Stiefel, Oilatum, Emulsja do kąpieli

Emulsja nawilżająco-natłuszczająca do kąpieli pielęgnacyjnej i leczniczej w wannie. Kąpiel z jej użyciem to relaks i przyjemność, a także szybki efekt nawilżająco-natłuszczający> Ma doskonałe właściwości myjące, doskonale wspomaga leczenie chorób przebiegających z nadmierną suchością skóry (np. AZS lub wyprysk kontaktowy). Jest bezpieczna, może być stosowana w każdym wieku: u niemowląt, dzieci i dorosłych.

w żelu
alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa
płyny do kąpieli
łagodzące, oczyszczające
bezzapachowa, hipoalergiczna, bez parabenów

Skóra moich dzieci to kocha!

Ponad 2 lata regularnego używania, dwoje dzieci kąpanych niemal codziennie w tym płynie, gładka pachnąca skóra, zapach niemowlęcia, ech... rozmarzyłam się.
Produkt cenę na dość wysoką, ale polowałam na niego w dwupakach na allegro. Dodając do tego wydajność płynu aż tak bardzo nie rujnowało kieszeni. U obu synów używaliśmy go od 4 doby życia, zaraz po powrocie ze szpitala. Tak mniej więcej do ukończenia przez nich 1 roku życia. W międzyczasie próbowałam innych dermokosmetyków do kąpieli, ale zawsze wracałam pokornie do Oilatum. Jakoś wyjatkowo się polubiliśmy - może przez ten wyjątkowy zapach? (Oilatum Soft już nie pachniał tak dobrze, z tego co pamiętam, nie pachniał chyba wcale...)
Ten Oilatum nawilżał i natłuszczał skórę moich dzieci tak dobrze, że nie musiałam stosowac dodatkowych balasamów czy oliwek po kąpieli. Nawilżał też dłonie moje i mojego męża - no w zyciu nie mieliśmy takich dopieszczonych dłoni, jak wówczas.

Teraz, kiedy dzieci podrosły, nie kupujemy juz Oilatum. Ale jesli tylko znów nadarzy się okazja do kapania niemowlaka, na pewno będę kąpać w Oilatum.

Używam tego produktu od: juz nie używam, używałam przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ponad 10 półlitrowych butli

Stiefel, Oilatum, Emulsja do kąpieli

Bardzo dobra emulsja tak jak i krem.Stosowałam u córki jak była niemowlaczkiem.Problemy z zaczerwienieni skóry ,szorstkośc i świąd minęły po używaniu kosmetyków firmy Oilatum.Zapach delikatny.

skuteczna pomoc

zdecydowanie skutecznie pomaga przy wrażliwej skórze :) bardzo delikatny do mycia noworodków już można stosować - od pierwszego dnia życia. delikatnie myje i nawilża

bardzo polecam

starsza wersja tego super pomocnego produktu, który sprawdza się zarówno przy skórze "problematycznej" jak i zwykłej. nawilża i natłuszcza, właściwie po kąpieli nie trzeba się smarować niczym, ale wiadomo powinno się. bardzo polecam

Idealna

Emulsja idealna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Doskonale sprawdza się przy mocno przesuszonej skórze. Bardzo szybko ją koi i wyraźnie poprawia kondycję. Stosowałam ją jako dziecko przy atopowym zapaleniu skóry i stosuję do dziś, gdy są nawroty lub gdy skóra jest wyraźnie przesuszona.

Idealny do kapieli

Oilatum używamy od pierwszych dni malucha. Synek ma już ponad rok, ale mieliśmy małe problemy ze skórą więc lekarz zalecił, abyśmy cały czas używali Oilatum. Cena czasem powala, ale często kupowałam w aptece internetowej w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo jest dość wydajny więc cena nie powala aż tak... Od początku nie używamy zadnych balsamow ani oliwek, ponieważ po użyciu emulsji skóra dziecka jest nawilżona i gładka. Zresztą moje dłonie również są bardzo wypielegnowane po kąpielach malucha. Świetny produkt.

Oilatum

Emulsję tą poleciła mi moja kosmetyczka ze względu na sucha skórę i zmiany trądzikowe na całym ciele,byłam tym trochę zdziwiona produkt nie należy do tanich,jednak świetnie sobie poradził nie muszę używać po kąpieli w nim żadnych balsamów czy olejków,ponieważ bardzo dobrze nawilża skórę,uspokoił również stan mojej skóry,polecam.

Przyjaciel AZS

Od urodzenia zmagam sie z Atopowym Zapaleniem Skóry. Był moment kiedy nie pomagały nawet sterydy. Chyba trzeba było "uderzyć" od zewnątrz... Pierwszy raz kąpał się w nim jako dziecko, gdy skóra była przesuszona, nawet w niektórych miejscach pękała. Emulsja koiła mój ból i łagodziła podrażnienia oraz sprawiała, ze czerwone miejsca stawały się blade i gładkie. Do tej pory gdy tylko mam najmniejszy problem ze skórą, sięgam po Oilatum. Moczę sie w nim, a czasem nawet miejscowo smaruje na skore. Produkt w stu procentach godny wydania paru złotych wiecej. Może nie jest jakoś specjalnie wydajny, ale zdecydowanie pomaga. Polecam wszystkim !

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Świetna alternatywa dla balsamów.

O Oilatum i innych emolientach słyszałam wiele dobrego. Ponieważ cierpię od dłuższego czasu na nawracające wysypki i swędzącą suchą skórę postanowiłam zainwestować w ten kosmetyk. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Skóra jest świetnie natłuszczona, wspaniale sprawdzi się na skórze w zimową porę. Ponadto skóra delikatnie błyszczy i jest po prostu miękka w dotyku. W konsystencji jest niemalże jak woda dlatego koniecznie należy nalewać do koreczka, bo może sporo spłynąć :(

Plusy
- wydajność
- ładny zapach
- pozostawia tłusty film (dla mnie bomba! w końcu nie muszę używać balsamów!!!!)
- skóra miękka, delikatna i gładka w dotyku.

Minusy
- tak jak na skórze, pozostawia tłusty film na wannie (ale to taki mały minus ;) )
- cena
- brak aplikatora

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

Jestem na tak

Słyszałam wiele niepochlebnych opinii o tym produkcie, ale ja jestem z niego zadowolona. Po pierwsze spełnia swoją funkcję: nawilża, chroni, leciutko natłuszcza. I MYJE!. Ma świeży, delikatny zapach, zapach czystości. Potem nie wymaga żadnej dodatkowej pielęgnacji, nie wysusza skóry, nie powoduje alergii. Dzieciaczki dobrze go znoszą. I my też.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

KWC!

Oilatum pamiętam jeszcze z dzieciństwa, kiedy miałam kilka lat i mama dodawała mi koreczek płynu do kąpieli.
Powróciłam do niego niedawno, gdyż mam problemy z suchą skórą.
Oilatum nadaje wodzie konsystencję i wygląd mleka, pięknie pachnie i natłuszcza skórę.
Jedynym minusem jest cena, ale warto mieć go w domu.

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: oj, kilka napewno

CUDOO !!

Pierwszą styczność z tym produktem miałam gdy byłam mała. Mama jest chirurgiem w szpitalu, pani lekarz poleciła jej tą emulsje na moją bardzo suchą skórę. Wzięła próbkę i zadziałało. Wtedy kupywała je regularnie.
Super nawilża, zmiękcza naskórek i łagodzi różne przetarcia. Naprawdę super produkt !
myśle, ze jedynym minusem tego produktu jest jego cena, niestety bardzo droga. Ale wydaje mi się, że warto zainwestować, bo naprawdę potrafi zdziałać cuda !

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Ok

Emulsja jest w porządku, spełnia swoje zadanie, czyli dba o suchą skórę - Uwaga!-nie zgadzam się z poprzednią recenzją, jakoby parafina to samo zło, ta emulsja nie ma za zadanie wnikać i odżywiać skórę!!! Parafina zaś ma działanie okluzyjne czyli chroni przed utratą wilgoci i o to chodzi! Na twarzy niektórych parafina faktycznie potrafi zapchać, np. mnie:) Ale do ciała spoko :ehem:

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte