Gabriela Sabatini, Ocean Sun

Powiększ Gabriela Sabatini, Ocean Sun

Zgłaszająca osoba: Ally83

To zapach dla kobiet, które marzą o relaksie i wypoczynku. Uwielbiają letnie wakacje spędzone na plaży.
Nuta głowy: zielone mango, gruszka
Nuta serca: muguet, mimoza
Nuta podstawowa: arzewo amyris, białe piżmo

Cena: 65 zł / 30 ml

• świeże, eleganckie
  • Zapach głównie na lato. Jest świeży, owocowy - czuję przede wszystkim cytrynę/limonkę (?) ale taką lekko słodką i coś jeszcze, co nadaje zapachowi elegancji.
    Nic odkrywczego nie napisałam zgadzam się, że jest świeży i zarazem elegancki, ładny, nie męczy otoczenia
    Nie jest to typowy "świeżak" i za to lubię Ocean Sun, warto wypróbować.
    Mam DEO atomizer, trwałość średnia, wcale nie najgorsza jak na taką postać.

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letnie perfumy
  • Uwielbiam zapachy Gabrieli Sabatini! Te perfumy są idealne na lato, są słodkie i owocowe. Na zimę zbyt słodkie. Minusem jest ich ulotność. Po 1-2 godz. już ich nie czuję.

Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Chcesz pochwalić lesal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodkie, ale eleganckie owoce
  • Ocean Sun przypomina mi nowy zapach avonu Fleur, a raczej odwrotnie-Fleur przypomina mi Ocean Sun, bo ten przecież był pierwszy. Są to perfumy, w których bardzo wyraźnie czuć owoce, zwłaszcza mango i trochę lekkich kwiatów. Ocean Sun, choć nie w moim guście, podoba mi się jednak zdecydowanie bardziej niż Fleur, jest bardziej elegancki. No i flakon też dużo ładniejszy.Używam tego produktu od: wczoraj Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej dojrzały
  • Zapach jest bardzo ładny, wyrazisty. Jednak ma w sobie coś takiego, co przywodzi na myśl kobietę dojrzałą. Lubię go używać do pracy, czy w sytuacjach bardziej oficjalnych. Pasuje do białych koszul, ołówkowych spódnic i spodni w kant.
    Jak na zapach codzienny jest dla mnie stanowczo zbyt poważny, pomimo lekkiej figlarności.
    Opakowanie przeciętne, ładne, ale szału nie ma.

Ilość zużytych opakowań: połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kolor Bzu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letnia świeżość
  • Zapach urzekł mnie od samego początku, jest w nim coś bardzo dziewczęcego, eterycznego i głębokiego. Zawsze kojarzy mi się z wiosną i latem i na ten czas najlepiej ten zapach się nadaje. Nie jest to zapach duszący, co traktuję jako bardzo duży plus. Delikatny, bardzo subtelny zapach. Jeden z moich ulubionych, do którego zapewne będę wracać. Jednym, może nieco mniej znaczącym plusem jest poręczny flakonik i naprawdę ładne opakowanie, który w pewien sposób komponuje się z zapachem. Gwiazdkę odejmuję za naprawdę kiepską trwałość. Niemniej uważam, że zapach absolutnie wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: dwa opakowania 20ml

Chcesz pochwalić Joanna855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski zapach
  • Uwielbiam i kocham ten zapach!!!!
    Jest boski, na skórze cudnie pachnie.
    Świeży, delikatny, subtelny, idealny na lato.
    Jakoś lepiej się czuję jak się nim popsikam

Ja mam wodę w sprayu więc jedynym minusem jej jest trwałość, która nie jest zbyt długa. Ale tak myślę, że woda perfumowana będzie lepsza pod tym względem.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • świeży, lekki zapach na lato
    utrzymuje się na skórze i na ubraniach
    buteleczkę o małej pojemności można zabierać ze sobą
    szkoda tylko, że but jest szklana przez to ciężka

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrwały
  • Śliczny wakacyjny zapach, ładne opakowanie i w przystępnej cenie.

Niestety na tym koniec komplementów. Zapach jest bardzo nietrwały, ulatnia się w mig po aplikacji.

Chcesz pochwalić tu_ona za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspomnienia czar....
  • Używałam tej wody kilka lat temu w czasie wakacji 2007. Kojarzy mi sie z calonocnymi imprezami, z żarem, gorącem, piaskiem, morzem i zimnymi drinkami. Uważam ze zapach był trwały i bardzo zmysłowy. Miło go wspominam a teraz mam zamiar wyprłbować MISS GABRIELA - GS.Wydaje mi się że bęŞdzie nawet lepszy bo bardziej owocowy niż kwiatowy, taki słodko-kwaskowy a takie zapachy najbardziej mi odpowiadają.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny ale krótki
  • Jest bardzo ładny, podoba się facetom, delikatny, świerzy ale w taki łagodny sposób . Nie przytłacza, nie krzyczy, po prostu delikatnie otacza. Poprawia humor bo przypomina o wakacjach. Bardzo mi się podoba.
    \nMinus jest taki, że szybko znika. Nawet koleżanka, która kupiła jakies tanie podróbki czegoś za 17 zł i pachniała calutki dzień...więc mogliby robić coś by te zapachy były ciut mocniejsze. Teraz kupiłam sobie do tego dezodorant ale to prawie nic nie zmienia...zapach równieszybko gaśnie.

Chcesz pochwalić jesienna_aura za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij