Verona, Vollare, Puder w kulkach

Powiększ Verona, Vollare, Puder w kulkach

Zgłaszająca osoba: lalesia

Kuleczki do twarzy nadające, w zależności od wersji, subtelny blask albo satynowe wykończenie, efekt brązujacy lub rozświetlający. Miękkie, łatwe w aplikacji. Dostępne w bagatej gamie kolorystycznej. Kolory można używać pojedynczo lub je łaczyć. Można ich używać jako pudru, różu, a nawet cienia do powiek.
W pudełeczkach dostępne są zarówno pojedyncze kolory jak i różnokolorowe kulki.

Skład: Talc, Calcium Sulfate, Calcium Carbonate, Laloine Alkohol, Laloine Acid, Izopropyl Lanolate, Potassinum Alglnate, PEG-20 Glyceryl Ricinolate, PEG-40 Ricinolamide, Fragrance, Methylparaben, Propylparaben, Buthylparaben, Sodium Dehydrocetate, Phenoxyethanol, BHT, +/- CI77891, CI 77019, CI 77492, CI 77491, CI 77163, CI 77007, CI 77510, CI 77288, CI 77289, CI 10140, CI 75470, CI 77742, CI 45380, CI 48410:2, CI 71381, Nylon-12.

Cena: ok. 5zł / 7-10g; 12zł / 17g

• Zaskoczenie tysiąclecia
  • Która z nas nie zetknęła się z tanimi, chińskimi kosmetykami na bazarku lub w sklepie "Wszystko po 4,50" ? I ten odwieczny dylemat : kupować to czy nie kupować ? Niby tanio, fajnie, jak okaże się badziewiem, to nie szkoda tych kilku groszy, no ale z drugiej strony, może dołożyć kilka złotych i kupić coś porządnego ?

To moja pierwsza tego typu kolorówka do twarzy. Wcześniej odważyłam się w takich sklepach tylko na kupno lakierów do paznokci i błyszczyków do ust. Wychodziłam z założenia, że po co ryzykować, skoro mogę za piątaka kupić sprawdzoną już mapkę brązującą z Sensique ?

Bronzer mi się skończył, te sprawdzone mi się znudziły, a KWC krzyczało : Kup, te z Vollare są dobre ! Wzięłam duże opakowanie kulek brązujących z serii Egyptian Earth. Wyglądały przyzwoicie, kosztowały jakieś 7-8 zł, wahałam się, ale wzięłam. To moje pierwsze kulki.

Pierwsze użycie - myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok ! Jak to w ogóle nakłądać? Puder nie chciał się nabierać na pędzel,na twarzy powychodziły jakieś brązowe placki, rzuciłam je w kąt. Przy drugim podejściu uzbroiłam się w cierpliwość i lepszy, grubszy pędzel. Byłam zachwycona

+ Świetny dobór kolorów. Kuleczki są w wielu odcieniach brązu i złota, razem tworzą zgrany duet. Bez problemu mieszają się ze sobą i tworzą jednolity efekt.
    + Mają delikatne drobinki, nie jest to tandetny, gruby brokat, ale małe drobineczki, które nadają twarzy piękny, złocisty "glow".
    + Efekt po nałożeniu ( grubym, puszystym pędzlem ! ) jest świetny ! Twarz pięknie wymodelowana, rysy podkreślone, pucki optycznie wyszczuplone ! Służmy mi jako bronzer, róż, do rozświetlania i modelowania konturu twarzy. To mój najbardziej uniwersalny i codziennie używany kosmetyk, pasuje do każdego makijażu.
    + Jest mega wydajny ! Kupiłam go w tamtym roku w sierpniu i przy codziennym używaniu mam go jeszcze całe mnóstwo
    + Delikatnie, dyskretnie pachnie.
    + Tani jak barszcz, gramatura nieco mniejsza od tych z Avonu, a jest 3-4 krotnie tańszy.

Zabieram pół gwiazdki za beznadziejne opakowanie. Pomijam już fakt, że jest obciachowe i złażą z niego napisy , wnerwia mnie to, że jest nieszczelne, wieczko często się otwiera, przez co boję się nosić go ze sobą. Poza tym dostępność jest raczej dyskusyjna, bo niby wszędzie trafiamy na te tanie kosmetyki, ale nie zawsze udaje mi się znaleźć akurat ten puder.

Używam tego produktu od: ponad rok, prawie półtora
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, a końca nie widać ...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • opakowanie do luftu
  • Miałam wersję brązująco-rozświetlającą. Używałam jako "różu" do modelowania policzków. Można było zrobić nimi i subtelny makijaż dzienny, i mocniejszy wieczorowy. Efekt nigdy nie był tandetny.

Kuleczki były śmiesznie tanie, ale bardzo wydajne. Niestety po kolejnym razie, kiedy rozsypały mi się po torebce wywaliłam wszystkie.

Drugi raz nie kupię, bo szkoda mi nerwów na takie badziewne opakowanie.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić pysiam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła jakość z grosze
  • Używam jaśniejszej wersji tego pudru jako rozświetlacza i sprawdza się świetnie. Efekt jest subtelny i naturalny, nienatrętny, ale widoczny a przy tym utrzymuje się przez cały dzień.
    Podoba mi się, że z łatwością możemy stopniować nasycenie koloru, czy w moim wypadku - blasku.

Minusy: dziadowskie opakowanie, którego nie da się wrzucić bezpiecznie do kosmetyczki i słaba dostępność. Do jakości samego kosmetyku nie mam jednak zastrzeżeń.

Chcesz pochwalić Srpkinja 1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Kupiłam puder brązujący na allegro za grosze (przesyłka była droższa niż sam puderek ). Szczerze mówiąc spodziewałam się totalnego dziadostwa ale bardzo miło zaskoczył mnie ten produkt.
    Idealnie prezentuje się na mojej jasnej twarzy, nie zatyka porów, nie mam po nim żadnego rodzaju uczuleń, wyprysków czy zaczerwienień - zupełnie nic. Co raczej jest zadziwiające w przypadku mojej wymagającej cery.
    Puder trzyma się na mojej twarzy cały dzień. Nie robi pomarańczowych plam. W celu osiągnięcia lekkiej i naturalnej opalenizny dokładam kilka dodatkowych muśnięć pędzlem i efekt murowany. Ja nakładam go zwłaszcza do konturowania twarzy i idealnie się w tej roli sprawdza.
    Sam puder nie ma żadnych drobinek brokatu, pozostawia na buzi delikatny satynowy połysk. Ale nienachalny. Pięknie ożywia koloryt.
    Myślę że nie jest gorszy od droższych kosmetyków znanych marek które stosowałam do tej pory. Gramatura pudru mimo średniej wielkości jest bardzo wydajna. Stosuję już rok codziennie i jak dotąd nie widzę ubytku.

Opakowanie nie jest najlepszej jakości (na moim starły się wszelkie napisy w tym data ważności), ale oceniam sam wyrób.
    Nie wiem czy kupię ponownie gdyż przymierzam się do zakupu oryginalnej ziemi egipskiej firmy Bikor.
    Jeśli ktoś szuka dobrej jakości kosmetyku za niewielkie pieniądze to szczerze polecam ten kosmetyk. Opakowanie w ostateczności zawsze można zastąpić lepszym z innego wykorzystanego produktu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VanillaImpression za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze!
  • Mam dwa opakowania. Duże brazowe ciemne - idealne do konturowania i male ecru, które swietnie nadają się jako rozswietlacz czy cień do powiek. Nie ma co dużo pisać. Po prostu są dobrej jakości przy czym tanie. Może i opakowanie nie jest trwale ale wystarczy je przeciez przesypac do innego i wszystko gra. Niedlugo wyprobuje jakies rozowe i myślę ze się nie zawiode

Używam tego produktu od: roku ponad
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić anytka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły.
  • Puder dostałam od siostry.
    Miałam kulki w kolorach jasnego pastelowego beżu i różu.
    Używałam ich na policzki.
    Efekt był bardzo ładny, subtelny, trwałość też niczego sobie.
    Cena? Bajka, z dostępnością z tego co mi wiadomo niestety gorzej.
    Wadą tego kosmetyku jest to, że może zapychać pory, co u mnie dyskwalifikuje KAŻDY kosmetyk.
    Polecam osobom z bezproblemową cerą.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Pod wpływem pozytywnych opinii zakupiłam to "cudo" za grosze w sklepie typu "wszystko za 5 zł"

Niestety nie podzielam zachwytów.
    Jak dla mnie są beznadziejne.
    Tanie, plastikowe opakowanie, które bardzo szybko pęka a złote napisy na wieczku ulegają ścieraniu. Całość mało estetyczna.
    Opakowanie b. małe, - jak dla mnie całkowicie niefunkcjonalne - nie ma możliwości nakładania pędzlem.

Co do kulek - trafiło na kulki rozświetlające w tonacji brązowo-różowej. Mocno perłowe. Kulki zawierają drobinki brokatu- co powoduje efekt choinkowego blasku.
    Do tego nadają skórze nieładny i niezdrowy koloryt - twarz wygląda na zmęczoną.
    Zatykają pory, podkreślają każdą niedoskonałość cery, zostawiają plamy i ścierają się nierównomiernie.

Nie rozumiem - skąd tyle zachwytów???
    Dla mnie to bubel.

Odradzam.

Jeden plus to cena - nie żal było wyrzucić do kosza.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić maruda80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak!
  • Ostatnio wybrałam się na zakupy "na pocieszenie", w celu zakupienia delikatnego bronzera lub rozświetlacza. Natknęłam się na te kulki w cenie 13 zł i pod wpływem impulsu kupiłam je.
    Samo pudełko jest niezbyt zachęcające: nie da się go dokręcić, z miękkiego plastiku, z koszmarnym aplikatorem.
    Same kulki były trochę pokruszone.
    Jednakże sam kosmetyk okazał się cudowny!
    Mojej bardzo, bardzo bladej cerze dodaje koloru i blasku. Działa jak najdelikatniejszy w świecie różo-bronzer. Na twarzy nie widać żadnych drobinek, za to pięknie się mieni. Pozostaje na miejscu od rana do wieczora, ożywiając cerę. Jestem zdecydowanie na tak! Omiatam nim kości policzkowe i brodę; po tym produkcie mam skórę jak z fotoszopa!
    Produkt dobry za śmiesznie niską cenę.
    Nie powoduje żadnych niespodzianek na twarzy, nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić rcktqueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Katastrofa
  • Kierując się wizażowymi opiniami kupiłam aż 3 opakowania kuleczek - odcienie o1, o2 i o3. Ten rozświetlający wcale nie rozświetla, pozostałe dwa mają nieładny kolor i nie nadają się ani na puder, ani bronzer, ani róż (próbowałam w desperacji nawet je ze sobą zmieszać - bezskutecznie). Efekt "taniego" makijażu, zatkane pory, brzydkie, sztuczne różowe lub pomarańczowe refleksy... Żałuję tego zakupu. Nie wiem jak to możliwe, że jest tyle zadowolonych klientek. Te kuleczki to straszny badziew.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 3, wylądowały w śmietniku

Chcesz pochwalić Tiffany Aching za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej cień niż puder
  • Zdecydownie zbyt intensywny. Miałam w odcieniu różu i chciałam stosować wyłacznie na policzki. Jednak wyglada to bardzo tandetnie, kolor nienaturalny, mocno perłowy. Nie! Nie! Nie! Pudełeczko zbyt małe do nabierania pędzlem. Może sprawdził by się bardziej jako cień do powiek.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić besia83 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij