Allerco, Krem emolientowy nawilżający do skóry skłonnej do podrażnień i alergii (stara wersja)

Krem Allerco głęboko nawilża skórę oraz chroni przed powstawaniem zmian zapalnych. Jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Specjalnie opracowana formuła kremu Allerco zapewnia długotrwałe nawilżenie i natłuszczenie, przeciwdziałając wysuszeniu skóry. Krem stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP i najwyższej jakości składników. Metabolit witaminy PP działa przeciwzapalnie. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry oraz działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Zastosowane emolienty chronią skórę przed nadmiernym odparowywaniem wody z głębszych jej warstw, a także przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Krem Allerco wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza jej szorstkość i suchość, łagodzi podrażnienia, przywracając skórze utracony komfort. Produkt nie powoduje podrażnień.
Krem należy nanosić na zmienioną powierzchnię skóry kilka razy dziennie. Regularnie stosowany powoduje ustępowanie zmian. Krem należy stosować profilaktycznie jako środek pielęgnacyjny, również u dzieci.
Wskazania do stosowania: pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii (alergia kontaktowa, wyprysk, atopowe zapalenie skóry, zapalenie skóry wieku starczego).
W ofercie firmy został zastąpiony przez nową wersję bez parabenów: Allerco Emolienty Krem emolientowy nawilżający Molecule Regen7.

Skład: Aqua, Propylheptyl Capryiate Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Glyceryl, Stearate Citrate, Isopropyl Palmitate, Sodium Acrylate (And) Acryloyldimethyl Taurate Copolymer (And) Isohexadecane (And) Polysorbate 80, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parku, Glyceryl Stearate, Cera Alba, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Dmdm Hydantoin, Methylparaben Propylparaben, pHenoxyethanol, 1-Methylnicotinamlde Chloride, Allan Toin, Disodium Edta,

przeciwzapalne, nawilżające, ochronne
hipoalergiczna
w tubce
lekkie
uniwersalne
wrażliwa, alergiczna / atopowa, sucha

Mój hit

Krem bardzo lekki, szybko się wchłania, bezzapachowy. Po długotrwałym stosowaniu moja skóra stała się pięknie nawilżona, sprężysta oraz przebarwienia zaczęły znikać. Nie zapycha mnie co jest ogromnym plusem. Idealny pod makijaż oraz spf. Świetnie i szybko działa. Regeneracja i odżywienie dla skóry w jedną noc. Mój top.

Dobry, emolientowy krem

Dobry, tłusty emolient do zadań specjalnych. Świetnie radzi sobie z przesuszeniami na ciele, jakimiś suchymi plamkami, suchymi skórkami. Nawet sucha skóra na stopach daje rade, Nie próbowałam go używać na twarz, ponieważ na moją cerę mógłby być za ciężki. Warto go mieć. Krem jest bezzapachowy, hypoalergiczny.

Idealny kosmetyk do cery wrazliwej, przy atopowym zapaleniu skóry najodpowiedniejszy. Łatwo sie rozprowadza i wchłania.

Krem znajduje się podobnie jak balsam w kartoniku. Tubka jest o pojemności 75 ml z nakrętką. Dodatkowo oczywiście miejsce dozowania było zabezpieczone sreberkiem, więc miałam pewność, że nikt wcześniej produktu nie otwierał. Konsystencja kremu jest lekka co bardzo mnie zaskoczyło. Spodziewałam się, że krem będzie miał zbitą konsystencję, a tu proszę - niespodzianka.
Krem natłuszczający pozostawia na skórze delikatny, ochronny film. Nie lepi się, poprawia stan skóry. Efekt nawilżenia skóry jest długotrwały. Nie zapycha i nie powoduje uczulenia.Emolienty Allerco to produkty po które naprawdę warto sięgnąć, gdy zmagamy się z suchością skóry, z atopowym zapaleniem skóry, gdy nasza skóra jest wrażliwa. Ja Wam je polecam!

Pozytywnie ;)

Krem jest bezzapachowy (Co pewnie dla wielu osób jest plusem- ja lubię kiedy krem ładnie pachnie- no, ale ma działać a nie pachnieć, więc ok).
Jego konsystencja na początku mnie nieco wystraszyła, bo jest dość gęsty, przez co nie jest wydajny. W opakowaniu mamy go 75ml, używam go nieco ponad tydzień i pewnie 1/3 tubki już za nami.
Rozprowadza się dość trudno ze względu na swoją gęstość, jednak wchłania się bardzo fajnie. Przez chwilę na buzi pozostaje tłusta poświata, jednak dość szybko znika.

Jest dobry

Ten krem dostałam stosuje go od niedawna, wydaje się być przyjemny w użyciu. Nie podrażnia nie pachnie więc to na plus. Konsystensja miła w dotyku, aksamitna wydaje mi się ze kupię kolejne opakowanie kremu.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Od pierwszego dnia życia....

Emulsja do kąpieli daje gładką i nieprzesuszoną skórę, jest całkowicie delikatny, nie podrażnia. Ważne jest to, że ma dobry skład i można go używać już od pierwszego dnia życia.
Krem na odparzenia jest rewelacyjny, świetnie poradził sobie z odparzeniem na szyi u mojego synka, wystarczyło posmarować kilka razy i po odparzeniu nie było śladu.

Warto go mieć !

Mam cere mieszana,czesto zmeczona jak nie kwasami to antybiotykami,kremik ten uratował mi niejeden raz skóre,uzywam zawsze na noc ( pod makijaz sie nie spr )gdy czuje,ze skore trzeba dobrze zregenorowac, dodam,ze nie codziennie,jednak nie zpaycha,bdb nawilza,buzia jest gladka dobrze odzywiona,wydaje mi sie,ze nawet dosc dobrze radzi sobie z wypryskami,zawsze mam go w swojej kosmetyczce,dodam,ze w promocyjnej cenie mozna go nabyc w aptece za 3-6 zl :)

Zalety:
nawilza
nie zapycha
koi skore
dobry na noc'
ratunek na przesuszona skore
cena
tubka bardzo poreczna

Wady:
nie da sie go stosowac codziennie

Bardzo fajny kremik

Uzuwalam tego kremu na noc, zeby nawilzyc moja wrazliwa cere.
Spisal sie w tej roli doskonale, skora byla nawilzona, nie spowodowal zapychania, lagodzil podraznienia.

Ogromny plus za niska cene.

Jest bezzapachowy co mi bardzo odpowiada.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

DOBRY

Ten krem uratował mnie po jednokrotnym stosowaniu epiduo, który okropnie mnie podrażnił. Idealnie nadaję się do skóry skłonnej do alergii. Jest dość niewydajny, ale spełnia swojej zadanie, kupiłam go za 14.15 zł, więc chyba w miarę przystępnej cenię. Myślę, że jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1, 40 ml

taki sobie

w sumie, to za tą cene spodziewałam się jednak czegoś lepszego, chociaż po naprawde długim stosowaniu daje minimalne efekty, chociaż czasem bardziej miałam podrażnioną skóre po użyciu niż przed, chociaz myślę,ze to poprostu zalezy, od cery, więc nie mogę go nie polecić, bo na kazda z nas może miec inny wpływ;]

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:pare,dokładnie nie wiem ile