Powiększ Nivea Visage Young, Pure Beauty, Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 `Be Beautiful`

Zgłaszająca osoba: cattarina

Sposób na gładką cerę bez konieczności stosowania dodatkowego podkładu. Jednocześnie nawilża, wygładza i wyrównuje koloryt cery. Dzięki świeżej, beztłuszczowej formule z czystymi morskimi minerałami zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Przystosowuje się do naturalnego koloru cery. W widoczny sposób wygładza, wyrównuje koloryt cery i poprawia jej wygląd.
Ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania i nie zatyka porów skóry.
Efekt: piękna, gładka cera i naturalny wygląd.

Skład: Aqua, Glycerin, Distarch Phosphate, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Maris Sal, Aluminum Chlorohydrate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, BHT, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum, [+/- (Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77007)]

Cena: ok. 14zł / 75ml

• Nie jest wart wydawania kasy
  • Po pierwsze nie wart swojej ceny.. nie wart wg jakiej kol-wiek ceny.. niby naturalnykolor blabla .. nałożysz na twarz nie dość że ciemnieje to zostawia okropne plamy po paru godzinach , ogólnie zostawia straszne smugi!!. Jest to najgorsza rzecz jaką sobie kupiłam... Straszna masakra...

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne dno
  • Ten produkt nie zasługuje nawet na pół gwiazdki.

Nie znajduję w nim dosłownie żadnych plusów. Krem strasznie zapycha. A stosują go zazwyczaj młode osoby , które borykają się z niedoskonałościami i tym samym robią sobie wielką krzywdę.
    Nie da się go dobrze rozsmarować. Wałczy się, zostawia smugi. Kolor w żadnym wypadku nie dopasowuje się do koloru skóry. Pomarańczowa maska - taki efekt uzyskamy.

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić lexiflexi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny!!!
  • Ten krem kupiłam, kiedy zobaczyłam go w reklamie(ta młodość..), pomyślałam krem +podkład = zaoszczędzony czas.. Jak bardzo się myliłam...

Koszmar!!!!!!

Plusy:
    -może zapach

Minusy;
    -koszmarna konsystencja - okropne smugi
    -źle się rozsmarowywał - w zasadzie wcale
    -ciemny kolor na twarzy -coś okropnego
    -zapychacz

Na szczęście już go nie ma i więcej dziewczyn się nie nabierze!!
    Pieniądze wyrzucone w błoto...

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: dwie próby i poszedł do kosza!!!!

Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!
  • Najgorszy kosmetyk, jaki kiedykolwiek stosowałam.
    -po nałożeniu miałam wrażenie, że moja twarz się lepi
    -pozostawiał smugi, wiec na pewno nie wyrównywał kolorytu skóry
    -po ok. 2 godzinach nie było po nim śladu - zero trwałości
    -po nałożeniu robił się pomarańczowy
    -nie nawilża
    -co najgorsze - zapychał i to bardzo
    Plusów nie dostrzegam.
    Zużyłam ok. 1/3 opakowania a reszta wylądowała w koszu. Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić anikka_25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Osobiście uważam, że produkt był całkiem w porządku. Uważam, że spełniał swoje zadanie był jak bardzo lekki, matujący krem nawilżający z kolorkiem.
    Mimo, iż mam jasną karnację nie zostawiał u mnie na twarzy plam, rozprowadzał się łatwo (ale zwykle nie nakładałam go dużo). Stosowałam w pośpiechu i kiedy nie miałam ochoty nakładać cięższych podkładów. Nie zapychał porów, nie powodował niedoskonałości, używałam go też właśnie w momentach kiedy moja skóra miała dosyć, lub w tym momencie cyklu kiedy cera jest najgorsza. Faktem jest ze nie pokryje wielu widocznych niedoskonałości może jedynie wyrównać koloryt skóry i ją zmatowić na kilka godzin.
    Sądzę jednak, że jak na produkt tej klasy i w tej cenie - ok

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe - do ostatniej kropli

Chcesz pochwalić blackarose za czytelną i pomocną recenzję?
  • katastrowa
  • z której strony to jest krem nawilżający? na moje oko jest to ciężki ( za ciężki ) podkład. za gęsty przez co robi plamy, straszne odcienie, bardzo sztucznie wygląda na buzi
    jedyne plusy to bardzo delikatny zapach, napisy z opakowania nie scieraja sie, jest latwodostepny i w przystepnej cenie, ale nie warto!

Używam tego produktu od: trzy miesiace

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOSZMAR
  • Ten produkt to kłębek nieszczęść.
    Nigdy więcej. Producent napisał
    " Inteligentnie przystosowuje się do naturalnego koloru skóry"-ja dementuje,absolutna bzdura!
    -zacieki/"łaty"
    -baardzo ciemny
    -nie kryje
    -zatyka pory

Ogólnie twarz prezentuje się tragicznie. Jedyny plus to ładny zapach (kojarzy mi się z zielonymi perfumami C-THRU) i estetyczne opakowanie.

POJEMNOŚĆ; spora-ale po co komu tyle badziewia
    CENA; w wypadku tego produktu każda jest wygórowana.

Używam tego produktu od: krótko

Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji i NIGDY WIECEJ

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nie nie nie
  • plusy:
    chyba brak.. może plusem być zapach, ale to trochę mało jak na krem

minusy:
    - bardzo tłusty
    - bardzo mocno kryjący (to ma być lekki podkład wg producenta???)
    - nienaturalny odcień
    - miałam krem do cery jasnej a i tak był bardzo ciemny

w zasadzie po pierwszym nałożeniu zmyłam go od razy z twarzy bo wyglądał bardzo nienaturalnie; od razu wylądował w koszu bo do niczego innego się nie nadawał

Używam tego produktu od: użyłam jeden raz i nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: jedno wyrzucone do kosza

Chcesz pochwalić mn22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MIAŁAM GO RAZ I NIE CHCĘ NIGDY WIĘCEJ
  • Ten krem zakupiłam niedługo po tym jak pojawił się w sklepach.
    Na początku nawet byłam z niego zadowolona, ale po pewnym czasie strasznie zaczął mnie zapychać. Do tego szybko "schodził" z twarzy i w ciągu dnia trzeba było poprawiać makijaż.
    Bardzo nie lubiłam nakładać go palcami ponieważ ciężko było je później domyć.
    Ogólnie jak dla mnie się nie sprawdził.

Plusy:
    - dostępność
    - wydajność
    - niska cena
    - ładny i przyjemny zapach
    Minusy:
    - nie utrzymuję się na twarzy
    - zapycha
    - bardzo ciężki

Używam tego produktu od: Używałam 5 lat temu

Chcesz pochwalić alinadbaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • niezły
  • Takie złe opinie, a ja mam nieco inny pogląd na ten produkt.
    Stosowałam go dobre kilka lat temu. Był to mój pierwszy kosmetyk, który miał cos wspólnego z podkładem. I sądze, że był to bardzo dobrym pomysł stworzyć taki kremopodkład dla początkujących.

Kolor mi odpowiadał, dostosowywał się do mojej cery. Miałam ładnie zaakcentowaną twarz. Bardzo miło wspominam użytkowanie.

Jednak, o ile dobrze pamietam, początkowo krem - podkład ukazywał sie w nieco innym opakowaniu. Po zmienieniu na to opakowanie ze zdjęcia jakoś nieco mniej mi odpowiadał.

Zaznaczam, ze nie wiem czy kupie ponownie, gdyż uzywałam go dawno, nie wiem czy nadal by mi odpowiadał.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić venis za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij