Powiększ Nivea Visage Young, Pure Beauty, Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 `Be Beautiful`

Zgłaszająca osoba: cattarina

Sposób na gładką cerę bez konieczności stosowania dodatkowego podkładu. Jednocześnie nawilża, wygładza i wyrównuje koloryt cery. Dzięki świeżej, beztłuszczowej formule z czystymi morskimi minerałami zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Przystosowuje się do naturalnego koloru cery. W widoczny sposób wygładza, wyrównuje koloryt cery i poprawia jej wygląd.
Ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania i nie zatyka porów skóry.
Efekt: piękna, gładka cera i naturalny wygląd.

Skład: Aqua, Glycerin, Distarch Phosphate, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Maris Sal, Aluminum Chlorohydrate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, BHT, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum, [+/- (Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77007)]

Cena: ok. 14zł / 75ml

• Nie jest wart wydawania kasy
  • Po pierwsze nie wart swojej ceny.. nie wart wg jakiej kol-wiek ceny.. niby naturalnykolor blabla .. nałożysz na twarz nie dość że ciemnieje to zostawia okropne plamy po paru godzinach , ogólnie zostawia straszne smugi!!. Jest to najgorsza rzecz jaką sobie kupiłam... Straszna masakra...

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne dno
  • Ten produkt nie zasługuje nawet na pół gwiazdki.

Nie znajduję w nim dosłownie żadnych plusów. Krem strasznie zapycha. A stosują go zazwyczaj młode osoby , które borykają się z niedoskonałościami i tym samym robią sobie wielką krzywdę.
    Nie da się go dobrze rozsmarować. Wałczy się, zostawia smugi. Kolor w żadnym wypadku nie dopasowuje się do koloru skóry. Pomarańczowa maska - taki efekt uzyskamy.

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić lexiflexi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny!!!
  • Ten krem kupiłam, kiedy zobaczyłam go w reklamie(ta młodość..), pomyślałam krem +podkład = zaoszczędzony czas.. Jak bardzo się myliłam...

Koszmar!!!!!!

Plusy:
    -może zapach

Minusy;
    -koszmarna konsystencja - okropne smugi
    -źle się rozsmarowywał - w zasadzie wcale
    -ciemny kolor na twarzy -coś okropnego
    -zapychacz

Na szczęście już go nie ma i więcej dziewczyn się nie nabierze!!
    Pieniądze wyrzucone w błoto...

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: dwie próby i poszedł do kosza!!!!

Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!
  • Najgorszy kosmetyk, jaki kiedykolwiek stosowałam.
    -po nałożeniu miałam wrażenie, że moja twarz się lepi
    -pozostawiał smugi, wiec na pewno nie wyrównywał kolorytu skóry
    -po ok. 2 godzinach nie było po nim śladu - zero trwałości
    -po nałożeniu robił się pomarańczowy
    -nie nawilża
    -co najgorsze - zapychał i to bardzo
    Plusów nie dostrzegam.
    Zużyłam ok. 1/3 opakowania a reszta wylądowała w koszu. Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić anikka_25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Osobiście uważam, że produkt był całkiem w porządku. Uważam, że spełniał swoje zadanie był jak bardzo lekki, matujący krem nawilżający z kolorkiem.
    Mimo, iż mam jasną karnację nie zostawiał u mnie na twarzy plam, rozprowadzał się łatwo (ale zwykle nie nakładałam go dużo). Stosowałam w pośpiechu i kiedy nie miałam ochoty nakładać cięższych podkładów. Nie zapychał porów, nie powodował niedoskonałości, używałam go też właśnie w momentach kiedy moja skóra miała dosyć, lub w tym momencie cyklu kiedy cera jest najgorsza. Faktem jest ze nie pokryje wielu widocznych niedoskonałości może jedynie wyrównać koloryt skóry i ją zmatowić na kilka godzin.
    Sądzę jednak, że jak na produkt tej klasy i w tej cenie - ok

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe - do ostatniej kropli

Chcesz pochwalić blackarose za czytelną i pomocną recenzję?
  • katastrowa
  • z której strony to jest krem nawilżający? na moje oko jest to ciężki ( za ciężki ) podkład. za gęsty przez co robi plamy, straszne odcienie, bardzo sztucznie wygląda na buzi
    jedyne plusy to bardzo delikatny zapach, napisy z opakowania nie scieraja sie, jest latwodostepny i w przystepnej cenie, ale nie warto!

Używam tego produktu od: trzy miesiace

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOSZMAR
  • Ten produkt to kłębek nieszczęść.
    Nigdy więcej. Producent napisał
    " Inteligentnie przystosowuje się do naturalnego koloru skóry"-ja dementuje,absolutna bzdura!
    -zacieki/"łaty"
    -baardzo ciemny
    -nie kryje
    -zatyka pory

Ogólnie twarz prezentuje się tragicznie. Jedyny plus to ładny zapach (kojarzy mi się z zielonymi perfumami C-THRU) i estetyczne opakowanie.

POJEMNOŚĆ; spora-ale po co komu tyle badziewia
    CENA; w wypadku tego produktu każda jest wygórowana.

Używam tego produktu od: krótko

Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji i NIGDY WIECEJ

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nie nie nie
  • plusy:
    chyba brak.. może plusem być zapach, ale to trochę mało jak na krem

minusy:
    - bardzo tłusty
    - bardzo mocno kryjący (to ma być lekki podkład wg producenta???)
    - nienaturalny odcień
    - miałam krem do cery jasnej a i tak był bardzo ciemny

w zasadzie po pierwszym nałożeniu zmyłam go od razy z twarzy bo wyglądał bardzo nienaturalnie; od razu wylądował w koszu bo do niczego innego się nie nadawał

Używam tego produktu od: użyłam jeden raz i nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: jedno wyrzucone do kosza

Chcesz pochwalić mn22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MIAŁAM GO RAZ I NIE CHCĘ NIGDY WIĘCEJ
  • Ten krem zakupiłam niedługo po tym jak pojawił się w sklepach.
    Na początku nawet byłam z niego zadowolona, ale po pewnym czasie strasznie zaczął mnie zapychać. Do tego szybko "schodził" z twarzy i w ciągu dnia trzeba było poprawiać makijaż.
    Bardzo nie lubiłam nakładać go palcami ponieważ ciężko było je później domyć.
    Ogólnie jak dla mnie się nie sprawdził.

Plusy:
    - dostępność
    - wydajność
    - niska cena
    - ładny i przyjemny zapach
    Minusy:
    - nie utrzymuję się na twarzy
    - zapycha
    - bardzo ciężki

Używam tego produktu od: Używałam 5 lat temu

Chcesz pochwalić alinadbaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • niezły
  • Takie złe opinie, a ja mam nieco inny pogląd na ten produkt.
    Stosowałam go dobre kilka lat temu. Był to mój pierwszy kosmetyk, który miał cos wspólnego z podkładem. I sądze, że był to bardzo dobrym pomysł stworzyć taki kremopodkład dla początkujących.

Kolor mi odpowiadał, dostosowywał się do mojej cery. Miałam ładnie zaakcentowaną twarz. Bardzo miło wspominam użytkowanie.

Jednak, o ile dobrze pamietam, początkowo krem - podkład ukazywał sie w nieco innym opakowaniu. Po zmienieniu na to opakowanie ze zdjęcia jakoś nieco mniej mi odpowiadał.

Zaznaczam, ze nie wiem czy kupie ponownie, gdyż uzywałam go dawno, nie wiem czy nadal by mi odpowiadał.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić venis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zabardzo
  • Ehhh, kiedy dopiero zaczęłam się bawić w makijaż zaczęłam szukać podkładu dla siebie, myślałam że coś takiego i nawilży moją wysuszoną przez kosmetyki anty-trądzikowe i zakryje niedoskonałości, ale niestety, to była istna masakra.
    Plusy:
    ~zapach
    Minusy:
    ~jestem osobą bladą, krem był iście pomarańczowy
    ~nie nawilżał
    ~zapychał
    ~ścierał się
    ~nie spełniał obietnic producenta, ściślej mówiąc

Ilość zużytych opakowań: nie zmęczyłam nawet jednego

Chcesz pochwalić Scootaloo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Dostałam jego próbkę dawno temu.Wydawało mi się,że delikatnie podkreśli cerę ale zawiodłam się na tym kosmetyku.

Zalety:
    -dostępność
    -cena
    -lekkie nawilżenie
    -nadaje ładny kolor ale dla mojej cery jest za ciemny

Wady:
    -zapach
    -trwałość
    -daje efekt maski

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepiej nie...
  • Miałam kiedyś taki krem.
    Konsystencja-zwyczajna, jak fluid. Kolor jakiś ciemnawy.
    Łatwo się rozprowadzał i wchłaniał.
    Moja twarz wyglądała po tym jak pomalowana jakimś ciemnym czymś(źle dobranym podkładem)-była zbyt ciemna. Wyglądałam jakbym przesadziła z tą słynną dietą polegającą na wchłanianiu wszystkiego co marchewkowe.
    Skóra była gładka, niedoskonałości bardzo dobrze widoczne. Kiepsko...
    Swędziała mnie po tym nieco skóra, nie wiem dlaczego.
    Zapychał pory...
    Nie polecam...

Używam tego produktu od: używałam kiedyś tam
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecała tubka, która wylądowała przedwcześnie w koszu

Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Nie rozumiem czemu producencie zmieniają dobre kosmetyki w buble. Używałam starej wersji tego podkładu (nie wiem czy ktoś go pamięta - na KWC nie mogę niestety znaleźć) było to ok. 4-5 lat temu i było wszystko w całkowitym porządku. Potem producent zmienił tamten podkład na ten oto i byłam w szoku. Kremu nie dało się w ogóle używać z czystego powodu - w chwili nałożenia od razu mi się roluje na twarzy. Do jednej tubki podchodziłam ok. 4 razy i klapa, oddałam szwagierce myśląc, ze może jakaś felerna tubka mi sie trafiła. Odpuściłam na jakiś czas i po pół roku kupiłam kolejna, znowu to samo. Nie wiem on sie po prostu nie nadaje do cery mieszanej czy o co chodzi no ale nie dało się. 2 tubki po kilka prób i klapa. Nie polecam.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • strata pieniędzy, to 'coś' nie nadaje się do niczego, próbowałam już kilka razy podchodziłam na spokojnie próbowałam, ale nie nie da się !
    -jeden kolor w dodatku o wiele za ciemny nie wiem czy dla kogokolwiek byłby dobry
    -nie da sie go rozsmarować, pozostawia smugi plamy no normalnie schodzi z twarzy, katastrofa
    -jak na to to cena jest o 14 zł za duża !
    -ani to krem ani podkład, naprawdę a żadną stronę nie pójdzie
    NIE POLECAM

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Vaniliocinna za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie doskonały , ale w ostateczności dobre i to.
  • moje cera na szczęście jest wolna od wszelkich niedoskonałości , jednak gdy takowe się pojawią ten krem daje z nimi rade. urzywam go naprzemiennie z under twanty.

PLUSY
    + cena
    + wydajność
    + nie zatyka porów
    + twarz po nim jest nawilżona - nie trzeba urzywać innych kremów nawilżających ( chyba , że w zimie )
    + szybko wsiąka , nie pozostawia śladów na ubraniach
    + w połączeniu z różem jest idealny.

MINUSY
    - jeden odcień - zbyt ciemny przez co trzeba bardzo dokładnie rozcierać

Używam tego produktu od: nie wiem.
    Ilość zużytych opakowań: pare napewno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić guumiisiowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalny syf
  • Kupiłam go kiedyś w ciemno, gdyż używam toniku z Nivea. Nie używałam tego niby lekkiego podkładu i tak sobie leżał, ale ostatnio chcialam sprawdzić czy może czasem nie zatuszuje mi leciutko trądziku. Ale niestety .. jest okropny.Chciałam choćby w minimalnym stopniu przykryć mojego chrostki, ale nie udało się. Nałożyłam go na twarz, a on podkreślił tylko moje chrostki które stały się bardziej czerwone. Trudno go potem zmyć, ogólnie bardzo nieprzyjemny, nic nie zakrył.
    Pół gwiazdki za całkiem ładny zapach i za uczucie nawilżenia. Innych plusów nie znajdę..
    NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: prawie nic

Chcesz pochwalić patxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś okropnego.
  • Nie wiem, dlaczego jeszcze nie napisałam nic o tym bubelku.
    Używałam kosmetyków Nivea Visage Young co prawda jakieś 7-8 lat temu, wtedy też wypuszczono na polski rynek ten krem.
    To była jakaś porażka.
    Kolor kremu to beżowo-pomarańczowy, a ja taka bladolica!
    Powinni wypuścić przynajmniej odcienie "light" i "dark/tan" jak zrobił to Garner ze swoim BB kremem.
    Dodatkowo to "cudo" rozprowadzało się tak, że smugi dawały efekt pod tytułem "krowa łaciata".
    Nigdy więcej żadnej Nivei, o nie.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ewentualnie (!) jako baza pod makijaż dla dziewczyn o ciemnej karnacji
  • Nie mam i na szczęście nigdy nie miałam poważnych problemów z cerą, toteż wszelkiego rodzaju kosmetyków koloryzujących twarz używam okazjonalnie.
    Ponieważ nie lubię obsmarowywać się fluidami itp., skusiłam się na ten produkt jakiś czas temu, sądząc że będzie doskonałym produktem łączącym w sobie krem nawilżający i LEKKI podkład. No i niestety nie spełnił pokładanych w nim nadziei.
    Oczekiwałam naturalnie wyglądającej, dobrze nawilżonej, lekko przyciemnionej twarzy o równomiernym kolorycie. I może gdzieś kiedyś trafię na takie cudo, ale raczej nie za tę cenę.
    Nivea stworzyła, wg mnie całkowicie bezmyślnie, krem-podkład w jednym tylko odcieniu, zupełnie ignorując fakt, że nie każda z nas ma skórę w kolorze, który producent uznał za naturalny... ;/
    Dla mnie naturalny z pewnością nie jest, a po nałożeniu nie przystosowuje się do koloru mojej skóry.
    Wyglądam i czuję się po nim jak tania pudernica ;/ Kosmetyk pozostawia smugi, nie wtapia się w skórę, lecz osiada na niej, mocno brudzi, pozostawiając ślady na dłoniach i odzieży.
    Może ewentualnie (!) służyć jako stosunkowo tania i dość lekka baza pod makijaż dla dziewczyn o ciemnej karnacji, ponieważ po nałożeniu na niego jeszcze pudru prasowanego oraz różu nie wygląda tak źle (może dlatego, że gubi się wówczas pod warstwami innych kosmetyków).
    Ponadto ma skłonność do rolowania się i ścierania się z twarzy.
    Daję jedną gwiazdkę za dość miły zapach,wygodne opakowanie i stosunkowo niską cenę.

Osobiście - NIE POLECAM !

Używam tego produktu od: około 2 lat

Ilość zużytych opakowań: 10% pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić lick_me69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • Jako nastolatka skusiałm się na niego, bo myślałam, że makijaż oraz kremowanie twarzy mam z głowy, nic bardziej mylnego, bo:

- kolory są za ciemne i ciężko jest je dobrać
    - szybko schodzi z buzi, można wybrudzić nim ubrania
    - zbyt wodnisty i tępy
    - zapycha
    - drogi jak za takie działanie
    - ciężko go zużyć, wydaje się jakby było go bez końca w tubce

Używam tego produktu od: kilka lat temu miałam 1 tubkę
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całą

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Produkt nie robi nic z tego, co obiecywał producent. Rozsmarowuje się łatwo, to fakt, ale pozostawia okropne smugi, a gdy próbuję to poprawić, ściera się. Ma okropny kolor, ciemny, wręcz brunatny, a na twarzy dodatkowo ciemnieje i zasycha, tworząc tępą maskę. Skóra nie jest po nim zmatowiona, wręcz świeci się. Można go jedynie wykorzystać jako "bazę" pod podkład, ale i tak nie wiem, czy warto się tak męczyć.

Chcesz pochwalić dominkoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • syf
  • To nie krem tylko jakieś paskudne mazidło, do tego ma okropny zapach. Kupiłam go 2 lata temu, gdy jeszcze miałam problemy z trądzikiem. Potrzebowałam czegoś kryjącego moje problemy i przy okazji nie zapychającego porów, matującego. Niestety to COŚ działało kompletnie odwrotnie niż powinno. Buźka po tym wyglądała tragicznie, nie tylko nie pomogło, ale i zaszkodziło. Zapchane pory, jeszcze więcej wyprysków i okropnie świecąca się skóra. Krycia żadnego nie zauważyłam, to COŚ jedynie nadaje naszej skórze marchewkowy kolor pełen smug. Dodatkowo mnie uczulił, bo skóra po nim bardzo piekła.

Minusy:
    - zapycha pory, wspomaga natychmiastowe tworzenie się pryszczy
    - dziwna płynna konsystencja, która zasycha na opakowaniu przy aplikacji
    - śmierdzi
    - marchewkowy kolor
    - skóra po nim świeci się jak latarnia
    - zostawia smugi i plamy
    - brudzi
    - wygląda nienaturalnie na buzi
    - szkodzi... cera pogorszyła się diametralnie, a przecież miał być specjalnie dla cery trądzikowej
    - uczula

Plusów brak. Nie jest nim nawet cena, bo zużycie nawet jednej złotówki na ten syf to marnotrawstwo. Może jedynie ładne opakowanie, ale co z tego.

Naprawdę nie polecam nikomu, a już najbardziej dziewczynom z trądzikową, problematyczną skórą no chyba, że komuś bardzo zależy na takim czarującym marchewkowo-wypryskowym efekcie.

Używam tego produktu od: kiedyś przez kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Lady Mimoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Kupiłam go dość dawno, bo ok. dwóch lat temu. Ale juz po kilku użyciach nie byłam zadowolona. Probowałam do niego wracać, ale ciągle nie zmieniał mojej opinii.

Zalety:
    - przystępna cena
    - trochę nawilża

Minusy:
    - zostawia plamy
    - cięzko go równomiernie rozsmarować
    - pozostawia uczucie ciężkości na twarzy
    - ciemny kolor
    - konsystencja
    - nie matował - moja skóra się po nim błyszczałą
    - roluje sie podczaj nakładania
    - szybko się ściera
    - opakowanie szybko się brudzi
    - nie zakrywał niedoskonałości

+/- zapach

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić sophomore za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Krem zupelnie sie nie sprawdzil! Jego kolor jest zbyt ciemny dla mojej cery, która po jego nałożeniu wcale nie zachwycała. Nie była ani matowa, ani wygładzona a jej koloryt....omg! Totalna pomyłka, zawadzał mi na półce chyba z rok, wkoncu oddalam go kumpeli.

Używam tego produktu od: nie używam już
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić gaga2707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • O zgrozo!
  • Cóż to jest za bubel! Użyłam parę razy i wywaliłam. Nawet nie mogłam go nikomu dać z racji odcienia. Odcień tytułowany jako naturalny, okazał się naturalny dla...mieszkanki solarium. Ciemny brąz wpadający w pomarańcz.
    Ani nie krył, ani nie matował, ani nie był antybakteryjny, bo wychodziły po nim małe wypryski. Konsystencja - lekka, trochę lejąca.
    Może przydałby się do malowania na płótnie ale absolutnie nie na twarzy.

Używam tego produktu od: kupiłam jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: trochę 1 opakowania, ostatecznie wyrzucone

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić themadcaplaughs za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij