Powiększ Dove, Summer Glow, Balsam do ciała z samoopalaczem - jasna i ciemna karnacja (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: marcia

Balsam Dove Summer Glow jest inny niż tradycyjne kosmetyki samoopalające. Większość samoopalaczy zawiera znaczną ilość składników opalających, które przynoszą natychmiastowy i widoczny efekt opalenizny. Często jednak wygląda ona sztucznie. Skład balsamu Dove Summer Glow opracowano specjalnie tak, aby zawierał niewielką ilość substancji samoopalających, która pozwala uzyskać efekt lekkiej, subtelnej i zdrowo wyglądającej opalenizny, bez pomarańczowych smug.
Balsam występuje w wersji do jasnej i do ciemnej karnacji.
W komentarzach proszę zaznaczać, którą wersję oceniacie :-)

Skład: /do jasnej i normalnej karnacji/ Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dihydroxyacetone, Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Stearamide AMP, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Squalane, Polysorbate 60, Erythrulose, Potato Starch Modified, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Isostearate, Caramel, Maltodextrin, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Dilauryl Thiodipropionate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 16255, CI 47005

Cena: ok. 17 zł / 250 ml

• Nie.
  • Skusiła mnie promocja, jednakże produkt nie spełnił moich oczekiwań. Wysusza skórę, efekt nawilżonej skóry nie utrzymuje się tak długo, jak w przypadku innych balsamów. Dodatkowym minusem jest zapach - początkowo przyjemny, jednak na skórze zmienia się w coś przypominającego wręcz swąd spalenizny. Nie nadaje się do dłuższego stosowania.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Chcesz pochwalić lecter za czytelną i pomocną recenzję?
  • super opalenizna
  • To super samoopalacz!
    Daje ladny efekt opalonych nóg ( nakladalam tylko na nogi ) Moja przyjaciolka pytala gdzie sie tak ladnie opalilam ? hehe
    Nie brudzi, nie pozostawia smug, trzeba go tylko dobrze rozsmarowac
    Jest bardzo wydajny, cenowo tez calkiem okej.

Zapach po paru godzinach jest intensywny i smierdzi samoopalaczem, taką kawą nie wiem jak go opisac.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić olcia_21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny. Polecam!
  • Balsam Dove Summer Glow użyłam po raz pierwszy w te wakacje. Kupiłam balsam do jasnej karnacji. Troszę obawiałam się rezultatów; najbardziej tego czy nie będę chodzącą pomarańczką tak jak to było w przypadku zastosowania samoopalacza. I co? Okazało się, że moja skóra wygląda jak delikatnie muśnięta słońcem

Co do właściwości odżywczych to niestety, ale mi nie odpowiada. Po 4-5 godzinach skóra jest już sucha.

Zapach - na początku jest przyjemny, jednak po ok. godzinie skóra zaczyna pachnieć jak po samoopalaczu.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektów "opalenizny". Dlatego też mimo w/w mankamentów go stosuję. Ciało smaruję balsamame na noc. Rano używam innego balsamu

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić KRZYSIA1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna sprawa
  • Bardzo fajne rozwiązanie dla kobiet takich jak ja, czyli właścicielek mega bladej karnacji, dla której każdy najjaśniejszy podkład jest za ciemny. A teraz uwaga - mimo posiadania bardzo bladej cery mam wersję tego balsamu "cera normalna do ciemnej", dlaczego? Otóż dlatego, że chciałam mieć widoczne efekty szybciej. Zacznę może od tego, że nie używam go na całe ciało, a raczej na samą twarz uzględniając fakt, iż to właśnie moja twarz poprzez stosowanie różnych na niej zabiegów (maseczek, pilingów, makijażu, demakijażu, toników i kwasów) jest jaśniejsza od reszty ciała, więc zależy mi jedynie na przyciemnieniu właśnie jej. Balsamik stosuję sobie na noc, co jakiś czas, gdyż czasami mi się nie chce, albo zwyczajnie mam taki dzień, że akurat pasuje mi posiadanie mega bladej facjaty. Nakładam go cienką warstwą na twarz i DOKŁADNIE rozsmarowywuję nie pomijając przy tym uszu i szyi (żeby było równo). Zapach jest całkiem przyjemny dla mojego nosa Kładę się spać, a rano moja cera jest minimalnie, aczkolwiek zauważalnie ciemniejsza. Bardzo mi się to podoba. Oczywiście jeśli nie powtórzę tegoż zabiegu smarowania przez kilka dni moja cera wraca do stanu sprzed balsamowego (znowu toniki, maseczki, kwasy, pilingi i te sprawy), ale po kilku dniach znowu można użyć balsamu. Fajna rzecz dla bladolicych. Bardzo polecam, aczkolwiek właśnie tą wersję "normal to dark skin", kiedyś miałam tą jaśniejszą, to na efekty trzeba było długo czekać, a nie o to mi w tym chodzi. Ważne jest też to, że ten balsam nie zostawia smug, osadza się równomiernie na skórze, oczywiście jak nałożymy 50 warstw to będą smugi i będzie widać, że coś jest nie tak, ale jedna, dwie warstwy dają efekt super.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Używałam obu, mam jasną karnację, ale chciałam być szybciej opalona, więc kupiłam raz do ciemnej - nie było źle. Ogólnie produkt zadowalający.

Zalety:
    + równomiernie się rozprowadza
    + bardzo wydajny
    + ma piękne, delikatne, złote drobinki
    + szybki efekt
    + bardzo gęsta konsystencja
    + nawilża
    + cena przystępna

Wady:
    - jak każdy samoopalacz na początku pachnie, potem jest nie do zniesienia, przez co trzeba mieć czas na to, żeby się dobrze wchłonął i raczej darować sobie wyjście z domu, bo nawet po umyciu nieprzyjemna woń się unosi

Ilość zużytych opakowań: 2 (250ml)

Chcesz pochwalić maruda221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Zużyłam jedno opakowanie do ciemnej karnacji.
    Szału nie było. Odcień dość ładny można nawet powiedzieć ,że naturalny. Pozostawia niewielkie smugi mimo dobrej aplikacji. Jak wiele balsamów brązujących pozostawia niemiły zapach.
    Nie skreślam go, ale nie jest moim faworytem

Chcesz pochwalić Monex za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do nóg
  • Nie najgorszy balsam z samoopalaczem, używam go tylko do nóg.

+ fajna konsystencja
    + stosunkowo niedrogi
    + nie wysusza skóry

- zapach
    - kolor opalenizny, ( według mnie nie nadaje się do całego ciała)Używam tego produktu od: kilku lat z przerwamiIlość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wewa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby OK, aleeee.....
  • Używałam kiedyś....
    Kupiłam i teraz bo promocja.. jednak...
    Po wsmarowaniu w ciało długo się wchłania... skóra długo pozostaje lepiąca... Zapach na początku ok, jednak później zapach staje się bardziej intensywny i mało przyjemny..
    Duży + za to, szybko działa i skóra faktycznie brązowieje..

Używam tego produktu od: ponownie od kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pandzia25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • in plus
  • Dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug, po wchłonięciu nie pozostawia śladów na ubraniach
    bardzo go lubię, ale stosuję sporadycznie, ponieważ...

Używam tego produktu od: 5lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Chcesz pochwalić Aleks86 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • hm...
  • mialam i do ciemnej karnacji i do jasnej.
    z perspektywy czasu wiem ze to nie byl udany zakup ale jesli ktos chce byc opalony to chyba to i tak najlepszy sposób. po solarium i samoopalaczach cera jest chamsko pomaranczowa. po tym balsamie cera w moim przypadku jest jasno pomaranczowa. wiec i tak lepiej niz solarium i samoopalaczu. ale mi sie ten efekt nie podoba.

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij