Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss [Błyszczyk do ust]

Powiększ Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss [Błyszczyk do ust]

Zgłaszająca osoba: madziarra

Błyszczyk do ust dostępny w kilku odcieniach. Nawilża usta, nadając im delikatną smugę koloru. Można stosować na szminkę lub samodzielnie.

Cena: 26 zł

• fajny
  • błyszczyk i jak większość kleją się do niego włosy (zawsze mnie to wkurza) ale przynajmniej ma ładny zapach, fajnie się rozprowadza, nie pozostawia nieprzyjemnego posmaku w ustach a trwałość...jak to błyszczyk. Za taką cenę na pewno lepszy niż Avon czy Oriflame....

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Miscast za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 56 raz(y)
  • Zwykły błyszczyk bez rewelacji.
  • Miałam dwa kolory tego błyszczyka rok i dwa lata temu kupione na promocji - 50%.

Posiadałam intensywny odcień neonowego różu i nude beż, nie pamiętam numerków.

Kolory były cudowne, błyszczyk ładnie nawilżał i dawał efekt glow i jednocześnie mokrych ust. Moje były bez drobinek i ten efekt tafli bez błyszczenia bardzo mi się podobał.

Ogólnie nie jestem fanką błyszczyków, używam ich rzadko ale lubię wciąż testować nowości jak narazie nr 1 wciąż pozostanie Chanel LS

Błyszczyk jest mało trwały i to jego duża wada. Sam mi schodził po godzinie (jasny kolor), neonowy róż trzymał trochę pigment dłużej.

Aplikator bardzo wygodny, co do zapachu mnie nie uzależnił był ok alez czasem zaczął mi mocno przeszkadzać. Mam coś takiego, że większość smaków w błyszczykach mi nie podchodzi!

Ogólnie całkiem dobry błyszczyk. trwałość i smak obniżają ocenę alę generalnie jest ok

Używam tego produktu od: rok i dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Romantyczny
  • Na wstępie nadmienię że błyszczyk już nie kosztuje 20 zł z hakiem, a 40 z hakiem Używam tego produktu od lat i cały czas szukam zastępczego. Jak na błyszczyk jest naprawdę trwały, ładnie przylega do ust i dobrze je nawilża - efekt mokrych ust. BAAArdzOOO duży wybór kolorów. Ja osobiście uwielbiam te naturalne i naprawdę jest w czym wybierać. Konsystencja dość gęsta, aplikator przy wynurzeniu wydaje charakterystyczne - "plum"
    Co poniektóre zawierają migoczące malutkie "odblaski - migotki" - drobniusieńkie, nie wyczuwalne na ustach.
    Tak naprawdę kupuję ją dla zapachu - mam "fiziu - miziu" na jego punkcie.
    Nie targnę się z motyką na słońce i nie będę go opisywać, jest to duszący, pudrowy zapach, który kojarzy mi się z udaną randką w piękny październikowy wieczór

Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony błyszczyk
  • dawno temu miałam jeden w bardzo fajnym kolorze, fioletowo beżowym, bardzo go lubiłam, ale mieszkam daleko od sephory, a bez promocji jest on bardzo drogi, więc dopiero teraz udało mi się kupić kolejny, tym razem w kolorze złota,
    plusy:
    +pięknie się błyszczy
    +ma bardzo ładne kolory
    +naprawdę nawilża
    +ma wygodne i estetyczne opakowanie
    +klasyczna trwałość, całkiem niezła jak na błyszczyk
    minusy:
    -cena, trzeba czekać na promocje,
    ale i tak go uwielbiam

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale...
  • plusy:
    ładne kolory,
    błyszczyk dobrze się rozprowadza,
    nawilża,
    ślicznie błyszczy

minusy:
    ściera się,
    zostawia okropne ślady które ciężko zmyć ze szklanek!
    jest mało wydajny.

ogólnie fajny jak za te pieniądze, ale warto kupić coś lepszego

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny dla niecałujących
  • Ogólnie nie przepadam za błyszczykami bo te na które trafiam strasznie sklejają usta. Tak jest też niestety i wym przypadku, ale.. usta są po nim ładnie nawilżone, wyglądają ładnie, kolor, czy raczej połysk utrzymują się dość długo jeśli tylko pijemy dla niecałujących dlatego że - zostawia ślady na buzi dziecięcej, buzi mężczyzny i innych całowanych buziach no i niestety na ich ubraniach również. Do szkoły/pracy fajny ale bez rewelacji

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Auteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • posiadam nr 09 - Love me pink - shimmey
    posiada on delikatny niebieski polysk co dopiero niedawno zauwazylam. mimo wydaje mi sie ze ladnie wyglada na ustach.

zaczne od plusow ktorych ma duzo
    + zaleta na pewno jest jego konsystencja. jest dosc gesty ale dzieki temu nie rozmazuje sie na ustac
    + nie znika po godzinie, zostaje dlugo na ustach
    + ladny zapach, delikatny, nie nienarzucający sie
    +smak... tez nie jest najgorszy, prawie go nie ma hehe chociaz z tego co wiem blyszczykow sie nie je
    + starcza na bardzo dlugo. mam go od kilku miesiecy a nie widac zebym go używała
    + fajna wyprofilowany aplikator, jest bardzo wygodny
    + nie wysusza ust a wrecz przeciwnie. pozostawia je troche delikatniejsze ale to moze tylko na mnie tak dziala

wady:
    - cena. dla mnie jest drogi. znalazlam na niektorych stronach ze kosztuje nawet 45zl ! Używam tego produktu od: kilku miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 w prakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić claudia665 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zalezy do koloru
  • mam 13 koral 15 nude pink 28czerwien 32 roz idealny, cieszylam ze kupilam po promocyjnej cenie 15zl wiec nie narzekam ale 13 i 32 maja duze drobinki wiec do pracy mozecie zapomniec zeby ich uzyc ,rezerwuje je w wakacje kolory ladne , kleja sie do ust ale tez naprawde dobrze sie tez trzymaja i nie splywaja ,blyszczyk generalnie wysusza usta ale przy tym nie czuje , w smaku zalatuja chemiczna wisnia
    Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Jeden z lepszych błyszczyków jakie do tej pory używałam. Posiadam odcień nude i nadaje ustom dokładnie taki odcień jaki powinien. Fajna konsystencja, dobrze nawilża, polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić kinga6108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to zupelnie nie to
  • Na pierwszy rzut oka błyszczyk sprawia bardzo dobre wrażenie. Ładna buteleczka i śliczny kolor. Po odkręceniu dalej jest dobrze. Błyszczyk ładnie pachnie. Niestety czar pryska gdy próbujemy umalować nim usta. Ma okropna konsystencję. Jest gęsty i lepki, trudno go rozprowadzić. Źle wygląda na ustach, sprawia, że wydają się wąskie i małe. Do tego błyszczyk ma nieprzyjemny, lekko gorzkawy smak.

Ja łyszczyk dostałam, ale teraz spojrzałam na cenę...
    Ja za takie coś zapłaciłabym nie więcej niż 6 zł.

Nie polecam tego błyszczyka.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Faxu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij