Dove, Invisible Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Powiększ Dove, Invisible Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Zgłaszająca osoba: marcia

Zawiera kombinację półprzezroczystych składników antyperspiracyjnych, które zapewniają ochronę przed poceniem i przykrym zapachem przez 24 godziny, ograniczając do minimum efekt białych śladów.

Skład: Cyclomethicone, Aluminum Zirconium, Tetrachlorohydrex GLY, Stearyl Alcohol, C12-15 Alkyl, Benzoate, PPG-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Glycerin, Polyethylene,Parfum, Helianthus Annuus, Steareth-100, BHT, Silica, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Cena: 13zł/ 40ml

• Polubiliśmy się
  • Kupiłam go, ponieważ liczyłam, że nie będzie pozostawiał białych śladów i właśnie z tego zadania się wywiązuje, ale pozostawia inne rodzaj plam (takie ciemne, ale nie ma białych tak jak obiecał producent). Szybko się wchłania. Czuję jego zapach przez cały dzień. Średnio daje rade w upały, ale w normalne dni radzi sobie znakomicie. Sztyft nie zacina się co jest dodatkowym plusem.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić recenzentka99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie chroni
  • Kupiłam przypadkowo na promocji w rossmannie. Kosztował ok. 8 zł. Zachęcił mnie ładny wygląd i obietnica, że nie brudzi ubrań. Niestety....

- jednak te ubrania brudzi
    - nie chroni

+ cena po promocji
    + ładne opakowanie
    + trochę pielęgnuje
    + wydajny

Mimo, że plusów jest więcej, nie kupię ponownie, ponieważ nie spełnia podstawowych funkcji.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Trusskawka03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przypadkiem kupiłam,jestem w miarę zadowolona.
  • Kupiłam przypadkiem ten dezodorant w kiosku,gdy zapomniałam użyć antyperspirantu przed wyjściem do pracy. Jestem bardzo zadowolona. Nie używałam go w upalne dni,więc trudno mi napisać czy sprawdza się w ekstremalnych waunkach. Jednak na temperaturę 20 stopni jak naijbardziej .
    Niestety zostawia białe ślady na ubraniach,pomimo zapewnień producenta. To jest duży minus,bo czasem spiesząc się rano,nie mam czasu na sprawdzanie czy na ubraniach pozostały białe ślady i czekania,aż dezodorant wyschnie. Taka sytuacja jest dla mnie bardzo niekomfortowa.
    Producent zapewnia ,że dezodorant działa przez 48 h. Niestety nie miałam okazji sprawdzić tak długiego efektu działania. Myślę jednak,że użyty rano chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego jak,np .: bieganie sprawdza się jak najbardziej. Nie czuć potu. Oczywiście człowiek poci sie ,ale pachy pozostają suche. Jednak w lecie ,w upalne dni bedę wspomagać się blokerem Ziaji lub kulką Ziaji- na wszelki wypadek.
    Cena : ja kupiłam go w kiosku za 14,90 zł. Nie jest to cena zbyt wygórowana.Ot, normalna cena jak za dezodorant w sztyfcie. Może w większych sklepach jest dostępny w niższych cenach. Na wizażu cena regularna określona jest jako 13 zł.
    Zapach: mnie urzekl, jest delikatny ,kremowy , bardzo subtelny. Można użyc dodatkowo perfum,zapachy nie bedą kolidowały ze sobą. Ja jestemw miarę zadowolona.
    Skład : nieciekawy ,chociaż jak na tak dobre działanie przeciw potowi ,chyba musi taki byc . Na pierwszym miejscu w skladzie; silikon , później aluminium. Zapycha pory. Na długi czas stosowania jednak się nie nadaje. Skończę to opakowanie i zrobię sobie przerwę od niego. Może wrócę po jakimś czasie.Używam tego produktu od: 3 miesięcy , nieregularnie Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarinkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • do tej pory moj KWC
  • kupuje go ciagle
    przyjemny minimalistyczny swiezopudrowy zapach
    jest wydajny
    dziala do 8 godzin
    niestey brudzi pozostawia bialy nalot ktory osiada na ubrankach
    trzeba go po aplikacji zetrzec
    w porownaniu z innymi sztywtami innych firm jest mocniejszy a wlasnie o to chodzi gluwnie w dezodorantach i za to go lubie

jest wysuwany w sztywcie

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 12 calych

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo porządny antyperspirant!
  • Od razu na początku wspomnę, że nie mam problemów z nadmierną potliwością, jednak tak jak każdy szukam produktu, który pozwoli mi zatrzymać nieprzyjemny zapach i czuć się komfortowo przez cały dzień. I taki właśnie jest ten antyperspirant!
    Plusy:
    +bardzo dobrze chroni
    +zatrzymuje brzydki zapach
    +ładnie pachnie, tak delikatnie
    +jest wydajny
    +jest tani
    +łatwo dostępny

Minusy:
    -brak

Ilość zużytych opakowań: 1 i jestem w trakcie 2

Chcesz pochwalić aga1993r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • wpadłam na niego przypadkiem, był w przecenie a ja potrzebowałam zamienić spray na sztyft no i trafiłam...w dziesiątkę! niedrogi, wydajny, sprawnie działa, ładnie pachnie i pomaga!
    godny polecenia...na prawdę!

Używam tego produktu od: roku z krótkim przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 5 jeśli nie więcej

Chcesz pochwalić x40karo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy
    +wydajny
    +nie kruszy się
    +ładny zapach jak to dove
    +cena
    +nie podrażnia skóry

Minusy
    -zostawia białe ślady na kolorowyh ubraniach nie mówiąć o czarnych
    -nie chroni przed potem zimą a co było by latem?

Nie kupię więcej

Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wrócę raczej!
  • Plusy:
    +cena
    +zapach
    +konsystencja (nie kruszy się)
    Minusy:
    -mimo zapewnień producenta, często zostawia białe ślady
    -po dwóch godzinach pracy, nie czuję, że go używałam i pocę się niemiłosiernie.

Używam tego produktu od: 2 misięcy

Chcesz pochwalić Paula31814 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Używam go latem, kiedy wersja original zostawia mi na ubraniach białe ślady. Ten tego nie robi. Tak samo jak original, ładnie pachnie, sztyft jest wygodny, nie klei się i nie trzeba czekać aż wyschnie, jest wydajny chociaż chyba troszkę mniej. Jedyny minus to gorsza skuteczność, niestety jeśli ktoś się mocno poci to na upalne dni się nie nadaje, ja się wspieram blokerem i wtedy przez kilka dni mogę go spokojnie używać.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Wenress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Zuzylam jakies 20.
    Nie kazdy antyperspirant musi sie sprawdzac w kazdych warunkach. Mnie odpowiada zapach, swiezosc i ejszcze cos. Czasem meiwam rozne alergie. I powiem wam, ze np. uzywajac antyperspirantu bez parabenow, czy mineralnego (AA i garnier) nabawilam sie na nie alergii!!! I to dużej. I wracałam potulnie do tego i mnie zawsze ratował. Powodowal zmniejszenie swedzenia, zmniejszenie zaczerwienienia. Bardzo go lubie.

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Ok. 20

Chcesz pochwalić Madlax za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij