La Roche-Posay, Toleriane, Fluide Nettoyant et Démaquillant (Mleczko do zmywania skóry i demakijażu)

Emulsja do zmywania skóry i do demakijażu, do toalety skóry szczególnie wrażliwej i delikatnej, podrażnionej lub źle tolerującej wodę. Delikatnie i łagodnie, a zarazem dokładnie, oczyszcza skórę, zmywa makijaż (także wodoodporny) z twarzy i oczu bez ryzyka podrażnień. Dzięki zawartości wody termalnej z La Roche-Posay łagodzi i koi podrażnienia, hamuje reakcje zapalne, zmniejsza obrzęki i zaczerwienienia, nie wysusza skóry. Nie zawiera środków zapachowych, konserwujących i powierzchniowo-czynnych.
Gliceryna nawilża skórę wiążąc cząsteczki wody w głębiej położonych warstwach naskórka.
Zwiększone bezpieczeństwo stosowania przez maksymalne ograniczenie liczby składników (do 8) oraz całkowitą eliminację środków potencjalnie drażniących: zapachowych, konserwujących i powierzchniowo-czynnych.
Receptura trwała bakteriologicznie (termin ważności - 3 lata) mimo całkowitego wyeliminowania typowych środków konserwujących. Nie zawiera środków zapachowych, i powierzchniowo-czynnych. Może być stosowana przez dzieci.
Wskazania:
- Codzienna toaleta skóry szczególnie wrażliwej lub podrażnionej (trądzik różowaty, rumień...)
- Toaleta skóry podrażnionej lekami bądź powszechnymi czynnikami fizycznymi (klimat) lub chemicznymi
- Nadwrażliwość na kosmetyki
- Wyprysk atopowy
- Uzupełnienie leczenia przeciwuczuleniowego

Dobrze zmywa makijaż

Według mnie to mleczko ma same plusy:
+bardzo dobrze zmywa makijaż
+nie szczypie
+nie podrażnia oczu
+ jest bardzo wydajne, zwłaszcza opakowanie z pompką

Minusów nie stwierdzam.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie 400 ml

mega delikatne mleczko

Przede wszystkim delikatne, ja mam bardzo wrażliwą cerę do tego trądzik różowaty i właściwie wszystko mnie podrażnia. To mleczko jest mega delikatne, ma fajną konsystencję, pompkę w opakowaniu 400ml. Jedyny minus to cena i średnia wydajność-mogłoby być z tym lepiej.
Nie wiem jak ze zmywaniem makijażu bo właściwie się nie maluję.
Nie uczula to jest dla mnie najważniejsze.
Polecam wrażliwcom.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego 400ml

nie

Mleczko nie przypadło mi do gustu. Nie zmywało dokładnie makijażu a skóra twarzy robiła się po nim nieprzyjemnie lepka. Cały czas miałam wrażenie, że jest ona nie umyta.
Niestety nie był to najtańszy kosmetyk, żal było mi go wyrzucic dlatego po roku leżenia w szafce oddałam je koleżance.

Używam tego produktu od: około tygodnia
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Wspaniałe mleczko

Mleczko bardzo dobrze czysci skórę z makijażu. Nie szczypie w oczy. Jest wydajne.
Wcześniej używałam phisiogel i cetaphil. jednak wypróbowałam La roche i narazie jest najlepszy.

Polecam , sama mam problematyczną mieszaną skórę ostatnio z tendencja do tłustej. Mleczko goi krostki, pomaga też zlikwidować niewiadomego pochodzenia krostki na czole. Niestety niektóre stany zapalne to wcale nie wina tradzikowych krostek tylko alergii na kolczyki czy skład kremów, pudrów sypkich.
Cały czas trzeba obserwować.

Mleczko napewno pomaga pielegnować moją skórę.

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1, nastepne kupuje za dwa -trzy dni

Bardzo dobry produkt!!!

Świetne mleczko ktore delikatnie ale bardzo dokladnie zmywa makijaz oraz wszelkie zanieczyszczenia twarzy.
Skóra po nim jest tak delikatna i mieciutka ze az szkoda "wycierac" ja jeszcze tonikiem! :) juz po tygodniu stosowania cera autentycznie poprawia swoj wyglad.
Nie uczyla , nie tłuści wlasciwie jak dla mnie to jedyne mleczko do demakijazu jakie stosuje z przyjemnoscia gdyz wole demakijaz prosta wersja z zelem i woda. Stosuje go tylko dlatego aby poprawic stan mojej cery.
Naprawde polecam , bedzie swietny dla kazdego typu skory

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go, on sie nie skonczy nigdy?

mleczko jak mleczko

No cóż, dla mnie jest to najzwyklejsze mleczko pod słońcem, które zmywa makijaż. Nie zauważyłam żadnych niekorzystnych objawów typu pieczenie, ale też jakiś mega korzyści również. Po prostu zmywa makijaż i tyle, dlatego cena nie jest zupełnie adekwatna do jakości. Znam lepsze i tańsze.

Używałam go kilka lat temu i się sprawdził, jednak o nim zapomniałam, a że teraz był w promocji w dużym opakowaniu z pompką to się skusiłam. Nie żałuje. Po pierwsze super wydajny nie marze się zmywa świetnie makijaż i tusz do rzęs. nie pozostawia tłustej powłoki, moja skóra czuje że jest delikatny, prawie w ogóle nie pachnie. Strasznie podoba mi się aplikacja właśnie nie na wacik tylko najpierw dłońmi na skórę masując a później pozostałość ściągnąć wacikiem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

KOCHAM!!

KOCHAM!! Najlepszy produkt do demakijażu jaki miałam, a miałam bardzo dużo. Od tych po 10zł z drogerii po 120zł z wyższej półki. Nie znalazłam lepszego..
\\nNa początku faktycznie. Zwykłe mleczko, trochę szczypało po wprowadzeniu do oka. Z czasem oczy i skóra przyzwyczajają się i jest ok.
\\nŻadne ale to żadne mleczko (no może oprócz pure thermale z vichy) nie zmywa z moich oczu tak dokładnie tuszu. Przykładam wacik na kilka sekund, jedno pociągnięcie i już nic nie ma :)
\\nButla 200ml wystarcza na bardzo długo. Kupiłam od razu chyba ze 4 opakowania. W tym czasie 1 się przeterminowało iii.. pomimo tego, że było jakieś pół roku po terminie nic się z nim nie działo. Nie śmierdziało, nie lepiło się, nadal idealnie zmywało.. :)
\\n
\\nOgólnie polecam. Ja widzę w nim same plusy. Cena też nie jest wygórowana :):):)

OK

Kupiłam z myślą o stosowaniu do ciała pod prysznic. Skończylam na używaniu go po zmyciu twarzy sensibio h2o (nie mam zaufania do mleczek, które wydają mi się maziajowate i niegodne zaufania w czyszczeniu skóry), gdy nie mam czasu na wklepywanie kremu albo chcę dać skórze odpocząć od kremów. Sprawdza się także pod puder. Jest ok, wydaje mi się, że uspokaja cerę. Nie polecam stosowania pod Acne-Derm.

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie butli 400 ml

***

Ja rowniez dostalam mleczko jako gratis do podkladu.
Na poczatku bylo wszytsko w porzadku, ladnie zmywal makijaz ale gdy przylozylam do oczu bylo gorzej. nie czulam szczypania ale jakby rozgrzewanie sie tego mleczka. Moge uzywac do demakijazu ale po prostu nie zmywam nim rzes(skore wokol oczu tak, nawet bardzo dokladnie). Nakladam go rekoma, dopiero zmywam wacikiem. Nie ma tragedii, jak dla mnie jest nawet calkiem mile;) ale i tak nie kupie ponownie i nie kupilabym nawet gdyby bylo trzy razy tansze.

Używam tego produktu od:1 lub 2 miesiecy

Jest OK

Mleczko dostałam gratis do podkładu. Mleczko stosuję rano i wieczorem do demakijażu oczu i buźki. Nic nie szczypie (a jestem wrażliwa na tym punkcie), nie zostawia tłustego filmu, ma neutralny zapach. Jak dla mnie same plusy. Polecam śmiało próbować i nie sugerować się za bardzo opiniami poprzednich wizażanek. Dla skóry normalnej bez skłonności do alergii jest w sam raz.

szczypie

Szczypie po rozprowadzeniu i to dosc dotkliwie.Nie polecam do delikatnej skory, u mnie sie nie sprawdzilo natomias podobno przy tlustej skorze sie sprawdza i oczyszcza z wypryskow.Jak dla mnie zrace :)

Używam tego produktu od:tylko raz
Ilość zużytych opakowań:1/4 :)