SVR, Rubialine, Creme (Krem do skóry naczynkowej)

Powiększ SVR, Rubialine, Creme (Krem do skóry naczynkowej)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Rubialine to innowacyjny krem dla osób ze skórą wrażliwą, reaktywną, z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, trądzikiem różowatym, "pajączkami" i skłonnością do rumienia. Unikalna receptura zawiera 3 składniki o działaniu naczyniowym:

- eskuletyna (witamina P-like) - chroni naczynia

- ruskogenina - wyciąg z ruszczyka, obkurcza naczynia

- glikozaminoglikany - działają ochronnie

jak również o działaniu przeciwzapalnym:

- siarczan dekstranu - obkurcza naczynia, zmniejsza przekrwienie.

Dodatkowo, aby zapewnić właściwą termoregulację i złagodzić uczucie gorąca towarzyszące rumieniowi dodano specjalny polimer (pochodzenia naturalnego) - Rhisobian gum, który dzięki właściwości odwracalnego pochłaniania wody usprawnia termoregulacje i działa chłodząco. Oprócz tego, krem zawiera szereg składników nawilżających, łagodzących i regenerujących: masło Karite, kwas palmitynowy, glicerynę, ksylitol.

WAŻNE: Jedyny krem, który nie zawiera konserwantów, środków zapachowych i emulgatorów.

Skład: Aqua (Purified Water), Pentylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Cyclomethicone, Glycerin, C12-16 Alcohols, Xylitylglucoside, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hexyldecyl Stearate, Anhydroxylitol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Stearoxy Dimethicone, Xylitol, Rhizobian Gum, Sodium Dextran Sulfate, Sodium Methylesculetin Acetate, Neoruscogenin, Glycosaminoglycans, Ruscogenin, Hydrogenated Lecithin, Xantan Gum, Palmitic Acid, CI 10020. (26.03.2008)

• Bardzo go lubię
  • Na wstępie zaznaczę, że nie mam typowo naczynkowej cery! Dość często zdarza mi się jednak, że pod wpływem takich czynników jak zmienne temperatury, wiatr czy ciepłe posiłki/ napoje, bardzo silnie rozszerzają mi się naczynka na policzkach, czerwienię się, ale najbardziej dokucza mi pieczenie i gorąco, które odczuwam na twarzy. Ten krem radzi sobie z tymi dolegliwościmi w ciągu zaledwie kilku minut. Prawie momentalnie odczuwam efekt chłodzący, po kilku- kilkunastu minutach naczynka zaczynają się obkurczać. Niewielka próbkę tego kremu mam więc zawsze przy sobie. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić amyot za czytelną i pomocną recenzję?
  • hit od wielu lat
  • Krem poleciła mi pani dermatolog. Mam cerę naczynkową i skłonną do alergii i tylko on potrfi ją ukoić. Nie zapycha. W czasie zimy jest trochę za lekki, więc dodaję do niego trochę kremu mocno nawilżającego i jest ok.
    Normalnie jest drogi, ok. 85 zł, ale często jest w promocji w Superpharm za ok. 60 zł.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić sienna_k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudownie uspokaja podrażnioną i wrażliwą cerę
  • Nie mam cery stricte naczynkowej, ale skłonną do zaczerwienienia i podrażnień.

Ten krem zawsze sprawdza się w sytuacjach awaryjnych, przy nadmiernym przesuszeniu, podrażnieniu, zaczerwienieniu. Koi i łagodzi, zdecydowanie bardziej efektywnie niż inne produkty na rynku lub półprodukty (oleje itp). Do tego ma bardzo lekką konsystencję i nie zapycha porów. Jest bardzo wydajny i wystarczy jego cienka warstwa.

Minus za nowe opakowanie z pompką bo dużo kremu zostaje w środku i trzeba przeciąć opakowanie. Kiedyś używałam SVR Rubialine w wersji w tubce bez pompki, nie wiem czy była to inna wersja tego kremu z innym składem czy po prostu zmienili opakowanie.

Pół gwiazdki odejmuję za dość wysoką cenę. Chętnie jednak wypróbuję krem z filtrem spf50 z tej serii.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić InnerBeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny,godny polecenia
  • Zacznę od tego,że używam kremu Rubialine od ponad 2 lat regularnie,a po raz pierwszy sięgnęłam po niego trzy lata temu na kilka miesięcy przed ślubem.Chciałam ukryć uciążliwy rumień na twarzy i dekolcie obawiając się,że w bielutkiej sukni ślubnej będę wyglądać jak poparzona Krem po kilku tygodniach stosowania wyraźnie złagodził napadowy rumień na twarzy.Dlatego po krótkiej przerwie wróciłam do niego i używam codziennie jako krem na dzień.Stosuję go pod makijaż i zawsze sprawdza się świetnie,niezależnie od konsystencji nakładanego podkładu.Testowałam go pod musami i fluidami o różnej gęstości a obecnie stosuję pod minerały w pudrze i także jest bardzo dobry.
    Szybko się wchłania,nie wałkuje się na twarzy,delikatnie wyrównuje koloryt (krem jest zielonkawy,w pierwszej chwili daje efekt rozjaśnienia ,który po kilkunastu minutach znika).Bardzo dobrze nawilża skórę i sprawdza sie niezależnie od pory roku-oczywiście przy dużych mrozach stosuję inny krem (półtłusty),ale poza tym nadaje się i na niskie i na wysokie temperatury.

Najważniejsze jednak jest to,że przy dłuższym stosowaniu redukuje rumień (u mnie to największy problem)-jednak tylko na twarzy.Z jakichś przyczyn dekolt straszliwie czerwieni się nadal,być może jest to kwestia naczynek położonych bardzo płytko pod skórą.Za to w przypadku twarzy naprawdę działa-w ekstremalnym stresie troszkę sobie nie radzi,ale wtedy zaczerwienienia są tak intensywne,że mógłby pewnie pomóc jedynie makijaż sceniczny.
    Generalnie od czasu gdy używam tego kremu nie mam problemów z c erą-niedoskonałości zniknęły i prawie się nie pojawiają,skóra jest mniej reaktywna i lepiej znosi zmiany temperatury.Nowe naczynka się nie pojawiają a starsze są zdecydowanie mniej widoczne.Gdyby tylko poradził sobie z wypiekami na dekolcie,byłabym dzieki niemu najszczęśliwszą osobą z cerą naczynkową na świecie

Odnośnie tej wersji kremu-wcześniej używałam wersji do cery suchej,bo taką też miałam skórę.Jednak po pewnym czasie zauważyłam,że jest ona dla mnie zbyt mocno nawilżająca-krem się nie wchłaniał całkowicie -i wówczas zmieniłam na tę wersję.Może to samoistna zmiana cery,a może zasługa kremu?Trudno powiedzieć.w tej chwili mam raczej cerę mieszaną i ten krem sprawdza się bardzo dobrze.

Ogólnie polecam,ale sugeruję potestować nieco dłużej-ja naprawdę dobre efekty zauważyłam przy drugim opakowaniu.Krem jest wydajny-mnie jedna tubka starcza na ok.4-5 miesięcy codziennego stosowania na twarz,szyję i dekolt.Kupuję na allegro w naprawdę dobrych cenach (w aptekach internetowych nawet za mniej niz 40 zł).

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić Lilith1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Ogólnie byłam z niego zadowolona, ponieważ dobrze nawilżał, nie zatykał porów, szybko się wchłaniał i co najważniejsze znacznie uspokoił moje naczynka, tzn. przez cały okres stosowania tego kremu w ogóle nie miałam napadów nagłego zaczerwienienia twarzy.

Minusem dla mnie, pomimo iż krem ma zielonkawe zabarwienie, było słabe krycie już istniejących naczynek, co dla mnie jest akurat ważne, ponieważ w związku z pracą nie stosuję makijażu.

Używam tego produktu od: 3 m- cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić f3mka za czytelną i pomocną recenzję?
  • za drogi, ziaja koncentrat na naczynka porównywalny, ale kosztuje 13 zł
  • Kupiłam za namową mojego dermatologa, mimo chorendalnej ceny 82 zł!! (Dobrze, że naciągnęłam mamę hihi...)

Wybrałam wersję do cery mieszanej. Nie wysuszał, dobrze nawilżał, miał super konsystencję, szybko się wchłaniał, więc polecam pod makijaż.

Niestety nie pomógł mi na rozszerzone naczynka, rumień był jakby mniejszy, ale go już nie kupię, bo ziaja koncentrat na naczynka jest prównywalna, a kosztuje 13 zł.

Aha plus za opakowanie, tuba, ale z pompką.
    Drugi plus za zapach, lekko ziołowy, delikatny, dający poczucie czystości... Nie zatyka porów.

Minus za cenę, niewydajność i brak większych rezultatów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić reniabster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • Lekki a solidny, niepozorny a działa
  • Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna aptece internetowej, która przesłała mi wraz z zakupami próbke tego produktu bo raczej sama bym na niego "nie wpadła". Od lat borykam się z naczynkami i rumieniem na twarzy. Są okresy że jest lepiej ale są okresy że twarz pali jakby ją ktoś ogniem przypiekał. I ten krem mi pomógł. Nie od razu ale po skończeniu próbki już poczułam różnicę i pognałam po pełnowymiarowy produkt. Jest leciuteńki bo inaczej go nie nazwę. Lekkie kremy znam, ale ten jest jak chmurka, natychmiast sie wchłania, nie zapycha, lekko nawila - ale to nie jest krem nawilżający więc mega-nawilżenia od niego nie oczekuję. Zmniejsza zaczerwienienia, rumień napadowy wystepuję rzedziej. Cód-miód. Opakowanie, poręczne i higieniczne (z pompką) Bardzo polecam. JA STOSUJĘ 1 POMPKĘ RANO I WIECZOREM POD KREM WŁAŚCIWY.Używam tego produktu od: 1 mcaIlość zużytych opakowań: cała próbka i niecałe 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić 2303 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • produkt raczej...hmm.. jak dla mnie i mojej skóry to bardzo średni. Kupiłam go pod wpływem pochlebnych recenzji tego produktu na wizażu.

zalety:
    *nawilża
    *skóra gładka, odżywiona
    *nie roluje się pod podkładem
    *szybko wchłania się w skórę

wady:
    *cena (kupiłam i tak dość tanio...ok 50 zł)
    *zapach (troszkę dziwny)
    *działanie (tak jak mówiłam wcześniej, nie jest za bardzo skuteczny- w moim przypadku)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beniaczek4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • WItam to mój pierwszy post na forum postanowiłam się zalogować na Wizażu ponieważ bardzo często przed kupnem kosmetyku sprawdzam Wasze opinie i recenzje krem rubialine również znalazłam na wizażu po czym postanowiłam go przetestować na własnej skórze. Mam problemy z rumienieniem się ponieważ przy jasne karnacji kiedyś często korzystałam z solarium i teraz dzięki temu mam rumień na twarzy i popękane naczynka. Testowałam już wiele kremów do cery naczynkowej jednak ten jest naprawdę skuteczny używam go tylko na noc i razem z zabiegami usuwania naczynek laserem daje naprawde dobry rezultat. Widocznie wycisza naczynka ktore staja sie bledsze i nie są już tak czynne mniej się czerwienię jestem naprawdę zadowolona. Jest lepszy od Iwostin Capillin który ma podobna konsystencje i kolor. Polecam go osobami o podobnym problemie, dodam iż moje rumieńce są rozległe i naprawdę miałam z nimi spory problem który teraz zdaje się zanikać

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 4 próbki po 20 ml

Chcesz pochwalić anuana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszego jeszcze nie znalazłam
  • Kupiłam ten krem po kilku nieudanych próbach z kremami Avene (który bardzo mnie uczulił)biodermy oraz La roche posay .
    Naczynka wyszły mi na wiosnę prawdopodobnie po silnym zabiegu kosmetycznym.Dzisiaj mogę stwierdzić , że spełnił on swoje zadanie.Zaczerwienienie zostało zredukowane do minimum ,a naczynka "uszczelnione".Jestem bardzo zadowolona!!
    +Matuje , nie zapycha (co jest jego silną stroną!,szybko się wchłania, jest mega wydajny.
    -cena może odstraszyć.Ja kupiłam go po bardzo okazyjnej cenie na allegro, polecam sprawdzić czy ktoś nie sprzedaje taniej niż w aptece

Obecnie stosuję go raz dziennie z kremem na noc do cery naczynkowej firmy Eucerin(dostałam jako gratis do kremu pod oczy i nie polecam strasznie zapycha).Planuję zacząć stosowanie wraz z kremem nawilżającym prawdopodobie również z SVR.

Podsumowując Bardzo Polecam!! Lepszego do tej pory nie znalazłam.

Używam tego produktu od:ponad 4 miesięcy

Chcesz pochwalić Colakli za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij