Gabriela Sabatini, Ocean Sun

Powiększ Gabriela Sabatini, Ocean Sun

Zgłaszająca osoba: Ally83

To zapach dla kobiet, które marzą o relaksie i wypoczynku. Uwielbiają letnie wakacje spędzone na plaży.
Nuta głowy: zielone mango, gruszka
Nuta serca: muguet, mimoza
Nuta podstawowa: arzewo amyris, białe piżmo

Cena: 65 zł / 30 ml

• Mydło w szafie, czyli jak pozbyć się moli
  • Są zapachy, które przywołują pozytywne retrospekcje, są i takie, po, których powąchaniu jest się dosłownie zdetonowanym.
    Ocean Sun u mnie zaliczają się do grupy nr 2.
    Jako mała dziewczynka otrzymałam malutką buteleczkę bardzo podobnych perfum, które pachniały niemal identycznie. Marzyłam o jakimś wspaniałym bajkowym zapachu, a otrzymałam w prezencie takie kioskowe barachło w małym paskudnym flakoniku.
    Byłam bardzo zawiedziona i rozlewałam tą ciecz dosłownie wszędzie, aby tylko się jej pozbyć (zwłaszcza w toalecie). Mały flakonik z jakąś mizerną resztką wylądował na dnie czarnej czeluści szuflady.
    Dziś wącham Sun Ocean i co czuję? Tamten okropny zapach sprzed lat! Dosłownie jednoraki! Mógłby z powodzeniem stać na półce obok "Być może...".
    Wszechogarniające mydło, gargantuiczna kostucha twardego jak kamień mydła, które rzucone w potylicę, nabiłoby guza wielkości jabłka.
    Sun Ocean kojarzy mi się z zapachem szafy ze starą odzieżą, w którą ktoś fanatycznie poupychał na każdej półce po kilka opakowań mydła. Leżakowało ono tam x lat, by "pachnieć" i odstraszać mole.
    W rezultacie jednak wszystko stało się zapuszczone jak oblepiona mydeliniczka, a mole i tak przyleciały .
    Dla mnie zapach z kategorii "nie tykać nawet palcem u nogi". Sumiasty wąs, którego miejsce jest w łazience, przy balii z tarą i płatkami mydlanymi.
    Bardzo widlasty i porażający dla mojego nosa.
    Never more.

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: kilka traumatycznych testów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham ten zapach
  • Poprostu moja miłość kocham ten świeży energrtyczny zapach, używam go o każdej porze roku i każdej porze dnia słodki, owocowy, uwodzicielski - jestem na TAK

Pół gwiazdki ujmuję za trwałość - jednak w ciągu dnia trzeba go użyć kolejny raz żeby zapach był intensywny.
    Co do ceny to uważam że nie jest zbyt wygórowana.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 8 ale napewno sie na tym nie skończy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mama_minionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świeże, eleganckie
  • Zapach głównie na lato. Jest świeży, owocowy - czuję przede wszystkim cytrynę/limonkę (?) ale taką lekko słodką i coś jeszcze, co nadaje zapachowi elegancji.
    Nic odkrywczego nie napisałam zgadzam się, że jest świeży i zarazem elegancki, ładny, nie męczy otoczenia
    Nie jest to typowy "świeżak" i za to lubię Ocean Sun, warto wypróbować.
    Mam DEO atomizer, trwałość średnia, wcale nie najgorsza jak na taką postać.

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letnie perfumy
  • Uwielbiam zapachy Gabrieli Sabatini! Te perfumy są idealne na lato, są słodkie i owocowe. Na zimę zbyt słodkie. Minusem jest ich ulotność. Po 1-2 godz. już ich nie czuję.

Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Chcesz pochwalić lesal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodkie, ale eleganckie owoce
  • Ocean Sun przypomina mi nowy zapach avonu Fleur, a raczej odwrotnie-Fleur przypomina mi Ocean Sun, bo ten przecież był pierwszy. Są to perfumy, w których bardzo wyraźnie czuć owoce, zwłaszcza mango i trochę lekkich kwiatów. Ocean Sun, choć nie w moim guście, podoba mi się jednak zdecydowanie bardziej niż Fleur, jest bardziej elegancki. No i flakon też dużo ładniejszy.Używam tego produktu od: wczoraj Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej dojrzały
  • Zapach jest bardzo ładny, wyrazisty. Jednak ma w sobie coś takiego, co przywodzi na myśl kobietę dojrzałą. Lubię go używać do pracy, czy w sytuacjach bardziej oficjalnych. Pasuje do białych koszul, ołówkowych spódnic i spodni w kant.
    Jak na zapach codzienny jest dla mnie stanowczo zbyt poważny, pomimo lekkiej figlarności.
    Opakowanie przeciętne, ładne, ale szału nie ma.

Ilość zużytych opakowań: połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kolor Bzu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letnia świeżość
  • Zapach urzekł mnie od samego początku, jest w nim coś bardzo dziewczęcego, eterycznego i głębokiego. Zawsze kojarzy mi się z wiosną i latem i na ten czas najlepiej ten zapach się nadaje. Nie jest to zapach duszący, co traktuję jako bardzo duży plus. Delikatny, bardzo subtelny zapach. Jeden z moich ulubionych, do którego zapewne będę wracać. Jednym, może nieco mniej znaczącym plusem jest poręczny flakonik i naprawdę ładne opakowanie, który w pewien sposób komponuje się z zapachem. Gwiazdkę odejmuję za naprawdę kiepską trwałość. Niemniej uważam, że zapach absolutnie wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: dwa opakowania 20ml

Chcesz pochwalić Joanna855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski zapach
  • Uwielbiam i kocham ten zapach!!!!
    Jest boski, na skórze cudnie pachnie.
    Świeży, delikatny, subtelny, idealny na lato.
    Jakoś lepiej się czuję jak się nim popsikam

Ja mam wodę w sprayu więc jedynym minusem jej jest trwałość, która nie jest zbyt długa. Ale tak myślę, że woda perfumowana będzie lepsza pod tym względem.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • świeży, lekki zapach na lato
    utrzymuje się na skórze i na ubraniach
    buteleczkę o małej pojemności można zabierać ze sobą
    szkoda tylko, że but jest szklana przez to ciężka

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrwały
  • Śliczny wakacyjny zapach, ładne opakowanie i w przystępnej cenie.

Niestety na tym koniec komplementów. Zapach jest bardzo nietrwały, ulatnia się w mig po aplikacji.

Chcesz pochwalić tu_ona za czytelną i pomocną recenzję?