Avon, Color Trend, Kajalstick Double-Ended (Konturówka "Podwójna końcówka")

Powiększ Avon, Color Trend, Kajalstick Double-Ended (Konturówka

Zgłaszająca osoba: dore

Podwójna konturówka do oczu - z jednej strony kredka biała, z drugiej kolorowa. Dostępne kolory:
- lilac/white
- brown/white
- black/white

Cena: 13,90 zł / 7,3 g

• zawiodłam się
  • mam kredkę w odcieniach brązu
    kolor może i ładny ale bardzo twarda to jest kredka
    słabo napigmentowana
    nie trwała
    fakt faktem była tania, ale oczekiwałam czegoś więcej

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić GaBa13g za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra ale tylko jedna połowa
  • Jestem baardzo zadowolona z białej połowy - miękka, ładnie maluje, nie trzeba robić powtórnych pociągnięć kredką bo bardzo ładnie się nakłada kolor. Natomiast druga połowa kredki - niebieska już taka fajna nie jest Ciężko uzyskać efekt, trzeba bardzo mocno dociskać do skóry co i tak nie daje zadowalającego efektu dlatego też muszę odjąć gwiazdki. Dla białego koloru polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kaaanusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Kupiłam sobie tę kredkę w wersji turkus/biel. Co prawda wybór turkusu do moich niebieskich oczu nie był zbyt rozsądny, ale za to mogę winić tylko siebie.
    W rezultacie używam tylko białej końcówki, ale mimo to jestem mega zadowolona.

Plusy:
    + niezwykle miękka kredka
    +trwały pigment
    +nie rozmazuje się
    + nie uczula
    +długo się utrzymuje
    + ekonomiczna: 2w1, więc oszczędza miejsce w kosmetyczce
    +ładne opakowanie
    +bogata gama kolorów - każdy znajdzie coś dla siebie
    +niska cena a i tak czasem można załapać się na promocję

Minusem jest tylko to, że jest dostępna wyłącznie w wysyłce katologowej, więc nie można jej dostać od 'ręki' 9chyba, że na kampaniach promocyjnych, które są organizowane dość rzadko)

Uwielbiam ją. <3

Chcesz pochwalić juuuhu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra kredka
  • Mam chyba jakąś nowszą wersję... Light blue&black, niebieski ładny głęboki odcień, czarny trochę mniej intensywny, niebieski trwały, czarny trochę mniej, ładne kreski robią, starczają na długo, cena niska w stosunku do jakośći ogólnie polecam, Avon najlepszy!!

Ilość zużytych opakowań: 2 nie całe

Chcesz pochwalić Amandka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • o dziwo dobra!
  • dostałam tę kredkę od mamy
    Czarno granatową "black&navy" jako że to jest kolekcja dla "nastolatek" podejrzewałam że będzie to raczej kiepska kredka typu słaby kolor i mega panda na oku ale....myliłam się! Kredka jest mocno napiglentowana. Wystarczy raz delikatnie przejechać po oku by zrobić kreski w intensywnym kolorze..Oba kolorki są intensywne. Kredka jest wydajna.Nie zużywa się nie wiem jak to jest kredki się robi, oko nie boli mimo iż nie jest najmiękksza a ona się nic nie stępiała. Starczała na naprawdę długo. pł roku (kupiła mi ją mama na wyprzedaży "koszyczkowej u znajomej konsultantki). Wypróbowałam sporo kredek avonu i ta wypada naprawdę bardzo dobrze. Trzyma się lekiej niż zwykłe wykręcane,nie rozmazuje jak re zgąbką..Trwalsza jest chyba tylko żelowa.

Polecam. Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić Sweet_Jelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Świetna
  • Moja ulubiona kredka. Najlepsza jaką moją w Avon-ie. Kupuję ją już od jakiegoś czasu i jestem z niej bardzo zadowolona. Czarny kolor nie jest wyblakły i szybko się nie rozmazuje. Plusem jest też niska cena

Chcesz pochwalić xIwIx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Mam wersję w "ubranku" świątecznym biało-czarną Kolory żywe, mocne, głębokie. Kredka raczej trwała, nie znika w ciągu dnia. Ładnie i przyjemnie się jej używa, bo jest dość miękka. Dla mnie bez rewelacji, ale w porządku.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Niezwykle miękka, dzięki czemu łatwo się nią malować. Mam odcień black&violet. Niestety, bardzo łatwo się rozmazuje. Jest o wiele za długa, ja ją przecięłam na pół Jednak jak na kredkę o takiej cenie warto o niej pomyśleć.

Chcesz pochwalić Pysiula88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega trwała
  • Tą kredkę dostałam jakieś 5 lat temu ( troszkę inaczej wygląda), używam jej od 2 lat z przerwami. Kolor biało-srebrna.

+ łatwo się temperuje
    +miękka
    +kremowa konsystencja
    +utrzymuje się cały dzień
    +nie rozmazuje się sama
    +z łatwością można ją rozetrzeć palcami
    +bardzo wydajna

minusy: brak

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Mam 2 wersje kolorystyczne tej kredki - silver & black oraz turquise & white. Duży plus za 2 kolory w 1 kredce, dla mnie świetne rozwiązanie, można zaoszczędzić miejsce w kosmetyczce, cenowo również wychodzi na + , zwłaszcza, że kredka dostępna jest w katalogu w korzystnej cenie.Pozytywni oceniam też opakowanie - Avon produkuje je w ciekawych wariantach, ja mam wersję świąteczną z płatkami śniegu na złotym tle i różową z czarnymi szpilkami . Kolory bardzo ładne, nasycone, srebrna ma w sobie delikatne drobinki, ładnie, perłowo połyskuje na powiece. Kredki dobrze się temperują, nie łamią się, można zrobić nimi precyzyjne kreski, turkusowej i srebrnej używam też czasem jako cienia. Biała, czarna i srebrna końcówka mają dla mnie odpowiednią twardość - biała jest najbardziej miękka, dobrze maluje się nię linię wodną, czarna jest nieco twardsza, dzięki czemu maluje precyzyjniej, srebrna ma taki nieco satynowy "poślizg", co daje fajny efekt. Niestety turkusowa jest zdecydowanie za twarda, ciężko się nią rysuje, musiałam długo rozgrzewać w dłoniach,żeby cokolwiek nią zrobić. Minus - niestety bardzo kiepska trwałość, po 2 godzinach nie ma już śladu po kreskach, brzydko schodzą ze skóry, zamiast równomiernie blaknąć, tj. schodzą fragmentami, poza tym zbierają się w kącikach oczu, odbijają na powiece, mimo wcześniej położonej bazy. Gdyby nie ta trwałość byłoby pewnie KWC, zaznaczam "Nie wiem", bo jeśli pojawią się jakieś ciekawe kolory, to na pewno ją kupię.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij