Nivea Visage, Aqua Sensation (Intensywnie nawilżający żel-krem)

Powiększ Nivea Visage, Aqua Sensation (Intensywnie nawilżający żel-krem)

Zgłaszająca osoba: olenk@@

Delikatnie chłodząca, beztłuszczowa formuła kremów daje wspaniałe odczucie zmysłowego orzeźwienia rozpływającego się po całej twarzy. Natychmiast po nałożeniu kremu, cera nabiera świetlistego i zrelaksowanego wyglądu, który utrzymuje się przez długi czas. Oprócz intensywnego nawilżenia i wyjątkowego orzeźwienia odczuwalnego podczas nakładania kosmetyku na skórę twarzy, kremy dostarczają skórze także moc składników pielęgnujących, które sprawiają, że:
- twarz nabiera blasku i promiennego wyglądu,
- dzięki utrzymującemu się przez cały dzień efektowi nawilżenia skóra jest dobrze napięta i świeża,
- skóra nabiera gładkości i miękkości odczuwalnej natychmiast po nałożeniu kremu,
- twarz wygląda świetliście, a oznaki widocznego na niej zmęczenia są znacząco zredukowane.
Intensywne działanie nawilżające i orzeźwiające kremu osiągnięto m.in. dzięki zawartości trzech naturalnych składników:
-Ekstrakt z ogórka
-Żeń-szeń
-Magnez
Dodatkowo Intensywnie nawilżający krem -żel Aqua Sensation NIVEA Visage zawiera specjalny system fltrów UVA/UVB oraz witaminę E, dzięki czemu chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Krem rekomendowany jest do dziennej pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej - dzięki natychmiastowemu wchłanianiu może także stanowić doskonałą bazę pod makijaż. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Skład: Water, Glycerin, Tapioca Starch, Methylpropanediol, Alcohol Denat, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Ginseng Extract, Cucumber Extract, Magnesium Sulfate, Calcium Pantothenate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, Trimethoxycaprylylsilane, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, BHT, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Fragrance, CI 42090/Blue 1 (02.07.2008)

• mile zaskoczenie
  • Mam cere mieszana,bardzo wrazliwa,rozszerzone naczynka... i bardzo dlugo szukalam kremu nawilzajacego,ktory by nie podraznial,latwo sie wchlanial i pozostawial uczucie nawilzenia na dluzej niz godzine.No i udalo sie Za 9 euro kupilam krem,ktory spelnia te wszystkie warunki i dodatkowo ladnie pachnie,a na poczatku daje przyjemne odczucie chlodzenia.Stosuje go rowniez jako podklad pod makijaz i tez super sie sprawdza
    Jedyny mankament jakiego sie doszukalam(zeby nie bylo tak idealnie ) -niestety roluje sie na skorze jesli sie go nalozy zbyt duzo.

Używam tego produktu od: ok.1 miesiaca

Chcesz pochwalić nena1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • popularny krem dla każdego typu cery.
  • Krem mam od 3 lat , nie widziałam go w sklepach musze sie przyznać nie wiem dalczego ale nie mogłam go znależć WOGULE ! Znalazłam go w Stanach w jakiejś drogerii , tam w przeliczeniu na polskie złotówki wydałam za niego 14 zł. Stanowi świetną baze pod makijaż a ja osobiście nie używam podkładu więc to stanowi mi baze . Ma lekką konsystencje , może taką przypominającą wazeline czy coś w tym stylu ale nie jest źle Minusem jest to że według mnie pachnie męskimi perfumami co mi nie pasuje tak na co dzien i czasami denerwuje mnie ten zapach. Całość jest okey

Ilość zużytych opakowań: 5 małych sztuk

Chcesz pochwalić Eli878 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • przecietniak
  • Kremi srednio przecietny.

+ ladny zapach
    + fajna lekka konsystencja
    + szybko sie wchlania
    + wydajny

- slabo nawilza, po pol dnia bez makijazu czuje spiecie skory, jedynie na dzien na wiosne/lato
    - jesli naloze wiecej produkto nie wchlana sie w calosci i walkuje...
    - nienajlepszy pod makijaz - nie nawilza suchych skorek, sa widoczne po nalozeniu podkladu

raczej nie siegne po niego ponownie.

Używam tego produktu od: 2 miesciace
    Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Sue_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kremik
  • Krem jest bardzo dobry na lato i nie drogi. Wiem ze jest teraz nowa wersja dla skory mieszanej, a ta co opisuje jest dla normalnej lub dla kazdej cery.
    Cera wyglada na wypoczeta, dobrze nawilzona, nie zapycha.(mam cere mieszana)
    Przyjemny zapach. Dobry kremik za mala cene.
    Dla dziewczyn dwudziesto paro letnich.

Używam tego produktu od: zeszly rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marlena Gabriela za czytelną i pomocną recenzję?
  • alkoholowy wysuszacz
  • Pierwsze moje wrażenie po użyciu tego kremu - świetne orzeźwienie i przyjemny chłodek na twarzy...jednak po paru sekundach orzeźwienie zamieniło się w pieczenie a chłodek w uczucie wysuszenia. Już nie nabiorę się na kosmetyk nawilżający mający w czołówce składników alkohol... Efekt może być tylko jeden (szczególnie dla cery normalnej ze skłonnościami do przesuszania): odczucie pustynnego, palącego odwodnienia (aqua sensation??? bzdura!!!). Skóra jest ściągnięta i szorstkawa, woła: WODY!!! Jedynym pozytywem może być fakt, że twarz nie świeci się, a przy użyciu dobrego, naprawdę nawilżającego fluidu efekt ściągania się neutralizuje. No i oczywiście przyjemny zapach, który jednak przy dłuższym obcowaniu przypominać może ogórkową sałatkę suto skropioną spirytusem...
    Dla mnie nie spełnia swoich obietnic wcale, choć pewnie przy bardziej tłustych cerach sprawdza się lepiej.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić __nika__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Krem bardzo mi się podoba, chociaż nie nawilża w jakis spektakularny sposób. Idealnie nadaje sie pod makijaż.
    Ma lekką konsystencję, świetnie sie wchłania, pozostawia skórę matową i gładką. Nie ma mowy o tłustym filmie. Pachnie ślicznie, opakowanie- bardzo ładne, chociaż ciężkie.
    Zdecydowanie bardziej nadaje się na lato niż na zimę. Na pewno nie jest to krem dla osób z przesuszoną cerą.

Chcesz pochwalić martusia951 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki dobry na cieplejsze dni
  • Lekki żelowo-kremowa konsystencja, szybko się wchłania i ma ładny świeży zapach. Zapakowany w śliczny błękitny słoiczek. Mam tylko czasem problem ze świeceniem się skóry, bo moja cera raz jest przesuszona a raz wydziela dużo sebum, wtedy też unikam stosowania tego kremu. Mimo to polecam!Używam tego produktu od:4 miesiące

Chcesz pochwalić misiowata_misia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na wiosnę i lato
  • Mam cerę mieszaną z bardzo świecącą strefą T i suchymi policzkami. Krem AquaSensation był dla mnie całkiem niezły- nie nasilał łojotoku w tłustych partiach i nie wysuszał miejsc suchych na twarzy.
    Wchłaniał się całkowicie, doskonały pod makijaż. Daje przyjemne uczucie chłodu na twarzy, co sprawdza się w ciepłym klimacie. Ładnie pachnie i ma fajny słoiczek.
    Dla mnie to taki poprawny krem wakacyjny na dzień dla młodych kobiet
    Ponieważ sama jednak przekraczam powoli 30 lat to postaram się znaleźć coś co dodatkowo odżywi moją cerę i zadziała przeciwzmarszczkowo, a będzie równie lekkie jak ten krem (pewnie mi się nie uda)

Używam tego produktu od:1 rok z przerwami
    Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dorthea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taki zły
  • Moja cera - mieszana, w kierunku tłustej. Po mozolnej, długiej ( raczej bezskutecznej )walce z moją strefą T, postanowiłam postawić na nawilżenie.
    Co dla mnie najważniejsze -krem ten nie zatyka mi porów. Pragnę jednak wyjaśnić, że dla mojej wyjątkowo niefornej cery , stosowanie go na noc -to już zbyt wiele (parę razy aplikowałam przed snem i rano pojawiało się kilka krostek). Jak już jednak wspomniałam, stosowanie każdego poranka takich problemów nie powoduje, a to jest już dla mnie duuuży plus.
    Wiadomo, na miano KWC raczej nie zasługuje, ale nie jest to zły krem.
    Dobrze nawilża, i w przeciwieństwie do jednej z moich poprzedniczek, u mnie suche skórki spowodowane masakrowaniem twarzy "matującymi wysuszaczami" zniknęły.
    Generalnie używam go codziennie po porannej toalecie i dodatkowo po mocnych peelingach.
    Dobry pod makijaż. Ładny zapach.

Daję 3 i PÓŁ gwiazdki Używam tego produktu od:2 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sapphire27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko nawilża
  • Zalety:
    -> Ma śliczny zapach - bardzo mi się podoba
    -> Lekka konsystencja, szybko się wchłania pozostawiając gładką, matową cerę
    -> Nie powoduje świecenia, przetłuszczania cery
    -> Ładne opakowanie
    Wady:
    -> Bardzo słabo nawilża, a to jego główne zadanie. Czasem nawet mam wrażenie, że przyczynia się do przesuszenia twarzy, a mam skórę mieszaną, nie suchą.
    -> Nie poprawia wyglądu cery, nie usuwa śladów zmęczenia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Super Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Nazwa żel-krem jak najbardziej pasuje, bo taka właśnie jest konsystencja tego kosmetyku.
    Najważniejsza funkcja - nawilżanie. I w tej kwestii mnie zawiódł. Mam cerę mieszaną, miejscami przesuszoną. Liczyłam że krem zlikwiduje suche skórki. Niestety nie doczekałam się tego. Cena jest wygórowana (około 30zł) jak za taki zwykły krem, który nic nie robi. Już lepsze są kremy Nivea z innych serii.
    Plusem kremu jest wydajność. I w sumie to że nie uczula.Używam tego produktu od:2-3 miesiące

Chcesz pochwalić kiciaaa87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się...
  • Niestety bardzo się rozczarowałam tym kremem. Dobrze nawilża, skóra jest po nim gładziutka, bardzo dobrze i szybko się wchłania, ale... No właśnie. Zrobiły mi się po nim białe, drobne pryszcze. Na początku myślałam, że to na jakaś burza hormonów, ale gdy go odstawiłam po tygodniu wszystko wróciło do normy. Ostatnio do niego wróciłam i znowu jest tak samo. Może to dlatego bo mam cerę bardziej tłustą niż mieszaną, nie wiem, ale w każdym razie jestem strasznie rozczarowana, dobrze, że wszystko wróciło do normy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Letharsis za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Używam tego kremu od już nawet nie pamiętam od kiedy

Mam 28 lat i cerę suchą ze skłonnością do przetłuszczania, niemniej jednak muszę ją mocno nawilżać

+ cena
    + zapach
    + cudownie nawilża i efekt czuję długo
    + nadaję się pod makijaż, w ciągu dnia używam bibułek matujących
    + bardzo wydajny
    + konsystencja (lekka, żelowa)
    + szybko się wchłania
    + nie pozostawia tłustej powłoki

- BRAK MINUSÓW

Zaznaczę że kilka razy skusiły mnie inne kremy ale żaden mu nie ustępuje, w tej chwili używam tylko tego

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Cerisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • krem ma bardzo przyjemny zapach i odskonała konsystencje która nie pozostawia tlustej albo lepiacej się warstwy na twarzy- doskonale sie wchłania i nawilża cere- dodatkowym plusem jest ładne, szklane, niebieskie- minusem bark wyzszego filta ochronnego- co wydaje mi sie iz powinien posiadac krem na dzien- mimo to jest godny polecenia

Używam tego produktu od:3 miesiace

Chcesz pochwalić PinkyDoll za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 19 raz(y)
  • delikatny, lecz skuteczny
  • Mam cerę tłustą, lecz ubogą w wodę (tak w każdym razie wykazują pomiary nawilżenia). Poszukiwałam kremu, który solidnie nawodni moją cerę, ale zarazem nie zatłuści.

Aqua Sensation spełnił te oczekiwania. Mam wrażenie, że poprawił nawodnienie mojej cery. Skutecznie nawilża, nie natłuszczając. Doskonale się rozprowadza, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Ma leciutką konsystencję i delikatny, świeży zapach. Ponoć posiada filtr, ale nie podano jego wysokości, więc obawiam się, że ochrona jest minimalna.

Przypuszczam, że Aqua Sensation nie przypadnie do gustu osobom o suchej cerze, wymagającej dogłębnego odżywienia, ani tym, dla których priorytetem jest działanie przeciwzmarszczkowe. Powinien natomiast spodobać się cerom, które bardziej potrzebują nawilżenia niż odżywienia. Myslę, że sprawdza się najlepiej dla cery odwodnionej, lecz nie suchej (bo to nie jest to samo!). No i raczej dla młodej i "nieproblematycznej" skóry. Dlatego właśnie nie wiem, czy kupię ponownie, bo choć bardzo odpowiada mi konsystencja i działanie tego kremu, to w moim wieku profilaktyka przeciwzmarszczkowa jest już koniecznością

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sunna za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Kupiłam go przypadkiem- szukałam jakiegoś nawilżającego kremu i trafiłam właśnie na ten. Ma bardzo ładne opakowanie- tak ślicznie błękitne, no i szklany słoiczek bardzo mi się podoba. Ładnie pachnie, nie za intensywnie i ma konsystensję typu żel- krem. Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina zeby posmarowac twarz. Po nałożeniu skóra mnie trochę szczypie, ale to pewnie dlatego, że krem zawiera alkohol. Jednak nie powoduje podrażnien. Co najważniejsza- cera jest gładka jak pupa niemowlaka i cudownie nawilżona! Zawsze mialam problem z suchymi skórkami a ten krem radzi sobie z nimi znakomicie. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić Maadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Uzywam od niedawna, bo okolo m-ca. Mam cere w kierunku mieszanej. Wczesniej uzywalam Derma Genesis.

ZALETY:
    -fajna, troche zelowo-budyniowa konsystencja
    -piekny zapach
    -nawilza(choc jak ktos juz wspomnial moze niedostatecznie)
    -nie blyszczy na skorze
    -ladnie sie wchlania
    -niezbyt wygórowana cena

Narazie nie zauwazylam zadnych wad, zobaczymy za jakis czas.

Używam tego produktu od:m-ca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maja28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Krem jest bardzo przyjemny w nakładaniu, bardzo szybko się wchłania i pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Używam go już od roku, jest dosyć wydajny, wystarczy wziąć niewielką ilość aby pokryć nim skórę twarzy. Jestem z niego bardzo zadowolona, testowałam różne kremy i po ich użyciu zazwyczaj miałam skórę albo zbyt wysuszoną albo zbyt natłuszczoną. Nivea Visage, Aqua sensation dla mojej mieszanej cery sprawdza się rewelacyjnie!

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić ewkaw1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstra do czasu!
  • Kupiłam ten krem zupełnie w ciemno, nigdy wcześniej nie używalam kremów nivea. Pierwszy krem, który mi służył to Perfecta nawilżający, później przerzuciłam się na Lirene dla skóry wrażliwej ponieważ coś się z moją skórą działo. Dla odmiany chciałam zafundować sobie trochę droższy i zupełnie inny od tych wcześniejszych i padło na ten własniej krem. Kupiłam go w rossmann za 25zł i na początku był rewelacyjny, nakładanie go na twarz to była sama przyjemność, skóra była gładziutka, aksamitna pełna blasku. Jednak po tyg. stosowania zaczął coś dziwnego robić z moją twarza, przesuszył ją ponieważ mam cerę normalną w kierunku suchej i natychmiast go odstawiłam, możliwe też że żel który stosuje również z nivea visage "oxygen power" jest jedną z przyczyn tej suchości jednak zraziłam się i zdecydowanie wracam do moich poprzedników w pielegnacji twarzy Lirene

Chcesz pochwalić rybka516 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nawilża
  • Krem posiada bardzo fajną konsystencję, bardziej żelową niż kremową, dobrze się rozprowadza, skóra po nim się nie świeci, zdecydowanie nawilża.
    Bardzo dobry kosmetyk, polecam!

Chcesz pochwalić nube za czytelną i pomocną recenzję?
  • milutki
  • Naprawdę dobry kosmetyk. W lecie chłodzi, w zimie nawilża, zawsze pozostawia skórę w dobrym stanie. Miły zapach i konsystencja, wygodne opakowanie. Wygładza i mocno nawilża, polecam na każdą porę roku.

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny Polecam!!
  • Szukałam kremiku który dobrze nawilzy moją przesuszoną skóre a równocześnie nie spowoduje pojawienia sie pryszczy. Zalezało mi aby skład kremu tez nie był zbyt "długi" Krem odkryłam dzieki stronie producenta Nivea gdzie zrobiłam sobie test na mój rodzaj skóry i kosmetyków jakich powinnam używać. Traktowałam to jako zabawe ale po przeczytaniu pozytywnych recenzji tego kremu. (szczególnie dotyczacych ślicznego zapachu) postanowiłam spróbować i to było to!! Krem ma żelowa konsystencje do której byłam niechętnie nastawiona a okazała sie Hitem, nie jest za tłusty a jak posmaruje nim twarz to tak jak bym nałożyła bombe nawilżajacą. Plusem jest równiez to ze posiada filtry słoneczne (jakiś niewielkie niestety!) Zapach jest pysznie ogórkowy! Ja z kremu jestem zadowolona, nie wymagałam od niego cudów i spełnił moje oczekiwani! Jest wart swojej ceny! Bede go długo uzywała...Używam tego produktu od:2 Miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Chcesz pochwalić kakulinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak ze średniej połki
  • Krem dośc intensywnie pachnie, nie każdy to lubi, jest bardzo lekki dla mnie za lekki, możliwe, że dla starszych cer/po35/ jest za słaby, plusem jest to że szybko sie wchłania ale wiele nie zmienia w moim przypadku, nie nawilża choć koi skore i daje miłe uczucie chłodu, nie na długo niestety, ma ciężkie szklane opakowanie, niehigieniczne - nie ma szpatułki, chyba ma sporo konserwantow bo świetnie sie trzyma choć zapomniałam o nim latem i stał na mocno oświetlonym słońcem tarasie...ale cena jest jego atutem.

Używam tego produktu od:3 mies.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jovovicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Skusiłam się na niego po wakacjach, gdy moja skóra była w fatalnym stanie - przesuszona, superwrażliwa, przetłuszczająca w strefie T. 100% satysfakcji - krem ma przyjemną konsystencję i zapach, a co najważniejsze dobrze nawilża i odżywia skórę, łagodzi i na dodatek daje piękne satynowe wykończenie. Trzeba jedynie uważać, aby nie nakładać go zbyt dużo, bo wtedy minimalnie zapycha, ale to już kwestia praktyki. Stan mojej skóry zdecydowanie się poprawił, a za tę cenę to prawdziwa rewelacja. Z pewnością będę do niego wracać!!

Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić k8ee za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest super!
  • Zakochalam sie w tym kremiku niemal natychmiast po jego pierwszym zastosowaniu!!
    Ma super lekka konsystencje, szybko sie wchlania, nie zostawiajac tlustego filmu, nawilza (!!!), pieeeeknie pachnie... Opakowanie jest sliczne
    zdecydowanie polecam!!!

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

Chcesz pochwalić anyolek za czytelną i pomocną recenzję?