Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Powiększ Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)
Produkt dostępny w 23 sklepach. Cena już od 9,25 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: jowisia

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Skład : Aqua, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cetearyl Ethylhexanoate, Petrolatum, GLycerin, Sorbitan Sesquioleate, Theobroma Cacao Seed Butter, Polyglyceryl-3, Polyricinoleate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Panthenol, Tocopheryl Acelate, Ceresin, Hydrogenated Castor Oil, Ethylparaben, Methylparaben, Parfum, Citric Acid.

Cena: 6,98zł / 200ml

• Dobry na lato i solarium
  • Używam tego produktu przed i po korzystaniu z solarium.
    Zalety:
    + Poprawia koloryt skóry,
    + Nawilża, (skóra jest delikatniejsza)
    + W minimalnym stopniu poprawia kondycje skóry.
    + Wydajność
    +Cena
    +Opakowanie
    + Dostępność
    +Zapach, ale nie każdemu będzie odpowiadał.
    Wady:
    - Wolno się wchłania

Zimny balsam to ciężko się rozprowadza, ale wkładam go do cieplej wody i zmienia swoją konsystencję i dużo łatwiej rozprowadza się na ciele.

Używam tego produktu od: od 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 5 opakowań

Chcesz pochwalić wiola2512 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja czego nie wolno

• Tlusty
  • Uwielbiam jego zapach! Jest kuszący i taki smaczny. Balsam dobrze nawilża i pielęgnuje skóre. Wolno się niestety wchłania i pozostawia nogi klejące i tłuste- a tego nie znosze. Spotykam sie niestety czesto z tym ze nietluste balsamy nie nawilżają wiec chyba przymknę oko na tą niedogodnosć. Dobra jakos za niską cene

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka (4 chyba)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • fajny słodki zapach , nawilża na dość długo ,mógłby się szybciej wchłaniać ale i tak jest ok . Można go używac do opalania w solarium . Nie brudzi ubrań , nie robi plam

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 7 duże

Chcesz pochwalić Digga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt
  • Jestem fanką wspierania polskich firm, więc Ziaja jest częstym gościem w mojej łazience. Ogólnie bardzo lubię serię masło kakakowe, ze względu na wspaniały zapach. Ja z kolei bardzo lubię konsystencje tego balsamu bo nie jest tak mocno tresściwa, przez co starczy na dłużej. Skóra nabiera powoli coraz ładniejszego, naturalnego kolorytu. Jestem fanem, ale daję 4 gwiazdki bo to jeszcze nie m˙oj wyśniony ulubieniec

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 duze

Chcesz pochwalić more_marta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam go w Rossmanie na promocji Zapach przyjemny, ale kakaowym bym go nie nazwała (raczej ciasteczkowo-waniliowy?). Zapłaciłam za niego ok 5 zł (na promocji jak już wcześniej pisałam) za 300 ml. Balsam jest bardzo wydajny. Nie zgodzę się z poprzedniczką, nawilżenie i odżywienie skóry jest bardzo dobre, nie zauważyłam na sobie żadnych reakcji alegricznych.
    Minus jest taki, że balsam posiada trochę tępą konsystencję - na wilgotnej skórze rzeczywiście ciężko go wetrzeć w skórę.. Mimo to zachęcam do próbowania!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 300 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na NIE
  • -strasznie tępa konsystencja
    -ciężko rozsmarować balsam na ciele, zwłaszcza lekko wilgotnym
    -długo się wchłania
    -parafina w składzie
    -brak nawilżenia -budziłam się w nocy i drapałam typowa dla mnie reakcja na suchą skórę
    -wyskakujące 'syfki' na ciele, które ustąpiły po odstawieniu balsamu.
    Nie, dziękuję i nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tłuste mazidło :/
  • Balsam kupiłam pod wpływem chwili. Wyszłam z założenia, że używanie czegoś, co pachnie masłem kakaowym, to będzie czysta przyjemność. I jedynie za zapach mogę dać pół gwiazdki, bo na więcej ten balsam według mnie nie zasługuje.

Plusy:
    - ładny zapach masła kakaowego.

Minusy:
    - nie nawilża - jedynie bardzo delikatnie natłuszcza skórę, na szczęście skóra nie jest lepiąca się,
    - mam wrażenie, że zapycha skórę - myślałam, że ten balsam będzie się nadawał na zimę, ale też nie - miałam wrażenie, że skóra się dusi,
    - rozsmarowanie tego czegoś na skórze to tragedia - nie znoszę rozciągania skóry we wszystkie strony, a niestety z tym się trzeba liczyć próbując wmasować ten balsam w skórę ciała; balsam ma dziwną konstystencję: z jednej strony jest tłusty, ciężki i lepki, z drugiej strony na skórze jest "tępy" i ciężko go rozprowadzić,
    - butelka niestety nie pozwala na podejrzenie ile produktu jeszcze zostało w środku, nawet pod światło nic nie da się zobaczyć (jedyny plus taki, że po odwróceniu butelki do góry dnem balsam można wykorzystać praktycznie do zera).

Z całą pewnością nigdy w życiu już nie kupię tego badziewia.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, nie mogłam tego czegoś zmęczyć :/
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

Chcesz pochwalić Cocoamore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tłusty, ble
  • Niestety, to jeden z tych kosmetyków, na których bardzo się zawiodłam. Początkowo byłam zachwycona, a teraz wiem, że gdybym miała do niego wrócić, to tylko w zimie, czyli wtedy, kiedy skóra jest faktycznie odwodniona. Zapach fantastyczny, naturalny, maksymalnie kakaowy, aż się chce go zjeść! Opakowanie też jest ok, zdecydowanie najgorzej z wchłanianiem, odnoszę bowiem wrażenie, że balsam wcale się nie wchłania! Skóra jest tłusta, brudzi się wszystkie ubrani, pościel itd. Nawilża bez dwóch zdań, czy brązuje? Minimalnie, a ja jednak oczekuję czegoś więcej. Cena super!
    1 opakowanie wystarcza na około miesiąc

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście butelek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Piękny zapach w okropnej mazi
  • Niestety nie rozumiem fenomenu tego produktu. Z natury mam suchą skórę, więc teoretycznie produkt o tak bogatej i tłustej konsystencji powinien mi służyć, jednak tak nie jest. Podstawowe zastrzeżenie w moim wypadku jest do formuły, która praktycznie się nie wchłania. Po prostu nie lubię tej tłustej i klejącej warstwy. W wypadku tego balsamu utrzymuje się ona praktycznie tak długo jak długo mamy produkt na skórze. Zdecydowanie wolę produkty lżejsze, które szybciej się wchłaniają. 2 gwiazdki jakie przyznałam są w zasadzie za zapach, który naprawdę przypadł mi do gustu.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Eylyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak !
  • To jest najlepszy produkt na lato jaki istnieje. Cudo do opalania. Ja nie używam kremów czy balsamów do opalania. Ten balsam jest idealny.

Nawilża i to niesamowicie, ładnie pachnie ( nie sztucznie), opalenizna jest ładna i od razu robie się brązowa a nie czerwona. DO tego dodatkowo nawilża więc 2 w 1 .

Duże opakowanie starcza mi na 3tyg użytkowania( codzienne opalanie).

Niestety nie używam go w zimę bo jest zbyt tłusty i za to zabieram 0,5pkt.

Polecam! Wypróbujcie na słońcu

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić MarcelinaN za czytelną i pomocną recenzję?