Essence, Szablony do french manicure

Essence, Szablony do french manicure

Dzięki paskom, wykonanie french manicure będzie wyjątkowo proste. Paznokcie ozdobione french manicure wyglądają zawsze bardzo elegancko i świeżo.

inne

koszmar

Masakra. Co prawda pasek łatwo się nakleja, ale co dzieje się potem to już inna historia. Pasek ciężko się odkleja, zostawia klej na paznokciu a nawet odkleja się z lakierem.. nigdy więcej.

Używam tego produktu od: kilku dni

Dla cierpliwych

Te szablony to jedno wielkie nieporozumienie. Ciężko się je nakleja a jeszcze gorzej odkleja. Paski zaczynają się rozdzierać i klej zostaje na paznokciu. Dodam, że klej ciężko usunąć przez co malowanie zaczyna się od nowa. Zdecydowanie są to najgorsze paski jakich używałam.

Używam tego produktu od: 2 malowania
Ilość zużytych opakowań: 1 op, 20 pasków

okropne!

Wydawałoby się że coś takiego jak paski do frecha złe być nie mogą. A jednak.
Baaaardzo trudno je przykleić. Nie trzymają się, wlewa się pod nie lakier. Nie dopasowują się do płytki, istna masakra! Dużo lepiej wychodzi mi odręczny French manicure niż z pomocą tych pasków. Zdecydowanie nie polecam.
I jedna mała uwaga- opakowanie wygląda teraz inaczej, ale to są jedyne i te same Essencowe paski.

Używam tego produktu od: mam od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5 pasków

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!!

Skończyły mi się paski Sally Hansen więc zakupiłam te. Niestety są tragiczne, ciężko je przykleić do paznokcia, same odchodzą, cały lakier wpływa pod nie. A przy ściąganiu cały klej zostaje na paznokciu i ciężko go później czymkolwiek ściągnąć. Z tymi paskami można zapomnieć o eleganckim french manicure. Szczerze nie polecam

Okropność

Paseczki nie spełniają swojej powinności, a wręcz przeciwnie. Lakier dostaje się pod paseczek, wszystko się rozmazywało i z frenczem męczyłam się 4 godz.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5

tragedia.

kupilam 5 lat temu, gdy jechałam na wakacje. teraz chciałam zużyć pozostałe 15 pasków, lecz nic z tego nie wyszlo. produkt wizualnie przyjemny lecz praktycznie do kitu:

- lakier wlewa się pod pasek i po zdjęciu zostają okropne maziajki na paznokciu
- przy zdejmowaniu nawet część lakieru może się oderwać razem z paskiem!
- przy krawędziach paznokcia nie chce się dobrze trzymać
- cena zbyt wysoka jak na taki kiepski produkt

ogólnie nie polecam. teraz robię o wiele ładniejsze kreski sama.

Używam tego produktu od: 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Szkoda.

Ostatnio coś mnie wzięło na francuski manicure, a niestety nie jestem zbyt uzdolniona manualnie, więc zrobienie równej białej kreski na końcu paznokcia przerastało moje możliwości ^^" Wybrałam się do drogerii i jedynymi paskami do frencha były te z Essence. Niestety...
Jak już wspominały inne recenzentki, klej jest za słaby - ciężko od razu przykleić paski tak, jak trzeba, zresztą bardzo "lubią" się potem odklejać. Poza tym biały lakier wpływa pod nie i równą kreską szlag trafia.
Co do kształtu to akurat do moich paznokci pasuje idealnie.
Opakowanie małe, trwałe i wygodne.
Szkoda, bo niektóre kosmetyki Essence są całkiem niezłe (choćby zachwalany róż), a tu taki niewypał...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia pierwszego

nieodpowiedni kształt

Produkt dostaje ode mnie taką kiepską recenzję, ponieważ nie spełnia podstawowego zadania - nie można dzięki tym szablonom namalować ładnego kształtu białej końcówki paznokcia. Po prostu mają nieodpowiedni kształt, zupełnie niedopasowujący się do kształtu (przynajmniej moich) paznokci.Używam tego produktu od: próbowałam kilka razy

Jak dla mnie super!!! Nie zgodze sie z poprzedniczkami,ze nie trzymaja sie paznokcia.U mnie pasek dopasowuje sie do ksztaltu pazurka idealnie.Ani kropla lakieru nie dostaje sie pod pasek.Poprostu mocno je dociskam i zciagam zaraz po namalowaniu lakierem koncowki.Jak dla mnie nie ma lepszych.Polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:Bardzo duza

Okropne!

Zgodze sie z poprzedniczka, te paski w ogole nie nadaja sie do tego! Odklejaja sie, nie da sie ladnie namalowac kreski. Dzieki temu nauczylam sie prosciej malowac bez paskow, niz z nimi...

Używam tego produktu od: juz w ogole

nie sprawdzily sie

Kupilam. Sprobowalam zastosowac. Niestety do moich paznokci paski nie przylegaja scisle, klej jest slaby, tak ze nie udalo mi sie na zadnym z 10ciu palcow wykonac rownego frenchowego brzegu, bialy lakier wplywal pod pasek i mialam malownicze plamy zamiast frencha.
Probowalam ich uzywac z normalnym lakierem, potem - myslac ze moze jest za rzadki i stad problem, kupilam gesty bialy lakier specjalnie do malowania koncowek paznokci, ale efekt byl ten sam.
Plusem jest mile dla oka i poreczne opakowanie.
Mozliwe, ze nie umiem ich uzywac (brak szczegolowej instrukcji obslugi na opakowaniu, jednak na logike wydawalo mi sie ze nie mozna ich uzyc inaczej niz naklejajac na paznokiec ;-)).
Wracam do bialej kredki i tyle.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu