Powiększ Nivea Visage Young, Pure Beauty, Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 `Be Beautiful`

Zgłaszająca osoba: cattarina

Sposób na gładką cerę bez konieczności stosowania dodatkowego podkładu. Jednocześnie nawilża, wygładza i wyrównuje koloryt cery. Dzięki świeżej, beztłuszczowej formule z czystymi morskimi minerałami zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Przystosowuje się do naturalnego koloru cery. W widoczny sposób wygładza, wyrównuje koloryt cery i poprawia jej wygląd.
Ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania i nie zatyka porów skóry.
Efekt: piękna, gładka cera i naturalny wygląd.

Skład: Aqua, Glycerin, Distarch Phosphate, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Maris Sal, Aluminum Chlorohydrate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, BHT, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum, [+/- (Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77007)]

Cena: ok. 14zł / 75ml

• to nie jest kosmetyk dla mnie
  • Na początku byłam zachwycona uniwersalnym działaniem kremu. Z jednej strony nawilżał, a z drugiej działał jak lekki podkład. Niestety po ok. miesiącu używania zauważyłam, że dosyć mocno zapycha skórę. Zaczęły pojawiać się zaskórniki, których nie byłam w stanie skontrolować. Peelingi i wizyty u kosmetyczki nie wystarczały, aby zredukować ten niekorzystny efekt, więc odstawiłam kosmetyk i zaczęłam używać go sporadycznie. Mimo, że kosmetyk ma wiele zalet takich jak wygoda, działanie, wydajność i niska cena, to jednak efekt jaki wywiera na skórę jest niszczący.

Używam tego produktu od: lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić fashionsister18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANIE NIE!
  • Przyznam się szczerze, że kupiłam go pod wpływem... promocji i reklam w gazetach. Była to zła decyzja. BEZNADZIEJNA. Same minusu:
    -Zbyt ciemny kolor
    -W ogóle się nie dopasowuje
    -Pozostawia smugi
    -Nieprzyjemny zapach
    -Zapycha pory
    Może jedyny plus to cena, ale wciąż są to pieniądze wydane w błoto.
    Próbowałam wszystkiego. Mieszania z innymi podkładami, kremami, itd. Niestety nic z tego. NIE POLECAM NIKOMU.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: Nie mogę zmęczyć jednego

Chcesz pochwalić avaynly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest wart wydawania kasy
  • Po pierwsze nie wart swojej ceny.. nie wart wg jakiej kol-wiek ceny.. niby naturalnykolor blabla .. nałożysz na twarz nie dość że ciemnieje to zostawia okropne plamy po paru godzinach , ogólnie zostawia straszne smugi!!. Jest to najgorsza rzecz jaką sobie kupiłam... Straszna masakra...

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne dno
  • Ten produkt nie zasługuje nawet na pół gwiazdki.

Nie znajduję w nim dosłownie żadnych plusów. Krem strasznie zapycha. A stosują go zazwyczaj młode osoby , które borykają się z niedoskonałościami i tym samym robią sobie wielką krzywdę.
    Nie da się go dobrze rozsmarować. Wałczy się, zostawia smugi. Kolor w żadnym wypadku nie dopasowuje się do koloru skóry. Pomarańczowa maska - taki efekt uzyskamy.

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić lexiflexi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny!!!
  • Ten krem kupiłam, kiedy zobaczyłam go w reklamie(ta młodość..), pomyślałam krem +podkład = zaoszczędzony czas.. Jak bardzo się myliłam...

Koszmar!!!!!!

Plusy:
    -może zapach

Minusy;
    -koszmarna konsystencja - okropne smugi
    -źle się rozsmarowywał - w zasadzie wcale
    -ciemny kolor na twarzy -coś okropnego
    -zapychacz

Na szczęście już go nie ma i więcej dziewczyn się nie nabierze!!
    Pieniądze wyrzucone w błoto...

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: dwie próby i poszedł do kosza!!!!

Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!
  • Najgorszy kosmetyk, jaki kiedykolwiek stosowałam.
    -po nałożeniu miałam wrażenie, że moja twarz się lepi
    -pozostawiał smugi, wiec na pewno nie wyrównywał kolorytu skóry
    -po ok. 2 godzinach nie było po nim śladu - zero trwałości
    -po nałożeniu robił się pomarańczowy
    -nie nawilża
    -co najgorsze - zapychał i to bardzo
    Plusów nie dostrzegam.
    Zużyłam ok. 1/3 opakowania a reszta wylądowała w koszu. Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić anikka_25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Osobiście uważam, że produkt był całkiem w porządku. Uważam, że spełniał swoje zadanie był jak bardzo lekki, matujący krem nawilżający z kolorkiem.
    Mimo, iż mam jasną karnację nie zostawiał u mnie na twarzy plam, rozprowadzał się łatwo (ale zwykle nie nakładałam go dużo). Stosowałam w pośpiechu i kiedy nie miałam ochoty nakładać cięższych podkładów. Nie zapychał porów, nie powodował niedoskonałości, używałam go też właśnie w momentach kiedy moja skóra miała dosyć, lub w tym momencie cyklu kiedy cera jest najgorsza. Faktem jest ze nie pokryje wielu widocznych niedoskonałości może jedynie wyrównać koloryt skóry i ją zmatowić na kilka godzin.
    Sądzę jednak, że jak na produkt tej klasy i w tej cenie - ok

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe - do ostatniej kropli

Chcesz pochwalić blackarose za czytelną i pomocną recenzję?
  • katastrowa
  • z której strony to jest krem nawilżający? na moje oko jest to ciężki ( za ciężki ) podkład. za gęsty przez co robi plamy, straszne odcienie, bardzo sztucznie wygląda na buzi
    jedyne plusy to bardzo delikatny zapach, napisy z opakowania nie scieraja sie, jest latwodostepny i w przystepnej cenie, ale nie warto!

Używam tego produktu od: trzy miesiace

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOSZMAR
  • Ten produkt to kłębek nieszczęść.
    Nigdy więcej. Producent napisał
    " Inteligentnie przystosowuje się do naturalnego koloru skóry"-ja dementuje,absolutna bzdura!
    -zacieki/"łaty"
    -baardzo ciemny
    -nie kryje
    -zatyka pory

Ogólnie twarz prezentuje się tragicznie. Jedyny plus to ładny zapach (kojarzy mi się z zielonymi perfumami C-THRU) i estetyczne opakowanie.

POJEMNOŚĆ; spora-ale po co komu tyle badziewia
    CENA; w wypadku tego produktu każda jest wygórowana.

Używam tego produktu od: krótko

Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji i NIGDY WIECEJ

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie nie nie
  • plusy:
    chyba brak.. może plusem być zapach, ale to trochę mało jak na krem

minusy:
    - bardzo tłusty
    - bardzo mocno kryjący (to ma być lekki podkład wg producenta???)
    - nienaturalny odcień
    - miałam krem do cery jasnej a i tak był bardzo ciemny

w zasadzie po pierwszym nałożeniu zmyłam go od razy z twarzy bo wyglądał bardzo nienaturalnie; od razu wylądował w koszu bo do niczego innego się nie nadawał

Używam tego produktu od: użyłam jeden raz i nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: jedno wyrzucone do kosza

Chcesz pochwalić mn22 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij