Blanx Med, Białe Zęby (Pasta wybielająca)

Powiększ Blanx Med, Białe Zęby (Pasta wybielająca)

Zgłaszająca osoba: moniga

Nowej generacji pasta do mycia zębów o przedłużonym działaniu wybielającym, zawierająca wyciąg z porostu islandzkiego w mikrosferach (kapsuły nośnikowe), które zapewniają przedłużone działanie wybielające produktu, dzięki stopniowemu uwalnianiu z mikrosfer substancji aktywnych. Technologia mikrosfer umożliwia równoczesne przedłużenie działania wybielającego i ochronnego pasty. Blanx Med Białe Zęby nie tylko nie ściera szkliwa, ale działa kosmetycznie zapobiegając powstawaniu przebarwień zębów, a jednocześnie chroni strukturę zęba przed negatywnym działaniem bakterii.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-32, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Mentha Piperita Oil, Aroma, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Monofluorophosphate (0,8%), Sodium Fluoride (0,08 %), Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Anethole, Menthol, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene, Cl 74260. (30.04.2010)

Cena: ok. 20zł / 75ml

• BARDZO ŁAGODNA
  • Zakupiłam pastę dla męża i miałam nadzieję, że upora się ona z osadem wynikającym z palenia. Pasta jest łagodna, przyjemna w stosowaniu, ale nic więcej. Nie wybiela i nie ściera osadu - tak, jak obiecywała farmaceutka w aptece. Do stosowania codziennego - jak najbardziej, ale nie oczekujcie efektu wybielenia.

Chcesz pochwalić jakimov za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super pasty
  • Pasty marki Blanx są rewelacyjnym produktem na polskim rynku.
    Te włoskie pasty świetnie wybielają i nadają poczucie długotrwałej świeżości. Dostępne w drogeriach internetowych. Najprościej znaleźc wchodząc na porównywarki cenowe.

Polecam pasty tej marki a w szczegolnosci Blanx Classic.

Używam tego produktu od: 2009

Chcesz pochwalić Renatis39 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wybielająca, do mycia - super!
  • Pastę kupiłam, aby przywrócić dawną biel moim zębom..

Plusy:
    + rewelacyjnie myje zęby! pod tym względem to najlepsza pasta jaką miałam
    + bardzo wygodne opakowanie, które opróżnimy do końca dzięki pompce tłokowej
    + dostępność

Minusy:
    - nie wybieliła moich zębów.. za to tylko 3 gwiazdki
    - cena!!
    - bardzo niewydajna! starczyła mi chyba na ok 2tyg używania rano i wieczorem gdzie np. colgate max white one starcza mi na miesiąc a ma tę samą pojemność!

Ogólnie to pasta myje zęby super, czuć świeżość i zęby są super gładkie!! Jeśli kosztowałaby połowę ceny to stosowałabym ją do codziennego mycia, niestety jest zbyt droga i niewydajna..

Używam tego produktu od: parę mies temu przez 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 75ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pociong za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna w stosowaniu
  • Skuszona reklamami w gazetkach zakupiłam pastę Blanx. Zawsze stosowałam Colgate oraz Blend-a-med. Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem. Ale jednocześnie w ogóle nie zraża mnie do stosowania dalej tej pasty. Świetna konsystencja, przyjemnie się szczotkuje ząbki, bardzo odświeżająca oddech. Nie podrażnia dziąseł.

Cena produktu przystępna jak na pasty z cyklu "wybielanie".

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

W rezultacie polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga utrzymać efekt wybielania lub usunąć przebarwienia
  • Moje zęby faktycznie są trochę jaśniejsze, ale jak wiadomo, nie wybielimy zębów sposobami domowymi mocniej, niż do koloru kości.
    Tak, pasta usunie przebarwienie, ale nie nastawiałbym się na efekt "wow" i perłowej bieli.
    Ot, dobra pasta, która utrzyma kolor zęba. Warta polecenia.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jasper_112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podtrzymuje naturalną biel
  • Jak wiadomo, nie każdy może sobie pozwolić na śnieżnobiałą biel. wszystko zależy od koloru kości.
    Ponad rok temu zakończyłam kurację Białą Perłą. Od tamte pory stosowałam zwykłe pasty wybielające, ale zauważyłam, że zęby zaczynają żółknąć. postanowiłam wypróbować Blanx. i okazało się to strzałem w dziesiątkę. pasta nie do końca wybiela, lecz usuwa przebarwienia. dzięki niej wydobyłam biel, którą wcześniej osiągnęłam za sprawą Perły... ma przyjemny słodkawy smak.
    polecam osobom, które są po wybielaniu i chcą podtrzymać biel swoich zębów

Chcesz pochwalić liljuszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdziła się!
  • PLUSY:
    - wygodne opakowanie i estetyczny design
    - pasta świetnie i długotrwale odświeża
    - dobrze się pieni
    - delikatnie wybiela, likwiduje przebarwienia oraz podtrzymuje biel
    - ma przyjemny smak
    - wydajność

MINUSY:
    - cena

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykła pasta
  • Zwykła pasta niewybielająca. Droga.

Wcześniej używałam wersji "anty osad" i widziałam efekt, dlatego poprosiłam w aptece o większą tubkę i nie zauważyłam, że dano mi tą wersję. Pasta czuje się świeżo, zębów nie drażni, ale nie robi nic czego nie robiłaby zwykła pasta za 3 złote.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić tambourinist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki zawód
  • Kupiłam w aptece za 30 zł. Miałam nadzieję, że pasta za taką cenę naprawdę będzie coś warta. Nie liczyłam na to, że po niej będę miała śnieżnobiałe ząbki, ale miałam chociaż nadzieję, że odrobinę je wybieli. Tymczasem ona nie zrobiła kompletnie nic. Zero jakiegokolwiek efektu wybielającego. To zwyczajna pasta. Dodatkowo cała tubka skończyła się w ekspresowym tempie.
    Jedynym plustem było opakowanie, któro było dość wygodne i pomysłowe.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić acsendio za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • to będzie już moja stała pasta do zębów. śliczne opakowanie a do tego bardzo praktyczne. nia palę, ale często piję kawę. myjęnią zęby 3-4 razy w ciągu dnia i efeket jest super! wiadomo, że efekt nie będzie taki jak po wybielaniu u dentysty, ale zęby są bielsze z każdym tygodniem. do tego ma bardzo fajny smak. dziewczyny pisały, że się nie pieni, ale naprawdę nie wiem co to za problem skoro zęby myje ) odejmuję pół gwiazdki, bo droga i jeszcze nie ma efektu 'wow'. mnie osobiście bardzo przypadła do gustu.

Używam tego produktu od: miesiące

Chcesz pochwalić kati2704 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij