Gabriela Sabatini, Ocean Sun EDT

Gabriela Sabatini, Ocean Sun EDT

To zapach dla kobiet, które marzą o relaksie i wypoczynku. Uwielbiają letnie wakacje spędzone na plaży.
Nuta głowy: zielone mango, gruszka
Nuta serca: muguet, mimoza
Nuta podstawowa: arzewo amyris, białe piżmo

Cena: 65 zł / 30 ml

Letnia świeżość

Zapach urzekł mnie od samego początku, jest w nim coś bardzo dziewczęcego, eterycznego i głębokiego. Zawsze kojarzy mi się z wiosną i latem i na ten czas najlepiej ten zapach się nadaje. Nie jest to zapach duszący, co traktuję jako bardzo duży plus. Delikatny, bardzo subtelny zapach. Jeden z moich ulubionych, do którego zapewne będę wracać. Jednym, może nieco mniej znaczącym plusem jest poręczny flakonik i naprawdę ładne opakowanie, który w pewien sposób komponuje się z zapachem. Gwiazdkę odejmuję za naprawdę kiepską trwałość. Niemniej uważam, że zapach absolutnie wart wypróbowania.

uwodzi zapachem

Piękny zapach nie tylko na letnie dni!U mnie sprawdza się przez cały rok i o każdej porze dnia.Nie jest mdły,pudrowy czy zbliżony do tych cmentarnych zapachów.Świeża i tajemnicza woń roztacza krąg uwodzicielskiego zapachu.Jest odpowiedni raczej dla pań poważniejszych nie podlotków czy nastolatek.Trwałość również bardzo dobra.Fajny cieszący oko flakon zmieści się w każdej torebce.

• Flakon: 4

Piękne

Te perfumy kojarzą mi się z moją starszą kuzynką. Szukałam długo tego zapachu i trafiłam zupełnie przypadkiem podczas poszukiwian prezentu dla mamy. Sa delikatne, lekko owocowe. Zapach długo się utrzymuje, ale nie jest nachalny i mocny. Dla mnie idealny, kupiłam sobie już drugi flakon i nadal sie nie znudzily.

Piękne.

Piękny zapach, który kusi każdego. Już bardzo dawno go nie miałam ale to był zapach, który mnie przekonał do siebie od pierwszego użycia.
Ładna buteleczka.
Wydajny produkt.
Utrzymuje się długo na skórze.
Cena przystępna.

Piękne!

Perfumy, które uwielbia moja mama. Gabriela Sabatini - Ocean Sun to piękny zapach dla kobiet. Nie jest mdły ani słodki. Jest delikatny ale za razem bardzo wyrazisty. Bardzo eleganckie perfumy, które utrzymują się bardzo długo na ciele. Posiadają zgrabny flakonik.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Słoneczna otoczka...

Piękna kobieta otoczona czymś niezwykłym: delikatnym, ciepłym zapachem. Zapach był bardzo delikatny, a jednak wyczuwalny gdy przechodziła obok mnie na dworze. Ciągnęła się za nią smużka elegancji, dyskrecji. W domu, po jej odejściu, jeszcze długo unosiła się magiczna woń. W połączeniu z jej sposobem bycia, tym co mówiła, jak wyglądała...to była moja siostra cioteczna. Zawsze pięknie pachnie, niezależnie od tego, czy są to droższe wody zapachowe, czy perełki na które pozwolić może sobie niemal każda kobieta.
Po kilku latach odkryłam, że były to właśnie perfumy Gabrieli Sabatini, Ocean Sun. Moje pierwsze, które pokochałam do końca...

Używałam ich w okresie marzec-czerwiec (to była pojemność 20 ml). Najpiękniej rozwijał się w ciepłe, letnie dni.

• Flakon: 3

Welcome to Miami!

Wspomnień czar – kupiłam Ocean Sun dawno temu, jeszcze się uczyłam. Oczarowały mnie w drogerii złotym kolorem i owocowymi nutami. Spędziłam w nich cały pierwszy stopień studiów wyższych, fakt z przerwami, ale aromat Sabatini towarzyszył mi długo. Potem przyszła miłość do czegoś lżejszego, świeższego, bardziej kwiaty, mniej owoce. Ostatnio zobaczyłam je w drogerii, były w promocji, kupiłam 20 ml dla odświeżenia pamięci.

Ocean Sun to zapach pobytu w Miami gdzieś na jesieni – gdy turyści, którzy tłumnie spędzają wakacje na Florydzie wyjadą, a studenci zwiną się na uczelnie. Ocean, piasek, spokój i duże ilości koktajlów. Ocean szumi, w głowie też lekko szumi, generalnie jest bardzo przyjemnie. Upał już nie dokucza, ale nadal nosimy japonki. I w tym momencie nie należy teraz mylić plaż – Kalifornia pachnie raczej, białymi kwiatami i musującym szampanem, więc ocean z Ocean Sun to zdecydowanie Miami. Wiem, sprawdziłam i wolę Kalifornię...

Zapach jest słodki, owocowy, dojrzały, ale pasuje wszystkim – ja nosiłam go na zmianę z moją mamą, obie czułyśmy się w nim bardzo dobrze. To wyraziste nuty, nie znam się zbytnio, nie potrafię podać nazw, ale te owoce są bardzo przyjemne. Ocean Sun nie dusi, nie męczy, miło się rozwija owocami, kwiatami, aby po kilku godzinach zniknąć. Niestety. Ale czuję się w nich dobrze, kobieco, nie boli mnie głowa i nie mam ochoty iść pod prysznic. Ja noszę go wszędzie, ale to zapach na weekend i to na świeżym powietrzu - spacer w parku zalecany.

Butelka szklana, z plastikowym korkiem. Teraz po latach wydaje mi się ciut tandetna, ale jak człowiek zakochał się w Tomie Fordzie albo Jo Malone, to rzeczywiście Sabatini może wydawać się prosta. Oczywiście, są lepsze perfumy, listy przecież nie będę załączać, ale wtedy gdy ich używałam i teraz doceniam po prostu zapach – może nie gigant trwałości, złożoności i aromatów, ale się sprawdzały i sprawdzają. Takich perfum teraz jest mało – pamiętam weszłam w nich do biura i wszyscy pytali czym pachnę... Więc było warto cofnąć się w czasie.

Świeża gruszka :)

Bardzo lubię ten zapach :)

Jest świeży i dość trwały
Moim zdaniem idealny na wiosnę i lato,
zawsze poprawia mi humor........ do tego ta wszechobecna gruszka :)
Buteleczka jest ładna i poręczna

Minusem jest cena....myślę, że znacznie przesadzona
ale i tak daję mu 5 bo po prostu lubię ten zapach ;)

Używam tego produktu od: kilku lat

Mydło w szafie, czyli jak pozbyć się moli

Są zapachy, które przywołują pozytywne retrospekcje, są i takie, po, których powąchaniu jest się dosłownie zdetonowanym.
Ocean Sun u mnie zaliczają się do grupy nr 2.
Jako mała dziewczynka otrzymałam malutką buteleczkę bardzo podobnych perfum, które pachniały niemal identycznie. Marzyłam o jakimś wspaniałym bajkowym zapachu, a otrzymałam w prezencie takie kioskowe barachło w małym paskudnym flakoniku (to były dokładnie Gabrielle Classic Collection) .
Byłam bardzo zawiedziona i rozlewałam tą ciecz dosłownie wszędzie, aby tylko się jej pozbyć (zwłaszcza w toalecie). Mały flakonik z jakąś mizerną resztką wylądował na dnie czarnej czeluści szuflady.
Dziś wącham Sun Ocean i co czuję? Tamten okropny zapach sprzed lat! Dosłownie jednoraki! Mógłby z powodzeniem stać na półce obok "Być może...".
Wszechogarniające mydło, gargantuiczna kostucha twardego jak kamień mydła, które rzucone w potylicę, nabiłoby guza wielkości jabłka.
Sun Ocean kojarzy mi się z zapachem szafy ze starą odzieżą, w którą ktoś fanatycznie poupychał na każdej półce po kilka opakowań mydła. Leżakowało ono tam x lat, by "pachnieć" i odstraszać mole.
W rezultacie jednak wszystko stało się zapuszczone jak oblepiona mydeliniczka, a mole i tak przyleciały :).
Dla mnie zapach z kategorii "nie tykać nawet palcem u nogi". Sumiasty wąs, którego miejsce jest w łazience, przy balii z tarą i płatkami mydlanymi.
Bardzo widlasty i porażający dla mojego nosa.
Never more.

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: kilka traumatycznych testów

Kocham ten zapach

Poprostu moja miłość kocham ten świeży energrtyczny zapach, używam go o każdej porze roku i każdej porze dnia :) słodki, owocowy, uwodzicielski - jestem na TAK

Pół gwiazdki ujmuję za trwałość - jednak w ciągu dnia trzeba go użyć kolejny raz żeby zapach był intensywny.
Co do ceny to uważam że nie jest zbyt wygórowana.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 8 ale napewno sie na tym nie skończy

świeże, eleganckie

Zapach głównie na lato. Jest świeży, owocowy - czuję przede wszystkim cytrynę/limonkę (?) ale taką lekko słodką i coś jeszcze, co nadaje zapachowi elegancji.
Nic odkrywczego nie napisałam ;) zgadzam się, że jest świeży i zarazem elegancki, ładny, nie męczy otoczenia ;)
Nie jest to typowy "świeżak" i za to lubię Ocean Sun, warto wypróbować.
Mam DEO atomizer, trwałość średnia, wcale nie najgorsza jak na taką postać.

Letnie perfumy

Uwielbiam zapachy Gabrieli Sabatini! Te perfumy są idealne na lato, są słodkie i owocowe. Na zimę zbyt słodkie. Minusem jest ich ulotność. Po 1-2 godz. już ich nie czuję.

Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Słodkie, ale eleganckie owoce

Ocean Sun przypomina mi nowy zapach avonu Fleur, a raczej odwrotnie-Fleur przypomina mi Ocean Sun, bo ten przecież był pierwszy. Są to perfumy, w których bardzo wyraźnie czuć owoce, zwłaszcza mango i trochę lekkich kwiatów. Ocean Sun, choć nie w moim guście, podoba mi się jednak zdecydowanie bardziej niż Fleur, jest bardziej elegancki. No i flakon też dużo ładniejszy.