SVR, Rubialine, Creme (Krem do skóry naczynkowej)

Powiększ SVR, Rubialine, Creme (Krem do skóry naczynkowej)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Rubialine to innowacyjny krem dla osób ze skórą wrażliwą, reaktywną, z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, trądzikiem różowatym, "pajączkami" i skłonnością do rumienia. Unikalna receptura zawiera 3 składniki o działaniu naczyniowym:
- eskuletyna (witamina P-like) - chroni naczynia
- ruskogenina - wyciąg z ruszczyka, obkurcza naczynia
- glikozaminoglikany - działają ochronnie
jak również o działaniu przeciwzapalnym:
- siarczan dekstranu - obkurcza naczynia, zmniejsza przekrwienie.
Dodatkowo, aby zapewnić właściwą termoregulację i złagodzić uczucie gorąca towarzyszące rumieniowi dodano specjalny polimer (pochodzenia naturalnego) - Rhisobian gum, który dzięki właściwości odwracalnego pochłaniania wody usprawnia termoregulacje i działa chłodząco. Oprócz tego, krem zawiera szereg składników nawilżających, łagodzących i regenerujących: masło Karite, kwas palmitynowy, glicerynę, ksylitol.
WAŻNE: Jedyny krem, który nie zawiera konserwantów, środków zapachowych i emulgatorów.

Skład: Aqua (Purified Water), Pentylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Cyclomethicone, Glycerin, C12-16 Alcohols, Xylitylglucoside, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hexyldecyl Stearate, Anhydroxylitol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Stearoxy Dimethicone, Xylitol, Rhizobian Gum, Sodium Dextran Sulfate, Sodium Methylesculetin Acetate, Neoruscogenin, Glycosaminoglycans, Ruscogenin, Hydrogenated Lecithin, Xantan Gum, Palmitic Acid, CI 10020. (26.03.2008)

• Bardzo go lubię
  • Na wstępie zaznaczę, że nie mam typowo naczynkowej cery! Dość często zdarza mi się jednak, że pod wpływem takich czynników jak zmienne temperatury, wiatr czy ciepłe posiłki/ napoje, bardzo silnie rozszerzają mi się naczynka na policzkach, czerwienię się, ale najbardziej dokucza mi pieczenie i gorąco, które odczuwam na twarzy. Ten krem radzi sobie z tymi dolegliwościmi w ciągu zaledwie kilku minut. Prawie momentalnie odczuwam efekt chłodzący, po kilku- kilkunastu minutach naczynka zaczynają się obkurczać. Niewielka próbkę tego kremu mam więc zawsze przy sobie. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić amyot za czytelną i pomocną recenzję?
  • nareszcie !!!
  • Wiitam postanowiłam skomentowac ten krem poniewaz miałam starszny problem ostatnio z doborem kremu do mojej cery naczynkowej Nie mam rzadnych popekanych naczeynek tyle tyko ze mam problem z policzkami mam napadowe rumienie niestety uzywałam kremu z avene swietnie sie sprawdzał potem spróbowałm la roche rosaliac a le tak nie do konca byłam do nie go przekonania sprawdzał sie ale nie tak w 100 % potem chciałam wrocic do avene ale to był bład poniewaz wyszla nowa wersia i tak strasznie mnie uczulił buzia zrobiła sie wrecz granatowa co bym nie połozyła na twarz wszystko mnie parzyło chciałam znowu wrócic do rosaliac i to tez był bład buzia minute po nałorzeniu robiła sie wrecz purpurowa odłorzyłam wszystkie kremy i zaczełam na noc nakładac tylko maske avene calm przez kilka dni W koncu moja twarz sie uspokoiła a policzki wyciszyły postanowiłam nałozyc krem Rubialine, oczywiscie delikatnie w małej ilosci tylko na policzki i nic ale w pozytywnym znaczeniu żadnego uczulenia pieczenia policzki poprostu były takiego samego koloru co reszta twarzy Ogromna ulga bede stosowac nadal bo widze światełko w tunelu

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić DZICZEK997 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hit od wielu lat
  • Krem poleciła mi pani dermatolog. Mam cerę naczynkową i skłonną do alergii i tylko on potrfi ją ukoić. Nie zapycha. W czasie zimy jest trochę za lekki, więc dodaję do niego trochę kremu mocno nawilżającego i jest ok.
    Normalnie jest drogi, ok. 85 zł, ale często jest w promocji w Superpharm za ok. 60 zł.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić sienna_k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudownie uspokaja podrażnioną i wrażliwą cerę
  • Nie mam cery stricte naczynkowej, ale skłonną do zaczerwienienia i podrażnień.

Ten krem zawsze sprawdza się w sytuacjach awaryjnych, przy nadmiernym przesuszeniu, podrażnieniu, zaczerwienieniu. Koi i łagodzi, zdecydowanie bardziej efektywnie niż inne produkty na rynku lub półprodukty (oleje itp). Do tego ma bardzo lekką konsystencję i nie zapycha porów. Jest bardzo wydajny i wystarczy jego cienka warstwa.

Minus za nowe opakowanie z pompką bo dużo kremu zostaje w środku i trzeba przeciąć opakowanie. Kiedyś używałam SVR Rubialine w wersji w tubce bez pompki, nie wiem czy była to inna wersja tego kremu z innym składem czy po prostu zmienili opakowanie.

Pół gwiazdki odejmuję za dość wysoką cenę. Chętnie jednak wypróbuję krem z filtrem spf50 z tej serii.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić InnerBeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny,godny polecenia
  • Zacznę od tego,że używam kremu Rubialine od ponad 2 lat regularnie,a po raz pierwszy sięgnęłam po niego trzy lata temu na kilka miesięcy przed ślubem.Chciałam ukryć uciążliwy rumień na twarzy i dekolcie obawiając się,że w bielutkiej sukni ślubnej będę wyglądać jak poparzona Krem po kilku tygodniach stosowania wyraźnie złagodził napadowy rumień na twarzy.Dlatego po krótkiej przerwie wróciłam do niego i używam codziennie jako krem na dzień.Stosuję go pod makijaż i zawsze sprawdza się świetnie,niezależnie od konsystencji nakładanego podkładu.Testowałam go pod musami i fluidami o różnej gęstości a obecnie stosuję pod minerały w pudrze i także jest bardzo dobry.
    Szybko się wchłania,nie wałkuje się na twarzy,delikatnie wyrównuje koloryt (krem jest zielonkawy,w pierwszej chwili daje efekt rozjaśnienia ,który po kilkunastu minutach znika).Bardzo dobrze nawilża skórę i sprawdza sie niezależnie od pory roku-oczywiście przy dużych mrozach stosuję inny krem (półtłusty),ale poza tym nadaje się i na niskie i na wysokie temperatury.

Najważniejsze jednak jest to,że przy dłuższym stosowaniu redukuje rumień (u mnie to największy problem)-jednak tylko na twarzy.Z jakichś przyczyn dekolt straszliwie czerwieni się nadal,być może jest to kwestia naczynek położonych bardzo płytko pod skórą.Za to w przypadku twarzy naprawdę działa-w ekstremalnym stresie troszkę sobie nie radzi,ale wtedy zaczerwienienia są tak intensywne,że mógłby pewnie pomóc jedynie makijaż sceniczny.
    Generalnie od czasu gdy używam tego kremu nie mam problemów z c erą-niedoskonałości zniknęły i prawie się nie pojawiają,skóra jest mniej reaktywna i lepiej znosi zmiany temperatury.Nowe naczynka się nie pojawiają a starsze są zdecydowanie mniej widoczne.Gdyby tylko poradził sobie z wypiekami na dekolcie,byłabym dzieki niemu najszczęśliwszą osobą z cerą naczynkową na świecie

Odnośnie tej wersji kremu-wcześniej używałam wersji do cery suchej,bo taką też miałam skórę.Jednak po pewnym czasie zauważyłam,że jest ona dla mnie zbyt mocno nawilżająca-krem się nie wchłaniał całkowicie -i wówczas zmieniłam na tę wersję.Może to samoistna zmiana cery,a może zasługa kremu?Trudno powiedzieć.w tej chwili mam raczej cerę mieszaną i ten krem sprawdza się bardzo dobrze.

Ogólnie polecam,ale sugeruję potestować nieco dłużej-ja naprawdę dobre efekty zauważyłam przy drugim opakowaniu.Krem jest wydajny-mnie jedna tubka starcza na ok.4-5 miesięcy codziennego stosowania na twarz,szyję i dekolt.Kupuję na allegro w naprawdę dobrych cenach (w aptekach internetowych nawet za mniej niz 40 zł).

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić Lilith1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Ogólnie byłam z niego zadowolona, ponieważ dobrze nawilżał, nie zatykał porów, szybko się wchłaniał i co najważniejsze znacznie uspokoił moje naczynka, tzn. przez cały okres stosowania tego kremu w ogóle nie miałam napadów nagłego zaczerwienienia twarzy.

Minusem dla mnie, pomimo iż krem ma zielonkawe zabarwienie, było słabe krycie już istniejących naczynek, co dla mnie jest akurat ważne, ponieważ w związku z pracą nie stosuję makijażu.

Używam tego produktu od: 3 m- cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić f3mka za czytelną i pomocną recenzję?
  • za drogi, ziaja koncentrat na naczynka porównywalny, ale kosztuje 13 zł
  • Kupiłam za namową mojego dermatologa, mimo chorendalnej ceny 82 zł!! (Dobrze, że naciągnęłam mamę hihi...)

Wybrałam wersję do cery mieszanej. Nie wysuszał, dobrze nawilżał, miał super konsystencję, szybko się wchłaniał, więc polecam pod makijaż.

Niestety nie pomógł mi na rozszerzone naczynka, rumień był jakby mniejszy, ale go już nie kupię, bo ziaja koncentrat na naczynka jest prównywalna, a kosztuje 13 zł.

Aha plus za opakowanie, tuba, ale z pompką.
    Drugi plus za zapach, lekko ziołowy, delikatny, dający poczucie czystości... Nie zatyka porów.

Minus za cenę, niewydajność i brak większych rezultatów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić reniabster za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • Lekki a solidny, niepozorny a działa
  • Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna aptece internetowej, która przesłała mi wraz z zakupami próbke tego produktu bo raczej sama bym na niego "nie wpadła". Od lat borykam się z naczynkami i rumieniem na twarzy. Są okresy że jest lepiej ale są okresy że twarz pali jakby ją ktoś ogniem przypiekał. I ten krem mi pomógł. Nie od razu ale po skończeniu próbki już poczułam różnicę i pognałam po pełnowymiarowy produkt. Jest leciuteńki bo inaczej go nie nazwę. Lekkie kremy znam, ale ten jest jak chmurka, natychmiast sie wchłania, nie zapycha, lekko nawila - ale to nie jest krem nawilżający więc mega-nawilżenia od niego nie oczekuję. Zmniejsza zaczerwienienia, rumień napadowy wystepuję rzedziej. Cód-miód. Opakowanie, poręczne i higieniczne (z pompką) Bardzo polecam. JA STOSUJĘ 1 POMPKĘ RANO I WIECZOREM POD KREM WŁAŚCIWY.Używam tego produktu od: 1 mcaIlość zużytych opakowań: cała próbka i niecałe 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić 2303 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • produkt raczej...hmm.. jak dla mnie i mojej skóry to bardzo średni. Kupiłam go pod wpływem pochlebnych recenzji tego produktu na wizażu.

zalety:
    *nawilża
    *skóra gładka, odżywiona
    *nie roluje się pod podkładem
    *szybko wchłania się w skórę

wady:
    *cena (kupiłam i tak dość tanio...ok 50 zł)
    *zapach (troszkę dziwny)
    *działanie (tak jak mówiłam wcześniej, nie jest za bardzo skuteczny- w moim przypadku)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beniaczek4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • WItam to mój pierwszy post na forum postanowiłam się zalogować na Wizażu ponieważ bardzo często przed kupnem kosmetyku sprawdzam Wasze opinie i recenzje krem rubialine również znalazłam na wizażu po czym postanowiłam go przetestować na własnej skórze. Mam problemy z rumienieniem się ponieważ przy jasne karnacji kiedyś często korzystałam z solarium i teraz dzięki temu mam rumień na twarzy i popękane naczynka. Testowałam już wiele kremów do cery naczynkowej jednak ten jest naprawdę skuteczny używam go tylko na noc i razem z zabiegami usuwania naczynek laserem daje naprawde dobry rezultat. Widocznie wycisza naczynka ktore staja sie bledsze i nie są już tak czynne mniej się czerwienię jestem naprawdę zadowolona. Jest lepszy od Iwostin Capillin który ma podobna konsystencje i kolor. Polecam go osobami o podobnym problemie, dodam iż moje rumieńce są rozległe i naprawdę miałam z nimi spory problem który teraz zdaje się zanikać

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 4 próbki po 20 ml

Chcesz pochwalić anuana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszego jeszcze nie znalazłam
  • Kupiłam ten krem po kilku nieudanych próbach z kremami Avene (który bardzo mnie uczulił)biodermy oraz La roche posay .
    Naczynka wyszły mi na wiosnę prawdopodobnie po silnym zabiegu kosmetycznym.Dzisiaj mogę stwierdzić , że spełnił on swoje zadanie.Zaczerwienienie zostało zredukowane do minimum ,a naczynka "uszczelnione".Jestem bardzo zadowolona!!
    +Matuje , nie zapycha (co jest jego silną stroną!,szybko się wchłania, jest mega wydajny.
    -cena może odstraszyć.Ja kupiłam go po bardzo okazyjnej cenie na allegro, polecam sprawdzić czy ktoś nie sprzedaje taniej niż w aptece

Obecnie stosuję go raz dziennie z kremem na noc do cery naczynkowej firmy Eucerin(dostałam jako gratis do kremu pod oczy i nie polecam strasznie zapycha).Planuję zacząć stosowanie wraz z kremem nawilżającym prawdopodobie również z SVR.

Podsumowując Bardzo Polecam!! Lepszego do tej pory nie znalazłam.

Używam tego produktu od:ponad 4 miesięcy

Chcesz pochwalić Colakli za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nic specjalnego
  • Ech... Szkoda, bo miałam duże nadzieje co do tego kremu. Przy mojej naczynkowej i mieszanej cerze nie jest łatwo dobrać krem - ten też się nie sprawdził, niestety... Próbki były obiecujące, ale pełnowymiarowe opakowanie mnie rozczarowało. Po jakimś miesiącu krem zaczął mnie poważniej zapychać, a od początku właściwie niemiłosiernie się świecił, gdyż wchłanialność była bardzo słaba. Z naczynkami nie zrobił nic. Może ich nie podrażnił, ale inne, tańsze, kremy też tego nie robiły zbyt drastycznie. Szkoda, bo mogłam kupić coś innego, co przynajmniej by mnie nie zapchało.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu

Chcesz pochwalić neath za czytelną i pomocną recenzję?
  • walkuje sie
  • Miałam 4 małe tubki z Targowiska, a potem jeszcze trochę zgarnęłam ich z apteki. Ogólnie wrażenie pozytywne, bo krem jest jasnozielony, lekki, szybko się wchłania, nie zapycha porów nawet moich, co jest nie lada wyczynem! Jest dość drogi, ale wydajny. Uważam, że mógłby być idealny na lato, bo jest bardzo lekki. Nie pozostawia filmu, ale ma jedną i to bardzo istotną wadę - wałkuje się.
    Próbowałam nakładać ilość minimalną, ale i tak się wałkuje - albo sam krem albo podkład. Nie sposób jest nałożyć jakieś serum (TT CLINIQUE) pod krem. Nie sposób jest nałożyć korektor (kamuflaż ARTDECO, korektor All about eyes CLINIQUE) ani podkład (EL DWL) bez wałkowania. Nie wygląda to najkorzystniej, a szkoda, bo kremik może być niezły. Nie wiem czemu tak się działo. A i myślę, że mógłby także lepiej nawilżać. Skóra czasem była ściągnięta w okolicy nosa.

Daję 3 gwiazdki, bo moja skóra dobrze na niego zareagowała, co jest rzadkością na coś nowego, ale odejmuję za wałkowanie się i za słabe nawilżanie. Ja nie kupię ponownie, ale tłuste, nieprzesuszone skóry będą zadowolone, bo krem nie powoduje wysypu.

Używam tego produktu przez 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:sporo próbek 5ml

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Bardzo polecam
  • Krem stosuję od jakichś 2 lat i nie udało mi się znaleźć nic lepszego (Antirougeurs, Diroseal, Rosaliac, Eucerin, Iwostin i polskie kremy wymiękają przy nim).
    Krem wycisza zaczerwienione policzki. Nie zapycha, leciutko matuje. Wciąż szukam tego jedynego (kremu na zaczerwienienia) ale temu jestem wierna, bo nic lepszego na rynku nie znalazłam do tej pory.
    Zielonkawy kolor i lekka konsystencja dają komfort stosowania. Mała kropelka wystarczy na pokrycie policzków i wklepanie w czoło, więc jest bardzo wydajny. Mi wystarczył na rok.
    Niestety wciąż nie mogę sobie poradzić z błyszczeniem cery, wciąż szukam kremu który zneutralizuje bunt mojej cery, objawiający się zaczerwienionymi kropeczkami na policzkach, np gdy wstaję niewyspana rano, albo gdy się zaczerwienię.Używam tego produktu od: 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: jestem przy 2gim

Chcesz pochwalić Betee za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. dobry
  • Bardzo długo poszukiwałam kremu do cery nadwrażliwej,
    naczynkowej,miejscami przetłuszczającej się i ze skłonnością do wykwitów trądzikowych.Krem nie podrażnia, nawilża i koi w dodatku nie zatyka porów.Przyznam że poza nim używam też co jakiś czas innych kremów ale pierwszy raz od długiego czasu znalazłam krem który pomagając na jeden problem, nie szkodzi na inne. Minus to oczywiście cena, ale za brak parabenów też trzeba płacić.

Używam tego produktu od:pół roku

Chcesz pochwalić elle4122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • 5 lat temu zaczęłam się nagle czerwienić i ten rumień coraz dłużej i intensywniej zaczął gościć na mojej twarzy. Krem poleciła mi lekarka we Francji. W jednej z najtańszych aptek kosztuje teraz 8,20 Euro. Poradziła mi też bym po posmarowaniu się tym kremem nakładała na dzień jako drugą warstwę krem przeciwsłoneczny 50+. No i nosiła latem czapki z daszkiem itp. Niedawno wypatrzyłam Rubialine creme riche. Ten jest odżywczy i zaczęłam stosować go na noc. Wypróbowałam prawie wszystkie kremy do cery naczynkowej dostępne w Polsce, świetny np. firmy Eucerin, też z zielonym barwnikiem i w dodatku z filtrem. Nadaje twarzy bladość, czasem aż za mocną. Polecam też bardzo wydajną piankę, cera naczynkowa, do mycia twarzy firmy Lirene. Krem Rubialine ma tak skonstruowaną tubkę, że nie dostaje się tam powietrze. Gdy już pompka przestaje działać, przecinam tubkę bo resztka kremu starcza na dobry tydzień i krem wtedy przechowuję w lodówce.

Używam tego produktu od: pięciu lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić pepys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciw rumieniowi
  • Mam skórę suchą, naczynkową, ze skłonnością do trądzika różowatego.Używam tego kremu od paru opakowań, stosowałam tylko na dzień.
    Rzeczywiście, zdecydowanie zapobiega powstawaniu rumienia, buzia jest uspokojona, duuuużo bledsza, nie reaguje tak gwałtownie na różnice temperatur. I to jest jego ogromny plus.
    Ale jest także ogromny minus który powoduje że przestaję go używać: pomimo że przeznaczony jest do cery suchej to kompletnie się do niej nie nadaje bo ją okropnie wysusza. Mam wrażenie że gdy zaczynałam go stosować to było OK, ale teraz już chwilę po posmarowaniu buzia się ściąga i wręcz szczypie, konieczny jest drugi krem tym razem faktycznie nawilżający!

Chcesz pochwalić myszka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt lekki
  • Mam cerę mieszaną z napadowym rumieniem. Używałam go na początku swojej rumieniowej drogi. Myślałam, że jak tak idrogi to na pewno działa. A tu klapa
    Zbyt lekki, wchłaniał się i tyle, ukojnie dawał tylko w momencie zaraz po nałożeniu. A potem cisza... Co z tego, że konsystencja fajna i zielony kolor jak Nie niwelował rumienia.
    Tubka wręcz tragiczna, bo gdy pompka nie chciał już kremu dozować to po rozcięciu opakowania okazało się, ze tam chyba jeszcze 1/3 kremu!
    Ogólnie zbyt drogi i bez efektów przeciwrumieniowycg, dlatego tylko dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić blondie-b1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny zakup
  • Krem ten przepisała mi dermatolog i nie żałuję, że go kupiłam. Moja cera jest skłonna do czerwienienia, szybko się rumienię (wysiłek fizyczny, emocje, alkohol), mam też trądzik różowawy. Po stosowaniu tego kremu, trądzik jest prawie niewidoczny, natomiast zaczerwienienie blednie, ale nie znika. Generalnie plus, jedyny minus to cena:/

Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Chcesz pochwalić citrouille za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo polecam!
  • Mam cere sklonna do tradziku rozowatego, i w ogole bardzo latwo sie rumienie. Zaczelam wiec szukac czegos na cere naczynkowa, no i znalazlam Rubialine. Po przeczytaniu kilku recenzjii myslalam sobie, ze chyba sie troszeczke pospieszylam z zakupem tego kremu, ale zupelnie niepotrzebnie! Owszem, krem jest bardzo lekki, co mnie nieco wystraszylo. W koncu mam sucha cere, ale o dziwo kiedy lekko ja dotknelam w srodku dnia, byla wciaz nawilzona i bardzo gladka! Dalej. Nie widzialam zadnych efektow po uzyciu tego kremu przez pierwsze dwa tygodnie, tzn. moje policzki wciaz byly zarumienione, nawet moze bardziej jak zwykle. Ale, juz w trzecim tygodniu, zauwazylam zmiane. Otoz, moje rozowe policzki ladnie zbladly i ten efekt utrzymuje sie juz przez dwa tygodnie Koloryt mojej cery widocznie sie wyrownal i nawet nie musze uzywac korektora. Jesli chodzi o inne funkcje tego kremu, to nie zauwazylam zadnych efektow chlodzacych, ale nie przeszkadza mi to. Nie wiem jak sie ten krem sprawdzi podczas zimy, bo jest bardzo lekki. No ale zobaczymy za kilka miesiecy. Jeszcze raz podkreslam, w moim przypadku zaczelam widziec widoczne resultaty dopiero w trzecim tygodniu uzywania, dlatego jesli ktos ma probki starczajace jedynie na 2-3 dni, rozczaruje sie. Naprawde polecam!

Używam tego produktu od:4-5 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w ciagu pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić JoannaDominikaS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może okazac się pomocny
  • Krem jest bardzo dobry. Mimo,że jestem facetem mam wrażliwą skórę. Uspokaja ją i nawilża. Próbowałem już wielu kremów, ale ten jest chyba najlepszy. Nie zatka porów, co jest dla mnie mega istotne. Perła dermatologiczna zasłużona.

Ilość zużytych opakowań:Chyba 2

Chcesz pochwalić Andr za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • chyba najlepszy
  • od dawna używam aptecznych kremów do cery naczynkowej. sprawdziłam już Avene, La Roche Posay, Biodermę, Iwostin, oczywiście Pharmaceris też, a nawet Tołpę.
    w tej chwili wydaje mi się że SVR jest najlepszy.
    Mam cerę mieszaną, więc lekka konsystencja jest dla mnie idealna.
    nawilżenie suchych, zaczerwienionych partii jest bardzo wyraźne.
    nie powoduje zapychania porów, skóra się nie świeci. idealny pod makijaż.
    Wyraźnie łagodzi zaczerwienienia.
    Wygodne opakowanie.
    podoba mi się, że nie zawiera konserwantów.
    polecam

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić dokus za czytelną i pomocną recenzję?
  • W zależności od oczekiwań
  • Moja cera w normalnych warunkach jest raczej blada, za to reaguje rumieniem na wszelkie zmiany temperatury, silne emocje i szereg innych czynników. Mam też kilka pękniętych naczynek.
    Jest to mój pierwszy tego rodzaju krem, więc porównania niestety nie mam. Ale ogólnie jestem z niego zadowolona. Pasuje do mojej przetłuszczającej się cery, bo jest to ultralekki kremo-żel. Mimo to wchłania się dość długo i zostawia lepką warstwę.
    Nie przeszkadza mi to zbytnio, bo stosuję go w ramach kilkutygodniowych kuracji. Było ich kilka.
    Ten krem cudów może nie zdziałał, ale też nie spodziewałam się likwidacji rozszerzonych naczynek. Niestety, nie przynosi natychmiastowej ulgi zaczerwienionej skórze - pod tym względem lekko mnie rozczarował. Natomiast mogę stwierdzić, że stosowany regularnie przez jakiś czas zmniejsza nadwrażliwość mojej cery - też na jakiś czas . Po prostu rzadziej się czerwienię.Oczekiwałam wzmocnienia naczynek i tak zadziałał. Ogólnie może być.

Używam tego produktu od: używałam 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sahira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szukam lepszego!
  • Ten kosmetyk poleciła mi już bardzo daaawno temu pani dertmatolog. Na początku efekt był naprawdę dobry, czułam chłodzenie na twarzy, mniej się czerwieniłam, ale niestety po 3 opakowaniach zauważyłam,że jest jakiś inny czytaj gorszy. Nie wiem czy to moja skóra już się tak przyzwyczaiła,że mi mniej pomagał czy to coś nie tak z tym kremem.Poprostu już nie jest tak dobry jak kiedyś.
    Zalety:
    -działa przy pierwszych dwóch, trzech opakowaniach(chłodzi, lekko się rozprowadza)
    -wystarcza na ok 2 miesiące
    Wady:
    -zrobili za płynną konsystencję,wręcz tak płynną jak woda
    -wysoka cena

Używam tego produktu od:2 lat
    Ilość zużytych opakowań:4-5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić annie61 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Zaznaczę, że nie mam rozszerzonych naczynek, lecz skórę skłonną do zaczerwienień. Kupiłam ten krem po zużyciu Avene Antirougeurs, który chwilowo pomógł mi ukoić zaróżowioną i piekącą cerę. Uważam, że SVR Rubialine jest od niego dużo lepszy. Stosuję go od ok. 5 miesięcy i widzę dużą poprawę - moja skóra nie piecze (w ogóle) i nie czerwieni się jak wcześniej (taka moja natura, że rumienię się pod wpływem różnych czynników i nie oczekuję od żadnego kremu, że to się zmieni). Jeśli chodzi o efekt chłodzenia to nie zauważyłam go. Kolor zielony w żadnym wypadku nie maskuje rumienia. Poza tym wszystko na plus. Krem jest bardzo wydajny. Na pewno kupię kolejny, bo dobrze uszczelnia naczynka. Polecam!

Chcesz pochwalić MissSunshine za czytelną i pomocną recenzję?