Oriflame, Coconut Hot Oil (Kokosowy olejek do włosów suchych na gorąco)

Powiększ Oriflame, Coconut Hot Oil (Kokosowy olejek do włosów suchych na gorąco)

Zgłaszająca osoba: kasienka.b

Intensywna kuracja regenerująca do włosów suchych. Dokładnie odżywia, zmiękcza i wygładza włosy, nadaje im połysk. Z olejkiem kokosowym. Stosuj raz w tygodniu lub doraźnie, gdy zauważysz, że włosy błyskawicznie potrzebują pomocy.

Skład: aqua (water), peg-40 hydrogenated castor oil, peg/ppg-20/6 dimethicone, hydroxyethylcellulose, panthenol, parfum (fragrance), polyquaternium-7, methylparaben, hydrolyzed vegetable protein pg propyl silanetriol, citric acid, coumarin, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, cocos nucifera (coconut extract), propylene glycol, linalool, benzyl alcohol, phenoxyethanol , propylparaben, potassium sorbate , ethylparaben, sorbic acid, sodium benzoate, isobutylparaben, butylparaben.

Cena: 5,90 zł / 15 ml

• Jestem na TAK!
  • Zanim zostały wycofane kupowałam je regularnie na promocji w katalogu.
    Całkiem przyjemny, dobrze nawilża i wygładza włosy.
    Jak dla mnie troszkę za wodnista konsystencja jak na olejek.
    Pięknie pachnie, trochę nie praktyczne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarek
  • Rozczarowałam się tym olejkiem. Poza poprawą w rozczesywaniu włosów nic nie robi. Strasznie obciąża włosy i elektryzuje je o zgroz0 (!). Co więcej, aplikacja jest do bani - poparzyłam dłonie za każdym razem nakładając to cudo na włosy. Cieszę się tylko, że nie wydałam na niego pieniędzy, a dostałam go jako gratis.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam ten olejek jako kuracje dodatkową dla moich włosów.

Zalety:
    -cena
    -dobrze nawliża
    -włosy są po nim miękkie i miłe w dotyku
    -zapach

Wady:
    -jest to kosmetyk na 1 raz-jak go otworzysz musisz zużyć ,ponieważ nie da się go zamknąć
    Używam tego produktu od: dawno temuIlość zużytych opakowań: 1szt

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie popisał się jakoś...
  • Dawno temu stosowałam ten olejek zachęcona niska ceną, chodź jak teraz na to patrze to jak na jeden raz czy tam dwa to i tak nieźle biorą... Olejek na gorąco ma fajne opakowanie i wspaniały zapach tym bardziej jak się go weźmie do bardzo ciepłej wody Zmian po użyciu jakoś z tego co pamiętam nie zauważyłam. Także raczej nie polecam, no chyba że dla zapachu

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziala cuda
  • recenzje tego produktu powinno się wystawiac po min. miesięcznej kuracji. Wlosy zniszczone rozjaśnianiem i prostownicą dzieki niemu są odżywione, lśniące, zapobiegał łamiącym się końcówkom. Ja nakładałam go na minimum 30 min po czepek i ręcznik. gdzie WAX sobie nie radził - olejek zdzialał cuda

Chcesz pochwalić kochaneczka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie warto
  • Jak powiedziałam w tytule chyba nie wato w to inwestować (chociaż to niby coś ok. 5zł) Opakowanie starcza na 2-3 razy. Obsługiwałam się z olejkiem według instrukcji ale efektów nie było widać (chociaż może były odrobinkę przyjemne w dotyku ale efektu nie określiłabym nawet jako średniego). Czyli podsumowując naprawdę produkt nie jest wart zainteresowania.

Używam tego produktu od: 1 dnia....?

Chcesz pochwalić cukrowy_misiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Stosowałam go dawno temu i od tamtej pory do niego nie wróciłam. Po zastosowaniu olejku nic się nie zmieniło, na moje włosy nie był skuteczny. Były wtedy bardzo suche, więc możliwe, że na normalne działa korzystnie.

Używam tego produktu od: dość dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Kamyk Drzewny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Zużyłam dwie tubki tego olejku i nie byłam z niego zadowolona.
    Konsystencja płynna, piękny zapach ale nic poza tym.
    Z włosami nie robi nic lepszego niż najtańsza odżywka!
    Na pewno ich nie regeneruje!
    Zapach utrzymuję się dwa dni po myciu na włosach.
    Więcej nie kupie!

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś jak jedwab
  • Piękny zapach, fajna aplikacja. Chyba poprawił kondycje moich włosów. Mniej się puszyły, były gładsze i bardziej błyszczące. Miałam tylko trzy tubki, wystarczyły mi na 6 aplikacji (miałam mega długie włosy).

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Chcesz pochwalić Vitalianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • nie wiem czy odżywia, nie zauważyłam żeby mi włosy przytyły heheheh ale na pewno sprawia że się błyszczą, są gładkie po zastosowaniu i pięknie pachną kokosem, po za tym może trochę wysuszać, ale stosując go 2 razy w tygodniu na pewno nie zaszkodzi
    dobra cena
    Używam tego produktu od: od 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo dużo

Chcesz pochwalić nowella za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij