Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny żel myjący

Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny żel myjący

Antybakteryjny Żel Myjący Siarkowa Moc polecany jest do codziennej pielęgnacji cery z tendencją do trądziku. Zawarte w żelu substancje aktywne dokładnie oczyszczają skórę z wszelkich zanieczyszczeń nie podrażniając jej bariery ochronnej. Specjalnie opracowana formuła składników pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry.
Właściwości:
- usuwa nadmiar tłuszczu z powierzchni skóry i reguluje wydzielanie sebum.
- skutecznie zwalcza pryszcze i przeciwdziała ich ponownemu powstawaniu.
- dokładnie oczyszcza skórę i odblokowuje pory.
- pozostawia skórę czystą i świeżą.

Uwielbiam

Żel zakupiłam z polecenia koleżanki.Byłam początkowo sceptycznie nastawiona,poniewaz nie przepadam za siarką jako składnikiem pomagającym w pielęgnacji skóry+nie lubię jej zapachu.Jednak właściwości jakimi się wykazuje i naprawdę niedrażniący zapach zachwyciły mnie :)

Zalety :
-świetnie oczyszcza skórę,czuję naprawdę świeżą i delikatną buzię
-zmniejsza widoczność i ilość wyprysków
-delikatnie wysusza skóre,co dla mnie jest dobre,bo to jedyny sposób,aby nie powstawały nowe wypryski,a istniejące już-wysusza
-ładny,przyjemny zapach
-konsystencja
-opakowanie

Używam tego produktu od: 2 tygodnii
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry żel do mycia twarzy.
Dokładnie oczyszcza twarz. Skóra jest po nim odżywiona i delikatnie wysuszona.
Polecam całą serie Barwa Siarkowa Moc dla osób, którzy mają problemy z trądzikiem i krostkami. Ta seria na pewno Wam pomoże.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Idealny

Przy zakupach na stronie internetowej apteki skusilam się na ten żel. Mam skórę skłonna do wypryskow i dosyć tłustą.
Jak dla mnie żel jest świetny i ma same plusy :)

Plusy:
Wydajny
Idealnie zmywa makijaż
Nie przesusza
Świetnie się pieni
Dobra konsystencja
Dosyć wydajny
Cena
Wyptyski znacznie rzadziej wystepują

Minusy
Opakowanie - z pompką byłoby wygodniejsze
Dostępność - u mnie tylko w aptece

Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

bardzo dobry

Żel dostałam w zestawie z kremem i tonikiem i ten produkt dopasował mi najbardziej.

Bardzo ładny zapach cytrynowy (tak mi się podoba).

Żel jest bardzo wydajny, dobrze się nakłada, dobrze czyści, matuje, nie podrażnia i w odróżnieniu do pzostałych produktów z tej seri nie wysusza.

Jestem na TAK.

Wygodne opakowanie, takie kolorowe, na pewno przyciąga wzrok, choć w moich drogeriach raczej ciężko go dostać.

Cena - trochę wsyoka, ale jest wart zakupu.

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy

Świetny :)

Dostałam żel do testowania i jestem z niego zadowolona.
Mam cerę tłustą w strefie T.Zawsze to miejsce mi się świeciło i bardzo mnie to wkurzało. Gdy dostałam ten żel do testowania to już po pierwszym użyciu zobaczyłam poprawę!
Żel działa tak jak producent zapewnia!
U mnie sprawdził się w 100%
I w końcu pozbyłam się nadmiaru tłuszczu w strefie T
Już się nie świecę tak jak wcześniej. Pryszczy prawie w ogóle nie mam. Skóra wygładzona i czysta. Żel jest bardzo wydajny.Mocno się nie pieni ale to żaden problem :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Fajny

Mam cerę mieszaną. Ten żel przypadł mi do gustu.

Wygodne, stojące, ma dobry zatrzask, który się sam nie otwiera. Obawiałam się wygody użytkowania, bo brakuje mi w nim pompeczki, ale nie, jest ok.

Zapach i konsystencja:
Zapach typowy dla całej tej siarkowej linii, komuś może nie przypaść do gustu. Mi nie przeszkadzał, mimo że jest dosyć intensywny.
Konsystencja jest dosyć rzadka, czasami zbyt dużo żelu może się wylać. A starczy go naprawdę niewiele do umycia buzi.
Żel troszkę się pieni, jest taki aksamitny, śliski. Troszkę trzeba się napracować, żeby go zmyć. Ale mi to nie przeszkadza.

Działanie:
Tu żel bardzo mi się spodobał. Dobrze oczyszcza skórę, również z resztek makijażu. Stosowałam go dwa razy dziennie, rano i wieczorem i nie przesuszał mi skóry, nie podrażniał, a trochę ją matował. Dobrze przygotowuje buzię na krem.
Chyba delikatnie pomógł z zaskórnikami.

Jedyne czego się uczepię to fakt, że jak na tą cenę to jest go mało,tylko 120ml. Żel dosyć szybko się kończy, a szkoda.
Ale podsumowując, mi pasował :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Pomaga przeciwdziałać zaskórnikom i wypryskom

Testowałam wiele żeli do cery tłustej - ten jak na razie okazał się najlepszy. Przy regularnym myciu i oczyszczaniu skóry szczoteczką nareszcie pozbyłam się okropnych grudek na twarzy - mam tendencję do zamknietych zaskórników. Żel trochę wysusza skórę więc faktycznie potrzebny jest niezapychający krem nawilżający, antybakteryjne działanie żelu jest odczuwalne. Mimo siarki nie powoduje podrażnień, nie mam problemu z miejscami gdzie wszystkie inne żele po pewnym czasi robiły mi masakrę ( wokół ust, zewnętrzne miejsca przy brodzie) Ten o dziwo nawet jezeli nie posmaruję wieczorem kremem nie spowoduje suchych czerwonych placków w tych miejscach. Ma trochę chemiczny zapach ale mi to zupełnie nie przeszkadza - żel ma mi pomóc ze skórą twarzy a nie ma być aromatoterapią.
Jak dla mnie całkiem dobry żel na tłustą cerę

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 całe i w trakcie 5

Wysusza

Na początku stosowania żelu wyskoczyło mi kilka krostek. Lecz po kilku dniach się unormowało.
Żel wysusza bardzo twarz, potrzebny jest dobry krem nawilżający.
Zmywa dobrze makijaż. Nie piecze jak dostanie się do oczu.
Raczej jest to dobre do przeciwdziałania wypryskom, w walce z nimi nic nie daje.

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 miesiąca

Szału nie ma

Moja skóra jest dość problematyczna. Z jednej strony jest przesuszona z drugiej zaś często pojawiają się na niej poczerweniałe wypryski.
Żel bardzo wysusza skórę, bez porządnego kremu nawilżającego się nie obejdzie. Stosuję go max raz dziennie. Dobrze usuwa makijaż.
Na początku stosowania wyskoczyły mi nowe "niespodzianki", ale u mnie zawsze tak jest na początku każdego środka antybakteryjnego. Po ok 3 dniowym stosowaniu zanikły. Mimo to od czasu do czasu coś wyskoczy. Zawsze przed miesiączką pojawiało się dużo krost, od kiedy go stosuję było ich zdecydowanie mniej.
Podsumowując: zapewne gdyby nie wysuszał kupiłąbym go znowu. Polecam go dziewczyną które chcą zapobiegać, bo do leczenia się raczej nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: 1 opk

Pomógł zaleczyć podskórne, bolące grudy, z którymi nie radził sobie antybiotyk!

Zanim zaczęłam stosować żel, miałam ogromne problemy nie tyle z trądzikiem, co z wielkimi ropnymi podskórnymi grudami (tylko i wyłącznie na POLICZKACH), które rosły w nieskończoność, nie dało się ich wycisnąć, zasuszyć, cokolwiek zrobić. Trzymały się czasami nawet kilka tygodni, i zawsze po każdej zostawała czerwona, wielka plama na twarzy na jeszcze dłużej. Próbowałam się ich pozbyć przez silen oczyszczanie twarzy mocno oczyszczającymi żelami, peelingami, zasuszaczami...ale efekt był odwrotny do oczekiwanego. Gul było coraz więcej, jedna na drugiej. Coraz więcej także zostawało blizn i plam po nich - do tej pory są.

O ile krem matujący z serii Siarkowa Moc mi nie podszedł, to ten żel jest świetny. Bardzo dobrze zmywa zanieczyszczenia z twarz, łącznie z makijażem po całym dniu - dlatego zawsze myję twarz dwukrotnie. Nie wysusza przy tym skóry, a wręcz mam wrażenie, że ją nawilża.
Już po tygodniu stosowania rano i wieczorem, przestały mi wychodzić wielkie, podskórne gule, z którymi nawet antybiotyk od dermatologa nie radził sobie! Ten stan do tej pory się utrzymuje :)

Wniosek z tego taki - mniej wysuszania, więcej łagodnego traktowania.

Nigdy więcej Gar*** czy innych wysuszaczy do skóry trądzikowej!

Dzięki temu żelowi twarz jest bardoz dobrze oczyszczona, ale nie wysuszona!

lekki zel antybakteryjny

Serie Siarkowa Moc wyjatkowo polubilam, mimo ze jest niedostepna w moim miejscu zamieszkania. Gdy jezdze do rodzicow kupuje \'hurtem\' wiecej produktow i chomikuje na ciezkie czasy, aby miec w zapasie, gdy sie cos skonczy.

Zel wyjatkowo przypadl mi do gustu, byc moze przez to, ze z uwagi na zmiane hormonow stan mojej idealnej cery widocznie sie pogorszyl. Wprawdzie pryszczy jako takich nie mam, ale porobila mi sie na twarzy cala masa podskornych grudek, ktore sprawiaja, ze cera pod swiatlo wyglada na nierowna. Nienawidze tego!

Zel nie pomogl mi co prawda w calkowitym pozbyciu sie grudek, na to mam inne preparaty doustne oraz miejscowe, ale genialnie wplywa na cere lekko tradzikowa (nie mam typowej cery tradzikowej). Przede wszystkim lubie jego konsystencje: jest rzadka, latwo sie rozprowadza, nawet calkiem porzadnie sie pieni. Zel pachnie typowo dla produktow calej linii, ale mnie to nie przeszkadza, przyzwyczailam sie.

Skora po jego uzyciu jest wyjatkowo matowa i mat utrzymuje sie o wiele dluzej, niz gdy uzywam swoich standardowych kosmetykow do mycia.

Produktu uzywam zarowno po wstaniu rano z lozka, jak i do wieczornego demakijazu. Myje nim buzie okolo 2 razy, dopiero wtedy mam pewnosc, ze usunal wszystkie kosmetyki. Po jednorazowym przemyciu nie daje rady dokladnie usunac podkladu (a uzywam zawsze tylko wyjatkowo lekkich!).

Mam wrazenie, ze dobrze wplywa na pory - sa mniejsze, mam po nim ewidentnie mniej zaskornikow, choc wplyw na to ma tez z pewnoscia moja nowa terapia hormonalna. Zel jednak prawidlowo ja wspomaga.

Nie wysusza skory, a to dla mnie wyjatkowo istotne.
Wlasciwosci typowo antybakteryjnych nie ma co oczekiwac, poniewaz zel do mycia twarzy to generalnie produkt, ktory zbyt krotko przebywa na naszej twarzy, aby dac widoczny efekt likwidacji jakichkolwiek zmian skorych. Jest on jednak nieodlacznym krokiem w prawidlowej pielegnacji cery ze sklonnoscia do niespodzianek. Jako taki go polecam. Najlepiej dolaczyc do niego inne produkty z tej linii, a w przypadku ciezkich zmian badz braku poprawy po kosmetykach ogolnodostepnych, zasiegnac porady lekarza.

Acha i co najwazniejsze: stosowac regularnie! Zaden produkt przeciwtradzikowy nie da oczekiwanych efektow, jesli bedziemy go uzywac 2 razy w tygodniu.

Używam tego produktu od: niecalych 6 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Barwa jak zwykle na plus :)

Niesamowity kosmetyk. Od wielu lat borykam się z moją paskudną, problematyczną cerą i mam za sobą wiele nieudanych kuracji. Czuję jednak, że z Siarkową Mocą Barwy zaprzyjaźnię się na dłużej:)

+ już po dwóch tygodniach mam 2x mniej wągrów - świetnie oczyszcza pory
+ opakowanie łatwo się otwiera, nawet kiedy mam mokre ręce nie sprawia mi problemów z aplikacją
+ przed okresem kiedy hormony sprawiają, że mam multum pryszczy nadal sprawuje się świetnie - wysusza wypryski i nie pozwala im się rozwijać
+ żel jest wydajny, mimo żadkiej konsystencji nie trzeba go nakładać wiele na twarz

Minusów nie potrafię podać. Myslę, że niektórym może porzeszkadzać zapach - mocny, cytrusowo miodowy. Brzydnie po kilku użyciach:P

Mogę polecić z ręką na sercu:)

średni

Spełnia swoje podstawowe zadanie, w miarę dobrze oczyszcza. Jednak niczym szczególnym się nie wyróżnia.

+ nie wyszusza cery
+usuwa wszelkie zanieszczyszczenia
+pozostawia przyjemne uczucie świeżości
+jest wydajny i tani
+ dość dobrze matowi skórę

- bardzo nieprzyjemny zapach, który jest głownym powodem dla którego nie odpowiada mi ten kosmetyk
-nie zauważyłam znaczącej poprawy jeśli chodzi o odblokowanie porów