Powiększ Kallos, Serical, Crema Midollo & Placenta (Krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z łożysk roślinnych)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Krem z wyciągiem z łożysk roślinnych jest specjalnym kremem bogatym w białka, aminokwasy i witaminy. Dzięki specjalnemu składowi włosy stają się mocne i łatwe w pielęgnacji. Jest polecany szczególnie do włosów rozjaśnionych oraz suchych i łamliwych.
W 3 pojemnościach: 1000, 800 i 275ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Cyclomethicone, Limonene, Dimethiconol, Phenoxyethanol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Methyldibromo Glutaronitrile, Propylene Glycol, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Triticum Vulgare (Wheat Extract), Bambusoidea (Bamboo Extract), Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

• OK, zwłaszcza za taką cenę
  • Na tę odżwykę trzeba mieć sposób. Żeby uzyskać zadowalajacy efekt należy ją nałożyć przed myciem na maksymalnie 20 min, a dokładnie potem zmyć szamponem. Jest dosyć ciężką więc jest to konieczne. Ale dzięki temu włosy są miękke i lśniące.

+ stosunek jakość - cena - ilość
    + poprawia kondycję włosów
    + łatwa w aplikcji
    + w porządku opakowanie (nie wyobrażam sobie takiej ilość wyciskać z jakiejś tuby)

- jest ciężka i przy codziennym stosowaniu może powodować wypadanie włosów i nadmierne przetłuszczanie isę skóry głowy
    - zapach nie jest jakiś powalający

Kupiłam w Hebe za 12 zł.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marvela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Maska jest świetna do włosów farbowanych i przesuszonych. Wcześniej włosy mi tak wypadały, że zapychałam korek w wannie, a teraz zostaje tylko parę włosków. Fryzjerka sama zauważyła zmianę, że włosy stały się gęstsze i grubsze. Po pierwszych użyciach byłam tak zachwycona, że zaczęłam używać prawie przy każdym myciu. Niestety do tego maska się nie nadaje. Ma ciężką konsystencję jak na cienkie włosy, w dodatku częste stosowanie powoduje przyklapnięciem włosów (utrata objętości). W zimę tez trzeba uważać, bo przy częstym noszeniu czapki włosy się i tak szybko przetłuszczają, więc rzadziej używam tej maski. Używam jej przed myciem szamponem, wtedy tak nie obciąża włosów. Zakładam na włosy czepek i ręcznik i trzymam 30 min. Zauważyłam, że przy krótszym trzymaniu maski włosy tak nie gęstnieją jak przy 30min. Dla niektórych może to minus, ale mnie pielęgnacja włosów sprawia radość i 30min dla nich mi nie przeszkadza. Maska dobrze działa po olejowaniu

Plusy:
    - włosy przestają wypadać
    - cena
    - włosy są wzmocnione i nawilżone
    - po użyciu włosy nie puszą się, są wygładzone
    - zwiększona gęstość włosów
    - dobrze działa po olejowaniu

Minusy:
    - dostępność
    - nie nadaje się do codziennego użytku
    - zmniejsza świeżość włosów ( szybko przetłuszcza)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Raczej średnia
  • Strasznie długo męczyłam duże opakowanie aby w końcu je złużyć. Nie widzę zbyt wielu plusów stosowania tej maski. To co mogę o niej powiedzieć pozytywnego to, że ułatwia w rozczesywaniu włosów po umyciu. Nawilżenia nie zauważyłam.

Maska jest tania, wydajna, ale mało przydatna.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Maskę Kallos 1000ml kupiłam rok temu, zaczynałam wtedy moją przygodę z włosami i był to pierwszy produkt jaki wpadł mi w ręce. Jej dużym plusem jest bardzo wygodne opakowanie, w prosty sposób możemy zużyć ją do samego końca. Konsystencja jest dosyć rzadka ale nie spływa z włosów, wystarczy nałożyć mała ilość aby pokryć włosy. Próbowałam nakładania przed i po myciu w moim przypadku najlepiej sprawdziła się metoda przed. Po umyciu włosy są lejące, bardziej błyszczące i gęste. Maska nie plącze kłaczków. Minusem jest przetłuszczanie włosów u nasady (w moim przypadku). Podsumowując jest to produkt godny wypróbowania.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paulix1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra lecz ma kilka mankamentów
  • W internetowej hurtowni fryzjerskiej opakowanie 1500ml kupiłam za około 18zł Ta spora ilośc produktu starczyła mi na około 2 i pół miesiąca ciągłego jej używania. Całkiem sporo jej używałam bo zawsze wszystko bądź prawie wszystko wchłaniały moje suche włosy. Na opakowaniu jest napisane aby ją trzymac na włosach przez kilka minut, lecz w moim przypadku najlepsze efekty były jak ją trzymałam od 30min. do około godziny. Maska posiada gęstą i ciężką konsystencję, nie łatwo się ją spłukuje bo na początku pomimo, że chyba z 5 min. płukałam włosy wodą to zdarzało się, że mi jeszcze zostawała na skórze głowy. Opracowałam na nią technikę po prostu pod koniec jej spłukiwania przecierałam opuszkami palców skórę głowy. Konsystencja jej jest taka kremowo-żelowa jest gęsta lecz bardzo łatwo i szybko się ją nakłada. Ma mocny i specyficzny zapach, ale można się do niego przyzwyczaic po około połowie jej zużycia nie zwracałam już na niego uwagi. Po jej zastosowaniu, włosy były miękkie, rewelacyjnie się rozczesywały, były nawilżone, lecz maska nie do końca sobie radzi z puszystością (siekowatością) włosów. Przy jej stosowaniu zauważyłam, że moje włosy znacznie bardziej wypadają... wiem, że to od tej maski bo jak przestałam jej używac to jak ręką odjął wypadanie włosów się uregulowało. Sądzę, że to mogło byc przez to, że maska ma ciężką konsystencje przez to mogła mi osłabic cebulki włosów. W moim życiu jest to drugie opakowanie lecz po na prawdę długiej przerwie. Siedząc w wannie czasami ciężko było mi wydobyc tą maskę z opakowania przez to, że jest dosc wysokie. Ogólnie stwierdzając jest to dobry produkt mocno nawilżający włosy lecz niestety posiada kilka mankamentów.

Plusy:

+ Cena
    + Łatwa aplikacja
    + Jeżeli długo potrzyma się ją na włosach to mocno je nawilży
    + Włosy łatwo się rozczesują
    + Włosy są "lejące"
    + Wydajna
    + Włosy są gładkie i miękkie
    + Na prawdę spora pojemnośc

Minusy:

- Przy dłuższym stosowaniu zaczynają mocniej wypadac włosy
    - Ciężko się ją spłukuje

Pół na pół:

+/- Posiada ciężki zapach lecz można się do niego przyzwyczaic
    +/- Nie do końca radzi sobie z siekowatością włosów

Używam tego produktu od: Drugie opakowanie używałam przez około 2 i pół miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Dwa całe opakowania pierwsze 1000ml i drugie 1500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Jestem posiadaczką mieszanych włosów. Za 275 ml zapłaciłam jedynie 3,70 zł, więc jest to najtańsza maska na rynku. Używałam jej codziennie. Większa część odżywki zużyłam do metody mycia odżywką i z tego względu, iż pochłania mi to spore porcje odżywki, na razie nie mam zamiaru myć włosów ta metodą. Dodam, że umyłam tak włosy tylko raz tą maską. A piszę to, ponieważ w ten sposób zużyłam ta maskę jeszcze szybciej niż zwykle.

Maska jest raczej rzadka. Ma perłowy, biały kolor. Pachnie kwiatowo, przeciętnie, tanio. Zadowalająco nawilża. Oprócz tego nabłyszcza i ułatwia rozczesywanie włosów. W dotyku jest taka tłusta. Dlatego daję jej bez wahania 3.5 gwiazdki. Miodowa Kallosa trochę lepiej nawilżała.

Polecam tą maskę. Można ja dostać na Allegro. Maski Kallosa są dostępne w Tesco, Auchan, małych hurtowniach kosmetycznych.

Plusy:
    - zadowalające nawilżenie
    - cena
    - ułatwia rozczesywanie
    - trochę nabłyszcza

Minusy:
    - dostępność
    - zapach

Używam tego produktu od: 6 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe (275 ml) zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezła
  • Mam tą odżywkę od miesiąca i używałam ją 4 razy, gdyż myję włosy raz na tydzień. Naturalnie mam suche, sianowate, kręcone włosy i wypróbowałam już chyba wszystkie maski i kremy dostępne w sklepach. Ta maska jest dla mnie całkiem niezła. Trzymam ją około 15 minut i dokładnie spłukuję. Trochę ciężko ją porządnie spłukać ale jeśli zostanie na włosach choć troszkę włosy momentalnie się przetłuszczają. Po myciu włosów nie używam suszarki tylko pozwalam włosom samodzielnie wyschnąć i musze przyznać że moje włosy wyglądają super. Kręcą się w duże loki, nie elektryzują się i nie są na końcach sianowate. Dla moich włosów odżywka się na razie sprawdza.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 3krateczki za czytelną i pomocną recenzję?
  • to był krótki związek
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami, postanowiłam zakupić to cudo. Liczyłam na jakąkolwiek regenerację moich zniszczonych prostowaniem włosów.
    Zacznę od plusów:
    +cena (10 zł za 1000ml - wow!)
    + wydajność (w zasadzie teraz to chyba minus bo zalega w łazience i końca nie widać )
    + po kilku użyciach spełniała swoje zadanie i włosy były gładsze i lepiej się układały

aaa teraz minusy:
    - zapach -> chemiczny, duszący pseudo kwiatowy, utrzymuje się bardzo długo na włosach
    - włosy chyba się do niej przyzwyczajają bo przy regularnym stosowaniu nie robi nic dobrego, włosy są suche, sianowate

Szukam sposobu na zużycie całego opakowania, więc używam jej raz na tydzień/dwa tygodnie wtedy efekt nie jest najgorszy, ale ze względu na to, że moje włosy juz jej nie tolerują i na okropny zapach nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania 1000ml

Chcesz pochwalić Katiee92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna, ale nie na dłuższą metę
  • + działa całkiem dobrze - kiedy kupiłam ją kilka miesięcy temu nie byłam z niej zadowolona (bardzo dbałam wtedy o włosy, olejowałam je itd.), ale ostatnio przestałam o nie dbać i były w tak opłakanym stanie, że ponowne użycie tej maski zrobiło z nich gładkie, lśniące i mięciutkie blond włosy
    + ogroooomne opakowanie, którego nie mogę "zmęczyć" - a używam jej też do golenia, świetnie się sprawdza
    + bardzo tania w porównaniu do ilości i wydajności
    + fajna konsystencja, taka w sam raz

Za każdy minus odjęłam pół gwiazdki:
    - zapach (roślinny, ziołowo-chemiczny), ale na szczęście szybko wietrzeje
    - obciąża, przyspiesza przetłuszczanie
    - widać różnicę po jej użyciu tylko na tragicznych włosach
    - dostępność (widziałam ją tylko w Hebe)

Chcesz pochwalić ke-czup za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako maska do włosów niefarbowanych - idealna
  • Zacznę od tego iż zakupiłam, skuszona recenzjami na KWC maskę Kallos Crema al Latte. Po skończeniu pudełka, postanowiłam wypróbować Placentę. Akurat w tamtym czasie nie miałam zafarbowanych włosów i stosowałam ten kosmetyk jako odżywkę do włosów. Niestety jako odżywka jest straszna. Za to jako masko, stosowana na włosach niefarbowanych raz w tygodniu na 30 - 40 min IDEALNA! Włosy są miękkie, ślicznie pachną i są ładne w dotyku.
    Jednak gdy zafarbowałam włosy na ciemniejszy kolor - Placenta wręcz 'zmywała' kolor. Tak więc po 3 aplikacjach na włosach farbowanych, zrezygnowałam i połowa pudełka 1000 ml, zalega mi w łazience. Podumowując:
    plusy
    + na włosach niefrabowanych, efekt pięknych,
    miękkich włosów
    + cena (ok 13 zł za 1000 ml)
    +zapach
    + od kiedy można dokupić aplikator z pompką, zniknął problem z dozowaniem i aplikacją

minusy:
    - dostępność
    - nie nadaje sie do włosów farbowanych
    - nie można stosować jako odżywkę, bo obciąża włosy

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 1000 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jonquillen za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka
  • plusy:
    + tania
    + duża pojemność
    + dobry po myciu pędzelków - są po niej bardzo miękkie

minusy:
    - okropnie obciąża moje włosy
    - paskudny zapach
    - nie odżywia włosów
    - nie nawilża
    - nie ułatwia rozczesywania

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić invisibletouches za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie.
  • Naczytalam sie duzo, ze to dobry produkt dla wlosow zniszczonych i wypadajacyh (wiadomo, nie wierzylam ze w cudowny sposob wlosy sie zregeneruja no ale) i zawiodlam sie na calej linii.
    -paskudny zapach
    -wlosy sie po niej placza jeszcze bardziej niz bez uzycia czegokolwiek poza szamponem co jest naprawde ogromnym minusem
    -wlosy zaczely mi wypadac po niej jeszcze bardziej, doslowanie w wannie wychodzily garsciami. i dalam jej szanse pare razy- za kazdym razem to samo
    -po wyschnieciu wlosy sa szorsktie, niemile w dotyku.

jedyne na plus to wydajnosc (ja jej nie zmecze i 3/4 opakowania stoi) i cena.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • +Fajnie nawilża włosy
    +łatwo się po niej rozczesują
    +włosy są gładkie i błyszczące
    +cena
    +zapach
    +wydajność

-dostępnośc
    -opakowanie(lepsze byłoby z pompką)
    -krótkotrwały efekt

Używam tego produktu od: ok.2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić onigafuchi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Produkt całkiem dobry.
  • Kupiłam ten krem, ponieważ zainteresowało mnie jego działanie. Mam włosy tłuste u nasady, a suche na końcach. Działania regeneracyjnego niestety nie zauważyłam.

Zalety produktu:
    + ułatwia rozczesywanie
    + włosy po użyciu są miekkie i przyjemne w dotyku
    + włosy fajnie się układają
    + zapach, który utrzymuje się przez kilka godzin

Minusy
    - nie zauważyłam, aby regenerował włosy
    - trudno dostępny produkt
    - opakowanie
    - dużo sylikonów w składzie

Ilość zużytych opakowań: 1 (1000ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lasoa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do rozjaśnianych włosow
  • Chciałam przetestować chwalonego przez wszystkich Kallosa, więc moj wybor padł na Placente, bo podobno nadaje się do rozjaśnianych włosow. Niestety spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Nie jest to nic ciekawego, o wiele lepiej spisują się odżywki z Garniera czy Ziaji.

Plusy:
    - zmieszana z innymi jest dobra, ale solo się nie sprawdza, a to chyba nie o to chodzi...
    - ułatwia rozczesywanie, ale nie tak, jak niektore.
    - zapach.
    - cena.
    - wydajność.
    - konsystencja.

Minusy:
    - nie nadaje się do włosow rozjaśnianych i zniszczonych, gdyż kompletnie nic z nimi nie robi.
    - nie wygładza.
    - nie nawilża.
    - nie odżywia.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Lady_Caroline za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Maska nie szkodzi, ale tez nie pomaga. Mam zniszczone, suche i rozjasnione wlosy i niestety na takie sie nie sprawdza.
    Zalety:
    + cena
    + konsystencja
    + zapach
    + wlosy sie latwo rozczesuja

Niestety wlosy sa w dalszym ciagu bardzo suche i nie zauwazylam poprawy ich kondycji.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 1000 ml prawie cale

Chcesz pochwalić klara78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Jest to bardzo przeciętna maska, aczkolwiek czasami się nada, gdy nie mam nic innego pod ręką albo gdy chcę coś urozmaicić półproduktami.

+ dostępność
    + zapach
    + lekko nawilża
    + miękkie włosy
    + łatwo rozczesać włosy

Ogólnie polecam, ale raczej dla niewymagających włosów, na dłuższą metę się nie sprawdzi i nie zregeneruje.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić camilleanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • marnie
  • Całe szczęście, że kupiłam mały słoiczek.

+ pomaga rozczesać włosy, ale tak działa każda odżywka...
    + zniszczeń nie zrobiła.

- dla mnie za rzadka
    - zapach - nieokreślone roślinno-chemiczne coś
    - blado wypada przy latte.
    - nie robi nic nadzwyczajnego.
    - SIANO na głowie. nie dała rady.

Używam tego produktu od: 01.2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić cottonpuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Ma bardzo fajną konsystencję. Nielejącą się, ale też niezbyt gęstą. Łatwo się spłukuje. Ma dość mocny, ale niebrzydki zapach, który nie utrzymuje się długo na włosach. Włosy po masce są mięciutkie, gładkie, łatwe do rozczesania i w moim przypadku również ładniej się układają. Wystarcza na baaardzo długo. Pewnie do niej wrócę, ale za jakiś czas, bo chwilowo mi się znudziła :P

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nanami93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na nie
  • Mimo, że mam już kilka swoich ulubioncyh produktów do pielęgnacji włosów, to jednak co jakiś czas eksperymentuję.
    Ostatni eksperyment padł na Placentę Kallosa. W sumie ze sklerozy, bo zapomniałam o moich doświadczeniach z Latte tego samego producenta, a może bym się przynajmniej zastanowiła. Jednak do rzeczy.

Plusy. Nooo... Plusów generalnie to to coś nie ma w ogóle. O ile w Latte takowe widziałam, marne bo marne, ale jednak, o tyle tutaj jest tragicznie, więc chyba należy od razu przejść do minusów. A minusy są następujące:
    - Nie nawilża.
    - Nie chroni.
    - Nie wygładza.
    Zdaję sobie sprawę, że wymaganie od maski regeneracji włosów jest lekko niepoważne, ale używając odżywki oczekuję, że pomoże ona mi włosy zdyscyplinować, a i może będzie je trochę chronić. Tu nie ma nic. No, może trochę mogłam je rozczesać, ale generalnie efekt był taki jakbym odżywki nie używała wcale.
    Jednak to co ją skreśliło raz, a porządnie, na zawsze i zostawiając z połową litrowego opakowania jest ostatni minus:
    - Włosy wypadają po niej jak wściekłe.
    Myślałam, ze to wina rozjaśniania [balejaż], które zbiegło się z czasem kupienia odżwyki, dziwiło mnie jednak czemu przez tak długi okres czasu. Ale gdy przeglądałam swoją własną recenzję Latte odświeżyło mi pamięć. Po Latte moje włosy też wyłaziły jak głupie, a po odstawieniu wszystko wróciło do normy. Więc Placentę odstawiłam również wracając do Garniera. Na efekt nie trzeba było długo czekać. Niemal natychmiastowo przestałam gubić włosy ponad moją normę. Nie wiem co to powoduje, ale na pewno nie nastraja mnie pozytywnie do tej odzywki, a sumując to z poprzednimi wadami stwierdzam, że ten produkt jest po prostu straszny i nie wart jakiejkolwiek ceny.

Myślę, że teraz już mi na głowę drugi raz padnie i Kallosa więcej juz nie kupię. Zadnego A to co mam zużyję chyba do golenia nóg. Może stamtąd włosy powypadają?

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

Chcesz pochwalić Aimee_J za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla zniszczonych włosów...
  • ... ale moje takie nie są A maska dawała całkiem fajne efekty... wizualne

+ ogromne, poręczne opakowanie
    + całkiem fajna konsystencja, nie spływa z włosów
    + cena 10-11 zł za 1000ml !
    + nie obciąża włosów
    + pięknie wygładza, ułatwia rozczesywanie
    + włosy są odbite od nasady
    + dobra do tuningowania
    + moje kapryśne falowane włosy potrafiły się po niej naprawdę pięknie ułożyć
    + włosy stały się trochę bardziej elastyczne
    + bardzo wydajna

- puszy włosy, dlatego zawsze musiałam dodać do niej coś nawilżającego (np. świetnie się sprawdzała z oliwą)
    - na regenerację raczej bym nie liczyła, u mnie daje raczej efekty od mycia do mycia
    - dosyć ciężko ją spłukać, musiałam to robić dużo dłużej niż przy okazji innych tego typu kosmetyków
    - dostępność: allegro albo sklepy fryzjerskie, w mniejszych miejscowościach stacjonarnie raczej się nie dostanie

+/- zapach chemiczny, ale ja go z czasem polubiłam
    +/- skład - niby nie jest zły, ale zapach jest już na piątym miejscu, a wyciągu z łożysk nie ma wcale...

Nie radzę też stosować jako odzywki - u mnie w ten sposób nie działała w ogóle. Efekty widziałam tylko po nałożeniu na ok 30 min. pod czepek i ręcznik.

Ilość zużytych opakowań: jedno 1000 ml

Chcesz pochwalić kelpia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepsza od Latte
  • witam

jest to bardzo dobra maska do włosów zniszczonych.
    Moje są po dekoloryzacji chantalem i jednym rozjasnianiu wieć bez maski ani rusz.
    Jest o wiele lepsza od mlecznej maski.
    Zapach wg mnie również przyjemniejszy.
    Cena i wydajność równiez na plus.
    Wygładza, widocznie odżywia i nadaje blask włosom zniszczonym.

Chcesz pochwalić sysusia89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Nabyłam ją wraz z trzema innymi maskami Kallos i żadna nie przypadła mi do gustu. Spodziewałam się pojawienia baby hair, niestety nic z tego.
    Na początku stosowania wydawała się być bardzo dobra, ale gdy użyłam pierwszy raz balsamu na brzozowym propolisie zserii rosyjskich kosmetyków, zobaczyłam jak świetnie mogą wyglądać moje włosy i nie było nawet porównania do Placenty.
    Ogólnie maska do włosów niezbyt wymagających, ja mam włosy zdrowe, ale nie da się ich oszukać kosmetykami drogeryjnymi z mało treściwym składem,
    Włosy po niej dość ładnie się błyszczą i dopóki nie stosowałam ziołowych kosmetyków wydawało mi się, że są miękkie. Nie pojawiły się baby hair, nie zauważyłam żadnego wzmocnienia czy też odżywienia moich włosów. Maski nie polecam i więcej do niej nie wrócę.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Lana Del Rey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała.
  • Stosuję ją na włosy po przejściach - dekoloryzacja i comiesięczne rozjaśnianie - mojej włosy sa bardzo wymagające...

Ta maska już zawsze będzie gościc w mojej łazience.
    W porównianiu do swojej mlecznej siostry jest wybitnie dobra!

- Przyjemny zapach zarówno w opakowaniu, jak i na włosach,
    - przystępna cena,
    - wydajna,
    - włosy po niej są sypkie, pachnące i super sie układają,

minusów nie widzę.

Może nie dla wszystkich jest tak dobra, ale za tą cenę warto spróbować.

Używam tego produktu od: dawnaaaaaa

Chcesz pochwalić prezesowaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • badziew
  • Totalnie sie zawiodłam ta maska masakrycznie przesusza włosy,sa jak puch.Nie robi kompletnie nic.Mam zamiar wykorzystac ja do omo.Az boje sie kallosa mlecznego a miałam ja ochote spróbowac.

tej nie polecam bp jest totalnie beznadziejna.1litr czegos co na odzywke jest nawet za słabe....

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierszego duzego 1 litr

Chcesz pochwalić wenszyca89 za czytelną i pomocną recenzję?