Powiększ Pettenon Cosmetici, Serical, Crema Midollo & Placenta (Krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z łożysk roślinnych)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Krem z wyciągiem z łożysk roślinnych jest specjalnym kremem bogatym w białka, aminokwasy i witaminy. Dzięki specjalnemu składowi włosy stają się mocne i łatwe w pielęgnacji. Jest polecany szczególnie do włosów rozjaśnionych oraz suchych i łamliwych.
W 3 pojemnościach: 1000, 800 i 275ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Cyclomethicone, Limonene, Dimethiconol, Phenoxyethanol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Methyldibromo Glutaronitrile, Propylene Glycol, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Triticum Vulgare (Wheat Extract), Bambusoidea (Bamboo Extract), Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

• zakochałam się
  • Moje włosy są niskoporowate, gęste, ciężkie. Z maski tej jestem na prawdę bardzo, ale to bardzo zadowolona, ale może od początku.

Maski używam jak zwykłej odżywki. Po każdym myciu włosów nakładam ją mniej więcej od połowy długości i trzymam około 5 minut.

Maska ma dość rzadką konsystencję, ale nie przecieka między palcami. Pachnie ładnie, nie intensywnie. Zapach jest delikatny, ale utrzymuje się na włosach do rana jeśli myję włosy na noc.
    Opakowanie jest wielkie, a cena niska. Jeśli chodzi o design to nie ukrywam, że mojego serca nie porwał. Nie podoba mi się, ale też nie wygląd słoika oceniam.

Po użyciu tej maski moje włosy są ślicznie odżywione, dociążone, błyszczą. Nie wzmaga przetłuszczania, ułatwia rozczesywanie.

Uwielbiam ją!

Używam tego produktu od: wakacji 2015
    Ilość zużytych opakowań: wielki litrowy słój zużyty, zaczęłam kolejny

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy

• Zdecydowanie nie
  • Moje cienkie i delikatne włosy wyglądaj jak siano są suche puszonce się szorstkie nie wiem co może być przyczną ale nie polecam.Na rynku jest dużo wiecej masek z kallosa co lepiej działąją mam wrażenie że zwyka odżwka lepiej by działała

Używam tego produktu od: 4 niesięcy
    Ilość zużytych opakowań: początek 1

Chcesz pochwalić ja321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska do codziennego użytku
  • Maskę stosowałam bardziej jako odżywkę, tzn. po myciu włosów nakładałam na chwilę na czas innych czynności pod prysznicem i spłukiwałam. Próbowałam stosować ją inaczej, tzn. przed myciem i po myciu na dłużej, ale nadawała się w sumie tylko do tuningowania, bez tego nie było wymiernego efektu.
    Maska ładnie pachnie i jest tania, tak więc spróbować można, ale chyba nie kupię ponownie, zaliczam ją do "zwyklaków".

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • nawilża włosy, wygładza, nie obciąża, nabłyszcza.
    ogólnie działa bardzo dobrze.
    dodatkowo bardzo niska cena.
    kosmetyk jest wydajny,
    dobra dostępność w sklepach,
    zapach obojętny

z petton cosmetici najmocniejszą maską jest czerwona z proteinami zbóż, ale nie widziałam jej nigdzie od bardzo dawna.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5 przynajmniej. lub więcej.

Chcesz pochwalić sakikapi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity produkt w dobrej cenie
  • Mam długie, zdrowe włosy, raczej niskoporowate, którym niewiele do szczęścia potrzeba. Bez odżywek wyglądają w miarę dobrze, ale nie popełniłabym takiego przestępstwa i nie zostawiła ich po myciu bez jakiejkolwiek odżywki/maski.

Istnieją maski i odżywki, które powodują efekt WOW i włosy jak taflę, są takie które szkodzą moim włosom i wyglądają po nich źle i są takie które sprawiają, że włosy wyglądają dobrze na co dzień, ale bez tego efektu WOW. Jest to właśnie produkt typu "dobrze, ale bez efektu WOW".

Jest to recenzja z serii recenzji "kopiuj i wklej" tzn. mam opracowaną recenzję dla masek i odżywek, które są :
    + fajne
    + nie obciążają moich włosów
    + ładnie pachną
    + wygładzają
    + nadają się do stosowania na co dzień

Nie chcę pisać od nowa tej samej recenzji przy kolejnych kosmetykach tego typu, więc wklejam.
    Daję 4 gwiazki, ponieważ żadnego WOW nie zauważyłam ja ani moje otoczenie.

Czy kupię ponownie? Pewnie
    Czy mogę bez tego produktu żyć ? Mogę, są inne, które u mnie działają tak samo.

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić Katarzyncia23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny kosmetyk nie zdał egzaminu.
  • Narobiłam sobie strasznie dużych zaległości w opiniowaniu kosmetyków, z czystego lenistwa. Wolałam czytać o kosmetykach niż pisać. No ale w końcu przebrała się miarka - walające się puste opakowania w szafce zaczęły mi ostatnio przeszkadzać (czemu je zatrzymuję jak są puste? Żeby nie zapomnieć któregoś opisać) więc obecnie staram się jak najszybciej pozbyć uciążliwego balastu.
    Niestety, kolejny kosmetyk który sprawdza się u znacznej części wizażanek mnie nie przypadł do gustu. No siano mam po nim totalne i tyle.
    Generalnie do Hebe wybrałam się dawno temu z zamiarem kupna osławionej Latte (również z Sericala). Jednak Sympatyczna Pani z działu skutecznie namówiła mnie do wzięcia Placenty. Żałuję że dałam się przekonać, zwłaszcza że do dzisiaj nie miałam okazji kupić Latte ani jej wypróbować na swoich włosach. A od kilku miesięcy już jej w ogóle nie widuję w Hebe...
    W każdym razie kupiłam, wzięłam do domu, i od razu chciałam ją wypróbować. No cóż...
    Zapach neutralny - nie zauroczył, ale i nie drażnił.
    Konsystencja w miarę przyjemna - mogłaby być trochę gęstsza, ale nie było źle.
    Działanie - tu jest bardzo, bardzo niedobrze. Włosy wyglądały fatalnie, paskudnie się elektryzowały, puszyły, były szorstkie, nieprzyjemne w dotyku. Jeden wielki koszmar Moje włosy wyglądały mniej więcej tak jak na zdjęciu poniżej.
    Nie muszę chyba pisać że starałam się jakoś ten wielki słój zużyć? Niestety odżywka/maska (co to w ogóle jest? Krem?) okazała się BARDZO wydajna, co w normalnych okolicznościach uznałabym za świetną zaletę - niestety dla mnie mordęgą było nakładanie tej mazi. Bo nieważne co bym robiła, jak się starała, jak kombinowała - nijak mi nie pomagała ani sama, ani z olejem, ani pomieszana z innym kosmetykiem, ani z naturalnymi składnikami. Brakło mi zupełnie pomysłów co dalej z nią począć, i tak sobie leżała kilka miesięcy spokojnie, nie niepokojona. Ale mimo wszystko została mi z niej jakaś niecała połowa - więc oddałam ją siostrze. Jej podobno pomaga. A mnie kamień spadł z serca że w końcu się jej pozbyłam.

Używam tego produktu od: Ok roku
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe pół opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Abhishrek123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok ale obciąża
  • Odżywka generalnie spełnia swoją rolę.
    + wydajność
    +cena
    +zabazpieczenie włosów i wygładzenie
    +poprawa kondycji

-obciążenie
    -zapach
    Ogólnie dobra i tania odżywka, ale jak dla mnie do OMO jako pierwsze O

Używam tego produktu od: kilku mniesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie 1000 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rekasn za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt
  • Dzięki niej włosy przestały mi tak strasznie wypadać, zrobiły się grubsze, bardziej lśniące. Maska ta jest bardzo tania jak na ilość i jakość. Nie zamieniła bym jej na żadną inną. Zapach niestety nie podoba mi się ale da się przyzwyczaić.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 1000 ml

Chcesz pochwalić frankeicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykła maska, dobra na co dzień
  • Odziedziczyłam po siostrze pół litrowego opakowania tej maski. Lubię produkty tej firmy, a w przeszłości miałam małe opakowanie placenty i byłam zadowolona.

Włosy mam zdrowe, grube i zadbane. Maska sprawdziła się jako produkt do regularnego stosowania.
    W moim odczuciu jest dość lekka, niezależnie od ilości nałożonej na włosiska nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania.

Po jej użyciu włosy ślicznie pachną, są wygładzone, sypkie, nawilżone. Dobrze się rozczesują, mniej elektryzują. Po prostu wyglądają dobrze, bez efektu WOW. Niezależnie czy zostawiałam ją na 5, czy 30 minut. Dlatetego uważam, że jest to produkt do codziennego użytku, taki pewniak.
    W dodatku maska jest wydajna. Nie żałuję sobie takich produktów i nakładam ich duże ilości, a te pół litra męczyłam pół roku (na zmianę z innymi produktami).

Być może kiedyś kupię mniejszą pojemność

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania litrowego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malusienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • maska ok
  • Maska bardzo ciezka do zuzycia. Z racji tego, ze lubie w swoich kosmetykach miec ciagle cos nowego, po uzywaniu maski okolo roku bylam nia po prostu znudzona. Maski uzywalam jako odzywki ze splukiwaniem, rzadko jako maski na dluzszy czas. Kupilam ja w Hebe za 12zl, w sklepie fryzjerskim kosztowala okolo 20zl.
    \nPlusy:
    \n-wydajnosc- opakowanie 1l starczylo mi na rok
    \n-cena bardzo niska-12zl za litr
    \n-wlosy miekie, bardzo latwo sie rozczesuja, blyszczace i sypkie
    \n-opakowanie z duza dziurka ulawia wydobycie produktu.
    \nMinusy:
    \n-zapach cytrusowy-ziolowy? z biegiem czasu zaczyna przeszkadzac
    \n-kosntyntencja budyniowata splywa z wlosow.
    \nNie zauwazylam wplywu maski na wypadanie, a kupilam ja wtedy gdy dopadl mnie ten problem.
    \n

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić goldrose22 za czytelną i pomocną recenzję?