W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Bonimed, Boniderm, Pomada Ojca Grzegorza (myd這 zio這we)

Powi瘯sz Bonimed, Boniderm, Pomada Ojca Grzegorza (myd這 zio這we)

Zg豉szaj帷a osoba: fuzzybutterfly

Pomada Ojca Grzegorza - myd這 lecznicze.
Usuwa z powierzchni sk鏎y wapniowe i magnezowe sole kwas闚 t逝szczowych, a przez to u豉twia uwalnianie wydzielin z gruczo堯w 這jowych i niszczy 鈔odowisko bytowania bakterii i grzyb闚 chorobotw鏎czych. Usuwa z powierzchni sk鏎y jony metali ci篹kich. Dzia豉 豉godnie keratolityczne i przeciwzapalnie.
Wskazania:
Przeznaczony jest do mycia sk鏎y w tr康ziku pospolitym, wyprysku alergicznym i niealergicznym, 這jotokowym zapaleniu sk鏎y, 逝pie簑 這jotokowym, p璚herzycy 這jotokowej i rybiej 逝sce. Polecany jest dla os鏏 z przet逝szczaj帷 si sk鏎.
Przeciwwskazania: Nie stwierdzono.
W przypadku 逝pie簑 這jotokowego mo積a stosowa Boniderm zamiast szamponu.

Sk豉d: Aqua, Sodium Tollowate, Sodium Lardate, Sodium Chloride, Titanium Dioxide, Arctum Lappa Root Extract, Sodium Citrate, Acorus Calamus Rhizome Extract Saponaria Officinalis Root Extract, Chamomilla Matricaria Flower Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide

Cena: okolo 9,70 / 200 g

• U篡tkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Lekko poprawi stan sk鏎y tr康zikowej
  • Kupi豉m to myde趾o, poniewa mam problem z tr康zikiem na plecach. Liczy豉m, 瞠 spowoduje mniejsze przet逝szczanie si sk鏎y i szybsze gojenie wyprysk闚.

Co otrzyma豉m?

Przede wszystkim nale篡 wspomnie o konsystencji. Myd這 ma posta lej帷ego, per這wego p造nu z ma造mi drobinkami "czego" W trakcie masowania sk鏎y te drobinki cz窷ciowo si rozpuszczaj. Zauwa篡豉m te, 瞠 pod koniec opakowania myd這 zaczyna mie jednorodn konsystencj.

Zapach typowo mydlany, ale mi odpowiada, lubi takie.

Stosuj ten specyfik codziennie od ok. 5 miesi璚y i zauwa篡豉m lekk popraw. Nie jest du瘸, ale jednak lepsze to ni nic. Aplikacja do嗆 trudna, bo p造n w og鏊e si nie pieni, ale jest to jednak produkt naturalny, a nie pachnid這 z drogerii, wi璚 przymykam na to oko.

Mimo tylko niewielkiej poprawy dalej mam zamiar u篡wa myde趾a, bo dobrze myje, jest wydajne, tanie, ekologiczne, nie podra積ia, nie wysusza i lubi jego zapach. Polecam wypr鏏owa na sobie - u mnie efekt zmatowienia sk鏎y utrzymuje si przez kilka-kilkana軼ie godzin, ale myj nim plecy tylko raz dziennie, wi璚 przy u篡waniu 2-3 razy dziennie (jak pisze producent na opakowaniu) mo瞠 da du穎 lepsze efekty.

Aha - polecam przy r騜norakich podra積ieniach, alergiach, wypryskach nieznanego pochodzenia, w tym zapaleniu mieszk闚 w這sowych. Wszelkie takie zmiany po umyciu tym myd貫m u mnie znikaj.

U篡wam tego produktu od: 5 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1,5 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Peg za czyteln i pomocn recenzj?
Polecany film:

• Dobrze nie jest ale 幢e te nie
  • Dobrze oczyszcza sk鏎, nie wywo逝je podra積ie. Tyle, 瞠 ci篹ko si nak豉da. Ma tak grudkowat konsystencj. Niestety po d逝窺zym u篡waniu przesusza i 鄉ierdzi. Nadrabia naturalnym sk豉dem.

U篡wam tego produktu od: 3 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 du瞠 500ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Pokusica za czyteln i pomocn recenzj?
  • Genialne dzia豉nie
  • Produkt zupe軟ie inny od wi瘯szo嗆 preparat闚 do mycia. Jak ju inne recenzentki wspomina造 konsystencja jest trudna do ujarzmienia. Ja radzilam sobie tak, 瞠 przelewalam niewielkà ilo嗆 do mniejszej butelki i mocno wstrzàsa豉m przed u篡ciem. Wytrwarza豉 si pianka, kt鏎à nak豉da豉m na twarz.
    Dzia豉nie fenomenalne cho na efekty trzeba by這 d逝go czeka. Sk鏎a z zask鏎nikami i podsk鏎nymi bulwami po kilku miesiàcach zacz窸a si poprawia. Przyczynà by造 problemy hormonalne a chcia豉m uniknà tabletek, kt鏎e przepisa lekarz.
    Polecam jako produkt leczniczy. Na szcz窷cie ju nie musz go u篡wa bo sk鏎 mam wygojonà.

U篡wam tego produktu od: Dea lata temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Kilka

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali maocudo za czyteln i pomocn recenzj?
  • Idealny produkt
  • Myd這 kupi豉m z na plamy jakie powstawa造 mi na ramionach podczas kuracji Retinoidami. Wygl康a這 to okropnie, po dwuktotnym zastosowaniu produktu wszystkie plamy zgin窸y!

Myj nim buzi i miejsca gdzie mam wypryski, cudownie matowi skor, sprawia, 瞠 wszystkie problemy sk鏎ne znikaj!

Minusem jest oczywi軼ie konsystencja i zapach. Ka盥y kto wyla sobie to na r瘯e, od razu b璠zie mia pewne por闚nanie, kt鏎e juz pad這 w kilku recencjach.

U篡wam tego produktu od: 2 latIlo嗆 zu篡tych opakowa: du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Gixerka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Ani myd這 ani krem a wi璚 co?
  • Kr鏒ko po zakupie by豉m tym specyfikiem zachwycona. Zdecydowanie zmatowi moj buzi, pory by造 znacznie zmniejszone, sk鏎a lekko uspokojona. Z czasem jednak czu豉m mocno 軼i庵niecie po posmarowaniu si tym cudem. Nie widzia豉m te poprawy, wypryski p豉ta造 nadal figle i pojawia造 si na nowo.

Mo瞠 ja nie potrafi豉m tego u篡wa? A mo瞠 producent do ko鎍a nie ma na to pomys逝? Nie spos鏏 umy tym twarzy, bo po prostu to "pomyjad這" si nic a nic nie pieni.
    Aplikowa豉m na waciku, ale jako nie czu豉m, 瞠 smaruj nim twarz. Po prostu wylewa豉m mazid這 na d這nie o rozprowadza豉m na twarzy. Po ok. 1 min preparat wcha豉nia si. Zmywa豉m po kilku minutach. Tylko na plecach i dekolcie pozostawia豉m bez zmywania.
    My郵, 瞠 producent powinien do這篡 jakie zio豉, tak 瞠by mo積a by這 spokojnie umy twarz

Produkt ma dziwn konsystencje, kolor i zapach. Po prostu przypomina m瘰kie nasienie
    Cena do嗆 wysoka, bo zap豉ci豉m 15 z w sklepie zielarskim. Opornie mi idzie wyko鎍zenie tego produktu, dos這wnie na dnie zosta這 ociupink i chyba to po prostu wyrzuc.
    Gwaiazdki daj za naturlany sk豉d i solidne opakowanie, do kt鏎ego nie mam si co przyczepi. Opakowanie ju mam nowe, jak w po軼ie poni瞠j.
    U篡wam tego produktu od: od kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Natu-77 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Skuteczny i naturalny!
  • Poszukiwa豉m na rynku kosmetyku do mycia twarzy, kt鏎y b璠zie mia w豉軼iwo軼i lecznicze, ale oparte na naturalnych sk豉dnikach. W ko鎍u uda這 si!
    Boniderm doskonale radzi sobie z moj mocno przet逝szczaj帷 si sk鏎 sk這nn do wyprysk闚. Najwa積iejsze jest, ze mo積a go stosowa bez ogranicze, a forma myd豉 w p造nie znacznie u豉twia aplikacj.
    Ciesz si, 瞠 w ko鎍u znalaz豉m zio這wy i skuteczny preparat do mycia.

U篡wam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 ma貫

• Zdj璚ia do陰czone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwali Herbella za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo skutaczny
  • Poleci豉 mi go znajoma lekarka dla syna .Maia taki tr康zik 瞠 nie chcia chodzi do szko造 .Poprawa pojawi豉 si po ok 1 tygodniu stosowania. Potem by這 ju tyko lepiej .Na poczatku stosowa go 3 x dziennie teraz ju tylko 1 x dziennie Oby這 si bez antybiotyk闚 .Wad tego preparatu jest konsystencja i niezbyt przyjemny zapach - no ale jest to produkt naturalny .Szczerze go polecam

U篡wam tego produktu od: 2 12 2013
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 po 200 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali 78rodia za czyteln i pomocn recenzj?
  • TRAGEDIA to ma這 powiedziane...
  • O pomadzie Ojca Grzegorza (bosz, jak to brzmi...) dowiedzia貫m si z jakiej gazety: 瞠 naturalny sk豉d, 瞠 w sam raz do mycia twarzy (i w這s闚), 瞠 dla sk鏎y z tr康zikiem, do przet逝szczaj帷ej si cery. My郵 - w sam raz dla mnie! Potem poczyta貫m zachwalaj帷e ten produkt opinie na wiza簑. Kupi貫m...

Konsystencja jaka taka glutowata, trudno si to nabiera這 na r瘯, 瞠by umy twarz (w dodatku si nie pieni這), ale jako dawa貫m sobie rad. Po jakim czasie tr康zik zacz掖 si nasila. Poszpera貫m w internecie i uspokoi貫m si, bo to mia豉 by naturalna reakcja sk鏎y na "oczyszczanie" (瞠 niby tr康zik ma si ujawni w pe軟ej krasie i potem b璠zie ju tylko lepiej). Ale sk鏎a zamiast si poprawia, pogarsza豉 tylko sw鎩 stan (dodam, 瞠 nie mog這 to wynika z innych produkt闚 do piel璕nacji twarzy, poniewa 瘸dnych niesprawdzonych "nowinek" nie wprowadza貫m w tym czasie). My郵a貫m sobie, 瞠 to takie hardcorowe oczyszczanie, wi璚 brn掖em w to dalej. I tak zu篡貫m nieca貫 dwie butelki (ok. 1 litra!). W ko鎍u nie wytrzyma貫m, ile mo積a chodzi z tak czerwon twarz, gdzie pryszcz na pryszczu?! Poszed貫m do dermatologa, kt鏎y stwierdzi r騜ne dziwne rzeczy i tak zacz窸a si przeprawa z lekami przez kilka miesi璚y. O cenie tego wszystkiego nie wspomn.

Dzi, ju jaki rok od od這瞠nia Bonidermu, sk鏎a jako tako wygl康a - pozosta造 szpec帷e przebarwienia, ale dzi瘯i odpowiedniej piel璕nacji jest ju coraz lepiej.

M鎩 apel: spr鏏uj tej pomady, bo mo瞠 akurat Tobie b璠zie ona s逝篡. Je郵i jednak zaczniesz zauwa瘸 pogarszanie si cery, pojawianie si nowych wyprysk闚, czym pr璠zej j od堯, bo b璠zie tylko gorzej (na "oczyszczanie" nie ma co czeka)!

U篡wam tego produktu od: trzy miesi帷e

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa (po 500 ml)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Zebedee za czyteln i pomocn recenzj?
  • Super
  • Myd這 przypisa mi dermatolog, gdy zmagam si z tr康zikiem. U篡wam du瞠go pakowania (500 ml) . Bardzo lubi to myd這, u篡wam je rano i wieczorem do mycia twarzy.

+ dok豉dnie myje sk鏎 twarzy, daje rad ze zmywaniem makija簑
    + po myciu sk鏎a jest baardzo wyg豉dzona i ma si uczucie, 瞠 jest idealnie czysta
    + konsystencja: najpierw by造 to takie glutki ale z czasem sta豉 si p造nna
    + bardzo wydajne. U篡wam du瞠go opakowania ju p馧 roku lub d逝瞠j dwa razy dziennie a jeszcze mam po這w
    + wygodna butelka
    + cena nie jest wyg鏎owana, gdy butelka starcza na bardzo d逝go
    + odblokowuje pory
    + nie powoduje wysypu
    - nie zmniejsza tr康ziku. najlepiej u篡wa jako 瞠lu do mycia twarzy, a tr康zik leczy osobnymi kosmetykami.

U篡wam tego produktu od: p馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego du瞠go

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali olka1211 za czyteln i pomocn recenzj?
  • najlepszy
  • Kupi豉m go w lutym. W akcie desperacji. W styczniu wysypa這 mnie nieprawdopodobnie. Przez 3 tyg. ka盥ego dnia mia豉m nowe pryszcze. Nie dzia豉這 nic co do tej pory dzia豉這. Sk鏎a z ka盥ym dniem byla bardziej przesuszona. A syfy do嗆, 瞠 nie znika造, to ci庵le pojawia造 si nowe.
    Posz豉m do apteki, przyznam szczerze, po podk豉d kryj帷y (przez ostatnie 2 lata u篡wa豉m tylko minera堯w, lub krem闚 tonuj帷ych, a przy ma造ch wysypach broni豉m si korektorem) i w豉郾ie wtedy wpad這 mi w oko opakowanie Bonidermu.
    Wcze郾iej nigdy go nie u篡wa豉m, bo jako w pod鈍iadomo軼i mi tkwi這, nie wiem sk康, 瞠 to na tr康zik m這dzie鎍zy dla nastolat闚 i przesuszaj帷 mo瞠 zrobi wi璚ej krzywdy ni po篡tku. Kupi豉m.

Niestety pierwsze u篡cie to pora磬a. Okropna glutowata konsystencja jest faktem. Niezra穎na jednak nak豉da豉m to co dwa razy dziennie i wmasowywa豉m w sk鏎 tak jak zalecaj na opakowaniu. Po tygodniu zauwa篡豉m pierwsze efekty. Brak nowych pryszczy i strupki- 逝szczaca sk鏎a na starych. Ka盥ego dnia by這 lepiej. Po kilku kolejnych dniach konsystencja gluta si zmieni豉 (przed ka盥ym u篡ciem wstrz御alam butelk, tak jak sugeruj na opakowaniu ) i jest troch jak mleczka do twarzy, wi璚 przyjemniejsza do u篡wania.

To pierwszy p造n do mycia twarzy, kt鏎y naprawd robi co z pryszczami, traktuj go jako lekarstwo, dlatego cho mog, nie b璠 si czepia o konsystencj i zapach. Odbieranie za to gwiazdek by這by niesprawiedliwe. Od lek闚 wymagam skuteczno軼i, a on dzia豉! Faktycznie, tak jak si obawia豉m, odrobin wysuszal skor, ale tylko na pocz徠ku. Dopiero po 2 tygodniach wpad豉m na to, 瞠 przecie myd這, to zasada, wi璚 musi wysusza. Zacz瘭am u篡wac toniku i teraz ju jest ok. Myj nim twarz 2x dzienie.

Jestem nim zachwycona.

Od kiedy go u篡wam wyros造 mi tylko 2 du瞠 syfy i to z okazji okresu. Mniejsze si czasem pojawiaj, ale znikaj r闚nie szybko. No chyba, 瞠 co rozpaprz - gojenia ran popryszczowych niestety Boniderm nie przyspiesza.

Wydajno嗆: mam wi瘯sz butelk, ktora kosztowa豉 24 z i w ci庵u 2 miesi璚y zu篡豉m troch wi璚ej ni p馧.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Z nieba za czyteln i pomocn recenzj?