Pharmena, Allerco, Krem do skóry skłonnej do podrażnień i alergii

Powiększ Pharmena, Allerco, Krem do skóry skłonnej do podrażnień i alergii

Zgłaszająca osoba: kate30

Krem Allerco głęboko nawilża skórę oraz chroni przed powstawaniem zmian zapalnych. Jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Specjalnie opracowana formuła kremu Allerco zapewnia długotrwałe nawilżenie i natłuszczenie, przeciwdziałając wysuszeniu skóry. Krem stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP i najwyższej jakości składników. Metabolit witaminy PP działa przeciwzapalnie. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry oraz działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Zastosowane emolienty chronią skórę przed nadmiernym odparowywaniem wody z głębszych jej warstw, a także przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Krem Allerco wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza jej szorstkość i suchość, łagodzi podrażnienia, przywracając skórze utracony komfort. Produkt nie powoduje podrażnień.
Krem należy nanosić na zmienioną powierzchnię skóry kilka razy dziennie. Regularnie stosowany powoduje ustępowanie zmian. Krem należy stosować profilaktycznie jako środek pielęgnacyjny, również u dzieci.
Wskazania do stosowania: pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii (alergia kontaktowa, wyprysk, atopowe zapalenie skóry, zapalenie skóry wieku starczego).

Skład: Aqua, dicocoyl pentaerythrityl distearyl citrate, sorbitan sesquioleate, cera alba, aluminium stearates, cocoglycerides, polyglyceryl-2-dipolyhydroxystearate, dicaprylyl ether, glycerin, ethylhexyl stearate, dicaprylyl carbonate, tocopheryl acetate, 1-methylnicotinamide chloride, DMDM hydantoin, methylparaben, phenoxy-ethanol, propylparaben

Cena: 23 zł / 40 ml

• Bardzo fajny kremik
  • Uzuwalam tego kremu na noc, zeby nawilzyc moja wrazliwa cere.
    Spisal sie w tej roli doskonale, skora byla nawilzona, nie spowodowal zapychania, lagodzil podraznienia.

Ogromny plus za niska cene.

Jest bezzapachowy co mi bardzo odpowiada.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić villemi za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOBRY
  • Ten krem uratował mnie po jednokrotnym stosowaniu epiduo, który okropnie mnie podrażnił. Idealnie nadaję się do skóry skłonnej do alergii. Jest dość niewydajny, ale spełnia swojej zadanie, kupiłam go za 14.15 zł, więc chyba w miarę przystępnej cenię. Myślę, że jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1, 40 ml

Chcesz pochwalić Gussia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Moje skóra czasami bywa podrażniona, lub ewidentnie przesuszona, sięgam więc po kremy hipoalergiczne, apteczne. Niedawno mama uraczyła mnie kilkoma próbkami Pharmeny, był to właśnie ten krem. Po zużyciu próbek postanowiłam go kupić, jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona.

+ totalnie bezzapachowy, to duży plus, kiedy cera potrzebuje ukojenia;
    + ma bardzo przyjemną, delikatną konsystencję, wręcz emulsyjną - pięknie się wtapia w skórę, można śmiało stosować rano, pod makijaż;
    + nie zostawia żadnej tłustej warstewki;
    + skóra jest wyraźnie lepiej nawilżona, a przy tym nie napięta, odprężona, gładka i i miła w dotyku;
    + daje uczucie komfortu na kilka godzin;
    + jest wydajny;

Jeden z lepszych kremów, jakich miałam okazję używać, cieszę się, ze na niego trafiłam.

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek i 1 rozpoczęte opakowanie

Chcesz pochwalić Make_up_Mouse za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • w sumie, to za tą cene spodziewałam się jednak czegoś lepszego, chociaż po naprawde długim stosowaniu daje minimalne efekty, chociaż czasem bardziej miałam podrażnioną skóre po użyciu niż przed, chociaz myślę,ze to poprostu zalezy, od cery, więc nie mogę go nie polecić, bo na kazda z nas może miec inny wpływ;]

Używam tego produktu od:2 lat
    Ilość zużytych opakowań:pare,dokładnie nie wiem ile

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lalaine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie koi.
  • Po kremie do cery alergicznej oczekuję nawilżenia i przede wszystkim ukojenia, a tego ten krem nie daje niestety.
    Nawilża i lekko natłuszcza to wszystko, nawilżenie nie jest jednak głębokie.

Krem słabo się rozsmarowuje, dość dobrze się wchłania, nie zapycha porów.

Słowem - nic specjalnego, zużyję resztę do rąk.

Używam tego produktu od:niedawna
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić Kate30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na noc i na mróz
  • W końcu coś godnego cery wrażliwej udalo mi się upolować
    Krem doskonale łagodzi podrażnienia, daje uczucie odprężenia skóry twarzy. Dość trudno się rozsmarowuje. Dobrze nawilża, odżywia i nieco natłuszcza. To natłuszczenie powoduje lekkie świecenie skóry, tak więc krem bardziej polecam na noc, bądź na zimowe spacery. Po aplikacje tego kremu, calodzienna klimatyzacja w biurze nie jest już postrachem dla mojej cery.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić Marghot za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij