Powiększ Bielenda, Sexy Look, Jędrny Biust, Serum modelujące z efektem powiększania i podnoszenia biustu

Zgłaszająca osoba: jowisia

Aksamitne serum z efektem powiększania i podnoszenia biustu. Innowacyjna formuła sprawia, że biust o rozmiarze A i B wspaniale się wypełnia i powiększa, natomiast biust o miseczce C i D podnosi się, ujędrnia i nabiera kuszących kształtów. Serum polecane jest osobom, które chcą uatrakcyjnić wygląd biustu, po dietach odchudzających lub przebytej ciąży. Składniki aktywne:
- Bio-bustyl TM - stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Wzmacnia skórę, zapobiega jej wiotczeniu, napina i ujędrnia naskórek.
- Złoto koloidalne - daje efekt zbliżony do zabiegu polegającego na wszczepieniu pod skórę cieniutkich niteczek złota, tzw. efekt złotych nici, które ujędrniają i liftingują zwiotczałą skórę.
- Kigelia Africana - ekstrakt z owocu afrykańskiej rośliny, znanej z właściwości powiększających i ujędrniających biust.
- Black Cohosh - egzotyczna roślina, pobudza powstawanie nowych włókien podporowych utrzymujących jędrność i napięcie skóry.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Kigelia Africana Extract, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Cetyl Palmitate, Sodium Polystyrene Sulfonate, Propylene Glycol, Cimicifuga Racemosa (Black Cohosh) Root Extract, Ethoxydiglycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caviar Extract, Glyceryl Polymethacrylate, Rahnella/Soy Protein Ferment, Glycerin, PEG-8, Palmitoyl Oligopeptide, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Collagen, Gold, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polysilicone-11, Laureth-12, Sodium Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxyaldehyde, Linalool

Cena: ok. 20 zł / 125 ml

• Dobre
  • Serum jest tanie i wydajne jak na tego typu kosmetyk. Pachnie przyjemnie i ma fajną konsystencję. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra biustu i dekoltu jest nawilżona, gładka, miękka i jędrna. Nie zauważyłam jednak, żeby wpływało na powiększenie biustu.

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • szału nie ma
  • Na serum Bielendy polowałam już od dłuższego czasu, ze względu na wiele pozytywnych opinii, ale jak na złość ciągle trafiałam na pustą półkę. W końcu się udało i szczerze mówiąc dziwię się tylu pozytywnym komentarzy.
    Na plus:
    + cena i wydajność
    + ładnie i (co ważne) na długo nawilża skórę
    + skóra jest wygładzona
    + konsystencja, typowa dla Bielendy, trochę wodnista, ale dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania

Na minus
    - oprócz nawilżenia i wygładzenia serum nie robi nic.
    - nie wiem o co chodziło producentowi odnośnie "maksymalnego wzrostu". Żadnego podniesienia czy wizualnego powiększenia nie ma. Biust wielkością i wyglądem jest taki sam.

Podsumowując, szału nie ma. serum jest dobre dla osób które chcą zadbać o skórę na biuście, tj o nawilżenie czy wygładzenie. Natomiast osoby, które oczekują czegoś więcej: podniesienia, ujędrnienia mogą się rozczarować.

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Nosze stanik B i byl on nieukrywam troche pusty wiadomo ten krem nie powiekszy jakos spektakularnie ale dziala, mam juz 2 opakowanie i dziala, biust jest uniesiony bardziej okragly i pelniejszy zdecydowanie jest wyczuwalna roznica. Chyba moj ulubiony specyfik do biustu. Zapach mi sie nie podoba no ale to wiadomo kwestia gustu. Uwazam ze jest za rzadki no ale tez trudno sie mowi, liczy sie efekt a tutaj jest zauwazalny.

Używam tego produktu od: 2miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1duze

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie na plus
  • Wybrałam się do Rossmana z postanowieniem zakupienia 2 buteleczki serum z Efektimy , jednakże przed oczami staneło mi to o to nieznane cudo w promocji 13 zł .

Lubię Bielende jednkaże tą linie profesjonalną stosowaną w gabinetach kosmetycznych , mało drogeryjnych produktów przypadło memu sercu.

Myśle see-e eee co mi tam 13 zł to nie wydatek rzędu 200 zł.

Produkt płynny zapakowany w poręczną tubę.

Przyjemny zapach.

Wydajne.

Nie zapycha mi dekoltu a tego bałam się najbardziej.

Wolno się wchłania co jest w tym przypadku dobre, można odpowiednio długo robić masaż .

Jak już nie raz wspominałam wszelkie tego produkty stosuję jako wykończeniówkę w dbaniu o dekolt jeśli ktoś myśli że samym wklepaniem zdziała cudy no to moje drogie Panie ...

Przytocze tu swoją wypowiedź dodaną w innej recenzji

"Ogólnie starłam się unikać tego rodzaju wypowiedzi jednakże napisze... Drogie Panie sięgając po krem do biustu nie łudźcie się iż sam sprosta Waszym oczekiwaniom . Wszelkie produkty tego typu nieważne pod jaką postacią balsam, masło czy żel są tylko wykończeniówką w dbaniu o dekolt i tak należy je traktować .

Mam już swoje lata , urodziłam dziecko , chudłam tyłam chudłam tyłam ale z dumą mogę powiedzieć iż na dzień dzisiejszy mam lepszy biust niż jako 20latka a nie taki mały bo rozmiar C

Wykonuje codziennie ćwiczenia jeśli ktoś nie ma czasu na siłownie np można zakupić sobie tzw motylka, 2x w tyg peeling po nim polewam biust z sokiem z cytryny, 2x w tyg olejkiem arganowym lub oliwą z oliwek smarujemy piersi owijamy się w folie spożywczą na 20 min , codziennie obowiązkowo masujemy je naprzemiennie 1 zimną 1 ciepłą wodą zawsze kończymy na ciepłej no i masaże przy codziennym wklepywaniu kremu ja dodatkowo aplikuje różnego rodzaju serum pod krem , jak mam czas chodzę na masaże z użyciem prądu , nie oszukujmy się sam krem nic nie wskóra a wiek swoje robi .... "

Na chwilę obecną wykonuję również automasaż , którego się nauczyłam w końcu ale warto było.
    Dla chcącego nic trudnego

Balsam sprostał moim oczekiwaniom , a nie spodziewałam się tego po firmie przyznaje bez bicia , pomaga utrzymać mi forme w którą wkładam wiele pracy , w szczególności ze z C to już na D przeszłam .... nie cieszy , i nikt mi nie powie że łatwo jest pielęgnować duży biust i sam krem pomoże ... takie cuda to tylko u nastek którym pozazdrościć można

Używam tego produktu od: ponad mc 2xdziennie
    Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bylo fajnie, a szkoda
  • Od jakiegos czasu bardzo wzielam sie za swoje cialo, schudlam 15kg duzo cwiczac i oobserwujac swoje cialo.Masa kosmetykow byla testowana ,antycellulitowych, ujedrniajacych, napinajlacych itp...Ten do biusty rowniez wpadl w moje rece, cena ok wiec pomyslalm-BIORE!
    Na poczatku bylo super, biust lekoo wypelniony, podniesiony efekt byl calkiem ok, skora gladka.Jednak po ok 4tyg codziennego stosowania ubierajac bluzke z wiekszym dekoltem doznalam szoku, wielkie czerwone placki, czerwona kaszka i kilka wypryskow. Nigdy nie mialam czegos takiego wiec bylam w szoku.Po kolei zaczelam wykluczac poszczegolne kosmetyki az znalazlam winowajce...

Niestety nie polecam mimo ze na poczatu bylo bardzo obiecujaco.

Używam tego produktu od: 1,5mc
    Ilość zużytych opakowań: 1cale

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić majus123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • W moich przypadku serum nie robi dosłownie nic z biustem. Nie jestem naiwna i nie oczekiwałam ,że urosną mi piersi, ale liczyłam na lekkie wypełnienie, nawilżenie i ujędrnienie. Serum działa jak zwykły krem albo nawet i gorzej...Miałam różne kosmetyki tego typu, ale ten oceniam najmniej pozytywnie. Zapach nieładny, kosmetyk mało wydajny a co do ceny jak na ''efekty'' za wysoka.

Chcesz pochwalić Catherine19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula !!
  • Bardzo się zawiodłam, tym bardziej, że właśnie niedawno polubiłam te firmę za jej kremy do twarzy.
    A tu taka niemiła niespodzianka
    Na początku myślałam, że dostałam wysypki od peelingu, ale wczoraj posmarowałam piersi tym kremem jeszcze raz i po kilku godzinach znowu zauważyłam małe, czerwone i swędzące krostki.
    Jak ktoś zauważył - serum jest bardzo chemiczne, więc dziwne, że ma zastosowanie na piersi... Na te miejsce powinien być delikatny bez tego całego świństwa.
    Szkoda, na prawdę szkoda, bo muszę wyrzucić prawie całą tubkę !

Także jeżeli ktoś ma wrażliwą skórę - radziłabym kupić inne serum.

Kiedy stosowałam ten krem przed 2-3 dni dostałam naprawdę porządnej wysypki, że leczyłam ją przed ponad tydzień !

Używam tego produktu od: od miesiąca (z prawie 3 tyg. przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Kate1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Na początku stosowałam go dwa razy dziennie, i już po ok.tygodniu widziałam pierwsze ekekty
    -biust stał się jędrniejszy i jakby trochę się podniósł do góry
    -miły zapach
    -potem z braku czasu używałam go tylko raz dziennie a czasem robiła dwu dniową przerwę i nadal wszystko było super
    -opakowanie wystarcza na bardzo długo serum jest bardzo wydajne

Niestety ma też małe wady:
    -ręce bardzo się po nim lepią
    -pozostawia na ciele nieprzyjemny jak dla mnie filtr który zmywa się w tylko w ciepłej wodzie

Ilość zużytych opakowań: 1,5opakowania

Chcesz pochwalić kasiachodziez za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Super serum, po stosowaniu według zaleceń producenta biust stał się jakby gęstszy i bardziej wypełniony, minimalnie się uniósł, skóra gładziutka, jedyna nie spełniona obietnica to ta dotycząca powiększenia biustu, no ale nie można mieć wszystkiego Ma ładny zapach, przyjemną konsystencję, szybko się wchłania. Po Bielendzie używałam jeszcze serum Nivelazione i Tołpa, ale Bielenda zdecydowanie wygrywa. Polecam bardzo!
    Używam tego produktu od: używałam serum ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić galanonim15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Kupiłam je, bo potrzebowałam szybko preparatu do maski algowej- termicznej. Z duetem sprawdził się rewelacyjnie,
    ale prawdziwy test miał zaliczyc używany osobno. Stosowałam dwa razy dziennie przez trzy tygodnie i po tym czasie zauważyłam, że biust delikatnie się podniósł i ujędrnił dodatkowy plus za to, że zapobiegł zwiotczeniu, bo jestem teraz w trakcie kuracji odchudzającej . Podczas aplikacji
    zauważyłam dodatkowy efekt chłodzenia co daje natychmiastowe napięcie biustu i umila stosowanie ładny
    zapach. Ogólnie oceniam go pozytywnie chociaż nie liczyłam na powiększenie i minus za to, że wolno się wchłania. Obecnie testuję dużo preparatów do biustu i
    jak znajdę coś lepszego to nie wiem czy kupię te z Bielendy
    chociaż uważam, że ten kosmetyk zasługuje na uwagę.

Używam tego produktu od: od listopada tego roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij