Lancome, Fatale (Tusz pogrubiający modelujący)

Powiększ Lancome, Fatale (Tusz pogrubiający modelujący)

Zgłaszająca osoba: marcia

Producent obiecuje maksymalne pogrubienie i efekt Femme fatale ... Co różni Fatale od innych produktów: aplikator 3D i formuła Filtex™.
Te 2 elementy pozwalają na superpogrubienie każdej rzęsy za jednym pociągnięciem. Czyli nie ma możliwości wykonania naturalnego makeupu...
Efekt ma być zapierający dech w piersiach!
Aplikator zwiera silikonowe polimery oraz wyjątkowy kształt, co zapewnia idealne rozdzielenie przy fantastycznym pogrubieniu i wyostrzeniu rzęs i otwarciu oka. Dostępna w kolorach:
- 01 noir fatal
- 02 brun sensual
- 03 saphir glamour
- 04 emeraude provocante
- 05 amethyste envoutante

Skład: Aqua/Water, Paraffin, Cera Alba/Beeswax, Srearic Acid, Carnauba/Carnauba Wax, Acacia/Acacia Senegal Gum, Palmitic Acid, Triethanolamine, PEG-40 Stearate, Simethicone, Sodium Polymethacrylate, Aminomethyl Propanediol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Polyquaternium-10, Methylparaben, BHT.
Może zawierać: CI 77007/Ultramarines, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77492, CI 77499, CI 77491/Iron Oxides, CI 77510/Ferric Perrocyanide, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica. (05.08.2009)

Cena 120 zł / 6,5 g

• Spektakularny efekt
  • Dostałam w prezencie i miałam mieszane uczucia, bo na początku minus:
    - zbyt dużo tuszu na grzebyku przez co sklejają się strasznie rzęsy i efekt jest komiczny
    Drugie podejście - ściągnęłam nadmiar tuszu patyczkeim kosmetycznym i eureka!! Efekt jak z reklamy - idealnie pogrubione, niesamowicie podkręcone rzęsy, nie do opisania.
    Jakbym miała sztuczne rzesy, nawet do tej pory nie udało mi się znaleźć drugiego tuszu, który dawałby aż taki efekt.
    Sam grzebyk jest bardzo wygodny i przyjemny w użyciu.
    Tusz nie kruszy się, nie rozmazuje.
    Teraz jedynym minusem jest to, że już go chyba nie produkują, bo nigdzie nie moge dostać

Używam tego produktu od: miałam 2 lata temu, teraz już nie mogę go dostać
    Ilość zużytych opakowań: 1,00

Chcesz pochwalić chiiyo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Chyba najlepszy, jeżeli chodzi o efekt, tusz jaki kiedykolwiek miałam. Wymaga wprawy w nakładaniu, ale to, co otrzymamy, jest zdecydowanie warte zachodu.
    Rzęsy są cudownie pogrubione, wydłużone, podkręcone i uniesione, kolor jest bardzo intensywny (używałam czarnego i brązowego). Szczoteczka w formie grzebyczka dokładnie je rozczesuje, można nią wyczarować bardzo naturalny look, jak i prawdziwy efekt sztucznych rzęs. Nie kruszy się, nie brudzi, ze zmyciem nie ma żadnych problemów.
    Naprawdę polecam wszystkim, którzy na tusz do rzęs mogą wydać trochę więcej niż marne 20-30zł.

Chcesz pochwalić commelediable za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłość od pierwszego użycia <3
  • Fatale to dla mnie tusz idealny.Zamienia moje jasne, krótkie rzęsy w piękną firankę A ponieważ jestem fanką teatralnego looku bardzo mi to odpowiada. Czytając wcześniej opinie na wizażu trochę bałam się grzebyka, bo używam raczej maskar ze szczoteczkami, to nie miałam żadnego problemu z nałożeniem tuszu. Fatale cudownie pogrubia i podkręca rzęsy bez konieczności użycia zalotki. Może trochę sklejać jeśli nie nałoży się go starannie (to taki mały minusik), dlatego chwilę trzeba poświęcić na jego nakładanie. Trzyma się nienagannie cały dzień, bez obsypywania, bez rozmazywania itp. Głęboka, intensywna czerń. Cena nie jest najniższa, ale zdecydowanie warto zainwestować jak ktoś szuka naprawdę dobrego tuszu. Z całego serca polecam )

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić blondBaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatale jest fatalny
  • Dużo sobie po nim obiecywałam, niestety były to płonne nadzieje. Pogrubia rzęsy to fakt, ale w ogóle ich nie wydluża ani nie rozdziela. Skleja w kupki czego nie znosze. Szczoteczka nieporęczna. Zawiodłam się na tej marce i z pokorą wracam do mojego Masterpiece Max

Używam tego produktu od: rok

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mariea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy tusz jakiego używałam.
  • Super pogrubienie za jednym pociągnięciem, a jeśli użyje się bazy pod tusz (również Lancome) niczego więcej oczom nie potrzeba.
    Użycie grzebyczka zamiast tradycyjnej szczoteczki rzeczywiście wymaga w pierwszej chwili wprawy w nakładaniu ale szybko można się tej sztuki nauczyć.
    Jak się raz spróbuje tego tuszu trudno jest wrócić do innych nie mając wrażenia, że te inne jakby straciły nagle swoje właściwości.
    Odcień czerni jest głęboki i rzeczywiście ciemny.

Używam tego produktu od: 5 lat temu pierwszy raz kupiłam
    Ilość zużytych opakowań: 3 standardowej wielkości (ostatnie jeszcze w trakcie wykańczania, gdyż pomiędzy używałam jeszcze Virtuose i Hypnose Onyx Lancome oraz Kate Kanebo)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alewpo za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych
  • Nie istnieje lepszy tusz do rzęs niz Fatale...

Szczoteczka-grzebyk unosi rzęsy, pogrubia, wydłuża - czyni cuda !!
    Raz tylko skusiłam sie na zakup tego tuszu - cena jest powalająca i to jest jego jedyna wada.

Zatem jeśli marzysz o prawdziwym efekcie sztucznych rzęs (inne tusze Ci tego nie dadzą, w przypadku innych to tylko chwyt reklamowy ;D ) wydaj ponad 100zł... warto

Używam tego produktu od: od pół roku... już tylko puste opakowanie zostało ;(
    Ilość zużytych opakowań: 1...tylko

Chcesz pochwalić pannawiosna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz!
  • To jeden z najlepszych produktów jakie miałam, a było ich naprawdę sporo!

Świetnie pogrubia rzęsy, nie tworzy grudek. Przy nakładaniu trzeba się troszkę namęczyć, ale efekt końcowy jest powalający.
    Trwały, nie rozmazuje się i nie kruszy, nie odbija na powiekach.

Bardzo dobry tusz!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić marronelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspanialy!!!
  • To byl najlepszy tusz jaki mialam, a zuzylam kilka opakowań.
    Rzesy po nim byly idealnie rozczesalne i dokladnie pokryte warstwa tuszu. Poniewaz dlugie rzesy juz mam w maskarze szukam przede wszystkim pogrubrubienia i Fatale spelniala moje oczekiwania
    Trwalosc oceniam dobrze, tusz NIGDY sie nie osupuwal.
    Bardzo zaluje, ze nie mozna jej juz dostac w regularnej sprzedazy, ale gdyby wrocila z pewnoscia pierwsza pobieglabym do drogerii, zeby znowu ja miec

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 60514_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • No cóż byłam pewna że to będzie mój HIT ale się rozczarowałam
  • FATALny to jest ten tusz biorąc pod uwage jego recenzje, teatralny efekt to mam jak się z nim męczę i wkurzam,walcze z nim już trzeci tydzien-uda sie pięknie pomalować ale wysiłek i packi mam po całych powiekach i pod...Skleja -mnie to wkurza mam wrazenie że jakby umniejszął objętość rzęs.Szczoteczka dziwna-choc już sie z nią zaprzyjaźniłam-i ta ilosc gęstego tuszu wyciaganego za każdym razem.Troszkę go kropelka toniku rozrzedziłam i teraz da sie życ ale zdecydowanie wole w efekcie mojego Hypnosa chociaż mam wrażenie że ten jest ekonomiczniejszy.No i nigdy nie wiadomo czy kolejna warstwa po pierwszej nie da takiego rezultatu żr spapla całe rzesy i wszystko do zmycia....Spodziewałam się cudu a wyszło 4+ bo nie powiem jak juz się uda to jest ok.Używam tego produktu od: 3-4 tygIlość zużytych opakowań: w tr 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiaemilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1!!!
  • Jak dla mnie super - szkoda, że go wycofali ((
    Początki były trudne ze względu na grzebyk jednak jak już nauczyłam się go nakładać żaden inny nie jest mu równy.
    Minusy:
    z czasem gęstnieje i trudniej go nakładać
    tylko kolor czarny jest ok, śliwkowy mnie zawiodł

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 8-10

Chcesz pochwalić tuptun za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij