Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Powiększ Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Zgłaszająca osoba: Ludmiła

Żel powodujący wzrost rzęs oparty na ekstraktach roślinnych. To jedyny na rynku produkt powodujący wzrost rzęs, którego działanie zostało potwierdzone i udowodnione klinicznie oraz opatrzone autoryzacją Francuskiego Urzędu Reklamy (Verification Bureau of Publicity). Produkt może być stosowany bez ograniczeń. Nie jest szkodliwy ani drażniący nawet dla bardzo wrażliwych oczu. Jest szybki i łatwy w użyciu.
Rezultaty: dłuższe i mocniejsze rzęsy, więcej rzęs.
Aktywne składniki:
- pokrzywa - stymuluje wzrost, działa jak wzmacniający tonik.
- kasztanowiec zwyczajny - wzmacnia, stymuluje cyrkulację krwi, zmniejsza przekrwienie oczu.
- alantoina - nawilża
- sojowa lecytyna - zasadniczy element receptury
- liposomy, które są nośnikami składników aktywnych umożliwiają penetrację skóry
- hamamelis - działa przeciwzapalnie i leczniczo
- ziele St. John's - działa przeciwzapalnie
- ekstrakt jabłkowy - zmiękcza, łagodzi, leczy i odświeża skórę.

Skład: Deionized Water, Carbomer, Lecithin, Hypericum Extract, Apple Extract, Witch Hazel Extract, Horse Chestnut Extract, Nettle Extract, Lactic Acid, Allantoin, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Cena: ok. 65zł / 4,2ml; ok. 100zł / 10ml

• Napewno nie szkodzi
  • Powiem szczerze ze trudno mi ocenic dzialanie teog produktu. Moje rzesy sa bardzo dlugie, sa geste ale nie obrazilabym sie za wiecej :P

Mam wersje ze szczoteczka i aplikatorem na koncu.

+Nie podraznia oczu
    +Szybko wysycha
    +Napewno nie szkodzi rzesom
    +Wydaje mi sie ze zmniejszyla wypadanie ale nie mierzylam tego jakos specjalnie wiec moze to byc placebo
    +Uzywam tez na brwiach i brwiom tez niczego zlego nie robi

-Nie daje spektakularnych efektow ktore bym zauwazyla

Używam tego produktu od: Dwoch lat
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Roxymena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo zauważalnie wydłużyła
  • Moje rzęsy wyraźnie urosły i widać to było nawet wcześniej niż obiecywał producent, czyli po 3, a nie po 4 tygodniach. Wygladają też na gęściejsze, bo może zrobiły się trochę grubsze, ale głowy nie dam, bo nie mam aż takiego oka do szczegółów.
    Od pierwszego dnia lepiej prezentował się tusz położony na tej odżywce.
    Jestem zachwycona, ale nie mam porównania z innymi odżywkami, bo to moja pierwsza.
    Dla porządku dodam, bo może to miało wpływ, a może nie, że stosowanie tej odżywki zbiegło się z zażywaniem 3 miesiąc Vitapilu na włosy. (Na włosach wielkich efektów nie widzę, ale jeszcze zostało mi 12 dni do zakończenia kuracji.)
    Na pewno kupię ponownie, chociaż nie odrazu. Nauczona doświadczeniem innych, wiem już, że rzęsy się uodparniają na daną odżywkę zbyt długo stosowaną. Następne będzie serum Oceanic, Long 4 Lashes.
    Szkoda, że te podane ceny są już nieaktualne. Za mniejsze opakowanie Taliki w Douglasie trzeba zapłacić 85 zł.

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Chcesz pochwalić lalolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • żadnych efektów
  • Kupiłam produkt w Perfumerii Daglas.Odżywka jest wydajna, łatwo się ją nakłada.Zużyłam całe opakowanie i stosowałam codziennie ale efektów żadnych nie zauważyłam.Dla mnie strata pieniędzy

Chcesz pochwalić anielitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • Moje rzęsy są absolutnie blond długość przeciętna, gęstość dość dobra. Maluję je codziennie od ok. 10 lat.

Pierwszy raz spotkałam się z te odżywką jakieś 5 lat temu. Wtedy też po 4 tygodniach regularnego stosowania rano i wieczorem moje rzęsy wydłużyły się niesamowicie. Po nałożeniu tuszu wszyscy pytali, czy są sztuczne. Efekt był niesamowity. Po jakimś czasie osłabł, ale po kolejnych 4 tygodniach rzesy stały się znowu cudownie długie. Przy czym nie zauważyłam efektu przyciemnienia, czy podkręcenia.

Drugie opakowanie Lipocils po kilku miesiącach sprawiło się bardzo podobnie.

Niestety, kolejne opakowania nie zadziałały już tak intensywnie. Rzęsy wydłużają się (ale już nie tak bardz), są zdrowe, sprężyste, na waciku przy demakijażu nie pojawia się ani jedna... jednak cudów nie ma. Zrobiłam nawet roczną przerwę w stosowaniu tej odżywki, ale tak spektakularny efekt nie pojawił się więcej.

Naczytałam się sporo o tych cudownych repidalashach itp. i boję się ich stosowania. Lipocils nie podrażnia, nie powoduje żadnych skutków ubocznych, nawet jak dostanie się do oka- nie szczypie zbyt wiele. Jest odżywką, którą kupuję regularnie, stosuję obecnie i pewnie będę stosować dalej. Codzienne katowanie rzęs wieloma warstwami tuszu wymaga dobrej pielęgnacji, a tą Lipocils z pewnością zapewnia.

Gwiazdkę odejmuję, ponieważ po kilku latach stosowania efekt nie jest juz tak spektakularny, jak w pierwszym roku.

Używam tego produktu od: około 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6 (chyba 2 razy małe opakowanie, reszta 10 ml)

Chcesz pochwalić kajot71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja perełka <3
  • Pokochałam ten produkt. Jedno (mniejsze) opakowanie starczyło mi na ok. 3 miesiące. Oczywiście na wstępie dodam, że mam straszny problem z systematycznością, więc czasami stosowałam ją raz dziennie, a czasami dwa. Mimo to moje rzęsy stały się o niebo ładniejsze:
    - dłuższe
    - bardziej podkręcone
    - czarniejsze
    - mascara nakładała się na nie o wiele, wiele lepiej
    Poza tym podczas całego jej stosowanie rzęsy były o wiele silniejsze, niewypadały podczas demakijażu. Absolutny hit dla mnie - tymbardziej, że mam mega wrażliwe oczy (noszę soczewki kontaktowe), a ona mnie nie uczuliła

Ilość zużytych opakowań: 1i

Chcesz pochwalić jaaagaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • I'm lovin' it!
  • Mega. Nie znajduję wad, cena (~130 zł w Douglasie) jest dla mnie ok za taką jakość.

Zalety:
    - rzęsy są dłuższe
    - ciemniejsze
    - bardziej podkręcone
    - rosną jak głupie jeszcze przez kilka tygodni po odstawieniu odżywki
    - efekt duetu henna + Lipocils >>> jakikolwiek tusz

Pół gwiazdki odejmuję za to, że przy drugim opakowaniu efekt jest delikatniejszy.

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania + próbka

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja gwiazdka
  • Kochane Talika to produkt, który u mnie zdziałał cuda

Po 2 tygodniach używania zauważyłam, że moje rzęsy stały sie ciemniejsze i sztywniejsze a po 3 wyraźnie się wydłużyły i zagęściły.
    U każdego pewnie wygląda to inaczej ale po miesiącu widzę sporą poprawę. A do tego koleżanki zwracają uwagę na moje rzęsy i pytają czy są sztuczne ..... Jest to dla mnie szok!!!!
    Zauważyłam też ,że pod spodem wyrastają malutkie pojedyńcze włoski.

TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!

Ale tylko wtedy gdy zachowujemy w pielęgnacji systematyczność i nakładamy odżywke na noc i rano aż wejdzie nam to w nawyk Już po 2-3 tygodniach zauważycie różnicę
    - najważniejsze jesto to, ze nie podrażnia oczu
    - nie szczypie
    -można ją kupić w douglas i na allegro
    -nie jest droga w porównaniu do innych odżywek, które niekoniecznie dają efekt

Ja osobiśccie jestem po niej Happy!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić syrenkaa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny produkt, SOS dla rzęs
  • Odżywki używam od 2 miesięcy i widzę różnicę.
    Są silniejsze, twardsze,mniej wypadają, wydaje mi się że nawet zrobiły się dłuższe
    Maluję rzęsy codziennie dlatego postanowiłam im to jakoś zrekompensować wybrałam ten produkt i naprawdę nie żałuję !!

Dziewczyny polecam Wam tą odżywkę!
    Warto spróbować

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza jaką używałam
  • póki używałam miałam wachlarz rzęs

odżywka jest bardzo wydajna: 1 opakowanie wystarcza na pół roku, zuzywa sie całe, nic nie wysycha

jest bezzapachowa i przeźroczysta, nadaje się pod tusz do rzęs, nigdy nie wywołała podrażnienia ani łzawienia- nie mam jakichś tendencji do alergii czy mocno wrażliwych oczu, ale nigdy żadnej niespodzianki nie było

faktycznie stymuluje wzrost rzęs i je przyciemnia, sa też ładniej podkrecone, nadaje sie tez do podkreślenia brwi jako żel

na wizualne efekty działania trzeba poczekać około 2 miesięcy- potem rzęsy wyglądaja coraz lepiej i nawet tania mascara może nas zadowolić

osobiście polecam, pewnie do niej wrócę za jakis czas

Używam tego produktu od: przez 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 10 ml

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Nie za taką cenę
  • Jak dla mnie nie pomogła ani trochę więc teraz stosuję ją jako bazę pod tusz i tu się całkiem nieźle sprawuje ale nie za taką kasę. Ładnie rozczesuje rzęsy, nie podrażnia, fajna "mokra" konsystencja, która łatwo się rozprowadza, lepiej trzyma się na niej tusz i ładniej wydłuża ale to efekt jednorazowy, który znika po zmyciu makijażu.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić evra za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij