Powiększ Bielenda, Sexy Look, Jędrny Biust, Serum modelujące z efektem powiększania i podnoszenia biustu

Zgłaszająca osoba: jowisia

Aksamitne serum z efektem powiększania i podnoszenia biustu. Innowacyjna formuła sprawia, że biust o rozmiarze A i B wspaniale się wypełnia i powiększa, natomiast biust o miseczce C i D podnosi się, ujędrnia i nabiera kuszących kształtów. Serum polecane jest osobom, które chcą uatrakcyjnić wygląd biustu, po dietach odchudzających lub przebytej ciąży. Składniki aktywne:
- Bio-bustyl TM - stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Wzmacnia skórę, zapobiega jej wiotczeniu, napina i ujędrnia naskórek.
- Złoto koloidalne - daje efekt zbliżony do zabiegu polegającego na wszczepieniu pod skórę cieniutkich niteczek złota, tzw. efekt złotych nici, które ujędrniają i liftingują zwiotczałą skórę.
- Kigelia Africana - ekstrakt z owocu afrykańskiej rośliny, znanej z właściwości powiększających i ujędrniających biust.
- Black Cohosh - egzotyczna roślina, pobudza powstawanie nowych włókien podporowych utrzymujących jędrność i napięcie skóry.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Kigelia Africana Extract, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Cetyl Palmitate, Sodium Polystyrene Sulfonate, Propylene Glycol, Cimicifuga Racemosa (Black Cohosh) Root Extract, Ethoxydiglycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caviar Extract, Glyceryl Polymethacrylate, Rahnella/Soy Protein Ferment, Glycerin, PEG-8, Palmitoyl Oligopeptide, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Collagen, Gold, PEG-75 Stearate, Ceteth-20, Steareth-20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polysilicone-11, Laureth-12, Sodium Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxyaldehyde, Linalool

Cena: ok. 20 zł / 125 ml

• Dobre
  • Serum jest tanie i wydajne jak na tego typu kosmetyk. Pachnie przyjemnie i ma fajną konsystencję. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra biustu i dekoltu jest nawilżona, gładka, miękka i jędrna. Nie zauważyłam jednak, żeby wpływało na powiększenie biustu.

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • szału nie ma
  • Na serum Bielendy polowałam już od dłuższego czasu, ze względu na wiele pozytywnych opinii, ale jak na złość ciągle trafiałam na pustą półkę. W końcu się udało i szczerze mówiąc dziwię się tylu pozytywnym komentarzy.
    Na plus:
    + cena i wydajność
    + ładnie i (co ważne) na długo nawilża skórę
    + skóra jest wygładzona
    + konsystencja, typowa dla Bielendy, trochę wodnista, ale dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania

Na minus
    - oprócz nawilżenia i wygładzenia serum nie robi nic.
    - nie wiem o co chodziło producentowi odnośnie "maksymalnego wzrostu". Żadnego podniesienia czy wizualnego powiększenia nie ma. Biust wielkością i wyglądem jest taki sam.

Podsumowując, szału nie ma. serum jest dobre dla osób które chcą zadbać o skórę na biuście, tj o nawilżenie czy wygładzenie. Natomiast osoby, które oczekują czegoś więcej: podniesienia, ujędrnienia mogą się rozczarować.

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Nosze stanik B i byl on nieukrywam troche pusty wiadomo ten krem nie powiekszy jakos spektakularnie ale dziala, mam juz 2 opakowanie i dziala, biust jest uniesiony bardziej okragly i pelniejszy zdecydowanie jest wyczuwalna roznica. Chyba moj ulubiony specyfik do biustu. Zapach mi sie nie podoba no ale to wiadomo kwestia gustu. Uwazam ze jest za rzadki no ale tez trudno sie mowi, liczy sie efekt a tutaj jest zauwazalny.

Używam tego produktu od: 2miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1duze

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie na plus
  • Wybrałam się do Rossmana z postanowieniem zakupienia 2 buteleczki serum z Efektimy , jednakże przed oczami staneło mi to o to nieznane cudo w promocji 13 zł .

Lubię Bielende jednkaże tą linie profesjonalną stosowaną w gabinetach kosmetycznych , mało drogeryjnych produktów przypadło memu sercu.

Myśle see-e eee co mi tam 13 zł to nie wydatek rzędu 200 zł.

Produkt płynny zapakowany w poręczną tubę.

Przyjemny zapach.

Wydajne.

Nie zapycha mi dekoltu a tego bałam się najbardziej.

Wolno się wchłania co jest w tym przypadku dobre, można odpowiednio długo robić masaż .

Jak już nie raz wspominałam wszelkie tego produkty stosuję jako wykończeniówkę w dbaniu o dekolt jeśli ktoś myśli że samym wklepaniem zdziała cudy no to moje drogie Panie ...

Przytocze tu swoją wypowiedź dodaną w innej recenzji

"Ogólnie starłam się unikać tego rodzaju wypowiedzi jednakże napisze... Drogie Panie sięgając po krem do biustu nie łudźcie się iż sam sprosta Waszym oczekiwaniom . Wszelkie produkty tego typu nieważne pod jaką postacią balsam, masło czy żel są tylko wykończeniówką w dbaniu o dekolt i tak należy je traktować .

Mam już swoje lata , urodziłam dziecko , chudłam tyłam chudłam tyłam ale z dumą mogę powiedzieć iż na dzień dzisiejszy mam lepszy biust niż jako 20latka a nie taki mały bo rozmiar C

Wykonuje codziennie ćwiczenia jeśli ktoś nie ma czasu na siłownie np można zakupić sobie tzw motylka, 2x w tyg peeling po nim polewam biust z sokiem z cytryny, 2x w tyg olejkiem arganowym lub oliwą z oliwek smarujemy piersi owijamy się w folie spożywczą na 20 min , codziennie obowiązkowo masujemy je naprzemiennie 1 zimną 1 ciepłą wodą zawsze kończymy na ciepłej no i masaże przy codziennym wklepywaniu kremu ja dodatkowo aplikuje różnego rodzaju serum pod krem , jak mam czas chodzę na masaże z użyciem prądu , nie oszukujmy się sam krem nic nie wskóra a wiek swoje robi .... "

Na chwilę obecną wykonuję również automasaż , którego się nauczyłam w końcu ale warto było.
    Dla chcącego nic trudnego

Balsam sprostał moim oczekiwaniom , a nie spodziewałam się tego po firmie przyznaje bez bicia , pomaga utrzymać mi forme w którą wkładam wiele pracy , w szczególności ze z C to już na D przeszłam .... nie cieszy , i nikt mi nie powie że łatwo jest pielęgnować duży biust i sam krem pomoże ... takie cuda to tylko u nastek którym pozazdrościć można

Używam tego produktu od: ponad mc 2xdziennie
    Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bylo fajnie, a szkoda
  • Od jakiegos czasu bardzo wzielam sie za swoje cialo, schudlam 15kg duzo cwiczac i oobserwujac swoje cialo.Masa kosmetykow byla testowana ,antycellulitowych, ujedrniajacych, napinajlacych itp...Ten do biusty rowniez wpadl w moje rece, cena ok wiec pomyslalm-BIORE!
    Na poczatku bylo super, biust lekoo wypelniony, podniesiony efekt byl calkiem ok, skora gladka.Jednak po ok 4tyg codziennego stosowania ubierajac bluzke z wiekszym dekoltem doznalam szoku, wielkie czerwone placki, czerwona kaszka i kilka wypryskow. Nigdy nie mialam czegos takiego wiec bylam w szoku.Po kolei zaczelam wykluczac poszczegolne kosmetyki az znalazlam winowajce...

Niestety nie polecam mimo ze na poczatu bylo bardzo obiecujaco.

Używam tego produktu od: 1,5mc
    Ilość zużytych opakowań: 1cale

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić majus123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • W moich przypadku serum nie robi dosłownie nic z biustem. Nie jestem naiwna i nie oczekiwałam ,że urosną mi piersi, ale liczyłam na lekkie wypełnienie, nawilżenie i ujędrnienie. Serum działa jak zwykły krem albo nawet i gorzej...Miałam różne kosmetyki tego typu, ale ten oceniam najmniej pozytywnie. Zapach nieładny, kosmetyk mało wydajny a co do ceny jak na ''efekty'' za wysoka.

Chcesz pochwalić Catherine19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula !!
  • Bardzo się zawiodłam, tym bardziej, że właśnie niedawno polubiłam te firmę za jej kremy do twarzy.
    A tu taka niemiła niespodzianka
    Na początku myślałam, że dostałam wysypki od peelingu, ale wczoraj posmarowałam piersi tym kremem jeszcze raz i po kilku godzinach znowu zauważyłam małe, czerwone i swędzące krostki.
    Jak ktoś zauważył - serum jest bardzo chemiczne, więc dziwne, że ma zastosowanie na piersi... Na te miejsce powinien być delikatny bez tego całego świństwa.
    Szkoda, na prawdę szkoda, bo muszę wyrzucić prawie całą tubkę !

Także jeżeli ktoś ma wrażliwą skórę - radziłabym kupić inne serum.

Kiedy stosowałam ten krem przed 2-3 dni dostałam naprawdę porządnej wysypki, że leczyłam ją przed ponad tydzień !

Używam tego produktu od: od miesiąca (z prawie 3 tyg. przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Kate1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Na początku stosowałam go dwa razy dziennie, i już po ok.tygodniu widziałam pierwsze ekekty
    -biust stał się jędrniejszy i jakby trochę się podniósł do góry
    -miły zapach
    -potem z braku czasu używałam go tylko raz dziennie a czasem robiła dwu dniową przerwę i nadal wszystko było super
    -opakowanie wystarcza na bardzo długo serum jest bardzo wydajne

Niestety ma też małe wady:
    -ręce bardzo się po nim lepią
    -pozostawia na ciele nieprzyjemny jak dla mnie filtr który zmywa się w tylko w ciepłej wodzie

Ilość zużytych opakowań: 1,5opakowania

Chcesz pochwalić kasiachodziez za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Super serum, po stosowaniu według zaleceń producenta biust stał się jakby gęstszy i bardziej wypełniony, minimalnie się uniósł, skóra gładziutka, jedyna nie spełniona obietnica to ta dotycząca powiększenia biustu, no ale nie można mieć wszystkiego Ma ładny zapach, przyjemną konsystencję, szybko się wchłania. Po Bielendzie używałam jeszcze serum Nivelazione i Tołpa, ale Bielenda zdecydowanie wygrywa. Polecam bardzo!
    Używam tego produktu od: używałam serum ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić galanonim15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Kupiłam je, bo potrzebowałam szybko preparatu do maski algowej- termicznej. Z duetem sprawdził się rewelacyjnie,
    ale prawdziwy test miał zaliczyc używany osobno. Stosowałam dwa razy dziennie przez trzy tygodnie i po tym czasie zauważyłam, że biust delikatnie się podniósł i ujędrnił dodatkowy plus za to, że zapobiegł zwiotczeniu, bo jestem teraz w trakcie kuracji odchudzającej . Podczas aplikacji
    zauważyłam dodatkowy efekt chłodzenia co daje natychmiastowe napięcie biustu i umila stosowanie ładny
    zapach. Ogólnie oceniam go pozytywnie chociaż nie liczyłam na powiększenie i minus za to, że wolno się wchłania. Obecnie testuję dużo preparatów do biustu i
    jak znajdę coś lepszego to nie wiem czy kupię te z Bielendy
    chociaż uważam, że ten kosmetyk zasługuje na uwagę.

Używam tego produktu od: od listopada tego roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Mam bardzo mały biust i za radą Pani w drogerii zdecydowałam się na ten produkt- ale szczerze żałuję.
    Skusiła mnie przede wszystkim bardzo niska cena. W momencie gdy zaczęłam go używać, rezultaty pojawiły się bardzo szybko( kwestia 2 tygodni), ale w moim przypadku szybko też zniknęły. Zaledwie kilka dni później wróciłam do dawnego rozmiaru i mimo iż zostało mi jeszcze sporo w opakowaniu i używam wg zaleceń- brak jakichkolwiek efektów.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie pełne

Chcesz pochwalić Peppa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły nawilżacz
  • Nie wiem czego się spodziewałam po tym specyfiku, no chyba nie powinnam liczyć na spełnienie obietnic producenta...
    W każdym razie kremik po prostu nawilża, żadnego ujędrnienia ani tym bardziej powiększenia nie gwarantuje, nie warto go wkładać do koszyka, bo tyle co on to robi każdy balsam do ciała.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Justytka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JESTEM NA "NIE"
  • Produkt jest dziwny. Zapach okropny, konstystencja taka sobie, wydajny (niech mi się wreszcie skończy), z piersiami nie robi nic. Skóra po zastosowaniu tego produktu wcale nie wygląda lepiej, nie jest nawilżona, ujedrniona etc. Takie sobie smarowidło. Są na polskim rynku o niebo lepsze produkty, które fantastycznie działają na delikatną skórę piersi i dekoltu. Ma dużo pozytywnych opinii, może to wynik samego masażu? Krem ma skład bardzo chemiczny, raczej unikałabym dłuotrwałego wsmarowywania tej chemii w tak delikatne narządy. Kosmetyk pielęgnacyjny tych sfer powinien być bardziej naturalny, ale pal sześć: gdyby działał możnaby się poświęcić. Jednak nie działa i proponuję przemyśleć stosowanie tej tablicy mendelejewa. . Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 3 całe

Chcesz pochwalić LilijkaModelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To działa!
  • Hej, dziewczyny! Zawsze podchodziłam sceptycznie do tego typu kosmetyków. Ostatnio stwierdziłam jednak, że może faktycznie nie zaszkodzi spróbować. Poczytałam wiele opinii w Internecie na temat takich kremów i spotkałam wiele pozytywnych komentarzy o powyższym produkcie Bielendy. Stwierdziłam, że kupię. Stosuję już miesiąc i nie spodziewałam się aż takich efektów. A teraz konkrety:
    + Na allegro można go kupić nawet za 18zł plus koszt przesyłki (ok. 6zł).
    + Ładnie pachnie.
    + Solidne opakowanie.
    + Naprawdę wypełnia i ujędrnia piersi. Po miesiącu, efekty zauważyło kilku moich znajomych oraz mój chłopak.
    + Bardzo wydajny - po upływie miesiąca mam jeszcze połowę kremu.
    Chciałabym tylko nadmienić, że codziennie przez dwa tygodnie rano i wieczorem nakładałam troszkę kremu na piersi (naprawdę wystarczy wmasować niewielką ilość) i masowałam po 300 razy każdą pierś ruchami okrężnymi (albo robił to mój chłopak^^). Od dwóch tygodni, żeby utrzymać efekt masuję piersi już tylko wieczorem po kąpieli. Naprawdę polecam ten produkt, ale jeżeli zamierzacie być niekonsekwentne w jego stosowaniu, to możecie sobie odpuścić. Najważniejsza jest systematyka. Nie polecam osobom z różnorakimi bólami piersi czy problemami związanymi z biustem, bo czasami można odczuć delikatny ból piersi podczas stosowania preparatu. Mam nadzieję, że moja opinia wam pomoże w wyborze kremu.

Chcesz pochwalić Anastazja612 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnione obietnice
  • Jest to najlepszy preparat do biustu jaki używałam. A było ich trochę np. jeanne piaubert, pupa, elancyl, peggy sage , dax, eveline itd.

Według mnie jest lepszy od wszystkich ww. Najbliżej mu do paggy sage serum, ale i tak wygrywa.

Zalety:
    - cena
    -wydajność
    - spełnia obietnice, biust jest uniesiony i wypełniony

Piersi wyglądają jak sztuczne takie pełne i okrągłe. Pomimo tego efektu noszę nadal C a nie D ale po zdjęciu stanika widać zdecydowaną różnicę.

Polecam wszystkim, nie ma co płacić 500 Zł za preparaty które nie działają Decollete 3 D bo ten jest super !!!

Używam tego produktu od: ROKU
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lillalli za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem
  • Kupiłam zaraz po zużyciu opakowania podobnego kremu tej samej firmy, chyba w lutym tego roku. Stosowałam regularnie, dwa razy dziennie, krem poprawił stan skóry na biuście, efekt powiększenia? Niekoniecznie, napina lekko skórę, wygląda to dobrze przy regularnym stosowaniu, ale żaden producent nie zapewnia tego na wieczność Nie uczula, nie drażni zapachem.

Używam tego produktu od: luty 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Wardruna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt.
  • Jeden z niewielu kosmetyków, który spełnia obietnice producenta, co bardzo mi odpowiada ;D

Mam biust w rozmiarze D, serum stosuję tylko raz dziennie a i tak świetnie działa.

Zalety:
    -unosi biust, jest jędrniejszy, przez co wydaję się większy.
    -napina ładnie skórę
    -nie drażniący zapach
    -wydajny, używam od kilku tygodni i jeszcze sporo zostało
    -nie powoduje podrażniania dekoltu, co zdarzało mi się przy innych kremach
    -cena, kupiłam w promocji za 12 zł

Wad nie odnotowałam

Ilość zużytych opakowań: zostało mi jeszcze trochę w pierwszym opakowaniu

Chcesz pochwalić BossyStar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo powiekszył aż za bardzo
  • Kupiłam ten produkt, gdyż chciałam by moje małe piersi nabrały kształ i efekt był aż za nadto, z małej mseczki B powięszył mi do dużej B, i tym faktem mnie odstraszył. Niechciałam, aż tak dużego efektu, chodziło mi o ujędrnienie, a nie o efekt dużych nabrzmiałym piersi.

Ogólnie dobrze nawilża;
    Zapach lekko intensywny;
    Efekt powiekszania aż za duży;
    Ujędrnia tak są miekkie w dotyku;

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hana_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupiłam go ponieważ mojej piersi po ciągłym odchudzaniu i tyciu nie wyglądały najlepiej. Nie zależało mi na wzroście piersi (co obiecuje producent) ale na ujędrnieniu skóry biustu. Po zużyciu całego opakowania zauważyłam że moje piersi są NAPRAWDE jędrniejsze, skóra bardziej napięta.Czy podniósł biust to nie wiem, choć ujędrnienie też to napewno spowodowało. Jak za tą cene to naprawde dobry produkt. Dostępny jest w tubce który przy codziennym stosowaniu, początkowo przez dwa tygodnie rano i wieczorem następnie tyko wieczorem, starczył mi na dwa miesiące. Zapach przyjemny. Łatwo się wchłania w skórę. Do dostania w rossmanie.

Używam tego produktu od: listopad 2012 - styczeń 2013

Chcesz pochwalić Patty36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak!
  • Znając markę Bielenda i jej kosmetyki, zdecydowałam się na to serum. Jestem bardzo zadowolona!

Plusy:
    +++ biust wydaje się pełniejszy!
    + delikatnie napina skórę podnosząc biust
    + nawilżenie skóry
    + wydajność
    + szybkie wchłanianie się produktu
    + nie roluje się
    + cena

Minusy:
    - jak dla mnie zapach- zbyt intensywny; przy dłuższym stosowaniu może trochę przeszkadzać

Ogólnie jestem zadowolona i pozytywnie zaskoczona, że naprawdę biust wydaje się pełniejszy (oczywiście rozmiar biustu pozostał bez zmian ale lepiej się prezentuje)! Byłam raczej nastawiona na pielęgnację i nawilżenie niż na dodatkowe efekty, które obiecuje producent.

Ilość zużytych opakowań: całe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić RitaRota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy od Eveline
  • Lubię jego lekką konsystencję.
    + łatwo i szybko się wchłania
    + nie zostawia tłustej warstwy
    + dobrze się rozsmarowuje
    + odpowiada mi jego zapach
    + napina skórę
    + nie podrażnia (przy innych miałam czasem krostki)
    - minusem jest pojemność opakowania i cena za tak małą ilość

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Chcesz pochwalić yenepher za czytelną i pomocną recenzję?
  • |Boski
  • Serum trochę używałam, może nie tyle co na opakowaniu każą ale dłużej.
    Mam miseczke c/d zależy jaka firma biustonoszy i powiem wam, że rzeczywiście ujędrnił i podniósł biust. Owszem nie jest to szał, ale miły gest ze strony serum jest.
    Dużo schudłam i miałam dość brzydki biust ale teraz jest szał. Owszem stosuje nadal inny krem, który też jest fajny, ale to serum również polecam

Używam tego produktu od: było to w zeszłym roku

Chcesz pochwalić JOna92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wreszcie lubie moj dekolt i biust!
  • Coz, wraz z uplywem lat zmniejsza sie elastycznosc skory i mimo ze ja az tak "dojrzala" nie jestem, zauwazylam u siebie powiekszajace sie bruzdy, zmarszczki, male lini itp., widoczne przede wszystkim tuz po wstaniu z lozka. NIe potrafie spac na plecach, zawsze spie zwinieta w glebek, na boku - i to jest najczestsza przyczyna tego typu "zmarszczek". moja skora na dekolcie i biuscie jest poza tym bardzo cienka i delikatna.
    Ale teraz do kremu - na prawde wyrownal on moja skore na dekolcie, biust zrobil sie rowniez bardziej "aksamitny" i troche jedrniejszy. co do powiekszenia - trudno mi stwierdzic, jet wiekszy, ale tez troche przytylam ogolnie wgladala ladnie a krem bede nabywac teraz regularnie
    Moglby byc jednak nieco wydajniejszy! 1 opakowanie starcza mi gdzies na miesiac, uzywajac kremu rano i wieczorem.
    Używam tego produktu od: od miesiacaIlość zużytych opakowań: 1, 12 ml

Chcesz pochwalić emiwoj za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Kosmetyk dostałam od męża ( ciekawe dlaczego ) i po ukończeniu całej tubki stwierdzam, że jest on naprawdę dobry. Przede wszystkim jego zapach jest oszałamiający (jak dla mnie). Druga sprawa...moje piersi po ciąży i karmieniu piersią były naprawdę koszmarne. Ten krem zdecydowanie wygładził skórę i ujędrnił biust. Uważam, że jest wart uwagi. Cena przystępna więc jak najbardziej go polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Chcesz pochwalić Lenusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie działa
  • Serum z Bielendy to najbardziej efektywny kosmetyk do biustu jakiego używałam. Przykro mi było, jak po kolejnym opakowaniu skóra się nazbyt przyzwyczaiła i efekty przestały być tak widoczne.
    Mam spory biust - rozmiar duże C, DD. Serum te podniosło mój biust, ujędrniło, uelastyczniło i ogólnie poprawiło wygląd skóry oraz kształt piersi. Przy regularnym używaniu go zawsze nasłuchiwałam się komplementów jak to robię, że mój biust tak rośnie.
    Konsystencja jest bardzo fajna, wydajność wysoka, a zapach delikatny i przyjemny. Dodatkowy atut to tworzenie na biuście efektu niewidzialnego, kolagenowego stanika.

Używam tego produktu od: około rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 tuby

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kosmetycznyprzekladaniec za czytelną i pomocną recenzję?