Powiększ Collistar, Speciale Corpo Perfetto, Crema Intensiva Antismagliature [Anti-Stretch Marks Cream] (Intensywny krem na rozstępy)

Zgłaszająca osoba: doridee

Intensywna emulsja o podwójnym działaniu leczy skórę z rozstępami i zapobiega ich postawaniu. Kwas hialuronowy i aminokwasy wspomagają głębokie działanie produktu podnosząc elastyczność włókien. Nadaje spoistość i witalność tkankom, wspierając aktywność komórek i fizjologiczny proces regeneracji skóry z zachowaniem konsekwentnej redukcji rozstępów. Witaminy A, B1, B5, C, E, F oraz czyste proteiny włókien jedwabiu odżywiają skórę i nadają jej efekt wyjątkowej gładkości.

Skład: Aqua, cyclopentasiloxane, C12-15 alkyl benzoate, sorbitol, cetearyl alcohol, stearic acid, cera alba, proline, lysine, leucine, ceteareth-20, valine, sodium hyaluronate, simmondsia chinensis, sodium acrylate, acryloyldimethyl taurate copolymer, isohexadecane, polysorbate 80, carnitine, magnesium ascorbyl phosphate, dimethicone, linseed acid, niacinamide, thiamine hcl, sodium hydroxide, sericin, tocopheryl acetate, panthenol, retinyl palmitate, butylene glycol, saccharomyces lysate extract, dmdm hydantoin, imidazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, geraniol, limonene, linalool, parfum

• poradził sobie z problemem
  • rozstępy pojawiły się u mnie na pupie gdy przez miesiąc leżałam w szpitalu (między 28 a 32 tyg. ciąży)- musiałam cały czas leżeć więc wszelkie czynności jak mycie się czy choćby smarowanie kremami było mocno utrudnione

po powrocie do domu dopiero zauwarzyłam co się stało- rozstepów nie było dużo i czerwone więc mogłam jeszcze z nimi zawojować

na początku stosowałam bio- oil ale okazywał się sobie nie radzić z problemem, wysłałam więc męża po ten krem do sklepu

efekty były widoczne juz po pierwszych aplikacjach- rozstępy "zatrzymały" się a świeże zaczęły znikać, efekty były widoczne z dnia na dzień

używałam produktu na bogato i 4 razy dziennie- i tak przymusowo leżałam w domu w łóżku przez kolejny miesiąc.. stosowałam na partię uda pośladki brzuch plecy piersi- czyli całkiem sporo

inne plusy:
    szybko się wchłania
    nie tłusci ubrań
    pozostawia skóę niesamowicie gładką
    zapobiega rozstępom i chamuje ich tworzenie
    radzi sobie natychmiast z rozstepami które się własnie pojawiają
    powstałe rozstępy zmniejsza w widoczny sposób
    delikatny zapach

u mnie wydajność była niska- ale uzywałam go w sytuacji awaryjnej tak by zadziałać natychmiast i zminimalizowac maksymalnie problem rozstępów- poradził sobie z tym mistrzowsko

myślę że jeżeli ktoś mógł regularnie stosować kremy i olejki do ciała w ciąży -przez najgorszy cały 7 miesiąc ciązy- to nie musiałby w takiej ogromnej ilości jak ja stosowac tego produktu, myślę że wtedy wydajnośc byłąby zupełnie inna

jak dla mnie drogi, ale wart swoich pieniędzy, bo pomógł mi w widoczny i efektywny sposób- aktualnie rozstępów prawie nie widać (po 2 miesiącach!) i nic nowego się nie tworzy pomimo że przeszłam już na inne balsamy

osobiście polecam

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa pełne po 400 ml

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • ot, zwykłe mazidło
  • Zakupiłam ten krem aby ujędrnić okolice brzucha po ciąży. Na szczęście w jej trakcie uniknęłam rozstępów ale skóra straciła swoją elastyczność.
    Niestety ten kosmetyk nie przyczynił się do dramatycznej poprawy tego stanu rzeczy Po prostu doraźnie nawilżał i na tym jego działanie się kończyło.
    Na jego plus można zaliczyć opakowanie które pozwala zużyć krem do ostatniej kropelki oraz fakt że kosmetyk szybko się wchłania.
    Jednak nie oczarował mnie swoimi właściwościami.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (400 ml.)

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam !!
  • W trakcie ciąży używałam innych specyfików i uniknęłam rozstępów.

Ale po porodzie i pierwszym nawale pokarmu pojawiły się różowe ryski na piersiach, do czasu unormowania laktacji jeszcze ich przybyło. Moje piersi wyglądały jak podrapane !!
    Ten kosmetyk dostałam na gwiazdkę czyli jak rozstępy były w miarę świeże bo ok 6 tygodniowe..

Zaczęłam smarować się codziennie na noc.(sporadycznie dwa razy dziennie) Minęły dwa miesiące a po rozstępach nie ma śladu!

Krem pozostawia warstewkę na skórze i ma delikatny zapach! Można go używać karmiąc piersią (nie smarując brodawek)

Krem jest bardzo wydajny smarując same piersi przez dwa miesiące zużyłam ok 1/4 opakowania.

Na pewno sięgnę po niego (kolejne opakowanie) jeśli jeszcze kiedyś będę miała kłopoty z rozstępami. Polecam..

Ps. nie wiem czy działa na starych rozstępach bo takich nie posiadam.. ale od kremu bym tego nie oczekiwała raczej są do usunięcia np laserem..

Wady; ma jedną - cena! ale opakowanie spore i działa więc warto mimo wszystko!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy - codziennie
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Generalnie nie sięgam po tego typu kosmetyki.. jednak będąc w ciąży obawiałam się wizji rozstępów. O ile "starych" rozstępów żaden kosmetyk nie jest w stanie zlikwidować o tyle jest bardzo pomocny w profilaktyce - i takie stricte oczekiwania miałam od tego produktu. Rozstępów nie mam ale obawiam się, że to nie zasługa tego kremu.. Po pierwsze najważniejsze są geny (nie mam tendencji do rozstępów), po drugie nie przytyłam dużo a po trzecie miałam mały brzuch. Zresztą stosowałam go tak niesystematycznie, że pewnie by mnie nie uchronił :/
    Żałuję, że wydałam tyle pieniędzy bo nie miałam komfortu używając Collistara - bardzo przeszkadzał mi zapach.. Niby nie nachalny ale jednak bardzo mnie drażnił Nawilżał umiarkowanie, całkiem dobrze się wchłaniał.
    Podsumowując - zużyaam prawie całe wielkie pudło i podejrzewam, że równie dobrze mogłam wcierać w strategiczne miejsca dobry balsam za wiele mniejsze pieniądze. Myślę, że szkoda pieniędzy..
    Używam tego produktu od: 5 m-cy w ciąży

Chcesz pochwalić Doridee za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki nijaki
  • Kupilam ten krem w celu zlikwidowania starych rozstepow (co jest niemozliwe za pomoca kremu i kazdy o tym wie; jednak czego sie nie robi dla urody), i aby zapobiec tworzeniu sie nowych.
    Niestety, poza nawilzeniem nie zauwazylam zadnych zmian, a o efektach ujedrniajacych nawet nie ma co marzyc. Do tego ten dziwny zapach, ktory po zetknieciu ze skora robi sie jeszcze gorszy, jakis taki metaliczny.
    Zdecydowalam sie na niego, bo nie byl zbyt drogi, zaplacilam za niego ok. 20 euro za opakowanie, ktore jak wiadomo zawiera az 400 ml. Ale to chyba jedyny plus.

Używam tego produktu od: dlugo, nareszcie sie skonczylo

Ilość zużytych opakowań:1 cale

Chcesz pochwalić Mirusia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij