specjalnemu dozownikowi, który ma być higieniczny-a i owszem jest, niestety trzeba mocno naciskać tubkę by coś z niej wyszło a w konsekwencji wychodzi za dużo, przez co krem nie jest wydajny. Jedyne zastrzeżenie. Szkoda bo tani nie jest.

Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rudzia102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACYJNY!!!
  • Miałam straszne problemy ze skórą (atopia, wysuszenie a w innych miejscach przetłuszczenie, trądzik, grudki podskórne, stany zapalne) ten krem ładnie ją ukoił, wygładził i doprowadził do bardzo dobrego stanu poprzez intensywne nawilżanie. \\nOd razu zaznaczę, że używam go codziennie na noc lub rano w weekend w domu, kiedy nie muszę nigdzie wychodzić z uwagi na dość "lepką" konsystencję i długie wchłanianie się.

Ocena:
    + bardzo dobrze nawilża (intensywne nawilżanie)
    + wygładza skórę
    + rewelacyjny dla cery bardzo wrażliwej i atopowej
    + nie zapycha porów
    + jest bezzapachowy (bez środków zapachowych)
    + nie uczula - ma tylko 9 składników
    + kremowa konsystencja, łatwo się nakłada na buzię
    + wydajny
    + NOWE OPAKOWANIE (zdjęcie załączam poniżej), które posiada system zabezpieczenia przed dostawaniem się powietrza i tym samym bakterii do środka kremu co pozwala na długie korzystanie (wcześniej ten problem rozwiązywali małymi jednorazowymi tubkami) - teraz jest jedna tubka 50 ml - korzysta się z niej normalnie. Jedyna różnica to że tubka się zasysa ze względu na blokadę i nie dostaje się do środka powietrze.

- cena, ale za to co robi i jaki jest wydajny da się ją przełknąć.

OGÓLNIE POLECAM WSZYSTKIM Z PROBLEMAMI SKÓRNYMI

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kristi_wawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla alergików!
  • Kupiłam dzięki ocenom na Wizaż i oczywiście nie zawiodłam się. Doskonały krem nawilżający i łagodzący (polecam jako krem na noc! Rano skóra jest gładka i lśniąca). Cena jest odrobinę zwalająca z nóg, ale kupiłam go miesiąc temu, używam codziennie i jest jeszcze około 3/4 tubki, więc prawdopodobnie jest bardzo wydajny.

Jak wszystkie produkty Avene jest szalenie delikatny, bezzapachowy i naprawdę warto w niego zainwestować. W połączeniu z wodą termalną Avene - działa cuda w krótkim okresie czasu.

Minusem może być konsystencja. Ale tylko dla niektórych. Krem pozostawia lepką warstwę na skórze, dlatego ja proponuję używać go na noc. Rano naprawdę skóra jest odprężona i zadbana.

ZDECYDOWANIE POLECAM DROGIE PANIE.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

Chcesz pochwalić followolga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny
  • Okropny kosmetyk. Dostałam dwie dość duże próbki od pani dermatolog i wogóle nie przypadł mi do gustu. Okropna konsystencja ( przypomina mi Cetaphil D A). Po wyciśnięciu z tubki spływał mi z palców. Jest mocno wodnisty. Po nałożeniu na twarz od razu spływa, a zatem praktycznie nie nawilża. Bardzo się nim zawiodłam, zbyt wiele oczekiwałam. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki 8 ml

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem na podrażnienia
  • Zalety:
    - natychmiastowa ulga dla podrażnionej skóry;
    - goi wszelkie ranki,
    - nawilża;
    - bezzapachowy;
    - dobrze się rozprowadza;
    - wydajny

Wady:
    - niestety dłużej stosowany zapycha pory;
    - duże opakowanie jest ok jedynie przez jakiś czas, później "super dozownik" przysycha i jak chcemy wydobyć porcję kremu to mamy 3 porcje tryskające po łazience...

Używam go doraźnie na podrażnioną skórę. Jeżeli chodzi o szybki ratunek dla skóry jest niezatąpiony.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 5 ml, 1 opakowanie 50 ml.

Chcesz pochwalić yoni za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1208 raz(y)
  • Skuteczny opatrunek przywracający kondycję
  • Krem Tolerance Extreme stosowałam w trakcie kuracji Glyco-A. Natrafilam na niego przy okazji zestawów Avene. Krem typu opatrunek S.O.S.

+ ratuje silnie podrażnioną cerę
    + bezzapachowy
    + koi i uspokaja
    + łagodzi rysy
    + dobrze nawilża
    + pozostawia warstwę ochronną po aplikacji na skórze
    + gęsta przyjemnie kremowa i delikatna konsystencja
    + łatwo sie aplikuje
    + nie zapycha
    + zawiera nawilżającą glicerynę i skwalan
    + skóra odzyskuje komfort i kondycję
    + zawiera wodę termalną z Avene
    + minimalna ilośc koniecznych skladników
    + dostępny również jako50 ml z systemem zamknięcie D.E.F.I
    + szalenie wydajny
    + brak phenoxetanolu
    + brak konserwantów
    + brak substancji zapachowych
    + brak substancji powierzchniowo-czynnych

+/- relacja pojemności do ceny, aczkolwiek traktowany jako interwencja kryzysowa te 5ml zapewniają 100% sterylność i bezpieczeństwo, zaś tuba 50 ml jest idealną inwestycją na sytuacje kryzysowe a kosztuje niecałe 50 zł
    +/- obecność parafiny moze odstraszać, niemniej na mojej mieszanej cerze nie wyrzadził szkody. Parafina w wypadku tego kremu ma dzialac jak opatrunek okluzyjny przed utratą wilgoci, zatem spodziewajmy sie ze zostawi drobny film na skorze, co jednak nie powodowało u mnie silnego przetłuszczenia. Niemniej niewskazany wówczas makijaz (chociazby nawet ze względu na podraznioną cerę a nie na tłusty film)

Minusow ewidentnych nie odnotowałam.

Krem jest świetny i niezwykle łagodny.
    Posiada konsystencję puszystej śmietanki, aplikuje sie lekko i miekko. Z uwagi na parafine w składzie pozostawia okluzyjny film na skórze.

Sklad doskonaly i minimalny:
    Avene Aqua - woda termalna Avene
    Glycerin - gliceryna, humektant
    Paraffinum Liquidum- okluzyjna parafina
    Squalane - skwalan. emolient
    Carthamus Tinctorius - olej z krokosza brawerskiego. przeznaczonych dla skóry tłustej z trądzikiem, mieszanej (z tendencją do tłustej), przy skórze ze skłonnością do stanów zapalnych. Szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.
    Cyclomethicone - silikon
    Glyceryl Stearate - humektant
    Sodium Carbomer - skladnik konsystencjotworczy
    Titanium Dioxide -barwnik, filtr UV, w mikronizowanej (drobno zmielonej) formie używana jako filtr przeciwsłoneczny (UVA i UVB) w kremach, mleczkach, lotionach do ciała, skutecznie chroni przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem skóry. Szczególne zastosowanie znajduje w kosmetykach dla dzieci i osób o wrażliwej skórze
    używana jako dodatek do przezroczystych składników kosmetycznych w celu zmętnienia, aby utrudnić przenikanie światła jako zagęszczacz w emulsjach

Bardzo szybko moja skóra odzyskala komfort.
    Idealnie sie sprawdza w sytuacjach kryzysowych takich jak: kwasy, silne podrażnienie słońcem, silne przesuszenie i alergia. Stosowalam go w wersji 5 ml (zdjęcie ponizej) jak i 50ml. Male tubki sa idealne na krótkotrwałe kuracje i wymagają szybkiego zużycia ( z uwagi na zachowanie sterylności i bezpieczenstwa produktu), są tez droższe. Tuba 50ml ma opatentowany przez Pierre Fabre system zamknięcia DEFI( Dispositif Exclusif Formule Intacte)chroniący krem i zapewniający sterylność jak najbardziej zblizoną do tej z jaką opuscił krem fabrykę. Zamknięcie działa na zasadzie śluzy (dzialanie systemu zalaczone ponizej) udostępniając krem a po rozluźnieniu nacisku na tubę śluza się zamyka uniemożliwiając dostęp tlenu i bakterii do zawartości tubki. Tres genial!
    Nie jest to bynajmniej krem dlugodystansowy, a idealny jako s.o.s z uwagi na sklad. Stosowany stale nie przyniesie cerze korzyści, gdyż jego przeznaczeniem jest przywrocenie skórze rownowagi i odbudować jej warstwę hydrolipidową. Raz odzyskana równowaga pozwala na siegnięcie regularnych preparatow pielegnacyjnych dostosowanych do rodzaju i potrzeb skóry. Producent zaleca krem nie tylko przy nietolerancji, alergii, nadwrazliwości czy podraznieniach ale rowniez po zabiegach kwasami, laserowych, peelingach.

Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: 2009

Ilość zużytych opakowań: 2x5ml i 1x 50ml

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędnik, muszę go mieć zawsze
  • Kupiłam ten krem ze względu na planowane kwasy u kosmetyczki. To niesamowite, jak ratuje skórę, łagodzi +bonusy: zmniejszył mi pory-pojęcia nie wiem dlaczego.
    Spełnia wszystkie oczekiwania, łagodzi, przy tym nawilża, moją skórę lekko natłuszcza. Stosuję go na wszystkiego rodzaju podrażnienia, po zabiegach kosmetycznych, naprawdę super.Rozluźnia napiętą skórę. KWC.
    Jeden mały minusik: mało wydajny, nie da się go wycisnąć do końca z opakowania, ale w końcu to nie krem na codzień

Używam tego produktu od: od roku, kiedy potrzebuję
    Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3.

Chcesz pochwalić marynet za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Ja go kupiłam jako produkt w 40 ml tubie, ale chyba to jest to samo- nazwa identyczna. Miałam spore problemy z zaskórnikami, prosówkami i innymi temu podobnymi. Co prawda w trakcie, gdy go używałam stosowałam wiele cudów by mieć piękną cerę , ale... on mi pomógł , albo nie przeszkodził. Podczas doprowadzania swej skóry do ładu, chciałam czegoś co mi ją uspokoi i nie zapcha. I powiem szczerze , że spisał się na medal , bardzo dobrze nawilża, zmiękcza, ale nie wiotczeje skóra ( młodziutka już nie jestem). Ja go polecam.

Używam tego produktu od: od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić pionat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny ratunek
  • Miałam straszne problemy z cerą, dostałam liszajów na całej twarzy, skóra pękała, złuszczała się. To wszystko oczywiście strasznie bolało. Dermatolog nie miał pojęcia co się dzieje. Okazało się, że wbrew wszystkiemu to nie była alergia. Mam po prostu tak straszliwie wrażliwą skórę i znacznie przecholowałam z krzywdzeniem jej opalaniem, wodą, zmianami temperatury i nie używaniem kosmetyków.
    Dermatolog w geście desperacji kazał mi używać tego kremu " jak to nie poskutkuje, to już nie wiem co". I poskutkowało
    Po zużyciu około dwóch opakowań ( po 7 tubek ) moja twarz odzyskała równowagę. Po trzecim opakowaniu mogłam odstawić krem. Teraz wracam do niego gdy coś niedobrego zaczyna się dziać, teraz wystarczy jedna, dwie tubki i jest ok.
    Ze względu na wysoką cenę na co dzień używam tańszych kremów, poza tym teraz (od pamiętnej walki minęło już kilka dobrych lat) moja cera nie jest już tak strasznie wrażliwa.

Minusy - cena, oraz to, że tubkę trzeba zużyć w trzy dni - powinna być o połowę mniejsza. Strasznie szkoda tak drogiego kremu, gdy zostaje połowa tubki. Jest też bardzo tłusty.

Krem - opatrunek. Gdyby nie on, boję się myśleć co by się stało z moją twarzą.
    Odejmuję gwiazdkę za duże tubki.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4 -5 (po 7 tubek)

Chcesz pochwalić Marai za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecony przez farmakologa
  • Poleciła mi go Mama mojego narzeczonego (w żaden sposób niezwiązana z firmą Avene, ale posiadająca wbardzo wymagającą cerę) na moją alergiczną i wrażliwą twarz.
    Super patent z jednorazowymi w teorii, a w praktyce "dwurazowymi" tubkami. Krem jest gęsty, ale bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Ma tę ogromną zaletę (dla mnie), że nie ściąga skóry i daje poczucie nawilżenia przez cały dzień - jedynym kremem, który mogę z nim porównać to Nuxe Nirvanesque Enrichie. Krem dla zwolenniczek delikatnego filmu kremowego na twarzy. Nie wchłania się do matu, ale cudownie nawilża, koi podrażnioną cerę.

Jednak odrobinę za drogi (ok 90 zł) za kilkanaście dni używania, tym bardziej, iż zawartość nie usprawiedliwia ceny. Dlatego "nie wiem", czy lkupię ponownie.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście tubek (3 komplety)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joyce za czytelną i pomocną recenzję?
  • To dziala !
  • Jedyny krem, ktory toleruje moja w tej chwili podrazniona skora (wlasnie - z sukcesem - lecze okoloustne zapalenie skory). Mala ilosc skladnikow, baaaardzo delikatny, swietnie sie wchlania, nawilza i przede wszystkim - LAGODZI. Nietani, ale jaki efekt !

Chcesz pochwalić dunia77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale z poważnym minusem
  • Krem sprawdza się zarówno w pielęgnacji po zabiegach dermatologicznych (krótki, prosty skład, brak perfum, konserwantów, środków potencjalnie drażniących skórę) jak i po przeholowaniu z kwasami. Od pewnego czasu mam problem ze znalezieniem łagodnego kremu nawilżającego, który nie będzie mnie zapychał po kilku dniach kuracji, ten spełnia moje wymagania, ma jednak parę minusów:
    -tubka ma 5ml (dla porównania - tubki zwykłych kremów nawilżających mają średnio po 30 i zużywa się je przez 2 miesiące), trzeba ją zużyć w ciągu dwóch do trzech dni po otwarciu. Dla mnie to zdecydowanie za dużo, minimum połowę zużywam na uda po upłynięciu terminu. Lepszym pomysłem byłyby tubki po 2,5ml maksymalnie
    -oczywiście wysoka cena, co przy wyżej wymienionym minusie sprawia, że krem jest nieekonomiczny
    Koi, nawilża (uwaga - nie jest mocno regenerujący czy odżywczy), nie wchłania się - zostawia tłusty film na twarzy z charakterystycznym dla filtrów mineralnych migotaniem przy wcieraniu (dwutlenek tytanu zapewne). Podoba mi się, ale te z powodu tych dwóch minusów trudno mi powiedzieć czy kupię ponownie, może jeśli przyciśnie mnie potrzeba?

Używam tego produktu od:w zależności od potrzeb, kupiony 5 miesięcy temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agnieska za czytelną i pomocną recenzję?