Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Powiększ Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Zgłaszająca osoba: jowisia

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Skład : Aqua, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cetearyl Ethylhexanoate, Petrolatum, GLycerin, Sorbitan Sesquioleate, Theobroma Cacao Seed Butter, Polyglyceryl-3, Polyricinoleate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Panthenol, Tocopheryl Acelate, Ceresin, Hydrogenated Castor Oil, Ethylparaben, Methylparaben, Parfum, Citric Acid.

Cena: 6,98zł / 200ml

• Bardzo dobry..ale nie na lato
  • Balsam jest dla mnie stworzony - zero podrażnień, ulubiona konsystencja. No i ten zapach..cudowny na zimowe wieczory. Mnie bardzo odpręża ale autentycznie działa na mężczyzn bardzo seksualnie. Używając tego samego balsamu z przyjaciółką na wyjeździe, szkolni koledzy wchodząc do naszego pokoju dostali małpiego rozumu pytając o zapach. Tego balsamu używam przez chłodniejsze pory roku i opuszczam go na lato z prostych powodów - ten zapach jest dla mnie za ciężki w upalne dni. Przeszkadza mi również to jak wolno się wchłania. Ze względu na niską cenę warto spróbować

Używam tego produktu od: przez trzy miesiące

Chcesz pochwalić Meow98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry balsam do ciała
  • Jestem zadowolona z tego balsamu, lecz ma jeden mały minus

Plusy:
    - śliczny zapach
    - dobrze nawilża skórę
    - likwiduje uczucie szorstkości
    - poprawia koloryt skóry
    - skóra wygląda zdrowo
    - cena

Jeden mały minus:
    - niestety długo się wchłania
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić cheriees za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar alergika!!!!!!!!
  • Nie wiem co w składzie posiada ten balsam, ale miałam po nim koszmarne uczulenie, skóra swędziała potwornie.

To samo miałam po masełku kakaowym do twarzy, ale poza uczuleniem miałam po nim wysyp pryszczy, chociaż normalnie nie mam z nimi problemów

Myślałam, że kakaowe produkty Ziaji uczulają tylko mnie, ale moja mama i siostra miały to samo.

Nie polecam

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy balsam pod słońcem!
  • Mój ulubiony balsam do ciała!
    -super natłuszcza nogi
    -skóra jest rozpromieniona
    -nadaje piękny, zdrowy wygląd
    -rewelacyjny na lato, również przed opalaniem
    -cudowny zapach
    -dosyć wydajny i niedrogi
    -polska, sprawdzona firma

Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Chcesz pochwalić natural beauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Bardzo lubię ten balsam.Używam go przed i po opalaniu.Ma ładny delikatny kakaowy zapach.Moja skóra po opalaniu jest czerwona,ale po tym balsamie jest dobrze natłuszczona,czerwony kolor szybko znika,a opalenizna ma ładny odcień.Skóra jest delikatna,zdrowo wygląda.Daje szybkie ukojenie suchej skórze.Ładnie się rozprowadza i szybko wchłania.Uwielbiam go

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić anciuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super delikatna sprawa na lato
  • Delikatny balsam, o pieknym zapachu czekolady, idealny w porze letniej dla utrwalenia koloru opalenizny. Uzywam go praktycznie tylko jedynie o tej porze roku, wiec nie mam zastrzezen. Nadaje skorze po opalaniu ladna barwe, przyjemnie pachnie co daje sie czuc na kazdym kroku, skóra jest mila w dotyku i delikatna. Nawilza odpowiednio dla skóry normalnej, niezbyt suchej. Sadze, ze wart jest swojej ceny do uzytku raz na jakis czas. Opakowanie wygodne, nie ma zadnych problemow w podrozy, wydajne.

Używam tego produktu od: Kilku lat w sezonie wiosna/lato
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić night747 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • nie polubiliśmy się. Po świetnej przygodzie z masłem tej samej serii wypróbowałam balsam i się zawiodłam.
    Konsystencja gasta, tępo się rozprowadza, mam wrazenie ze obecnosc parafiny jest tu znaczna. Nie wchłania się zbyt szybko, pozostawia na skórze lepiącą pwłoczkę. Zapach ok, z nutką zapachu charakterystycznego dla parafiny. Nie mozna ubrac się zbyt szybko, wszystkie fruwające paprochy przyklejaja się do skóry, a włosy fruwające w okolicach ranion czy innych odsłoniętych czesci ciała po chwili są oblepione parafiną (czyt. tłuste).

Używam tego produktu od: jakiś czas temu, moze rok, moze dwa

Chcesz pochwalić ewela100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny gdyby nie parabeny!
  • Niestety te przedłużające żywotność kosmetyków konserwanty są już wszędzie. Ale mimo tego znaczącego uszczerbku, ten balsam ma same zalety.. no prawie same.

Plusy:
    *Piękny zapach
    *Uczucie nawilżenia
    *Wyrównuje koloryt i podkreśla opaleniznę
    *Skóra jest elastyczna i sprężysta
    *Dobrze się rozprowadza

Minusy:
    *Zostawia tłusty film na skórze - trzeba poczekać z założeniem ubrań
    *Niewygodne opakowanie

Poza tym więcej zażaleń nie mam

Chcesz pochwalić MartynaMolenda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt, w dobrej cenie
  • Ma same zalety:
    +przyjemny zapach
    +dobrze się rozprowadza i wchłania
    +poręczne opakowanie
    +skóra po zastosowaniu jest gładka, jedwabista
    Jest, jak wiele produktów firmy Ziaja, przykładem wysokiej jakości za bardzo rozsądną cenę.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić katondrogeria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo polecam !
  • Moim zdaniem ten balsam jest świetny i bardzo trwały, po użyciu masła skóra staje się delikatna i aksamitna w dotyku a także posiada przyjemny kakaowo - śmietankowy zapach

Ilość zużytych opakowań: 3 dużych

Chcesz pochwalić Jagodowa1995 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij