Avon, Color Trend, Kajalstick Double-Ended (Konturówka "Podwójna końcówka")

Powiększ Avon, Color Trend, Kajalstick Double-Ended (Konturówka

Zgłaszająca osoba: dore

Podwójna konturówka do oczu - z jednej strony kredka biała, z drugiej kolorowa. Dostępne kolory:
- lilac/white
- brown/white
- black/white

Cena: 13,90 zł / 7,3 g

• Całkiem dobra
  • Kiedyś miałam wersję biało-fioletową i przyznaję, że całkiem całkiem, byłam zadowolona. Fioletowy kolor jest naprawdę ładny, cudownie podkreśla niebieskie tęczówki. Kredka jest bardzo miękka, więc łatwo się nią pomalować, ale z drugiej strony równie łatwo rozmazać. Białym kolorem podkreślałem dół oka, żeby optycznie powiększyć oczy, ale już od dawna tego nie robię. Niemniej jednak polecam ten fiolet, bo jest śliczny i a długo wystarcza. Polecam!

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: kilka kredek

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Niestety nie polecam
  • + tania
    + wydajna

- kolory na powiece jakby wypłowiałe, słaba pigmentacja
    - rozmazuje się
    - nie jest trwała
    - okropnie twarda

Wolę dołożyć i mieć coś czym można zrobić trwalszą kredkę bez dziabania się po powiece, bo ta kredka jest za twarda i ma słabe kolory niestety/

Kupiłam je bo kiedyś za nastolatki je lubiłam, nie wiem czy konsystencja się zmieniła czy mam wyższe wymagania, ale te kredki to juz nie t samo..

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Cuddly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozstajemy się
  • Wersja black / white używam ja do makijazu codziennego i imprezowego , nie rozstaje sie z nia , jest dla mnie totalnym zaskoczeniem , dostalam ja w prezencie sama nigdy bym po nia nie siegnela- przyklad na to ze pozory myla!
    Świetna wydajność i niska cena. Oczywiscie nie jest tak trwala jak moja ukochana Vipera ale daje radę , moze sie te rozmazywac zwlaszcza na dolnej powiece i z uplywem dnia troszke plowieje, ale warto ja wypróbować.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • mam kredkę w odcieniach brązu
    kolor może i ładny ale bardzo twarda to jest kredka
    słabo napigmentowana
    nie trwała
    fakt faktem była tania, ale oczekiwałam czegoś więcej

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić GaBa13g za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra ale tylko jedna połowa
  • Jestem baardzo zadowolona z białej połowy - miękka, ładnie maluje, nie trzeba robić powtórnych pociągnięć kredką bo bardzo ładnie się nakłada kolor. Natomiast druga połowa kredki - niebieska już taka fajna nie jest Ciężko uzyskać efekt, trzeba bardzo mocno dociskać do skóry co i tak nie daje zadowalającego efektu dlatego też muszę odjąć gwiazdki. Dla białego koloru polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kaaanusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Kupiłam sobie tę kredkę w wersji turkus/biel. Co prawda wybór turkusu do moich niebieskich oczu nie był zbyt rozsądny, ale za to mogę winić tylko siebie.
    W rezultacie używam tylko białej końcówki, ale mimo to jestem mega zadowolona.

Plusy:
    + niezwykle miękka kredka
    +trwały pigment
    +nie rozmazuje się
    + nie uczula
    +długo się utrzymuje
    + ekonomiczna: 2w1, więc oszczędza miejsce w kosmetyczce
    +ładne opakowanie
    +bogata gama kolorów - każdy znajdzie coś dla siebie
    +niska cena a i tak czasem można załapać się na promocję

Minusem jest tylko to, że jest dostępna wyłącznie w wysyłce katologowej, więc nie można jej dostać od 'ręki' 9chyba, że na kampaniach promocyjnych, które są organizowane dość rzadko)

Uwielbiam ją. <3

Chcesz pochwalić juuuhu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra kredka
  • Mam chyba jakąś nowszą wersję... Light blue&black, niebieski ładny głęboki odcień, czarny trochę mniej intensywny, niebieski trwały, czarny trochę mniej, ładne kreski robią, starczają na długo, cena niska w stosunku do jakośći ogólnie polecam, Avon najlepszy!!

Ilość zużytych opakowań: 2 nie całe

Chcesz pochwalić Amandka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • o dziwo dobra!
  • dostałam tę kredkę od mamy
    Czarno granatową "black&navy" jako że to jest kolekcja dla "nastolatek" podejrzewałam że będzie to raczej kiepska kredka typu słaby kolor i mega panda na oku ale....myliłam się! Kredka jest mocno napiglentowana. Wystarczy raz delikatnie przejechać po oku by zrobić kreski w intensywnym kolorze..Oba kolorki są intensywne. Kredka jest wydajna.Nie zużywa się nie wiem jak to jest kredki się robi, oko nie boli mimo iż nie jest najmiękksza a ona się nic nie stępiała. Starczała na naprawdę długo. pł roku (kupiła mi ją mama na wyprzedaży "koszyczkowej u znajomej konsultantki). Wypróbowałam sporo kredek avonu i ta wypada naprawdę bardzo dobrze. Trzyma się lekiej niż zwykłe wykręcane,nie rozmazuje jak re zgąbką..Trwalsza jest chyba tylko żelowa.

Polecam. Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić Sweet_Jelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Świetna
  • Moja ulubiona kredka. Najlepsza jaką moją w Avon-ie. Kupuję ją już od jakiegoś czasu i jestem z niej bardzo zadowolona. Czarny kolor nie jest wyblakły i szybko się nie rozmazuje. Plusem jest też niska cena

Chcesz pochwalić xIwIx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Mam wersję w "ubranku" świątecznym biało-czarną Kolory żywe, mocne, głębokie. Kredka raczej trwała, nie znika w ciągu dnia. Ładnie i przyjemnie się jej używa, bo jest dość miękka. Dla mnie bez rewelacji, ale w porządku.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?