Gianfranco Ferre, GF Ferre Her EDT

Powiększ Gianfranco Ferre, GF Ferre Her EDT

Zgłaszająca osoba: countrysia

GF Ferre - Going Forward. Właśnie to miał na myśli Gianfranco Ferre pracując nad nowym projektem. Woda roaletowa GF Ferre jest przeznaczona szczególnie dla osób, którzy cenią własny styl i indywidualność. Dla ludzi lubiących podróżować, zmieniać otoczenie, zdobywać nowe, zaskakujące doświadczenia, podejmujących wyzwania.
Flakon jest elegancki, nowoczesny, o czystej formie. Wysoki i smukły o prostokątnych kształtach, z masywną podstawą z grubego szkła.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka, sorbet jablkowy, liczi
nuta serca: magnolia, czarny fiołek, konwalia, płatki róży
nuta bazy: cedr wirginijski, amyris, biała ambra, piżmo

Cena: 128zł / 30ml; 160zł / 60ml

• Intrygujące...
  • Otrzymałam próbke tego zapachu jako gratis, miałam kilka sztuk różnych i powiem szczerze,że na pierwszy rzut powąchałam wszystkie i nie powalił mnie ten zapach....Ale nadszedł dzień kiedy wypróbowałam i ....bardzo mnie zaskoczył.Przede wszystkim pierwsze nuty bardzo szybko znikają a zapach rozwija się fantastycznie, bogato, wielowarstwowo...To zapach raczej słodki, ale nie mdły.Kiedy wsiadłam do samochodu nie mogłam się skupić całą drogę do pracy bo cały czas wchłaniałam ten zapach, odurzałam się nim....fantastyczny....
    Utrzymuje sie dośc długo.Na razie nie będę kupować(szukałam -nie znalazłam....) bo na lato mam juz zakupiony inny,ale muszę go kiedys zdobyć.

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić AAAnka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • uwielbiam
  • dostałam te perfumy jakieś 100 lat temu na moją osiemnastkę. to były moje pierwsze prawdziwe perfumki, nie tam jakieś za 20zł. trwałość- super! 100 razy lepsza niż tych wszystkich z sephory za 300zł. zostaje mi na szaliku aż do kolejnego prania. nie muszę psikać dużo- jak psiknę na włosy to zapach zostaje ze mną cały dzień i noc, aż pachnie poduszka zapach to kwestia gustu, ja go kocham- nie jest kwaśny tylko taki kwiatowo- tajemniczy. czuć magnolie. może to moje zboczenie ale uwielbiam perfumy z piżmem. no i cena jest fajna. bywało że w rossmanie dostałam chyba za 80zł. teraz z dostępnością gorzej, no ale na allegro można znaleźć

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ardaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje KWC
  • Mój ulubiony zapach, choć zdecydowanie jeden z najtańszych z mojej kolekcji (więc na pewno plusem jest jego cena). Mocny, pociągający - dla pewnych siebie, odważnych. Mój TŻ go uwielbia, za to jego brat woli inny zapach (który ja w mojej kolekcji stawiam na ostatnim miejscu) - jak widać są gusta i guściki. Kiedy psikam się tym zapachem czuję się fantastycznie, bardzo kobieco. Właśnie kończy mi się kolejna fiolka i z przerażeniem rozglądam się za nową, niestety zapach ten coraz trudniej zdobyć.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 fiolki

Chcesz pochwalić Bottega za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowne fiołki
  • Śliczny zapach, ja czuje w nim fiołki i kwiat lipy. Zapach idealny na wiosnę, świeży, dodający energii, nie ciężki. jedyny minus to trwałość, ja po kilku godzinach juz go nie czuje. Ale można sie psiknąć ponownie w ciągu dnia, bo cena nie powala w rossmanie na promocji coś koło 70 zł.

Ilość zużytych opakowań: połowa butelki 30 ml

Chcesz pochwalić Sherezada za czytelną i pomocną recenzję?
  • początek śliczny ale ...
  • No cóż ... spodobały mi się strasznie.
    Kwiatowe, delikatne, gdzies tam czułam ukochaną magnolie ...
    zapach na bloterku upajał, na mojej ręce tez na początku , niestety, tylko na początku , potem wyszła jakaś straszna wiercąca w nosie nutka i dosłownie wygryzła wszystko inne. Z żalem mówię - nie moje

Używam tego produktu od: paru miesięczne testy w perfumeriach- efekt ten sam
    Ilość zużytych opakowań:kilka ml z perfumeryjnych testerów

Chcesz pochwalić Olilili za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ładny!
  • Śliczny zapach, najpierw słodki, później świeży. Przypomina mi ta właściwością mój ulubiony Iceberg Twice. Trwałość idealna - jest trwały ale nie wgryza się w skórę na amen - po kilku dobrych godzinach ulatnia się - i o to chodzi Uważam że jest owocowy, wesoły, kobiecy. Naprawdę fajny. Butelka ciężka ale moze być. Upolowałam w Rossmanie za 75 zł...

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze 30 ml

Chcesz pochwalić kroliczek190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny jakich wiele
  • Dziwne, bo ja w tym zapachu nie czuje zadnych pudrowych nutek. Maja w sobie duzo kwiatow i owocowych nut i zapewne dzieki temu bedzie sie dobrze sprzedawal. Na poczatku wyczuwam bergamotke, czarna porzeczke i duzo sorbetu jabłkowego. Po pewnym czasie ewoluja w kierunku fiołkow i konwali, ale na dnie ukrywa sie nadal nutka soczystego sorbetowego jabłszka. Calosc przyjemna, lekko słodka jednak przelamana swiezoscia co nadaje mu troche pazura. Podoba mi sie, ale nie na tyle, zeby biec po flakonik do sephory.

Trwalosc bardzo dobra. Buteleczka srednia.

Używam tego produktu od:testy
    Ilość zużytych opakowań:...

Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepiękny i bardzo trwały zapach. Zamówiłam go ze Stanów więc przynajmniej mam pewność co do oryginalności. Zapach jest dość charakterystyczny, nie sposób go pomylić z innym. Robi wrażenie. Z pewności kupię go ponownie.

Chcesz pochwalić TysiaB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka.
  • To jeden z tego typu zapachów które wwiercają mi się w mózg i powodują dreszcze.... Konwalia przykryta pudrowym płaszczykiem i okropną,zieloną nutą podobną do Envy Gucci i Absolutely Givenchy. Z resztą wszystkie te trzy zapachy mają ze sobą coś wspólnego czego nie mogę znieść Trwałość jak na złość niezła - albo tylko mi się wydaje bo odliczałam niecierpliwie godziny do jego zniknięcia... Wielkie NIE dla tego zapachu.Używam tego produktu od: testy

Chcesz pochwalić Blonde_Stranger za czytelną i pomocną recenzję?
  • Filoletowe konwalie w pudrze
  • Nie jest jak w reklamie,że to zapach dla energicznych,młodych dziewczyn pedzących do przodu bez zahamowań i tak dalej...Zamiast młodej istoty i hasła GF- Going Forward (idąc naprzód) widzę uroczą staruszkę z bukietem fioletowych konwali(nierealne zupełnie te konwalie) drepczącą wieczorem z działki.Nuty które wyczuwam to konwalia,róża,porzeczka i jabłko-zestaw działkowy na całego.Wszystko w obłoczku drażniacego pudru.Mocny,trwały zapach.Nie podoba się mi i mojemu mężczyznie też nie.Cóż za zgodność!Używam tego produktu od:testy
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić Afterburn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwraca uwagę, ale nie rzuca na kolana
  • Bardzo słodki i trwały zapach. Na mnie pachnie długo i intensywnie, zwraca uwagę otoczenia. Wystarczą dwa psiknięcia, a moja skóra, włosy i ubrania pachną i pachną...niestety wciąż tak samo, nie rozwija się dlatego szybko mi się nudzi, a nawet po czasie męczy. Myślę, że zapach jest uwodzicielski aczkolwiek brakuje mu pazura i właśnie tego czegoś. Raczej na dzień niż na wieczór.
    Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami.
    Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić pandulek za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczywiście, że już było
  • To kolejny komercyjny zapach, taki rozwodniony, kompotowy, mdłe szybko zdychające owocki, nudne frezjo-róże, nudna porzeczka. Kompozycja dobra na lakier do włosów.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić ishtar4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ale to już było...
  • Tak się zastnwiam ile razy można powielać ten sam zapach pod różnymi nazwami? Bo Lei już było. I to nie raz, i nie dwa.
    Typowy banalny zapach białych kwiatów, lekko mdły, lekko słodki. Nic specjalnego, nic zachwycającego.
    Aż nie chce mi sie o nim pisać....
    Flakon toporny, nie podoba mi się.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Paulinka_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie i cudowne
  • Nie jestem zwolenniczką lekkich swieżaków, ale GF uwiódł mnie całkowicie. Fioletowa buteleczka odzwierciedla dkoładnie zawartość. Takie lekkie fiołeczki i bzy i troszkę bergamotki.
    na ciepłe wiosenne dni i lato. Zapach nienachalny, miły, wyraźnie poprawia nastrój.Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań:testy, ale będzie flaszka ( flaszka juz jest 30 ml)
    I tak to bywa, jak już złapie sie króliczka.
    Po pierwszym zauroczeniu miłość minęła, ładne, zwykłe i nijakie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewikonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Flakonik z LATEM w środku
  • Perfumy kupiłam 2 lata temu. Zapach wyniuchałam w perfumerii i od razu mi przypadł do gustu - bardzo świeży i orientalny. Wielu osobom z mojego otoczenia przypadł do gustu, nie raz słyszałam, że bardzo ładnie pachnę. Ostatnio w autobusie się jedna pani do mnie odwróciła i spytała co to za zapach. Jak widać, robi wrażenie. Jest dosyć mocny, więc nie należy przesadzać z ilością. Ja go wprost uwielbiam. Gdy nadchodzą ciepłe dni, sięgam po buteleczkę i już czuję lato! Zapach jest taki, że trudno się z nim rozstać.

Ilość zużytych opakowań: 2 flakony po 60 ml

Chcesz pochwalić countrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Rzadko kiedy jakis zapach jest w stanie mnie uwodzic dłużej niż pół roku. Od wielu wielu lat każde perfumy woda wytrzymują u mnie max 6miesiecy a potem stają sie dla mnei nei do zniesienia. Nie trafiło się jeszcze nic co by tak długo sprawiało pozytywne wrażenie, wyjątkiem jest XS Paco Rabenne i właśnie GIANFRANCO FERRE. Odkryłam ten zapach w momeci ekiedy wychodził na rynek i zakochalam sie w nim od pierwszego czucia. do dziś dnia jest w nim coś co nie pozwala mi się nim znudzić. Może faktycznie chwilai wydaje się zbyt słodki ale iedealny zarówno na zimę jak i letnie wieczory. Dobry na dzień i na wyjścia.

Używam tego produktu odawna

Chcesz pochwalić concha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś dla mnie...
  • Mi ten zapach kojarzy się... z zajęciami z mikrobiologii. Wyczułam go, a potem koleżanka (buziaki dla Oli) zidentyfikowała go dla mnie. To jest coś dla mnie, ponieważ jest intensywny, ciepły, owocowy (czuć te porzeczki ), podszyty nutką orientu. Ta intensywność może denerwować, więc zapach nie jest dla każdego. Ot, jak każdy musi podpasować. Według mnie nadaje się i na dzień i na wieczór.
    Co mnie denerwuje, to flakon: nieco nieporęczny, niby prosty ale mało oryginalny. I na dodatkek zapadka zabezpieczająca, której nie potrafię się pozbyć :/

Używam tego produktu od:4 miesiące

Chcesz pochwalić faustissima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulotny i nijaki
  • Dzis pierwszy raz przetestowalam Ferre na skorze. Na poczatku wydal mi sie kwasny, swidrujacy, dziwny. Potem robi sie owocowy, taki do zniesienia, ale malo oryginalny i raczej nietrwaly. Flakon - ok, ale bez wiekszego polotu.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:testy

Chcesz pochwalić ropuszka za czytelną i pomocną recenzję?