Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Powiększ Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Skład: Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Aqua, Coconut Acid, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sosium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Methyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alkohol, Benzyl Salicylate, Buhylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 77891

Cena: ok. 4zł / 100g

• GENIALNA !
  • To jest mój HIT ! Nie ma nic lepszego od mydełka dove. Spełnia wszystkie wymagania i nie posiada żadnych wad. Taki kosmetyk powienien znaleść się w każdej kosmetyczce. Tradycyjne mydełko lepsze od drogich żelów i peelingów to twarzy. Dziewczyny szczerze polecam nie ma nic lepszego

zalety ;
    - wygodna w użyciu
    - pięknie pachnie

wady ;
    - brak

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić erapee za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubione
  • Używam od dłuższego czasu, jak zamienię na inne to żałuję. Dla mnie ma same zalety:
    - myje ok
    - nie wysusza
    - pięknie pachnie w całej łazience

Co więcej chcieć od mydła? Dla mnie wystarczy, napiszę jeszcze że używam tylko do rąk.

Używam tego produktu od: od roku albo dłużej
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo opakowań

Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Ukochane mydło w kostce od lat. Mianowicie:

PLUSY:
    - nie wysusza skóry (twarzy i ciała),
    - zmywa każdy makijaż,
    - jest kremowe i delikatne,
    - duży wybór zapachów a nawet opcja z peelingiem .

MINUSY:
    - brak.

Używam tego produktu od: Minimum od 4 lat.
    Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo.

Chcesz pochwalić Mefkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochane!
  • Najlepsze mydło w kostce. Nie wysusza dłoni, a wręcz poprawia ich stan. Piękny zapach - charakterystyczny dla produktów marki Dove Lubię również używać innych wariantów zapachowych, jednak to właśnie ten jest moim numerem jeden Polecam!

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo!

Chcesz pochwalić Milionkroteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre mydło
  • Zacznę od tego że na codzień w ogóle mydeł nie używam,zdecydowanie preferuje żele pod prysznic i już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam mydło w ręce Jednak byłam ostatnio na wieelkiej wyprawie i do dyspozycji miałam tylko jeden plecak,a jakoś trzeba było się pomieścić,więc zdecydowałam że lżejsze będzie kupienie mydła,niż taszczenie żelu pod prysznic Zdecydowałam się na to i byłam naprawdę zadowolona.Ku mojemu zdziwieniu mydełko naprawdę sprostało zadaniu Bardzo ładnie się pieni,nic a nic nie wyszusza(nawet buzi!),zmywa nawet makijaż Podoba mi się jego delikatny klasyczny zapach.Cena do przełknięcia,w uk można go kupić nawet za funta.Jedyny minus jaki widzę w tym mydle to wydajność..skonczyło się po ok 14 użyciach,wydaje mi się że to troszkę mało.Myślę,że powrócę do niego na kolejnej wyprawie

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Ulubione mydło. Mięknie pachnie, nie wysusza, myję na zmianę z innymi specyfikami całe ciało i twarz. Uratowało moje dłonie po wysuszającej masakrze, którą spowodowało mydło w płynie Isana. Nie rozmiękcza tragicznie, cena taka sobie w porównaniu z innymi mydłami, bo dość szyb ko się kończy.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Sovilo za czytelną i pomocną recenzję?
  • I D(L)ove you!
  • To jest moje pierwsze mydełko od Dove i już następne na mnie czeka w kolejce .
    Pokochałam za zapach, który na długo wypełnia całą moją łazienkę i za kształt. Muszę zaznaczyć, że tego mydełka używam do mycia tylko twarzy, która się bardzo dobrze po nim czuje: mydełko koi podrażnienia, nie wysusza, bardzo fajnie spisuje się przy cerze trądzikowej.
    Do mycia tylko twarzy wystarczyło mi ono na miesiąc. Zapłaciłam za nie 2,39 w jakiejś promocji.
    Jeżeli moją recenzję czyta producent tegoż mydełka, to apeluję: Panie Producencie kochany! Pana mydełko pokochało miliony Polek, ale ta cena jest troszeczkę rażąca. Powienien Pan albo wyprodukować mydełko o większej gramaturze, albo obniżyć jego cenę do chociażby 2,00 zł.

Pomimo tej troszeczkę wysokawej ceny i tego, że do mycia całego ciała może się szybko wymydlić: polecam!

Używam tego produktu od: 1 kostka poszła w miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 klasyczna

Chcesz pochwalić Kreciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega!
  • Uwielbiam tą klasyczną kostkę DOVE. Jest bardzo przyjemna w użyciu, szybko tworzy puszystą pianę i mycie rąk czy ciała jest niesamowitą przyjemnością właśnie z tą kostką. Zapach utrzymuje się długo i przede wszystkim nie wysusza skóry. Minusem może być cena i szybkość rozmiękania, nie mniej jednak polecam.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze
  • Najlepsze mydło z Dove, które używałam. Daje jeszcze większy efekt nawilżenia, niż inne mydełka z Dove. Zapach świetny, ale zapachowo najlepsza wersja jest z masłem shea i wanilią. Myślę, że ta wersja jest bardziej wydajna od wersji z masłem shea i wanilią. Dobrze się pieni, daje przyjemną i pachnącą kremową pianę. Dla mnie najważniejsze, że nie wysusza dłoni, a mogę powiedzieć, że je ładnie nawilża. Polecam

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Hanna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatne
  • W zasadzie sięgnęłam po to mydełko tylko ze względu na świetne opinie na wizazu.
    Nie zawiodłam się, mydełko jest super, pięknie pachnie, ładnie wygląda, nie wysusza skóry i jest bardzo wydajne, za tą wydajność spory plus w stosunku do ceny.
    Bardzo fajnie się pieni i ładnie wygląda. Nie zostawia zacieków. Dobry produkt.

Znalazłam jednak minusa: cena
    Chodzi o to, że to mydło jest 2 lub 3 krotnie droższe od np Palmolive. Nie wydaje się to dużo, bo cena jest 3,50, ale mimo wszystko jest 200% drożej.

Myślę, że na stałe zagości u mnie w łazience, ogólnie duży pozytyw

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij