Mincer Pharma, Zielona Apteka, Delikatny peeling z ekstraktem z moreli

Mincer Pharma, Zielona Apteka, Delikatny peeling z ekstraktem z moreli

Aktywny preparat skutecznie wygładza oraz złuszcza martwe komórki naskórka. Skóra, dzięki oczyszczeniu i pobudzeniu jej mikrokrążenia, odzyskuje świeżość oraz zdrowy i naturalny koloryt. Peeling znajduje się w dwóch saszetkach przeznaczonych do 2 użyć, ale spokojnie starcza na więcej.

Delikatny relaks

Peeling wpadł w moje ręce jak dotąd tylko raz, ale nie zapomnę jego zapachu i konsystencji. Bardzo delikatny dla cery. Moja obawa dotyczyła, czy określenie "delikatny" nie będzie oznaczało też "nieskuteczny", ale na szczęście tak się nie okazało. Skóra po peelingu jest miękka i cudownie pachnie. Peeling oczyszcza rzeczywiście delikatnie, na grube sprawy nie wystarczy, ale do pielęgnacji codziennej jest doskonały. Po jego użyciu czułam, że skóra jest zrelaksowana, bez napięć, jak po masażu.

Używam tego produktu od: tylko raz, ok. 6 miesięcy temu

Nie działa

Kupiłam 4 podwójne saszetki, gdy tylko wyczaiłam go w Naturze (a nie jest to najłatwiejsze) ze względu na zachwalany przez wszystkich zapach. Rzeczywiście, zapach jest przepiękny. Na plus oceniam kremową konsystencję z wydawałoby się pożądnym peelingiem, niską cenę oraz wydajność (jedna podwójna sasetka starcza na 4 użycia).

Sklad jest taki sobie. Nie ma tam nic nadzwyczajnie szkodliwego, ale też nie ma zbyt wiele naturalnych składników. Dodatkowo mam wątpliwości, co do jego działania. Niby myje, skóra wydaje się oczyszczona, ale kondycja skóry nie poprawia się w ogóle, a nawet pogorsza, jakbym nie używała żadnego kosmetyku.

Aplikacja do bani. Saszetki są ekstremalnie niehigieniczne. Żadnego efektu wygładzenia czy zmniejszenia porów nie zauważyłam.

Kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym produktem.

Ilość zużytych opakowań: 4 podwójne saszetki

Morelowe cudo!

Uwielbiam za działanie, zapach i przystępną cenę!
Podwójne opakowanie wystarcza mi na 4 zastosowania :)
Skóra jest po nim oczyszczona i gładka, dobrze ściera i jednocześnie nie podrażnia skóry, nadaje się do cery wrażliwej i naczynkowej. Po zastosowaniu skóra wygląda na zdrowszą i ma ładniejszy kolor. Polecam!

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele :)

Przyjemny ale to nie to.

Zalety ;
- Cena.
- Piękny, delikatny zapach.
- Przyjemny w użytkowaniu.
- Nie podrażnia.
- Nie zapycha.
- Nie uczula.
- Wydajny. Wystarcza na więcej niż 2 razy.
- Konsystencja kremu, nie spływa z palców ani twarzy.
- Delikatnie wygładza i nawilża.

Wady ;
- Trudno dostępny. Długo szukałam zanim natrafiłam przypadkiem w jednej z drogerii.
- Drobinek jest zbyt mało żeby zapewniły mi dostateczny peeling i usunęły wszystkie suche skórki albo przynajmniej ich część.
- Parabeny w składzie.
- raczej dla mało wymagającej/problemowej cery.

Używam tego produktu od: niedawna.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Pyszny!

Kupiłam go w sklepie ze zdrową żywnością i jak się okazało, przepłaciłam, bo dałam za niego aż 5zł! Jednak i tak nie żałuję - peeling delikatnie, ale bardzo skutecznie oczyszcza moją skłonną do zapychania cerę, pozostawia ją świeżą, gładką, miękką, nie podwoduje zaczerwienienia. I nie ześlizguje się z palców, nie przelewa się, nie \'gubi\' się drobinek jak przy większości peelingów. No i ten zapach - mniaammm! ;)
Nie usuwa jednak wszystkich suchych skórek za co odejmuję mu pół gwiazdki.
Póki nie znajdę niczego lepszego - mój KWC :)

Sama nie wiem...

Bardzo ucieszyłam się gdy zobaczyłam go w Naturze, od dawna chciałam po niego sięgnąć, a teraz kiedy udało mi się go wypróbować to nie wiem co sądzić o jego działaniu jako peelingu, ponieważ faktycznie dobrze ściera, ale nie jest niezastąpiony, na co wskazują bardzo dobre opinie. Obłędnie pachnie, fajnie mrowi, buzia jest gładka, co do zaczerwienienia to zależy jak pocieramy. Generalnie na plus, ale ja się nim aż tak nie zachwyciłam jak inne recenzentki. Uważam, że są też inne peelingi na rynku równie dobre jak te. Aczkolwiek cena jest przystępna, więc na pewno od czasu do czasu będę po niego sięgała. Jedna saszetka wystarcza na mi na 4 użycia. Warto wypróbować i zrelaksować się przy zapachu <3

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Może być

+ Delikatny, a jednocześnie wygładza, nie pozostawia czerwonej buzi.
+ Piękny zapach
+ Wydajny

- Trudno dostępny, nie w każdej Naturze mogłam go dopaść.
- Nie pomagał mi jednak w walce z pryszczami i wągrami.

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Uwielbiam jego zapach <3

Moj ukochamy peeling do mycia twarzy, Uwielbiam go za zapach, działanie i konsystencje.

Plusy+

-chyba nie ma

Używam tego produktu od: 4 tygodnie z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 podwójne

Pielęgnacja twarzy idealna:)

Peeling kupiłam parę lat temu z zamiarem zabrania na wakacje. Jak na produkt mało znanej firmy bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń i martwego naskórka. Dodatkową jego zaletą jest to, że nie jest to zwykły peeling, który tylko oczyszcza skórę. Jest bardzo kremowy, przez co drobinki nie podrażniają delikatnej skóry. Piękny zapach, dobra wydajność ( jedna saszetka wystarczyła na dwa użycia). Jeśli gdzieś go zobaczę jeszcze to z pewnością kupię

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Najlepszy!

Peeling jest rewelacyjny - dobrze radzi sobie z wygładzeniem i oczyszczeniem buzi, pięknie pachnie i pozostawia twarz idealnie gładką!

Najlepszy jaki kiedykolwiek używałam! Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Fajny peeling

Jestem pozytywnie zaskoczona tym peelingiem. Ma on delikatną, kremową konsystencję i dużo maleńkich drobinek. Peeling łatwo się rozprowadza na twarzy, ma konsystencję lekkiego kremu nawilżającego, dzięki czemu drobinki można łatwo rozcierać, nie podrażniając skóry. Po spłukaniu wodą pozostaje efekt nawilżenia i wygładzenia (mam mieszaną cerę, ale to nawilżenie jest delikatne, peeling nie zapycha skóry, nie przyspiesza świecenia się, jest w sam raz).
Zapach peelingu - bardzo przyjemny i naturalny.
Peeling jest wydajny, mnie wystarcza na ok. 6 użyć.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Najlepszy peeling jakiego używałam

Ten peeling jest niesamowity! Nie dość, że bardzo skutecznie ściera martwy naskórek, odświeża i rozjaśnia skórę, to do tego jeszcze nie wysusza jak wiekszość peelingów lecz pysznie natłuszcza. Właściwie po peelingowaniu i zmyciu resztek letnią wodą wcale nie muszę się kremować mimo, że mam suchą skórę. Nie wiem na czym to polega, ale efekt jest obłędny! Uwielbiam ten peeling!!!!!

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek