Oriflame, Coconut Hot Oil (Kokosowy olejek do włosów suchych na gorąco)

Powiększ Oriflame, Coconut Hot Oil (Kokosowy olejek do włosów suchych na gorąco)

Zgłaszająca osoba: kasienka.b

Intensywna kuracja regenerująca do włosów suchych. Dokładnie odżywia, zmiękcza i wygładza włosy, nadaje im połysk. Z olejkiem kokosowym. Stosuj raz w tygodniu lub doraźnie, gdy zauważysz, że włosy błyskawicznie potrzebują pomocy.

Skład: aqua (water), peg-40 hydrogenated castor oil, peg/ppg-20/6 dimethicone, hydroxyethylcellulose, panthenol, parfum (fragrance), polyquaternium-7, methylparaben, hydrolyzed vegetable protein pg propyl silanetriol, citric acid, coumarin, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, cocos nucifera (coconut extract), propylene glycol, linalool, benzyl alcohol, phenoxyethanol , propylparaben, potassium sorbate , ethylparaben, sorbic acid, sodium benzoate, isobutylparaben, butylparaben.

Cena: 5,90 zł / 15 ml

• Nie zachwyca.
  • Olejek dostałam jako gratis do zamówienia. Zastosowałam zgodnie z instrukcją.
    Bardzo ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza, szybko spłukuje. Nadaje włosom połysk i sprawia, że lepiej się układają. W dotyku są jednak szorstkie, słabo nawilżone.
    Zastosowanie na raz, w dodatku w tubce znajduje się bardzo mało produktu - wystarczyło go tylko na końcówki, a mam włosy średniej długości.
    Nie planuję go kupić. Wolę naturalny olej kokosowy.

Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

• Zbyt uciążliwe w użyciu
  • Generalnie jeśli chodzi o efekty, to nawet jestem zadowolona z tego olejku, ale kupiłam go tylko raz i na pewno tego nie powtórzę, bo użycie produktu do najłatwiejszych nie należy, poza tym, w przypadku długich włosów, mini-tubka produktu starcza na półtora raza, trochę mało jak za tę cenę. Zapach ładny, aczkolwiek prawie niewyczuwalny. Opakowanie należy zanurzyć w gorącej wodzie, a potem nałożyć na włosy, kolejnym minusem jest to, że nie da się go zamknąć (no, niby się wbija ten korek w powstały otwór, ale w praktyce nie jest to takie proste), często coś tam się wylewa, uważam, że źle przemyślano to opakowanie, jest zupełnie do niczego. Cena jak na jedną kurację o wiele za wysoka. Co do działania - faktycznie, olejek zdecydowanie nabłyszcza i nawilża suche włosy, także tutaj do niczego nie mogę się przyczepić. Gdyby tylko sprzedawano go w normalnej butelce i w ludzkiej cenie, na pewno skusiłabym się znowu. Konsystencja za wodnista, przez co przecieka przez palce.

Plusy
    - dobrze się rozprowadza
    - uzdrawia włosy
    - ładny zapach
    Minusy
    - cena

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Zanim zostały wycofane kupowałam je regularnie na promocji w katalogu.
    Całkiem przyjemny, dobrze nawilża i wygładza włosy.
    Jak dla mnie troszkę za wodnista konsystencja jak na olejek.
    Pięknie pachnie, trochę nie praktyczne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarek
  • Rozczarowałam się tym olejkiem. Poza poprawą w rozczesywaniu włosów nic nie robi. Strasznie obciąża włosy i elektryzuje je o zgroz0 (!). Co więcej, aplikacja jest do bani - poparzyłam dłonie za każdym razem nakładając to cudo na włosy. Cieszę się tylko, że nie wydałam na niego pieniędzy, a dostałam go jako gratis.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam ten olejek jako kuracje dodatkową dla moich włosów.

Zalety:
    -cena
    -dobrze nawliża
    -włosy są po nim miękkie i miłe w dotyku
    -zapach

Wady:
    -jest to kosmetyk na 1 raz-jak go otworzysz musisz zużyć ,ponieważ nie da się go zamknąć
    Używam tego produktu od: dawno temuIlość zużytych opakowań: 1szt

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie popisał się jakoś...
  • Dawno temu stosowałam ten olejek zachęcona niska ceną, chodź jak teraz na to patrze to jak na jeden raz czy tam dwa to i tak nieźle biorą... Olejek na gorąco ma fajne opakowanie i wspaniały zapach tym bardziej jak się go weźmie do bardzo ciepłej wody Zmian po użyciu jakoś z tego co pamiętam nie zauważyłam. Także raczej nie polecam, no chyba że dla zapachu

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziala cuda
  • recenzje tego produktu powinno się wystawiac po min. miesięcznej kuracji. Wlosy zniszczone rozjaśnianiem i prostownicą dzieki niemu są odżywione, lśniące, zapobiegał łamiącym się końcówkom. Ja nakładałam go na minimum 30 min po czepek i ręcznik. gdzie WAX sobie nie radził - olejek zdzialał cuda

Chcesz pochwalić kochaneczka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie warto
  • Jak powiedziałam w tytule chyba nie wato w to inwestować (chociaż to niby coś ok. 5zł) Opakowanie starcza na 2-3 razy. Obsługiwałam się z olejkiem według instrukcji ale efektów nie było widać (chociaż może były odrobinkę przyjemne w dotyku ale efektu nie określiłabym nawet jako średniego). Czyli podsumowując naprawdę produkt nie jest wart zainteresowania.

Używam tego produktu od: 1 dnia....?

Chcesz pochwalić cukrowy_misiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Stosowałam go dawno temu i od tamtej pory do niego nie wróciłam. Po zastosowaniu olejku nic się nie zmieniło, na moje włosy nie był skuteczny. Były wtedy bardzo suche, więc możliwe, że na normalne działa korzystnie.

Używam tego produktu od: dość dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Kamyk Drzewny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Zużyłam dwie tubki tego olejku i nie byłam z niego zadowolona.
    Konsystencja płynna, piękny zapach ale nic poza tym.
    Z włosami nie robi nic lepszego niż najtańsza odżywka!
    Na pewno ich nie regeneruje!
    Zapach utrzymuję się dwa dni po myciu na włosach.
    Więcej nie kupie!

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?