Inglot, Soft Precision Eyeliner

Powiększ Inglot, Soft Precision Eyeliner

Zgłaszająca osoba: spray

Trwały tusz do kresek z aplikatorem w formie twardej gąbeczki. Dostępny w 3 odcieniach.

Skład: Water, PVP, Carnauba Wax, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Ceteareth-20, Lecithin, Methylparaben, Sodium Polyacrylate, Propylparaben, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trideceth-6 Peg/Ppg 18/18 Dimethicone, [+/-] Mica, Titanium Dioxide, Lauroyl Lysine, Boron Nitride, Triethoxycaprylysilane, Cl 15850, Cl 16035, Cl 19140, Cl 42090, Cl 75470, Cl 77266, Cl 77288, Cl 77289, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77510, Cl 77742

• Idealny
  • Długo szukałam idealnego eyelinera, aż w końcu natrafiłam na ten z Inglota. Jestem bardzo z niego zadowolona.

+ Bardzo trwały (utrzymuje się na powiece przez cały dzień)
    + Idealnie kryjący (wystarczy jedno pociągnięcie i uzyskuje się pożądany kolor)
    + głębia koloru (wystarczy jedna warstwa, po wyschnięciu dalej jest głęboka czerń)
    + wydajny (jedno opakowanie potrafię mieć ok 9 miesięcy, a maluję kreski codziennie)

Jedynym małym minusem jest aplikator, ale wcześniej kupiłam eyeliner czarny z brokatem który jest wyposażony w pędzelek i po skończeniu opakowania przełożyłam go do zwykłego czarnego i tak robię za każdym razem. Pędzelek pomimo tylu lat stosowania nie niszczeje, nie gubi włosia.

Zdecydowanie polecam !

Ilość zużytych opakowań: już nie zliczę

Chcesz pochwalić emi123kalka123czarna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwyczajenie
  • Lubię go, ale wiem, że nie jest najlepszy. Trzymam się go konsekwentnie bardziej z przyzwyczajenia bo sporo mnie w nim denerwuje.
    Mam dwa kolory - 24 i 25 (brązowy i czarny) ! to są te z innymi końcówkami - taki twardy pisak, a nie pędzelek !

plusy:
    + właśnie ta końcówka - twarda bardzo mi odpowiada
    + bardzo dobrze mi się nim maluje, łatwo narysować kreskę

minusy:
    - JEST NIETRWAŁY, ściera się dość szybko i na długotrwały efekt nie ma co liczyć
    - odciska się na powiekach po kilku godzinach co bardzo mnie denerwuje...

Ciągle szukam mojego ideału wśród eye- linerów, ale póki co zaakceptowałam minusy Inglota i jakoś z nim żyję...

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić la petite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie KWC
  • Jak eyeliner-to tylko w formie pisaka,zwykły pedzelek "włosowaty" to dla mnie istna masakra, choćbym nie wiem jak się starała, pięknych jaskółek takim nie wyczaruje nigdy
    Eyeliner Inglot jest fantastyczny!
    Poleciła mi go Pani ze stoiska z kosmetykami tej firmy, gdyby nie aplikator w formie gąbeczki, nie kupilabym.

Posiadam kolor czarny.
    +piękna, głęboka czerń
    +świetny aplikator
    +wygodne opakowanie
    +dość tani, około 20zł
    +baaardzo wydajny
    A dzialanie...
    +cudownie łatwy w użyciu! Kreski typu jaskółki robię w kilka chwil
    +niesamowicie trwały
    +nie blaknie na powiece
    +nie odbija się na powiece
    +wysycha niemal od razu przy nakładaniu
    +nie powoduje łzawienia oczu
    +nie pojawiają się żadne krostki czy czerwone plamki oznaczające uczulenie
    Jestem naprawdę nim oczarowana, stosuję trzeci miesiąc i nic się nie zmienia. Nie chcę innego.

Mimo, iż to w zasadzie mój ideał, daję 4,niekiedy przy nakładania powieka przez chwilę piecze, nie wiedzieć czemu jednak po chwili ustaje.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Eyeliner właściwie jak większość... Taki zwykły ...poprostu

Mam czarny z drobinkami.. Zaletą jest jego trwałość i cena.

Polecam ze względu na duży wybór kolorów. !

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić Iccana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na tak i nie na nie
  • Kupiłam w Inglocie eyeliner brązowy z lekkim połyskiem:

ZALETY
    -cena
    -pędzelek ułatwiający aplikację

WADY:
    -słabo napigmentowany (być może tylko ten kolor był taki )
    -przy nakładaniu dziwnie szczypał na linii górnej oka

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie zużywania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lencia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Był moim pierwszym eyelinerem i nie zamieniłabym go na żaden inny.
    - Jest niezwykle wydajny, właśnie kończę buteleczkę, ktorą uzywam od prawie roku Co prawda nie co dziennie ale kilka razy w tygodniu na pewno.
    - Ma świetny grupy pedzelek, dla mnie to wielka zaleta bo nie potrafię malować się cienkimi
    - Bardzo długo się utrzymuje.
    - Cena również nie jest wysoka tym bardziej, że w moim mieście znajduje się fabryka inglota i pracująca tam znajoma ma na ich kosmetyki spory rabat
    Wad nie widzę

Używam tego produktu od: ok 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić edimini za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co tu dużo mówić. Jest najlepszy...
  • Plusy:
    -bardzo wydajny. Przy codziennym użytkowaniu pół roku to minimalne minimum.
    -bardzo dobrze się trzyma przez cały dzień (i noc )
    -precyzyjny (wersją z grubszym pędzelkiem można zrobić zarówno delikatne kreseczki jak i kocie oczy)
    -szybko wysycha

Minusy:
    -długo się go używa więc pędzelek po pewnym czasie traci swoją kondycję, ale to raczej normalne

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić sylwetka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony eyeliner
  • Poznałam go 4 lata temu, używam do dzisiaj.
    Czasem szukałam czegoś innego, w pędzelku, we flamastrze, ale zawsze wracam do dobrego poczciwego Inglota.

Mimo, iz nie ma na nim informacji czy jest wodoodporny czy nie, jest wytrzymały, nie ściera się, ogonek po pragu godzinach nie znika, nie odbiaja się na powiece.
    (co bywa w moim przypadku problemem)

Jedynie trzeba uważać żeby jeszcze mokry nie dostał się do wnętrza oka, w tedy strasznie piecze, wręcz boli. Na szczęście szybko wysycha.

Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić marieee za czytelną i pomocną recenzję?
  • doceńcie kolorowe
  • mają one dwa rodzaje apliaktora, zwróccie na to uwagę w sklepie

czarny jest okej, ale aplikator taki szpikulec jak dla mnie za gruby

odcien 26 to czarny ze srebrnym brokatem i ma już miękki cienki pędzel

trwałe, aż trudne je zmyć, precycyjne, nie do zdarcia ale nie wooodporne, piękne odcienie lila, niebieski, zielony, złote ahhh złote i srebrne

kupować

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku, czarny zużyty

Chcesz pochwalić kapliczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę niezły
  • Mam go w kosmetyczce wciąż, razem z kilkoma innymi produktami tego typu.

Przede wszystkim dość wygodna jest aplikacja, bardzo ładna, matowa czerń (którą zdecydowanie preferuję w przypadku eyelinerów), niewygórowana cena. poza tym jest dość wydajny. Myślę, że świetnym wyjściem byłby wariant wodoodporny tego produktu...

jedną Gwiazdkę odejmuję za trwałość, która jest chyba jedynym mankamentem. Oczywiście nie mówię, że od razu się obdupuje, znika, czy coś w tym guście, ale jakikolwiek kontakt z wodą, łzą itp. powoduje natychmiastowe spływanie i koncertowe rozmazanie.

tak więc ogólnie polecam, ale nie na deszczowe dni i łzawiąze oczy.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka...

Chcesz pochwalić Zdalaodhalasu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij