Ziaja, Sopot, Balsam brązujący ujędrniający

Powiększ Ziaja, Sopot, Balsam brązujący ujędrniający

Zgłaszająca osoba: mimbi

Nadaje skórze równomierny odcień opalenizny bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Wyraźnie zwiększa spoistość i elastyczność naskórka.
Wzmacnia strukturę skóry i skutecznie zapobiega jej wiotczeniu. Modeluje i poprawia wygląd sylwetki. Nawilża i chroni skórę przed nadmierną utratą wody. Polecany do każdego rodzaju skóry potrzebującej ujędrnienia, po 20 roku życia.
Efekt opalenizny pojawia się po 3 - 4 godzinach.
Balsam stosować codziennie, do momentu uzyskania optymalnego kolorytu skóry. Najlepszy efekt uzyskuje się oczyszczając skórę 1-2 razy w tygodniu peelingiem w żelu relaksującym Sopot.

Skład: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Dihydroxyacetone, Propylene Glycol, Hydrolyzed Enteromorpha Compressa, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Glycine Soja (Soybean) Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Juglans Regia (Walnut) Shell Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Cinnamyl Alcohol.(09.11.2007)

Cena: ok. 10zł / 200ml

• Nie chcę go nawet za darmo
  • Skusiłam się na niego, ponieważ mojego ulubionego balsamu akurat nie było. Kupiłam bez oporów bo lubię kosmetyki tej firmy. Jednak ten balsam to całkowita porażka! Miałam po nim tragiczne plamy, okropnie wyglądałam. A jaki "zapach"! Coś okropnego ;/ śmierdziałam po nim jak przyprawa "magi" dosłwonie... Nigdy więcej...

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić kutigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra cena, produkt przeciętny
  • Zalety
    - atrakcyjna cena
    - wydajny
    - zapach do zaakceptowania,

Wady
    - trzeba bardzo dobrze, sumienne rozsmarowywać, ponieważ mogą pozostawać smugi w paskudnym kolorze
    - potrzebuję kilku aplikacji, żeby kolor wyglądał naprawdę naturalnie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się
  • Spełnia swoje zadanie jako balsam brązujący, ale ujędrnianie to raczej nie.
    Brązowi skórę już po pierwszym razie. Stosując go regularnie średnio co tydzień można utrzymać opalony, muśnięty słońcem kolor skóry. Dużym plusem jest prosta butla z pompką. Zapach też jest znośny, nawet dość przyjemny w porównaniu z innymi takimi produktami. Łatwo się rozprowadza na ciele, dobrze rozprowadzony nie tworzy smług.

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Jeden z moich ulubionych balsamów. Efekt brązujący jest błyskawiczny, opalenizna pojawia się już po pierwszym użyciu Trzeba go dobrze rozsmarować.
    Należy też pamiętać, żeby z nim nie przesadzać. Jeśli chce się utrzymać fajną opaleniznę, wystarczy smarować się nim raz na tydzień lub nawet dwa tyg, półtorej. Zależy od koloru naszej skóry.
    Kiedy przesadzimy, będziemy go używać np codziennie, "opalenizna" zacznie nam okropnie odpadać tworząc niezbyt ładne, jasne plamy na brązowym ciele.
    Jeśli zwrócimy na to uwagę, damy radę zachować dzięki niemu fajną opaleniznę nawet w trakcie zimy, bez solarium Ale wszystko z umiarem
    Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: Cztery

Chcesz pochwalić BrightBlonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Balsam daje efekt opalenizny już po pierwszym uzyciu . Po równomiernym rozsmarowaniu efekt jest naprawdę przyzwoity i skóra jest brązowa nie żółta. Zapach może średni ale da się przeżyć. Bardzo wydajny i tani, dostępny w każdej drogerii czy chemicznym. świetnie nawilża i długo się utrzymuję.
    Zalety:
    dobra cena, , wydajny

Wady:
    brudzi ubrania

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 3

Chcesz pochwalić sylwia15b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Balsam jest super nawet zapach mi nie przeszkadza , przypomina mi o zapachu szamponu bambino
  • cena: niska ok 10zł

zapach : mi nie przeszkadza

efekt balsamu: ładny odcień opalenizny, oczywiście jeśli się nie przesadzi z balsamem

efekt ujędrniający: narazie nie widze efektu, ale zakupiłam go żeby uzyskać opalenizne a nie wygładzenie skóry

ogólnie niemam do czego się przyczepić i polecam każdej dziewczynie

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić duniaa3586 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest wystarczająco dobry, żeby kupić go ponownie
  • Bardzo fajny balsam brązujący.

Najbardziej zaskoczyła mnie jego konsystencja - lekka, dość rzadka (!) to jest zaleta - która dobrze się rozporwadza.

Po drugim nałożeniu oplaenizna jest widoczna - delikatna - dla mnie wystarczająca.

Co można więcej napisać...
    * zapach - jak to przy takich produktach - ja nie lubię, ale to nie jest wadą tylko tego balsamu - wszystkie brązujące tak mają... do przeżycia
    * smugi? ... tak zdarza się, trzeba być skoncentrowaną przy balsamowaniu.

Na pewno jest lepszy od niejednego droższego ( nie wymienie marki) balsamu brązującego.

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Chcesz pochwalić Magda_lenka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Mój ulubiony balsam brązujący na lato i zimę.
    Plusy:
    + niska cena i dostępność w drogeriach
    + ładny zapach
    + brak zacieków
    + delikatny ale skuteczny efekt
    + przyzwoicie nawilża
    + nie brudzi ubrań

Minusy:
    - może jest średnio wydajny

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić pestycyda za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie slonko
  • Balsam całkiem przyzwoity.
    \nCena niska;
    \nZapach średni, ale da się przeżyć, nie jest drażniący.
    \nTrzeba pamiętać, że na każdej skórze inaczej pachnie.
    \nNie pozostawia smug, czy plam, nie mam mu nic do zarzucenia...
    \nNadaje skórze lekki odcień brązu.
    \nW katalogu balsamów brązujący zajmuje trzecie miejsce po markach Loreal i Garnier -skóra muśnięta słońcem.
    \n
    \nPolecam i pozdrawiam

Chcesz pochwalić Mandalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię stosować
  • Skusiłam się na ten balsam z dwóch powodów :
    1. niska cena, zapłaciłam ok. 6 zł w lutym
    2. nigdy nie miałam takiego balsamu brązującego i chciałam wypróbować.

Właściwie to nie wiedziałam czego się spodziewać. W sumie to nie miałam co do niego żadnych oczekiwań.
    Nie spodziewałam się ujędrnienia,więc nie czułam się rozczarowana gdy ten balsam tego nie robi.
    Spodziewałam się nawilżenia, ale z tym też sobie radzi tak średnio.
    No i najważniejsze - efekt brązujący ? to u mnie jakaś kpina. Nie zauważyłam żadnego działania.
    Podejście pierwsze do tego balsamu : posmarowałam i nic
    Podejście drugie : posmarowałam i nic
    Po dwóch tygodniach na prawej łydce pojawiła się brzydka, pomarańczowa smuga, która nie dawała się zmyć. Zupełnie tej smugi nie skojarzyłam z tym balsamem. Po tym czasie zostawiłam ten balsam na kilka miesięcy, ale ostatnio znowu go używam.
    Efektu niestety dalej nie widać.
    Używał teraz dość często i po prostu nie dzieje się nic. Tylko raz zauważyłam na udach brzydkie smugi przy połączeniach z kolanami i to wszystko.

Dodatkowo, zapach jest straszny, bardzo chemiczny.

Używam, ale czekam tylko, żeby się skończył.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij