W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Bonimed, Boniderm, Pomada Ojca Grzegorza (myd這 zio這we)

Powi瘯sz Bonimed, Boniderm, Pomada Ojca Grzegorza (myd這 zio這we)

Zg豉szaj帷a osoba: fuzzybutterfly

Pomada Ojca Grzegorza - myd這 lecznicze.
Usuwa z powierzchni sk鏎y wapniowe i magnezowe sole kwas闚 t逝szczowych, a przez to u豉twia uwalnianie wydzielin z gruczo堯w 這jowych i niszczy 鈔odowisko bytowania bakterii i grzyb闚 chorobotw鏎czych. Usuwa z powierzchni sk鏎y jony metali ci篹kich. Dzia豉 豉godnie keratolityczne i przeciwzapalnie.
Wskazania:
Przeznaczony jest do mycia sk鏎y w tr康ziku pospolitym, wyprysku alergicznym i niealergicznym, 這jotokowym zapaleniu sk鏎y, 逝pie簑 這jotokowym, p璚herzycy 這jotokowej i rybiej 逝sce. Polecany jest dla os鏏 z przet逝szczaj帷 si sk鏎.
Przeciwwskazania: Nie stwierdzono.
W przypadku 逝pie簑 這jotokowego mo積a stosowa Boniderm zamiast szamponu.

Sk豉d: Aqua, Sodium Tollowate, Sodium Lardate, Sodium Chloride, Titanium Dioxide, Arctum Lappa Root Extract, Sodium Citrate, Acorus Calamus Rhizome Extract Saponaria Officinalis Root Extract, Chamomilla Matricaria Flower Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide

Cena: okolo 9,70 / 200 g

• Ani myd這 ani krem a wi璚 co?
  • Kr鏒ko po zakupie by豉m tym specyfikiem zachwycona. Zdecydowanie zmatowi moj buzi, pory by造 znacznie zmniejszone, sk鏎a lekko uspokojona. Z czasem jednak czu豉m mocno 軼i庵niecie po posmarowaniu si tym cudem. Nie widzia豉m te poprawy, wypryski p豉ta造 nadal figle i pojawia造 si na nowo.

Mo瞠 ja nie potrafi豉m tego u篡wa? A mo瞠 producent do ko鎍a nie ma na to pomys逝? Nie spos鏏 umy tym twarzy, bo po prostu to "pomyjad這" si nic a nic nie pieni.
    Aplikowa豉m na waciku, ale jako nie czu豉m, 瞠 smaruj nim twarz. Po prostu wylewa豉m mazid這 na d這nie o rozprowadza豉m na twarzy. Po ok. 1 min preparat wcha豉nia si. Zmywa豉m po kilku minutach. Tylko na plecach i dekolcie pozostawia豉m bez zmywania.
    My郵, 瞠 producent powinien do這篡 jakie zio豉, tak 瞠by mo積a by這 spokojnie umy twarz

Produkt ma dziwn konsystencje, kolor i zapach. Po prostu przypomina m瘰kie nasienie
    Cena do嗆 wysoka, bo zap豉ci豉m 15 z w sklepie zielarskim. Opornie mi idzie wyko鎍zenie tego produktu, dos這wnie na dnie zosta這 ociupink i chyba to po prostu wyrzuc.
    Gwaiazdki daj za naturlany sk豉d i solidne opakowanie, do kt鏎ego nie mam si co przyczepi. Opakowanie ju mam nowe, jak w po軼ie poni瞠j.
    U篡wam tego produktu od: od kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Natu-77 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Skuteczny i naturalny!
  • Poszukiwa豉m na rynku kosmetyku do mycia twarzy, kt鏎y b璠zie mia w豉軼iwo軼i lecznicze, ale oparte na naturalnych sk豉dnikach. W ko鎍u uda這 si!
    Boniderm doskonale radzi sobie z moj mocno przet逝szczaj帷 si sk鏎 sk這nn do wyprysk闚. Najwa積iejsze jest, ze mo積a go stosowa bez ogranicze, a forma myd豉 w p造nie znacznie u豉twia aplikacj.
    Ciesz si, 瞠 w ko鎍u znalaz豉m zio這wy i skuteczny preparat do mycia.

U篡wam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 ma貫

• Zdj璚ia do陰czone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwali Herbella za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo skutaczny
  • Poleci豉 mi go znajoma lekarka dla syna .Maia taki tr康zik 瞠 nie chcia chodzi do szko造 .Poprawa pojawi豉 si po ok 1 tygodniu stosowania. Potem by這 ju tyko lepiej .Na poczatku stosowa go 3 x dziennie teraz ju tylko 1 x dziennie Oby這 si bez antybiotyk闚 .Wad tego preparatu jest konsystencja i niezbyt przyjemny zapach - no ale jest to produkt naturalny .Szczerze go polecam

U篡wam tego produktu od: 2 12 2013
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 po 200 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali 78rodia za czyteln i pomocn recenzj?
  • TRAGEDIA to ma這 powiedziane...
  • O pomadzie Ojca Grzegorza (bosz, jak to brzmi...) dowiedzia貫m si z jakiej gazety: 瞠 naturalny sk豉d, 瞠 w sam raz do mycia twarzy (i w這s闚), 瞠 dla sk鏎y z tr康zikiem, do przet逝szczaj帷ej si cery. My郵 - w sam raz dla mnie! Potem poczyta貫m zachwalaj帷e ten produkt opinie na wiza簑. Kupi貫m...

Konsystencja jaka taka glutowata, trudno si to nabiera這 na r瘯, 瞠by umy twarz (w dodatku si nie pieni這), ale jako dawa貫m sobie rad. Po jakim czasie tr康zik zacz掖 si nasila. Poszpera貫m w internecie i uspokoi貫m si, bo to mia豉 by naturalna reakcja sk鏎y na "oczyszczanie" (瞠 niby tr康zik ma si ujawni w pe軟ej krasie i potem b璠zie ju tylko lepiej). Ale sk鏎a zamiast si poprawia, pogarsza豉 tylko sw鎩 stan (dodam, 瞠 nie mog這 to wynika z innych produkt闚 do piel璕nacji twarzy, poniewa 瘸dnych niesprawdzonych "nowinek" nie wprowadza貫m w tym czasie). My郵a貫m sobie, 瞠 to takie hardcorowe oczyszczanie, wi璚 brn掖em w to dalej. I tak zu篡貫m nieca貫 dwie butelki (ok. 1 litra!). W ko鎍u nie wytrzyma貫m, ile mo積a chodzi z tak czerwon twarz, gdzie pryszcz na pryszczu?! Poszed貫m do dermatologa, kt鏎y stwierdzi r騜ne dziwne rzeczy i tak zacz窸a si przeprawa z lekami przez kilka miesi璚y. O cenie tego wszystkiego nie wspomn.

Dzi, ju jaki rok od od這瞠nia Bonidermu, sk鏎a jako tako wygl康a - pozosta造 szpec帷e przebarwienia, ale dzi瘯i odpowiedniej piel璕nacji jest ju coraz lepiej.

M鎩 apel: spr鏏uj tej pomady, bo mo瞠 akurat Tobie b璠zie ona s逝篡. Je郵i jednak zaczniesz zauwa瘸 pogarszanie si cery, pojawianie si nowych wyprysk闚, czym pr璠zej j od堯, bo b璠zie tylko gorzej (na "oczyszczanie" nie ma co czeka)!

U篡wam tego produktu od: trzy miesi帷e

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa (po 500 ml)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Zebedee za czyteln i pomocn recenzj?
  • Super
  • Myd這 przypisa mi dermatolog, gdy zmagam si z tr康zikiem. U篡wam du瞠go pakowania (500 ml) . Bardzo lubi to myd這, u篡wam je rano i wieczorem do mycia twarzy.

+ dok豉dnie myje sk鏎 twarzy, daje rad ze zmywaniem makija簑
    + po myciu sk鏎a jest baardzo wyg豉dzona i ma si uczucie, 瞠 jest idealnie czysta
    + konsystencja: najpierw by造 to takie glutki ale z czasem sta豉 si p造nna
    + bardzo wydajne. U篡wam du瞠go opakowania ju p馧 roku lub d逝瞠j dwa razy dziennie a jeszcze mam po這w
    + wygodna butelka
    + cena nie jest wyg鏎owana, gdy butelka starcza na bardzo d逝go
    + odblokowuje pory
    + nie powoduje wysypu
    - nie zmniejsza tr康ziku. najlepiej u篡wa jako 瞠lu do mycia twarzy, a tr康zik leczy osobnymi kosmetykami.

U篡wam tego produktu od: p馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego du瞠go

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali olka1211 za czyteln i pomocn recenzj?
  • najlepszy
  • Kupi豉m go w lutym. W akcie desperacji. W styczniu wysypa這 mnie nieprawdopodobnie. Przez 3 tyg. ka盥ego dnia mia豉m nowe pryszcze. Nie dzia豉這 nic co do tej pory dzia豉這. Sk鏎a z ka盥ym dniem byla bardziej przesuszona. A syfy do嗆, 瞠 nie znika造, to ci庵le pojawia造 si nowe.
    Posz豉m do apteki, przyznam szczerze, po podk豉d kryj帷y (przez ostatnie 2 lata u篡wa豉m tylko minera堯w, lub krem闚 tonuj帷ych, a przy ma造ch wysypach broni豉m si korektorem) i w豉郾ie wtedy wpad這 mi w oko opakowanie Bonidermu.
    Wcze郾iej nigdy go nie u篡wa豉m, bo jako w pod鈍iadomo軼i mi tkwi這, nie wiem sk康, 瞠 to na tr康zik m這dzie鎍zy dla nastolat闚 i przesuszaj帷 mo瞠 zrobi wi璚ej krzywdy ni po篡tku. Kupi豉m.

Niestety pierwsze u篡cie to pora磬a. Okropna glutowata konsystencja jest faktem. Niezra穎na jednak nak豉da豉m to co dwa razy dziennie i wmasowywa豉m w sk鏎 tak jak zalecaj na opakowaniu. Po tygodniu zauwa篡豉m pierwsze efekty. Brak nowych pryszczy i strupki- 逝szczaca sk鏎a na starych. Ka盥ego dnia by這 lepiej. Po kilku kolejnych dniach konsystencja gluta si zmieni豉 (przed ka盥ym u篡ciem wstrz御alam butelk, tak jak sugeruj na opakowaniu ) i jest troch jak mleczka do twarzy, wi璚 przyjemniejsza do u篡wania.

To pierwszy p造n do mycia twarzy, kt鏎y naprawd robi co z pryszczami, traktuj go jako lekarstwo, dlatego cho mog, nie b璠 si czepia o konsystencj i zapach. Odbieranie za to gwiazdek by這by niesprawiedliwe. Od lek闚 wymagam skuteczno軼i, a on dzia豉! Faktycznie, tak jak si obawia豉m, odrobin wysuszal skor, ale tylko na pocz徠ku. Dopiero po 2 tygodniach wpad豉m na to, 瞠 przecie myd這, to zasada, wi璚 musi wysusza. Zacz瘭am u篡wac toniku i teraz ju jest ok. Myj nim twarz 2x dzienie.

Jestem nim zachwycona.

Od kiedy go u篡wam wyros造 mi tylko 2 du瞠 syfy i to z okazji okresu. Mniejsze si czasem pojawiaj, ale znikaj r闚nie szybko. No chyba, 瞠 co rozpaprz - gojenia ran popryszczowych niestety Boniderm nie przyspiesza.

Wydajno嗆: mam wi瘯sz butelk, ktora kosztowa豉 24 z i w ci庵u 2 miesi璚y zu篡豉m troch wi璚ej ni p馧.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Z nieba za czyteln i pomocn recenzj?
  • nie do mycia...
  • hmm...na wstepie trzeba wyjasnic ze to nie jest mydlo;/
    bo nie myje!
    dawalam mu szanse wiele razy i uzywalam na rozne sposoby,az w koncu doszlam do wniosku jak to naprawde dziala.
    mozna tego uzywac tylko iwylacznie po wczesniejszym uzyciu twarzy/ciala/glowy czyms co naprawde myje i potem wcierac w skore.

+moze faktycznie troche radzi sobie z przetluszcaniem skory
    +najlepszy na wlosy, po umyciu szamponem,wcieram na chwilke w skore glowy i wlosy sa dluzej swieze i bez lupiezu natomiast nie umylabym tym wlosow bo by ich nie umyl a dotego bylyby szorstkie i matowe

-gdy sie uzyje jako mydlo powoduje powstawanie nowych wypryskow poniewaz nie myje twrazy z brudu i loju
    -smierdzi
    -tragiczna konsystencja
    -dosc wysoka cena (21 zl za 500 ml)
    -raczej nie jest wydajny, a dotego spada z reki;/i sie sporo marnuje chocbym nie wiem jak uwazala
    -na poczatku byly biale grudki nie dalo sie tego wymieszac, gdy podgrzalam ladnie sie spienilo ale tylko na chwile potem caly czas bylo jak woda...dopiero po zuzyciu 1/3 opakowania da sie normalnie wymieszac,chpociaz to moze kwestai ze sie ceplej zrobilo

jak widac przyjemne w uzytkowaniu to to nie jest...ale plus jest wg mnie calkiem korzystny jak dobrze dziala na moja glowe:P

moge polecic tylko do glowy i ew na twarz tylko do wcierania po umyciu

U篡wam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1/3 opakowania 500 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali karinam6 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dobry, ale nieprzyjemny
  • Mam t逝st sk鏎, i na twarzy i na ciele. Twarz od dawna myj myd貫m z Aleppo, kt鏎e stosowa豉bym tak瞠 do cia豉, ale jest do嗆 drogie i troch mi szkoda na cia這. Jak przeczyta豉m o pomadzie ojca Grzegorza od razu kupi豉m. W moim mie軼ie mo積a dosta pomad w ka盥ym sklepie zielarskim.
    Sam produkt jest bardzo dobry, sk鏎a jest oczyszczona i a skrzypi z tej czysto軼i... To mi si podoba. Najlepsze efekty wida przy systematycznym stosowaniu przez d逝窺zy czas.
    Ale 瞠by nie by這 zbyt mi這 to :
    - konsystencja- przypomina gluta, ci篹ko to wydoby z butli, zero piany, jakie grudki
    - trzeba uwa瘸 瞠by nie spad這 z g帳ki/r瘯i
    - zapach
    -wydajno嗆, ja zu篡wam bardzo du穎 do jednego mycia, przez to, 瞠 si nie pieni i ci篹ko rozprowadza

Ogranicza powstawanie zask鏎nik闚 i pryszczy, dlatego polecam, ale przygotujcie si na jazd pod g鏎k.... U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 du瞠 opakowania, stosuj na perzemian z innymi kosmetykami

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali NaturalWomen za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • nie robi nic
  • Kupi豉m w akcie rozpaczy, gdy moje myd這 marsylskie sko鎍zy這 si, a z powodu okresu pojawi這 si kilka wyprysk闚. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze ju po zakupie przypomnia豉m sobie, 瞠 kiedy ju mia豉m ten produkt, lata temu, kiedy to dopiero zaczyna豉m przygod z tr康zikiem. Wtedy poleci豉 go mojej mamie aptekarka.
    Najwi瘯szy szok to cena - za 200 ml opakowanie zap豉ci豉m 16 z i to w jednej z ta雟zych aptek.
    Konsystencja jest tragiczna. Ucieka przez palce, posiada grudki i nieciekawy zapach. Przepraszam za por闚nanie ale przypomina ejakulat.
    Efektu zero!
    Dla por闚nania, gdy myje twarz myd貫m marsylskim wiem, 瞠 mam oczyszczon cer, a je郵i s jakie wypryski, to rano s o wiele mniejsze.
    Pr鏏owa豉m t "pomad" na m篹u, gdy dosta reakcji alergicznej na nowy krem do twarzy - te nie pom鏬.

Jedyny plus jest taki, 瞠 nie zaszkodzi. Ale je郵i mia豉bym kupi myd這 zio這we, kupi豉bym Protex Herbal za 2 z - przynajmniej wiem, 瞠 dzia豉 i jest niepor闚nywalnie ta雟ze, wydajniejsze i milsze w u篡ciu.
    Reasumuj帷 - nie pom鏬 12 lat temu, nie pom鏬 i dzi.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali am85 za czyteln i pomocn recenzj?
  • IDEALNY
  • Produkt naprawd godny polecenia dla cery problematycznej (tr康zikowej / 這jotokowej).
    Aby uzyska najlepszy efekt nale篡 na這篡 na twarz i pozostawi na kilka minut, a nastepnie koniecznie zmy ciep陰 przegotowan wod, wtedy mamy g豉dk mi瘯k sk鏎!!! Chlorowana woda z kranu wysusza cer i 軼i庵a j dlatego najlepiej nie u篡wa jej wog鏊 do codziennej toalety twarzy.
    Ja nakladam ten produkt i pozostawiam nawet na kilkana軼ie minut, tak jak maseczk!!!
    Jego konsystencja i zapach zwyklego mydla wogole mi nie przeszkadzaj.
    Efekt stosowania? Ju po tygodniu cera staje g豉dka, zaczerwienienia bledn, krostki si " wci庵aj" a stany zapalne goj.
    Stosuj Boniderm r闚nie na dekolt i plecy - efekt taki sam))
    Jest 鈍ietny, d逝go szuka豉m produktu kt鏎y w 100% spe軟i moje oczekiwania.
    Wcze郾iej u篡wa豉m aptecznych i drogeryjnych, tanich i drogich produkt闚 jednak z 瘸dnego nie bylam a tak zadowolona, gdy 瘸den nie spe軟ia do ko鎍a moich oczekiwa.
    Warto wypr鏏owa. Naprawd polecam!
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali WaleriaH za czyteln i pomocn recenzj?
  • uratowa
  • Nawet nie wiedzia陰m o istnieniu tego specyfiku do czasu az w ubieg造m roku nabawi陰m si na nogach na samo lato okropnej wysypki niewiadomego pochodzenia.Dermatolog przepisa mi to jako lek i w 2 tygodnie pozby陰m si wstr皻nych czerwonych krostek z nog.Jest wydajny i skuteczny na plus to ze bez zapachu jedyny minus to bardzo smieszna konsystencja przezroczysty zel z grudkami bialymi ktore troszke ciezko sie rozciera ale dla afektu warto

U篡wam tego produktu od: u篡wa陰m rok temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫 du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali maladaga za czyteln i pomocn recenzj?
  • hmmm, mieszane odczucia
  • W zasadzie mam wra瞠nie, 瞠 nieistotne czym myj twarz, cer mam ca造 czas mniej wi璚ej tak sam :P tzn. od czasu do czasu co wyskakuje... ale s produkty lepsze i gorsze.

Nie odczuwam specjalnie ch璚i powrotu do pomady (co to za nazwa?! pomady to do w這s闚 by造!, nat逝szcza造), bo:

- ma przedziwn, leist, rzadk konsystencj ( i tak, wstrz御a豉m buteleczk, ale tak czy siak, no 瞠l to nie jest)
    - ten zapach... a si niedobrze robi i jako im d逝瞠j go u篡wa豉m, tym gorzej

na plus:

+ nie zapycha
    + faktycznie mia豉m po nim ciut lepsz cer, tzn. rzadziej mi co wyskakiwa這, ale podobny efekt daj u mnie te takie cude鎥a do mycia twarzy, kt鏎ych u篡wa si znacznie przyjemniej ni tego

U篡wam tego produktu od: jaki czas temu, przez ok. 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali sybilka za czyteln i pomocn recenzj?
  • M鎩 KWC
  • Dla mnie to myd這 jest fenomenem.
    Nie podra積ia mojej wra磧iwej cery, nie wysusza, 豉dnie oczyszcza i pozostawia sk鏎 lekko nawil穎n. Ponadto wszelkie krostki i zmiany tr康zikowe 豉dnie si redukuj

Minusami s jedynie
    - nie do ko鎍a mi造 zapach, lecz mo積a si przyzwyczai
    - konsystencja dopiero jest jednolita gdzie po zu篡ciu po這wy opakowania

Aczkolwiek jego dzia豉nie i 豉godno嗆 sprawia, 瞠 nie widz niczego lepszego dla mojej cery

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Cytrusowa czekolada za czyteln i pomocn recenzj?
  • Zaskakuj帷o skuteczne
  • Fantastyczne myd這 zio這we, kt鏎e trzeba umie u篡wa
    Trzeba je wstrz御n望 przed u篡ciem, umy twarz, a potem koniecznie na這篡 kolejn warstw jak maseczk i zostawi na sk鏎ze do wch這ni璚ia (ono bardzo szybko si wch豉nia). Ja przewa積ie robi tak, 瞠 najpierw myj twarz szarym myd貫m, potem nak豉dam warstw Bonidermu, czekam a si wch這nie i zmywam pozosta這嗆.

Efekt takich zabieg闚 jest fantastyczny:
    - matowa cera zaraz po zastosowaniu (super przy przet逝szczaj帷ej si cerze)
    - likwidacja podra積ie (np. alergicznych)
    - nawet najgorsze tr康zikowe gule i ropne krosty zmniejszaj si i znikaj

Minusem mo瞠 by konsystencja, kt鏎a nie jest 豉twa do opanowania na pocz徠ku, ale z czasem dochodzi si do wprawy, 瞠by ca這嗆 nie l康owa豉 w wannie, zamiast na twarzy Trzeba wstrz御n望, nala na d這 i ma造mi porcjami, maczaj帷 palce, przenosi te cudowne glutki z d這ni na twarz.

M鎩 KWC do zapobiegania tr康zikowi i wypryskom alergicznym.

U篡wam tego produktu od: kilku lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: pewnie dziesi徠ki

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali falklanday za czyteln i pomocn recenzj?
  • Lubi.
  • Kupi豉m to myde趾o na wakacjach w G鏎ach 安i皻okrzyskich, by這 do嗆 drogie, ok. 16 z.
    + dobrze myje.
    + normalizuje nat逝szczenie sk鏎y.
    + twarz jest po nim od鈍ie穎na i przyjemnie 軼i庵ni皻a.
    + lekko nawil瘸 suche partie twarzy, a strefa T pozostaje matowa.
    + zapach - neutralny, niedra積i帷y.
    + wydajny.

- konsystencja - bardzo rzadka, trudna w zastosowaniu, ale gdy si mocno potrz捷nie powstaje przyjemna piana i jest znacznie 豉twiej.

U篡wam tego produktu od: sierpnia
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego (200 ml)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Lilllyanne za czyteln i pomocn recenzj?
  • Super
  • Super myj Mam cere t逝sta, sk這nn do tr康ziku (obecnie podleczona) i jestem bardzo zadowolona z tego myd豉. Bardzo dobrze zmywa mi makija i filtr. Wczoraj odkry豉m co ciekawego ; zmiesza豉m to myd這 z takim p造nem na 這jotok "SEBOREN) i powsta豉 mi super pianka do mycia

U篡wam tego produktu od:04.2010r.
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:4 (ma貫)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali casjopea5555 za czyteln i pomocn recenzj?
  • ..
  • Kupi豉m przypadkowo na przet逝szczaj帷e si w這sy. Ma豉 buteleczka kosztowa豉 15 z. Przed u篡ciem musia豉m my w這sy max co 2 dni. Teraz wytrzymuj spokojnie nawet 3 ( bez grzywki, ale to normalne ) )
    Polecam na przet逝szczanie si w這s闚 !!

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: p馧

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali pati0111 za czyteln i pomocn recenzj?
  • uniwersalny i naturalny
  • Na samym pocz徠ku chcia豉m tylko zasugerowa, aby wstrz御n望 butelk przed u篡ciem Bo du穎 os鏏 nies逝sznie zani瘸 ocen przez konsystencj. To "myd這" to naprawd 鈍ietna rzecz, dzia豉 dobrze na sk鏎 tr康zikow, ale tak瞠 na 逝pie! M璚z si z tymi dwoma ju jaki czas i Boniderm przyni鏀 mi naprawd du膨 ulg i popraw. No i jest naturalny. Naprawd polecam!

U篡wam tego produktu od: po roku

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali lifeisbeautiful za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry kosmetyk
  • Chcia豉bym si podzieli moimi wra瞠niami po u篡ciu myd豉 boniderm. Wi璚 c騜 dziewczyny tak jak piszecie konsystencja nie jest zach璚aj帷a do u篡cia, produkt wygl康a nieciekawie, ale zamienilabym t wad w zalet, bo wed逝g mnie 鈍iadczy o tym 瞠 kosmetyk jest bardziej naturalny. Te kawa趾i kt鏎e nie podobaj si niekt鏎ym z was to w豉snie kawa趾i myd豉 zio這wego kt鏎e tak dobrze wp造wa na sk鏎 w tym kosmetyku. Jak 6 lat temu poleci豉 mi go babka w aptece gdy poprosilam o co do mycia buzi i wspomnia豉m o swoich problemach z cer ( a problemy by造 spore) to najpierw si zdziwi豉m 瞠 poleca mi "MYDΜ" bo to kojarzy這 mi si ze sci庵ni皻 twarz, naruszon warstw lipidow i raczej z produktem, kt鏎y nie pomaga w tr康ziku, podra積ia! ale BARDZO mi這 si rozczarowa豉m!!! Myd這 ma niewiele wspolnego z tymi w kostce, nie znam si na sk豉dach chemicznych, ale powiedzialabym 瞠 zbierzno嗆 nazw przypadkowa Ja trzyma豉m si sposobu stosowania na opakowaniu wi璚 to myd這 faktycznie wciera豉m, efekty mi豉, g豉dka, czysta sk鏎a bez efektu 軼i庵ni璚ia. Ta pomada 豉godzi豉 sk鏎, stosowa豉m wtedy leki na tr康zik i one bardzo podra積ia造 sk鏎. Naprawd polecam ten produkt, po jakim czasie sk鏎a staje si czystsza, jest mniej niespodzianek. Dzi moja sk鏎a ju si zmieni豉, teraz jest czysta, g豉dka raz na 2 m-ce mo瞠 wyskoczy jaka wi瘯sza niespodzianka kt鏎a jest wynikiem mojego wyciskania zask鏎nik闚 ( wiem, wiem 瞠 nie wolno...ale czasem nie mog si powstrzyma :/ ). Wzi窸am j dzisiaj do r瘯i w aptece, tak z sentymentu, bo ju o niej troszk zapomnia豉m, ale chyba znowu do niej wr鏂 bo po p造nie micelarmym Plante System widz 瞠 znowu kilka ma造ch grudeczek si pojawi這... Ja jednak lubi oczyszczanie twarzy bardziej klasyczne- bez wody nie czuj si do ko鎍a czysto i chyba micel mnie troch zapycha! Reasumuj帷 Boniderm pomaga na problemy z cer, naprawd polecam!U篡wam tego produktu od:6 lat z przerwami
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:4

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 2 pochwa. Chcesz pochwali kittie22 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polubili鄉y si
  • Rewelacyjnie oczyszcza cer, 豉godzi stany zapalne (wszystkie gule, przysz貫 pryszcze typu wulkany uspakajaj sie i wychodzi ledwie zwyk豉 krostka) Jestem zaskoczona, bo wczesniej nie spotka豉m sie z myd貫m k鏎e w podobny sposob dzia豉. Uzywam tak, jak poleca producent. Na such sk鏎 wmasowuj pomad do sucho軼i, potem zmywam wod. Zdecydowanie dobrze oczyszcza, i zostawia cere swieza i 豉dn. Mog szczerze poleci, do cery tradzikowej. Wg mnie to bardzo dobre uzupe軟ienie kuracji przeciwtradzikowych. Utrzymuje sk鏎e w dobrej kondycji. Bardzo wydajny!

U篡wam tego produktu od: 1 miesiac

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Julianka_7oo7 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Zaprzyja積imy si.
  • Naprawd szczerze mog napisa, i to myd這 jest naprawd rewelacyjne:
    - bardzo dobrze oczyszcza sk鏎,
    - matowi,
    - sk鏎a po umyciu nie jest 軼i庵ni皻a,
    - z ka盥ym dniem zauwa瘸m, coraz mniejsz ilo嗆 zask鏎nik闚 na nosie i brodzie (efekty widzia豉m ju po kilku dniach),
    - znikn窸y moje krostki na policzkach, kt鏎ych nie mog豉m si pozby,
    - cera jest 豉dna, bez 瘸dnych niespodzianek.
    Jednym minus to konsystencja, troch przecieka przez palce i st康 jedna * mniej. Zapach w og鏊e mi nie przeszkadza, nie jest ra膨cy. Naprawd polecam.
    U篡wam tego produktu od: 3 tygodni

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Karolaa25 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Tego mi by這 trzeba
  • Genialny w swojej prostocie Prosty, zio這wy sk豉d bez 瘸dnych udziwnie i... uwaga, naprawd dzia豉! Mam cer t逝st ze sk這nno軼i do zask鏎nik闚, a jednocze郾ie du穎 preparat闚 typowych dla cery t逝stej jest dla niej za silnych i szybko j wysusza. Z kolei te 豉godniejsze, dla wra磧iwc闚 powoduj, 瞠 si b造szczy, wi璚 ci篹ko by這 mi znale潭 jaki z這ty 鈔odek. Do czasu. Do czasu Bonidermu Zaraz po umyciu sk鏎a jest 鈍ie瘸, matowa, a jednocze郾ie nie軼i庵nieta i nie musz natychmiast jej kremowa, 瞠by nic nie ci庵n窸o za uszami Po miesi璚znym u篡waniu mog powiedzie, 瞠 ponadto dok豉dnie oczyszcza pory, wyg豉dza i zapobiega zask鏎nikom.

Nie m闚i, 瞠 nie ma wad. Konsystencja - bardzo udane por闚nanie pojawi這 si poni瞠j Zapach- nie za ciekawy, co a la szare myd這. Ale warto sprosta temu wyzwaniu i przem鏂 si , bo efekty s tego warte

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali sylw鏮ia za czyteln i pomocn recenzj?
  • godny wypr鏏owania!
  • Zaczn od tego, 瞠 myde趾o to poleci豉 mi dermatolog. Na pocz徠ku troche wysuszy這 mi twarz, ale z czasem sk鏎a sta豉 si dobrze oczyszczona i przede wszystkim niepodra積iona. Ma zio這wy sk豉d, mo瞠 nie pachnie rewelacyjnie, ale wa積y jest efekt. Wyskakuje mi mniej niespodzianek..
    Jest bardzo wydajny!!
    Gwiazdk odejmuj za trudn dost瘼no嗆, w niekt鏎ych aptekach w og鏊e nie mo積a go dosta, a w innych trzeba zam闚i.

U篡wam tego produktu od: listopada
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie drugiego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali serduszkowa za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietny apteczny kosmetyk
  • Zaczn od tego 瞠 mam ΨS. Je郵i chodzi o kosmetyki przeznaczone do mycia twarzy to mia豉m ich wiele, przede wszystkim te apteczne znanych firm, kt鏎e wiadomo nie kosztuj ma這. Zazwyczaj po zakupie okazywa這 si, 瞠 mnie podra積iaj i nie mg ich dalej stosowa. I tym sposobem uzbiera豉 si niez豉 kolekcja.
    Gdy kupi豉 Boniderm okaza這 si, 瞠 to jest to czego od tak dawna szuka豉m.
    Nie jest drogi i dzia豉 koj帷o na moj podra積ion twarz. Fakt, 瞠 zapach i konsystencja nie jest porywaj帷a ale przy efektach staje si to ma這 wa積e.
    Osoby, kt鏎e potrzebuj "leku" na choroby sk鏎ne takie jak ΨS doceni ten produkt.

U篡wam tego produktu od:miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali paola_ola_la za czyteln i pomocn recenzj?
  • 100% Natura
  • Przede wszystkim cenie w nim to, 瞠 jest naturalny. Niestety 鄉ierdzi i ma beznadziejn konsystencj, ale wole si z tym pom璚zy ni widzie w sk豉dzie 90% chemii
    Co do efekt闚 to jeszcze chyba za kr鏒ko stosuje, ale czuje 瞠 naprawd oczyszcza.

U篡wam tego produktu od: 2 Tygodni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: W trakcie pierwszego i mam wra瞠nie, 瞠 na d逝uugo starczy

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Shaana za czyteln i pomocn recenzj?