Gąbeczka do podkładu, Rossmann

Powiększ Gąbeczka do podkładu, Rossmann

Zgłaszająca osoba: tusio

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Należy pamiętać, że po użyciu trzeba ją umyć. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui, bardzo praktyczne ;))))

Cena: 6zł

• Takie sobie
  • Skuszona niską ceną postanowiłam sprawdzić, czy aby nie będą świetne, niestety nie były

Plusy :
    - jest ich aż 6
    - delikatne dla twarzy
    - cena
    - fajne opakowanie, gąbeczki nie brudzą się od przechowywania

Minusy :
    - bardzo chłoną podkład
    - ciężko je domyć, są prawie jednorazowe
    - zostawiają odcisk faktury na twarzy, trochę sztuczny efekt

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Mentos13 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit adipocyty

• Nie polecam
  • Jakiś rok temu zachęcona opinią koleżanki chciałam wypróbować gąbeczek do aplikacji podkładu. Do tej pory używałam jedynie swoich palców. Poszłam do rossmana i trafiłam akurat na te.

Plusy:
    -cena
    -ilość gąbeczek w opakowaniu
    -wygodne pudełeczko

Minusy:
    -kradnie sporą ilość podkładu
    -dosyć ciężka do umycia (pędzel pod tym względem wygrywa)
    -nie podobał mi się efekt jaki zostawiają na mojej twarzy

Niestety nie polecam Przetestowałam i nie mam w planach wracać do tego sposobu aplikacji podkładu

Używam tego produktu od: rok temu całe opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: rok temu całe opakowanie

Chcesz pochwalić Koteczek15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne
  • plusy:
    + elastyczna
    + nie wchłania dużo podkładu
    + dość precyzyjna

minusy:
    - odkształca się
    - na początku śmierdzi

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    - słaba dostępność
    + dużo sztuk w opakowaniu
    + fajne opakowanie
    + duża wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na gąbki są dobre
  • Kupiłam je spontanicznie, miałam dość nakładania podkładu palcami. Na początku było w porządku, jednak po paru miesiącach kupiłam pędzel hakuro.

Plusy :
    + opakowanie
    + dość dobrze i szybko nakłada się nimi podkład

Minusy :
    - wchłania dużo podkładu,
    -po każdym umyciu powinno je się myć, a nie zawsze jest na to czas,
    - zapach, którego nienawidzę.

Używam tego produktu od: używałam około dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: parę gąbeczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paula_luna za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sumie spoko gąbki
  • Osoba, która dodała kosmetyk do KWC, chyba miała na myśli inną gąbkę niż ten zestaw, który jest pokazany na zdjęciu. Przy moich w każdym razie nie było żadnego czarnego etui. Ale nie powiem, przydałoby się coś takiego, w czym możnaby nosić gąbeczkę, żeby nie ubrudzić kosmetyczki.

Plusy:
    - gąbeczki same w sobie są w porządku, dobrze się nimi rozprowadza podkład, chociaż przy nakładaniu niektórych podkładów robią się smugi - nie wiem czy to wina gąbek czy podkładu, ale używam ich tylko awaryjnie, bo już się przestawiłam na nakładanie podkładu pędzlami Hakuro
    - łatwiej pomalować skrzydełka nosa
    - są tanie, a w zestawie jest aż 6 sztuk - wystarczą na długo.

Minusy:
    - mam wrażenie, że większość podkładu w nie wsiąka i trudno uzyskać zadowalający stopień krycia
    - po praniu szybko się rozwalają, poza tym ciężko je doprać, więc ponieważ używam ich tylko okazjonalnie, po kilku użyciach, gdy gąbka jest już cała ubrudzona, po prostu ją wyrzucam.

Używam tego produktu od: przynajmniej roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie (6 sztuk)

Chcesz pochwalić Cocoamore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie było aż tak źle
  • Nie spodziewałam się zbyt wiele po tych gąbeczkach, tym bardziej za taką cenę. Ale powiem Wam że się pozytywnie zaskoczyłam.
    Jeśli chodzi o nakładanie podkładu, to według mnie nałożony podkład wygląda całkiem dobrze, naturalnie. Bez trudu 'dotyka' też tych mało dostępnych miejsc,
    Plusem napewno jest niska cena jak za 6 gąbeczek, które jako tako się sprawdzają.

Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nulkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie lubię...
  • Plusy:
    + niska cena za taką ilość gąbeczek
    + opakowanie
    + łatwo się piorą

Minusy:
    - zapach (bleee...)
    - bardzo porowata powierzchnia
    - "piją" dużą ilość produktu
    - największy minus za to, że kiepsko nakładają podkład, efekt maski gwarantowany, do tego ich porowata struktura odbija się na podkładzie czyli na naszej twarzy!
    - nakładając podkład tą gąbką uzyskamy kiepskie krycie...
    - do tego miałam wrażenie, że gdy ich używałam podkład ciemniał na twarzy

Spróbuje je zużyć do zrobienia ombre na paznokciach

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Zaznaczam, że nie mam porównania do innych tego typu gąbek.

Używam ich już kilka miesięcy, piorę w mydle Biały Jeleń. Wszystko się ładnie dopiera.

Efekt jest delikatniejszy niż przy użyciu pędzla, wydaje mi się też, że namoczone (bo tak ich używam) chłoną mniej podkładu niż pędzel.

Nakładam podklad punktowo na twarz a potem gąbeczką rozprowadzam. Efekt jest delikatny, ale można też budować krycie. Nie robią smug. Najlepszy efekt otrzymamy tąpając gąbeczką po twarzy, nie rozcierając.
    Oczywiście na pewno istnieją lepsze gąbki, ale te jesli wiemy jak ich używać sprawdzają się.

Jedyna wada to to, że są dosyć małe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izqu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie bardzo
  • Zaopatrzyłam się w nie jakiś czas temu, bo doszłam do wniosku, że spróbuję inaczej nakładać podkład niż rękoma.
    Co prawda używałam już kiedyś gąbeczek, ale prostokątnych i byłam z nich całkiem zadowolona.
    Z tych nie jestem...
    Używałam ich tak jak zaleca producent, a mimo wszystko chłonęły bardzo dużo podkładu i co najgorsze już tam zostawał. Nawet nie można było ich domyć.
    Po umyciu zresztą zmieniają strukturę i już nie bardzo nadają się do użycia.
    Jednak zostaję przy nakładaniu podkładu rękoma.

Dałam je małemu bratu. Maluje nimi farbkami i ma masę zabawy.

Używam tego produktu od: od zeszłych wakacji
    Ilość zużytych opakowań: kilka gąbeczek

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt nie dla mnie
  • Kupiłam je w Rossmannie za 7,99 zł chyba tylko z ciekawości. Niestety już od pierwszego użycia nastąpił zgrzyt... Niestety nie układała mi się praca z tymi gąbeczkami. Robiłam tak jak się to powinno używać, czyli najpierw namoczyć w wodzie i odsączyć nadmiar, potem wiadomo...
    Przede wszystkim uderzało mnie to ile tego produktu się zużywa, ile go wsiąka w gąbkę. Masakra.... Nakładając palcami (taką metodę preferuję ) podkład zużywa się go o połowę mniej jednorazowo, w skali wielu dni można się domyśleć ile wychodzi... Dodatkowo nie podobał mi się efekt uzyskany na skórze i to, że gąbek nie dało się potem doczyścić... Zrezygnowałam, więc z ich używania i reszta gąbeczek trafiła na dno szuflady. Ostatnio oddałam je jednak koledze, który zajmuje się charakteryzacją i był on bardzo zadowolony...

Podsumowując: nie wiem komu mogę je polecić, chyba tylko zwolennikom tego typu sposobu nakładania podkładu, chociaż i tak ciężko mi powiedzieć czy by były z nich zadowolone

Używam tego produktu od: parę razy
    Ilość zużytych opakowań: 1/6 opakowania

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?