Oriflame, Coconut Hot Oil (Kokosowy olejek do włosów suchych na gorąco)

Powiększ Oriflame, Coconut Hot Oil (Kokosowy olejek do włosów suchych na gorąco)

Zgłaszająca osoba: kasienka.b

Intensywna kuracja regenerująca do włosów suchych. Dokładnie odżywia, zmiękcza i wygładza włosy, nadaje im połysk. Z olejkiem kokosowym. Stosuj raz w tygodniu lub doraźnie, gdy zauważysz, że włosy błyskawicznie potrzebują pomocy.

Skład: aqua (water), peg-40 hydrogenated castor oil, peg/ppg-20/6 dimethicone, hydroxyethylcellulose, panthenol, parfum (fragrance), polyquaternium-7, methylparaben, hydrolyzed vegetable protein pg propyl silanetriol, citric acid, coumarin, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, cocos nucifera (coconut extract), propylene glycol, linalool, benzyl alcohol, phenoxyethanol , propylparaben, potassium sorbate , ethylparaben, sorbic acid, sodium benzoate, isobutylparaben, butylparaben.

Cena: 5,90 zł / 15 ml

• Jestem na TAK!
  • Zanim zostały wycofane kupowałam je regularnie na promocji w katalogu.
    Całkiem przyjemny, dobrze nawilża i wygładza włosy.
    Jak dla mnie troszkę za wodnista konsystencja jak na olejek.
    Pięknie pachnie, trochę nie praktyczne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarek
  • Rozczarowałam się tym olejkiem. Poza poprawą w rozczesywaniu włosów nic nie robi. Strasznie obciąża włosy i elektryzuje je o zgroz0 (!). Co więcej, aplikacja jest do bani - poparzyłam dłonie za każdym razem nakładając to cudo na włosy. Cieszę się tylko, że nie wydałam na niego pieniędzy, a dostałam go jako gratis.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam ten olejek jako kuracje dodatkową dla moich włosów.

Zalety:
    -cena
    -dobrze nawliża
    -włosy są po nim miękkie i miłe w dotyku
    -zapach

Wady:
    -jest to kosmetyk na 1 raz-jak go otworzysz musisz zużyć ,ponieważ nie da się go zamknąć
    Używam tego produktu od: dawno temuIlość zużytych opakowań: 1szt

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie popisał się jakoś...
  • Dawno temu stosowałam ten olejek zachęcona niska ceną, chodź jak teraz na to patrze to jak na jeden raz czy tam dwa to i tak nieźle biorą... Olejek na gorąco ma fajne opakowanie i wspaniały zapach tym bardziej jak się go weźmie do bardzo ciepłej wody Zmian po użyciu jakoś z tego co pamiętam nie zauważyłam. Także raczej nie polecam, no chyba że dla zapachu

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziala cuda
  • recenzje tego produktu powinno się wystawiac po min. miesięcznej kuracji. Wlosy zniszczone rozjaśnianiem i prostownicą dzieki niemu są odżywione, lśniące, zapobiegał łamiącym się końcówkom. Ja nakładałam go na minimum 30 min po czepek i ręcznik. gdzie WAX sobie nie radził - olejek zdzialał cuda

Chcesz pochwalić kochaneczka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie warto
  • Jak powiedziałam w tytule chyba nie wato w to inwestować (chociaż to niby coś ok. 5zł) Opakowanie starcza na 2-3 razy. Obsługiwałam się z olejkiem według instrukcji ale efektów nie było widać (chociaż może były odrobinkę przyjemne w dotyku ale efektu nie określiłabym nawet jako średniego). Czyli podsumowując naprawdę produkt nie jest wart zainteresowania.

Używam tego produktu od: 1 dnia....?

Chcesz pochwalić cukrowy_misiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Stosowałam go dawno temu i od tamtej pory do niego nie wróciłam. Po zastosowaniu olejku nic się nie zmieniło, na moje włosy nie był skuteczny. Były wtedy bardzo suche, więc możliwe, że na normalne działa korzystnie.

Używam tego produktu od: dość dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Kamyk Drzewny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Zużyłam dwie tubki tego olejku i nie byłam z niego zadowolona.
    Konsystencja płynna, piękny zapach ale nic poza tym.
    Z włosami nie robi nic lepszego niż najtańsza odżywka!
    Na pewno ich nie regeneruje!
    Zapach utrzymuję się dwa dni po myciu na włosach.
    Więcej nie kupie!

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś jak jedwab
  • Piękny zapach, fajna aplikacja. Chyba poprawił kondycje moich włosów. Mniej się puszyły, były gładsze i bardziej błyszczące. Miałam tylko trzy tubki, wystarczyły mi na 6 aplikacji (miałam mega długie włosy).

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Chcesz pochwalić Vitalianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • nie wiem czy odżywia, nie zauważyłam żeby mi włosy przytyły heheheh ale na pewno sprawia że się błyszczą, są gładkie po zastosowaniu i pięknie pachną kokosem, po za tym może trochę wysuszać, ale stosując go 2 razy w tygodniu na pewno nie zaszkodzi
    dobra cena
    Używam tego produktu od: od 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo dużo

Chcesz pochwalić nowella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • olejek owszem, sprawił, że moje włosy się świeciły jak nigdy, ale w dotyku były szorstkie, było czuć, że są wysuszone. opakowanie starczyło jedynie na raz. zapach utrzymywał się dopóki włosy nie wyschły. sprawił, że się elektryzowały.

Chcesz pochwalić bbuubbuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Plusy:
    + delikatnie wygładza włosy,
    + ładny zapach,

Minusy:
    -obciąża włosy,
    -nie odżywia,
    -nie nadaje połysku.

Poza delikatnym efektem wygładzenia nie zauważyłam żadnych obiecanych przez producenta efektów.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić agatkav za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie i jeszcze raz nie
  • Używałam tego produktu regularnie ponad rok temu i więcej na swoje suche, kręcone, rozjaśniane wtedy wielokrotnie włosy i nie widziałam żadnego efektu.

Jedyny plus i dlatego właśnie jedna gwiazdka - nie zaszkodził. Dość, że sobie palce i skórę głowy poparzyłam.

Dziś nie sięgnęłabym po niego, bo w jego cenie mam całą, pełnowartościową odzywkę, która zrobi z moimi włosami dużo dobrego - choćby Garniera z karite. I rąk sobie nie poparzę

Używam tego produktu od: w sumie ze 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 10? 20?

Chcesz pochwalić Eloe77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie podoba mi się
  • olejek kupiłam w hurtowej ilości 6 sztuk. był on tak polecany przez moja koleżankę z suchymi kręconymi włosami, że skusiłam się natychmiast i rzuciłam na ten produkt.

było to lat temu parę, nosiłam wtedy dośc krótkie włosy, ale były podniszczone przez resztki trwałej na końcówkach i farbowaniem. wiec na jeden raz zużyłam pół olejku. i zero efektów. gorzej. włosy suche, zuepłnie nie do ułozenia. nie zraziłam się. próbowałam jeszcze parokrotnie i na ciepło i na zimno. ale za każdym razem uzyskiwałam szopiastą perukę, zktóra nie dało się nic zdziałać. Pozostałe tubki rozdałam po znajomych ciesząc się, ze juz nie musze tego używac.

zapach był znosny, choc mi się nie podobał szczególnie. konsystencja gęsta oleista- jak na olejek przystało.

dzis znając się troszkę na składach czarno na białym widzę, że zapowiadany olejek kokosowy jest przy koncu składu, daleko za zapachem, a to, co po zapachu jest w ilosci ok 0,5% składu. Na początku pegi i panthenol. Cudów nie ma. Oszałamiającyh efektównie może dawać.

Używam tego produktu od: dobrych pare lat temu w odstepach cotygodniowych
    Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Chcesz pochwalić mysia m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kosmetyk dobry aczkolwiek nie rewelacyjny. Nawilża ale nie odżywia włosów.W sumie za tą cenę można sobie potestować. Być może efekty przychodzą po dłuższym stosowaniu. Moje włosy stają się po nim matowe i trudne do ułożenia, ale ładnie pachną.

Używam tego produktu od:2 lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Araniella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie ok
  • Olejek kupiłam, gdyż byłam zachwycona innymi produktami z tej serii. Chyba jednak mam troszkę za cienkie włosy, gdyż po jego użyciu mam wrażenie, że są nieco bardziej obciążone. Jednak rzeczywiście wyglądają na zdrowsze.

Chcesz pochwalić Marbo81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Kosmetyku co prawda nie używam regularnie, jedynie od czasu do czasu, ale po każdej aplikacji włosy są:

gładsze
    nie puszą się aż tak
    ładnie pachną kokosem (osobiście nie przepadam za zapachem kokosa, ale akurat ten zapach mi pasuje)

dodatkowym plusem według mnie jest:

wygodna i szybka aplikacja
    poręczne opakowanie, całość starcza mi na moje włosy(długie)

Używam tego produktu od: czasu do czasu

Chcesz pochwalić Clauudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!
  • Kupiłam sobie ten olejek w promocji za 3,90 zł. Bardzo dobry, ma świetny zapach. Jestem bardzo zadowolona! Polecam! Dla mnie wystarcza nawet na dwa razy! Najlepiej sobie umyć włosy po jego użyciu, ja tego nie robię i zostaje mi ładny zapach.

Chcesz pochwalić pat741 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba coconut NOT oil
  • Nie wiem jakie zadanie ma spełnić ten olejek bo tak naprawdę to:
    -obciąża włosy na zimno i na gorąco,
    -nie poprawia kondycji włosów,
    -opakowanie-trzeba zużyć całość na raz
    -śmierdzi kokosem , pierwszy raz mi tak kokos przeszkadza,
    -efekt: przyklapnięta Kryśka z mięsnego na rogu!
    Dosłownie, włosy jakby 5 dni nie myte.
    Nie polecam

Używam tego produktu od:jedne raz
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić tofikus11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawód murowany ;/
  • może gdybym użyła go na zimno efekt byłby inny, a tak miałam na głowie siano W dodatku ma sztuczny zapach i i nie uprzyjemnia używania ;/ Nie polecam!

Używam tego produktu od: nie wiem

Chcesz pochwalić kluzka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykła odżywka
  • Kupiłam od razu kilka sztuk bo po pierwsze miałam długie włosy, a po drugie miała to być intensywna kuracja. Niestety okazało się, że działanie tego olejku jest podobne do działania zwykłej odżywki. Jako odżywka całkiem niezły, jako intensywna kuracja raczej się nie sprawdza.

Używam tego produktu od: ok. cztery lata temu

Chcesz pochwalić karlakolumna za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to jest?
  • Przy sporym zamówieniu dostałam jako gratis. Sama od siebie bym tego nie kupiła.
    Nie do końca rozumiem do czego ma służyć ten olejek. Jest na nim napisane, że to intensywna kuracja. Efekt jakiś tam daje, ale tylko na 1 dzień.
    Z plusów: ładnie pachnie, dobrze się go nakłada, włosy są po nim przyjemnie w dotyku.
    Z minusów: cena, krótkotrwały efekt, trudność jeśli chodzi o podgrzewanie, włosy łatwiej się przetłuszczają, włosy są oklapnięte.
    Reasumując nie nadaje się do niczego, efektu nie daje prawie żadnego, ale ładnie pachnie. Co kto lubi. Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Chcesz pochwalić Axaxax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu bubel
  • Kupiłam dawno z myślą poprawy kondycji moich włosów. Ale bardzo się rozczarowałam. Olejek nie zrobił nic, a po wysuszeniu miałam na głowie większe siano niż miałam. Włosy trudno się rozczesywało, szczególnie końcówki(strasznie się plątały). Jedynym plusem jest zapach.
    Nie polecam - po prostu bubel.

Używam tego produktu od:kilka dni

Chcesz pochwalić Klaudiusia17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie szkodzi i nie pomaga...
  • Kupiłam ten produkt w promocji, skusilam sie na dwa opakowania. Niestety nie zauważyłam, zeby ten olejek był w jakiś sposob lepszy od moich ulubionych odżywek do włosów. Rzeczywiście coś tam nawilżał, ale w niewielkim stopniu i efekt utrzymywal się jedynie do następnego mycia, nie regenerował na stałe. Na plus olejku przemawia dość przyjemny zapach, lekki efekt nabłyszczenia i to, że produkt ten nie wzmógł przetłuszczania włosów. Zdaje sobie sprawę że moze aby uzyskac jakies widoczne efekty trzeba stosowac go regularnie i w wiekszej ilości, ale przekładając wydajność na cene to taki zabieg wcale sie nie opłaca. Już lepiej zainwestować w jakąs naprawdę dobrą odżywkę. Mam włosy długie, prawie do pasa i jedno opakowanie zużywałam za jednym razem. Posumowując produkt ten ani nie zaszkodził moim włosom ani im nie pomógl, poza tym, że wyglądały w miare ładnie, ale tylko do następnego mycia. Znam wydajniejsze odżywki, które nie tylko sprawiają, że fryzura wygląda pięknie, ale także ja regenerują.

Używam tego produktu od: nie pamietam

Chcesz pochwalić Zielona55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Zawsze kupuje kilka sztuk jak jest na promocji w katalogu Ślicznie pachnie! Włosy są po nim cudownie mięciutkie Nie są "sianowate" po użyciu. Naprawdę przyjemniaczek!

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Egzystencjalna za czytelną i pomocną recenzję?