Powiększ Bielenda, Sexy Look, Jędrny Biust, Serum modelujące z efektem powiększania i podnoszenia biustu
Produkt dostępny w 6 sklepach. Cena już od 23,10 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: jowisia

Aksamitne serum z efektem powiększania i podnoszenia biustu. Innowacyjna formuła sprawia, że biust o rozmiarze A i B wspaniale się wypełnia i powiększa, natomiast biust o miseczce C i D podnosi się, ujędrnia i nabiera kuszących kształtów. Serum polecane jest osobom, które chcą uatrakcyjnić wygląd biustu, po dietach odchudzających lub przebytej ciąży. Składniki aktywne:
- Bio-bustyl TM - stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Wzmacnia skórę, zapobiega jej wiotczeniu, napina i ujędrnia naskórek.
- Złoto koloidalne - daje efekt zbliżony do zabiegu polegającego na wszczepieniu pod skórę cieniutkich niteczek złota, tzw. efekt złotych nici, które ujędrniają i liftingują zwiotczałą skórę.
- Kigelia Africana - ekstrakt z owocu afrykańskiej rośliny, znanej z właściwości powiększających i ujędrniających biust.
- Black Cohosh - egzotyczna roślina, pobudza powstawanie nowych włókien podporowych utrzymujących jędrność i napięcie skóry.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Kigelia Africana Extract, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Cetyl Palmitate, Sodium Polystyrene Sulfonate, Propylene Glycol, Cimicifuga Racemosa (Black Cohosh) Root Extract, Ethoxydiglycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caviar Extract, Glyceryl Polymethacrylate, Rahnella/Soy Protein Ferment, Glycerin, PEG-8, Palmitoyl Oligopeptide, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Collagen, Gold, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polysilicone-11, Laureth-12, Sodium Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxyaldehyde, Linalool

Cena: ok. 20 zł / 125 ml

• Ciekawy, wart wypróbowania
  • To serum do biustu jest pierwszym kosmetykiem tego typu, króry używałam i chociaż podeszłam do niego wyjątkowo sceptycznie, to pozytywnie mnie zaskoczył. Niewątpliwie serum coś zdziałało, ale ciężko mi ocenić, czy jest to efekt codziennych masaży biustu przy okazji wsmarowywania produktu, czy samego produktu. Niemniej jednak efekty po używaniu kosmetyku regularnie, przynajmniej raz dziennie, a częściej nawet dwa razy na dzień się pojawiły i są zauważalne, chociaż biust mam mały.
    Na pewno skóra stała się bardziej napięta, a biust lekko uniósł się. Nawet jedna z koleżanek zapytała mnie, czy nie zrobiłam operacji biustu, ale chyba lekko przesadziła (chociaż nie wiedziała, że używam serum)
    I to chyba jest ten efekt o który chodzi.

Czy przybyło mi 2 cm w piersiach? Nie wiem, nie mierzyłam się, ale trochę żałuję.

Konsystencja kosmetyku jest dosyć lejąca, do pełnego wchłonięcia trzeba go przez chwilkę dobrze wmasowywać (ale w tym wypadku, to chyba plus?), przy czym nie jest lepiąca, kosmetyk nie podrażnił mnie, starczył na dosyć długo, więc plus także za wydajność.
    Zapach jest świeży i dla mnie bardzo przyjemny, ale bardzo ulotny, więc w zasadzie nie gra większej roli.

Opakowanie w formie tuby do stawiania na nakrętce dla mnie jest bardzo wygodne w zastosowaniu, łatwiej zużyć kosmetyk prawie do samego końca. Do tego prezentuje się całkiem nieźle.

Ogólnie kosmetyk ciekawy, pewnie jeśli trafi się gdzieś jakaś promocja, to zakupię go ponownie, ale szczególnego parcia na to nie mam, także z powodu tego, że mój biust jakoś szczególnie tego nie potrzebuje.

Mimo wszystko warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Glupotka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja brwi

• Lubie go, ale znam lepsze
  • W sumie nie mam mu nic do zarzucenia, ale wcześniej uzywalam Ziaji i efekt był lepszy.
    Produkt jest lekki, szybko się wchlania, jednak trochę klei. Skóra jest po nim nawilżona i wygładzona, ale jednak nie napięta czy ujedrniona. Mam wrażenie, że efekt jest krotkotrwaly, to znaczy przy codziennym użytkowaniu jest ok, ale po kilkudniowej przerwie efekt znika. Pewnie ze względu na silikony na początku składu.
    Tuba, pozornie plus, jednak po rozcięciu uzywalam jeszcze 2 tygodnie. Za to jest wydajny.
    Ogólnie coś tam dziala i nie można powiedzieć, że efektu napięcie nie ma w ogóle, ale nie jest to spektakularny efekt.

Używam tego produktu od: 2 miesiece

Chcesz pochwalić czarna_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujędrnia...
  • Na początku stosowania miałam wrażenie, że faktycznie działa. Że widocznie podnosi i powiększa piersi. Po kilku tygodniach stosowania byłam pod dużym wrażeniem. Jednak efekt albo minął albo był spowodowany czymś innym (nie wiem, może przytyłam nieznacznie w tym samym momencie i biust mi się jednocześnie powiększył?) bo przy drugim opakowaniu piersi znowu zaczęły znowu wracać do swojego pierwotnego wyglądu i rozmiaru..:/
    Tak więc podsumowująć:
    -krem nie powiększa ani nie podnosi zbytnio biustu,
    -ładnie wygładza i nawilża skórę oraz lekko ją napina przy dłuższym stosowaniu,
    -jest bardzo wydajny i przyjemnie pachnie,
    -ma niską cenę i jest łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Magda23_wawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczny
  • Od lat używam produktów do ujędrniania biustu z podobnej półki cenowej i tym produktem jest zachwycona. Stosuję go bardzo systematycznie - dwa razy dziennie. Ostatnio mieszam z Intensywnym serum przeciw rozstępom i wiotczeniu skóry na biuście, rano jedno, wieczorem drugie serum. Efekty widać po ok. miesiącu. Skóra napięta, jędrna, biust podniesiony, "okrąglutki" Efektu powiększenia - nie okłamujmy się - nie widać, ale efekt podniesienia naprawdę wystąpił. Ten produkt jako pierwszy się sprawdził, używam go od około 6 miesięcy i nie mam zamiaru zmieniać. Do codziennej pielęgnacji jak najbardziej polecam. Do lepszych efektów to już tylko chyba operacje plastyczne zostają

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić jola24019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taaa na pewno
  • No wiadomo żaden preparat biustu nam nie powiększy więc nie wiem po co taka nazwa. Jest to produkt o miłym zapachu jednak rzadkiej mało wydajnej konsystencji. Jedyne co robi to nawilża i lekko napina bez żadnego szału. Raczej nie wróce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Kiedy byłam młodsza, stosowałam wiele kosmetyków "powiększających" biust, ten był pierwszym, który choć odrobinę zadziałał. Kilka lat temu (może 5-6) bardzo ładnie ujędrnił biust, widziałam też, że jest minimalnie, ale naprawdę większy. Było to dla mnie olśnienie, ponieważ żaden inny balsam używany przed nim nie dał tak wyraźnego efektu. Od razu dodam, że nie chodzi tu o powiększenie z miseczki B do D, ale moje małe wtedy B wypełnił, efekt nie był spektakularny ale widoczny.
    Potem była ciąża, biust powiększył mi się do C, więc nie szukałam już powiększaczy, ale jakiś czas temu pomyślałam, że można by kupić coś profilaktycznie na ujędrnienie. Mój wybór naturalnie padł na serum, które już raz zdało egzamin. Nie wiem czy wraz ze zmianą szaty graficznej, zmienił się też skład - nie wnikałam - ale działanie nie jest już tak widoczne jak kiedyś. Inna rzecz, że wtedy motywację miałam większą, więc uzywałam go dwa razy dziennie z dużą dyscypliną, teraz smaruję tylko na noc i zdarza mi się czasem zapomnieć.
    Konsystencja w porządku, ładny zapach, poręczne opakowanie. Kosmetyk ładnie nawilża, wygładza, troszkę ujędrnia. Powiększenia aktualnie nie widzę.

Używam tego produktu od: w sumie może pół roku w dwóch podejściach
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Trissina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Serum jest tanie i wydajne jak na tego typu kosmetyk. Pachnie przyjemnie i ma fajną konsystencję. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra biustu i dekoltu jest nawilżona, gładka, miękka i jędrna. Nie zauważyłam jednak, żeby wpływało na powiększenie biustu.

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • szału nie ma
  • Na serum Bielendy polowałam już od dłuższego czasu, ze względu na wiele pozytywnych opinii, ale jak na złość ciągle trafiałam na pustą półkę. W końcu się udało i szczerze mówiąc dziwię się tylu pozytywnym komentarzy.
    Na plus:
    + cena i wydajność
    + ładnie i (co ważne) na długo nawilża skórę
    + skóra jest wygładzona
    + konsystencja, typowa dla Bielendy, trochę wodnista, ale dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania

Na minus
    - oprócz nawilżenia i wygładzenia serum nie robi nic.
    - nie wiem o co chodziło producentowi odnośnie "maksymalnego wzrostu". Żadnego podniesienia czy wizualnego powiększenia nie ma. Biust wielkością i wyglądem jest taki sam.

Podsumowując, szału nie ma. serum jest dobre dla osób które chcą zadbać o skórę na biuście, tj o nawilżenie czy wygładzenie. Natomiast osoby, które oczekują czegoś więcej: podniesienia, ujędrnienia mogą się rozczarować.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Nosze stanik B i byl on nieukrywam troche pusty wiadomo ten krem nie powiekszy jakos spektakularnie ale dziala, mam juz 2 opakowanie i dziala, biust jest uniesiony bardziej okragly i pelniejszy zdecydowanie jest wyczuwalna roznica. Chyba moj ulubiony specyfik do biustu. Zapach mi sie nie podoba no ale to wiadomo kwestia gustu. Uwazam ze jest za rzadki no ale tez trudno sie mowi, liczy sie efekt a tutaj jest zauwazalny.

Używam tego produktu od: 2miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1duze

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie na plus
  • Wybrałam się do Rossmana z postanowieniem zakupienia 2 buteleczki serum z Efektimy , jednakże przed oczami staneło mi to o to nieznane cudo w promocji 13 zł .

Lubię Bielende jednkaże tą linie profesjonalną stosowaną w gabinetach kosmetycznych , mało drogeryjnych produktów przypadło memu sercu.

Myśle see-e eee co mi tam 13 zł to nie wydatek rzędu 200 zł.

Produkt płynny zapakowany w poręczną tubę.

Przyjemny zapach.

Wydajne.

Nie zapycha mi dekoltu a tego bałam się najbardziej.

Wolno się wchłania co jest w tym przypadku dobre, można odpowiednio długo robić masaż .

Jak już nie raz wspominałam wszelkie tego produkty stosuję jako wykończeniówkę w dbaniu o dekolt jeśli ktoś myśli że samym wklepaniem zdziała cudy no to moje drogie Panie ...

Przytocze tu swoją wypowiedź dodaną w innej recenzji

"Ogólnie starłam się unikać tego rodzaju wypowiedzi jednakże napisze... Drogie Panie sięgając po krem do biustu nie łudźcie się iż sam sprosta Waszym oczekiwaniom . Wszelkie produkty tego typu nieważne pod jaką postacią balsam, masło czy żel są tylko wykończeniówką w dbaniu o dekolt i tak należy je traktować .

Mam już swoje lata , urodziłam dziecko , chudłam tyłam chudłam tyłam ale z dumą mogę powiedzieć iż na dzień dzisiejszy mam lepszy biust niż jako 20latka a nie taki mały bo rozmiar C

Wykonuje codziennie ćwiczenia jeśli ktoś nie ma czasu na siłownie np można zakupić sobie tzw motylka, 2x w tyg peeling po nim polewam biust z sokiem z cytryny, 2x w tyg olejkiem arganowym lub oliwą z oliwek smarujemy piersi owijamy się w folie spożywczą na 20 min , codziennie obowiązkowo masujemy je naprzemiennie 1 zimną 1 ciepłą wodą zawsze kończymy na ciepłej no i masaże przy codziennym wklepywaniu kremu ja dodatkowo aplikuje różnego rodzaju serum pod krem , jak mam czas chodzę na masaże z użyciem prądu , nie oszukujmy się sam krem nic nie wskóra a wiek swoje robi .... "

Na chwilę obecną wykonuję również automasaż , którego się nauczyłam w końcu ale warto było.
    Dla chcącego nic trudnego

Balsam sprostał moim oczekiwaniom , a nie spodziewałam się tego po firmie przyznaje bez bicia , pomaga utrzymać mi forme w którą wkładam wiele pracy , w szczególności ze z C to już na D przeszłam .... nie cieszy , i nikt mi nie powie że łatwo jest pielęgnować duży biust i sam krem pomoże ... takie cuda to tylko u nastek którym pozazdrościć można

Używam tego produktu od: ponad mc 2xdziennie
    Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?