Gabriela Sabatini, Ocean Sun

Powiększ Gabriela Sabatini, Ocean Sun

Zgłaszająca osoba: Ally83

To zapach dla kobiet, które marzą o relaksie i wypoczynku. Uwielbiają letnie wakacje spędzone na plaży.
Nuta głowy: zielone mango, gruszka
Nuta serca: muguet, mimoza
Nuta podstawowa: arzewo amyris, białe piżmo

Cena: 65 zł / 30 ml

• Słodkie, ale eleganckie owoce
  • Ocean Sun przypomina mi nowy zapach avonu Fleur, a raczej odwrotnie-Fleur przypomina mi Ocean Sun, bo ten przecież był pierwszy. Są to perfumy, w których bardzo wyraźnie czuć owoce, zwłaszcza mango i trochę lekkich kwiatów. Ocean Sun, choć nie w moim guście, podoba mi się jednak zdecydowanie bardziej niż Fleur, jest bardziej elegancki. No i flakon też dużo ładniejszy.Używam tego produktu od: wczoraj Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej dojrzały
  • Zapach jest bardzo ładny, wyrazisty. Jednak ma w sobie coś takiego, co przywodzi na myśl kobietę dojrzałą. Lubię go używać do pracy, czy w sytuacjach bardziej oficjalnych. Pasuje do białych koszul, ołówkowych spódnic i spodni w kant.
    Jak na zapach codzienny jest dla mnie stanowczo zbyt poważny, pomimo lekkiej figlarności.
    Opakowanie przeciętne, ładne, ale szału nie ma.

Ilość zużytych opakowań: połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kolor Bzu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letnia świeżość
  • Zapach urzekł mnie od samego początku, jest w nim coś bardzo dziewczęcego, eterycznego i głębokiego. Zawsze kojarzy mi się z wiosną i latem i na ten czas najlepiej ten zapach się nadaje. Nie jest to zapach duszący, co traktuję jako bardzo duży plus. Delikatny, bardzo subtelny zapach. Jeden z moich ulubionych, do którego zapewne będę wracać. Jednym, może nieco mniej znaczącym plusem jest poręczny flakonik i naprawdę ładne opakowanie, który w pewien sposób komponuje się z zapachem. Gwiazdkę odejmuję za naprawdę kiepską trwałość. Niemniej uważam, że zapach absolutnie wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: dwa opakowania 20ml

Chcesz pochwalić Joanna855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski zapach
  • Uwielbiam i kocham ten zapach!!!!
    Jest boski, na skórze cudnie pachnie.
    Świeży, delikatny, subtelny, idealny na lato.
    Jakoś lepiej się czuję jak się nim popsikam

Ja mam wodę w sprayu więc jedynym minusem jej jest trwałość, która nie jest zbyt długa. Ale tak myślę, że woda perfumowana będzie lepsza pod tym względem.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • świeży, lekki zapach na lato
    utrzymuje się na skórze i na ubraniach
    buteleczkę o małej pojemności można zabierać ze sobą
    szkoda tylko, że but jest szklana przez to ciężka

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrwały
  • Śliczny wakacyjny zapach, ładne opakowanie i w przystępnej cenie.

Niestety na tym koniec komplementów. Zapach jest bardzo nietrwały, ulatnia się w mig po aplikacji.

Chcesz pochwalić tu_ona za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspomnienia czar....
  • Używałam tej wody kilka lat temu w czasie wakacji 2007. Kojarzy mi sie z calonocnymi imprezami, z żarem, gorącem, piaskiem, morzem i zimnymi drinkami. Uważam ze zapach był trwały i bardzo zmysłowy. Miło go wspominam a teraz mam zamiar wyprłbować MISS GABRIELA - GS.Wydaje mi się że bęŞdzie nawet lepszy bo bardziej owocowy niż kwiatowy, taki słodko-kwaskowy a takie zapachy najbardziej mi odpowiadają.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny ale krótki
  • Jest bardzo ładny, podoba się facetom, delikatny, świerzy ale w taki łagodny sposób . Nie przytłacza, nie krzyczy, po prostu delikatnie otacza. Poprawia humor bo przypomina o wakacjach. Bardzo mi się podoba.
    \nMinus jest taki, że szybko znika. Nawet koleżanka, która kupiła jakies tanie podróbki czegoś za 17 zł i pachniała calutki dzień...więc mogliby robić coś by te zapachy były ciut mocniejsze. Teraz kupiłam sobie do tego dezodorant ale to prawie nic nie zmienia...zapach równieszybko gaśnie.

Chcesz pochwalić jesienna_aura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letni zapach
  • Zapachu używam latem i wiosną.
    Jest to typowo letni zapach, kojarzy się z błogim lenistwem na słońcu i z piaszczystą plażą.
    Jest bardzo delikatny i zmysłowy.
    Nie przytłacza, nie jest duszący.
    Ale ma jeden wielki minus utrzymuję się około godziny.
    Nie ważne gdzie go użyję czy na nadgarstku czy na karku po godzinie nie ma po nim śladu...

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: dwie butelki

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach,ale nie dla mnie
  • Zapach bardzo mi się podobał, ale na mnie mi nie odpowiada..

Plusy:
    +zgrabna buteleczka, do torebki idealna
    +dostępność (np rossmann)
    +cena jest do przeżycia (jak dla mnie)

Minusy:
    -nie jest trwały
    -nie odpowiada mi ten zapach, podoba mi się na tym papierku do testowania perfum i na mojej mamie też (zatem ona go zużyje).Ale ja się nie czuję w nim dobrze.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij