Avon, Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem)

Powiększ Avon, Glycerine Hand Cream with silicone (Glicerynowy krem do rąk z silikonem)

Zgłaszająca osoba: ela

Krem do pielęgnacji rąk o podwójnym działaniu silikonu i gliceryny. Silikon chroni skórę rąk przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz wygładza.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Glyceryl Distearate, Sucrose Cocoate, Stearid Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Stearate, Disodium Edta, Methylparaben, Parfum

Cena: 12,90 zł / 125 ml

• nijaki
  • Kilka lat temu miałam kilka tubek tego kremu (edycja walentynkowa, bożenarodzeniowa i klasyczna) i po jakimś czasie dopiero zorientowałam się że to wszystko to samo tylko szata graficzna inna...
    Mnie on nie oczarował a wręcz denerwował tym że że dłonie po nim się kleiły i miał mało przyjemny zapach. Nie lubię też opakowań z zakrętka wolę klipsy. Nie robił za specjalnie nic oprócz oblepienia tłusta warstwą dłoni. Ot tyle na jego temat.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: trzy całe, może nawet cztery

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem
  • Dobry, sprawdzony, niezawodny krem. Doatek gliceryny powoduje iż dobrze spełnia on funkcję ochronna. Na dodatek jest tani i wydajny. Ma przyjemny delikatny zapach. Zawsze do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić pinki77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozostanę mu wierna
  • Jedyny krem do rąk, na którym się nie zawiodłam i do którego zawsze wracam. Ostatnio miałam mały 'skok w bok' z kremem z rumiankowym z Isany, który wysuszał mi dłonie oraz z jakimś zapachowym cudem z Oriflame, kóry tak podrażnił mi dłonie jakbym je sobie czymś poparzyła!
    Ten krem jako jedyny nigdy mnie nie podrażnił, zawsze po jego użyciu dłonie są gładkie, miękkie - takie jak trzeba.
    Świetny krem w przyzwoitej cenie!

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo...

Chcesz pochwalić ASA82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • nie wiem dlaczego ale mam słabość do tego kremu... mimo że nie nawilża zbyt rewelacyjnie to ma zapach który bardzoooo mi odpowiada, do tego niezła cena, opakowanie, pojemność.. Ogólnie nie lubię firmy avon ale ten krem ma w sobie coś

Na pewno kupię go jeszcze nieraz

Używam tego produktu od: daawna
    Ilość zużytych opakowań: około 3 z przerwami na inne kremiki

Chcesz pochwalić marta225 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny
  • plusy:
    *duże opakowanie
    *bardzo ładny,delkatny zapach
    *niska cena(w promocji niecałe 5 zl.)
    *swietnie nawilza dłonie
    *działa nawet na bardzo wysuszoną skórę
    *pozostawia delikatny film ktory po chwili sie wchlania
    minusy:
    *nie ma

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić kropeczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • nie do suchej skóry
  • do bardzo suchej/przesuszonej skóry to się nie nadaje. Skład kremu też nieciekawy. Ale ma ładny delikatny zapach, nawilża na chwilę, jest duży i wydajny, cena w promocji bardzo zachęcająca.

Używam tego produktu od: 1 mc.

Chcesz pochwalić jp91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY !
  • Z powodu kończącego się Kamill'a postanowiłam zacząć rozglądać się za jakimś fajnym kremem do rąk , a jako że lubię zmieniać kosmetyki tym razem postanowiłam zamówić coś z Avon'u Kupiłam krem za śmieszne pieniądze - 4,90 zł . Opakowanie jest duże - 125 ml , wygodne , chociaż najbardziej nie lubię w nim tego , że nie otwiera się sposobem " klik " , a trzeba go odkręcać . Ku mojemu zdziwieniu nawilża skórę

Używam tego produktu od: listopad 2010
    Ilość zużytych opakowań: w czasie pierwszego

Chcesz pochwalić Tulip_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę fajny
  • Super nawilża, dłonie są mięciutkie i miłe w dotyku. Efekt utrzymuje się dłużej a nie tylko po posmarowaniu.
    Na mrozy, po zmywaniu i innych takich idealny
    Do tego w promocji za bezcen Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: chyba ze 3

Chcesz pochwalić MajkaRebel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo dobry krem Jeden z lepszych kosmetyków Avon'u.
    - świetnie się wchłania
    - chroni dłonie
    - koi skórę zniszczoną od detergentów np. po myciu naczyć
    - pozostawia ochronny film
    -wydajny
    -cena w porządku

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Chcesz pochwalić Kakcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Bardzo dobry krem.
    Prosty skład a efekt bardzo dobry.
    Skóra na rękach jest dobrze nawilzona i odżywiona.
    Trzeba chwilkę wmasować bo jest tłusty - ale nie jest to aż tak tragiczna tłustość .
    Ekonomiczny, wydajny.
    Przyjemna tubka z solidna zakrętką.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić kicia12 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij