Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Powiększ Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Skład: Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Aqua, Coconut Acid, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sosium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Methyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alkohol, Benzyl Salicylate, Buhylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 77891

Cena: ok. 4zł / 100g

• Podstawa
  • Używam tego mydełka odkąd pamiętam. Jak tylko wyszło, kupiła je moja Mama, więc również zaczęłam używać, miałam chyba 15 lat. Nie zamienię jej nigdy na nic innego. Nie przemawiają do mnie żele, pianki, płyny micelarne i mleczka, które nie domywają twarzy i się lepią do wszystkiego. Kostki używam codziennie wieczorem. Efekt zależy głownie od stanu wody, u mnie woda jest tragiczna (mieszkam nad morzem i chyba z morza ją ciągniemy bo jest wiecznie brudna) więc odczuwam ściągnięcie. Ale w domu u Mamy to uczucie znika, mimo tego krem po to i tak podstawa. Skóra jest czysta, uspokojona, gładka, nawilżona.

Zalety:
    -idealnie oczyszcza, zmywa nawet wodoodporny makijaż za pierwszym podejściem
    -jest bardzo delikatne, nie podrażnia, nie szczypie w oczy-dodatkowo jest wersja super sesitive bez zapachu
    -masa wariatnów zapachowych-ja jestem wierna klasycznemu
    -nawilża, wygładza, pielęgnuje
    -świetnie się pieni
    -jest wydajna i tania, dostępna wszędzie, nawet w kiosku
    -pięknie pachnie
    -używam jej go golenia-do łydek i pod pachy zamiast pianki-również nawilża i nie wysusza

Wad nie ma żadnych.

Dla mnie to podstawa pielęgnacji, nie wyobrażam sobie bez niej życia. Próbowałam różnych czyściochów. Poza Dove uwielbiam pastę do twarzy Lush Let The Good Times Roll ale używam jej 2x w tygodniu jako peelingu. Szczerze polecam kostkę Dove. Dla mnie to prawdziwy KWC od zawsze

Używam tego produktu od: chyba 15 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt jak nie więcej

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze na wszystko
  • To mydło jest niezastąpione, świetnie myje i nawilża dłonie, ale jak dla mnie najważniejszą jego cechą jest to, że nie podrażnia skóry twarzy. Zmywam nim nawet najcięższy makijaż, zawsze sobie świetnie z tym radzi, skóra (mam bardzo suchą i wrażliwą) jest trochę ściągnięta i muszę od razu użyć kremu, ale mam tak po wszystkich kosmetykach myjących, płynach do demakijażu itp., itd., także wolę użyć mydła, które dobrze zmywa makijaż za pierwszym razem.

Do tego jest bardzo wydajne, ładnie pachnie i w rossmannie czteropak kosztuje 10 zł

Używam tego produktu od: dawna...
    Ilość zużytych opakowań: dużo..

Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie dobry produkt.
  • Chyba każdy spotkał się z legendarną już kostką myjącą Dove. Oprócz klasycznego pięknego zapachu, dobrze myje, choć ściąga, jest tanie i wydajne. Jedynie nie pasowało mi samo używanie i przechowywanie. Bardzo łatwo wypadało z dłoni i mydelniczki (wiem, że tak mydła mają), dlatego rezygnuję z tego typu kosmetyków.

Konsystencja: bardzo kremowa, kostka ładnie się pieni i łatwo zmywa. Zabarwnienie białe

Działanie: dobrze oczyszcza twarz. Myłam również delitanie oczy i nie piekły mnie. Dobrze współpracuje ze szczoteczkami ręcznymi jak i elektrycznymi. Pozostawia czystą, ale bardzo ściągniętą twarz, dlatego konieczne jest użycie kremu. Nie wyobrażam sobie inaczej.

Zapach: co tu dużo pisać, jeden z najpopularniejszych a jednocześnie klasycznych zapachów. Typowy dla marki Dove.

Opakowanie: mydełko dostajemy w tekturowym kartoniku z piękną szatą graficzną.

Dostępność: jest wszędzie dostępne, od kiosków Ruch po perfumerie.

Plusy:
    - dobrze myje, usuwa resztki makijażu
    - bardzo wydajne
    - tanie
    - zapach!
    - dobrze się pieni
    -można myć nim oczy

Minusy:
    - bardzo ściąga skórę
    - ciężkie w przechowywaniu (jak inne mydła)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 100g.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny !
  • Jest w dobrej cenie, ma ładny zapach, dobrze się pieni, zmywa podkład, korektor, puder ale nic więcej raczej, moje ręce w końcu nie są mega przesuszone

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Thrill3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNA !
  • To jest mój HIT ! Nie ma nic lepszego od mydełka dove. Spełnia wszystkie wymagania i nie posiada żadnych wad. Taki kosmetyk powienien znaleść się w każdej kosmetyczce. Tradycyjne mydełko lepsze od drogich żelów i peelingów to twarzy. Dziewczyny szczerze polecam nie ma nic lepszego

zalety ;
    - wygodna w użyciu
    - pięknie pachnie

wady ;
    - brak

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić erapee za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubione
  • Używam od dłuższego czasu, jak zamienię na inne to żałuję. Dla mnie ma same zalety:
    - myje ok
    - nie wysusza
    - pięknie pachnie w całej łazience

Co więcej chcieć od mydła? Dla mnie wystarczy, napiszę jeszcze że używam tylko do rąk.

Używam tego produktu od: od roku albo dłużej
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo opakowań

Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Ukochane mydło w kostce od lat. Mianowicie:

PLUSY:
    - nie wysusza skóry (twarzy i ciała),
    - zmywa każdy makijaż,
    - jest kremowe i delikatne,
    - duży wybór zapachów a nawet opcja z peelingiem .

MINUSY:
    - brak.

Używam tego produktu od: Minimum od 4 lat.
    Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo.

Chcesz pochwalić Mefkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochane!
  • Najlepsze mydło w kostce. Nie wysusza dłoni, a wręcz poprawia ich stan. Piękny zapach - charakterystyczny dla produktów marki Dove Lubię również używać innych wariantów zapachowych, jednak to właśnie ten jest moim numerem jeden Polecam!

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo!

Chcesz pochwalić Milionkroteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre mydło
  • Zacznę od tego że na codzień w ogóle mydeł nie używam,zdecydowanie preferuje żele pod prysznic i już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam mydło w ręce Jednak byłam ostatnio na wieelkiej wyprawie i do dyspozycji miałam tylko jeden plecak,a jakoś trzeba było się pomieścić,więc zdecydowałam że lżejsze będzie kupienie mydła,niż taszczenie żelu pod prysznic Zdecydowałam się na to i byłam naprawdę zadowolona.Ku mojemu zdziwieniu mydełko naprawdę sprostało zadaniu Bardzo ładnie się pieni,nic a nic nie wyszusza(nawet buzi!),zmywa nawet makijaż Podoba mi się jego delikatny klasyczny zapach.Cena do przełknięcia,w uk można go kupić nawet za funta.Jedyny minus jaki widzę w tym mydle to wydajność..skonczyło się po ok 14 użyciach,wydaje mi się że to troszkę mało.Myślę,że powrócę do niego na kolejnej wyprawie

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Ulubione mydło. Mięknie pachnie, nie wysusza, myję na zmianę z innymi specyfikami całe ciało i twarz. Uratowało moje dłonie po wysuszającej masakrze, którą spowodowało mydło w płynie Isana. Nie rozmiękcza tragicznie, cena taka sobie w porównaniu z innymi mydłami, bo dość szyb ko się kończy.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Sovilo za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij