Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss [Błyszczyk do ust]

Powiększ Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss [Błyszczyk do ust]

Zgłaszająca osoba: madziarra

Błyszczyk do ust dostępny w kilku odcieniach. Nawilża usta, nadając im delikatną smugę koloru. Można stosować na szminkę lub samodzielnie.

Cena: 26 zł

• fajny
  • błyszczyk i jak większość kleją się do niego włosy (zawsze mnie to wkurza) ale przynajmniej ma ładny zapach, fajnie się rozprowadza, nie pozostawia nieprzyjemnego posmaku w ustach a trwałość...jak to błyszczyk. Za taką cenę na pewno lepszy niż Avon czy Oriflame....

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Miscast za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 32 raz(y)
  • Zwykły błyszczyk bez rewelacji.
  • Miałam dwa kolory tego błyszczyka rok i dwa lata temu kupione na promocji - 50%.

Posiadałam intensywny odcień neonowego różu i nude beż, nie pamiętam numerków.

Kolory były cudowne, błyszczyk ładnie nawilżał i dawał efekt glow i jednocześnie mokrych ust. Moje były bez drobinek i ten efekt tafli bez błyszczenia bardzo mi się podobał.

Ogólnie nie jestem fanką błyszczyków, używam ich rzadko ale lubię wciąż testować nowości jak narazie nr 1 wciąż pozostanie Chanel LS

Błyszczyk jest mało trwały i to jego duża wada. Sam mi schodził po godzinie (jasny kolor), neonowy róż trzymał trochę pigment dłużej.

Aplikator bardzo wygodny, co do zapachu mnie nie uzależnił był ok alez czasem zaczął mi mocno przeszkadzać. Mam coś takiego, że większość smaków w błyszczykach mi nie podchodzi!

Ogólnie całkiem dobry błyszczyk. trwałość i smak obniżają ocenę alę generalnie jest ok

Używam tego produktu od: rok i dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Romantyczny
  • Na wstępie nadmienię że błyszczyk już nie kosztuje 20 zł z hakiem, a 40 z hakiem Używam tego produktu od lat i cały czas szukam zastępczego. Jak na błyszczyk jest naprawdę trwały, ładnie przylega do ust i dobrze je nawilża - efekt mokrych ust. BAAArdzOOO duży wybór kolorów. Ja osobiście uwielbiam te naturalne i naprawdę jest w czym wybierać. Konsystencja dość gęsta, aplikator przy wynurzeniu wydaje charakterystyczne - "plum"
    Co poniektóre zawierają migoczące malutkie "odblaski - migotki" - drobniusieńkie, nie wyczuwalne na ustach.
    Tak naprawdę kupuję ją dla zapachu - mam "fiziu - miziu" na jego punkcie.
    Nie targnę się z motyką na słońce i nie będę go opisywać, jest to duszący, pudrowy zapach, który kojarzy mi się z udaną randką w piękny październikowy wieczór

Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony błyszczyk
  • dawno temu miałam jeden w bardzo fajnym kolorze, fioletowo beżowym, bardzo go lubiłam, ale mieszkam daleko od sephory, a bez promocji jest on bardzo drogi, więc dopiero teraz udało mi się kupić kolejny, tym razem w kolorze złota,
    plusy:
    +pięknie się błyszczy
    +ma bardzo ładne kolory
    +naprawdę nawilża
    +ma wygodne i estetyczne opakowanie
    +klasyczna trwałość, całkiem niezła jak na błyszczyk
    minusy:
    -cena, trzeba czekać na promocje,
    ale i tak go uwielbiam

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale...
  • plusy:
    ładne kolory,
    błyszczyk dobrze się rozprowadza,
    nawilża,
    ślicznie błyszczy

minusy:
    ściera się,
    zostawia okropne ślady które ciężko zmyć ze szklanek!
    jest mało wydajny.

ogólnie fajny jak za te pieniądze, ale warto kupić coś lepszego

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny dla niecałujących
  • Ogólnie nie przepadam za błyszczykami bo te na które trafiam strasznie sklejają usta. Tak jest też niestety i wym przypadku, ale.. usta są po nim ładnie nawilżone, wyglądają ładnie, kolor, czy raczej połysk utrzymują się dość długo jeśli tylko pijemy dla niecałujących dlatego że - zostawia ślady na buzi dziecięcej, buzi mężczyzny i innych całowanych buziach no i niestety na ich ubraniach również. Do szkoły/pracy fajny ale bez rewelacji

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Auteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • posiadam nr 09 - Love me pink - shimmey
    posiada on delikatny niebieski polysk co dopiero niedawno zauwazylam. mimo wydaje mi sie ze ladnie wyglada na ustach.

zaczne od plusow ktorych ma duzo
    + zaleta na pewno jest jego konsystencja. jest dosc gesty ale dzieki temu nie rozmazuje sie na ustac
    + nie znika po godzinie, zostaje dlugo na ustach
    + ladny zapach, delikatny, nie nienarzucający sie
    +smak... tez nie jest najgorszy, prawie go nie ma hehe chociaz z tego co wiem blyszczykow sie nie je
    + starcza na bardzo dlugo. mam go od kilku miesiecy a nie widac zebym go używała
    + fajna wyprofilowany aplikator, jest bardzo wygodny
    + nie wysusza ust a wrecz przeciwnie. pozostawia je troche delikatniejsze ale to moze tylko na mnie tak dziala

wady:
    - cena. dla mnie jest drogi. znalazlam na niektorych stronach ze kosztuje nawet 45zl ! Używam tego produktu od: kilku miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 w prakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić claudia665 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zalezy do koloru
  • mam 13 koral 15 nude pink 28czerwien 32 roz idealny, cieszylam ze kupilam po promocyjnej cenie 15zl wiec nie narzekam ale 13 i 32 maja duze drobinki wiec do pracy mozecie zapomniec zeby ich uzyc ,rezerwuje je w wakacje kolory ladne , kleja sie do ust ale tez naprawde dobrze sie tez trzymaja i nie splywaja ,blyszczyk generalnie wysusza usta ale przy tym nie czuje , w smaku zalatuja chemiczna wisnia
    Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Jeden z lepszych błyszczyków jakie do tej pory używałam. Posiadam odcień nude i nadaje ustom dokładnie taki odcień jaki powinien. Fajna konsystencja, dobrze nawilża, polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić kinga6108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to zupelnie nie to
  • Na pierwszy rzut oka błyszczyk sprawia bardzo dobre wrażenie. Ładna buteleczka i śliczny kolor. Po odkręceniu dalej jest dobrze. Błyszczyk ładnie pachnie. Niestety czar pryska gdy próbujemy umalować nim usta. Ma okropna konsystencję. Jest gęsty i lepki, trudno go rozprowadzić. Źle wygląda na ustach, sprawia, że wydają się wąskie i małe. Do tego błyszczyk ma nieprzyjemny, lekko gorzkawy smak.

Ja łyszczyk dostałam, ale teraz spojrzałam na cenę...
    Ja za takie coś zapłaciłabym nie więcej niż 6 zł.

Nie polecam tego błyszczyka.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Faxu za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 246 raz(y)
  • Leeeepko mi!
  • Zacznę od opakowania.Jest bardzo, bardzo fajne i poręczne.Proste, nic się nie wylewa, trudno zniszczyć.Porządne po prostu.
    Na tym się właściwie kończą zalety tegoż produktu.Potem jest gorzej.Tylko gorzej.
    Błyszczyk śmierdzi taka dziwną chemią.Nie wymagam od razu zapachu truskawek ale ten zapach jest po prostu paskudny.Ciężko go nałożyć, robi smugi-chociaż mam taki cielisty kolor to jest on zbyt kryjący.Wygląda nieestetycznie po prostu.Po nałożeniu czuć na ustach ciężki lep i piach.Brrr.
    Dodatkowo wysusza usta.
    Absolutnie odradzam.Jest fatalny.Szkoda, że w takie świetne opakowanie zapakowali taki bubel.
    Kosz!

Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Piękny, uzależniający zapach, fajna, nie klejąca się konsystencja. Ładne, funkcjonalne opakowanie (nic się nie wylewa). FAN-TA-STY-CZNY! Cena może odstraszać, ale błyszczyk jest wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: Hmmm, 1,5 roku?
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić mademoiselle_isu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Błyszczyk przypadł mi do gustu. Może nie jest idealny ale prawie

Zalety:
    -ładnie pachnie
    -nie skleja mi ust
    -ciekawe kolory
    -kupiłam go za 13zł

Wady:
    -szybko znika z ust (trzyma się jakieś 2-3h)

Myślę, że jest wart wypróbowania - choćby ze względu na kolory, które na ustach wyglądają jeszcze lepiej niż w opakowaniu

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Petronelcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepki śmierdziuch!
  • Błyszczyk wstrętny, może kolor ładny i ładnie pachniał (przynajmniej na początku), ale był lepki, zgęstniał i nieprzyjemny bardzo w smaku. Wyrzucone pieniądze, nie polecam!
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić pure666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • Błyszyk jest jednym z najlepszych jakie używałam,
    +ładne kolorki
    +bardzo dobrze sie go naklada
    +ładne opakowanie
    +błyszczyk nie wałkuje się
    +nie zbiera sie w kącikach ust
    +dość trwały

Poprostu fenomenalny, aczkolwiek odejmuje pół gwiazdki za cenę, ja kupiłam za 37 złotych.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić justevi za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!!!
  • najlepszy błyszczyk jaki miałam. bardzo trwały, nie wałkuje się, ani nie waży. duży wybór odcieni-miałam cztery kolorki. nie wysusza ust, ale dodatkowo je nawilża. chroni przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić moniczka6 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Godny polecenia!
  • Błyszczyk ten ma bardzo szeroką paletę barw, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie (ja używam 11). Ma przyjemny zapach i bez trudności nakłada sie go na usta. Uzyskujemy efekt lśniących, delikatnie, lecz naturalnie, powiększonych ust - są one bardziej wyraziste. Błyszczyk utrzymuje się przez dobre pare godzin. Duży plus za to, że nie wysusza ust i jest bardzo wydajny. Polecam!

Chcesz pochwalić Llux za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Świetna jakość za dobrą cenę! ogromny wybór kolorów i tekstur (brokatowe, z małymi drobinkami lub w ogóle bez drobinek). Moim ulubionym kolorem na dzień jest 29 - jasny róż, prawie niewidoczny na ustach, ale dający piękny połysk. Błyszczyki świetnie nawilżają, natłuszczają. Polecam!

Chcesz pochwalić dorota_bbb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny zapach!
  • Jaki śliczny ma kolor i zapach !
    Zapach przypomina mi pomadkę ochronną z dzieciństwa...
    Kupilam go dla zapachu na ustach, przy czym kolor mam 11 i 15.
    Naturalnie wyglądające usta z delikatnym połyskiem.
    Ekstra i w dodatku za taką cenę.
    Polecam !

Używam tego produktu od:3tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić joanna_maciejewska za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 w 1
  • czyli szminka (kolor), błyszczyk (błysk oczywiście) i balsam (pielęgnacja).

posiadam odcień nr 11 - taki brudny róż, trochę beżowy, trochę łososiowy, z drobinkami. kolor jest świetny, delikatny ale widoczny. drobinki nie są tandetne. fajne jest to, że jak błyszczyk "podeschnie" to na ustach pozostaje taka delikatna perłowa poświata. nawilża, pielęgnuje. długo utrzymuje się na ustach ale nie jest klejący (nie znoszę tego!). no i super zapach (taki winogronowy).

jedynym minusem jest to, że błyszczyk zbiera sie na patyczku (tuż przy zakrętce) i to w dośc dużej ilości (irytuje mnie to). pomimo tego, na pewno jeszcze go kupię i będzie to nr 15

AAAAA NIEEE!!! zastąpili stare błyszczyki (które miały super odcienie) nową "ulepszoną" wersją w dzikich (oczoj.e.b.n....) odcieniach. mało tego, cena skoczyła aż do 45zł. poprostu tragedia, to był mój ukochany błyszczyk

Używam tego produktu od: kilku tyg

Chcesz pochwalić krówczyńsky za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc wśród błyszczków
  • Cudo za taką cenę!!!! trwałość porównywalna z błyszczkami lancome!! no i te kolory... wszędzie szukałam matowego koloru bez drobinek ale za to błyszczącego a ten błyszczy się niesamowicie!! zapach może drażnić, mi zupełnie nie przeszkadza, gąbeczka rzeczywiście nabiera trochę za mało, ale to dla mnie nie powody, żeby odjąć gwiazdkę. polecam !!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Chcesz pochwalić koralinda za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolory wyjątkowe
  • Posiadam kolor 12 (to już drugie opakowanie)i mam bardzo mieszane uczucia co do tego błyszczka. Kolor jest fantastyczny, naprawdę rzadko spotykany chłodny róz z lekką nutą brzoskwinki i pomarańczowymi drobinkami. Długo szukałam właśnie takiego odcienia więc za wybór kolorków wielki plus. Zapach też jest przyjemny taki cukierkowy ale nie z serii tych co wywołują ból głowy. Precyzyjna gąbeczka, która spełnia swą funkcję przez całą żywotność błyszczka. To co mnie przeraziło w nim to właśnie drobinki, które wręcz kłują w usta i mam wrażenie, że je ranią( poza tym czasami waży się na ustach tworząc okropne białe smugi co bardzo nieestetycznie wygląda. Tu muszę wspominieć, że kiedy wypilingowałam porządnie usta rzadziej się to zdarzało. Dziś rano przed wyjściem z domu pomalowałam się nim i muszę przyznać, że mimo mrozu przetrwał kilka dobrych godzin bieganine po mieście. Cóż może dam mu jeszcze kiedyś szansę w postaci innego koloru

Używam tego produktu odwóch lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FARISIEJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • KCW!
  • Ogólnie mam ciemne usta, więc błyszczyk, który używam nie ma koloru - jest przezroczysty. Wspaniale podkreśla mój naturalnie czerwony kolor, tworzy efekt "mokrych ust", ślicznie się błyszczy. Poza tym przyjemnie pachnie... mi, osobiście zapach ten przypomina winogrona! Nie klei się, wygodnie się nabiera, praktyczny aplikator pozwala na dokladne rozprowadzenie produktu Co do trwałości, to nie jest ona szokująca, ale w opakowaniu miesci się duzo błyszczyku wiec mozna się "domalowywac". Kupilam taniej, dzieki bonu rabatowemu i jesli nadarzy się okazja to kupię ponownie! Chociaż chyba jednak poczekam, aż skończę inne moje błyszczydła, bo jestem błyszczykowa-maniaczka
    ...ale i tak kupie i polecam!

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić Zielona55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • kupiłam na przecenie, bo nigdy nie miałam nic z sephory. Posiadam odcień 01. Dobrze nawilża, długo się trzyma, błyszczy ładnie. Bardzo podoba mi się jego zapach, jakby poziomki... Jedyną jego wadą jest to, że mało się go nabiera, ale może nie pasuje mi to dlatego, że mam dosyć duże usta. Ogólnie na duży plus.

Używam tego produktu od:2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aamidale za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!
  • Używam koloru 12, który jest prześliczny i mało gdzie mogłam znaleźć właśnie taki odcień. Błyszczyk super, porównywalny do Chanel. Bardzo długo utrzymuje się na ustach, daje super kolor i cudnie się mieni. Opakowanie i cena jak najbrdziej OK. No i ten prześliczny zapach.. Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Princeska87 za czytelną i pomocną recenzję?