Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
kostka
w kostce
normalna

delikatne

W zasadzie sięgnęłam po to mydełko tylko ze względu na świetne opinie na wizazu.
Nie zawiodłam się, mydełko jest super, pięknie pachnie, ładnie wygląda, nie wysusza skóry i jest bardzo wydajne, za tą wydajność spory plus w stosunku do ceny.
Bardzo fajnie się pieni i ładnie wygląda. Nie zostawia zacieków. Dobry produkt.

Znalazłam jednak minusa: cena
Chodzi o to, że to mydło jest 2 lub 3 krotnie droższe od np Palmolive. Nie wydaje się to dużo, bo cena jest 3,50, ale mimo wszystko jest 200% drożej.

Myślę, że na stałe zagości u mnie w łazience, ogólnie duży pozytyw :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

Dove kremowe mydło w kostce

Tym mydłem była zawsze zachwycona moja babcia. Pamiętam jak byłam mała babcia zawsze miała to mydło na zapasie i upychala je w różnych komodach w calym domku. Zawsze tak pieknie pachnialo w szafkach. Ale babcia tez mydlo zawsze miala w swojej lazience. I tak poznałam firmę dove. Babcia zaraziła mnie miłościa do tej firmy. Mydło te kupuje od lat.. Tak jak babcia również mam je na zapasie. Jest produktem latwo dostępnym w sklepach. Kostka ma 90g. Jest dosc wydajna. Mydelko ma konsystencje kremowa,ma kolor biały. Zapach jest rewelacyjny,delikatny i można wąchać nieustannie. Ja wącham,bo ja uwielbiam ładne zapachy. Mydelko nawilża skórę rąk ale i ciała.. mydło również mam pod prysznicem. Czasem nawet tego mydelka używam aby coś przeprać np bieliznę. Daje rade. Polecam

Chętnie powracam

Jest to jeden z nielicznych produktów, do których powracam, więc to już świadczy o jego świetnej jakości, gdyż jestem miłośniczką testowania nowości :)
Mydełko jest zapakowane w kartonik i ma ono kształt dobrze dopasowany do dłoni, dzięki czemu wygodnie się go używa. Stosowałam go tylko do mycia rąk.
Posiada przyjemny zapach, który przez pewien czas utrzymuje się na skórze.
Dobrze się pieni i delikatnie, lecz skutecznie czyści skórę.
Po użyciu dłonie nie są przesuszone, ale zawsze nakładam krem, by je odżywić.
Kosmetyk nie spowodował u mnie podrażnień i uczuleń.
Myślę, że będę do niego powracać, a być może skuszę się również na inne warianty tej samej Firmy.

Niezastąpione

Mydło Dove jest ze mną od jakiś 15 lat. Nieprzerwanie używam do mycia całego ciała. Jego kremowa konsystencja nie powoduje wysuszenia i szorstkości skóry, a wręcz ją nawilża. Dokładnie oczyszcza skórę, idealne jako baza do golenia. Ma delikatny charakterystyczny dla kosmetyków Dove zapach. Kostka jest wydajna, nie rozpuszcza się w mydelniczce, można używać do samego końca. Łatwo dostępne. Dla mnie numer jeden w łazience.

Nawilża, czyści i do tego ładnie pachnie.

Mydła Dove, zarówno te w kostce jak i w płynie poznałam dzięki mojej Mamie, która używa ich od lat. Ja sama nigdy nie przykładałam zbytnio uwagi jakie mydła kupuję, brałam to co akurat wpadło mi w oko. Jakie było moje zdziwienie gdy odkryłam jaka może być różnica w pielegnacji dłoni, które myje się właściwym mydłem. Jako właściwe mydlo mam na myśli takie, które nie przesusza dłoni.

Mydło Dove jest właśnie takim produktem, który robi różnicę. Nawilża dłonie, dzięki czemu nie mamy po umyciu tego strasznego efektu wysuszenia skóry, który natychmiast każe nam iść nakremować dłonie. Ma delikatny, przyjemny zapach, który bardzo lubię bo nie jest zbyt intensywny. Jest wydajne, dobrze się pieni i łatwo spłukuje.

Opakowanie to prosty papierowy kartonik z przyjemna dla oka grafiką. Cena produktu adekwatna do jego jakości. Ogólnie jest to jedno z moich ulubionych mydeł, które nie uczuliło mojej skóry, a pozostawiło ją czystą I nawilżoną.

Kremowe Spa

Miałam przyjemność testować mydło w kostce Dove Beauty Bar. Idealnie nawilża skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką. Specjalna formuła mydła dogłębnie oczyszcza skórę oraz nie wysusza jej.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupuje

Dove kostka myjąca . Mydło do ciała lekkie uniesienie świeżości i delikatności dla ciała . Jednak jest też moim odświeżacze do ubrań . Wkładam kostkę pod ubrania do szafy i mam piękny zapach świeżości przez bardzo długi czas . Mega patent.

The Best one.

Cześć!

Mydło Dove Beauty Cream Bar jest najlepszą kostką myjącą jaką kiedykolwiek używałam.

Najbardziej opłaca się kupować ją w wielopaku, wtedy wychodzi najtaniej za sztukę.

Kupują ją od lat, czasami zmieniam na inne zapachy, ale zawsze do niej wracam.

Polecam!

Kremowa kostka DOVE

Niesamowity zapach, efekt delikatnego balsamu podczas kąpieli, doskonale myje oraz nawilża. Serdecznie polecam również dla małych dzieci do codziennej kapieli.

Mój święty graal :D

Kocham tą kostkę miłością wielka- zapach, nawilżenie jakie daję, brak poczucia osadu z mydła i nie rozmydla się jak inne mydła. Jakiś czas temu usłyszałam by myć nią twarz i choć moja babcia i mama robią tak od zawsze miałam opory ale spróbowałam i to był strzał w 10! Skóra gładka, oczyszczona, nawilżona, bez podrażnień i ANI JEDNEGO PRYSZCZA! Moja cera jest tłusta, naczynkowa i delikatna- nie mam trądziku ale przed okresowe syfki się pojawiały a teraz czysto! Jest to jedyna zmiana w pielęgnacji więc wiem, że to one :) Warto pamiętać by użyć po myciu toiku/hydrolantu/wody termalnej. Generalnie mój hit :)

Mydełko Dove

To mydełko jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z przeszuszającą się skóra dłoni, które poszukują delikatnej pielęgnacji o równie delikatnym zapachu. Dzięki jego właściwościom nawilżającym, zapewnia on skórze odpowiednie nawodnienie, pozostawiając ją miękką i elastyczną, jest niczym balsam, przez co jest idealną opcja dla osób, które cenią sobie komfort i piękne dłonie.

Pięknie i długotrwałe pachnie

Zacznę od tego, że dla mojego nosa, mydło przepięknie pachnie. Kojarzy się z czystością, świeżą wypraną pościelą, nieprzesłodzoną kremowością, definitywnie kobiecymi perfumami. Pamiętam, jak po zakupach w drogerii, zapominałam, że mam je w torebce. A tak wtedy zastanawiałam się, skąd czuję ten piękny zapach. Torebka jeszcze długo nim pachniała po jego wyjęciu.

Zaliczam się do niemałego grona osób na świecie, które ucieszyłyby się na wypuszczenie perfum o takim zapachu.

Dove dobrze pieni się, w kontakcie z wodą nie tworzy "paplamicy".

Mydło nie wykazuje działania ściągającego, wysuszającego, drażniącego dla skóry dłoni oraz podczas mycia ciała.

Nie uczula. nie wysusza, świetnie myje i pielęgnuje.

Odkąd okazało się, że moja skóra nie reaguje zbyt dobrze na różne wymyślne mydła czy żele pod prysznic, musiałam poszukać czegoś prostego i dobrego, co nie spowoduje na moim ciele wysypki. Nie wiem niestety jaki składnik wyzwala taką alergię, więc musiałam po prostu szukać i testować metodą prób i błędów. Na szczęście dość szybko trafiłam na mydło Dove. Niby prosta kostka myjąca, ale okazała się strzałem w 10!

Mydło Dove jest zamknięte w kartoniku, co doceniam przez wzgląd na środowisko (mniej plastiku na świecie). Pachnie delikatnie, przyjemnie. Pozostawia delikatny zapach na skórze, ale nie jest nachalny czy drażniący. Skóra pozostaje miękka, nie wysuszona, a nawet lekko nawilżona. Nie pozostawia filmu na skórze.

Jedyny mały minus jaki widzę, to taki że mydło jest dość miękkie i mam wrażenie, że przez to mało wydajne. Z drugiej strony ma kremową, nawilżającą formułę, więc może nie dałoby się zrobić tego inaczej.

Co mogę więcej powiedzieć - zużyłam już na pewno kilkanaście kostek tego mydła i na pewno dalej będę po nie sięgać.