Verona, Vollare, Puder w kulkach

Powiększ Verona, Vollare, Puder w kulkach

Zgłaszająca osoba: lalesia

Kuleczki do twarzy nadające, w zależności od wersji, subtelny blask albo satynowe wykończenie, efekt brązujacy lub rozświetlający. Miękkie, łatwe w aplikacji. Dostępne w bagatej gamie kolorystycznej. Kolory można używać pojedynczo lub je łaczyć. Można ich używać jako pudru, różu, a nawet cienia do powiek.
W pudełeczkach dostępne są zarówno pojedyncze kolory jak i różnokolorowe kulki.

Skład: Talc, Calcium Sulfate, Calcium Carbonate, Laloine Alkohol, Laloine Acid, Izopropyl Lanolate, Potassinum Alglnate, PEG-20 Glyceryl Ricinolate, PEG-40 Ricinolamide, Fragrance, Methylparaben, Propylparaben, Buthylparaben, Sodium Dehydrocetate, Phenoxyethanol, BHT, +/- CI77891, CI 77019, CI 77492, CI 77491, CI 77163, CI 77007, CI 77510, CI 77288, CI 77289, CI 10140, CI 75470, CI 77742, CI 45380, CI 48410:2, CI 71381, Nylon-12.

Cena: ok. 5zł / 7-10g; 12zł / 17g

• Zaskoczenie tysiąclecia
  • Która z nas nie zetknęła się z tanimi, chińskimi kosmetykami na bazarku lub w sklepie "Wszystko po 4,50" ? I ten odwieczny dylemat : kupować to czy nie kupować ? Niby tanio, fajnie, jak okaże się badziewiem, to nie szkoda tych kilku groszy, no ale z drugiej strony, może dołożyć kilka złotych i kupić coś porządnego ?

To moja pierwsza tego typu kolorówka do twarzy. Wcześniej odważyłam się w takich sklepach tylko na kupno lakierów do paznokci i błyszczyków do ust. Wychodziłam z założenia, że po co ryzykować, skoro mogę za piątaka kupić sprawdzoną już mapkę brązującą z Sensique ?

Bronzer mi się skończył, te sprawdzone mi się znudziły, a KWC krzyczało : Kup, te z Vollare są dobre ! Wzięłam duże opakowanie kulek brązujących z serii Egyptian Earth. Wyglądały przyzwoicie, kosztowały jakieś 7-8 zł, wahałam się, ale wzięłam. To moje pierwsze kulki.

Pierwsze użycie - myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok ! Jak to w ogóle nakłądać? Puder nie chciał się nabierać na pędzel,na twarzy powychodziły jakieś brązowe placki, rzuciłam je w kąt. Przy drugim podejściu uzbroiłam się w cierpliwość i lepszy, grubszy pędzel. Byłam zachwycona

+ Świetny dobór kolorów. Kuleczki są w wielu odcieniach brązu i złota, razem tworzą zgrany duet. Bez problemu mieszają się ze sobą i tworzą jednolity efekt.
    + Mają delikatne drobinki, nie jest to tandetny, gruby brokat, ale małe drobineczki, które nadają twarzy piękny, złocisty "glow".
    + Efekt po nałożeniu ( grubym, puszystym pędzlem ! ) jest świetny ! Twarz pięknie wymodelowana, rysy podkreślone, pucki optycznie wyszczuplone ! Służmy mi jako bronzer, róż, do rozświetlania i modelowania konturu twarzy. To mój najbardziej uniwersalny i codziennie używany kosmetyk, pasuje do każdego makijażu.
    + Jest mega wydajny ! Kupiłam go w tamtym roku w sierpniu i przy codziennym używaniu mam go jeszcze całe mnóstwo
    + Delikatnie, dyskretnie pachnie.
    + Tani jak barszcz, gramatura nieco mniejsza od tych z Avonu, a jest 3-4 krotnie tańszy.

Zabieram pół gwiazdki za beznadziejne opakowanie. Pomijam już fakt, że jest obciachowe i złażą z niego napisy , wnerwia mnie to, że jest nieszczelne, wieczko często się otwiera, przez co boję się nosić go ze sobą. Poza tym dostępność jest raczej dyskusyjna, bo niby wszędzie trafiamy na te tanie kosmetyki, ale nie zawsze udaje mi się znaleźć akurat ten puder.

Używam tego produktu od: ponad rok, prawie półtora
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, a końca nie widać ...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • opakowanie do luftu
  • Miałam wersję brązująco-rozświetlającą. Używałam jako "różu" do modelowania policzków. Można było zrobić nimi i subtelny makijaż dzienny, i mocniejszy wieczorowy. Efekt nigdy nie był tandetny.

Kuleczki były śmiesznie tanie, ale bardzo wydajne. Niestety po kolejnym razie, kiedy rozsypały mi się po torebce wywaliłam wszystkie.

Drugi raz nie kupię, bo szkoda mi nerwów na takie badziewne opakowanie.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić pysiam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła jakość z grosze
  • Używam jaśniejszej wersji tego pudru jako rozświetlacza i sprawdza się świetnie. Efekt jest subtelny i naturalny, nienatrętny, ale widoczny a przy tym utrzymuje się przez cały dzień.
    Podoba mi się, że z łatwością możemy stopniować nasycenie koloru, czy w moim wypadku - blasku.

Minusy: dziadowskie opakowanie, którego nie da się wrzucić bezpiecznie do kosmetyczki i słaba dostępność. Do jakości samego kosmetyku nie mam jednak zastrzeżeń.

Chcesz pochwalić Srpkinja 1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Kupiłam puder brązujący na allegro za grosze (przesyłka była droższa niż sam puderek ). Szczerze mówiąc spodziewałam się totalnego dziadostwa ale bardzo miło zaskoczył mnie ten produkt.
    Idealnie prezentuje się na mojej jasnej twarzy, nie zatyka porów, nie mam po nim żadnego rodzaju uczuleń, wyprysków czy zaczerwienień - zupełnie nic. Co raczej jest zadziwiające w przypadku mojej wymagającej cery.
    Puder trzyma się na mojej twarzy cały dzień. Nie robi pomarańczowych plam. W celu osiągnięcia lekkiej i naturalnej opalenizny dokładam kilka dodatkowych muśnięć pędzlem i efekt murowany. Ja nakładam go zwłaszcza do konturowania twarzy i idealnie się w tej roli sprawdza.
    Sam puder nie ma żadnych drobinek brokatu, pozostawia na buzi delikatny satynowy połysk. Ale nienachalny. Pięknie ożywia koloryt.
    Myślę że nie jest gorszy od droższych kosmetyków znanych marek które stosowałam do tej pory. Gramatura pudru mimo średniej wielkości jest bardzo wydajna. Stosuję już rok codziennie i jak dotąd nie widzę ubytku.

Opakowanie nie jest najlepszej jakości (na moim starły się wszelkie napisy w tym data ważności), ale oceniam sam wyrób.
    Nie wiem czy kupię ponownie gdyż przymierzam się do zakupu oryginalnej ziemi egipskiej firmy Bikor.
    Jeśli ktoś szuka dobrej jakości kosmetyku za niewielkie pieniądze to szczerze polecam ten kosmetyk. Opakowanie w ostateczności zawsze można zastąpić lepszym z innego wykorzystanego produktu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VanillaImpression za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze!
  • Mam dwa opakowania. Duże brazowe ciemne - idealne do konturowania i male ecru, które swietnie nadają się jako rozswietlacz czy cień do powiek. Nie ma co dużo pisać. Po prostu są dobrej jakości przy czym tanie. Może i opakowanie nie jest trwale ale wystarczy je przeciez przesypac do innego i wszystko gra. Niedlugo wyprobuje jakies rozowe i myślę ze się nie zawiode

Używam tego produktu od: roku ponad
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić anytka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły.
  • Puder dostałam od siostry.
    Miałam kulki w kolorach jasnego pastelowego beżu i różu.
    Używałam ich na policzki.
    Efekt był bardzo ładny, subtelny, trwałość też niczego sobie.
    Cena? Bajka, z dostępnością z tego co mi wiadomo niestety gorzej.
    Wadą tego kosmetyku jest to, że może zapychać pory, co u mnie dyskwalifikuje KAŻDY kosmetyk.
    Polecam osobom z bezproblemową cerą.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Pod wpływem pozytywnych opinii zakupiłam to "cudo" za grosze w sklepie typu "wszystko za 5 zł"

Niestety nie podzielam zachwytów.
    Jak dla mnie są beznadziejne.
    Tanie, plastikowe opakowanie, które bardzo szybko pęka a złote napisy na wieczku ulegają ścieraniu. Całość mało estetyczna.
    Opakowanie b. małe, - jak dla mnie całkowicie niefunkcjonalne - nie ma możliwości nakładania pędzlem.

Co do kulek - trafiło na kulki rozświetlające w tonacji brązowo-różowej. Mocno perłowe. Kulki zawierają drobinki brokatu- co powoduje efekt choinkowego blasku.
    Do tego nadają skórze nieładny i niezdrowy koloryt - twarz wygląda na zmęczoną.
    Zatykają pory, podkreślają każdą niedoskonałość cery, zostawiają plamy i ścierają się nierównomiernie.

Nie rozumiem - skąd tyle zachwytów???
    Dla mnie to bubel.

Odradzam.

Jeden plus to cena - nie żal było wyrzucić do kosza.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić maruda80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak!
  • Ostatnio wybrałam się na zakupy "na pocieszenie", w celu zakupienia delikatnego bronzera lub rozświetlacza. Natknęłam się na te kulki w cenie 13 zł i pod wpływem impulsu kupiłam je.
    Samo pudełko jest niezbyt zachęcające: nie da się go dokręcić, z miękkiego plastiku, z koszmarnym aplikatorem.
    Same kulki były trochę pokruszone.
    Jednakże sam kosmetyk okazał się cudowny!
    Mojej bardzo, bardzo bladej cerze dodaje koloru i blasku. Działa jak najdelikatniejszy w świecie różo-bronzer. Na twarzy nie widać żadnych drobinek, za to pięknie się mieni. Pozostaje na miejscu od rana do wieczora, ożywiając cerę. Jestem zdecydowanie na tak! Omiatam nim kości policzkowe i brodę; po tym produkcie mam skórę jak z fotoszopa!
    Produkt dobry za śmiesznie niską cenę.
    Nie powoduje żadnych niespodzianek na twarzy, nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić rcktqueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Katastrofa
  • Kierując się wizażowymi opiniami kupiłam aż 3 opakowania kuleczek - odcienie o1, o2 i o3. Ten rozświetlający wcale nie rozświetla, pozostałe dwa mają nieładny kolor i nie nadają się ani na puder, ani bronzer, ani róż (próbowałam w desperacji nawet je ze sobą zmieszać - bezskutecznie). Efekt "taniego" makijażu, zatkane pory, brzydkie, sztuczne różowe lub pomarańczowe refleksy... Żałuję tego zakupu. Nie wiem jak to możliwe, że jest tyle zadowolonych klientek. Te kuleczki to straszny badziew.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 3, wylądowały w śmietniku

Chcesz pochwalić Tiffany Aching za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej cień niż puder
  • Zdecydownie zbyt intensywny. Miałam w odcieniu różu i chciałam stosować wyłacznie na policzki. Jednak wyglada to bardzo tandetnie, kolor nienaturalny, mocno perłowy. Nie! Nie! Nie! Pudełeczko zbyt małe do nabierania pędzlem. Może sprawdził by się bardziej jako cień do powiek.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić besia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwytów ciąg dalszy
  • Na samym wstępie:
    mam puder Egyptian Vollare w kulkach!
    Niby inny troszkę, ale uznałam, że skoro firma ta sama i skład ten sam to mogę się szarpnąć na recenzję.

Drogie Panie,
    odkąd zaczęłam testować kosmetyki POLSKIE z chińskich (sic!) sklepów "Wszystko za 5zł", oszalałam na ich punkcie. Mam już sporą ich kolekcję: od cieni, przez tusz i błyszczyki, na pudrach skończywszy.
    Ten puder to jest mistrzostwo świata - same zalety:

1) mam numer 4 - idealny ciepły, złoty brąz, doskonały do konturowania
    2) wtapia się, nie ma mowy o jakichś odcięciach na twarzy, plamach, krechach przy brodzie
    3) ładnie nabiera się na pędzel - widać, że się go wzięło na pędzel
    4) można stopniować nasycenie koloru - ale bez przesady, maski sobie nie zrobimy
    5) ładny, lekko satynowy połysk, bez obrzydliwych, tandetnych drobinek, ale też bez tego "zdrowego połysku" co to nigdy tak nie wygląda
    6) gramatura niezła - wiemy, że się skończy
    7) cena, cena, cena

Minusów brak.

Miałam już różne kulki: Oriflame, Avon, Meteoryty, Pierre Rene i co tam jeszcze. Nie dość, że nigdy nie chciały się skończyć (niby zaleta, ale na co komu nieświeży kosmetyk), to nałożenie graniczyło z cudem (Avon), albo efekt był bardzo słaby (Oriflame).

Wiem jedno - już nigdy się z nimi nie rozstanę.
    I apeluję skromnie: owszem, cena ma znaczenie I wspierajmy rodzimych wytwórców

Używam tego produktu od: tygodnia

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dragonblood za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszyscy mają, mam i ja!
  • Po waszych recenzjach postanowiłam je kupić. Mam wersję taka maluśką z kuleczkami rozświetlającymi oraz pomieszaną z kuleczkami brązowo-perłowymi.
    Muszę przyznać, że jest coś w tych kulkach. W sumie nie ma dnia abym ich nie użyła. Stosuję je naprzemiennie z meteorytami guerlain cóż za zestawienie hehehe
    Najczęściej stosuję je do zmatowienia powiek, kiedy baza nie zdąży wyschnąć, bo rano nie mam tyle czasu. Nic się wtedy nie dzieje.
    Wnerwia mnie pudełko, które trudno dokręcić, a właściwie nie ma opcji dokręcenia.
    Jednakowoż cena, znów ma się nijak do jakości, bo te produkty spokojnie mogłyby kosztować więcej i można by je postawić obok niektórych znanych marek

Polecam, bo jak widzę tyle osób się nimi interesuje to lepiej się zaopatrzyć, bo wykupią ;P

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 2 szt

Chcesz pochwalić lejczer za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały
  • Idealny, jak dla mnie Ładnie się rozprowadza, nie robi smug, bez zapachowy, nie powoduje alergi, delikatny brokacik ślicznie prezentuje się na dekoldzie. Cena idealna, jak na mój skromny budżet

Używam tego produktu od:9 miesięcy

Chcesz pochwalić Anielkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mala cena, srednia jakosc
  • kupilam sobie raz brazowe kuleczki, z racji ze mam troszke ciemnawa karnacje idealnie sie wpasowaly, tworzac dosc ladne rozswietle, nie jest to jednak zadna rewelacja, co sklonilo mnie z czasem do kupienia kuleczek lepszej jakosci.

Używam tego produktu od:juz zuzylam opakowanie

Chcesz pochwalić liilii12 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 36 raz(y)
  • :/ rumieniec matrioszki
  • Swojego czasu nakupowalam sie tych kulek, podostawalam od kolezanki. To co mnie skusilo to szeroka gama barwna i malutkie opakowanie ktore mozna wszedzie zabrac i szybciej sie zuzyje(kulki avonu morduje juz chyba pol wieku). Jak dla mnie produt nie spelnia oczekiwan!

Kolory sa plaskie, paskudne!Mam naprawde sporo opakowan, i tak brazy sa ceglaste, roze cukierkowo odstaja od twarzy. Nie wiem skad mam tez zolte i srebrne... czekaja na lepsze dni na dnie szuflady bo nijak nie moge znalezc im zastosowania a nieszczegolnie mam ochote wygladac jak miss karnawalu badz syrenka. Kulki na ogol jednolite niewiele roznace sie wielkoscia i odcieniem. Porownala bym je do zbrylonych rozowych cieni ktore producent uznal za niewypal. Sypia sie i rozkruszaja co w efekcie daje zwykly roz w pylku :/ Wszystkie, z jakimi sie spotkalam maja perle i/lub jakies koszmarne drobiny a ja czasem potrzebuje matowego wykonczenia(ktore osobiscie uwazam za zdecydowanie bardziej swieze i eleganckie). Samo opakowanie tez pozostawia wiele do zyczenia bo lubi sie otworzyc albo popekac.

5zl niby nie majatek.. zliczajac wszystkie opakowania wydalam na nie tyle ze moglam sobie kupic calkiem pozadny roz :/

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: zuzywam sukcesywnie(kilka..nascie)

Chcesz pochwalić Tyris za czytelną i pomocną recenzję?
  • dołączam do zachwytów
  • oj nie trzeba produktowi podwyższaćrecencji cudo za grosik- różne kolory sp[rawiająze mozna dowolnie bawić się makijażem- być niczym krolowa śniegu , dladolica z różem na polikach, innym razem miss plazy- opalizująca brązem skóra . wydajne, tanie. latwo się naklada!p olecam!!

Używam tego produktu od:kilku lat

Chcesz pochwalić Emilia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • Używam jako różu, abo swego rodzaju rozświetlacza do powiek, gdyż cieni nie używam. Kuleczki są rewelacyjne. Bardzo delikatne, nie zapychają porów, nie tworzą "placków". Idealne do delikatnego podkreślenia kości policzkowych, albo łuków brwiowych. Kuleczki są bardzo wydajne. Mam kilka opakowań, teraz w sezonie ziemistej, bladej cery używam prawie codziennie i jak na razie nie widać ubytku w ilości.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: mam kilka

Chcesz pochwalić jopli_n za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • kwc
  • Mam dwie wersje kulek. Jedne bardziej brązowo-beżowe, a drugie różowo-białe. Kupiłam zachęcona opiniami o tym produkcie. Generalnie to nie cierpię brokatu. Ten puder używam jako róż i jestem zadowolona. Różowa wersja sprawia, że twarz wygląda na "zamrożoną". Podoba mi się ten efekt. Brokat nie osypuje się na cala twarz, w zasadzie te drobinki są mało widoczne. One tylko doskonale rozświetlają kości policzkowe, podkreślając je bez kiczowatego efektu brokatowego. Stosuje od dwóch tygodni te dwa kolorki i jak na razie nie zapchały mojej twarzy. Nadają się na dzień i przetrwały również cało nocna imprezę. Polecam, bo cena również zachęca!

Używam tego produktu od: równe 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: mam 2

Chcesz pochwalić ftw za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne
  • mam wersję intensywnie rozświetlającą, dającą niemalże `mokry`połysk i taką mniej błyszczącą, różowo-brązową. Używam wyłącznie na dekolt i ramiona, bo na twarzy blask mi nie pasuje. Bardzo trwałe i łatwe w użyciu, a jednocześnie niedrogie - minusem dla mnie jest to, że nie mogę ich nakładać na twarz, bo dają efekt `liźnięcia przez krowę`. No i to, ze u mnie w miescie występują w niewielu miejscach, a tam gdzie występują - w kiepskich kolorach. No, ale za to nie mogę winić ani kosmetyku, ani producenta.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aamidale za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • Zakupiłam te kuleczki z czystej ciekawości. Wiele się o nich naczytałam. W końcu znalazłam je w jakimś sklepie typu 1001 drobiazgów. Mam dwie mniejsze wersje tych kuleczek. Jedne bardziej różowe, a drugie bardziej brązowo beżowe. Są wg mnie fantastyczne. Łatwe w aplikacji. Nawet niedoświadczona osoba w modelowaniu twarzy poradzi sobie z nimi. Wystarczy tylko lekko musnąć kości policzkowe, łuki brwiowe, by podkreślić opaleniznę. Nie jestem jakąs wielką fanką i znawczynią tego typu kosmetyków, ale zbliża się jesień. Wtedy moja cera jest ziemista, opalenizna blednie i róż jest niezastąpiony by ożywić twarz. Ten produkt to niby puder, ale ja go używam jako róż. Chociaż ma drobinki brokatu to nie są one jakoś bardzo kiczowate (oczywiście jeżeli nie przesadzi się w aplikacji). Naprawdę bardzo fajny kosmetyk za śmieszne pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: mam 2

Chcesz pochwalić prettyscream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Kupiłam te kuleczki w jakimś maleńkim sklepiku. Mam wersję białą i beżową. Dosypałam te kuleczki do kulek korygujących z pierre rene, przez co troszkę jeszcze je rozbieliłam Jestem bardzo z nich zadowolona - są wydajne, dobrze się nakładają. Sa tanie, nie uczulają.

Chcesz pochwalić Ingeborg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt twarde.
  • Mam małe opakowanie kulek, kupiłam w sklepie z duperelkami za 4,50zł.
    Opakowanie srednie, napis już sie starł. Poza tym słabo się zakręca.
    Kulki nie mają żadnych oznaczeń, żadnych numerków itp. Ja mam brązoworóżowe.
    Efekt jak dla mnie słaby. Trzeba mocno trzeć po kulkach pędzlem, czasem zdarza się, że któraś kulka wyskakuje z pojemniczka. Kulki są za twarde, nie zawsze mam rano czas na długie pocieranie pedzlem.
    Ale gdy mam więcej czasu, to twarz jest całkiem ładnie rozświetlona.
    Raczej nie kupię ich więcej.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić budyniek90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dOskOnały
  • Za ta cene kocham go! mam wersje rozświetlająca i wyglada zniewalajaca buźka slicznie rozswietla i pieknie blyszczy nie daje uczucia ciezkosci jest lekki dlatego go sotosuje bez wzgledu na pore roku
    goraco poecam

Używam tego produktu od:4miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:narazie cale

Chcesz pochwalić Angel28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje pierwsze kulki...
  • To były moje pierwsze pudry w kulkach. Kupiłam je za 4 zł. Mam kulki w kolorze złotym i brzoskwiniowym. Pierwsze spełniają funkcję rozświetlacza do całej twarzy, drugie różu do policzków. Muszę przyznać, że mimo niskiej ceny są dobre jakościowo. Miękkie, dobrze nakłada się je pędzlem, omieciona nimi twarz wygląda bardzo ładnie. Nie dają tandetnego blasku, jedynie subtelny efekt.

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Chcesz pochwalić Sarine za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet się nadaje w lato używam go zamiast różu-podkreśla kości policzkowe i daje efekt naturalnej opalenizny i dobre jest to, że nie posiada dużych drobinek brokatu
    chciałabym napisać, że u mnie w mieście można kupić go za 2,50 tak jak i inne produkty tej firmy

Używam tego produktu od:3 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karx za czytelną i pomocną recenzję?