Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Powiększ Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Skład: Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Aqua, Coconut Acid, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sosium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Methyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alkohol, Benzyl Salicylate, Buhylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 77891

Cena: ok. 4zł / 100g

• przyjemne mydełko
  • Ogólnie nie jestem fanką mydełek w kostce. Pod prysznic wolę żele, a do mycia rąk mydła w płynie.
    Kostki Dove otrzymałam do przetestowania więc chcąc czy nie musiałam z nich skorzystać

+przyjemna konsystencja
    +przyjemnie się pieni aksamitną pianką
    +ładnie pachnie
    +nie wysusza dłoni ani ciała

+pomiędzy różnymi rodzajami kostek Dove jedyną różnicą jaką dostrzegłam jest zapach. Reszta plusów bez zmian

-jak to mydło w kostce ma tendencję do wyślizgiwania się z dłoni
    +dla mnie mało higieniczne jest używanie mydła w kostce: po pierwsze ze względu na przechowywanie, po drugie, że zazwyczaj korzysta z niego więcej niż jedna osoba.

Nie kupię ponownie gdyż jak pisałam nie lubię tego typu produktów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić goldika za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezawodne
  • Jest to produkt do którego zawsze chętnie wracam po wszelkich eksperymentach z mydłami i żelami pod prysznic. Wracam, ponieważ jest niezawodne. Muszę dodać, że w moim odczuciu ta klasyczna kostka, sprawdza się o wiele lepiej, niż jej inne, zapachowe, peelingujące itd. wersje.

Używam tego mydła głównie pod prysznicem. Tworzy ono delikatną piankę. Świetnie się zmywa, nie pozostawia osadu, ale też nie sprawia, że skóra po użyciu jest ściągnięta, wręcz skrzypiąca. Nie sądzę by działało szczególnie nawilżająco (od tego są inne środki), ale z pewnością nie wysusza, a raczej nie wysusza w takim stopniu jak inne mydła. Pachnie wręcz idealnie - kremowo i delikatnie. Zapach ten utrzymuje się na skórze, ale niestety dość krótko.

Zużywa się dość szybko, ale jest tanie i nie ma problemu z jego dostępnością. Na pewno kupię je jeszcze nie raz i polecam je każdemu, choć przyznam, że trudno mi wyobrazić sobie kogoś kto kupując mydło, choć raz się na nie nie skusił

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyne takie
  • Jedyne mydło w kostce które używam z przyjemnością. Skóra nie jest wysuszona ani ściągnięta jak to bywa w przypadku innych mydeł. Idealnie sprawdza się także na mojej trądzikowej skórze. Jest bardzo delikatne. Zdecydowanie trzeba wypróbować!

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić sztywniaraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam do wszystkiego
  • Używam tej kostki wieczorem i myję nią całe ciało wraz z buzią. Nie wysusza mi skóry, ładnie pachnie, jest to jedyny produkt który nie robi krzywdy mojej buzi w dodatku świetnie sobie radzi z resztkami makijażu. Uwielbiam produkty DOVE. Z pewnością będą długo gościły w mojej łazience

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam ale na pewno było ich dużo

Chcesz pochwalić MilaNoo92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy produkt myjący.
  • Jak dla mnie, nie ma lepszego produktu do mycia twarzy. Specjalistyczne żele mogą się schować. Dove jest genialny, a zwłaszcza dla cery trądzikowej, z którą borykałam się kilka lat temu. Nie spodziewałam się, że zmiana środka myjącego na najbanalniejszy okaże się najlepszym lekarstwem dla mojej kapryśnej cery.

Plusy:
    + wspaniale oczyszcza
    + nie wysusza
    + dobry do demakijażu
    + nie podrażnia
    + nie szczypie w oczy
    + łagodzi podrażnienia
    + po umyciu cera nie jest ściągnięta i zaczerwieniona
    + dostępność
    + świetne do mycia całego ciała, nie podrażnia miejsc intymnych
    + razem z myjką tworzy sporo fajnej piany, prawie jak żel do mycia
    + dostępność

Minusy:
    - wydajność, bardzo szybko się kurczy. Jedna kostka starcza mi na ok 2,5tygodnia.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo zużytych i zawsze coś w zapasie

Chcesz pochwalić error_error za czytelną i pomocną recenzję?
  • super mydełko
  • To jest moje ulubione, a nawet mozna powiedziec jedyne mydlo w kostce ktore jestem sklonna uzywac. Ogolnie nie przepadam za taka forma mydla, ale te jest niesamowite.
    Zamiennie z zelami pod prysznic uzywam go do mycia ciala, a zdarza sie, ze i do umycia twarzy, mydelko jest naprawde rewelacyjne i spelnia to co obiecuje producent.
    - nie wysysza skory, a mozna nawiet powiedziec, ze ja pielegnuje
    -dobrze oczyszcza
    - nie powoduje swedzenia skory, jakie mam w przypadku stosowania innych mydel czy zeli pod prysznic
    -piekny zapach

Jedne starcza mi na niecale 2 tyg mycia, nie wiem czy to dlugo czy krotko, bo nie mam porowniania z innymi mydlami w kostce

Ilość zużytych opakowań: 10 opakowan

Chcesz pochwalić villemi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!!
  • Uwielbiam ten delikatny, kremowy zapach i puszystą piankę jaka tworzy. Myje bardzo dobrze. Ale co dobre to szybko się kończy...niestety. Jest trochę drogie ale warte swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mydełko pachnące dzieciństwem
  • Odjęłam pół gwiazdki za testowanie na zwierzętach. Nie używam kosmetyków firm które testują - to mydełko jest jedynym wyjątkiem.

Zawsze, gdy go używam przypomina mi się dzieciństwo. Delikatny zapach, kremowa pianka i to uczucie idealnie gładkiej skóry. Używam do mycia twarzy i ciała. Nie podrażnia, nie wysusza. Najlepsze do codziennej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele opakowań

Chcesz pochwalić Powderyrose za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • Używam tej kostki do mycia mojej mieszanej cery z niedoskonałościami. Spróbowałam raz i się zakochałam delikatna kremowa pianka fantastycznie oczyszcza moją twarz, po pierwszym użyciu bardzo mocno czułam to oczyszczenie. Używam jej od około 3 m-cy, 4-5x w tygodniu wieczorem. Nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza, jest mega wydajne i kosztuje tylko kilka złotych. Dla mnie ideał w pielęgnacji twarzy Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić BeTz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Najlepsze na rynku
  • Bardzo cenię Dove, m.in. za zawartość kremu w produktach. Dzięki temu, ciało, twarz jest świeża ale i nawilżona. Te mydełko uwielbiam! Zapach piękny, kremowy, taki Dove'owy Bardzo mi się podoba. Na tym mydle można się golić, wspaniale się pieni i dobrze pielęgnuje.

Używam tego produktu od: wiele lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZE z mydeł w kostce
  • Mydeł w kostce używałam w dzieciństwie- jak pewnie większość z nas. Późnej przyszła pora na żele i balsamy do mycia oraz inne cuda. Jakiś rok temu przeprosiłam się z mydłami w kostce. Kupiłam kilka z różnych firm, ale ŻADNE nie jest takie jak Dove!!! Pieknie pachnie, nie pozostawia żadnego osadu, skóra nie jest szortka i "ściągnięta", rzeczywiście nawilża, nie uszula. Nawet dermatolog polecił tę kostkę, bym myła nim dzieci (syn ma suchą skórę). Powiedział, że jest to mydło bez mydła. Regularnie kupuję Dove-wypróbowałam różne kostki, ale ta kostka jest najfajniesza!

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyne mydło w kostce, jakiego używam.
  • Nie kupuję żadnego innego mydła w kostce poza Dove. Według mnie nie ma żadnych minusów. A oto plusy:
    + nawilża skórę
    + nie pozostawia mydlanego osadu
    + ślicznie pachnie
    + bardzo dobrze się pieni
    + jest delikatne i jedwabiste
    + wszędzie dostępne
    + nadaje się zarówno do mycia rąk, całego ciała jak i demakijażu
    + nie ściąga skóry

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Estereczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyka
  • Od wielu lat używałam głównie mydeł w płynie i żeli pod prysznic. Jednak od jakichś 2 lat systematycznie przechodzę na mydła, biały jeleń, benedicite czy aleppo. Są wg mnie o wiele lepsze i nie boją się ich używać na twarz czy ciało.

Jednak mydło Dove jakoś zniechęca. Używam jedynie do mycia rąk, czasami stóp.

Mydło ładnie pachnie - klasycznie, kremowo, puszyście. Jest uniwersalne i dla Pań i Panów.
    Lepiej się pieni od figowca i ta nie wysusza.
    Całkiem wydajne.

Do rąk - ok.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny wyjątek wśród mydeł w kostce
  • To jedyne mydło w kostce, które od lat kupuję, mimo iż wolę mydła w płynie.
    Nie ma żadnych dodatków zapachowych, które są fajne latem, w pozostałe pory roku ich nie lubię.
    Mydło pachnie po prostu czystością - to najbardziej lubię.
    Kupuję je od lat na zmianę z mydłami w płynie i chyba już nie odejdę od tego zwyczaju.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić binek1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Nie jestem zwolenniczką mydeł w kostce, używam ich raczej tylko do mycia rąk, do ciała używam wyłącznie żeli pod prysznic.

Mydełko przyjemnie pachnie, dobrze się pieni i przede wszystkim dobrze zmywa bród.

Nie kupię ponownie gdyż raczej nie używam mydełek w kostce.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze z serii
  • Wersja klasyczna najbardziej przypadła mi do gustu z otrzymanych do testów

ślicznie kremowo pachnie, nie wysusza, dobrze się pieni.

moja babcia używa go non stop ja wolę jednak żele pod prysznic i mydła w płynie.

szczerze polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne
  • Nie jestem zwolenniczką mydeł w kostce. Zdecydowanie wolę te w płynie. Mydełko ładnie, kremowo pachnie i obficie pieni się kiedy myję nim ręce. Wydaje się być oszczędne w stosowaniu. Niestety jak dla mnie nie nadaje się do mycia całego ciała, ale to nie jest jego minus. Po prostu używam żeli do mycia ciała.
    Najlepsze ze wszystkich trzech, które testowałam.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić skrywana_fantazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś więcej niż mydło!
  • Moje ulubione mydło, którego nie zamienię na nic innego.

+ pięknie pachnie
    + nie pozostawia na skórze mydlanego osadu
    + nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie pozostawia ją mięciutką i nawilżoną
    + bardzo delikatny, stosuje go czasem do demakijażu i genialnie się sprawdza
    + bardzo wydajny w przeciwieństwie do zwykłych mydeł

Jak dla mnie jest to coś bez czego nie wyobrażam sobie życia. Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Emosz za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialne
  • Zarówno do mycia rąk jak i do kąpieli świetnie się nadaje. Dobrze się pieni, nie wysusza, a skóra jest miła w dotyku. Do tego skończył się mój problem ze swędzeniem nóg.

Używam tego produktu od: przez 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

Chcesz pochwalić kreconowlosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne
  • W sumie to mydelko jest całkiem przyjemne.
    Od razu zaznaczam, że umyłam nim parę razy twarz ale tam nie przydało mi do gustu. Używałam też pod prysznicem, ale różnież doszłam do wniosku, że nie chce mi się bawić z mydłem gdy o wiele łatwiej użyć żelu pod prysznic. Oczywiście tego nie wliczam w ocene. Używałam więc do rąk.

+ładnie pachnie
    +nie wysusza
    +pozostawia dłonie miłe w dotyku, ale naprawdę, szału nie ma. nie jest to moim zdaniem jakiś super hit
    +pieni się w porządku

-zawyżona cena

w sumie mydło jak mydło. Trudno coś zarzucić, ale wiem, że niektórzy je uwielbiają

Używam tego produktu od: jakieś 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić _Justa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezłe, ale ta cena..
  • Na plus kształt, wydajność, nawilżenie, nie wysusza, dobrze się pieni.

Na minus... zapach, tak mnie niestety ten 'klasyk' nie odpowiada.

No i cena. 4zł za mydło to dla mnie zdecydowanie za dużo, zwłaszcza, że mydła używam tylko do mycia rąk.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

Chcesz pochwalić Dotka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk
  • To mydełko najbardziej przypadło mi do gustu spośród wszystkich trzech do przetestowania. Głównie ze względu na to, iż lubię klasyczny zapach Dove i wydaje mi się że przez to że jest najbardziej pierwotny także najlepszy. Przyjemnie się mydli, pozostawia na długo przyjemny zapach czystości i świeżości. Mydełko nie traci swojej formy po długim kontakcie z wodą. Na minus kształt mydełka. Tak pisałam we wcześniejszych recenzjach jest on za duży i po prostu nieporęczny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sado100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak aksamit
  • Mydełko jak aksamit - takie zostawia uczucie.
    Zalety:
    zapach
    mydlenie
    delikatna pianka po roztarciu w dłoniach
    przyjemność mycia
    świeżość

Minusy
    cena - zbyt wysoka jak na mydełko.

Używam tego produktu od: systematycznie
    Ilość zużytych opakowań: kilka-naście lub więcej

Chcesz pochwalić gradalka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne mydełko
  • Od czasu do czasu zdarza kupić mi się kostkę myjącą dove, wersja klasyczna jest moją ulubioną.
    Po całej akcji testowania produktów dove mogę stwierdzić jedno - mydła i żele pod prysznic, to jest to, co tej firmie najlepiej wychodzi. Z innymi produktami niestety jest znacznie gorzej.

Ogólnie to mydło za zadanie ma przede wszystkim myć, nie wiem czegóż więcej można od mydła wymagać. Chyba jedynie by nie śmierdziało ;P

PLUSY:
    + ładny, delikatny, klasyczny zapach
    + wygodny, ergonomiczny kształt
    + nie robi się z niego ciapa
    + dość wydajne
    + rzeczywiście nie wysusza skóry tak bardzo jak inne mydła, czasem zdarza mi się go używać do mycia twarzy

MINUSY:
    - cena... zdecydowanie jak na mydło za drogie, i chociaż zdarza mi się często do niego wracać, to kupuję je tylko, gdy trafi się jakaś konkretna promocja, w cenie regularnej nie kupiłabym nigdy, wolę bambino ;P

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić zielonalama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczna tradycja
  • Zastanawiałam się, czy ten wariant mydła jest moim ulubieńcem, czy wersja ogórkowa. Szczerze mówiąc, trudno mi to jednoznacznie określić. Różnią się one między sobą zapachem, ale troszkę mi się wydaje, że w tym - klasycznym, jest mniejsza ilość chemii, ponieważ nie ma określonego jakiegoś specjalnego zapachu.
    Po chwili namysłu i doświadczeniu, uważam, że klasyczna wersja w różnych produktach Dove jest jednak zawsze na 1 miejscu - czy to żel pod prysznic, balsam do ciała czy mydełko.
    Bardzo dobrze myje, lekko się mydli, nie ściąga skóry i nie pozostawia jej wysuszoną. Dodatkowo, można używać go do depilacji! Bo nie podrażnia dzięki swojej formułie nawilżającej. Bardzo to w nim lubię.
    Ps. używałam go i do mycia rąk i twarzy, jak i całego ciała.
    Zapach ma mydlany, delikatny, świeży i taki ciepły.
    Mi bardzo odpowiada taka nuta.
    Myślę, że ta wersja mydełka powinna zawsze być do dyspozycji i powinna się znaleźć w każdym domu.
    Polecam dla fanów klasyki, którzy dobrze czują się w towarzystwie znanych i sprawdzonych kosmetyków.
    Kupię ponownie, mimo, że do kąpieli zawsze używam płynnych środków.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Pół

Chcesz pochwalić Annify za czytelną i pomocną recenzję?