Christian Dior, Diorskin, Sculpt (Podkład liftingujący)

Powiększ Christian Dior, Diorskin, Sculpt (Podkład liftingujący)

Zgłaszająca osoba: martaa2

Podkład liftingujący. Mocno nawilża, wygładza i napina skórę. Zapobiega jej wiotczeniu. Zawiera pigmenty odbijające światło, dzięki czemu optycznie niweluje niedoskonałości - wypełnia zmarszczki. Rzeźbi - modeluje kontur i owal twarzy. Wygładza - zmarszczki i linie są natychmiastowo wygładzone. Przyczynia się do wzmocnienia gęstości i elastyczności skóry. Ukrywa zmęczenie. Cera jest rozświetlona i pełna naturalnego blasku. Kompleks Hydraline nawilża. Podkład działa również korygująco poprzez zmieniające się cząsteczki macicy perłowej. Mieniący się róż zapewnia zdrowy wygląd, a zielonkawy błękit doskonale tuszuje zaczerwienienia. Produkt nadaje się do każdego rodzaju cery. Polecany jest od 30 roku życia. Aplikację ułatwia wygodne opakowanie z dozownikiem.

Skład: Octinoxate 7%, Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Dimethicone, Talc, Cyclohexasiloxane, Cera Alba(Beeswax), Sorbitan Sesquioleate, Dimethiconol, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Silica, Phenoxyethanol, Sodium Myristoyl Glutamate, Chlorphenesin, Alumina, Propylene Carbonate, Parfum (Fragrance), Stearic Acid, Methylparaben, Hydrolyzed Luoine Protein, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Palmitoyl Pentapepide-3, Aluminium Hydroxide, Butylparaben, Ethylparaben, Tin Oxide, Isobutylparaben, Propylparaben, Hexyl Cinnamal, Linalool, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Carbomer, Polysorbate 20, Limonene. (14.01.2010)

Cena: ok. 170zł / 30ml

• dobry produkt
  • Podkład liftinguje tzn lekko napina skóre. Nadaje sie na zime i na lato. Jest miły w nakladaniu. Lepszy od estee lauder double wear ktory byl moim ulubionym do tej pory. Nie sciera sie , nie schodzi, dobrze chwyta pudry, ma lekką konsystencje ale dobrze kyje.

Jedyny minus to cena, w Sephora chyba 220 zl. Na pewno jeszcze go kupie chociaz teraz nan ochote wypróbować chanel i jeszcze inne marki. Czy jest wydajny to jeszcze nie wiem bo używam go na zmiane z double wear estee lauder.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić 87malgorzata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Zaczęłam go używać gdy miałam 20 lat, co prawda nie jest to podkład dla młodej cery, ale mi najbardziej odpowiadał. Podkradałam go wtedy mamie. Twarz po nim jest zupełnie inna, gładka i napięta. Trzeba go umiejętnie nakładać, przede wszystkim nakładać bardzo cienką warstwę. Ja wyciskam najpierw trochę na dłoń, a później wklepuję w twarz. Gdy nałoży się za dużo robi się ciężki i szybko spływa.
    \nDoskonale nawilża a przy tym kryje wszystkie niedoskonałości.
    \nCo jakiś czas kupuję inny podkład, ale zawsze wracam do niego.
    \nJedną gwiazdkę odejmuję za to, że trochę zapycha i tworzą się zaskórniki, ale stosuję czasem Acne Derm, więc to nie jest duży problem.

Chcesz pochwalić Lyonnais za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Jedna gwiazdka- za wygodne, estetyczne i praktyczne opakowanie z pompką. Druga- za wysoki filtr. I tyle dobrego. Konsystencja zbyt kremowa, mazista nawet, trzeba sie namachać, żeby równomiernie rozprowadzić. Krycie średnie, korektor niezbędny. Po godzinie już trzeba się przypudrować, bo buzia zaczyna się świecić. Po dwóch godzinach nie ma już czego przypudrowywać, bo podkład w cudowny sposob znika. Bez dotykania twarzy czy ściągania golfów, po prostu wieczorem wacik jest praktycznie czysty. Nie zauważyłam też żadnego efektu liftingującego. Dobrze, że przynajmniej nie wysusza. Niewiarygodne, że taka renomowana firma wypuściła taki bubel. Może gdyby zaznaczyli, że jest on do bardzo suchej skóry...I raczej tylko na zimę, bo w lecie podejrzewam, że spłynie po kwadransie.

Chcesz pochwalić loosialu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten podklad
  • Witam Testuje rozne podklady,szukajac idealnego dla siebie.Moja cera jest sucha w kierunku mieszanej (30lat).Przyszla pora na Sculpta Diora Bardzo mi odpowiada ten podklad,poniewaz jego konsystencja jest bogata,gesta-latwo sie rozprowadza na twarzy-nie pozostawiajac przy tym smug.Ladnie sie stapia z cera-jest jak dobry krem pielegnacyjny Dzis mialam go na twarzy 11godzin i dopiero po 6 godzinach trzeba bylo przypudrowac czolo.Mysle wiec,ze to dobry rezultac Po demakijazu,waciki byly cale z podkladu a wiec trzymal sie do konca dnia mojej twarzy i nie moge zarzucic mu,ze jest nietrwaly.Nie uzywam go tylko latem,gdyz w cieple dni moze byc za ciezki.Uzywam najjasniejszego koloru nr.010,ktory nie odcina sie od mojej szyji-lekko oxyduje ale naprawde troszeczke.Nie dla fanek matu-mysle,ze tluste cery bedzie zapychac.Ja bardzo lubie ten podklad i bede do niego wracac.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Chcesz pochwalić trihomonas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Omijać!
  • Kupiłam ten podkład ze względu na bardzo jasną gamę kolorystyczną, posiadam najjasniejszy odcien, ktory w zimie jest idealny dla mnie.
    Z daleka nie wygląda źle, jednak... jest zupełnie nietrwały, zostawia ślady na wszystkim czego dotkniemy, zschodzi ze skóry po kazdym dotknieciu, po kilku godzinach niemal spływa z obszaru jego preferowanego dzialania.
    Trochę wygładza, ale za cenę szczypania, podrażnień- skóry i oczu.
    Nie polecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Chcesz pochwalić WybrednaPanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIETRWAŁY !
  • KONSYSTENCJA
    Gęsty, stosunkowo ciężki, ale ładnie wtapia się w skórę (znakomicie się go rozprowadzało). Po nałożeniu jednej warstwy sprawiał wrażenie krzywo rozprowadzonego. Osadza się na linii włosów i na brwiach, ale po wytarciu jest ok.

KOLOR
    Z uwagi na fakt, iż jestem bardzo blada, wybrałam odcień nr 020 Light Beige. Kolor: opalony, o lekko pomarańczowym zabarwieniu (dla mnie niestety okazał się za ciemny).

KRYCIE
    Kryje w zadowalający sposób, ukrył moje cienie pod oczami.

LIFTING
    Diorskin Sculpt to podkład prawdziwie liftingujący - cera jest napięta, zmarszczki pod oczami są mniej widoczne, a skóra wygląda świeżo i jest dobrze nawilżona. Cera rzeczywiście jest rozświetlona i pełna naturalnie wyglądającego blasku.

TRWAŁOŚĆ (A WŁAŚCIWIE JEJ BRAK)
    W połowie dnia podkład trochę się starł, w okolicy ust jakimiś plamami schodził… (do poprawki). Późnym wieczorem praktycznie nie miałam go na twarzy. Niestety podczas demakijażu moje przypuszczenia okazały się prawdziwe.. niemal nie było czego zmywać..! Szok. Z taką nietrwałością jescze się nie spotkałam!!

FILTR
    Podkład posiada faktor SPF 20 - rewelacja.

Oceniam więc podkład jako wyjątkowo nietrwały! Ogólnie nie polecam - ze zwględu na koszmarnie słabą trwałość.. Te dwie gwiazdki daję tylko za naprawdę genialny efekt po nałożeniu.Ilość zużytych opakowań: próbka otrzymana w Sephorze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić briliant za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Długo, długo poszukiwałam podkładu który zastąpi Lift Lumiere CHANEL. Po długich poszukiwaniach i testach w końcu jest! Delikatny, kremowy, dobrze kryjący przebarwienia wygląda naturalnie. Po przypudrowaniu sypkim Diorem lub Chanel-em twarz jest gładka i świetlista. Na mieszanej cerze po kilku godzinach zaczyna się świecić strefa t, ale wystarczy bibułka matująca i jest ok. Kolor śliczny (020) jasny żólty. Niesamowicie wydajny!!! I co dla mnie bardzo ważne: nie wałkuje się mimo, że nakładam krem na dzień, na to filtr 50 i dopiero podkład.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić harperseven za czytelną i pomocną recenzję?
  • się kwalifikuje
  • Kwalifikuję się do kategorii użytkowniczek po 30stce. Podkład jest bardzo wydajny, mam już ponad 7 miesięcy i ubyło może 30%. Zgadzam się z przedmówczyniami, że po dłużyszym użytkowaniu zapycha ale ma też zalety:
    -pięknie kryje i nie wysusza,
    -mam kolor 20 i idealnie pasuje do karnacji, choć jakby wpadał lekko w róż,
    -nie uwypukla zamarszczek mimicznych,
    -na moim licu do 6h bez poprawiania
    Ogólnie jest to dobry podkład, jednak pozostawiam go sobie na jesień i zimę, kiedy słonca już mniej. Porównując z Orlane, wolę ten drugi.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęty flakon 30

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mrycek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny efekt... do dwóch godzin
  • Używam koloru 020 jasny beż - naturalny odcień dla jasnej, ale nie białej karnacji. Mam cerę mieszaną.
    Pozytywy:
    - dobrze się rozprowadza,
    - średnie krycie bez efektu maski,
    - myślę, że w pośpiechu można zaryzykować aplikację bez kremu,
    - lekki efekt wygładzający i liftingujący,
    - ma ochronę przeciwsłoneczną FPS 20,
    - po aplikacji daje naturalny, zdrowy wygląd.

Negatywy :
    - bardzo szybko zaczynam błyszczeć się w strefie T (ok.2 godzin po aplikacji),
    - po kilku godzinach nie mam potrzeby używania środków do demakijażu. Nic nie zostaje, wacik jest czysty!

Używam tego produktu od: ok.2 lat, na zmianę z innymi fluidami
    Ilość zużytych opakowań: kończę 2 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marguerite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt Photoshop\\\'a z pielegnacyjnym dodatkiem
  • Podklad totalny! Choc latem troszke ciezkawy.

Przetestowalam juz krocie podkladkow ( i wciaz testuje nowosci). Jakoze mam cere, ktora bezposrednio moge okreslic jako fatalna; mieszana, porowata, wrazliwa, z widoczna strefa T i bliznami po tradziku, Sculpt teoretycznie nie powinien byc podkladem dla mnie - ma tendencje do zapychania porow.

Jest to jednak jedyny fluid, ktory daje mi pelne pokrycie niedoskonalosci przy braku efektu maski, przepiekny porcelanowy blask i zdrowy koloryt (uzywam koloru nr 030 - medium beige).

Uzywalam go przez caly rok i dopiero po roku zauwazylam pierwsze problemy z czopowaniem. Zrobilam przerwe, podczas ktorej zastapilam go, podobnymi efektowo, choc znacznie mniej trwalymi: Even Better Clinique i Soft Creme Laury Mercier.

Tak naprawde tesknilam za efektem i trwaloscia jaki daje Scuplt wiec do niego wrocilam.
    Dozuje go uwaznie i nosze tylko kilka razy w tygodniu. Poki co, nie zauwazym pogorszenia sie stanu cery.

Jak dla mnie numer jeden posrod podkladow o pelnym kryciu a jednoczesnie pieknym wykonczeniu.

Podklad nie nadaje sie do cer; mega tlustych i tradzikowych (chyba ze testowany przez dluzszy czas i nie zapycha porow), oraz mega suchych (moze podkreslac skorki). Idealny za to do cer mieszanych i z niedoskonalosciami, nawet jesli traci efekt 3D i wymaga przypudrowania pod koniec dnia.

Trwalosc godna ceny.

Ilość zużytych opakowań: 90ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Tam Dao za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij