Lancome, Fatale (Tusz pogrubiający modelujący)

Powiększ Lancome, Fatale (Tusz pogrubiający modelujący)

Zgłaszająca osoba: marcia

Producent obiecuje maksymalne pogrubienie i efekt Femme fatale ... Co różni Fatale od innych produktów: aplikator 3D i formuła Filtex™.
Te 2 elementy pozwalają na superpogrubienie każdej rzęsy za jednym pociągnięciem. Czyli nie ma możliwości wykonania naturalnego makeupu...
Efekt ma być zapierający dech w piersiach!
Aplikator zwiera silikonowe polimery oraz wyjątkowy kształt, co zapewnia idealne rozdzielenie przy fantastycznym pogrubieniu i wyostrzeniu rzęs i otwarciu oka. Dostępna w kolorach:
- 01 noir fatal
- 02 brun sensual
- 03 saphir glamour
- 04 emeraude provocante
- 05 amethyste envoutante

Skład: Aqua/Water, Paraffin, Cera Alba/Beeswax, Srearic Acid, Carnauba/Carnauba Wax, Acacia/Acacia Senegal Gum, Palmitic Acid, Triethanolamine, PEG-40 Stearate, Simethicone, Sodium Polymethacrylate, Aminomethyl Propanediol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Polyquaternium-10, Methylparaben, BHT.
Może zawierać: CI 77007/Ultramarines, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77492, CI 77499, CI 77491/Iron Oxides, CI 77510/Ferric Perrocyanide, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica. (05.08.2009)

Cena 120 zł / 6,5 g

• Spektakularny efekt
  • Dostałam w prezencie i miałam mieszane uczucia, bo na początku minus:
    - zbyt dużo tuszu na grzebyku przez co sklejają się strasznie rzęsy i efekt jest komiczny
    Drugie podejście - ściągnęłam nadmiar tuszu patyczkeim kosmetycznym i eureka!! Efekt jak z reklamy - idealnie pogrubione, niesamowicie podkręcone rzęsy, nie do opisania.
    Jakbym miała sztuczne rzesy, nawet do tej pory nie udało mi się znaleźć drugiego tuszu, który dawałby aż taki efekt.
    Sam grzebyk jest bardzo wygodny i przyjemny w użyciu.
    Tusz nie kruszy się, nie rozmazuje.
    Teraz jedynym minusem jest to, że już go chyba nie produkują, bo nigdzie nie moge dostać

Używam tego produktu od: miałam 2 lata temu, teraz już nie mogę go dostać
    Ilość zużytych opakowań: 1,00

Chcesz pochwalić chiiyo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Chyba najlepszy, jeżeli chodzi o efekt, tusz jaki kiedykolwiek miałam. Wymaga wprawy w nakładaniu, ale to, co otrzymamy, jest zdecydowanie warte zachodu.
    Rzęsy są cudownie pogrubione, wydłużone, podkręcone i uniesione, kolor jest bardzo intensywny (używałam czarnego i brązowego). Szczoteczka w formie grzebyczka dokładnie je rozczesuje, można nią wyczarować bardzo naturalny look, jak i prawdziwy efekt sztucznych rzęs. Nie kruszy się, nie brudzi, ze zmyciem nie ma żadnych problemów.
    Naprawdę polecam wszystkim, którzy na tusz do rzęs mogą wydać trochę więcej niż marne 20-30zł.

Chcesz pochwalić commelediable za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłość od pierwszego użycia <3
  • Fatale to dla mnie tusz idealny.Zamienia moje jasne, krótkie rzęsy w piękną firankę A ponieważ jestem fanką teatralnego looku bardzo mi to odpowiada. Czytając wcześniej opinie na wizażu trochę bałam się grzebyka, bo używam raczej maskar ze szczoteczkami, to nie miałam żadnego problemu z nałożeniem tuszu. Fatale cudownie pogrubia i podkręca rzęsy bez konieczności użycia zalotki. Może trochę sklejać jeśli nie nałoży się go starannie (to taki mały minusik), dlatego chwilę trzeba poświęcić na jego nakładanie. Trzyma się nienagannie cały dzień, bez obsypywania, bez rozmazywania itp. Głęboka, intensywna czerń. Cena nie jest najniższa, ale zdecydowanie warto zainwestować jak ktoś szuka naprawdę dobrego tuszu. Z całego serca polecam )

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić blondBaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatale jest fatalny
  • Dużo sobie po nim obiecywałam, niestety były to płonne nadzieje. Pogrubia rzęsy to fakt, ale w ogóle ich nie wydluża ani nie rozdziela. Skleja w kupki czego nie znosze. Szczoteczka nieporęczna. Zawiodłam się na tej marce i z pokorą wracam do mojego Masterpiece Max

Używam tego produktu od: rok

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mariea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy tusz jakiego używałam.
  • Super pogrubienie za jednym pociągnięciem, a jeśli użyje się bazy pod tusz (również Lancome) niczego więcej oczom nie potrzeba.
    Użycie grzebyczka zamiast tradycyjnej szczoteczki rzeczywiście wymaga w pierwszej chwili wprawy w nakładaniu ale szybko można się tej sztuki nauczyć.
    Jak się raz spróbuje tego tuszu trudno jest wrócić do innych nie mając wrażenia, że te inne jakby straciły nagle swoje właściwości.
    Odcień czerni jest głęboki i rzeczywiście ciemny.

Używam tego produktu od: 5 lat temu pierwszy raz kupiłam
    Ilość zużytych opakowań: 3 standardowej wielkości (ostatnie jeszcze w trakcie wykańczania, gdyż pomiędzy używałam jeszcze Virtuose i Hypnose Onyx Lancome oraz Kate Kanebo)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alewpo za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych
  • Nie istnieje lepszy tusz do rzęs niz Fatale...

Szczoteczka-grzebyk unosi rzęsy, pogrubia, wydłuża - czyni cuda !!
    Raz tylko skusiłam sie na zakup tego tuszu - cena jest powalająca i to jest jego jedyna wada.

Zatem jeśli marzysz o prawdziwym efekcie sztucznych rzęs (inne tusze Ci tego nie dadzą, w przypadku innych to tylko chwyt reklamowy ;D ) wydaj ponad 100zł... warto

Używam tego produktu od: od pół roku... już tylko puste opakowanie zostało ;(
    Ilość zużytych opakowań: 1...tylko

Chcesz pochwalić pannawiosna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz!
  • To jeden z najlepszych produktów jakie miałam, a było ich naprawdę sporo!

Świetnie pogrubia rzęsy, nie tworzy grudek. Przy nakładaniu trzeba się troszkę namęczyć, ale efekt końcowy jest powalający.
    Trwały, nie rozmazuje się i nie kruszy, nie odbija na powiekach.

Bardzo dobry tusz!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić marronelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspanialy!!!
  • To byl najlepszy tusz jaki mialam, a zuzylam kilka opakowań.
    Rzesy po nim byly idealnie rozczesalne i dokladnie pokryte warstwa tuszu. Poniewaz dlugie rzesy juz mam w maskarze szukam przede wszystkim pogrubrubienia i Fatale spelniala moje oczekiwania
    Trwalosc oceniam dobrze, tusz NIGDY sie nie osupuwal.
    Bardzo zaluje, ze nie mozna jej juz dostac w regularnej sprzedazy, ale gdyby wrocila z pewnoscia pierwsza pobieglabym do drogerii, zeby znowu ja miec

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 60514_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • No cóż byłam pewna że to będzie mój HIT ale się rozczarowałam
  • FATALny to jest ten tusz biorąc pod uwage jego recenzje, teatralny efekt to mam jak się z nim męczę i wkurzam,walcze z nim już trzeci tydzien-uda sie pięknie pomalować ale wysiłek i packi mam po całych powiekach i pod...Skleja -mnie to wkurza mam wrazenie że jakby umniejszął objętość rzęs.Szczoteczka dziwna-choc już sie z nią zaprzyjaźniłam-i ta ilosc gęstego tuszu wyciaganego za każdym razem.Troszkę go kropelka toniku rozrzedziłam i teraz da sie życ ale zdecydowanie wole w efekcie mojego Hypnosa chociaż mam wrażenie że ten jest ekonomiczniejszy.No i nigdy nie wiadomo czy kolejna warstwa po pierwszej nie da takiego rezultatu żr spapla całe rzesy i wszystko do zmycia....Spodziewałam się cudu a wyszło 4+ bo nie powiem jak juz się uda to jest ok.Używam tego produktu od: 3-4 tygIlość zużytych opakowań: w tr 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiaemilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1!!!
  • Jak dla mnie super - szkoda, że go wycofali ((
    Początki były trudne ze względu na grzebyk jednak jak już nauczyłam się go nakładać żaden inny nie jest mu równy.
    Minusy:
    z czasem gęstnieje i trudniej go nakładać
    tylko kolor czarny jest ok, śliwkowy mnie zawiodł

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 8-10

Chcesz pochwalić tuptun za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, na wyjście
  • poszukiwania idealnego tuszu na tzw. wyjście zakonczone. Jest świetny, nie skleja rzęs, nie kruszy się, a efekt spektakularny. Jak dla mnie zbyt intensywny, więc na co dzień wybieram coś lżejszego.
    Zgadzam się, że szczoteczka nie jest ergonomiczna - wymaga kilku prób, by potem pewna ręką rozprowadzać tusz

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić wrona_91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 15 raz(y)
  • uwielbialam go...
  • Moze nie byl to moj hit, ale swietnie radzil sobie z moimi rzesami, w porownaniu z innymi tuszami roznych marek.

+przepikna gleboka czern
    +idealnie pogrubial
    +dobrze wydluzal
    +podkrecal
    +wydajny
    +trwaly

-aplikacja - tu trzeba bylo miec czas na niego, nim szybko rzes sie nie pomalowalo, dlatego dyskwalifikowalo go to przy codziennym makijazu, gdy sie spieszylam, ale na wieczor, kiedy posiedzial z nim i pooperowalam tymi trzema stronami tuszu, efekt bajeczny!
    przetrwal nie jedna impreze, bankiet, a nawet wysilek fizyczny

Chcesz pochwalić caate za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Genialny
  • Uwielbiam ten tusz i potrafiłam wyczarować nim długie i piękne rzęsy. Niestety wycofali go

Plusy:
    - głęboka czerń
    - pięknie wydłuża
    - pogrubia
    - rozdziela
    - bardzo wydajny i trwały
    - podkręca rzęsy

Rzęsy po jego zastosowaniu naprawdę robią wrażenie, trzeba tylko opanować szczoteczkę, ale ja nie miałam z tym problemu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Yasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, choć trudny.
  • Fatale to tusz dość trudny w \'obsłudze\', ale efekt jest wart tych męczarni, przez które niejednokrotnie muszę przejść podczas malowania.
    Zacznę od tego, że zapewnia piękne pogrubienie, wydłużenie oraz podkręcenie rzęs i (co ważne!) głęboką czerń. Efekt jest świetny, ale jednak pracochłonny, bowiem Fatale jest tuszem dość kapryśnym. Nie wyobrażam sobie malować się nim w pośpiechu, choć i malując się dokładnie i powoli czasem sprawiał problemy. Być może jest to wina moich rzęs, trudnych tak jak ten tusz wydaje mi się, że tak długie rzęsy jak moje ciężko jest umalować grzebyczkiem i chyba właśnie dlatego, z całą sympatią dla tego tuszu, raczej do niego nie wrócę

EDIT: A jednak... po wielu eksperymentach z innymi tuszami (z półki wyższej, średniej i niższej), po żmudnym szukaniu ideału (a właściwie godnego zastępcy) z rozżaleniem stwierdzam, że żaden jak dotąd nie zapewnił mi takiego efektu, jaki otrzymałam stosując Fatale... Dlatego z całą pewnością kupiłabym go ponownie, mimo trudów, jakie muszę znieść w trakcie malowania Nigdy nie zrozumiem, dlaczego tak genialne produkty są wycofywane...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kolorowo_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzesy do nieba
  • Zadna z uzywanych przeze mnie maskar nie pozwalala na osiagniecie takiego efektu. Nawet wychwalany przez wizazanki YSL (choc ja akurat go nie lubie) moze sie schowac.
    Rzesy umalowane Fatale sa GIGANTYCZNE a jednoczesnie nie wygladaja wulgarnie. Ten tusz czesto robil za caly makijaz moich oczu.
    Dodatkowo piekna, gleboka czern i super trwalosc czynia z niego kosmetyk niemal doskonaly. Niemal poniewaz przy nieuwaznym stosowaniu tusz bardzo sklejal rzesy. Dlatego nawet nie probowalam sie nim malowac kiedy sie spieszylam, kluchy na rzesach gwarantowane.
    Tusz ten bylby moim KWC gdyby osiagany efekt szedl w parze z latwoscia malowania. A obslugi tego szczoteczko-grzebyka trzeba sie bylo naprawde nauczyc i moglo to sprawiac sporo trudnosci. To chyba jedyny tusz jaki znam o ktorego sposobie uzywania powstaly filmiki instruktazowe na Youtube.
    Generalnie swietny produkt pod warunkiem, ze ma sie sporo czasu na makijaz.

Używam tego produktu od: kiedys, przez kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić numer jeden za czytelną i pomocną recenzję?
  • fiasko!
  • tusz mojej ulubionej firmy, ale niestety nie sprawdził się zupelnie, oprocz fatalnej , niewygodnej gumowej jakby szczoteczki-grzebyka to do tego nietrwały i osypujący się po dośc krotkim czasie, niestety w moim przypadku kasa wyrzucona, nie wiem czy byl przestarzały czy zepsuty - w sephorze jest kretynski zwyczaj podswietlania produktów i ja nie wiem czy cieplo z takiej żaróweczki im nie szkodzi/gdyż nie zawsze są to halogeny!/

Używam tego produktu od: pare miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić jovovicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie ten grzebień
  • tusz niezły, efekt prawie teatralny, ale nie za cenę wsadzania tej dziwacznej szczoty w oko! używania tego tuszu trzeba się nauczyć, mi zajęło sporo czasu, zanim mogłam bezpiecznie umalować oko, więc nie wiem, czy kupię ponownie. lubię tradycyjne szczoteczki, a nie jakieś dziwadełka.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny!
  • Mam rzęsy krótkie i raczej oporne.

ten tusz:
    - ładnie je wydłużył
    - ładnie rozdzielił
    - nie kruszy sie
    - nie wywołuje reakcji alergicznych
    - na szczoteczce osadza sie idealna ilosc tuszu

trochę się bałam ryzykowac i kupowac tusz, którego nie znam za taka cene, ale dzis wiem, ze jest jej absolutnie wart!

Mnie to efektu ŁADNYCH rzęs wystarcza jedna warstwa, natomiast aby uzyskac takie ciezkie i wielkie trzeba dwóch, ale..moim zdaniem nie wygląda to już ładnie.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Chcesz pochwalić roux666 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • rozczarowanie
  • nastawiałam się na ten tusz baaaardzooo długo! byłam pewna, że będzie moim ulubionym. kupiłam w końcu w ciemno zachęcona pozytywnymi opiniami wizażanek i szczerze żałuję.

Mam kolor 05 amethyste envoutante, na grzebyku owszem, jest ametystowy, ale na moich rzęsach wygląda na całkiem czarny(a właśnie ze względu na kolor chciałam go najbardziej)!
    grzebyk jest tragiczny. mam bardzo gęste rzęsy, natomiast dość cienkie a grzebyk zamiast chwytać je pojedynczo, chwyta je tak, że skleja ze sobą kilka na raz. tragedia.
    w niektórych miejscach tuszu jest za dużo w innych nie ma go wcale.
    owszem, nieźle podnosi rzęsy, podkreśla je i wydłuża, ale tusze maxfaktora robią to o wiele precyzyjniej(!) a są tańsze. tak czy inaczej jestem zawiedziona. najbardziej kolorem no i grzebykiem również. prawie wszystkim.

jedyny ogromny plus jaki mogę mu dać, to to, że w ogóle nie podrażnia moich wrażliwych oczków.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VGirl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • genialny
  • Wiele się naczytałam o tym tuszu na wizażu. Kupiłam go dość przypadkowo na ebay, bo cena była śmieszna.
    Tusz jest genialny. Grzebyk wcale nie jest trudny do obsługi, wręcz przeciwnie, uważam,że jest łatwiejszy w użyciu niż szczotka.
    Tusz wspaniale wydłuża rzęsy, nie klei się i nie kruszy.
    Mam odcień granatowy, który delikatnie wpada w czerń.
    Bardzo eleganckie opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiac

Chcesz pochwalić Hawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony.
  • Uwielbiam
    Jest idealny prawie pod każdym względem. Zaczynając od eleganckiego opakowania, kończąc na ciekawej szczoteczce. Już za jednym pociągnięciem rzęsy stają się dłuższe i grubsze, po prostu widoczne. Łatwo się zmywa.
    Jedyną wadą jest to, że tusz trochę skleja rzęsy. Jednak, jeśli posiadamy szczoteczkę do rozdzielnia rzęs, mamy ten problem z głowy.
    Zastanawiać się też możemy nad wysoką ceną, ale to w końcu Lancome

Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić WriteYourName za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideal w kazdym calu
  • Nie ma co sie rozpisywac ta masakra to po prostu rewelcja
    + wydłuuuuuuuza rzesy (u mnie efekt jak przy sztucznych)
    + pogrubia je
    + gleboka czern
    + nie kruszy sie
    + wygodna sztoczeka
    +nie skleja rzes
    + trwaly

Jedyny minus jaki znalazlam to cena

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić florence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz jaki miałam
  • Świetna szczoteczka. Wymaga nieco wprawy ale efekt znakomity. Tusz nie kruszy się i nie skleja rzęs, długo utrzymuje początkowy efekt. Cena wysoka (w Polskich drogeriach, bo za granicą o dziwo taniej) ale warto, należy tylko zwrócić uwagę żeby tusz był świeży, bo w innym przypadku rzeczywiście może posłużyć przez 2 tygodnie.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 - 5

Chcesz pochwalić katarina_j za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Swietny, ale na 2 tygodnie...
    ------------------
    Po namysle jednak dobilam gwiazdke. Tusz zbyt mocno odbiega - na plus - od innych, by go tak karac . Na marginesie - polecam strone Lancome, gdzie mozna obejrzec rysunki pokazujace efekt, jaki daje dany tusz - w przypadku Fatale ilustracja jest realna.
    Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: naście

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić be007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadna rewelacja
  • Miałam różne tusze tej marki, ale zawsze coś mi nie pasowało. Moja ocena Fatale:

Minusy:
    -beznadziejna aplikacja i grzebyczek
    -przeciętny efekt
    - skleja rzęsy
    i- to największa wada- FATALnie się zmywa, zużywam prawie 5 wacików na jedno oko

Plusy:
    - fajny kolor (mam 04)

Moim zdaniem ten tusz nie jest warty swojej ceny.

Używam tego produktu od:2 mcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić esafira za czytelną i pomocną recenzję?