Powiększ Dax Cosmetics, Cashmere, Mousse Make-Up (Pudrowy podkład kryjąco - matujący o konsystencji musu)

Zgłaszająca osoba: Bertranda

Cashmere Mousse Make-Up to kryjąco - matujący pudrowy podkład o konsystencji musu. Zawiera plastyczną mikrosiateczkę przestrzennych silikonów (3D) perfekcyjnie kryjącą niedoskonałości cery. Maskuje zmęczenie i stres oraz delikatnie wyrównuje zmarszczki.
Zapewnia skórze gładkość oraz idealnie ją matuje nawet przez 12 godzin. Rozprowadza się równomiernie, nie tworząc efektu maski oraz ułatwia skórze oddychanie.
Dodatkowo, podkład po nałożeniu adaptuje się do kolorytu skóry i zapewnia doskonale dobrany, jednolity odcień cery. Dax Cosmetics proponuje podkład w 3 kolorach: Piaskowy Beż, Naturalny Beż, Słoneczny Beż.
Cashmere Mousse Make-Up można stosować do każdego rodzaju cery, bez ograniczeń wieku. Poleca się stosowanie podkładu na bazę wygładzającą Cashmere Secret dla wzmocnienia efektu aksamitnej skóry.

Skład: /odcień 01 Piaskowy Beż (Sandy Beige)/ Cyclomethicone, Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane, Talc, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylbaraben, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499. (26.03.2008)

Cena: 40-45zł / 30ml

• DOBRY
  • Na zimę w sam raz, gdy cera potrzebuje większego krycia.
    Jego zalety:
    + dobrze kryje
    + matuje
    + nie wysusza skóry
    + nie blokuje porów
    + jest wydajny
    + ma śliczne opakowanie z pompką
    + ładnie pachnie
    + jest wydajny i starcza na długo
    + wtapia się w skórę
    + nie daje efektu maski

Jednym minusem który dostrzegłam to fakt, że rozprowadza się troszkę ciężko. Ja używam gąbeczki z Inglota i to jest mój sposób na niego.
    Na lato jest moim zdaniem zbyt ciężki, ale na zimę i jesień w sam raz. Jest to dobry produkt wart polecenia.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić SweetChoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład
  • Używałam tego podkładu zimą, uważam ze spełniał swoje wymagania dość dobrze matował, nie podrażniał ani nie przesuszał. Jedyna wadą było to ze zle dobrałam odcien bo kupiłam najjaśniejszy i naprawde był bardzo jasny także szczerze polecam ten odcien osobom o bardzo jasnej karnacji bo z pewnoscią bedzie w sam raz

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić ola9320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt
  • Ta, potwierdzam, świetny kosmetyk. Używałam go od dwóch lat. Niezastąpiony dla tłustej cery. Jednak Dax Cosmetics wycofał ten produkt i w to miejsce wstawił nowy: Długotrwały podkład kryjący. Nie jest to już matujący mus, tylko zwykły fluid. Napewno nie dla cery tłustej. Niestety efekt jest właśnie odwrotny. A cena taka sama jak poprzedni. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: już nie pamiętam, ale dużo

Chcesz pochwalić ismihanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Po długim namyśle i ja zdecydowałam się wyrazić swoja opinię na temat tego podkładu.
    Otóż, zacznę od tego, że cerę mam tłustą-wrażliwą (o zgrozo!) miejscami przesuszającą się jeśli zapomnę użyć na noc kremu nawilżającego:/
    A więc podkład kupiłam przypadkiem bo był na promocji w Rossmanie i otóż to jest to!!
    Ogólnie mam problemy z podkładami bo wszystkie, które miałam zaczynająć od 12zł d0 200zł WAŻYŁY mi się na twarzy... stosowałam lekkie kremy pod, bazy, bez niczego też próbowałam i... nic. lipa. po ok 4h było widać zsiadłe mleko na gębie...( A ten podkład jest:
    -lekki,
    -dopasowuję się,
    -maskuję zaczerwienienia,
    -wygładza,
    -matowi, ale trzeba się przypudrować ok 2x w ciągu dnia przy mojej tłustej cerze,
    Ogólnie to jest mój hit, fakt pod koniec opak. może się wałkować, ale to pryszcz, czasem jest też wodnisty ale to też nie problem bo jest tak samo dobry
    I mam nadzieję, że go nie wycofają bo w Rossmanie już go nie ma, została Natura....:/

Chcesz pochwalić GabinekS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dotąd chyba najlepszy
  • Mam mieszano - normalną cerę i jak dotąd nie używałam podkładów w musie. Bałam się wysuszenia skóry. Jednak gdy moja koleżanka o sucho - atopowej skórze wychwalała ten podkład bardzo mocno, a teoretycznie dla niej musy kompletnie się nie nadają, postanowiłam się skusić.

i tutaj pojawia się wada tego podkładu - najjaśniejszego numer 1 nie sposób dostać w drogeriach. Wszędzie królują kolor 2 i 3, a ja z moją cerą córki młynarza, którą ktoś utopił, muszę bardzo uważać na kolor podkładów. W końcu, kupiłam go na allegro.

Na początku kolor mnie powalił, bo z opakowania wydobywa się ciemnobeżowa, piankowa maź. Jednak potem jest dużo, dużo lepiej - podkład idealnie rozsmarowuje się na twarzy - zero smug, warzenia się i innego rodzaju fochów, które fundują nam czasem podkłady. Co więcej, mogę go bezproblemowo rozsmarować palcami, co bardzo lubię robić, a spora część podkładów nie toleruje.

No i jego największa zaleta - ciemnobeżowa maź na moich oczach idealnie dopasowuje się do koloru mojej bladej twarzy, dając matowe(!), satynowe, wręcz aksamitne wykończenie. Podkład cudownie wygładza twarz. Patrzyłam w lustro i nie wierzyłam, że efekt jest tak ładny. Pod tym względem pobija wszystkie inne, jakie miałam. No i nie świecę jak psu jajca.

Jego największą wadą jest naprawdę słabe krycie. Wyrówna koloryt, ale to wszystko. Nie nadaje się do cery bardzo problemowej - ja musiałam używać go z korektorem, ale efekt był tego wart.

Opakowanie w porządku - mi pompka działała bez zarzutu. Z boku jest miejsce, gdzie można zobaczyć, ile podkładu jeszcze zostało w opakowaniu. Wydajność jest w porządku - nie kończy się w jeden miesiąc.

Trwałość też oceniam jako dobrą, choć mat nie utrzymuje się długo. Warto go utrwalić pudrem w ciągu dnia.

Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię ten podkład znowu, ale na lato. Dla mnie trochę za słabo kryje na zimę i jest ciut za lekki.

Używam tego produktu od: lato 2012

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • To zależy...
  • Ogólnie podkład jest fajny, ale zależy co położę pod niego. Nie z każdym kremem udaje mi się osiągnąć zamierzony efekt. Puder jest w piance(musie) i łatwo rozprowadza się na cerze-bardzo gładko, jest lekki. Nie kryje zbyt mocno, ale wyrównuje koloryt i naprawdę dopasowuje się do skóry, ja mam odcień 02 i 03. I jak napiasałam, zależy na jaki krem go użyję to raz ukrywa rozszerzone pory (przy umiejętnym delikatnym nałożeniu), - a raz je podkreśla. Mam taki sposób, iż dodatkowo stosuję trochę bazy (choć puder jest już jakby z bazą sam w sobie) i jakoś daję radę. Działanie tego kosmetyku jest u mnie krótkotrwałe - nie ma mowy o 12h przetrwania na mojej mieszanej skórze! Mat utrzymuje sie tez raczej krótko, szkoda bo sam podkład czyni buzię bardzo gładką i jednolitą (przy cerze bez większych problemów). Jednak ze względu na to, że nie zawsze uda mi sie go odpowiednio nałożyć- używam sporadycznie. Jeśli naskórek jest odrobinę przesuszony to ten dax to podkreśli.
    Tak więc z kropelką bazy i na kilka godzin można uzyskać ładny i lekki makijaż.

Używam tego produktu od: ok 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 i wtrakcie 3 ego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić damajanti za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Nie wysusza, wygładza
  • Świetnie współgra z bazą wygładzającą z tej samej firmy.

Nie kryje przebarwień (używam dodatkowo korektora), ale daje ładny koloryt i długo utrzymuje się.

Nie wysusza (miałam problem z innymi podkładami zwłaszcza na nosie).

Mus świetnie rozprowadza się na skórze, jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić cotti za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale słabo matujący
  • Moim zdaniem podkład jest fajny na takie sytuacje, kiedy musimy szybko poprawić makijaż:
    -szybko się rozprowadza -nawet nie trzeba mieć lusterka (bo jest to takie proste)
    -nie wymaga użycia sypkiego pudru
    -trzyma się dosyć długo
    -fajna konsystencja musu- najlepsza jaka dotąd miałam
    -fajny dozownik- jedne-dwa naciśnięcia wystarcza
    -skora jest wygładzona
    KUPILABYM JESZCZE RAZ

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić askaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki i przyjemny
  • Od zaprzyjaźnionej sprzedawczyni z drogerii regularnie dostaję próbki musu w odcieniu 02 (naturalny beż). Jestem dosyć blada, dlatego jest dla mnie odpowiedni na lato.

Plusy:
    - ładnie wygładza, twarz jest po nim taka gładka, aksamitna
    - lekki, nie zapycha
    - ładnie się rozprowadza, wyrównuje koloryt cery

Minusy:
    - nie kryje, nie nadaje się do cery z przebarwieniami
    - nie matuje na długo

Uwaga: oceniam próbki, więc nie mogę wypowiedzieć się na temat regularnego produktu

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście próbek

Chcesz pochwalić czarny_kot_czarownicy za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjnie gładka twarz
  • Idealne kolory ładnie wtapiają się w skórę nie tworzy maski,nie wysusza,twarz po tym jest bardzo gładka,utrzymuje się cały dzień,dla cer suchych raczej na lato,trochę drogi ale bardzo wydajny,jedyny minus to że nie kryje przebarwień,piegów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kessia za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij