Avon, Color Trend, Kajalstick Double-Ended (Konturówka "Podwójna końcówka")

Powiększ Avon, Color Trend, Kajalstick Double-Ended (Konturówka

Zgłaszająca osoba: dore

Podwójna konturówka do oczu - z jednej strony kredka biała, z drugiej kolorowa. Dostępne kolory:
- lilac/white
- brown/white
- black/white

Cena: 13,90 zł / 7,3 g

• zawiodłam się
  • mam kredkę w odcieniach brązu
    kolor może i ładny ale bardzo twarda to jest kredka
    słabo napigmentowana
    nie trwała
    fakt faktem była tania, ale oczekiwałam czegoś więcej

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić GaBa13g za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra ale tylko jedna połowa
  • Jestem baardzo zadowolona z białej połowy - miękka, ładnie maluje, nie trzeba robić powtórnych pociągnięć kredką bo bardzo ładnie się nakłada kolor. Natomiast druga połowa kredki - niebieska już taka fajna nie jest Ciężko uzyskać efekt, trzeba bardzo mocno dociskać do skóry co i tak nie daje zadowalającego efektu dlatego też muszę odjąć gwiazdki. Dla białego koloru polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kaaanusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Kupiłam sobie tę kredkę w wersji turkus/biel. Co prawda wybór turkusu do moich niebieskich oczu nie był zbyt rozsądny, ale za to mogę winić tylko siebie.
    W rezultacie używam tylko białej końcówki, ale mimo to jestem mega zadowolona.

Plusy:
    + niezwykle miękka kredka
    +trwały pigment
    +nie rozmazuje się
    + nie uczula
    +długo się utrzymuje
    + ekonomiczna: 2w1, więc oszczędza miejsce w kosmetyczce
    +ładne opakowanie
    +bogata gama kolorów - każdy znajdzie coś dla siebie
    +niska cena a i tak czasem można załapać się na promocję

Minusem jest tylko to, że jest dostępna wyłącznie w wysyłce katologowej, więc nie można jej dostać od 'ręki' 9chyba, że na kampaniach promocyjnych, które są organizowane dość rzadko)

Uwielbiam ją. <3

Chcesz pochwalić juuuhu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra kredka
  • Mam chyba jakąś nowszą wersję... Light blue&black, niebieski ładny głęboki odcień, czarny trochę mniej intensywny, niebieski trwały, czarny trochę mniej, ładne kreski robią, starczają na długo, cena niska w stosunku do jakośći ogólnie polecam, Avon najlepszy!!

Ilość zużytych opakowań: 2 nie całe

Chcesz pochwalić Amandka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • o dziwo dobra!
  • dostałam tę kredkę od mamy
    Czarno granatową "black&navy" jako że to jest kolekcja dla "nastolatek" podejrzewałam że będzie to raczej kiepska kredka typu słaby kolor i mega panda na oku ale....myliłam się! Kredka jest mocno napiglentowana. Wystarczy raz delikatnie przejechać po oku by zrobić kreski w intensywnym kolorze..Oba kolorki są intensywne. Kredka jest wydajna.Nie zużywa się nie wiem jak to jest kredki się robi, oko nie boli mimo iż nie jest najmiękksza a ona się nic nie stępiała. Starczała na naprawdę długo. pł roku (kupiła mi ją mama na wyprzedaży "koszyczkowej u znajomej konsultantki). Wypróbowałam sporo kredek avonu i ta wypada naprawdę bardzo dobrze. Trzyma się lekiej niż zwykłe wykręcane,nie rozmazuje jak re zgąbką..Trwalsza jest chyba tylko żelowa.

Polecam. Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić Sweet_Jelly za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Świetna
  • Moja ulubiona kredka. Najlepsza jaką moją w Avon-ie. Kupuję ją już od jakiegoś czasu i jestem z niej bardzo zadowolona. Czarny kolor nie jest wyblakły i szybko się nie rozmazuje. Plusem jest też niska cena

Chcesz pochwalić xIwIx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Mam wersję w "ubranku" świątecznym biało-czarną Kolory żywe, mocne, głębokie. Kredka raczej trwała, nie znika w ciągu dnia. Ładnie i przyjemnie się jej używa, bo jest dość miękka. Dla mnie bez rewelacji, ale w porządku.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Niezwykle miękka, dzięki czemu łatwo się nią malować. Mam odcień black&violet. Niestety, bardzo łatwo się rozmazuje. Jest o wiele za długa, ja ją przecięłam na pół Jednak jak na kredkę o takiej cenie warto o niej pomyśleć.

Chcesz pochwalić Pysiula88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega trwała
  • Tą kredkę dostałam jakieś 5 lat temu ( troszkę inaczej wygląda), używam jej od 2 lat z przerwami. Kolor biało-srebrna.

+ łatwo się temperuje
    +miękka
    +kremowa konsystencja
    +utrzymuje się cały dzień
    +nie rozmazuje się sama
    +z łatwością można ją rozetrzeć palcami
    +bardzo wydajna

minusy: brak

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Mam 2 wersje kolorystyczne tej kredki - silver & black oraz turquise & white. Duży plus za 2 kolory w 1 kredce, dla mnie świetne rozwiązanie, można zaoszczędzić miejsce w kosmetyczce, cenowo również wychodzi na + , zwłaszcza, że kredka dostępna jest w katalogu w korzystnej cenie.Pozytywni oceniam też opakowanie - Avon produkuje je w ciekawych wariantach, ja mam wersję świąteczną z płatkami śniegu na złotym tle i różową z czarnymi szpilkami . Kolory bardzo ładne, nasycone, srebrna ma w sobie delikatne drobinki, ładnie, perłowo połyskuje na powiece. Kredki dobrze się temperują, nie łamią się, można zrobić nimi precyzyjne kreski, turkusowej i srebrnej używam też czasem jako cienia. Biała, czarna i srebrna końcówka mają dla mnie odpowiednią twardość - biała jest najbardziej miękka, dobrze maluje się nię linię wodną, czarna jest nieco twardsza, dzięki czemu maluje precyzyjniej, srebrna ma taki nieco satynowy "poślizg", co daje fajny efekt. Niestety turkusowa jest zdecydowanie za twarda, ciężko się nią rysuje, musiałam długo rozgrzewać w dłoniach,żeby cokolwiek nią zrobić. Minus - niestety bardzo kiepska trwałość, po 2 godzinach nie ma już śladu po kreskach, brzydko schodzą ze skóry, zamiast równomiernie blaknąć, tj. schodzą fragmentami, poza tym zbierają się w kącikach oczu, odbijają na powiece, mimo wcześniej położonej bazy. Gdyby nie ta trwałość byłoby pewnie KWC, zaznaczam "Nie wiem", bo jeśli pojawią się jakieś ciekawe kolory, to na pewno ją kupię.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Kredki używam dość długo miałam już większość kolorów i jestem z niej naprawdę zadowolona.
    Kredka jest miękka dzięki czemu robienie kreski na powiece jest szybkie i nie ma z tym żadnego problemu. Dodatkowym plusem jest cena (w promocji ok.9zł) oraz wybór kolorów z których każdy wybierze coś dla siebie
    Jedynym minusem jest to że dość łatwo się rozmazuje, gdy niechcący dotknie się oka.

Chcesz pochwalić kate_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie najgorsza
  • mam wersję czarno-zieloną
    -kredka jest długa, niezbyt wygodna, bo zbliżając się do lusterka uderzam w nie drugim końcem kredki, zastanawiam się na przecięciem jej na 2 kolory
    -średnio miękka, taka dość matowa, nietłusta, maluje dobrze, ale nie daje intensywnego koloru przy lekkim dotknięciu, trzeba kilka razy poprawiać kreskę - jest twardsza niż np kredka z essence
    -kolory średnio intensywne, czarny jest czarny po kilku maznięciach, zielony, mimo że w kredce to ciemna zieleń na oku jest raczej turkusowo-zielony
    -utrzymuje się ok 4 godziny bez zmian jeśli dobrze zmatowię powiekę pudrem sypkim, inaczej znika błyskawicznie, ale jak mam głeboko osadzone oczy i tłuste powieki, to zniszczy każdą kredkę
    -blaknie, szczególnie zielony, ale dopiero po kilku godzinach

ogólnie dobra kredka, bardzo wydajna, jedna z najlepszych jakie miałam, ale nie ideał

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet nawet
  • Powiem że ta kredka jak na swoją cenę jest nawet nawet

Plusy:
    - cena
    - wystarcza na naprawdę bardzo długo
    - łatwa w użyciu
    -średnio miękka(ja akurat uważam to za zaletę)
    - drugi koniec

Minusy:
    - czasami może odbijac się na powiece
    - czasami może za bardzo wchłaniac sie przez skórę powodując że np jeśli użyłyśmy czarnej kredki, to po kilku /kilkunastu godzinach możemy miec zamiast czarnego , szary na oku.

jeśli chodzi o ten przedział cenowy to jest to całkiem niezła kredka.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 normalne podwojne kredki

Chcesz pochwalić The_truth za czytelną i pomocną recenzję?
  • za miękka
  • - bardzo miękka, aż za miękka
    - dobrze się nią maluje
    - niestety słaba trwałością
    - trzeba poprawiać
    - bardzo długa
    - wydajna
    - na linii wodnej rozmazuje się szybko schodzi oczy są za mgła jakby,
    - wokół oczu dzieje się to samo nie można zrobić dobrych kresek bo szybko się rozmazują
    - niestety każda kreska kończy się rozmazaniem
    - dobre dla nastolatek
    - szybko się ją zmywa
    - cena rewelacyjna 9,90
    - ocena: 3/5

Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić wera2604 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kredka odbija się oku i tworzy "mgłę"
  • jest miekka
    nie łamie się
    cena
    łatwo ją temperować

odbija się na oku- po pomalowaniu ma się "mgłę" NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ, DYSKWALIFIKUJE TO NIESTETY TĘ KREDKĘ
    szybko schodzi (kilka mrugnięć oczami i już kolor jest wyblakły)

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Agnieszka987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam.
  • miałam wersję srebrno - białą. część srebrna była upiornie twarda, trzeba było mocno ja przyciskać dla jakiegokolwiek efektu, co powodowało podrażnienia. w dodatku dawała strasznie tandetny efekt, drobinki były duże i nieestetyczne. Część biała była dużo bardziej miękka, aż zbyt miękka. Kredka nie uczulała, nie pozostawała też niestety zbyt długo na swoim miejscu. używałam jej do oczu i do wzorków na twarzy, nigdzie się zbytnio nie sprawdziła.

Używam tego produktu od: jakieś 2 - 3 lata temu przez może rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić aamidale za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielofunkcyjna
  • Nie jest zła, to na pewno. Końcówki czarnej używam do oczu, a białej - pod paznokcie daje ładny efekt zadbanych paznokci i naturalnego francuskiego manicure w połączeniu z odpowiednim do tego lakierem

PLUSY:
    +ładny kolor
    posiadam dwie:
    czarno-białą - super!
    brązowo- białą - tu już jest gorzej... brąz jest dość jasny, lekko wpada w rudy ale to już kwestia gustu, na pewno może się podobać
    +kredka jest ładna sama w sobie
    +miękka - łatwo się nią malować
    +jest dość wydajna
    +można uzyskać ładny efekt, ale...

MINUSY:
    - ...trzeba poprawiać w ciągu dnia, nie jest zbyt trwała
    - łatwo się rozmazuje
    - odbija się na górnej powiece
    - faktycznie początkowo jest za długa, ale potem się ją ostrzy i ostrzy i się skraca - wiadomo dla mnie to żaden minus...

Nie wiem czy jeszcze kupię, bo szukam czegoś lepszego...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić anek315 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zła nie jest
  • Mam wersję brown/white. Jak dla mnie mogły by być to kredki jednokolorowe, bo white w ogóle nie używam. Kredka jest bardzo wydajna i duża. Plusem jest także niska cena produktu. Sama kredka jest średnio miękka, dość dobrze rozprowadza się na powiece. Minus to niestety nietrwałość produktu:/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić velamipi86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taaak!
  • mam black/brown i black/silver. i naprawdę nie umiem sobie wyobrazić makijażu z inną kredką. ta jest miękka, wygodna, ma ładny i wyrazisty kolor. cena jest bardzo dobra. żyć nie umierać minus za trwałość, ale też nie ma tragedii

Obniżam ocenę. Coś złego się stało z tą konturówką. Po drodze przetestowałam parę modeli i mój entuzjazm znacznie opadł. Trwałość teraz - niedopuszczalna. Jednak pamiętam o części plusów, stąd te 3 gwiazdki

Używam tego produktu od: 4 miesięcy (już więcej)
    Ilość zużytych opakowań: 2 równocześnie, zużyte niewiele (trochę)

Chcesz pochwalić Flicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Mam kolor brown & black. To moja ulubiona i od lat jedyna kredka do oczu. Stawiam na miękkość, bardzo nie lubię twardych kredek, które zostawiają marny ślad na linii wodnej. Ta taka nie jest. Szybko i lekko pozostawia ciemną, mocną linię. Jedyny minus to że ginie i ściera się, ale to normalne w tym miejscu. Brązem pokreślam brwi, co daje im naturalny, mocniejszy wyraz. Porównywalna jest do dwustronnej kredki Rimmela, ale z uwagi na cenę wolę tą. Nie zamierzam szukać niczego innego.

Ilość zużytych opakowań: chyba w trakcie 6?

Chcesz pochwalić SantaBaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • miękka,ale nietrwałą
  • Miękka i łatwo rozprowadzająca się na powiece, o wyraźnym kolorze. Byłam nią zachwycona do czasu...
    Otóż kredka nie jest zbyt trwała, a dodatkowo rozpływała się i osadzała się na moich soczewkach kontaktowych!
    Dlatego absolutnie nie polecam osobom noszącym soczewki kontaktowe, kredka jest za tłusta.

Użyłam 2-4razy.
    Ilość zużytych opakowań:kredkę podarowałam mamie

Chcesz pochwalić ciukunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3,5
  • Mam odcień White & Lilac.

Kredka jest taka trochę dziwna...
    Twarda więc łatwo ją zastrugać do szpica a przy kontakcie z powieką rozgrzewa się i mięknie przez co łatwo nią narysować kreskę. Jednak w trakcie noszenia rozgrzewa się coraz bardziej więc szybko znika.
    Białą część stosuję tylko na linie wodna bo z powieki znikała w piorunującym tempie.

Nie kupię kolejnej bo jest zbyt kiepska jak za tę cenę.

Używam tego produktu od: około 2lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Chcesz pochwalić SexiChic za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Mam wersję czarno-srebrną i czarno-brązową

Kredki są bardzo fajne w użyciu, miękkie kolorki ładne ... tylko, że się szybko rozmazują trzeba poprawiać. Kredka również gdy schodzi z dolnej powieki roluje się pod okiem i oczy wyglądają jakby były opuchnięte i zmęczone ( chodzi o czarny odcień ), ale to też nie jest problem, bo można przetrzeć wacikiem i jest ok.

Ilość zużytych opakowań: wydajna,mało zużyta

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martusiova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale..
  • Mam wersję wiosenną green & black.
    Wygodnie się nakłada, nie jest za twarda, ani za miękka, cena atrakcyjna, zwłaszcza, że to są dwie kredki w jednej, ale... Szybko mi znika z powieki i to jest duży minus

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić deMonicaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Ja posiadam wersję: warm purple & black
    oczekiwałam głębokiej czerni i pięknego fioletu. Kolory owszem są takie, ale tylko chwilę po pomalowaniu. Bardzo szybko się ścierają. A szkoda, bo kredka jest przyjemna w użyciu, miękka i kremowa.

Używam tego produktu od: 6mies

Chcesz pochwalić ekstramocna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij