Powiększ Dax Cosmetics, Ideal Body, Pump-Bust-Up ( Koncentrat do powiększania i ujędrniania biustu)

Zgłaszająca osoba: jowisia

Wyjątkowo skuteczny preparat o działaniu wypełniającym i liftingującym piersi polecany jest do każdego rodzaju skóry, do stosowania na dzień i na noc. Zawiera Kigelinę 5,0%, czyli hydroglikolowy wyciąg z owoców Kigelia Africana, który niezwykle skutecznie modeluje, lifinguje i ujędrnia biust. W połączeniu z Artemisium 4,0% stymuluje powstawanie komórek tłuszczowych (adipocytów) oraz ich gromadzenie w tkance podskórnej, co skutkuje widocznym przyrostem objętości piersi, a także poprawą ich kształtu.

Składniki:

KIGELINA - hydroglikolowy wyciąg z owoców Kigelia Africana o działaniu chroniącym i tonizującym naczynia krwionośne. Kigelina niezwykle skutecznie modeluje, liftinguje i ujędrnia biust poprawiając elastyczność skóry.

ARTEMISIUM – bogaty w oligosacharydy wyciąg z rośliny Artemisia Abrotanum. Stymuluje powstawanie komórek tłuszczowych (adipocytów) oraz ich gromadzenie w tkance podskórnej, co skutkuje widocznym przyrostem objętości piersi, a także poprawą ich kształtu. Pobudza syntezę kolagenu i procesy naprawcze czyniąc skórę elastyczną i idealnie wygładzoną.

Skład: Aqua, Butylene Glycol, Kigelia Africana Fruit Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Artemisia Abrotanum Extract, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Paraffin Oil, Hydrogenated Poly-1-Decene, Hydrolyzed Adansonia Digitata, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Glycerin, Polysorbate-20, Darutoside, Carthamus Tinctorius, Prunus Amygdalus Dulcis, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Linoleic Acid, Carbomer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Limonene, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, BHA, Ethylparben, Methylparben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, C.I.16035. (27.01.2009)

Cena: ok. 40 zł/ 100 ml

• Nie działa
  • Po 3 miesiącach stosowania nie zmieniło się nic, żadnych efektów powiększenia nie było. Nie liczyłam na super-powiększenie ale na ujędrnienie, napięcie i niewielkie zaokrąglenie. Co prawda stosowałam go tylko wieczorem bo rano nigdy nie miałam czasu. Ujędrnienia zero. Fajnie się go używa, ponieważ konsystencja jest odpowiednia, nie za rzadka i nie za gęsta. Wydajny, wystarczy niewielka ilość. Co prawda zapach nie jest za ciekawy. Ale nie zapach najważniejszy, tylko działanie. Tylko działania też żadnego. No może trochę nawilżał i to wszystko.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez ok 3 miesiące

Chcesz pochwalić kropellka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany kremik
  • Kochani, mimo moich 34 lat mam mały biust i masę związanych z tym kompleksów. Więc na ten - podobno powiększający krem - rzuciłam się jak dzikie zwierzę. No ale niestety... pomimo, że używałam go regularnie, zgodnie ze wskazówkami producenta nie powiększył nic, poza w/w kompleksami.
    Ostatecznie końcówkę kremu, żeby sobie nim miejsca w szafce nie zajmować i nerwów nie szarpać, wyrzuciłam z hukiem do kosza.
    Miałam w przeszłości zdecydowanie lepszy krem do powiększania biustu, którego działanie było wyraźnie widoczne również dla osób z zewnątrz, a nie tylko dla mnie (niestety nie pamiętam jego nazwy i firmy, ech...).
    W każdym razie tego produktu nie polecam, babeczki.

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat temu, teraz już nie.
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno (reszta do kosza)

Chcesz pochwalić alla34 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysyp
  • Hmm. Co do działania, to nie zauważyłam, bo może 4-5 tygodni to za mało na ocenę, ale ten koncentrat spowodował wysyp drobnych krostek na dekolcie i na biuście czego nigdy moja gładziutka skóra nie przeżywała wcześniej. Do tej pory to leczę, akurat na zabawe sylwestrową ;/

Nawilża, wygładza, natłuszcza. Pachnie dla mnie zbyt intesnywnie, ale da się znieść. Wolno się wchłania.

Radzę poprosić o próbki najpierw.

Na pewno nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 4 tygdoni
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek 5ml

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Nie wierzyłam, że coś takiego w ogóle zadziała, ale wypróbowałam dzięki i po tygodniu zauważyłam że biust jest napięty, wygładzony, pełniejszy. Mijają 3 tygodnie a ja jestem nadal zadowolona. Pewnie że biust nagle nie urośnie, tylko głupiec uwierzyłby w to... Preparat ma za zadanie ujędrnić biust i powiększyć ale wiadomo że poprzez ujędrnienie, lifting itp. Ja jestem zadowolona.

Chcesz pochwalić Dog in the fog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto.
  • Oczywiście preparat nie powiększa biustu. Ale, niestety, nie ujędrnia ich, nie polepsza stanu. I choć nie oczekiwałam wiele, bo jedynie subtelnego ujędrnienia, to nic się nie działo. Równie dobrze mogłabym używać zwykłego balsamu do ciała.
    Opakowanie poręczne, zapach dziwny. Konsystencja kremowa, bardzo wolno się wchłania (a może nie wchłania, tylko mi się nie chce nigdy tak długo czekać?). Nie warto.

Używam tego produktu od: za długo, szkoda czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 i o 1 za dużo

Chcesz pochwalić Vallentina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kremik jest super, ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, dobrze nawilża, wygładza i naprawdę ujędrnia!! Oczywiście nie powiększa, ale piersi są takie fajne sprężyste, jędrne. Polecam!

edit: muszę zmienić recenzję. Krem działa ale tylko przez jakieś 2 mmiesiące, potem pomimo regularnego stosowania wszystko wraca do poprzedniego stanu.
    Używam tego produktu od:miesiąca 2 razy dziennie

Chcesz pochwalić lukrecja222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Działa jak zwykły, najzwyklejszy balsam nawilżający. Owszem, przyjemnie się go używa, efekty niestety są marne... Producent obiecuje cuda wszelakie, łącznie ze stymulacją syntezy komórek tłuszczowych... :-/ Pozostawię to bez komentarza, zwłaszcza, że na powiększaniu biustu mi nie zależało (kupiłam w celu poprawy jędrności). Krem jest dość lekki, szybko się wchłania, nawilża, wygładza i to w zasadzie wszystko. Pojędrnienia i poprawy elastyczności niestety nie zauważyłam. Co najwyżej leciutko napina. Równie dobrze można wcierać zwykły balsam, wykonując krótki masaż uzyskamy podobny efekt.
    Stosowałam kiedyś koncentrat do biodermabrazji z tej serii i szczerze mówiąc nie widzę zasadniczych różnic w działaniu. Podobny skład, konsystencja, zapach... Powiedzmy, że koncentrat coś tam jednak robił, ten krem natomiast nie spełnia prawie żadnej z obietnic. Drogi i niewydajny. Daleko mu do serum Bielendy.

Używam tego produktu od: używałam przez ok miesiąc

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Nie polecam paniom, które myślą, że biust im urośnie.
    W porównaniu z kremami/żelami Avonu, Bielendy, AA, Kolastyny, Lirene - ten jest najlepszy. Mam duży biust, więc nie potrzebuję powiększenia, ale krem spowodował, że biust się ujędrnił, zrobił pełniejszy. Może to miał na myśli producent pisząc o powiększeniu. Dodam, że nie używałam tego kosmetyku codziennie.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

Chcesz pochwalić mgielka_poranna za czytelną i pomocną recenzję?
  • porazka
  • kolejna porazka obok serii "Bielenda, Sexy Look, Serum Perfekcyjny biust"
    - nie nawilzyl
    - nie ujedrnil
    - nie powiekszyl
    pieniadze wyrzucone w bloto

juz raz pisalam ze mam porownianie bo stosowalam rozne preparaty niby powiekszajace i ujedrniajace biust wiec ten jest rowniez z mojej prywatnej czarnej listy - nie zalezy mi na tym zeby ludziom kit wciskac...sama bym sie rozmyslila czytajac niektore opinie ale zaczelam uzywac tego preparatu kiedy dopiero wszedl na rynek

Używam tego produktu od: ...

Chcesz pochwalić lolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie powiększa, ale...
  • Kupując ten balsam nie łudziłam się, że będzie powiększał piersi- w takie czary nie wierzę . Daję trzy gwiazdki za to, że wspaniale wygładza skórę, czyni ją aksamitną i delikatną. Bardzo ładnie pachnie. Niemniej jednak mam kilka innych balsamów, które mają takie właściwości, więc tego już raczej nie kupię (jest po prostu za drogi).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić -kasiaczek- za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij