Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Powiększ Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (nowa formuła)

Zgłaszająca osoba: jowisia

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Skład : Aqua, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cetearyl Ethylhexanoate, Petrolatum, GLycerin, Sorbitan Sesquioleate, Theobroma Cacao Seed Butter, Polyglyceryl-3, Polyricinoleate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Panthenol, Tocopheryl Acelate, Ceresin, Hydrogenated Castor Oil, Ethylparaben, Methylparaben, Parfum, Citric Acid.

Cena: 6,98zł / 200ml

• Nawilża, wygładza, utrzymuje opaleniznę.
  • Używam tego balsamu od 2 lat. Zaczęłam gdy okrutnie się odchudziłam i skóra stała się sucha i szorstka. Szukałam czegoś głęboko nawilżającego i trafiłam na ten balsam. Spełnia oczekiwania, moja skóra jest nawilżona, gładka. Stosuję go też przed i po solarium, i wydaje mi się, że opalenizna lepiej się utrzymuje. Wcieram też balsam w skórki paznokci i same paznokcie, nie rozdwajają się. Ogólnie polecam. Delikatnym minusem jest to, że balsam jest bardzo tłusty i długo się wchłania, jeśli ktoś nie ma bardzo przesuszonej skóry.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 10-15, nie pamiętam dokładnie

Chcesz pochwalić aerlieen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham ten zapach!
  • Uwielbiam!
    Dzięki niemu nie wyobrażam sobie jak można żyć bez jakiegokolwiek balsamu
    Skóra jest bardzo nawilżona i wygląda pięknie! Zapach utrzymuje się na ciele co jest wielkim plusem

Ilość zużytych opakowań: całe dwa opakowania

Chcesz pochwalić kokociowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co by robił, czego by nie robił***-> ten ZAPACH za mną chodzi, nie mogę się uwolnić
  • Zakupiłam ten produkt, zniewolona zapachem linii "masło kakaowe", a balsam sam w sobie jest kosmetykiem niezwykle przydatnym dla mojej suchej skóry.

+ładna buteleczka, niezłe zestawienie kolorów
    +dość wydajny??? (nie używam go codziennie, raczej na przemian z masłami do ciała)
    +ZAPACH ZAPACH ZAPACH piękny!!!
    +cena, dostępność
    +natłuszcza na dość długi czas, skóra jest ukojona

-czy poprawia koloryt skóry? nie zauważyłam, ale w sumie nie tego oczekiwałam
    -trochę tępa konsystencja jeśli chodzi o rozprowadzanie

POLECAM, za tak niską cenę warto spróbować

Używam tego produktu od: przeterminowany nie jest z pewnością
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aLKa9891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Mój długoletni ulubieniec wśród balsamów do ciała

Przede wszystkim przepięknie pachnie (zapach długo utrzymuje się na skórze), przyjemnie się rozprowadza ze względu na konsystencję, delikatnie nawilża, chwile pozostaje na skórze. Bardzo fajny dodatek do opalania, słońce dużo szybciej i bardziej równomiernie łapie na ładny kolor, sam balsam samoopalaczem nie jest ale nadaje skórze fajniejszy koloryt. Duży plus to też przystępna cena i wydajność. Polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić s_cat007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach - tak, właściwości - nie
  • Balsam nie porwał mnie swoją jakością. Rzeczywiście sprawia rewelacyjne, pierwsze wrażenie – pięknie pachnie, ma kremową konsystencję, szybko się wchłania. Jednak trudno mówić o długotrwałych właściwościach nawilżających. Krem nie odżywia skóry na długo, ani nie regeneruje jej. Nawilża na bardzo krótko, a już po umyciu dłoni skóra prosi się o kolejne smarowanie, czyli w dłuższym okresie nie działa. Krem pięknie pachnie i to jest coś co mnie przyciągnęło. Oprócz tego zaletą jest na pewno cena (niska) i ogromna wydajność tej butli.

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić mamamloda za czytelną i pomocną recenzję?
  • 100% tłuszczu, 0% nawilżenia
  • Obawiam się, że jest to najgorszy balsam jaki w życiu miałam okazję przetestować. Po tym, jak dorwałam na promocji żel pod prysznic o tym samym zapachu, od razu postanowiłam kupić balsam, jednak to absolutnie nie to samo.
    Oprócz ładnego, słodkiego zapachu nie pasuje mi tutaj kompletnie nic.
    Balsam jest okropnie tłusty, ale wcale nie nawilża. Ponadto bardzo długo się wchłania, co bardzo denerwuje, kiedy po 20 minutach czekania chcę się w końcu ubrać...
    Kolejny horror to rozprowadzanie tego produktu po ciele. Bardzo tępo go rozsmarować, mimo iż konsystencja przypomina brdziej łatwe w użyciu mleczko, niż gęsty balsam.
    Podsumowując: dla mnie jeden wielki bubel, którego nigdy więcej nie kupię!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klaudia_1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • FENOMENALNE !
  • Uwielbiam masło kakaowe marki ZIAJA ! To produkt o rewelacyjnych właściwościach. Świetnie nawilża i uelastycznia skórę. Sprawia, że jest ona wygładzona, przyjemna w dotyku i pachnąca. Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny ! Można się od niego uzależnić Masło pozwala dłużej cieszyć się opalenizną. Jest bardzo wydajne. Starcza na długi okres regularnego stosowania. Dobrze wchłania się w skórę. Cena to kolejna silna strona produktu. POLECAM

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Czy to nowa wersja, czy uprzednia wracam do niego co jakiś czas niczym córka marnotrawna by stwierdzić, że jednak jest "the best". Opakowanie "Ziajowe" - jakosć nie pierwszej klasy, ale proste i ergonomiczne, nie straszy na półce.
    Konsystencja idealna, kremowa, ale niezbyt gęsta.
    Zapach delikatny słodkie kakao. Szybko znika ze skóry, póki sie utrzymuje jest bardzo przyjemny.
    Stosowany codziennie daje efekt naprawdę gładkiej, nawilżonej skóry.
    A to za małe pieniądze.

Używam tego produktu od: oj nie pamiętam już
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubię
  • Mogę polecić ten balsam
    +dobrze nawilża
    +nie pozostawia tłustej warstwy na skórze
    +konsystencja
    +uwielbiam ten zapach
    +tani i łatwo go dostać
    Zaczęłam go ze względu na moją ciągle suchą skórę na łydkach. Swietnie spełnił swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić alex1703 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ spodobał mi się jego zapach i konsystencja.

+ zdecydowanie nawilża nawet bardzo suchą skórę
    + wydajny
    + po użyciu skóra staje się miękka i gładka
    + nadaje się również do masażu
    + idealny w użyciu przez cały rok, zarówno zimą jak i latem
    +ładny zapach
    + nie podrażnia

- opakowanie, w którym nie widać ile produktu zostało
    -wolno się wchłania

Używam tego produktu od: czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy całe opakowania, w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić dorothythecat za czytelną i pomocną recenzję?