Gąbeczka do podkładu, Rossmann

Powiększ Gąbeczka do podkładu, Rossmann

Zgłaszająca osoba: tusio

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Należy pamiętać, że po użyciu trzeba ją umyć. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui, bardzo praktyczne ;))))

Cena: 6zł

• Produkt nie dla mnie
  • Kupiłam je w Rossmannie za 7,99 zł chyba tylko z ciekawości. Niestety już od pierwszego użycia nastąpił zgrzyt... Niestety nie układała mi się praca z tymi gąbeczkami. Robiłam tak jak się to powinno używać, czyli najpierw namoczyć w wodzie i odsączyć nadmiar, potem wiadomo...
    Przede wszystkim uderzało mnie to ile tego produktu się zużywa, ile go wsiąka w gąbkę. Masakra.... Nakładając palcami (taką metodę preferuję ) podkład zużywa się go o połowę mniej jednorazowo, w skali wielu dni można się domyśleć ile wychodzi... Dodatkowo nie podobał mi się efekt uzyskany na skórze i to, że gąbek nie dało się potem doczyścić... Zrezygnowałam, więc z ich używania i reszta gąbeczek trafiła na dno szuflady. Ostatnio oddałam je jednak koledze, który zajmuje się charakteryzacją i był on bardzo zadowolony...

Podsumowując: nie wiem komu mogę je polecić, chyba tylko zwolennikom tego typu sposobu nakładania podkładu, chociaż i tak ciężko mi powiedzieć czy by były z nich zadowolone

Używam tego produktu od: parę razy
    Ilość zużytych opakowań: 1/6 opakowania

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajne
  • Kupiłam ze względu na cenę i w sumie czasem mi się przydają. Nie nakładam wszystkich podkładów gąbką ale są takie które wyglądają najlepiej nałożone przy pomocywilgotnej gąbki. Nie wiem czy pochłania dużo podkładu bo nie mam porównania z innymi produktami tego typu. Myślę, że napewno pędzel zużywa mniej podkładu, ale jako że jest to gąbka więc rozumiem, że trochę podkładu się zmarnuje.

Używam tego produktu od: kilku lat, nie codziennie

Chcesz pochwalić ulapi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko pudełeczko i nic poza tym...
  • Gąbeczki są po prostu beznadziejne. Chłoną podkład w ekspresowym tempie (używałam wielu różnych podkładów i z każdym było to samo). Nie robią kompletnie nic... Podkład jakby traci swoje właściwości, nie kryje i w sumie to mam wrażenie, że zostaje na gąbeczce a nie na twarzy. Każde moje podejście kończyło się rozsmarowaniem podkładu palcami. Obecnie używam pędzla Hakuro i... niebo a ziemia Te gąbeczki to absolutna strata pieniędzy (mimo,że niewielkich to i tak nie warto!).

Używam tego produktu od: testowałam je jakieś 3 lata temu i kilka dni temu
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam ok 4 gąbeczek

Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze dla kota do zabawy. Do makijażu - masakra.
  • Kupiłam je kiedyś awaryjnie, potrzebowałam poprawki makijażu, a palcami zrobiłabym sobie plamę na policzku.
    Korzystałam już wcześniej z różnych gąbek - nawet z maca (są świetne, tylko horrendalnie drogie), potem z lewiatana, nie pamiętam co to za marka, ale są sprzedawane w takim kółku za jakieś 5 zł, opakowanie z przodu przezroczyste, z tyłu białe, a etykietka niebieska. Też są ok.
    Te? Porażka. Mało, że piją podkład jak głupie, to potem jeszcze go nie oddają! Większość zostaje w gąbce i tyle go widziałam. Wyszedł przy myciu (zrobiłam to tylko po to, żeby sprawdzić), zresztą po myciu gąbka zrobiła się tak szorstka, że musiałabym być desperatką, żeby jej znowu użyć. To, co w ogóle gąbka oddaje, dziwnie ślizga się po skórze. Nie wiem co jest z tą gąbką nie tak, może coś ze strukturą... Ogólnie - jestem na nie. Jedna gwiazdka za opakowanie, to mi się akurat podoba, szczególnie, że jestem posiadaczką kota-złodzieja z obsesją na punkcie gąbek kosmetycznych i każde opakowanie nieplastikowe potrafi rozpruć, żeby dostać się do zawartości. Ale to jedyny plus, jaki znalazłam. Nie polecam!

Używam tego produktu od: Męczę od ponad roku do poprawek makijażu w ciągu dnia.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe "kółko".

Chcesz pochwalić Lirriel za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezle
  • kilka gabeczek z rossmann'a za niecale 10 zl przypadlo mi do gustu bardziej niz ten caly beauty blender za ponad stowe... no swiat sie konczy.
    ale co poradze, ze sa naprawde dobre? nakladanie nimi podkladu moze nie jest szybsze, ale jednak efektywniejsze. podklad zdaje sie miec troche lepsze krycie niz po wsmarowaniu palcami, a I efekt jest naturalniejszy. Wrecz chwlami nie widac ze cokolwiek jest na tej twarzy, co dla mnie jest wielkim plusem.
    czasami owszem, zdarza sie porobic troche plamy gdy nierowno nalozymy, ale to jest normalne I bardzo latwo do poprawienia.
    uzywalabym ich na codzien, ale w sumie troche mi szkoda... te gabki strasznie wchlaniaja podklad. mozna starac sie brac go jak najmniej, ale I tak koniec koncow pojdzie go wiecej niz przy nakladaniu palcami. wiadomo, ze fizyki nie oszukamy, bo jak podklad jest plynny, to gabka musi go wchlonac, ale mimo wszystko troche szkoda tak go marnowac.
    Same gabeczki sa dosc trwale. nie rozlatuja sie, nic sie z nimi nie dzieje. w zwiazku z tym, ze chlona podklad, brudza sie mocno I po paru uzyciach zwyczajnie nie da sie ich juz domyc. moze gdyby myc je po kazdym uzyciu od razu to predzej, ale gdy sie troche poczeka to nie ma szans... chociaz slady podkadu w niczym nie przeszkadzaja, dla mnie gabki super czyste nie musza byc, wazne ze sie sprawdzaja. uzywa sie ich na mokro, bo na sucho sie nawet nie da.
    podsumowujac, to naprawde dobry produkt w dobrej cenie. za takim gadzet osobiscie w zyciu wiecej bym nie dala, a te gabki starczaja na naprawde dlugo. I tak jak pisalam na poczatku, one naprawde sa lepsze niz beuty blender... nie podobne, LEPSZE.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki.

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnie.
  • Jest to mój pierwszy (i ostatni) produkt tego typu. Gąbeczki pochłaniały zdecydowanie za dużo podkładu więc zrezygnowałam z nich na rzecz pedzla, który swoją drogą sprawuje się świetnie.

Plusy:
    -bardzo dobrze rozprowadza podkład, nie zostawia smug.
    -opakowanie (6 gąbeczek w plastikowym pojemniczku)
    -dostępność (dostępne są w każdym rossmanie)
    -cena

Minusy:
    - wypijają za dużo podkładu (Co je dyskwalifikuje)
    -używałam je jako jednorazówki, ponieważ nie mogłam ich domyć

Chcesz pochwalić Ally387 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogą być
  • Gąbeczkami nakładam korektor pod oczy i korektor na twarz, na wypryski.
    Korektor pod oczami wygląda baaardzo dobrze.Jest ładnie rozprowadzony i nie widać, że mam coś tam nałożone. Korektor nałożony na wypryski również ładnie wygląda, ale przez te gąbeczki ma mniejsze krycie, bo gąbeczka dużo korektora wypija.
    Podkładu gąbeczkami nie nakładam, ale pędzlami, bo używam podkładów mineralnych.

Plusy:
    -makijaż wygląda na lżejszy
    - łatwo się je myje
    -tanie
    -wielokrotnego użytku

Minusy:
    - za miękkie
    - śmierdzą!!! I to strasznie. Ciężko pozbyć się tego zapachu po umalowaniu się, czy chociażby umyciu gąbki. Okropny jest ten zapachUżywam tego produktu

Zmieniam ocenę o jedną gwiazdkę w dół z powodu tego zapachu, który w moim przypadku uniemożliwia używanie tych gąbeczek, bo utrzymuje się on na twarzy i na rękach nawet po umyciu. Zużyję gąbeczki do paznokci, jak będę chciała uzyskać efekt ombre...

od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić skunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • Gąbeczki kupiłam ze względu na to,że mój podkład przy nakładaniu palcami robi straszne smugi i źle się go nakłada. I nie zawiodłam się.

Plusy:
    +pomaga nakładać podkład równomiernie i bez smug
    + gąbeczkę można wyprać i używać kilka razy
    +kilka sztuk w opakowaniu
    +tanie
    +dostępne w Rossmannie
    +zdecydowanie ułatwiają nadkładanie podkładu

Minusy:
    -wypijają za dużo podkładu

Niestety podczas ich używania odkryłam,że mam uczulenie na lateks i nie mogę ich dalej używać ze względu na pojawiająca się wysypkę.

Używam tego produktu od: około tygodnia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Gąbeczki jak dla mnie są średniej jakości. Jednak są tanie, co trochę rekonpensuje ich wady.

+dostępne chyba w każdym Rossmannie
    +cena
    +kilka sztuk w opakowaniu
    +przy ostrożnym dawkowaniu podkładu ładnie rozprowadzają go na twarzy

-jak dla mnie są bardzo miękkie i chłoną bardzo dużo podkładu
    -czasem podkład nałożony za ich pomocą wygląda świetnie, ale trzeba uważać by za dużo go nie wchłonęły
    -jedna sztuka nadaje się raczej na kilka użyć, gdyż za dużej ilości wchłoniętego podkładu nie da się wyprać, bo gąbka skleja się od środka, albo się rozpada całkiem...

Raz na jakiś czas kupuję ze względu na cenę. Spróbować nie zaszkodzi za takie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: ok. 4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić logika13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No nie bardzo....
  • Plusem niewątpliwym jest cena. Plus za opakowanie, które zabezpiecza te 'nieskażone' jeszcze gąbeczki. Ale to chyba tyle.

Gąbka pochłania niesamowitą ilość podkladu, chyba nieco nawet więcej niż inne gąbki. No i krótkodystansowa. Po kilku zastosowaniach plus płukanie zaczyna się siepać i pojawiają się nieładne pory. Jak na gąbkę do nakladania fluidu jest trochę za twarda i za szorstka.

Stanowczo nie dla mnie i przepraszam mój pędzel.

Używam tego produktu od: kilka prób

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij