Blanx Med, Białe Zęby (Pasta wybielająca)

Powiększ Blanx Med, Białe Zęby (Pasta wybielająca)

Zgłaszająca osoba: moniga

Nowej generacji pasta do mycia zębów o przedłużonym działaniu wybielającym, zawierająca wyciąg z porostu islandzkiego w mikrosferach (kapsuły nośnikowe), które zapewniają przedłużone działanie wybielające produktu, dzięki stopniowemu uwalnianiu z mikrosfer substancji aktywnych. Technologia mikrosfer umożliwia równoczesne przedłużenie działania wybielającego i ochronnego pasty. Blanx Med Białe Zęby nie tylko nie ściera szkliwa, ale działa kosmetycznie zapobiegając powstawaniu przebarwień zębów, a jednocześnie chroni strukturę zęba przed negatywnym działaniem bakterii.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-32, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Mentha Piperita Oil, Aroma, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Monofluorophosphate (0,8%), Sodium Fluoride (0,08 %), Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Anethole, Menthol, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene, Cl 74260. (30.04.2010)

Cena: ok. 20zł / 75ml

• BARDZO ŁAGODNA
  • Zakupiłam pastę dla męża i miałam nadzieję, że upora się ona z osadem wynikającym z palenia. Pasta jest łagodna, przyjemna w stosowaniu, ale nic więcej. Nie wybiela i nie ściera osadu - tak, jak obiecywała farmaceutka w aptece. Do stosowania codziennego - jak najbardziej, ale nie oczekujcie efektu wybielenia.

Chcesz pochwalić jakimov za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super pasty
  • Pasty marki Blanx są rewelacyjnym produktem na polskim rynku.
    Te włoskie pasty świetnie wybielają i nadają poczucie długotrwałej świeżości. Dostępne w drogeriach internetowych. Najprościej znaleźc wchodząc na porównywarki cenowe.

Polecam pasty tej marki a w szczegolnosci Blanx Classic.

Używam tego produktu od: 2009

Chcesz pochwalić Renatis39 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wybielająca, do mycia - super!
  • Pastę kupiłam, aby przywrócić dawną biel moim zębom..

Plusy:
    + rewelacyjnie myje zęby! pod tym względem to najlepsza pasta jaką miałam
    + bardzo wygodne opakowanie, które opróżnimy do końca dzięki pompce tłokowej
    + dostępność

Minusy:
    - nie wybieliła moich zębów.. za to tylko 3 gwiazdki
    - cena!!
    - bardzo niewydajna! starczyła mi chyba na ok 2tyg używania rano i wieczorem gdzie np. colgate max white one starcza mi na miesiąc a ma tę samą pojemność!

Ogólnie to pasta myje zęby super, czuć świeżość i zęby są super gładkie!! Jeśli kosztowałaby połowę ceny to stosowałabym ją do codziennego mycia, niestety jest zbyt droga i niewydajna..

Używam tego produktu od: parę mies temu przez 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 75ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pociong za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna w stosowaniu
  • Skuszona reklamami w gazetkach zakupiłam pastę Blanx. Zawsze stosowałam Colgate oraz Blend-a-med. Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem. Ale jednocześnie w ogóle nie zraża mnie do stosowania dalej tej pasty. Świetna konsystencja, przyjemnie się szczotkuje ząbki, bardzo odświeżająca oddech. Nie podrażnia dziąseł.

Cena produktu przystępna jak na pasty z cyklu "wybielanie".

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

W rezultacie polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga utrzymać efekt wybielania lub usunąć przebarwienia
  • Moje zęby faktycznie są trochę jaśniejsze, ale jak wiadomo, nie wybielimy zębów sposobami domowymi mocniej, niż do koloru kości.
    Tak, pasta usunie przebarwienie, ale nie nastawiałbym się na efekt "wow" i perłowej bieli.
    Ot, dobra pasta, która utrzyma kolor zęba. Warta polecenia.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jasper_112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podtrzymuje naturalną biel
  • Jak wiadomo, nie każdy może sobie pozwolić na śnieżnobiałą biel. wszystko zależy od koloru kości.
    Ponad rok temu zakończyłam kurację Białą Perłą. Od tamte pory stosowałam zwykłe pasty wybielające, ale zauważyłam, że zęby zaczynają żółknąć. postanowiłam wypróbować Blanx. i okazało się to strzałem w dziesiątkę. pasta nie do końca wybiela, lecz usuwa przebarwienia. dzięki niej wydobyłam biel, którą wcześniej osiągnęłam za sprawą Perły... ma przyjemny słodkawy smak.
    polecam osobom, które są po wybielaniu i chcą podtrzymać biel swoich zębów

Chcesz pochwalić liljuszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdziła się!
  • PLUSY:
    - wygodne opakowanie i estetyczny design
    - pasta świetnie i długotrwale odświeża
    - dobrze się pieni
    - delikatnie wybiela, likwiduje przebarwienia oraz podtrzymuje biel
    - ma przyjemny smak
    - wydajność

MINUSY:
    - cena

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykła pasta
  • Zwykła pasta niewybielająca. Droga.

Wcześniej używałam wersji "anty osad" i widziałam efekt, dlatego poprosiłam w aptece o większą tubkę i nie zauważyłam, że dano mi tą wersję. Pasta czuje się świeżo, zębów nie drażni, ale nie robi nic czego nie robiłaby zwykła pasta za 3 złote.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić tambourinist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki zawód
  • Kupiłam w aptece za 30 zł. Miałam nadzieję, że pasta za taką cenę naprawdę będzie coś warta. Nie liczyłam na to, że po niej będę miała śnieżnobiałe ząbki, ale miałam chociaż nadzieję, że odrobinę je wybieli. Tymczasem ona nie zrobiła kompletnie nic. Zero jakiegokolwiek efektu wybielającego. To zwyczajna pasta. Dodatkowo cała tubka skończyła się w ekspresowym tempie.
    Jedynym plustem było opakowanie, któro było dość wygodne i pomysłowe.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić acsendio za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • to będzie już moja stała pasta do zębów. śliczne opakowanie a do tego bardzo praktyczne. nia palę, ale często piję kawę. myjęnią zęby 3-4 razy w ciągu dnia i efeket jest super! wiadomo, że efekt nie będzie taki jak po wybielaniu u dentysty, ale zęby są bielsze z każdym tygodniem. do tego ma bardzo fajny smak. dziewczyny pisały, że się nie pieni, ale naprawdę nie wiem co to za problem skoro zęby myje ) odejmuję pół gwiazdki, bo droga i jeszcze nie ma efektu 'wow'. mnie osobiście bardzo przypadła do gustu.

Używam tego produktu od: miesiące

Chcesz pochwalić kati2704 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykła pasta
  • Skusiłam się na tą pastę 2 razy. Zarówno jak i za pierwszym jak i za drugim mnie zawiodła.

Do plusów mogę zaliczyć tylko jej smak. Jest bardzo słodki i nie przypomina innych past tego typu.

Minusy
    -nie wybiela
    -nie odświeża
    -nie pieni się dobrze
    -cena
    -opakowanie

Jakby była o połowę tańsza to bym ją kupowała, ale za tą cenę jej podziękuje.

Używam tego produktu od: używam ją kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowana.
  • Minusy:
    - nie odświeża
    - nie pieni się
    - niewyrazisty smak
    - nie wybiela
    - nieekonomiczna (cena zbyt wygórowana)
    - trudno dostępna

Plusy:
    + ciekawe opakowanie
    + wskaźnik bieli dołączony do opakowania

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić katefly1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna
  • to tak... palę, piję kawę, piję sporadycznie alkohol, a to wszystko sprawia, że zęby są żółte. Z natury mam bardzo jasną płytkę i kiedy pożółkła zaczęłam szukać ratunku i trafiłam na to.

+mi wybieliła do poprzedniego odcienia! co prawda nie palę tyle co przedtem, ale wybieliła
    +smakuje słodką miętą
    +fajne opakowanie, praktyczne, nie da się wycisnąć ogromnej ilości pasty
    +dość wydajna... duże opakowanie, (w porównaniu np. do Denivit, która mi starczała na 2 tygodnie, tę mam już od miesiąca i jeszcze jest!

- pół gwiazdki odjęłam za cenę, bo ja zapłaciłam za nią 32 złote

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić agaciksa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Początkuję, ale wydaje się fajna.
  • Pastę kupiłam zachęcona pozytywną opiną znajomej. Moje zęby nie są przerażająco żółte - ba - ludzie mówią, że są bardzo białe, ale ja chciałąbym wiecej. Także po kuracji Białą Perłą przed dwoma laty, lekko się zażółciły (kawa, herbata, wino). Postanowiłam więc wypróbować tę oto pastę.

+bardzo dobrze czyści zęby
    +designerskie opakowanie
    +dużo informacji na jej temat
    +miarka do sprawdzenia odcienia zębów
    +fajny smak

-cena (ale ja kupiłam taniej na promocji)

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić eeverybodylies za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka
  • Fatalna jakość za bardzo wysoką cenę. Jedyny plus - fajne wizualnie opakowanie, ale za to bardzo nieporęczne.

-ohydny smak - ja miałam odruch wymiotny
    -nie pozostawia uczucia świeżości
    -wrażenie niedomytych zębów
    -wiecznie zapaćkana nasadka od opakowania
    -astronomicznie wysoka cena
    -absolutnie nie wybiela

+...na siłę wymyślam jakiś plus, wiec powiem,ze kolor - bladoróżowy

Chcesz pochwalić karakon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka...
  • Kupując ją w aptece z polecenia farmaceutki spodziewałam się przynajmniej minimum efektu...
    Po za tym, że czyści jak każda, nie robi z zębami nic, nawet uczucia świeżości nie pozostawia...
    O połowę tańsze pasty są o niebo skuteczniejsze, nie polecam

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Basik88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba jakość za wysoką cene
  • Kupiłam tą paste żeby wybielić moje żótawe zemby. Pasta się kompletnie nie sprawdziła.
    Do plusów pasty napewno można zaliczyć jej smak. Smak jest troszeczką słodkawy i należy do moich ulubionych smaków.
    Na smaku jednak kończą się zalety. Inne pasty jakie miałam znacznie szybciej wybielały(w moim przypadku wcale nie można mówić o tym że jakoś szczególnie wybieliła) i cena produktu jest nieadekwatna do jakości. Jak już wspominałam pasty które kosztują do 10 zł znacznie lepiej się sprawdziły. Ogromny minus dla ilości pasty. 75 ml to zdecydowanie za mało jak na tą cenę ja za swoją paste zapłaciłam 26 zł. Jak widać cena nie zawszę idzie z jakością. Dwa razy dawałam temu produktowi szanse. Pierwszy z ciekawości, drugi z powodu braku mojej ulubionej pasty. Trzeciej szansy nie będzie.

Używam tego produktu od: pierwsze zakupiłam jakieś 1,5 roku temu, drugie 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić PlotkaraSerena za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna
  • Zaczną od tego, że zdaję sobie sprawę, że żadna pasta nie wybieli nam zębów tak na sto procent. Oceniam pastę z perspektywy czasu, dawno jej nie używałam.

Konsystencja - gęsta, kremowa
    Smak - bardziej w stronę słodyczy, więc tym którzy lubią smak mocnej mięty i mega odświeżenia może nie podpasować
    Opakowanie - ma kształt buteleczki/tubki z pomką, bardzo wygodnie się aplikuje produkt i zawsze jest to odpowiednia ilość. Bardzo higieniczne. Problem pojawia się pod koniec opakowania - ciężko już go wtedy wydobyć. Opakowanie jest jakby plastikowe, więc część produktu marnuje się i nie ma możliwości wydobycia go.
    Efekt - może i coś tam wybiela, ale ciężko powiedzieć, jakiś zauważalnych zmian nie dostrzegłam. Dla mnie takie delikatne odświeżenie jest wystarczające, bardzo dobrze mi się jej używało.
    Wydajność - bardzo przeciętna
    Cena - trochę wygórowana za taki produkt, ale na promocji jak najbardziej polecam

Bez względu na efekt lub jego brak, wszyscy domownicy zawsze wybierali tą pastę kiedy była w łazience, a wszystkie inne w tym czasie szły w odstawkę. Więc chyba nie tylko mi podpasowało jej używanie.

Używam tego produktu od: kiedyś
    Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Chcesz pochwalić martynab_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Zaznaczę na początku, że nie liczyłam na biel tak białą, że aż błękitną. Wiem, że zębów zwykłą pastą się aż tak nie wybieli
    Ocena: Pasta delikatnie usuwa osad z kawy, leciutko rozjaśnia, czyści zęby przeciętnie, ot po prostu-tak sobie.
    Jest dla mnie za słodka (nie cierpię tej słodyczy), kiepsko odświeża, jest za gęsta - ciężko wydobyć ją z nieporęcznego opakowania. I przede wszystkim - nie zostawia zębów takich ślisko-czysto-gładziutkich - wypolerowanych - jak moja ukochana pasta.
    Na plus: delikatna/łagodna (mam wrażliwe zęby) - nie podrażnia zębów ani dziąseł.
    Reasumując - to pasta taka sobie, szczególnie za tę cenę.
    Z podkulonym ogonem wróciłam do Elmexa, który nigdy mnie nie zawiódł.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: kończę 1-sze

Chcesz pochwalić pasterz cieni za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra pasta
  • Pasta jest dobra, nawet bardzo, ale nie wiem czy idealna. Owszem, pisze że jest to pasta wybielająca, ale nie oczekujmy cudów. Prawda jest taka że moje zęby nigdy najbielsze nie były, nie podobał mi się ich odcień, ale ta pasta używana od 3 miesięcy, 2 lub czasami 3 razy dziennie wraz ze szczoteczką elektryczną sprawiła że zęby naprawdę uzyskały jasniejszy odcień i bardzo mi się to podoba. Ta pasta w zależności od tego czy masz naturalnie białą kość, szarą czy kremową, używana sumiennie sprawi że zęby będę w MOŻLIWIE najjasniejszym odcieniu w stosunku do indywidualnego koloru, na pewno nie zrobi z zębów kremowych - oślepiająco białych.
    Pozatym uważam, że blanx ma niewątpliwą zaletę - absolutnie nie podrażnia, co wywoływały u mnie wszelkie pasty typu colgate czy blend a med.
    Smaku mięty nie ma, ale jednocześnie wydaje mi się, że odświeża na dość długo. Wydajność podobna do innych past. Opakowanie estetyczne.

Jeżeli chodzi o minusy to oczywiście cena. Ale da się przeżyć.

Ilość zużytych opakowań: 2 (75 i 100 ml)

Chcesz pochwalić lollipop07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda pieniędzy
  • Kupiłam te pastę bo myslałam, że uratuje mnie, ale sie myliłam. Daję trzy gwiazdki bo jedynym plusem jest to że usuneła osad z moich żebów po herbacie i kawie, ale czy wybieliła tego nie powiem. Moje żeby takie jakie były takie są.

Chcesz pochwalić Honey02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyna. Najlepsza.
  • Użwam tej pasty od wielu lat i nie zamienię na żadną inną
    Rewelacyjnie czyści zęby, usuwa wszelkie osady - "przjechanie" językiem po takich czyściutkich ząbkach to największa przyjemność
    Ważne, że nie podrażnia zębów tak jak inne pasty wybielające.
    Jest wydajna, bo dobrze się pieni. Opakowanie - bardzo praktyczne, stoi sobie grzecznie na umywalce i jeszcze nie trzeba się bawić z uciekającą zakrętką.
    Cena niska nie jest, ale moim zdaniem warto ją zapłacić.

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: z 10? 15?

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie wybieli Wam zółtej kości!!!!!!
  • Witam,

Zdecydowałam się dodać recenzję, by bronić mojej ulubionej pasty;-)
    Przeczytałam opinie ludzi, którzy są niezadowoleni z efektu, bo pasta nie wybieliła im żółtych zębów, a wybieliła innym, którzy z natury mieli białe. Otóż...PASTA WYBIELAJĄCA MA USUWAĆ PRZEBARWIENIA, A NIE ZMIENIĆ KOLOR KOŚCI!!
    Ja również mam naturalnie kremową kość, no i trudno, pasta usunęła przebarwienia po kawie, zęby są bielsze, ale nie idealnie białe. Jeśli ktoś liczy na to, że jakikolwiek produkt zmieni im kolor tkanki kostnej, to niech się zastanowi nad logiką swojego myślenia Nasze zęby NIGDY nie będą idealnie białe, chyba, że zafundujemy sobie porcelanowe nakładki;-)

Aha jeśli ktoś zapłacił za pastę 35 zł to prawdopodobnie kupił po prostu większe opakowanie, 100 ml, bo 25 zł kosztuje pojemność 75 ml

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml, pół opakowania 75 ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Borsuk21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Moim zdaniem pasta jest przereklamowana! Zero efektów, pieniądze wyrzucone w błoto. Zastanawiam się dlaczego swoją pastę kupiłam, za cenę 35 zl? Szkoda słów, że istnieją takie różnice cenowe w aptekach.

Plusy:
    +pasta, jak każda myje zęby
    +nie odczułam nadwrażliwości przy stosowaniu pasty
    +do pasty został dołączony paseczek,dzięki któremu można sprawdzić biel swoich zębów

+/-opakowanie z dozownikiem,które z jednej strony jest wygodne i higieniczne ale nieładnie wydobywa się z niego pasta, wiele produktu zostaje na ściankach opakowania(przykrywki)

Minusy:
    -nie zauważyłam efektu wybielenia zębów
    -cena
    -pasta nie jest wydajna
    -słabo się pieni
    -moim zdaniem efekt odświeżenia nie utrzymuje się zbyt długo
    -w smaku pasta mi nie odpowiada, ponieważ 'mięta' jest moim zdaniem za słaba

Reasumując:
    Produkt u mnie się nie sprawdził. Nie kupię go już nigdy i nie polecę nikomu. Lepsze efekty wybielające uzyskuje pastą Blend-a-med niż Blanx.

Używam tego produktu od: 4 mięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić MakeUpFreak za czytelną i pomocną recenzję?
  • CZY JA WIEM...
  • Kupiłam na promocji w SP za 15 zł. Zachęciła mnie cena i ładne, wygodne, estetyczne opakowanie, pasta jest dość wydajna. Podoba mi się też w niej, że nie trzeba jej wyciskać. Mi jedynie trochę rozjaśnia zęby, nie wybiela, ale ja mam swoje naturalnie białe zęby, których mi zazdroszczą (skromnie mówiąc) sami dentyści, także u mnie nie ma dużego efektu. Dlatego trudno mi ją ocenić obiektywnie. Poza tym używam ją rzadko, gdyż jak wiadomo takich past nie można stosować na co dzień. Może u kogoś z żółtymi zębami się lepiej sprawdzi. Biorąc pod uwagę wysoką cenę oraz znikomy efekt u mnie więcej jej raczej nie kupię. To samo mam po Colgate czy Blend-a-med wybielających i to znacznie taniej.
    Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić myrcella za czytelną i pomocną recenzję?