Stiefel, Oilatum, Emulsja do kąpieli

Powiększ Stiefel, Oilatum, Emulsja do kąpieli

Zgłaszająca osoba: zwariowane-serduszko

Emulsja nawilżająco-natłuszczająca do kąpieli pielęgnacyjnej i leczniczej w wannie. Kąpiel z jej użyciem to relaks i przyjemność, a także szybki efekt nawilżająco-natłuszczający> Ma doskonałe właściwości myjące, doskonale wspomaga leczenie chorób przebiegających z nadmierną suchością skóry (np. AZS lub wyprysk kontaktowy). Jest bezpieczna, może być stosowana w każdym wieku: u niemowląt, dzieci i dorosłych.

Skład - 1 g emulsji zawiera: parafina ciekła lekka 634 mg (63,4% - substancja czynna); acetylowane alkohole lanoliny, palmitynian izopropylu, dilaurynian glikolu etylowego 400 (Peg 400 DL), Arlatone T (Polyoxyethylene 40 Sorbital Septsoleate), aromat "Floral Spice" (substancje pomocnicze) (15.02.2007.)

Cena: ok. 60zł/ 500ml

• Jestem na tak
  • Słyszałam wiele niepochlebnych opinii o tym produkcie, ale ja jestem z niego zadowolona. Po pierwsze spełnia swoją funkcję: nawilża, chroni, leciutko natłuszcza. I MYJE!. Ma świeży, delikatny zapach, zapach czystości. Potem nie wymaga żadnej dodatkowej pielęgnacji, nie wysusza skóry, nie powoduje alergii. Dzieciaczki dobrze go znoszą. I my też.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!
  • Oilatum pamiętam jeszcze z dzieciństwa, kiedy miałam kilka lat i mama dodawała mi koreczek płynu do kąpieli.
    Powróciłam do niego niedawno, gdyż mam problemy z suchą skórą.
    Oilatum nadaje wodzie konsystencję i wygląd mleka, pięknie pachnie i natłuszcza skórę.
    Jedynym minusem jest cena, ale warto mieć go w domu.

Używam tego produktu od: zawsze
    Ilość zużytych opakowań: oj, kilka napewno

Chcesz pochwalić Gold Shape Body za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOO !!
  • Pierwszą styczność z tym produktem miałam gdy byłam mała. Mama jest chirurgiem w szpitalu, pani lekarz poleciła jej tą emulsje na moją bardzo suchą skórę. Wzięła próbkę i zadziałało. Wtedy kupywała je regularnie.
    Super nawilża, zmiękcza naskórek i łagodzi różne przetarcia. Naprawdę super produkt !
    myśle, ze jedynym minusem tego produktu jest jego cena, niestety bardzo droga. Ale wydaje mi się, że warto zainwestować, bo naprawdę potrafi zdziałać cuda !

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Marita_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Emulsja jest w porządku, spełnia swoje zadanie, czyli dba o suchą skórę - Uwaga!-nie zgadzam się z poprzednią recenzją, jakoby parafina to samo zło, ta emulsja nie ma za zadanie wnikać i odżywiać skórę!!! Parafina zaś ma działanie okluzyjne czyli chroni przed utratą wilgoci i o to chodzi! Na twarzy niektórych parafina faktycznie potrafi zapchać, np. mnie Ale do ciała spoko

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patiuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • porazka!!!!!!!!!
  • Dlaczego już 2 raz moj komentarz o tym produkcie został usunięty????????????????

Nie polecam oilatum,emolium ,oilanu bo to sama parafina"poch.ropy naft.

- zatyka pory
    - nie ma Żadnych właściwosci odzywczych!
    - pozostawia tłusty film!
    Owszem zapobiega utracie wody z naskórka i nic poza tym.Zatem przemyślcie Mamy w czym chcecie kąpać swoje dzieci.
    w aptekach jest wiele produktów tj.Balneum czy Atoperal ,które też zapobiegają utracie wody z naskórka a poza tym zawieraja oleje bogate w kwasy omega 3,6,wiec w skóre dziecka przynajmniej wnikają odzywcze substancje ,a nie NIC czyt.parafina Używam tego produktu od: pół.opakIlość zużytych opakowań: pól

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ola77771 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam od pierwszych dni życia dziecka
  • Oilatum został mi polecony przez przyjaciółkę, której poleciła przyjaciółka, itd... I bardzo się sprawdził! Synek nie ma żadnych problemów ze skórą, jest piękna, gładziutka, odpowiednio nawilżona.

Wydajny, dolewamy do wanienki 1 / 1,5 nakrętki. Woda robi się lekko biała, nieprzezroczysta. Nie pieni się. Nie zauważyłam, by nawet gdy odrobina dostanie się do oczków (bo już Synek wierci się już jak robaczek) było to drażniące. Nie ma też smaku

Jest niestety drogi, ale można go znaleźć w promocyjnych cenach, ostatnio w aptekach Dbam o Zdrowie.

Używamy Oilatum 4 miesiące, gdy tylko wróciliśmy ze szpitala do domu. (W szpitalu kąpany był w Johnsonie i łuszczyła mu się skórka na łydkach i stopach.) I będziemy używać dalej, bo istnieje prawdopodobieństwo, że po przejściu na tańszy płyn różnicę w cenie z nawiązką wydamy na leki.

Świetnie działa, więc po co zmieniać.Używam tego produktu od: urodzenia SynkaIlość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Azileas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla każdego
  • Ten produkt niestety nie sprawdziął się u mojego dziecka. Od urodzenia kąpałam ją w tej emulsji ale po jakimś czasie zaczęła mieć na skó¶ze suche placki i ja chcąc jej pomóc dolewałam jeszcze więcej tego oilatum do kąpieli aby natłuścić jej skórkę. Jednak po przeanalizowaniu kilku forum odstawiłam zupełnie ten produkt i skóra zaczęła wracać do normalnego wyglądu.
    Nie wiem czy to uczulenie na jakiś składnik czy po prostu jej nie służy ale już na pewno nie kupię go ponownie.
    U mojej córeczki o wiele bardziej sprawdzają się tańsze emulsje do kąpieli które mają prosty skład np.Hipp.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić magnesita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie lubimy się
  • Dostałam tą emulsję do kąpieli.
    Wady:
    - cena
    - po umyciu się w niej uczucie, że jest się dalej brudnym, a może nawet brudniejszym
    - zostawia nieprzyjemny film
    - mam wrażenie, że zapycha pory
    Zalety:
    -bezzapachowy
    Myślę, że dla ludzi z suchą skórą może być wspaniała, ale dla mnie to porażka.

Używam tego produktu od: 3 mies. (ale rzadko - 1 na 1-2 tyg.)
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Chcesz pochwalić Opsyche za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry przy suchej (atopowej) skórze
  • Emulsja obecnie występuje pod nazwą Oilatum Sof a jej koszt to ok 45- 50 zł za 500 ml. Moja córka ma powracające problemy ze skórą - sucha, swędząca skóra, objawia się suchymi czerwonawymi plackami w różnych miejscach na ciele. Emulsja jest bardzo pomocna, pozostawia na skórze delikatny film. Skóra jest nawilżona, miękka, ustępują plamy oraz swędzenie. Tańszym równie skutecznym zamiennikiem dla jest OILLAN

Tylko 4 gwiazdki ze względu na wysoką cenę.

Mam sucha skórę (nie atopową) i czasem także dodaję trochę emulsji do kąpieli

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić julbens za czytelną i pomocną recenzję?
  • Help for dry skin !!!
  • Cała seria Oilatum jest naprawdę dobra !
    Skutecznie nawilża atopową, sucha skórę, dla alergików !

Ja sama lubie wracać do Oilatum, ponieważ mam sucha skórę (tym bardziej,że zdarza mi się zaglądać do solarium).

Niezastąpiona dla niemowląt, dzieci, dorosłych.

Używam tego produktu od: narodzin syna
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić natala_de za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij