Dove, Invisible Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Powiększ Dove, Invisible Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Zgłaszająca osoba: marcia

Zawiera kombinację półprzezroczystych składników antyperspiracyjnych, które zapewniają ochronę przed poceniem i przykrym zapachem przez 24 godziny, ograniczając do minimum efekt białych śladów.

Skład: Cyclomethicone, Aluminum Zirconium, Tetrachlorohydrex GLY, Stearyl Alcohol, C12-15 Alkyl, Benzoate, PPG-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Glycerin, Polyethylene,Parfum, Helianthus Annuus, Steareth-100, BHT, Silica, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Cena: 13zł/ 40ml

• Przypadkiem kupiłam,jestem w miarę zadowolona.
  • Kupiłam przypadkiem ten dezodorant w kiosku,gdy zapomniałam użyć antyperspirantu przed wyjściem do pracy. Jestem bardzo zadowolona. Nie używałam go w upalne dni,więc trudno mi napisać czy sprawdza się w ekstremalnych waunkach. Jednak na temperaturę 20 stopni jak naijbardziej .
    Niestety zostawia białe ślady na ubraniach,pomimo zapewnień producenta. To jest duży minus,bo czasem spiesząc się rano,nie mam czasu na sprawdzanie czy na ubraniach pozostały białe ślady i czekania,aż dezodorant wyschnie. Taka sytuacja jest dla mnie bardzo niekomfortowa.
    Producent zapewnia ,że dezodorant działa przez 48 h. Niestety nie miałam okazji sprawdzić tak długiego efektu działania. Myślę jednak,że użyty rano chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego jak,np .: bieganie sprawdza się jak najbardziej. Nie czuć potu. Oczywiście człowiek poci sie ,ale pachy pozostają suche. Jednak w lecie ,w upalne dni bedę wspomagać się blokerem Ziaji lub kulką Ziaji- na wszelki wypadek.
    Cena : ja kupiłam go w kiosku za 14,90 zł. Nie jest to cena zbyt wygórowana.Ot, normalna cena jak za dezodorant w sztyfcie. Może w większych sklepach jest dostępny w niższych cenach. Na wizażu cena regularna określona jest jako 13 zł.
    Zapach: mnie urzekl, jest delikatny ,kremowy , bardzo subtelny. Można użyc dodatkowo perfum,zapachy nie bedą kolidowały ze sobą. Ja jestemw miarę zadowolona.
    Skład : nieciekawy ,chociaż jak na tak dobre działanie przeciw potowi ,chyba musi taki byc . Na pierwszym miejscu w skladzie; silikon , później aluminium. Zapycha pory. Na długi czas stosowania jednak się nie nadaje. Skończę to opakowanie i zrobię sobie przerwę od niego. Może wrócę po jakimś czasie.Używam tego produktu od: 3 miesięcy , nieregularnie Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarinkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • do tej pory moj KWC
  • kupuje go ciagle
    przyjemny minimalistyczny swiezopudrowy zapach
    jest wydajny
    dziala do 8 godzin
    niestey brudzi pozostawia bialy nalot ktory osiada na ubrankach
    trzeba go po aplikacji zetrzec
    w porownaniu z innymi sztywtami innych firm jest mocniejszy a wlasnie o to chodzi gluwnie w dezodorantach i za to go lubie

jest wysuwany w sztywcie

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 12 calych

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo porządny antyperspirant!
  • Od razu na początku wspomnę, że nie mam problemów z nadmierną potliwością, jednak tak jak każdy szukam produktu, który pozwoli mi zatrzymać nieprzyjemny zapach i czuć się komfortowo przez cały dzień. I taki właśnie jest ten antyperspirant!
    Plusy:
    +bardzo dobrze chroni
    +zatrzymuje brzydki zapach
    +ładnie pachnie, tak delikatnie
    +jest wydajny
    +jest tani
    +łatwo dostępny

Minusy:
    -brak

Ilość zużytych opakowań: 1 i jestem w trakcie 2

Chcesz pochwalić aga1993r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • wpadłam na niego przypadkiem, był w przecenie a ja potrzebowałam zamienić spray na sztyft no i trafiłam...w dziesiątkę! niedrogi, wydajny, sprawnie działa, ładnie pachnie i pomaga!
    godny polecenia...na prawdę!

Używam tego produktu od: roku z krótkim przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 5 jeśli nie więcej

Chcesz pochwalić x40karo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy
    +wydajny
    +nie kruszy się
    +ładny zapach jak to dove
    +cena
    +nie podrażnia skóry

Minusy
    -zostawia białe ślady na kolorowyh ubraniach nie mówiąć o czarnych
    -nie chroni przed potem zimą a co było by latem?

Nie kupię więcej

Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wrócę raczej!
  • Plusy:
    +cena
    +zapach
    +konsystencja (nie kruszy się)
    Minusy:
    -mimo zapewnień producenta, często zostawia białe ślady
    -po dwóch godzinach pracy, nie czuję, że go używałam i pocę się niemiłosiernie.

Używam tego produktu od: 2 misięcy

Chcesz pochwalić Paula31814 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Używam go latem, kiedy wersja original zostawia mi na ubraniach białe ślady. Ten tego nie robi. Tak samo jak original, ładnie pachnie, sztyft jest wygodny, nie klei się i nie trzeba czekać aż wyschnie, jest wydajny chociaż chyba troszkę mniej. Jedyny minus to gorsza skuteczność, niestety jeśli ktoś się mocno poci to na upalne dni się nie nadaje, ja się wspieram blokerem i wtedy przez kilka dni mogę go spokojnie używać.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Wenress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Zuzylam jakies 20.
    Nie kazdy antyperspirant musi sie sprawdzac w kazdych warunkach. Mnie odpowiada zapach, swiezosc i ejszcze cos. Czasem meiwam rozne alergie. I powiem wam, ze np. uzywajac antyperspirantu bez parabenow, czy mineralnego (AA i garnier) nabawilam sie na nie alergii!!! I to dużej. I wracałam potulnie do tego i mnie zawsze ratował. Powodowal zmniejszenie swedzenia, zmniejszenie zaczerwienienia. Bardzo go lubie.

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Ok. 20

Chcesz pochwalić Madlax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Zalety ;
    - Dobra konsystencja. Przyjemnie się rozprowadza.
    - Nie zostawia grubej warstwy na skórze.
    - Nie kruszy się z czasem.
    - Opakowanie poręczne, nic się nie otwiera.
    - Nie podrażnia (nawet po goleniu).
    - Nie uczula.
    - Delikatny dla skóry.
    - Ma delikatny, przyjemny zapach. Nienachalny ale utrzymuje się przez cały dzień.
    - Nie zostawia śladu na czarnych ubraniach.
    - Nie tylko maskuje ale też niweluje przykry zapach.
    - Przy regularnym stosowaniu skora pod pachami jest bardziej miękka.
    - Wydajny.
    - Cena.

Wady ;
    - Czasem zostawia ślady na białych ubraniach.
    - Nie chroni w 100%, tak jak powinien, przy wyższych temperaturach i wzmożonym wysiłku fizycznym.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZWYKŁY.
  • Używam go już dość długo, więc mogę wystawić ocenę.

+ niedrogi.
    + bardzo wydajny.
    + nie podrażnia, nawet po goleniu.
    + niweluje przykry zapach.

+/- średnio twarda konsystencja, mógłby być troszkę bardziej miękki.
    +/- nie zostawia białych śladów na czarnych ubraniach, ale na pewno zostawia żółte na białych.

- niestety, z poceniem nie daje sobie rady nawet w najmniejszym stopniu.

Taki sam przeciętniak, jak milion innych. Chyba wolę kulki. Nie wiem, czy do niego wrócę, jest wiele innych do wypróbowania, a z pewnością znajdą się jakieś lepsze.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lilllyanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ociecanki cacanki
  • Producent zapewnia, ze antyperspirant nie brudzi ubrań i niestety nie jest to prawda.

Ten kosmetyk nie różni się niczym od innych z tej gamy produktów.

Owszem zapewnia długotrwałą świeżość, ogranicza potliwość, lecz niestety brudzi ubrania i roluje się na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Carmen703 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 'ufam mu'
  • od x lat używam tego antyperspirantu lub jego braci z Rexony, albo sióstr w innym wersjach zapachowych. Spełnia moje oczekiwania. Chroni przed przykrym zapachem, nie podrażnia, jest delikatny. Wadą jego jest, że gdy przesadzi się z ilością, na skórze zbiera się w białe grudki. Niektóre z nich brudzą ubrania, szczególnie widać to na czarnym. Pomimo jego wad, bardzo go lubię. Zapewnia mi poczucie świeżości przez cały dłuugi dzień i o to chodzi. Czasem gdy mam problem z nadmierną potliwością- latem, zimą używam etiaxilu. Efekt pomaga mi utrzymać ten antyperspirant. Kwc to może nie, ale na pewno produkt, który zawsze mi towarzyszy i jest niezbędny. Innym antyperspirantom nie ufam.
    Nie mam pojęcia czy jest wydajny, ale chyba tak. Przyzwyczaiłam się do niego, automatycznie wrzucam w sklepie do koszyka, ale nie koduję tego zupełnie xD
    Aha! i nie kłóci się z zapachem perfum, czy balsamów/oliwek

Używam tego produktu od: kilka/kilkanaście lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście/kilkadzięsiąt

Chcesz pochwalić ting a ling za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocna "czwórka"
  • Kupiłam go w desperacji! Etiaxil, którego używałam, tak podrażnił moją skórę pod pachami, że nie mogłam się nawet porządnie wydepilować bez bólu. W sklepie zaproponowano mi Dove. Nie lubiłam sztyftów, ale ten jest naprawdę dobry. Wydajny, pięknie pachnie, chroni przed przykrym zapachem potu, wspaniale odżywia i regeneruje skórę pach- można go stosować nawet po depilacji. Nie pozostawia plam na ubraniach. Mógłby tylko lepiej chronić przed poceniem, ale i tak zostanę przy nim na dłużej.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić Trusq85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Standardowy
  • Używałam już wiele antyperspirantów.Największym problemem były dla mnie plamy,przez nie duża część moich bluzeczek nadawała się do kosza.Dove też pozostawia u mnie ślady ale są znikome.Co do skuteczności,to nie oczekuję za wiele.Po zapoznaniu się ze składem klasycznych antyperspirantów nastawiłam się negatywnie do produktu.Aluminium...nie jest zdrowe zarówno dla skóry,zdrowia i naszych węzłów chłonych.

Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić prikolna za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z testowanych
  • *faktycznie brudzi mniej niz inne dezodoranty w sztyfcie, chociaz ale i tak jakies slady zostawia wiec uwaga! podczas zakladania czarnych bluzek
    *ja czesto mam problem z podraznieniami pod pachami przy sztyftach (a nawet przy rolkach), po tym nigdy mi sie nie zdarzylo
    *cena drogeryjna wiec ok
    *bardzo dlugo chroni - mysle ze ok 10 godzin, potem nawet jak juz czuje ze sie poce, to pot i tak nie ma przykrego zapachu wiec tutaj duzy "+"Używam tego produktu od: 2-3 latIlość zużytych opakowań: nie wiem dokladnie ale sporo, ok 5

Chcesz pochwalić L numero uno za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale okropnie brudzi
  • + zapach
    + zmniejsza potliwość
    + chroni dosyć długo
    + nie podrażnia (mam wrażliwą skórę)

- trudno go zmyć... zbija się w kulki i jakoś tak zakleja całe pachy, robi się z tego jedno wielkie ciasto, które ciężko zmyć pod prysznicem
    - zostawia WSTRĘTNE plamy na ubraniach... to jest chyba największa ściema producenta. Zapewnia, że nie zostawia śladów, a tymczasem to antyperspirant, który najbardziej brudzi moje ubrania.
    Ogólnie na plus, ale nie polecam, jeśli ktoś nie lubi mieć brudnych nieestetycznych plam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Lilith36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie w porządku
  • Pomimo mało pochlebnych opinii na temat tego kosmetyku ja opowiem się pozytywnie. Mam wrażliwą skórę pod pachami, ten antyperspirant dodatkowo jej nie podrażnia jak w przypadku innych tego typu kosmetyków. Sprawdza się jeśli chodzi o przykry zapach-zapewnia ochronę przez cały dzień i dodatkowo przyjemnie pachnie Niestety okropnie brudzi ciemne ubrania,a to miał być jego główny atut wg zapewnień producenta Ogólnie jeżeli miałabym go porównywać w innymi antyperspirantami Dove ten jest zdecydowanie najlepszy.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Chcesz pochwalić solafein za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • szkoda pieniędzy
  • - Pozostawia plamy.
    - Zapach utrzymuje się max kilka godzin, później nawet nie maskuje przykrego zapachu.
    - Na ograniczanie potliwości nie działa w ogóle.
    Czy nawilża lub odżywia? Nie zauważyłam jakiś rewolucji. Może dla tego że nie mam problemu ze skórą pod pachami.
    Ilość zużytych opakowań: męczę pierwszy

Chcesz pochwalić YOxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZOSTAWIA CZARNE PLAMY
  • NAPEWNO ŚWIETNIE SOBIE RADZI Z POTEM, POD TYM WZGLĘDEM JEST DLA MNIE DUŻO LEPSZY NIŻ ANTIDRAL CZY ETIAXIL, KTORY PIECZE JAK DIABLI I JEST NIESKUTECZNY, FAJNE, KLASYCZNE OPAKOWANIE, WYDAJNY, JEDNAK ROBI BIAŁE ŚLADY, MIMO ZAPEWNIEN PRODUCENTA I ZA TO MU ODEJMUJĘ 2 GWIAZDKI, JEDNAK ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE DOBRZE TEŻ NAWILŻA I MOŻNA DO UŻYWAĆ OD RAZU PO DEPILACJI I SIĘ NAJMNIEJ PO NIM POCĘ BĘDĘ GO UŻYWAĆ, GDYŻ PÓKI CO NIC LEPSZEGO NIE ZNALAZŁAM, A DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE W DEZODORANCIE JEST OGRANICZENIE POCENIA SIĘ, BO PO TO GO UŻYWAMY, BIAŁE PLAMY JAKOŚ MOGĘ PRZEBOLEĆ, OGÓLNIE POLECAM.

Używam tego produktu od: KILKU MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: NIECAŁE 1

Chcesz pochwalić annaboleyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Stosuję go raczej jako dodatek i dla miłego zapachu. Stale używam etiaxilu. Antyperspirant ten ma bardzo przyjemny, mydlany zapach, szybko się wchłania i pozostawia lekko matową powłoczkę na skórze. Białych plan na ubraniach nie zauważyłam. Ogólnie przekonałam się do niego i na pewno kupię po raz kolejny

Chcesz pochwalić pedagozka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie,nie,nie
  • Coz-kosmetyk miał chronic przed przykrym zapachem-a niestety minął się z powołaniem-do kosza!
    Jedyny plus-dobry na podraznienia po goleniu,ale nie po to sie kupuje antyperspiranty

Używam tego produktu od: przez miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 i na tym poprzestane

Chcesz pochwalić _Baletnica_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie brudzi ubrań?!
  • Noszę dużo czarnych i ciemnych ubrań, dlatego kupuję tylko antyperspiranty, na których jest informacja, że nie zostawiają białych śladów, a ten niestety brudzi i to dość mocno (choć może nie tak bardzo jak zwykły sztyft). Na szczęście dość dobrze działa (w takcie stosowania nie zdarzyło mi się nieładnie pachnieć) i ma ładną, bardzo silną kompozycję zapachową. Kremowa formuła pielęgnuje pachy. Wydajnośc oceniam na średnią. Nie mogę jednak przyznać więcej niż połowy gwiazdek dezodorantowi, który miał nie brudzić, a brudzi ubrania.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Nie mam wiekszych problemow z poceniem, ta propozycja od Dove bardzo mnie zadowolila. Szybko sie wchlania, zapach neutralny (mogli by sie nad jakims przyjemnym zastanowic,ale w sumie nie ma co za duzo wymagac), dzialanie- skuteczne! Nigdy z Dove nie mialam plam ani jakis dziwnych zapachow na koniec dnia. Polecam!

Używam tego produktu od: pare miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Ivi 1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Cudowny! Dzięki niemu mało się pocę. Ma piękny zapach. Kiedyś zniszczyłam sobie kilka bluzek przez dezodoranty. Ten nie zostawia białyś śladów, a jeśli już to się zdarzy to bardzo łatwo je sprać!
    Kocham go. Mój ideał. Niestety teraz kupiłam sobie tańszy dezodorant i tego żałuję. Nigdy już go nie opuszczę. Polecam!

Używam tego produktu od: będzie rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ewelus0403 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trójeczka.
  • Według mnie produkt raczej udany (w sensie ogólnym), ale nie mogę dać więcej niż 3 gwiazdki, ponieważ jedna rzecz mnie bardzo, bardzo drażni... ;| I dlatego nie kupię go więcej.
    Wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale w moim odczuciu ten antyperspirany jest nieco kapryśny. Już wyjaśniam o co mi chodzi. Nie wiem, dlaczego tak jest, ale czasami chroni rewelacyjnie przed nieprzyjemnym zapachem, a innym razem znacznie gorzej... nie na tyle wprawdzie by odstraszać ludzi dookoła i jawnie "smierdzieć", ale wystarczy by poczuć się niekomfortowo.
    Kupiłam go w pośpiechu, (gdy nie mogłam znalezć mojego ulubionego antyperspirantu i wziełam ten). W koncu dove to dove. Zaznaczę, że dove w areozolu bardzo lubię i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, tutaj natomiast nieco się rozczarowałam.

Nie mam ochoty bawić się w taką ruletke, zawsze chce mieć perfekcyjną ochronę. Dlatego po wypróbowaniu tego produktu, nie kupię go już więcej, ponieważ znam inne, które zapewniają mi 100% ochronę.

Mimo tego przyznaję mu 3 gwiazki, ponieważ muszę obiektywnie stwierdzić, że przyjemnie się go stosuje, ma lekką kremową konsystencję. Dobrze się wchłania. Nie podrażnia, mogłam nakładać go nawet po goleniu. Ma delikatny zapach, prawie niewyczuwalny i "niegryzący" się z perfumami. Dość wydajny.
    ....i muszę przyznać, że rzeczywiście nie zostawia tak wiele białych plam jak to się ma w przypadku innych tego typu produktów.

Gdyby tylko był mniej "kapryśny"... cóż...

Używam tego produktu od: Chyba 1 lub 2 miesiące temu.

Chcesz pochwalić Zielona55 za czytelną i pomocną recenzję?