Gabriela Sabatini, Ocean Sun

Powiększ Gabriela Sabatini, Ocean Sun

Zgłaszająca osoba: Ally83

To zapach dla kobiet, które marzą o relaksie i wypoczynku. Uwielbiają letnie wakacje spędzone na plaży.
Nuta głowy: zielone mango, gruszka
Nuta serca: muguet, mimoza
Nuta podstawowa: arzewo amyris, białe piżmo

Cena: 65 zł / 30 ml

• ****
  • świeży, lekki zapach na lato
    utrzymuje się na skórze i na ubraniach
    buteleczkę o małej pojemności można zabierać ze sobą
    szkoda tylko, że but jest szklana przez to ciężka

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrwały
  • Śliczny wakacyjny zapach, ładne opakowanie i w przystępnej cenie.

Niestety na tym koniec komplementów. Zapach jest bardzo nietrwały, ulatnia się w mig po aplikacji.

Chcesz pochwalić tu_ona za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspomnienia czar....
  • Używałam tej wody kilka lat temu w czasie wakacji 2007. Kojarzy mi sie z calonocnymi imprezami, z żarem, gorącem, piaskiem, morzem i zimnymi drinkami. Uważam ze zapach był trwały i bardzo zmysłowy. Miło go wspominam a teraz mam zamiar wyprłbować MISS GABRIELA - GS.Wydaje mi się że bęŞdzie nawet lepszy bo bardziej owocowy niż kwiatowy, taki słodko-kwaskowy a takie zapachy najbardziej mi odpowiadają.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny ale krótki
  • Jest bardzo ładny, podoba się facetom, delikatny, świerzy ale w taki łagodny sposób . Nie przytłacza, nie krzyczy, po prostu delikatnie otacza. Poprawia humor bo przypomina o wakacjach. Bardzo mi się podoba.
    \nMinus jest taki, że szybko znika. Nawet koleżanka, która kupiła jakies tanie podróbki czegoś za 17 zł i pachniała calutki dzień...więc mogliby robić coś by te zapachy były ciut mocniejsze. Teraz kupiłam sobie do tego dezodorant ale to prawie nic nie zmienia...zapach równieszybko gaśnie.

Chcesz pochwalić jesienna_aura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letni zapach
  • Zapachu używam latem i wiosną.
    Jest to typowo letni zapach, kojarzy się z błogim lenistwem na słońcu i z piaszczystą plażą.
    Jest bardzo delikatny i zmysłowy.
    Nie przytłacza, nie jest duszący.
    Ale ma jeden wielki minus utrzymuję się około godziny.
    Nie ważne gdzie go użyję czy na nadgarstku czy na karku po godzinie nie ma po nim śladu...

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: dwie butelki

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach,ale nie dla mnie
  • Zapach bardzo mi się podobał, ale na mnie mi nie odpowiada..

Plusy:
    +zgrabna buteleczka, do torebki idealna
    +dostępność (np rossmann)
    +cena jest do przeżycia (jak dla mnie)

Minusy:
    -nie jest trwały
    -nie odpowiada mi ten zapach, podoba mi się na tym papierku do testowania perfum i na mojej mamie też (zatem ona go zużyje).Ale ja się nie czuję w nim dobrze.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały zapach
  • To wspaniały zapach, ciepły, subtelny, bardzo kboiecy i zmysłowy. Nie przytłacza, z pewnościa nie przyprawi o zawrót głowy. Bardzo przyjemny i lekki, czuć w nim słońce, lato, wakacje i radość. W sam raz na dzien, ale też na spacer wieczorową porą. Uwielbiam go, dostałam w prezencie urodzinowym i wiem, ze na stałe zagości w mojej kosmetyczce. Jedyny minut to, ze zapach jest niestety ulotny i trzeba spryskiwać się nim co jakiś czas, żeby czuć go nieustannie. Poza tym minusów nie widzę

Chcesz pochwalić Verunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepiękny zapach!
  • Perfumy mają piękny delikatny kobiecy zapach,który stał się jednym z moich ulubionych zapachów Zapach bardzo długo się utrzymuje,jest bardzo wydajny. Na promocjach można go upolować za 39 zł Cena moim zdaniem na plus.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Chcesz pochwalić anetka780 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo lubię ten zapach, idealny na ciepłe dni, bardzo świeży można powiedzieć orzeźwiający, po prostu od razu poprawia humor Plusem jest również to ,że dość długo utrzymują sie na ciele,polecam !

Chcesz pochwalić ciekawska02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi tam sie podobaja
  • Perfumy te sa na rynku juz tyle lat, mimo ciaglego wprowadzania na rynek nowych celebryckich zapachow Musza wiec cos miec w sobie. Mi osobiscie kojarza sie z kobieta w stylu niezapomnianej Alanny Myles z Blue Velvet czy moze Love is. Burza kreconych wlosow, skorzana ramoneska i czerwone szpile. Ocean Sun moglaby uzywac za dnia jak utrzymuje moj wujek, dzis takich kobitek juz nie ma )) ostatnio nam sie na wspominki wczesnych lat 90 zrobilo...

Na mnie osobiscie tester utrzymuje sie 6 godzin. Pachna swiezo, owocowo-kwiatowo, ale nie tandetnie. Swieze nuty przechodza nastepnie w kwiatowy miks, wlasnie takie cieple nuty, jak mowi poprzednia recenzja. Zgadzam sie tez, ze zapach jest idealny dla osob, ktore maja dosc ogorkowych swiezakow. Ocean Sun sa delikatne i dyskretne, na pewno nie stracily nic na swoim uroku - nawet po tylu latach.

Plus rowniez jest taki, ze nie rujnuja budzetu

Nie zawsze juz mozna jes dostac...

Używam tego produktu od: 1 dzien
    Ilość zużytych opakowań: Tester, ale planuje zakup

Chcesz pochwalić USagent_is_back za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozgrzana słońcem plaża
  • Zapach wykreowany przez byłą tenisistkę, który o dziwo przetrwał na rynku mimo pojawiania się coraz to nowych zapachów "celebryckich". Lekki, ale przełamany ciepłymi, słodkimi nutami. Idealny na lato, dla osób które unikają ogórkowych zapachów. Trwałość słaba. Bardzo często bywa w promocji w sklepach rossmann.

Ilość zużytych opakowań: 3 flakony 50 ml

Chcesz pochwalić cosmetix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piekny, delikatny zapach
  • Bardzo ladny zapach, delikatny, nienarzucajacy sie. Niestety jak dla mnie niezbyt trwaly - wech sie do niego szybko przyzwyczaja i czlowiek zapomina ze ma go na sobie, owszem, ale jak uzywam prawdziwych, drogich perfum, to z kazdym ruchem sie czuje ta cudowna won... Tego mi tutaj brakuje. Ale i woda jest tansza, wiec i efekt bedzie rozny.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić Weronika_1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach, kiepska trwałość
  • Zapach bardzo ładny - świeży, ciepły, romantyczny. Przywodzi na myśl morze, ale takie gorące, rozgrzane, tropikalne...
    Czuć arbuz, gruszkę, czy nie wiem co to tam jest ale taki świey, soczysty, nieprzesłodzony owoc, ale zarazem bez żadnego ostrego, gorzkiego podmuchu.
    Bardzo ładne, ale niestety słabo wyczuwalne. ja je czuję dopiero jak przysunę nosek do spsikanych ciuszków czy skóry. utrzymuje się max 1h, szokda.
    To moje pierwsze oryginalne perfumy jakie nabyłam. kiedyś wydawły mi się drogie (jak byłam licealistką), teraz uważam że zapach wart byłby tej ceny gdyby nie trwałość. Trwałość na równi z bi-es'ami i la-riv'ami marketowskimi, szkoda :-(

Ilość zużytych opakowań: 2 razy 30ml

Chcesz pochwalić katarina26h za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niedrogie cudeńko
  • Mam do tego zapachu duży sentyment. Zapomniałam o nim na kilka lat i nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że tak za nim tęskniłam. Co więcej, nie tylko ja tęskniłam - podarował mi go ostatnio chłopak z okazji rocznicy - tego właśnie zapachu używałam kiedy zaczynaliśmy się spotykać.

Mi kojarzy się z późnym latem / początkiem jesieni. Piękny, świeży, lecz nie kwiatowy. Tajemniczy i nieoczywisty. Bardzo kobiecy. Nie przytłacza.

Niestety ulotny. Za to odejmuję pół gwiazdki.

Na pewno jeszcze będę do niego wracać, nie tylko ze względu na przywoływanie miłych wspomnień.

Używam tego produktu od: 4 lat z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: trzy po 50 ml

Chcesz pochwalić paula_kinga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstrakt z najpiękniejszych letnich chwil...
  • Przyznam szczerze już na wstępie, nie zdarzyło mi się dawniej nawet pomysleć przelotnie o zapachach sygnowanych "Sabatini". Niby coś tam kojarzyłam, w jakimś kościele dzwoniło, ale jeśli testy jakoweś były umknęły mej pamięci bez rzadnego "wow".

Aż tu pewnego razu nie mając pod ręką nic odpowiedniego a spiesząc się bardzo do pracy chwyciłam należący do mamy flakonik, obdarzyłam go przelotnym spojrzeniem "wyglada na świeżaka, bezpieczny" i użyłam.

Tak jest, olśnienie, zakochanie, oszołomienie. Jak to? Nie Diorem, nie Armanim? A jednak, przepadłam.

Zapach ten to dla mnie po prostu miłość i nostalgia. Pachnie cudownymi wspomnieniami dawnych czerwców, lipców i sierpni, letnich nocy i beztroski. Można uznać, że poetyzuję, przesadzam, ale dla mnie właśnie w tym niepozornym flakoniku ukryta jest esencja najpiękniejszych chwil jakie wspominam, choć nie używałam go nigdy i nikt z moich wspomnień z pewnością także

Jest orzeźwiający ale nic nie ma wspólnego z kompotami i ogórkowymi świeżakami, jest miękki, ma w sobie zmysłowość wesołej, pewnej siebie i wyluzowanej młodej dziewczyny. Czuję w nim zakochanie, lato i jakąś magię. Po prostu mój, nie chcę się z nim rozzstawać, uwielbiam go i potrzebuję.

Natychmiastowo wprawia mnie w dobry nastrój. Wiele osób pyta mnie czym tak pięknie pachnę, co ddziwne mimo braku słodyczy i popularnych "pazurów i ogonów" zapach ten bardzo upodobała sobie płeć" brzydka". Tego akurat najmniej się spodziewałam

Jest trwały i piekny, pasuje zdecydowanie na ciepłą porę roku. Nie potrafię go rozłożyć na składniki, opisywac kiedy czym pachnie, jest cudowny i tyle.

Flakonik bardzo pasuje do zawartości, podoba mi się jego skromność i letni design.

Cóż więcej mogę napisać, skoro musze być subiektywna? Chyba tylko to, że dawno nie zachwycił mnie tak żaden zapach, niezaleznie od "półki".

Używam tego produktu od: tego lata

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Claudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • super na lato
  • Plusy:
    -swiezy,letni zapach
    -dosc dlugo utrzymuje sie na skorze
    -nie dusi
    -cena przystepna
    -łatwa dostepnosc
    -jets to perfuma,a nie woda perfumowana

minus:
    -szybko sie konczy :-(

Ilość zużytych opakowań: trzy buteleczki

Chcesz pochwalić Ewciasz23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lato zamknięte we flakonie
  • Gustuję w lekkich i świeżych zapach, najlepiej jeśli perfum posada takze owocowe nuty. Nie zawiodłam się i muszę przyznac,że wiele osób pytało się jakich perfum używam, gdyż sa rewelacyjne. Kolory opakowania doskonale odzwierciedlają to, co znajduje się w środku - świeże, lekkie i słoneczne nuty. Nie przyznałam pięciu gwiazdek wyłącznie dlatego,że mimo,iż inni czuli perfumy, ja po godzinie zapominałam o tm,że je w ogóle uzyłam. Bardziej natomiast byłam zadowolona z wody pod postacią 75ml atomizera - myśle,że na początek lepiej je zakupic,a następnie samemu podjąc decyzję

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 atomizer i 1 perfum

Chcesz pochwalić intoxication za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piekny zapach
  • Uwielbiam ten zapach. Używam go głównie w sezonie wiosenno-letnim. Zapach bardzo przyjemny i świeży. A jednak z nutką pazura
    Dosyć długo utrzymuje się na mojej skórze.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić raczkowa81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudownie pachnie
  • Ten zapach jest tak przyjemny że od razu można się w nim zakochać, lekki, mimo tego nie cytrusowo-ogórkowy czego ja nie lubię. Słłodki, naprawdę zamykając oczy czuję pod stopami piacek pieknej samotnej plaży podczas upalnego dnia. Ja go używałam latem i juz chyba zawsze z latem bedzie mi się kojarzył. Odejmuję pół gwiazdki za trwałość.

Używam tego produktu od: dwa lata

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • słodkie mydliny
  • Testowałam kilka razy w Rossmanie.
    Wodnisty, lekko słodki, czuję mydło. Nie jest to zapach w moim stylu.
    Zdecydowanie letni, wakacyjny.
    Niezbyt trwały.
    Praktyczne, proste opakowanie...
    Jak dla mnie nic nadzwyczajnego.

Chcesz pochwalić Benzaiten za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chętnie do nich wracam!
  • Są to perfumy do których bardzo chętnie wracam co jakiś czas. Zapach jest bardzo świeży, nie jest przytłaczający - ale intensywny. Utrzymuje się na mnie długo.
    Jest idealny na lato, ponieważ jest w nich intensywna nuta cytrusów, jednak ja lubię używać go też zimą.

Niestety ciężko jest go dostać - zazwyczaj tylko najmniejszą butelkę.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Galatea84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych wakacyjnych zapachów
  • Zapach lekki, świeży w sam raz na letnie dni.

Kupuję go tylko wtedy, ponieważ zazwyczaj lubiąca perfumy dość ciężkie, przechodzę na niższy kaliber przez wakacje. Wtedy są odpowiedniejsze, odpowiednia niestety nie jest cena. Rzadko, bardzo rzadko można go kupić na jakiejś promocji.

Dość długo utrzymuje się na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki, 50 ml

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!!!
  • Zapach przecudny,niby lekki,letnio-wiosenny,ale ma w sobie magię,tajemniczość.Lubię do niego wracać...bardzo często.Zawsze mam go w zanadrzu na specjalne okazje.Z tym zapachem czuję się kobieco.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić afrodyta77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne!
  • Zdecydowanie moje ulubione perfumy! Zapach cudowny, świeży, a zarazem zmysłowy. Długo utrzymuje się na ciele. Poza tym, przypomina mi wakacje

Cena jak na taką mega jakość niezbyt wygórowana, jednym słowem - opłaca się.

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • wakacyjny
  • Zapach przypominający morze, plaże, lato i wakacje
    Można go stosować zarówno latem, jak i zimą. Ja wolę go na zimę, bo przypomina mi wtedy o lecie i wakacjach i od razu cieplej sie robi w zimowy dzień
    Świeży, cytrusowy.

Minus jednak za słabą trwałość. Na mnie utrzymywał się bardzo krótko, a nawet na ubraniach po paru godzinach był niewyczuwalny.

Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić delfinkaa za czytelną i pomocną recenzję?