Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Powiększ Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Zgłaszająca osoba: Ludmiła

Żel powodujący wzrost rzęs oparty na ekstraktach roślinnych. To jedyny na rynku produkt powodujący wzrost rzęs, którego działanie zostało potwierdzone i udowodnione klinicznie oraz opatrzone autoryzacją Francuskiego Urzędu Reklamy (Verification Bureau of Publicity). Produkt może być stosowany bez ograniczeń. Nie jest szkodliwy ani drażniący nawet dla bardzo wrażliwych oczu. Jest szybki i łatwy w użyciu.
Rezultaty: dłuższe i mocniejsze rzęsy, więcej rzęs.
Aktywne składniki:
- pokrzywa - stymuluje wzrost, działa jak wzmacniający tonik.
- kasztanowiec zwyczajny - wzmacnia, stymuluje cyrkulację krwi, zmniejsza przekrwienie oczu.
- alantoina - nawilża
- sojowa lecytyna - zasadniczy element receptury
- liposomy, które są nośnikami składników aktywnych umożliwiają penetrację skóry
- hamamelis - działa przeciwzapalnie i leczniczo
- ziele St. John's - działa przeciwzapalnie
- ekstrakt jabłkowy - zmiękcza, łagodzi, leczy i odświeża skórę.

Skład: Deionized Water, Carbomer, Lecithin, Hypericum Extract, Apple Extract, Witch Hazel Extract, Horse Chestnut Extract, Nettle Extract, Lactic Acid, Allantoin, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Cena: ok. 65zł / 4,2ml; ok. 100zł / 10ml

• Bardzo dobra odżywka
  • Moje rzęsy są absolutnie blond długość przeciętna, gęstość dość dobra. Maluję je codziennie od ok. 10 lat.

Pierwszy raz spotkałam się z te odżywką jakieś 5 lat temu. Wtedy też po 4 tygodniach regularnego stosowania rano i wieczorem moje rzęsy wydłużyły się niesamowicie. Po nałożeniu tuszu wszyscy pytali, czy są sztuczne. Efekt był niesamowity. Po jakimś czasie osłabł, ale po kolejnych 4 tygodniach rzesy stały się znowu cudownie długie. Przy czym nie zauważyłam efektu przyciemnienia, czy podkręcenia.

Drugie opakowanie Lipocils po kilku miesiącach sprawiło się bardzo podobnie.

Niestety, kolejne opakowania nie zadziałały już tak intensywnie. Rzęsy wydłużają się (ale już nie tak bardz), są zdrowe, sprężyste, na waciku przy demakijażu nie pojawia się ani jedna... jednak cudów nie ma. Zrobiłam nawet roczną przerwę w stosowaniu tej odżywki, ale tak spektakularny efekt nie pojawił się więcej.

Naczytałam się sporo o tych cudownych repidalashach itp. i boję się ich stosowania. Lipocils nie podrażnia, nie powoduje żadnych skutków ubocznych, nawet jak dostanie się do oka- nie szczypie zbyt wiele. Jest odżywką, którą kupuję regularnie, stosuję obecnie i pewnie będę stosować dalej. Codzienne katowanie rzęs wieloma warstwami tuszu wymaga dobrej pielęgnacji, a tą Lipocils z pewnością zapewnia.

Gwiazdkę odejmuję, ponieważ po kilku latach stosowania efekt nie jest juz tak spektakularny, jak w pierwszym roku.

Używam tego produktu od: około 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6 (chyba 2 razy małe opakowanie, reszta 10 ml)

Chcesz pochwalić kajot71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja perełka <3
  • Pokochałam ten produkt. Jedno (mniejsze) opakowanie starczyło mi na ok. 3 miesiące. Oczywiście na wstępie dodam, że mam straszny problem z systematycznością, więc czasami stosowałam ją raz dziennie, a czasami dwa. Mimo to moje rzęsy stały się o niebo ładniejsze:
    - dłuższe
    - bardziej podkręcone
    - czarniejsze
    - mascara nakładała się na nie o wiele, wiele lepiej
    Poza tym podczas całego jej stosowanie rzęsy były o wiele silniejsze, niewypadały podczas demakijażu. Absolutny hit dla mnie - tymbardziej, że mam mega wrażliwe oczy (noszę soczewki kontaktowe), a ona mnie nie uczuliła

Ilość zużytych opakowań: 1i

Chcesz pochwalić jaaagaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • I'm lovin' it!
  • Mega. Nie znajduję wad, cena (~130 zł w Douglasie) jest dla mnie ok za taką jakość.

Zalety:
    - rzęsy są dłuższe
    - ciemniejsze
    - bardziej podkręcone
    - rosną jak głupie jeszcze przez kilka tygodni po odstawieniu odżywki
    - efekt duetu henna + Lipocils >>> jakikolwiek tusz

Pół gwiazdki odejmuję za to, że przy drugim opakowaniu efekt jest delikatniejszy.

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania + próbka

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja gwiazdka
  • Kochane Talika to produkt, który u mnie zdziałał cuda

Po 2 tygodniach używania zauważyłam, że moje rzęsy stały sie ciemniejsze i sztywniejsze a po 3 wyraźnie się wydłużyły i zagęściły.
    U każdego pewnie wygląda to inaczej ale po miesiącu widzę sporą poprawę. A do tego koleżanki zwracają uwagę na moje rzęsy i pytają czy są sztuczne ..... Jest to dla mnie szok!!!!
    Zauważyłam też ,że pod spodem wyrastają malutkie pojedyńcze włoski.

TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!

Ale tylko wtedy gdy zachowujemy w pielęgnacji systematyczność i nakładamy odżywke na noc i rano aż wejdzie nam to w nawyk Już po 2-3 tygodniach zauważycie różnicę
    - najważniejsze jesto to, ze nie podrażnia oczu
    - nie szczypie
    -można ją kupić w douglas i na allegro
    -nie jest droga w porównaniu do innych odżywek, które niekoniecznie dają efekt

Ja osobiśccie jestem po niej Happy!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić syrenkaa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny produkt, SOS dla rzęs
  • Odżywki używam od 2 miesięcy i widzę różnicę.
    Są silniejsze, twardsze,mniej wypadają, wydaje mi się że nawet zrobiły się dłuższe
    Maluję rzęsy codziennie dlatego postanowiłam im to jakoś zrekompensować wybrałam ten produkt i naprawdę nie żałuję !!

Dziewczyny polecam Wam tą odżywkę!
    Warto spróbować

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza jaką używałam
  • póki używałam miałam wachlarz rzęs

odżywka jest bardzo wydajna: 1 opakowanie wystarcza na pół roku, zuzywa sie całe, nic nie wysycha

jest bezzapachowa i przeźroczysta, nadaje się pod tusz do rzęs, nigdy nie wywołała podrażnienia ani łzawienia- nie mam jakichś tendencji do alergii czy mocno wrażliwych oczu, ale nigdy żadnej niespodzianki nie było

faktycznie stymuluje wzrost rzęs i je przyciemnia, sa też ładniej podkrecone, nadaje sie tez do podkreślenia brwi jako żel

na wizualne efekty działania trzeba poczekać około 2 miesięcy- potem rzęsy wyglądaja coraz lepiej i nawet tania mascara może nas zadowolić

osobiście polecam, pewnie do niej wrócę za jakis czas

Używam tego produktu od: przez 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 10 ml

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Nie za taką cenę
  • Jak dla mnie nie pomogła ani trochę więc teraz stosuję ją jako bazę pod tusz i tu się całkiem nieźle sprawuje ale nie za taką kasę. Ładnie rozczesuje rzęsy, nie podrażnia, fajna "mokra" konsystencja, która łatwo się rozprowadza, lepiej trzyma się na niej tusz i ładniej wydłuża ale to efekt jednorazowy, który znika po zmyciu makijażu.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić evra za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednio mimo ze dobra
  • trafilam na mala promocje i dlatego kupilam niestety nie uzywalam jej regularnie
    rzesy mi naprawde urosly przez 3 tyg.stosowania ,na brwi mi bardzo pomoglo jednak po odstawieniu rzesy wracaja do popzredniego stanu , mi starczyla na jakeis 5 miechow ,powinno sie wkladac szpatulke bo nie wiedza jak tego uzywac a wystarczy ja aplikowac glownie przy samej nasadzie rzes a niektorzy nia maluja jak tuszem wiec moze dlatego nie dziala ,polecam osobom napalonym
    gdyby nie cena... sa leki do oczu po ktorych rosna rzesy wiec chyba przejde sie do okulisty anie do drogerii

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Kupiłam duże opakowanie.Na początku zaznaczam,że odżywka jest bardzo wydajna- starczyła na półtora mies. nakładana 2 razy dziennie na górne i dolne rzęsy oraz na brwi.Ale nie ma jakieś znaczącej poprawy ,owszem rzęsy są leciutko gęstsze a dolne dłuższe lecz jest to efekt ledwie zauważalny ,natomiast brwi w ogóle nie zareagowały.Myślę ,że ten produkt to wielkie przegięcie -z uwagi na cenę , poświęcony czas ,czasami wywołane podrażnienia oka i jednak nikłe efekty - odradzam.

Używam tego produktu od: ok.1,5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić nestelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywia, wzmacnia ale nie działa tak jak obiecuje producent
  • To moja druga odżywka, która miała wzmocnić rzęsy, a przede wszystkim je wydłużyć, przyciemnić i zagęścić. Niestety, po raz kolejny zawiodłam się.. Albo tego typu produktu są przereklamowane, zwyczajnie "do kitu", albo moje rzęsy są bardzo oporne na porost.

Cena, opakowanie i konsystencja:
    Kupując na stronie internetowej zapłaciłam około 44zł wraz z wysyłką, zatem tragedii z ceną nie ma. Za moją poprzednią odżywkę, która miała zdziałać cuda zapłaciłam nieco ponad 60zł.

Kiedy otrzymałam paczkę i wydobyłam Talikę byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie wiedziałam, że produkt jest taki malutki - spodziewałam się rozmiarów zwykłej maskary.
    Tubka jest bardzo poręczna, zmieści się do każdej kosmetyczki. Zabrałam ją ze sobą także na wyjazd. Dołączam zdjęcia.

Kosmetyk aplikujemy za pomocą małej czarnej szczoteczki.(***-> zdjęcie) Konsystencja jest przeźroczysta. Nie podrażnia oczu, nie szczypie.

Działanie:
    Przejdźmy do najważniejszego, a zatem działania. Niestety, jak już wspomniałam na początku recenzji, nie jestem zadowolona z wydanych 44zł. Spodziewałam się, ze moje rzęsy chociaż trochę urosną jednak chyba nic ich nie ruszy. Plusem jest to, że zostały wzmocnione. Nie kruszą się i nie wypadają.
    Niestety nie posiadam zdjęć sprzed stosowania Taliki, jednak dołączam zdjęcia po.

A poniżej kilka kolejnych pozytywnych cech produktu:
    - nie pachnie chemicznie
    - wydajny - starczył mi na 6 tygodni codziennego stosowania
    - rzęsy stały się bardziej sprężyste i nawilżone

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Astray_lif za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij