Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Powiększ Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Skład: Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Aqua, Coconut Acid, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sosium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Methyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alkohol, Benzyl Salicylate, Buhylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 77891

Cena: ok. 4zł / 100g

• GENIALNA !
  • To jest mój HIT ! Nie ma nic lepszego od mydełka dove. Spełnia wszystkie wymagania i nie posiada żadnych wad. Taki kosmetyk powienien znaleść się w każdej kosmetyczce. Tradycyjne mydełko lepsze od drogich żelów i peelingów to twarzy. Dziewczyny szczerze polecam nie ma nic lepszego

zalety ;
    - wygodna w użyciu
    - pięknie pachnie

wady ;
    - brak

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić erapee za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubione
  • Używam od dłuższego czasu, jak zamienię na inne to żałuję. Dla mnie ma same zalety:
    - myje ok
    - nie wysusza
    - pięknie pachnie w całej łazience

Co więcej chcieć od mydła? Dla mnie wystarczy, napiszę jeszcze że używam tylko do rąk.

Używam tego produktu od: od roku albo dłużej
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo opakowań

Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Ukochane mydło w kostce od lat. Mianowicie:

PLUSY:
    - nie wysusza skóry (twarzy i ciała),
    - zmywa każdy makijaż,
    - jest kremowe i delikatne,
    - duży wybór zapachów a nawet opcja z peelingiem .

MINUSY:
    - brak.

Używam tego produktu od: Minimum od 4 lat.
    Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo.

Chcesz pochwalić Mefkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochane!
  • Najlepsze mydło w kostce. Nie wysusza dłoni, a wręcz poprawia ich stan. Piękny zapach - charakterystyczny dla produktów marki Dove Lubię również używać innych wariantów zapachowych, jednak to właśnie ten jest moim numerem jeden Polecam!

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo!

Chcesz pochwalić Milionkroteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre mydło
  • Zacznę od tego że na codzień w ogóle mydeł nie używam,zdecydowanie preferuje żele pod prysznic i już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam mydło w ręce Jednak byłam ostatnio na wieelkiej wyprawie i do dyspozycji miałam tylko jeden plecak,a jakoś trzeba było się pomieścić,więc zdecydowałam że lżejsze będzie kupienie mydła,niż taszczenie żelu pod prysznic Zdecydowałam się na to i byłam naprawdę zadowolona.Ku mojemu zdziwieniu mydełko naprawdę sprostało zadaniu Bardzo ładnie się pieni,nic a nic nie wyszusza(nawet buzi!),zmywa nawet makijaż Podoba mi się jego delikatny klasyczny zapach.Cena do przełknięcia,w uk można go kupić nawet za funta.Jedyny minus jaki widzę w tym mydle to wydajność..skonczyło się po ok 14 użyciach,wydaje mi się że to troszkę mało.Myślę,że powrócę do niego na kolejnej wyprawie

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Ulubione mydło. Mięknie pachnie, nie wysusza, myję na zmianę z innymi specyfikami całe ciało i twarz. Uratowało moje dłonie po wysuszającej masakrze, którą spowodowało mydło w płynie Isana. Nie rozmiękcza tragicznie, cena taka sobie w porównaniu z innymi mydłami, bo dość szyb ko się kończy.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Sovilo za czytelną i pomocną recenzję?
  • I D(L)ove you!
  • To jest moje pierwsze mydełko od Dove i już następne na mnie czeka w kolejce .
    Pokochałam za zapach, który na długo wypełnia całą moją łazienkę i za kształt. Muszę zaznaczyć, że tego mydełka używam do mycia tylko twarzy, która się bardzo dobrze po nim czuje: mydełko koi podrażnienia, nie wysusza, bardzo fajnie spisuje się przy cerze trądzikowej.
    Do mycia tylko twarzy wystarczyło mi ono na miesiąc. Zapłaciłam za nie 2,39 w jakiejś promocji.
    Jeżeli moją recenzję czyta producent tegoż mydełka, to apeluję: Panie Producencie kochany! Pana mydełko pokochało miliony Polek, ale ta cena jest troszeczkę rażąca. Powienien Pan albo wyprodukować mydełko o większej gramaturze, albo obniżyć jego cenę do chociażby 2,00 zł.

Pomimo tej troszeczkę wysokawej ceny i tego, że do mycia całego ciała może się szybko wymydlić: polecam!

Używam tego produktu od: 1 kostka poszła w miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 klasyczna

Chcesz pochwalić Kreciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega!
  • Uwielbiam tą klasyczną kostkę DOVE. Jest bardzo przyjemna w użyciu, szybko tworzy puszystą pianę i mycie rąk czy ciała jest niesamowitą przyjemnością właśnie z tą kostką. Zapach utrzymuje się długo i przede wszystkim nie wysusza skóry. Minusem może być cena i szybkość rozmiękania, nie mniej jednak polecam.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze
  • Najlepsze mydło z Dove, które używałam. Daje jeszcze większy efekt nawilżenia, niż inne mydełka z Dove. Zapach świetny, ale zapachowo najlepsza wersja jest z masłem shea i wanilią. Myślę, że ta wersja jest bardziej wydajna od wersji z masłem shea i wanilią. Dobrze się pieni, daje przyjemną i pachnącą kremową pianę. Dla mnie najważniejsze, że nie wysusza dłoni, a mogę powiedzieć, że je ładnie nawilża. Polecam

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Hanna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatne
  • W zasadzie sięgnęłam po to mydełko tylko ze względu na świetne opinie na wizazu.
    Nie zawiodłam się, mydełko jest super, pięknie pachnie, ładnie wygląda, nie wysusza skóry i jest bardzo wydajne, za tą wydajność spory plus w stosunku do ceny.
    Bardzo fajnie się pieni i ładnie wygląda. Nie zostawia zacieków. Dobry produkt.

Znalazłam jednak minusa: cena
    Chodzi o to, że to mydło jest 2 lub 3 krotnie droższe od np Palmolive. Nie wydaje się to dużo, bo cena jest 3,50, ale mimo wszystko jest 200% drożej.

Myślę, że na stałe zagości u mnie w łazience, ogólnie duży pozytyw

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemne mydełko
  • Ogólnie nie jestem fanką mydełek w kostce. Pod prysznic wolę żele, a do mycia rąk mydła w płynie.
    Kostki Dove otrzymałam do przetestowania więc chcąc czy nie musiałam z nich skorzystać

+przyjemna konsystencja
    +przyjemnie się pieni aksamitną pianką
    +ładnie pachnie
    +nie wysusza dłoni ani ciała

+pomiędzy różnymi rodzajami kostek Dove jedyną różnicą jaką dostrzegłam jest zapach. Reszta plusów bez zmian

-jak to mydło w kostce ma tendencję do wyślizgiwania się z dłoni
    +dla mnie mało higieniczne jest używanie mydła w kostce: po pierwsze ze względu na przechowywanie, po drugie, że zazwyczaj korzysta z niego więcej niż jedna osoba.

Nie kupię ponownie gdyż jak pisałam nie lubię tego typu produktów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić goldika za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezawodne
  • Jest to produkt do którego zawsze chętnie wracam po wszelkich eksperymentach z mydłami i żelami pod prysznic. Wracam, ponieważ jest niezawodne. Muszę dodać, że w moim odczuciu ta klasyczna kostka, sprawdza się o wiele lepiej, niż jej inne, zapachowe, peelingujące itd. wersje.

Używam tego mydła głównie pod prysznicem. Tworzy ono delikatną piankę. Świetnie się zmywa, nie pozostawia osadu, ale też nie sprawia, że skóra po użyciu jest ściągnięta, wręcz skrzypiąca. Nie sądzę by działało szczególnie nawilżająco (od tego są inne środki), ale z pewnością nie wysusza, a raczej nie wysusza w takim stopniu jak inne mydła. Pachnie wręcz idealnie - kremowo i delikatnie. Zapach ten utrzymuje się na skórze, ale niestety dość krótko.

Zużywa się dość szybko, ale jest tanie i nie ma problemu z jego dostępnością. Na pewno kupię je jeszcze nie raz i polecam je każdemu, choć przyznam, że trudno mi wyobrazić sobie kogoś kto kupując mydło, choć raz się na nie nie skusił

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyne takie
  • Jedyne mydło w kostce które używam z przyjemnością. Skóra nie jest wysuszona ani ściągnięta jak to bywa w przypadku innych mydeł. Idealnie sprawdza się także na mojej trądzikowej skórze. Jest bardzo delikatne. Zdecydowanie trzeba wypróbować!

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić sztywniaraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam do wszystkiego
  • Używam tej kostki wieczorem i myję nią całe ciało wraz z buzią. Nie wysusza mi skóry, ładnie pachnie, jest to jedyny produkt który nie robi krzywdy mojej buzi w dodatku świetnie sobie radzi z resztkami makijażu. Uwielbiam produkty DOVE. Z pewnością będą długo gościły w mojej łazience

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam ale na pewno było ich dużo

Chcesz pochwalić MilaNoo92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy produkt myjący.
  • Jak dla mnie, nie ma lepszego produktu do mycia twarzy. Specjalistyczne żele mogą się schować. Dove jest genialny, a zwłaszcza dla cery trądzikowej, z którą borykałam się kilka lat temu. Nie spodziewałam się, że zmiana środka myjącego na najbanalniejszy okaże się najlepszym lekarstwem dla mojej kapryśnej cery.

Plusy:
    + wspaniale oczyszcza
    + nie wysusza
    + dobry do demakijażu
    + nie podrażnia
    + nie szczypie w oczy
    + łagodzi podrażnienia
    + po umyciu cera nie jest ściągnięta i zaczerwieniona
    + dostępność
    + świetne do mycia całego ciała, nie podrażnia miejsc intymnych
    + razem z myjką tworzy sporo fajnej piany, prawie jak żel do mycia
    + dostępność

Minusy:
    - wydajność, bardzo szybko się kurczy. Jedna kostka starcza mi na ok 2,5tygodnia.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo zużytych i zawsze coś w zapasie

Chcesz pochwalić error_error za czytelną i pomocną recenzję?
  • super mydełko
  • To jest moje ulubione, a nawet mozna powiedziec jedyne mydlo w kostce ktore jestem sklonna uzywac. Ogolnie nie przepadam za taka forma mydla, ale te jest niesamowite.
    Zamiennie z zelami pod prysznic uzywam go do mycia ciala, a zdarza sie, ze i do umycia twarzy, mydelko jest naprawde rewelacyjne i spelnia to co obiecuje producent.
    - nie wysysza skory, a mozna nawiet powiedziec, ze ja pielegnuje
    -dobrze oczyszcza
    - nie powoduje swedzenia skory, jakie mam w przypadku stosowania innych mydel czy zeli pod prysznic
    -piekny zapach

Jedne starcza mi na niecale 2 tyg mycia, nie wiem czy to dlugo czy krotko, bo nie mam porowniania z innymi mydlami w kostce

Ilość zużytych opakowań: 10 opakowan

Chcesz pochwalić villemi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!!
  • Uwielbiam ten delikatny, kremowy zapach i puszystą piankę jaka tworzy. Myje bardzo dobrze. Ale co dobre to szybko się kończy...niestety. Jest trochę drogie ale warte swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mydełko pachnące dzieciństwem
  • Odjęłam pół gwiazdki za testowanie na zwierzętach. Nie używam kosmetyków firm które testują - to mydełko jest jedynym wyjątkiem.

Zawsze, gdy go używam przypomina mi się dzieciństwo. Delikatny zapach, kremowa pianka i to uczucie idealnie gładkiej skóry. Używam do mycia twarzy i ciała. Nie podrażnia, nie wysusza. Najlepsze do codziennej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele opakowań

Chcesz pochwalić Powderyrose za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • Używam tej kostki do mycia mojej mieszanej cery z niedoskonałościami. Spróbowałam raz i się zakochałam delikatna kremowa pianka fantastycznie oczyszcza moją twarz, po pierwszym użyciu bardzo mocno czułam to oczyszczenie. Używam jej od około 3 m-cy, 4-5x w tygodniu wieczorem. Nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza, jest mega wydajne i kosztuje tylko kilka złotych. Dla mnie ideał w pielęgnacji twarzy Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić BeTz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Najlepsze na rynku
  • Bardzo cenię Dove, m.in. za zawartość kremu w produktach. Dzięki temu, ciało, twarz jest świeża ale i nawilżona. Te mydełko uwielbiam! Zapach piękny, kremowy, taki Dove'owy Bardzo mi się podoba. Na tym mydle można się golić, wspaniale się pieni i dobrze pielęgnuje.

Używam tego produktu od: wiele lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZE z mydeł w kostce
  • Mydeł w kostce używałam w dzieciństwie- jak pewnie większość z nas. Późnej przyszła pora na żele i balsamy do mycia oraz inne cuda. Jakiś rok temu przeprosiłam się z mydłami w kostce. Kupiłam kilka z różnych firm, ale ŻADNE nie jest takie jak Dove!!! Pieknie pachnie, nie pozostawia żadnego osadu, skóra nie jest szortka i "ściągnięta", rzeczywiście nawilża, nie uszula. Nawet dermatolog polecił tę kostkę, bym myła nim dzieci (syn ma suchą skórę). Powiedział, że jest to mydło bez mydła. Regularnie kupuję Dove-wypróbowałam różne kostki, ale ta kostka jest najfajniesza!

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyne mydło w kostce, jakiego używam.
  • Nie kupuję żadnego innego mydła w kostce poza Dove. Według mnie nie ma żadnych minusów. A oto plusy:
    + nawilża skórę
    + nie pozostawia mydlanego osadu
    + ślicznie pachnie
    + bardzo dobrze się pieni
    + jest delikatne i jedwabiste
    + wszędzie dostępne
    + nadaje się zarówno do mycia rąk, całego ciała jak i demakijażu
    + nie ściąga skóry

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Estereczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyka
  • Od wielu lat używałam głównie mydeł w płynie i żeli pod prysznic. Jednak od jakichś 2 lat systematycznie przechodzę na mydła, biały jeleń, benedicite czy aleppo. Są wg mnie o wiele lepsze i nie boją się ich używać na twarz czy ciało.

Jednak mydło Dove jakoś zniechęca. Używam jedynie do mycia rąk, czasami stóp.

Mydło ładnie pachnie - klasycznie, kremowo, puszyście. Jest uniwersalne i dla Pań i Panów.
    Lepiej się pieni od figowca i ta nie wysusza.
    Całkiem wydajne.

Do rąk - ok.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny wyjątek wśród mydeł w kostce
  • To jedyne mydło w kostce, które od lat kupuję, mimo iż wolę mydła w płynie.
    Nie ma żadnych dodatków zapachowych, które są fajne latem, w pozostałe pory roku ich nie lubię.
    Mydło pachnie po prostu czystością - to najbardziej lubię.
    Kupuję je od lat na zmianę z mydłami w płynie i chyba już nie odejdę od tego zwyczaju.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić binek1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Nie jestem zwolenniczką mydeł w kostce, używam ich raczej tylko do mycia rąk, do ciała używam wyłącznie żeli pod prysznic.

Mydełko przyjemnie pachnie, dobrze się pieni i przede wszystkim dobrze zmywa bród.

Nie kupię ponownie gdyż raczej nie używam mydełek w kostce.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?