Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Powiększ Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)
Produkt dostępny w 25 sklepach. Cena już od 2,19 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Skład: Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Aqua, Coconut Acid, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sosium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Methyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alkohol, Benzyl Salicylate, Buhylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 77891

Cena: ok. 4zł / 100g

• Najlepsze i najukochańsze do mycia buzi!
  • Zawsze musze miec to mydlo w łazience, odkryłam je dzieki zachwytom na wizazu , podchodziłam do nich dość sceptycznie ale nie załuje!! Jest najlepsze , ulubione!

+piękny zapach, bardzo relaksujący, mi sie kojarzy z czystościa
    + zapach zostaje na skórze przez długi czas
    + świetnie zmywa makijaz
    + nie podrażnie , nie wyszusza! <3
    + nadaje sie do porannego mycia buzi
    + tanie , kupuje w czteropaku za 10 zł
    + dostępność
    + wydajne

Minusów nie ma!! Polecam z całego serca

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: trzy kostki

Chcesz pochwalić pautlinka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

fakty i mity depilacja

• Szału nie ma...
  • Nie wiem dlaczego mnie ta kostka nie zachwyca tak jak wszystkich w moim otoczeniu. Po prostu niczego specjalnego w niej nie widzę, ot trochę lepsze mydło. Moja skóra jest po niej wysuszona i to wyraźnie, a nie zdarza mi się to po żadnym żelu pod prysznic, tylko po mydłach...
    Pachnie bardzo ładnie, sam moment mycia jest przyjemny, ładnie się pieni, ma ładną konsystencję, nie taką zbitą jak większość mydeł, tylko właśnie kremową, dobrze sunie po ciele.
    Produkt przyzwoity, ale na pewno nie doskonały.

Minusy:
    -drogie,
    -wysusza.

Plusy:
    -przyjemna konsystencja,
    -wydajne,
    -przyjemnie się nim myje,
    -dobrze się pieni,
    -ładny kształt kostki,
    -łatwo dostępne.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje ulubione mydło!
  • Używam do mycia ciała i twarzy i jestem jego ogromną fanką. Zresztą moi domownicy również są nim zachwyceni.

Zalety:
    + nie ściąga skóry (jak 99% mydeł w kostce);
    + oczyszcza i jest super delikatne;
    + pięknie pachnie;
    + ma kremową konsystencję i cudownie się pieni;
    + nie podrażnia i nie wysusza skóry;
    + cena nie jest wygórowana a warto zapłacić każdą cenę za to cudo ;

Wad nie stwierdziłam. O wydajności nie ma co pisać, bo przy tak intensywnym wykorzystaniu nie wymagam, aby jedno mydełko wystarczało na miesiąc. Podsumowując- świetna kostka myjąca, nie zastąpię jej niczym innym! Jeden z moich MUST HAVE

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 20 sztuk x 100g

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić spalinek za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Ostatnio coś mnie naszło i przypomniałam sobie w sklepie o mydle w kostce.
    Była promocja i kupiłam zgrzewkę.
    Lubię te kostki za wspaniały zapach, kremową pianę, delikatność i dokładność oczyszczania.
    Nie są zbyt wydajne, ale nie wysuszają aż tak skóry.
    To dobre, poczciwe, przyzwoite kremowe mydło.
    Bardzo ładnie nadaje się do szuflady z pościelą. Nadaje świeży zapach.

Używam tego produktu od: ponad 12 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczę, ale najmniej 50

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze
  • Moje mydełko DOVE zrobiło się rodzinnym mydełkiem i kupuje tylko je;-) Moje dzieci są kąpane w tej kostce od 2-go miesiąca życia i tak jest do dzisiaj. Nie mamy problemu już z przesuszoną skórą i na szczęście służy nam to mydełko bez żadnych uczuleń czy swędzeń. Moja "kolekcja" DOVE w łazience zwiększa swoją objętość, żele, szampony, odżywki, ze względu odpowiedni dla nas produkt;-)

Używam tego produktu od: co najmniej 15 lat!
    Ilość zużytych opakowań: Duża

Chcesz pochwalić Romanita za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne mydło
  • Jestem wierną fanka tego mydła,jest o wiele lepsze od dziecięcych
    -myję nim twarz skóra jest delikatna i nie musze nawilżać mimo że mam prawie 40lat
    -pięknie pachnie
    -nie podrażnia
    -dobrze się pieni

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić kasiachodziez za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ponadczasowe
  • Lubię testować różne mydła do mycia rąk czy to w kremie, w żelu czy w piance. Ale kostka myjąca Dove zawsze musi być w mojej łazience. Miałam wiele wersji zapachowych ale najbardziej kocham tą wersję klasyczną, między innymi za zapach właśnie.

Zalety:

- niesamowicie kremowa piana

- czuć nawilżoną skórę dłoni po umyciu

- wydajne - myję ręcę kilkadziesiąt razy dziennie

- piękny charakterystyczny zapach, który uwielbiam

- bardzo podoba mi się kształt tej kostki, pięknie wygląda na umywalce ( może dziwne ?)

- stosuję też do mycia ciała i sprawdza się znakomicie, skóra nie jest ściągnięta, a zapach utrzymuję się bardzo długo

- czasami myłam nią także twarz i wszystko było w porządku - zero przesuszenia, a skóra była miękka

- bardzo przystępna cena - zwykle kupuję na promocji w Ross pojedynczo lub w paku

Wady:

- brak

Używam tego produktu od: od wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ponad innymi
  • Kostki Dove używam od...dawna
    Nie mam jej nic do zarzucenia.Nie wysusza,dobrze się pieni i przede wszystkich pięknie pachnie.Taaak,robi mi też jako zapach w łazience to czuć je z daleka
    Do tej pory używałam wersji standardowej,zamierzam wypróbować pozostałe.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie potrafię policzyć

Chcesz pochwalić Roxyiyxor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boskie
  • Mydlo wytwarza super delikatna pianke.
    Pieknie pachnie . To jedyny myjacy kosmetyk, ktory pozostawia na mojej skorze zapach. Przynajmniej przez jakias chwile. Zadne zele do mycia nie pozostawiaja na mnie zapachu.
    Nie rozmazyje sie miedzy palcami przy uzyciu. Zachowuje swoj ksztalt.

Kiedy bylam nastolatka wyleczylam nim TRADZIK. Zadne Jelenie, wielblady i inne specyfiki nie dawaly rady. Dove pieknie wygladzal skore i uciszal wypryski.

Jednak teraz po umyciu sciaga troche moja skore na twarzy, wiec krem nawilzajacy jest obowiazkowy. Mimo to jest to dla mnie najlepsze mydlo.

Używam tego produktu od: Od lat
    Ilość zużytych opakowań: Niezliczone ilosci opakowan

Chcesz pochwalić KTesori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna na moją przesuszoną skórę w ciąży
  • W moim przypadku stwierdzenie - w ciąży wygląda się kwitnąco to jakiś absurd. Mam strasznie problemową cerę od samego początku ciąży a jestem już w połowie. Pojawiły się różnego rodzaju przesuszenia, również po żelach myjących które do tej pory stosowałam. Postanowiłam więc zasięgnąć po kostkę DOVE o której już tyle słyszałam.
    W moim przypadku bardzo się sprawdziła. Używam jej do mycia twarzy dwa razy dziennie jak i do mycia całego ciała raz dziennie. Skóra po umyciu z kostką jest miękka, pięknie pachnie, nie ma uczucia ściągnięcia, mam wrażenie czystej skóry Napewno na stałe zagosci w moim domu.

Używam tego produktu od: bardzo niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić dzejgoda za czytelną i pomocną recenzję?