Ducray, Anaphase (Szampon w kremie przeciw wypadaniu włosów)

Powiększ Ducray, Anaphase (Szampon w kremie przeciw wypadaniu włosów)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Szampon Anaphase jest to przygotowanie skóry głowy do kuracji hamującej wypadanie włosów oraz pielęgnacja wzmacniająca włosy suche. Dzięki swojemu oryginalnie złożonemu składowi pobudza on przebiegające w skórze procesy życiowe, zwiększając w ten sposób skuteczność stosowanych toników leczniczych. Zawarty w produkcie nikotynian tokoferolu, stymulując mikrokrążenie na poziome cebulki optymalizuje warunki wzrostu włosa. Efektem sprzężonego działania wyselekcjonowanego kompleksu witamin B jest wzmocnienie włosów osłabionych przy ich korzeniach. Kremowa konsystencja szamponu ułatwia przeprowadzenie w czasie mycia włosów, starannego masażu skóry głowy. Anaphase nadaje włosom puszystość oraz ułatwia ich rozczesywanie. Jego doskonała tolerancja sprawia, że można go używać jak długo się chce. Poza tym Anaphase stanowi doskonałą pielęgnacje dla włosów zniszczonych, suchych, słabych i delikatnych.
Po masażu głowy szamponem Anaphase należy zaaplikować przepisaną kurację dermatologiczną.

Skład: Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Ceteareth-60, Myristyl Glycol, Artemia Extract, Biotin, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Glycol Palmitate, Glycol Stearate, Hydroxypropyl Guar, Panthenol, Propylene Glycol, Pyridoxine HCL, Sodium Chloride, Sodium Propylparaben, Tocopheryl Nicotinate, Yellow 6 (CI 15985)

Cena: 49 zł / 150 ml

• Chwalona: 2 raz(y)
  • rekomenduje z calego serca
  • Wypadaly mi włosy garsciami,tak az mialam przeswity na czubku glowy i znajdowalam wlosy wszedzie. Kupilam jak na razie jedno opakowanie,ktore uzywalam zamiennie z szamponem przeciwupierzowym Vichy oraz przed myciem wcieralam olejek kokosowy lub sok aloesowy.
    I to wszystko spowodowalo calkowite zastopowanie wypadania wlosow. Teraz wypada mi kilka wlosow dziennie. Przy myciu nie czuje aby mi wlosy wypadaly, choc wczesniej bylo w wannie mnostwo wlosow.

- niestety za minusem przemawia jedynie cena.
    - oraz przy zastosowaniu innych szamponow problem wrocil. Bylam kilkanascie dni w podrozy i nie zabralam szamponow ani oleju kokosowego. I uczucie swiadu oraz wypadania wlosow lekko nawrocil.
    Ale juz po pierwszym uzyciu szamponu objafy ustapily.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jaune za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę działa!
  • Szampon ten na prawdę hamuje wypadanie włosów. Gdy myłam włosy wychodziła mi cała garść, bałam się już je myć. Poleciła mi go koleżanka. Pierwsze oznaki przystopowania wypadania były po ok. 3ech myciach! Po około 3ech miesiącach stosowania zauważyłam wzrost nowych włosków. Ja robię tak, że pierwsze mycie wykonuję zwykłym szamponem, a dopiero przy drugim myciu biorę Anaphase ( głównie dlatego, żeby zmyć większy brud z głowy i by potem Anaphase lepiej się pienił). Pianę 3mam około 5-10 minut. Spłukuję i nakładam ulubioną jakąś odżywkę starając się nanieść ją jedynie na włosy (nie wmasowuję w skórę głowy). Myjąc tak włosy też jest zahamowanie ich wypadania. Nie stosowałam innych dodatkowych specyfików z tej serii, choć producent zaleca. Szampon jest bardzo wydajny (jedno opakowanie wystarczyło mi na pół roku myjąc włosy co drugi lub góra co trzeci dzień), łatwo się pieni, zapach nie pachnie , ale nie jest jakiś uciążliwy. Po umyciu samym szamponem włosy są jakieś takie szorstkie, ale wystarczy nałożyć odzywkę i jest ok. Szampon ten nie powoduję lepienia się włosów, jak miałam w przypadku innych, np Radical, Wax- włosy wyglądały wtedy jakby były nie myte, przetłuszczone. Ten szampon tego nie powoduje. Jest to absolutnie mój faworyt!

Plusy:
    - hamuje wypadanie i powoduje wzrost nowych włosków
    -kremowa konsystencja i pienienie się
    -nie powoduje łupieżu, nie podrażnia, nie wysusza włosów i skóry
    -wydajny
    -wygodne opakowanie
    -nie powoduje przetłuszczania się, tłustego filmu na włosach, ani nic z tych rzeczy

Minusy:
    -jedynie cena- puki co najtańszy znalazłam w najtańszej aptece w Lublinie przy Narutowicza za ok.43 zł. Nie zmienia to faktu, że warto wydać te pieniądze, bo rzeczywiście działa i jest wydajny.

Osobiście polecam!Używam tego produktu od: od 7 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Aniolek775 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Zdecydowanie ten szampon niedość, że jest skuteczny posaida również konsystencję, która ułatwia jego użytkowanie. Warto zapłacić tak wysoką cenę, zwłaszcza że ma wysoką wydajność!

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: ponad 3

Chcesz pochwalić zmloda za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny zapach i konsystencja
  • produkt jest swietny, kupilam go w dwupaku w korztsnej cenie.
    - nawilza
    - nie placze wlosow
    - cudowny zapach i konsystencja
    - lagodzi podraznienia skory
    - wydajny
    - zadzialal gdy zaczelam stosowac 2 opakowanie

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić jaqlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • Polecony przez dermatologa wraz z ampułkami tej firmy jako intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów. Naprawdę działa, więc mimo wysokiej ceny warto zainwestować. Szampon wystarcza na długo, więc się opłaca. Łagodny zapach, gęsta konsystencja, dobrze się pieni. Mi naprawdę zaczęły odrastać włosy! Dostępny w aptece. Polecam

Używam tego produktu odawna

Chcesz pochwalić calineczka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁA !!!
  • Od paru lat walczę z wypadaniem włosów, robiłam najróżniejsze badania, stosowalam tysiące kuracji i nic!!! Przyczyny nie są znane do dziś, Lekarze zwalają to na stres (czyżby faktycznie miał taką moc i od tylu lat pozbawiał mnie włosów ?! ) ale i tak im nie wierzę i wydaje mi się, że to wina hormonów ( czeka mnie kolejna wizyta u endokrynologa ).
    Dermatolog polecił mi serię ducray, jako nieprzereklamowaną ( jak np nieskuteczne Vichy) i niedrogą ( jak kerastese) a skuteczną.
    Z własnego doświadczenia wiem, że szampon nic nie pomoże, więc zaopatrzylam się w cała gamę produktów :szampon, dwufazowy tonik do wcierania i tabletki.Zaserwowałam sobie pół roczną kurację, którą wspominam jako jeden wielki koszmar .
    Produkty te mają bardzo brzydki zapach, mycie glowy i masaż zajmują dużo czasu, włosy za nic nie chcialy się rozczesywać i musiałam się nieźle namęczyć by je doprowadzić do jakiegoś stanu. Mimo, że przez pół roku nie używałam odżywki do włosów (czasmi tylko maskę, gdy zaczynały robić mi się dredy ) to wlosy ani skóra głowy absolutnie nie były przesuszone ( jak po ampułkach kerastese).
    Na początku stosowania miałam wrażenie, że wypada mi więcej wlosów niż zwykle (zwłaszcza podczas wcierania toniku) ale stopniowo bylo ich coraz mniej i mniej...aż w końcu pojawiły się pierwsze odrastające włoski!!! Nie pojedyńcze,ale cała masa tworząc sterczącą "koronę" , absolutnie nie do ułożenia.
    Odradzam kupowanie tylko szamponu, bo może nic nie zdziałać.Warto zainwestować w całą gamę, bo naprawde są efekty.

Używam tego produktu od: używałam przez pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 szamponów, 2 toniki.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić musscat za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij