Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Powiększ Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Skład: Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Aqua, Coconut Acid, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sosium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Methyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alkohol, Benzyl Salicylate, Buhylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 77891

Cena: ok. 4zł / 100g

• Zakochałam się <3
  • Dostałam od dziadka, który miał 4 opakowania kostek myjących(klasyczne, masło shea i wanilia) nie lubię słodkich zapachów dlatego sprezentował mi klasyczną wersję. Używam jej do mycia twarzy i depilacji pach.
    Plusy:
    +tania
    +nie wysusza
    +zapach
    +dostępność
    +wydajna
    +dobrze myje
    +nie zostawia mydlanego osadu
    +łagodzi pachy po goleniu
    +nie pogarsza trądziku
    +kremowa piana

Minusów nie ma, z chęcią wypróbuję inne warianty

Używam tego produktu od: 11 lipca (7 tygodni)

Chcesz pochwalić Aleera20 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Tanie mydło pełne zalet
  • Kostka ta przybyła do mnie w którymś z pudełek, prawdopodobnie beGlossy. Przedtem nigdy jeszcze nie miałam okazji, aby używać tego "klasyku nad klasykami". Nigdy mnie do niego nie ciągnęło. Do mycia rąk mam mydła w płynie, do twarzy żele, do ciała różnego rodzaju produkty pod prysznic. Postanowiłam jednak dać temu kosmetykowi szansę i zaczęłam używać go do twarzy.

Ładnie pachnie, to ładny, kremowy zapach. Zgaduję, że to jest ten słynny "oryginalny zapach Dove". Cóż, bardziej podoba mi się zapachowa klasyka w stylu Nivea. Podłużny kształt nie zmienia się w trakcie używania mydła, co jest plusem wielkim, bo nie trzeba go chować ze wstydu cichaczem do szafek, gdy przychodzą goście.

Bałam się, że - mimo zapewnień producenta - mocno wysuszy mi twarz. Bądź co bądź to mydło. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu jednak, kosmetyk nie tylko nie wyrządził mi takiej krzywdy, ale po jego użyciu skóra na twarzy jest miękka i gładka. Mydło nie pieni się chamsko na twarzy, a zamienia w lekką, delikatną piankę. Dobrze oczyszcza. Zbiera brud, ale i pozostałości po demakijażu.

Jest szalenie wydajne! Używam go co wieczór (rano stosuję żel) od półtora miesiąca i nadal końca nie widać. Biorąc pod uwagę fakt, że mydło kosztuje grosze, to naprawdę świetna inwestycja.

Nie wiem, jak sprawdza się do ciała, bo używam go tylko do twarzy, ale coś mi podpowiada, że jest równie fenomenalne.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Elsa_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Uwielbiam to mydło! Jest naprawdę ponadczasowe, rewelacyjne. Ma świetny delikatny zapach, super się pieni, nawilża i ekstra myje. Jestem naprawdę zadowolona i polecam każdemu!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić jagus_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędnik kosmetyczny
  • Kostka myjąca Dove to chyba moje największe i najlepsze odkrycie kosmetyczne. Jako fanka mydeł w płynie nie zwracałam uwagi na niepozorną kostkę. Dopiero gdy trafiła do mojego domu przypadkiem, stwierdziłam, że jak już jest to zużyć trzeba .
    Na początku stosowałam do mycia rąk, jednak efekt mięciutkich, delikatnych dłoni zachęcił mnie do poszperania w internecie co to za cudo. Po przeczytaniu opinii spróbowałam jej pod prysznicem a w końcu użyłam do mycia buzi.

+ świetnie oczyszcza skórę, daje uczucie świeżości,
    + piękny zapach (używam najczęściej wersji klasycznej, zimą zdradzam z wersją waniliową )
    + tworzy fajną piankę, co umila prysznic,
    + skóra po prysznicu jest miękka, delikatna i nie potrzebuje dodatkowego nawilżenia,
    + w moim przypadku reguluje pracę gruczołów łojowych i zalecza wszelkie niespodzianki w postaci krostek, wyprysków, wysypek itd.

Minusem jest jedynie cena. Jednak biorąc pod uwagę, że dzięki kostce pożegnałam się z balsamami nawilżającymi, żelami pod prysznic, żelami do mycia twarzy to i tak stosowanie kostki Dove okazało się dla mnie dużą oszczędnościa finansową .

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić milk coffee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze jakiego używałam
  • Obecnie jest to moje ulubione "mydło". Wypróbowałam nivea, alterra, himalaya i wszystkie wysuszały skórę poza tym. Używam różnych wariantów zapachowych, wszystkie mają podobne właściwości. Od czasu do czasu wracam jeszcze do żeli pod prysznic, głownie w lecie, ale mydło jest zdecydowanie bardziej ekonomiczną wersją jak dla mnie, jedna kostka starcza mi na ponad miesiąc do dwóch, a żele wystarczał na 3 tygodnie do miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić orion_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Awaryjnie zadziałało
  • Kupiłam to mydło kiedy skóra zaczęła mnie swędzieć po używaniu dotychczasowych żeli pod prysznic - chciałam sprawdzić czy faktycznie mam jakiś problem ze skóra czy tylko mi sie wydaje no i po pierwszej kąpieli z Dove było lepiej, skóra była czysta i pachnąca a do tego brak problemu ze swędzeniem prawdopodobnie na stałe zagości w mojej łazience chociaż eksperymentuje teraz z innymi mydełkami to jednak ta kostka leży w szafce jako wyjście awaryjne

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie zmywa makijaż
  • Zawszze mam w domu jedną z kostek Dove, często właśnie tę klasyczną, bo można kupić taniej w czteropaku.
    Lubię myć nią ciało, ponieważ forma kostki daje uczucie dokładnego umycia się, żel pod prysznic na ogół spływa zanim człowiek się nim namydli (a gąbek i myjek ze względów higienicznych nie używam).

Bardzo lubię zmywać nim buzię - trwa to raz-dwa, moja wodoodporna kredka do oczu zmywa się bez problemu, a używając jakiegokolwiek żelu robię to dwa razy dłużej, a i tak często zostaję z oczami pandy Zmywania mleczkami i micelami nie lubię, bo robią się zmarchy.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: ze sto

Chcesz pochwalić rozowekrzeslo za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydatna i uniwersalna kostka

• Kremowa kostka dove od ok. roku gości na mojej umywalce. Dla mnie jest to produkt uniwersalny. Zarówno kładę go przy umywalce dla domowników i gości do mycia dłoni, jak i mam drugą kostkę do mycia ciała. Podoba mi się delikatność tego mydła i to, że nie pieni się jak szalone. Jego kremowa konsystencja przyjemnie pielęgnuje moje ciało. Zapewnia skuteczne oczyszczenie, a w połączeniu z gąbką daje uczucie lekkiego peelingu.
    +nie podrażnia
    +łagodzi
    +neutralny zapach
    +bardzo wydajna
    +niska cena

Chcesz pochwalić miodowatwarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Niezbędne!
  • W mojej łazience nigdy nie może zabraknąć mydełka firmy Dove. Uwielbiam je pod każdym względem (a moje skóra uwielbia je wraz ze mną )

Mydełka przede wszystkim używam do mycia twarzy. Jest bardzo łagodne i nie szczypie w oczy. Poza oczyszczaniem również nawilża skórę, po myciu nie czuć dyskomfortu i ściągniętej skóry. Mam skórę mieszaną i to, że mydło zawiera krem nawilżający nie powoduje u mnie szybszego przetłuszczania się strefy T. Używałam różnego rodzaju płynów i pianek do mycia twarzy, które mogą się schować przy mydle Dove! Na dodatek jest bardzo tanie i wydajne.
    Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ukochane pachniDEŁKO
  • Zawsze bardzo lubiłam to mydełko za jego zapach i niewysuszającą skóry właściwość. Ostatnio zaczęłam regularnie myć nim twarz - i jestem bardzo zadowolona z tej pielęgnacji, ponieważ cera stała się wyraźnie wygładzona, niedoskonałości w postaci krostek już nie występują, a skóra jest nim naprawdę doskonale oczyszczona - mydełko Dove w połączeniu z silikonową myjką do twarzy to dla mnie ideał pielęgnacyjny. Polecam mydełko Dove do mycia buzi ! ! !

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo ich było - na pewno ponad 20 sztuk

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?