Rossmann, Babydream, Olejek przeciw rozstępom (stara wersja)

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: Madlaine

Olejek przeciw rozstępom to naturalny, wysokowartościowy środek do pielęgnacji skóry kobiety podczas ciąży oraz w okresie laktacji. Przy regularnych masażach zapobiega tworzeniu się rozstępów na brzuchu, piersiach, udach oraz pośladkach. Wyjątkowe połączenie olejku rumiankowego i migdałowego oraz olejku z jojoby pielęgnuje, a także działa ujędrniająco na skórę ze skłonnościami do przesuszania oraz wspomaga naturalne procesy odnowy skóry.
- zawiera olejek migdałowy i olejek z jojoby oraz witaminę E;
- nie zawiera barwników i konserwantów;
- nie zawiera oleju mineralnego.

Skład: Glycine Soja, Cetearyl Isononanoate, Prunus Dulcis, Buxus Chinensis, Bisabobol, Tocopherol, Parfum.

Cena: 12,99zł / 300ml

• Rewelka
  • Bardzo wydajna, używam od 5 miesiąca ciąży a teraz jestem w 7 i nadal ją mam przy użyciu 2 x dziennie. Nie mam ani jednego rozstępu i skóra jest w doskonałym stanie. Taniutki. Jedna wada to opakowanie. Ja przelałam do opakowania po mgiełce do włosów, bo oryginał ma tylko dziurę przez którą sie wylewa oliwka i kapie gdzie popadnie. A tak mam w spreyu. Oliwka ma ładny zapach i naturalne składniki.
    Gorąco i szczerze polecam ciężarnym.

Używam tego produktu od: poczatku ciąży

Chcesz pochwalić laccky za czytelną i pomocną recenzję?
  • O tak!
  • Olejek jest rewelacyjny. Doskonale natłuszcza i ujędrnia skórę na brzuchu. Jest gładka, nawilżona, odpowiednio natłuszczona, zero rozstępów. Używam na noc. Olejek bardzo dobrze się wchłania (oczywiście zależy od ilości nałożonego specyfiku). Tak do końca nie wiadomo jak z tą profilaktyką przeciw rozstpępową ponieważ to jednak sprawa indywidualna i zależy od naszych predyspozycji. Ja jestem bardzo zadowolona z działania tego kosmetyku. Nie do końca mi odpowiada zapach, taki dziwny jabłkowo-landrynkowy ale też nie przeszkadza szczególnie i nie wpływa na działanie.

Używam tego produktu od: cztery miesiące

Chcesz pochwalić Trissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujedrnia i zapobiega
  • Super olejek, szkoda że nie miałam go podczas pierwszej ciąży. Jestem w 6 miesiącu ciąży, smaruję się nim codziennie od miesiąca i widac efekty, mam super gładką, jędrną skórę, jest elastyczna i nawilżona. Naprawde fajny kosmetyk za grosze. Polecam każdej przyszłej mamie, bo warto!

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić Mimi1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie ten zapach
  • Olejek super ale zapach dla mnie nie do przejścia.
    Z powodu tego zapachu smarowałam nim tylko łydki i muszę przyznać, ze pierwszy raz od baaardzo dawna miałam takie śliczne i gładkie kopytka.
    Chętnie smarowałabym nim też wyższe partie ciała ale nie potrafię żyć z tym mdłym zapachem.
    Dziwiło mnie, że dla kobiet w ciązy robi się takie intensywnie i mdło pachnące kosmetyki.
    Teraz olejek jest w nowej wersji i jak to z nowymi wersjami bywa zapach lepszy ale właściwości niestety gorsze

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowańwa

Chcesz pochwalić shooya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Polecam

Świetnie nawilża ciało, dobrze się wchłania.
    Atutem jest również delikatny, świeży zapach.
    Jedyną wadą, która przeszkadza w użytkowaniu jest dziurka w butelce przez, którą dozuje się oliwkę.
    Totalna klapa-oliwka ścieka po ściankach butelki:-(
    Może spróbuję "przetransportować" ją do innego opakowania...

Używam tego produktu od:1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:

Używam tego produktu od:1 m-c
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić agataz1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny
  • Jestem w ciązy i uzywam tego olejku od 3 miesięcy. Jest rewelacyjny.
    Tani ! - dorwałam go w promocji więc cena jeszcze mniejsza.
    Wydajny - uzywam juz 3 miesiące i nie wiem czy pół opakowania zużyłam.
    ślicznie pachnie - trochę jakby jabłkowo.
    Cudownie nawilża- smaruję nim brzuszek, piersi i tyłeczek po kąpieli na mokrą skórę i wycieram ręcznikiem. Skóra naprawdę jest super nawilżona.
    Na pewno zostanie ze mna nie tylko na czas ciąży.
    Wszelkie kosmetyki do biustu mogą się schować.

Używam tego produktu od:6m-cy

Chcesz pochwalić lemontea za czytelną i pomocną recenzję?
  • cuchnie
  • Z całym szacunkiem - mi on śmierdzi. Bezpośrednio z butelki - czymś alkoholowo-chemicznym, na skórze bezpośrednio po użyciu - przegnitą brzoskwinią, a potem ziołami, godzinę po użyciu - starowinką, która opiła się walerianą. Owszem, jestem w ciąży. Ale ten olejek miał być dla właśnie takich jak ja, dlatego nie mogę przejść obojętnie nad zapachem. Nie wiem, jak to możliwe, że Wam się tak świetnie wchłania - mi nie wchłania się tak szybko, godzinę po użyciu jestem cała tłusta, a przecież nie mogę godzinami śmigać po domu w stroju Ewy, masując się non stop i czekając aż olejek łaskawie się wchłonie. Zlokalizowałam dwa nowe rozstępy odkąd go używam - na biuście, a i skóra na brzuchu też przybrała jakiś dziwny kolor. Cudów nie oczekiwałam, więc tu się nie czepiam, ale komfort używania też jest ważny. Diablo wydajny, mimo iż nie żałuję go sobie. Nie polecam, raczej nie kupię.

Używam tego produktu od: 6-7 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

Chcesz pochwalić naika83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Obecnie jestem w 9 miesiącu ciąży i przez cały okres jej trwania stosowałam dwa preparaty - Ziajkę mamma mia i właśnie ten olejek.
    Mogę go (oba zresztą) polecić z czystym sumieniem - w czasie ciąży nie przybył mi ani jeden rozstęp - ani na piersiach ani na brzuszku. przyznam się, że mam kilka starych z czasów wahań wagi - na te nic nie poradził, ale to nie jego zadanie).
    Ładnie się wchłania - daje się delikatnie wmasowywać. Stosowałam regularnie - rano i wieczorem - po każdym prysznicu. Można też stosować pod prysznic.

Ilość zużytych opakowań: jakieś 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ka_tula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Olejek jest naprawdę świetny, ładnie pachnie, wydajny. Smarowałam się nim jak bylam w ciąży, by zapobiec rozstępom. Rozstepów nie miałam, ale czyja to zasługa - nie wiem czy olejku czy genów. Jedno jest pene nie ma co wydaać na jakieś bardzo drogie kosmetyki przeciw rozstepom mając dostęp do tego olejku.

Używam tego produktu od:2007

Chcesz pochwalić ebena za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jestem bardzo zadowolona z tego olejku. Kupiłam go jak byłam w ciąży w 2006-tym roku. Jedno opakowanie starczyło mi na całą ciążę. Smarowałam uda,brzuch,pośladki i piersi. Teraz jestem znów w ciąży. Chciałam spróbować coś innego. Kupiłam Ziajkę. Niby wszystko o.k. ale opakowanie nie starczyło mi nawet na miesiąc, a zaczęłam go stosować w 4-tym miesiącu ciąży, mój brzuszek był jeszcze mały. Wróciłam z powrotem do oliwki Rossman i smaruję się ile chcę i potrzebuję. Dokupiłam jeszcze krem do stóp z tej serii, fajnie chłodzi stopy i ładnie,miętowo pachnie.Nie miałam rozstępów po pierwszej ciąży i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Może niektórym paniom przeszkadzać konsystencja oleju,ale to właśnie jest olejek i dlatego jest wydajny. Szybko się wchłania. Ja osobiście polecam, szczególnie osobom, które nie stać na drogie kosmetyki.

używam od miesiąca,jestem w trakcie pierwszego opakowania Stosowałam dwa lata temu, jak byłam pierwszy raz w ciąży. Teraz w drugiej też stosuję

Chcesz pochwalić Zbysia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij