Ziaja, Sopot, Balsam brązujący ujędrniający

Powiększ Ziaja, Sopot, Balsam brązujący ujędrniający

Zgłaszająca osoba: mimbi

Nadaje skórze równomierny odcień opalenizny bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Wyraźnie zwiększa spoistość i elastyczność naskórka.
Wzmacnia strukturę skóry i skutecznie zapobiega jej wiotczeniu. Modeluje i poprawia wygląd sylwetki. Nawilża i chroni skórę przed nadmierną utratą wody. Polecany do każdego rodzaju skóry potrzebującej ujędrnienia, po 20 roku życia.
Efekt opalenizny pojawia się po 3 - 4 godzinach.
Balsam stosować codziennie, do momentu uzyskania optymalnego kolorytu skóry. Najlepszy efekt uzyskuje się oczyszczając skórę 1-2 razy w tygodniu peelingiem w żelu relaksującym Sopot.

Skład: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Dihydroxyacetone, Propylene Glycol, Hydrolyzed Enteromorpha Compressa, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Glycine Soja (Soybean) Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Juglans Regia (Walnut) Shell Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Cinnamyl Alcohol.(09.11.2007)

Cena: ok. 10zł / 200ml

• Nie chcę go nawet za darmo
  • Skusiłam się na niego, ponieważ mojego ulubionego balsamu akurat nie było. Kupiłam bez oporów bo lubię kosmetyki tej firmy. Jednak ten balsam to całkowita porażka! Miałam po nim tragiczne plamy, okropnie wyglądałam. A jaki "zapach"! Coś okropnego ;/ śmierdziałam po nim jak przyprawa "magi" dosłwonie... Nigdy więcej...

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić kutigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra cena, produkt przeciętny
  • Zalety
    - atrakcyjna cena
    - wydajny
    - zapach do zaakceptowania,

Wady
    - trzeba bardzo dobrze, sumienne rozsmarowywać, ponieważ mogą pozostawać smugi w paskudnym kolorze
    - potrzebuję kilku aplikacji, żeby kolor wyglądał naprawdę naturalnie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się
  • Spełnia swoje zadanie jako balsam brązujący, ale ujędrnianie to raczej nie.
    Brązowi skórę już po pierwszym razie. Stosując go regularnie średnio co tydzień można utrzymać opalony, muśnięty słońcem kolor skóry. Dużym plusem jest prosta butla z pompką. Zapach też jest znośny, nawet dość przyjemny w porównaniu z innymi takimi produktami. Łatwo się rozprowadza na ciele, dobrze rozprowadzony nie tworzy smług.

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Jeden z moich ulubionych balsamów. Efekt brązujący jest błyskawiczny, opalenizna pojawia się już po pierwszym użyciu Trzeba go dobrze rozsmarować.
    Należy też pamiętać, żeby z nim nie przesadzać. Jeśli chce się utrzymać fajną opaleniznę, wystarczy smarować się nim raz na tydzień lub nawet dwa tyg, półtorej. Zależy od koloru naszej skóry.
    Kiedy przesadzimy, będziemy go używać np codziennie, "opalenizna" zacznie nam okropnie odpadać tworząc niezbyt ładne, jasne plamy na brązowym ciele.
    Jeśli zwrócimy na to uwagę, damy radę zachować dzięki niemu fajną opaleniznę nawet w trakcie zimy, bez solarium Ale wszystko z umiarem
    Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: Cztery

Chcesz pochwalić BrightBlonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Balsam daje efekt opalenizny już po pierwszym uzyciu . Po równomiernym rozsmarowaniu efekt jest naprawdę przyzwoity i skóra jest brązowa nie żółta. Zapach może średni ale da się przeżyć. Bardzo wydajny i tani, dostępny w każdej drogerii czy chemicznym. świetnie nawilża i długo się utrzymuję.
    Zalety:
    dobra cena, , wydajny

Wady:
    brudzi ubrania

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 3

Chcesz pochwalić sylwia15b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Balsam jest super nawet zapach mi nie przeszkadza , przypomina mi o zapachu szamponu bambino
  • cena: niska ok 10zł

zapach : mi nie przeszkadza

efekt balsamu: ładny odcień opalenizny, oczywiście jeśli się nie przesadzi z balsamem

efekt ujędrniający: narazie nie widze efektu, ale zakupiłam go żeby uzyskać opalenizne a nie wygładzenie skóry

ogólnie niemam do czego się przyczepić i polecam każdej dziewczynie

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić duniaa3586 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest wystarczająco dobry, żeby kupić go ponownie
  • Bardzo fajny balsam brązujący.

Najbardziej zaskoczyła mnie jego konsystencja - lekka, dość rzadka (!) to jest zaleta - która dobrze się rozporwadza.

Po drugim nałożeniu oplaenizna jest widoczna - delikatna - dla mnie wystarczająca.

Co można więcej napisać...
    * zapach - jak to przy takich produktach - ja nie lubię, ale to nie jest wadą tylko tego balsamu - wszystkie brązujące tak mają... do przeżycia
    * smugi? ... tak zdarza się, trzeba być skoncentrowaną przy balsamowaniu.

Na pewno jest lepszy od niejednego droższego ( nie wymienie marki) balsamu brązującego.

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Chcesz pochwalić Magda_lenka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Mój ulubiony balsam brązujący na lato i zimę.
    Plusy:
    + niska cena i dostępność w drogeriach
    + ładny zapach
    + brak zacieków
    + delikatny ale skuteczny efekt
    + przyzwoicie nawilża
    + nie brudzi ubrań

Minusy:
    - może jest średnio wydajny

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić pestycyda za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie slonko
  • Balsam całkiem przyzwoity.
    \nCena niska;
    \nZapach średni, ale da się przeżyć, nie jest drażniący.
    \nTrzeba pamiętać, że na każdej skórze inaczej pachnie.
    \nNie pozostawia smug, czy plam, nie mam mu nic do zarzucenia...
    \nNadaje skórze lekki odcień brązu.
    \nW katalogu balsamów brązujący zajmuje trzecie miejsce po markach Loreal i Garnier -skóra muśnięta słońcem.
    \n
    \nPolecam i pozdrawiam

Chcesz pochwalić Mandalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię stosować
  • Skusiłam się na ten balsam z dwóch powodów :
    1. niska cena, zapłaciłam ok. 6 zł w lutym
    2. nigdy nie miałam takiego balsamu brązującego i chciałam wypróbować.

Właściwie to nie wiedziałam czego się spodziewać. W sumie to nie miałam co do niego żadnych oczekiwań.
    Nie spodziewałam się ujędrnienia,więc nie czułam się rozczarowana gdy ten balsam tego nie robi.
    Spodziewałam się nawilżenia, ale z tym też sobie radzi tak średnio.
    No i najważniejsze - efekt brązujący ? to u mnie jakaś kpina. Nie zauważyłam żadnego działania.
    Podejście pierwsze do tego balsamu : posmarowałam i nic
    Podejście drugie : posmarowałam i nic
    Po dwóch tygodniach na prawej łydce pojawiła się brzydka, pomarańczowa smuga, która nie dawała się zmyć. Zupełnie tej smugi nie skojarzyłam z tym balsamem. Po tym czasie zostawiłam ten balsam na kilka miesięcy, ale ostatnio znowu go używam.
    Efektu niestety dalej nie widać.
    Używał teraz dość często i po prostu nie dzieje się nic. Tylko raz zauważyłam na udach brzydkie smugi przy połączeniach z kolanami i to wszystko.

Dodatkowo, zapach jest straszny, bardzo chemiczny.

Używam, ale czekam tylko, żeby się skończył.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam nie obiecując sobie zbyt wiele i przyjemnie się rozczarowałam. Kolejny świetny produkt od Ziaji. Kupiłam w aptece, gdy zaczął się sezon i brązery rozchodziły się jak świeże bułeczki. Opakowanie klasyczne dla Ziaji. Konsystencja dość rzadka, ale szybko się wchłania i ładnie pachnie. Co ważne, rzeczywiście brązuje, a nie pozostawia pomarańczowej, ceglastej poświaty. Brązuje ładnie, efekt można stopniować. Dobry dla laików, ciężko zrobić sobie nim krzywdę. Zapach spalonego kurczaka utlenia się dopiero po 3-4 godzinach, aplikując go na noc jest więc niewyczuwalny. Nie uczula i nie podrażnia. Wydajność standardowa. Po uzyskaniu pożądanego efektu wystarczy ponawiać aplikację co 2 dni. Polecam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie super
  • pierwszy balsam brazujacy,ktory nie tworzy smug i plam. smaruje sie nim tylko przed jakims wydarzeniem.-najdluzej caly tydzien i wtedy mialam nie liczne przebarwienia.
    latwo sie rozprowadza, idealny dla laikow,ktorzy boja sie typowych samoopalaczy(jak ja).
    efekt widoczny po drugim razie.i nie jest zolty i pomaranczowy tylko calkiem naturalny. stosuje go po kapieli na wypilingowane cialo.
    niska cena.

minus - slyszalam ze niektorzy narzekaja na zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić karolciad za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Balsam idealny do chłodnego typu urody.Daje piękną,bursztynową a nie żółtą opaleniznę.NIe ujędrnia,nie tworzy smug,ale to zaleta większości balsamów brązujących.zapach jak każdy samoopalacz...do wytrzymania.Jedyny jaki dotychczas stosowałam ,który nie ma złotego odcienia,dzięki czemu daje efekt naturalnej opalenizny.Polecam.

Chcesz pochwalić TheArtea za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Zakupiłam ten balsam przed studniówką, bo chciałam ładnie wyglądać, a przy okazji nie narażać sią na szkodliwe działanie solarium. Przyznam, że osiągnełam wymarzony efekt. Używałam go tylko przez tydzień a skóra miała piękny brązowy odcień. W sumie to nawet lepszy, niż koleżanek, które chodziły na solarium. Ładnie nawilża, nie pozostawia smug, nie ma efektu plam po kąpieli (chodzi mi o takie, widzialne przy używaniu samoopalacza, kiedy po dłuższym stosowaniu skóra się zaczyna łuszczyć i widać nierówności "opalenizny", cena jest świetna, zapach może nie jest najlepszy, ale da się wytrzymać, ładnie się wchłania, nie brudzi zbytnio ubrań (wiadomo, białe troche brudzi). Efektu ujędrniania specjalnie nie zauważyłam, ale to nic, bo nie tego potrzebowałam.
    Ogólnie bardzo fajny, szybko działający kosmetyk. Polecam.

Używam tego produktu od: dawnaIlość zużytych opakowań: jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anttreee za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bursztynek, bursztynek
  • Jedyny minus tego produktu, to zapach. Najlepiej zatem użyć go wieczorem po kąpieli. Przez noc nieprzyjemna woń się ulotni. Poza tym same plusy:
    -niska cena
    -dobra jakość
    -łany kolor na skórze
    -świetna konsystencja
    -nie pozostawia smug
    -szybko się wchłania
    POLECAM!

Używam tego produktu od: z przerwami od roku

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Balsam naprawdę pozostawia ładny kolor opalenizny, nie sztuczny,oczywiście jeśli nie przesadzimy z częstotliwością aplikacji w granicy zdrowego rozsądku. Nawilża i dość szybko się wchłania.Co do zapachu to faktycznie śmierdziuch. Nie zdarzyło mi się,żeby pobrudził mi ubranie. Aplikowałam w zimowe wieczory tuż po wieczornej kąpieli Fajny,ale niestety robiły się białe placki w okolicach łokci, nadgarstków i wszędzie "gdzie coś się zginało" niezły obciach łazić z takimi plamami;/ Smug nie zostawiał Może w zimie znów się skuszę jeśli będę zbyt blada... ale na razie troszkę się zraziłam tymi plackami;/ Używam tego produktu od: styczniaIlość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kutafka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry (;
  • Używałam już wielu balsamów brązujących i ten najbardziej przypadł mi do gustu. Nadaje ładny, złocisty kolor (u mnie po 2 aplikacji), żadnych smug i brzydkiego zapachu... Plusem jest też zaskakująco szybkie wchłanianie i stosunkowo dobre nawilżenie, którego w ogóle się nie spodziewałam. Całkiem wydajny i w bardzo przystępnej cenie.

Polecam !

Ilość zużytych opakowań: Jedno, calutkie

Chcesz pochwalić cytrusiatko za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • +nadaje ładny złocisty kolor
    -zapach odpychający
    +opakowanie
    +konsystencje
    +wchłanianie
    najlepiej nałożyć wieczorem przed snem
    +nie tworzy smug
    polecam

Używam tego produktu od: ojj kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 150/ 200ml???

Chcesz pochwalić Nancy Nancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Póki co temu kosmetykowi jestem najwierniejsza, nie używam innego balsamu brązującego od kilku lat. Pamiętam jeszcze jego poprzednie opakowanie i chyba nieco inną nazwe ale to ciągle ten sam kosmetyk Jak na tego typu produkt, daje ładną natyralną opaleniznę, poprawnie użyty nie zostawia smug(ja nigdy ich nie miałam), dobrze nawilża skórę. Jedyną jego wadą jet to, iż po pewnym czasie skóra pachnie w charakterystyczny sposób i koniecznie trzeba wziąć prysznic przed wyjściem z domu, dlatego stosuję go tylko na noc. Plusem jest też bardzo przystępna cena.

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić trele morele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Muszę do niego wrócić
  • Kilka lat temu miałam ten balsam i z tego co pamiętam był bardzo dobry. Używałam go głównie na twarz i wszyscy mi się pytali gdzie jest takie dobre solarium. Moja twarz miała ładny odcień brązu i juz żadnego makijażu nie potrzebowałam.

Używam tego produktu od:kiedyś miałam

Chcesz pochwalić effie22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być..
  • Pomimo zimowej pory mam opalona cere (sporadycznie chodzilam na solarium).Jednak balsam słabo brązuje moja skore,ale za to nie pozostawia smug nawet jeśli nie jesteśmy ekspertami w równomiernym rozsmarowywaniu.Stosuję go przeważnie na noc na całe ciało łącznie z twarzą.Zapach samoopalacza rano jest juz nie wyczuwalny.Chcialam kupić balsam brazujacy ziaji tylko ze relaksujacy,ale w mojej drogerii nie bylo wiec kupilam ujedrniajacy, choc mam jedrna skore i nie musze uzywac do niej specjalnych balsamow.Dałabym więcej gwiazdek gdyby lepiej zabarwiał skórę i w szybszym czasie...

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mimyszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepszy!
  • Kosmetyk spełnia wszytskie wymogi dla tego typu kosmetyku!
    - efekt delikatnej opalenizny już po pierwszym zastosowaniu, mocnej po trzecim, która jest bardzo naturalna- nie żółta i nie pomarańćzowa, ale nasycona, jakby prawdziwa
    - dokładnie rozsmarowany nie pozostawia smug (nalezy pamietac, ze przed nałozeniem trzeba zrobic peeling całego ciała,a miejsca takei jak łokcie czy kolana posmarowac tłustym kremem - cudow nie ma, przeciez to kosmetyk brązujący, na suchej skorze bez zabezpieczenia pozostawi plamy)
    - pachnie oczywiscie samoopalaczem, ale delikatnie, spokojnie mozna po nim wyjsc do ludzi bez krępującego zapaszku
    - jest tani i wydajny
    - mozna go stosowac na całe ciało łącznie z twarzą- nie wysusza (ale nie mozna go stosowac codziennie, co zresztą jest delikatnie uwzglednione w informacji na opakowaniu- do niecodziennej pielęgnacji)
    - schodzi bez plam (o ile pamiętamy o regularnym peelingu i smarowaniu się zwykłym balsamem, gdy nie uzywamy tego specyfiku)
    I wszystko. Stosuję go raz na tydzien i moge się cieszyc złotą opalenizną przez cały rok. Dla mnie bomba.
    Dodam, ze na mój własny slub go musiałam użyc, bo akurat przez 2 tygodnie przed okropnie chorowałam i byłam na antybiotykach, więc solarium nie wchodziło w grę. Moja skóra wyglądała idealnie, a wszyscy myśleli, że tak ładnie się opaliłam.

Ilość zużytych opakowań: oj dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mysia m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Zupełnie nie rozumiem zarzutów skierowanych przeciw temu balsamowi przez poprzednie Recenzentki. U mnie nie sprawdził się żaden z nich. Ale do rzeczy:
    1) Zapach - jak na produkt samoopalający zapach jest wyjątkowo mało dokuczliwy, prawie niewyczuwalny;
    2) Smugi - jakie smugi?
    3) Kolor - u mnie, po 3 aplikacjach, efekt lekko zabrązowionej skóry.

Używałam kilku produktów samoopalających, w tym również z tzw. wyższej półki. Ten jest najlepszy. I jeszcze za taką cenę... Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Victoria_Helena za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM
  • KOSZMARNY ZAPACH!
    TEN ZAPACH JEST NIE DO ZNIESIENIA.NADAJE SZYBKI EFEKT OPALENIZNY,ALE ZOSTAWIA SMUGI.PO KILKUKROTNYM ZASTOSOWANIU SKÓRA STAJE SIĘ POMARAŃCZOWA.

Używam tego produktu od:MIESIĄCA

Chcesz pochwalić gkasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK
  • + naprawdę brązujący
    + wydajny
    + tani
    + nawilża

- zapach
    - niedokładnie aplikowany pozostawia smugi

Ogólne wrażenie: 4+
    Miałam wcześniej Garnier Skóra muśnięta słońcem, ale ten balsam go przebija zdecydowanie, cena dużo niższa, a i brąz ładniejszy i dużo szybciej się go osiąga. Mam brązowe nogi jak nigdy MINUS jedynie za zapach i smugi, faktycznie pojawiają się jeżeli niedokładnie się go rozsmaruje :/

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić szatanica1989 za czytelną i pomocną recenzję?