Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Powiększ Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Skład: Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Aqua, Coconut Acid, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sosium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Methyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alkohol, Benzyl Salicylate, Buhylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 77891

Cena: ok. 4zł / 100g

• Najlepsze jakiego używałam
  • Obecnie jest to moje ulubione "mydło". Wypróbowałam nivea, alterra, himalaya i wszystkie wysuszały skórę poza tym. Używam różnych wariantów zapachowych, wszystkie mają podobne właściwości. Od czasu do czasu wracam jeszcze do żeli pod prysznic, głownie w lecie, ale mydło jest zdecydowanie bardziej ekonomiczną wersją jak dla mnie, jedna kostka starcza mi na ponad miesiąc do dwóch, a żele wystarczał na 3 tygodnie do miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić orion_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Awaryjnie zadziałało
  • Kupiłam to mydło kiedy skóra zaczęła mnie swędzieć po używaniu dotychczasowych żeli pod prysznic - chciałam sprawdzić czy faktycznie mam jakiś problem ze skóra czy tylko mi sie wydaje no i po pierwszej kąpieli z Dove było lepiej, skóra była czysta i pachnąca a do tego brak problemu ze swędzeniem prawdopodobnie na stałe zagości w mojej łazience chociaż eksperymentuje teraz z innymi mydełkami to jednak ta kostka leży w szafce jako wyjście awaryjne

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie zmywa makijaż
  • Zawszze mam w domu jedną z kostek Dove, często właśnie tę klasyczną, bo można kupić taniej w czteropaku.
    Lubię myć nią ciało, ponieważ forma kostki daje uczucie dokładnego umycia się, żel pod prysznic na ogół spływa zanim człowiek się nim namydli (a gąbek i myjek ze względów higienicznych nie używam).

Bardzo lubię zmywać nim buzię - trwa to raz-dwa, moja wodoodporna kredka do oczu zmywa się bez problemu, a używając jakiegokolwiek żelu robię to dwa razy dłużej, a i tak często zostaję z oczami pandy Zmywania mleczkami i micelami nie lubię, bo robią się zmarchy.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: ze sto

Chcesz pochwalić rozowekrzeslo za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydatna i uniwersalna kostka

• Kremowa kostka dove od ok. roku gości na mojej umywalce. Dla mnie jest to produkt uniwersalny. Zarówno kładę go przy umywalce dla domowników i gości do mycia dłoni, jak i mam drugą kostkę do mycia ciała. Podoba mi się delikatność tego mydła i to, że nie pieni się jak szalone. Jego kremowa konsystencja przyjemnie pielęgnuje moje ciało. Zapewnia skuteczne oczyszczenie, a w połączeniu z gąbką daje uczucie lekkiego peelingu.
    +nie podrażnia
    +łagodzi
    +neutralny zapach
    +bardzo wydajna
    +niska cena

Chcesz pochwalić miodowatwarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Niezbędne!
  • W mojej łazience nigdy nie może zabraknąć mydełka firmy Dove. Uwielbiam je pod każdym względem (a moje skóra uwielbia je wraz ze mną )

Mydełka przede wszystkim używam do mycia twarzy. Jest bardzo łagodne i nie szczypie w oczy. Poza oczyszczaniem również nawilża skórę, po myciu nie czuć dyskomfortu i ściągniętej skóry. Mam skórę mieszaną i to, że mydło zawiera krem nawilżający nie powoduje u mnie szybszego przetłuszczania się strefy T. Używałam różnego rodzaju płynów i pianek do mycia twarzy, które mogą się schować przy mydle Dove! Na dodatek jest bardzo tanie i wydajne.
    Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ukochane pachniDEŁKO
  • Zawsze bardzo lubiłam to mydełko za jego zapach i niewysuszającą skóry właściwość. Ostatnio zaczęłam regularnie myć nim twarz - i jestem bardzo zadowolona z tej pielęgnacji, ponieważ cera stała się wyraźnie wygładzona, niedoskonałości w postaci krostek już nie występują, a skóra jest nim naprawdę doskonale oczyszczona - mydełko Dove w połączeniu z silikonową myjką do twarzy to dla mnie ideał pielęgnacyjny. Polecam mydełko Dove do mycia buzi ! ! !

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo ich było - na pewno ponad 20 sztuk

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sumie pozytywne zaskoczenie
  • Bardzo rzadko używam mydła w kostce do mycia ciała. Ogólnie mam bardzo suchą i wrażliwą skórę, więc na samym starcie mydła w kostce są opcją "awaryjną" i jestem do nich sceptycznie nastawiona. Te mydło dostałam, więc zużyć trzeba Ogólnie jestem zaskoczona właściwościami tego mydła, aczkolwiek lekko przereklamowane te legendarne mydło Dove

Plusy:
    -zabiera mniej miejsca niż żel pod prysznic
    -Rzeczywiście ogranicza wysuszenie skóry po kąpieli. Mam z tym ogromny problem (napięcie, "ściągniecie", wysuszenie skóry po kąpieli). Po tym mydle rzeczywiście rzadziej miałam te nieprzyjemne uczucia
    -pachnie delikatnie
    -nie łamie się, gdy zostaje go resztka

Minusy:
    -jak dla mnie niezbyt wydajne (ogólnie mydła są niezbyt wydajne w porównaniu do żeli pod prysznic)
    -słabo/średnio się pieni
    -jak dla mnie 4 zł za kostkę, którą zużyję w ciągu 1,5 miesiąca to trochę dużo :P Mimo, że nie wysusza aż tak skóry.

Myślę, że to już wszystko Ogółem trochę zbyt przereklamowane te mydło, aczkolwiek byłam nim pozytywnie zaskoczona i może się skuszę na mydło z Dove ale inna wersję

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anita295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk
  • Klasyczną kostkę Dove zna chyba każdy. W mojej łazience zagościło na stałe około dwóch czy trzech lat temu. Przemawia do mnie uniwersalność tego typu produktów (bardzo lubię glicerynowego Białego Jelenia, ale jest trudno dostępny i droższy, przez co Dove wyparł go ostatecznie). Co do recenzowanej kostki:
    1) Jest idealnym i jedynym produktem do oczyszczania twarzy jakiego obecnie używam (nawet od przypadku do przypadku testowane nowości z tej kategorii nie były w stanie jej zastąpić a obecnie już w ogóle po nie nie sięgam). Zmywa makijaż, łącznie z tuszem do rzęs, nie powodując podrażnień i wysuszenia skóry. Odkąd zaprzestałam eksperymentów cieszę się czystą i zdrowo wyglądającą skórą.
    2) Świetnie zastępuje pachnące żele pod prysznic -delikatnie myje skórę całego ciała, otula je kremową pianą i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia po spłukaniu.
    3) W sytuacjach awaryjnych z powodzeniem zastąpi płyn do higieny intymnej.
    4) Wygoda w podróży -nie pakuję kilku kosmetyków w platikowych butlach, a jedynie zgrabną, malutką kostkę
    5) Korzyści dla środowiska -mniej chemii w składzie w porównaniu do kosmetyków płynnych i żelowych (cała ta chemia utrzymująca konsystencję brrr!!!) no i wyrzucam mały kartonik zamiast plastikowych tub i butelek.

Używam tego produktu od: dwóch lub trzech lat codziennie
    Ilość zużytych opakowań: nie potrafię policzyć

Chcesz pochwalić black_white_swan za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobra!
  • Od jakiegoś roku kupuję tą kostkę, bo stwierdziłam, że tańsze mydełka wysuszają i podrażniają skórę (powodują, że robi się napięta). Dove ma fajne właściwości nawilżające i pielęgnacyjne. Oprócz podstawowej funkcji jaką jest oczyszczanie to jest to mydło bardzo przyjemne w użyciu tzn. pięknie pachnie, pieni się delikatnie i nie łamie się (zachowuje swoją konsystencję i kształt do samego końca). Jednak jest trochę niewydajne i kosztuje więcej – co uważam za dwa małe minusy.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: całe 3

Chcesz pochwalić kosmetyczkagosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje ulubione
  • Od dawna nie używałam mydła do mycia twarzy.. bo tak zalecali, więc było to samo mydło lub jakiś tonik do zmycia makijażu. troszkę obawiałam się reakcji mojej skóry, ale już po pierwszym zastosowaniu zaskoczyło mnie to że nie szczypały mnie oczy, skóra stała się miękka i nie ściągnięta. A ten zapach - cudny. Moja skóra była oczyszczona, nie podrażniona.
    Moje dzieci też go używają i choć są alergikami nic im jak na razie się nie dzieje, a ich skóra stała się taka gładziutka.. Bardzo mi podpasowało to mydło i na pewno będzie u mnie stale gościć... choć u nas trudno jest dostępne, to na pewno jakoś sobie poradzę

Chcesz pochwalić graz1974 za czytelną i pomocną recenzję?