Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Powiększ Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Zgłaszająca osoba: Ludmiła

Żel powodujący wzrost rzęs oparty na ekstraktach roślinnych. To jedyny na rynku produkt powodujący wzrost rzęs, którego działanie zostało potwierdzone i udowodnione klinicznie oraz opatrzone autoryzacją Francuskiego Urzędu Reklamy (Verification Bureau of Publicity). Produkt może być stosowany bez ograniczeń. Nie jest szkodliwy ani drażniący nawet dla bardzo wrażliwych oczu. Jest szybki i łatwy w użyciu.
Rezultaty: dłuższe i mocniejsze rzęsy, więcej rzęs.
Aktywne składniki:
- pokrzywa - stymuluje wzrost, działa jak wzmacniający tonik.
- kasztanowiec zwyczajny - wzmacnia, stymuluje cyrkulację krwi, zmniejsza przekrwienie oczu.
- alantoina - nawilża
- sojowa lecytyna - zasadniczy element receptury
- liposomy, które są nośnikami składników aktywnych umożliwiają penetrację skóry
- hamamelis - działa przeciwzapalnie i leczniczo
- ziele St. John's - działa przeciwzapalnie
- ekstrakt jabłkowy - zmiękcza, łagodzi, leczy i odświeża skórę.

Skład: Deionized Water, Carbomer, Lecithin, Hypericum Extract, Apple Extract, Witch Hazel Extract, Horse Chestnut Extract, Nettle Extract, Lactic Acid, Allantoin, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Cena: ok. 65zł / 4,2ml; ok. 100zł / 10ml

• Moja perełka <3
  • Pokochałam ten produkt. Jedno (mniejsze) opakowanie starczyło mi na ok. 3 miesiące. Oczywiście na wstępie dodam, że mam straszny problem z systematycznością, więc czasami stosowałam ją raz dziennie, a czasami dwa. Mimo to moje rzęsy stały się o niebo ładniejsze:
    - dłuższe
    - bardziej podkręcone
    - czarniejsze
    - mascara nakładała się na nie o wiele, wiele lepiej
    Poza tym podczas całego jej stosowanie rzęsy były o wiele silniejsze, niewypadały podczas demakijażu. Absolutny hit dla mnie - tymbardziej, że mam mega wrażliwe oczy (noszę soczewki kontaktowe), a ona mnie nie uczuliła

Ilość zużytych opakowań: 1i

Chcesz pochwalić jaaagaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • I'm lovin' it!
  • Mega. Nie znajduję wad, cena (~130 zł w Douglasie) jest dla mnie ok za taką jakość.

Zalety:
    - rzęsy są dłuższe
    - ciemniejsze
    - bardziej podkręcone
    - rosną jak głupie jeszcze przez kilka tygodni po odstawieniu odżywki
    - efekt duetu henna + Lipocils >>> jakikolwiek tusz

Pół gwiazdki odejmuję za to, że przy drugim opakowaniu efekt jest delikatniejszy.

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania + próbka

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja gwiazdka
  • Kochane Talika to produkt, który u mnie zdziałał cuda

Po 2 tygodniach używania zauważyłam, że moje rzęsy stały sie ciemniejsze i sztywniejsze a po 3 wyraźnie się wydłużyły i zagęściły.
    U każdego pewnie wygląda to inaczej ale po miesiącu widzę sporą poprawę. A do tego koleżanki zwracają uwagę na moje rzęsy i pytają czy są sztuczne ..... Jest to dla mnie szok!!!!
    Zauważyłam też ,że pod spodem wyrastają malutkie pojedyńcze włoski.

TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!

Ale tylko wtedy gdy zachowujemy w pielęgnacji systematyczność i nakładamy odżywke na noc i rano aż wejdzie nam to w nawyk Już po 2-3 tygodniach zauważycie różnicę
    - najważniejsze jesto to, ze nie podrażnia oczu
    - nie szczypie
    -można ją kupić w douglas i na allegro
    -nie jest droga w porównaniu do innych odżywek, które niekoniecznie dają efekt

Ja osobiśccie jestem po niej Happy!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić syrenkaa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny produkt, SOS dla rzęs
  • Odżywki używam od 2 miesięcy i widzę różnicę.
    Są silniejsze, twardsze,mniej wypadają, wydaje mi się że nawet zrobiły się dłuższe
    Maluję rzęsy codziennie dlatego postanowiłam im to jakoś zrekompensować wybrałam ten produkt i naprawdę nie żałuję !!

Dziewczyny polecam Wam tą odżywkę!
    Warto spróbować

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza jaką używałam
  • póki używałam miałam wachlarz rzęs

odżywka jest bardzo wydajna: 1 opakowanie wystarcza na pół roku, zuzywa sie całe, nic nie wysycha

jest bezzapachowa i przeźroczysta, nadaje się pod tusz do rzęs, nigdy nie wywołała podrażnienia ani łzawienia- nie mam jakichś tendencji do alergii czy mocno wrażliwych oczu, ale nigdy żadnej niespodzianki nie było

faktycznie stymuluje wzrost rzęs i je przyciemnia, sa też ładniej podkrecone, nadaje sie tez do podkreślenia brwi jako żel

na wizualne efekty działania trzeba poczekać około 2 miesięcy- potem rzęsy wyglądaja coraz lepiej i nawet tania mascara może nas zadowolić

osobiście polecam, pewnie do niej wrócę za jakis czas

Używam tego produktu od: przez 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 10 ml

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Nie za taką cenę
  • Jak dla mnie nie pomogła ani trochę więc teraz stosuję ją jako bazę pod tusz i tu się całkiem nieźle sprawuje ale nie za taką kasę. Ładnie rozczesuje rzęsy, nie podrażnia, fajna "mokra" konsystencja, która łatwo się rozprowadza, lepiej trzyma się na niej tusz i ładniej wydłuża ale to efekt jednorazowy, który znika po zmyciu makijażu.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić evra za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednio mimo ze dobra
  • trafilam na mala promocje i dlatego kupilam niestety nie uzywalam jej regularnie
    rzesy mi naprawde urosly przez 3 tyg.stosowania ,na brwi mi bardzo pomoglo jednak po odstawieniu rzesy wracaja do popzredniego stanu , mi starczyla na jakeis 5 miechow ,powinno sie wkladac szpatulke bo nie wiedza jak tego uzywac a wystarczy ja aplikowac glownie przy samej nasadzie rzes a niektorzy nia maluja jak tuszem wiec moze dlatego nie dziala ,polecam osobom napalonym
    gdyby nie cena... sa leki do oczu po ktorych rosna rzesy wiec chyba przejde sie do okulisty anie do drogerii

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Kupiłam duże opakowanie.Na początku zaznaczam,że odżywka jest bardzo wydajna- starczyła na półtora mies. nakładana 2 razy dziennie na górne i dolne rzęsy oraz na brwi.Ale nie ma jakieś znaczącej poprawy ,owszem rzęsy są leciutko gęstsze a dolne dłuższe lecz jest to efekt ledwie zauważalny ,natomiast brwi w ogóle nie zareagowały.Myślę ,że ten produkt to wielkie przegięcie -z uwagi na cenę , poświęcony czas ,czasami wywołane podrażnienia oka i jednak nikłe efekty - odradzam.

Używam tego produktu od: ok.1,5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić nestelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywia, wzmacnia ale nie działa tak jak obiecuje producent
  • To moja druga odżywka, która miała wzmocnić rzęsy, a przede wszystkim je wydłużyć, przyciemnić i zagęścić. Niestety, po raz kolejny zawiodłam się.. Albo tego typu produktu są przereklamowane, zwyczajnie "do kitu", albo moje rzęsy są bardzo oporne na porost.

Cena, opakowanie i konsystencja:
    Kupując na stronie internetowej zapłaciłam około 44zł wraz z wysyłką, zatem tragedii z ceną nie ma. Za moją poprzednią odżywkę, która miała zdziałać cuda zapłaciłam nieco ponad 60zł.

Kiedy otrzymałam paczkę i wydobyłam Talikę byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie wiedziałam, że produkt jest taki malutki - spodziewałam się rozmiarów zwykłej maskary.
    Tubka jest bardzo poręczna, zmieści się do każdej kosmetyczki. Zabrałam ją ze sobą także na wyjazd. Dołączam zdjęcia.

Kosmetyk aplikujemy za pomocą małej czarnej szczoteczki.(***-> zdjęcie) Konsystencja jest przeźroczysta. Nie podrażnia oczu, nie szczypie.

Działanie:
    Przejdźmy do najważniejszego, a zatem działania. Niestety, jak już wspomniałam na początku recenzji, nie jestem zadowolona z wydanych 44zł. Spodziewałam się, ze moje rzęsy chociaż trochę urosną jednak chyba nic ich nie ruszy. Plusem jest to, że zostały wzmocnione. Nie kruszą się i nie wypadają.
    Niestety nie posiadam zdjęć sprzed stosowania Taliki, jednak dołączam zdjęcia po.

A poniżej kilka kolejnych pozytywnych cech produktu:
    - nie pachnie chemicznie
    - wydajny - starczył mi na 6 tygodni codziennego stosowania
    - rzęsy stały się bardziej sprężyste i nawilżone

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Astray_lif za czytelną i pomocną recenzję?
  • ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!
  • Zdecydowanie odradzam. kierując się ceną i opiniami kupiłam w Anglii Talikę, sądząc że uczyni rzęsy dłuższymi, zdrowszymi. I tu mocne rozczarowanie. Na poziomie odżywki za 10zł. Niestety, 100zł wyrzucone w błoto. Nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze. Gdybym nie wiedziała co to za firma i jaka jest cena odżywki mogłabym przypuścić że to najzwyklejsza odżywka. Trudno mi uwierzyć że jest to produkt ekskluzywny, no chyba że cenowo..Używam tego produktu od: 2-3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić czarnadg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo podrażnia oczy
  • Nie mogę ocenić skuteczności odżywki bo używałam jej tylko 5 dni. Okropnie podrażniła mi oczy,co ją całkowicie dyskwalifikuje. oczka bolały, były okropnie przekrwione i piekły. Po jej odstawieniu jeszcze przez kilka dni źle wiedziałam na jedno oko. NIE POLECAM WRAŻLIWYM OCZOM, OKROPNE DZIADOSTWO!!

Chcesz pochwalić marry_mw za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Produkt przy regularnym stosowaniu DZIAŁA.
    Mi rzęs nie przyciemnił, nie widzę żeby bardzo zgęstniały (ale tego nie wykluczam, bo i tak były dość gęste), ale na pewno się wydłużyły i... wyprostowały. Daję 3,5 gwiazdki bo szału nie ma, a i cena za duża.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 egz 4,2 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Bardano za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie widze sensu jej uzywania
  • Jako, ze rok temu po Swietach w perfumerii byla promocja na te odzywke to kupilam jej mniejsza pojemnosc zachecona tym, ze wiele osob sobie ja tu chwali. Moje rzesy sa dlugie, ale niezbyt geste. Nie oczekiwalam jakiegos powalajacego efektu, ale moim zdaniem odzywka nie jest warta swojej ceny. Uzywalam jej najpierw tylko wieczorem, a pozniej rano i wieczorem w dni kiedy nie wychodzilam z domu. Latwo sie ja naklada, nie podraznia oczu. Starczyla mi na 2.5 miesiaca i po tym czasie zauwazylam, ze rzesy byly jednynie delikatnie pogrubione, ale rezultat naprawde nie byl oszalamiajacy na to co obiecuje producent. Innego efektu nie zauwazylam. Używam tego produktu od: rok temuIlość zużytych opakowań: 1 mniejsze opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Też nie rozumiem zachwytów...
  • Po stosowaniu tej odzywki nie było efektów. Ta sama długość, gęstość. Może delikatnie włoski sciemniały ale może mi się tak tylko wydaje. Ogólnie nie polecam i jej więcej nie kupię. Cena też stanowczo za wysoka! Zresztą z założenia nie stosuje się go na linii rzęs, bo ma tylko taką szczoteczkę jak do malowania rzęs, więc i trudno o to by to wpłynęło na porost rzęs. Ja próbowałam to stosować na linię rzęs ale mimo wszystko NIC TO NIE DAJE! No i na linię rzes bardzo źle się nakłada...

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Chcesz pochwalić rybciaeugen1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo lubię tą odżywkę, kupuje ją już od dwóch lat i uważam, że jest super. Odżywia rzęsy, są ciemniejsze i nie wypadają, a najważniejsze jest to że nie uczula. Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Martunia80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezkonkurencyjna
  • Moim problemem i źródłem kompleksów od zawsze były krótkie, rzadkie rzęsy. Nawet po nałożeniu tuszu moje rzęsy były krótkie i niewyraziste. Używałam innych odzywek, baz pod tusz, tuszów wydłużających- wszystko to bez większych efektów. Zdesperowana, postanowiłam zaryzykować wydając spora sumę na Talikę. Podchodziłam do niej ze sporym dystansem, żeby się nie rozczarować. Wydawało mi się, że genetyki nic nie oszuka. A jednak! Okazuje się, ze produkt jest wart swojej ceny. Pierwsze efekty zauważyłam po ok. 8 dniach. Zaczęło mi rosnąć mnóstwo nowych rzęs (i wciąż przyrasta ich więcej). Najpierw o wiele lepiej nakładało mi się tusz. Po dwóch tygodniach widziałam już niewielką zmianę w długości rzęs. Obecnie mogę z czystym sumieniem stwierdzić, ze moje rzęsy są podkręcone, dłuższe o jakieś 2 mm i przede wszystkim o wiele gęstsze. Efekt obiektywnie potwierdzają kępki, które wklejam od czasu do czasu w kącikach oczu. Kiedyś musiałam przycinać najkrótsze kępki z opakowania, obecnie idealnie pasują najdłuższe.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Elisabeth26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • droga, a efekt jest krótkotrwy
  • Jest droga, a efekt nie utrzymuje się długo (miałam wrażenie, iż po zaprzestaniu używania rzęsy wróciły do stanu przed używaniem odżywki). Przyciemnia rzęsy, powoduje wzrost,można stosować pod tusz, wydajny.
    Jak na swoja cenę nie jest warta.

Chcesz pochwalić dolceee za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego...
  • A więc "odżywka do rzęs"... Jak wiemy ciężko znaleźć tą idealna , inne wgl nie używają , a talika to znarnowane pieniądze. Kupiłam ją nie znając za bardzo producenta. Mało się o niej słyszy , za pięniadze wcale nie takie małe. Używałam jej rano i wieczorem , naprawdę przez spory kawał czasu... "EFEKTY": jedyne co zauważyłam to MOŻE trochę mniej wypadają mi rzęsy przy demakijażu. Czy coś więcej ? WĄTPIE!. Naprawdę moim zdaniem nie warto. Teraz używam jej tylko pod tusz do rzęs , lepiej mi się rozczesuje a tusz nie robi brzydkich grudek. Jedyne zastosowanie... Jak chcecie , spróbujcie same , w każdym razie ja jestem na nie.

Używam tego produktu odk. 0,5roku

Chcesz pochwalić Alliee za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Z natury mam ładne rzęsy: ciemne i długie. Jednak kilka miesięcy temu wypadła mi mała kępka tworząc nieestetyczny ubytek na dolnej powiece i nijak nie chciała odrosnąć.
    Postanowiłam wypróbować tę odżywkę i muszę przyznać że niemożliwe stało się możliwe. Rosną mi nowe rzęsy w miejscu gdzie ich nie było a pozostałe są mocne i odżywione. Mam też wrażenie że trochę urosły ale może to tylko autosugestia
    Odżywki używam raz na dobę (wieczorem). Może troszkę podrażniać oczy jeśli zaaplikuje się jej za dużo, ale precyzyjna szczoteczka i gąbęczka sprawiają że jej nakładanie nie powinno nastręczać problemów.
    Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Odżywkę tę kupiłam już dawno, w lutym, i skrupulatnie używałam 2 razy dziennie przez te 28 dni. Sam efekt odżywienia jest przyzwoity, rzęsy jakoś szalenie nie urosły. Wszystko byłoby do zaakceptowania oprócz tego, że zaczęły mi po tym wypadać jak nigdy! Czasem nawet po 2 rzęsy z każdego oka (a nigdy tak nie miałam).
    No cóż...najwidoczniej nie jest to kosmetyk dla mnie, znacznie lepiej sprawuje się olejek rycynowy, a cena bez porównania niższa.

Używam tego produktu od:lutego
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić nitek za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna polecenia
  • Przymierzałam się do kupna tej odżywki już od wielu, wielu miesięcy, no i wreszcie się udało. I wcale a wcale nie żałuję wydanych pieniędzy
    Moje rzęsy są z natury bardzo delikatne, cienkie, ledwo widoczne, więc tuszuję je codziennie. Używałam już różnych odżywek do rzęs, ale Talika zdecydowanie bije wszystkie na głowę!
    Po ok. 3 tygodniach stosowania, raz dziennie, wieczorem, moje rzęsy stały się gęstsze, grubsze, mocniejsze, bo już w ogóle nie wypadają i jakieś takie bardziej mięsiste Są też czarniejsze i wreszcie to moje oko jakoś wygląda bez tuszu do rzęs! Dostrzegłam nawet nowe, małe rzęski, co jeszcze bardziej je zagęstsza
    Poza tym, odżywka wydaje się być wydajna, mimo małego opakowania, bo wystarczy produkt nałożyć tylko raz. Kolejny atut to żelowa konsystencja i szczoteczka, którą z łatwością można precyzyjnie nałożyć odżywkę.
    Minusów jak na razie nie widzę, więc mogę z czystym sumieniem ją polecić

Chcesz pochwalić marrteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!!!
  • Uwazam ze jest to bardzo dobra odzywka, uzywam jej od poltora miesiaca i widze naprawde roznice , rzesy sa dluzsze, mocniejsze, gestsze i grubsze. Naprawde spelnia obietnice, ja mam rzesy jasne i zadkie jak wiele blondynek zreszta, ale po tej odzywce widze naprawde poprawe.Uzywam rano i wieczorem i mysle ze jest wydajna chociaz opakownie nie pozwala mi na sprawdzenie ile jej ubylo.Wczesniej uzywlam odzywki loreala i tez byla dobra , ale ta daje cos wiecej wedlug mnie. Nie daje 5* poniewaz musze ja jeszcze troche przetestowc, ale jak narazie to chyba jest dla mnie KWC.

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Aga23it za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda czasu i pieniędzy
  • Nie rozumiem zachwytów. Na plus to jedynie bardzo wygodna szczoteczka i wydajna zawartość.

Nie zauważyłam po sumiennym traktowaniu tym swoich rzęs - codziennie rano i wieczorem a czasem nawet w ciągu dnia - żadnych efektów. Ani wydłużenia, ani wzmocnienia, na które liczyłam najbardziej.. szkoda pieniędzy!

Używam tego produktu od: 4 m-ce

Chcesz pochwalić sexy mist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka
  • Jak mówi najlepse moim zdaniem powiedzene cudów i sząłu nie ma ale wrat swojej ceny jaką zapłaciłam na promocji 89zł.Na kolejną póki co si ne zdecyduje gdyż poluje na Mavala ale kedy chciałam kupic igdzie nie był i namówiono mnie na Talikę.
    Do rzeczy-rzes są piękne, lśniace dużo mi podrosły-miałam bardzo zniszczonepo ty jak kupiłam jeyen tusz a w sklepie i na ulotce po polsku nie było info jak poprawnie go zmyc-widze jak dużo nowych res mi wyrasta.Stosuje bez oszczednosci dopiero jakieś 3 tyg ale już po tyg było widac efekty.

Dodaje gwiazdkę stosuje jej nadal a rzęsy az miło zmywac i malowac bo i wtedy i wtedy są doskonałe.Mam ich mnóstwo!!!!od kacika do kacika, są długie jak prawie sztuczne i nie wypadaja!!!!!przez ostatnie tygodnie ani jedna chociaz codziennie je maluje więc i zmywam!!!^To cudo nadal jest go pełno chciaż nie używam oszczędnie.Poradze wam więc lepiej zainwestowac w tę odżywkę nadal na promocji w Douglasie za 89zł a tusz kupic byle jaki-choc tani wcale nie znaczy gorszy często- bo przy takich rzęsach wszystko sie nada ::))) To mój KWC na lata!!!!
    W szufladzie mam kupiona Mavale lezy i czeka zobaczymy kóra wygra bo chyba lepiej być już nie może...No i kolor jak po czarnej hennie i ten błysk rzęs...

Używam tego produktu od:3 tyg
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić kasiaemilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tandeta
  • Kupilam 4 miesiace temu, uzywam codziennie rano i wieczorem, to juz moje 2 opakowanie (10ml).
    Rzesy niestety zaczely mi po niej wypadac, nie zauwazylam NICZEGO - zadnej zmiany! Chyba ze na gorsze.
    Bubel jak diabli.
    Szczota wielka, latwo ja do oka wsadzic, bo przeciez odzywki nalezy nakladac od korzonkow rzes po same ich koniuszki.
    Wielki zart i strata pieniedzy.
    Smierdzi jak tandetny zel do wlosow, zreszta jaki zel, konsystencja wody!
    Rano mam poklejone powieki i rzesy wygladaja jak druty.
    Gorszego badziewia swiat nie widzial!
    NIGDY WIECEJ!!!!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 i zadnych wiecej! Strata pieniedzy!

Chcesz pochwalić laineyee za czytelną i pomocną recenzję?